Season
Next Week's Fixtures
Next Week's Football Fixtures
, 2023-2024 Season
Filter Fixtures:
Premier League
FA Cup
Premier League 2, Division 1
Scottish Cup
Irish Premier Division
Irish First Division
Irish FAI Cup
Europa League
French Ligue 1
French Coupe de France
German DFB Pokal
German Frauen Bundesliga
Italian Serie A
Italian Serie B
Spanish La Liga
Spanish Segunda
Spanish Primera RFEF
Austria Bundesliga
Belgian Pro League
Croatian League
Portuguese Liga Pro
Slovenian PrvaLiga
Swiss Super League
Belgian Super League Women
Belarusian Premier League
Bulgarian First
Czech 1 Liga
Greek Super League
Hungarian League
Kosovo Superleague
Israeli Premier League
Polish Ekstraklasa
Polish I Liga
Romanian Liga I
Russia Premier Division
Russia Football National League
Serbian Super Liga
Turkish Super League
Ukrainian Premier League
Danish Superliga
Finnish Veikkausliiga
Norwegian Eliteserien
Swedish Allsvenskan
MLS
USL Championship
USL League One
USL League Two
Mexican Liga MX
NWSL Women
Argentine Primera
Brazil Serie B
Chilean Primera
Colombia Primera A
Ecuador Serie A
Paraguayan Primera
Uruguay Primera
Brazil Serie A Women
China Super League
China League One
Japan J-League
Japan J2-League
Japan J-League Cup
Saudi Arabia Pro League
South Korea K-League
South Korea K-League 2
Angola Girabola
Ghana Premier League
Kenyan Premier League
Malawi Super League
Nigeria Premier League
South Africa Premier League
Tanzania Premier League
Tunisia Ligue 1
Uganda Premier League
Australia A-League
Australia NPL NSW
Australia NPL Northern NSW
Australia NPL Queensland
Australia NPL South
Australia NPL Tasmania
Australia NPL Victoria
Australia NPL Western
Club Friendlies
Filter
Sun 19/05
Premier League
Arsenal v Everton
16:00
Brentford v Newcastle
16:00
Brighton v Man Utd
16:00
Burnley v Nottingham Forest
16:00
Chelsea v Bournemouth
16:00
Crystal Palace v Aston Villa
16:00
Liverpool v Wolverhampton
16:00
Luton v Fulham
16:00
Man City v West Ham
16:00
Sheffield Utd v Tottenham
16:00
Irish FAI Cup
Cockhill Celtic v Ayrfield United
15:00
French Ligue 1
Le Havre v Marseille
20:00
Lens v Montpellier
20:00
Lille v Nice
20:00
Lorient v Clermont
20:00
Metz v Paris Saint Germain
20:00
Monaco v Nantes
20:00
Olympique Lyonnais v Strasbourg
20:00
Reims v Rennes
20:00
Toulouse v Brest
20:00
Italian Serie A
Inter Milan v Lazio
17:00
AS Roma v Genoa
19:45
Spanish La Liga
Athletic Bilbao v Sevilla
18:00
Atletico Madrid v Osasuna
18:00
Barcelona v Rayo Vallecano
18:00
Cadiz v Las Palmas
18:00
Granada v Celta de Vigo
18:00
Real Betis v Real Sociedad
18:00
Real Mallorca v Almeria
18:00
Valencia v Girona
18:00
Villarreal v Real Madrid
18:00
Spanish Segunda
Real Zaragoza v Racing DE Ferrol
20:00
Austria Bundesliga
Rapid Vienna v TSV Prolactal Hartberg
16:00
Salzburg v LASK Linz
16:00
Sturm Graz v Austria Klagenfurt
16:00
Belgian Pro League
Anderlecht v Club Brugge
17:30
Croatian League
Hajduk Split v HNK Gorica
16:00
NK Osijek v Rijeka
18:30
Portuguese Liga Pro
CD Nacional v Mafra
16:30
Santa Clara v Leiria
16:30
Slovenian PrvaLiga
Koper v Maribor
16:30
Olimpija Ljubljana v Ask Bravo
16:30
Belarusian Premier League
Dinamo Minsk v Shakhtyor Soligorsk
18:00
Bulgarian First
Cherno More Varna v Ludogorets
18:30
Czech 1 Liga
Ceske Budejovice v FK Baumit Jablonec
16:00
Pardubice v MFK Karvina
16:00
Zlin v Bohemians 1905
16:00
Greek Super League
AEK Athens v Lamia
18:00
Aris Thessaloniki v Paok
18:00
Panathinaikos v Olympiacos
18:00
Hungarian League
Kecskemeti TE v Zalaegerszegi TE
16:15
Ferencvaros v Ujpest
19:15
Kosovo Superleague
Feronikeli v Dukagjini
14:00
Malisheva v Liria Prizren
14:00
Israeli Premier League
Hapoel Petah Tikva v Maccabi Netanya
18:00
Polish Ekstraklasa
Widzew Lodz v Lech Poznan
16:30
Polish I Liga
Nieciecza v GKS Tychy
17:00
Lechia Gdansk v Arka Gdynia
19:30
Romanian Liga I
Rapid Bucuresti v Steaua Bucharest
19:00
Russia Premier Division
Akhmat Grozny v Zenit St Petersburg
17:00
Turkish Super League
Galatasaray v Fenerbahce
17:00
Finnish Veikkausliiga
EIF v Lahti
16:30
USL League One
Spokane Velocity v Forward Madison FC
23:00
USL League Two
Lane United v Midlakes United
22:00
Tacoma Stars v Ballard
22:00
West Seattle Junction v Capital FC
22:00
Long Island Rough Riders v New Jersey Copa
23:00
Miami AC v Sarasota Paradise
23:00
NWSL Women
Gotham FC W v Chicago Red Stars W
22:00
Seattle Reign W v Orlando Pride W
23:00
Argentine Primera
Barracas Central v Sarmiento
19:00
Platense v Independiente
19:30
Banfield v Huracan
21:45
Talleres v Atletico Tucuman
21:45
Brazil Serie B
Chapecoense v Ponte Preta
20:00
Mirassol v Ituano
20:00
Operario v Ceara
20:00
Chilean Primera
Nublense v O'Higgins
17:30
Colo Colo v Palestino
22:30
Colombia Primera A
Junior v Deportivo Pereira
23:30
Ecuador Serie A
Mushuc Runa v Delfin SC
19:00
Aucas v CD Universidad Catolica
21:30
Paraguayan Primera
General Caballero v Sportivo Luqueno
22:30
Uruguay Primera
Danubio v Racing Montevideo
16:30
Boston River v Cerro
19:00
Wanderers v Cerro Largo
21:30
Brazil Serie A Women
Ferroviaria W v America Mineiro W
22:30
Angola Girabola
Sao Salvador v Onze Bravos
15:00
Santa Rita v Primeiro de Agosto
15:30
Ghana Premier League
Bechem United v Karela
16:00
Dreams FC v Heart of Lions
16:00
Hearts of Oak v Aduana Stars
16:00
Medeama v Real Tamale
16:00
Nsoatreman v Bibiani Gold Stars
16:00
Samartex v Bofoakwe Tano
16:00
Nigeria Premier League
Rivers United v Niger Tornadoes
15:00
Mon 20/05
Premier League 2, Division 1
Reading U21 v Sunderland U21
19:00
Irish Premier Division
St Patricks v Shelbourne
19:45
Shamrock Rovers v Derry City
20:00
Irish First Division
Wexford Youths v Cobh Ramblers
19:45
German Frauen Bundesliga
FC Koln W v Eintracht Frankfurt W
14:30
Freiburg W v RB Leipzig W
14:30
Hoffenheim W v Bayern Munich W
14:30
Leverkusen W v Werder Bremen W
14:30
Nurnberg W v MSV Duisburg W
14:30
Wolfsburg W v SGS Essen W
14:30
Italian Serie A
Salernitana v Verona
17:30
Bologna v Juventus
19:45
Spanish Segunda
Espanyol v Oviedo
19:30
Villarreal B v Albacete
19:30
Belgian Pro League
KRC Genk v Royal Antwerp
17:30
Swiss Super League
FC Winterthur v St Gallen
17:00
FC Zurich v FC Lugano
17:00
Servette FC v Young Boys
17:00
Bulgarian First
Arda Kardzhali v CSKA 1948
15:45
Slavia Sofia v Botev Plovdiv
18:15
Israeli Premier League
Beitar Jerusalem v Maccabi Petah Tikva
18:00
Polish Ekstraklasa
Zaglebie Lubin v LKS Lodz
18:00
Polish I Liga
Podbeskidzie v Chrobry Glogow
17:00
Romanian Liga I
Dinamo Bucharest v Csikszereda
18:00
Russia Premier Division
Volga Nizhny Novgorod v CSKA Moscow
18:00
Russia Football National League
SKA-Khabarovsk v Alania Vladikavkaz
10:00
Tyumen v Kamaz Chelny
15:00
Arsenal Tula v Akron Tolyatti
15:45
FK Neftekhimik v Leningradets
16:00
FK Sokol Saratov v Volgar Astrakhan
16:00
Kuban Krasnodar v FC Khimki
16:00
Torpedo Moscow v Shinnik
17:30
Danish Superliga
Lyngby BK v Viborg
13:00
Vejle v Hvidovre IF
13:00
Silkeborg v Brondby
15:00
Nordsjaelland v FC Midtjylland
17:00
Norwegian Eliteserien
Ham-Kam v Bodo Glimt
16:00
KFUM Oslo v Odd
16:00
Kristiansund BK v Brann
16:00
Lillestrom v Fredrikstad
16:00
Molde v Sarpsborg
16:00
Sandefjord v Viking FK
16:00
Stromsgodset v Haugesund
16:00
Tromso v Rosenborg
18:15
Swedish Allsvenskan
Djurgardens v Halmstads
18:00
Sirius v Vasteras SK
18:00
Hacken v Malmo
18:10
USL League Two
Boston City v Vermont Green
00:00
Buffalo v Toledo Villa
00:00
Cedar Stars Rush v Manhattan
00:00
St. Charles v Chicago City
00:00
Davis Legacy v Marin
03:00
Monterey Bay II v SF Glens
03:00
Mexican Liga MX
Cruz Azul v Monterrey
01:00
Argentine Primera
Central Cordoba v Boca Juniors
00:00
Estudiantes v Deportivo Riestra
23:00
San Lorenzo v Lanus
23:00
Chilean Primera
Cobresal v Coquimbo Unido
23:00
Union Espanola v Union La Calera
23:00
Colombia Primera A
Millonarios v Bucaramanga
02:00
Ecuador Serie A
Cumbaya v Barcelona SC
00:00
Paraguayan Primera
Sol de America v Cerro Porteno
01:00
Uruguay Primera
Liverpool Montevideo v Miramar
19:00
Brazil Serie A Women
Fluminense W v Palmeiras W
21:30
Kenyan Premier League
Talanta v KCB
13:00
Ulinzi Stars v Murang'a SEAL
13:00
Tanzania Premier League
Mtibwa Sugar v Namungo FC
12:00
Tanzania Prisons v Mashujaa
12:00
Club Friendlies
Renofa Yamaguchi v Beluga Rosso Iwami
03:00
Tue 21/05
Austria Bundesliga
Wolfsberger AC v Austria Vienna
18:00
Swiss Super League
Basel v Yverdon-Sport FC
19:30
FC Luzern v Stade-Lausanne-Ouchy
19:30
Lausanne Sports v Grasshoppers
19:30
Belarusian Premier League
FC Isloch Minsk Raion v Minsk
14:45
FC Slutsk v Neman Grodno
16:45
Bulgarian First
Etar Veliko Tarnovo v Botev Vratsa
14:30
Beroe Stara Zagora v Lokomotiv Sofia
16:45
Pirin Blagoevgrad v Hebar 1918
19:00
Israeli Premier League
Hapoel Be'er Sheva v Maccabi Haifa
18:30
Hapoel Haifa v Maccabi Tel Aviv
18:30
Maccabi Bnei Raina v Bnei Sakhnin
18:30
Danish Superliga
AGF Aarhus v FC Copenhagen
18:00
Swedish Allsvenskan
IFK Goteborg v Mjallby AIF
18:00
USL League Two
Florida Elite v The Villages
00:00
Tennessee v Birmingham Legion II
00:30
Virginia Marauders v Lionsbridge
17:00
Charlotte Eagles v North Carolina II
23:00
Tampa Bay United v Pinellas County
23:00
Argentine Primera
Racing Club v Argentinos Juniors
01:15
Rosario Central v Tigre
01:15
Brazil Serie B
Guarani Campinas v America MG
01:00
Ecuador Serie A
Tecnico Universitario v Orense SC
01:00
Paraguayan Primera
2 de Mayo v Sportivo Ameliano
22:30
Uruguay Primera
Deportivo Maldonado v Club Nacional
00:00
Brazil Serie A Women
Sao Paulo W v Flamengo W
00:00
China Super League
Meizhou Hakka FC v Sichuan Jiuniu
12:00
Henan Songshan Longmen v Shanghai Shenhua
12:35
Qingdao Hainiu v Beijing Guoan
12:35
Zhejiang FC v Wuhan Three Towns
12:35
Nantong Zhiyun v Cangzhou Mighty Lions
13:00
Tianjin Tigers v Shandong Luneng
13:00
South Korea K-League 2
Chungnam Asan v Suwon Bluewings
11:30
Jeonnam Dragons v Cheongju
11:30
Seoul E-Land FC v Bucheon FC 1995
11:30
South Africa Premier League
TS Galaxy FC v Mamelodi Sundowns
18:30
Tanzania Premier League
JKT Tanzania v Azam
14:00
Kagera Sugar v Coastal Union
14:00
Simba SC v Geita Gold FC
17:00
Uganda Premier League
Arua Hill v NEC
14:00
Australia NPL Northern NSW
Broadmeadow Magic v Maitland FC
11:00
Wed 22/05
Europa League
Atalanta v Leverkusen
20:00
Finalist 1 v Finalist 2
20:00
Bulgarian First
Levski Krumovgrad v Levski Sofia
14:00
Ludogorets v Lokomotiv Plovdiv
16:30
Finnish Veikkausliiga
HJK Helsinki v IF Gnistan
16:00
VPS Vaasa v KuPS Kuopio
16:00
Ilves v Inter Turku
18:00
USL League Two
West Chester United II v Lone Star II
00:30
Flint City Bucks v Union Macomb
16:00
Black Rock v Vermont Green
21:00
Athens United v Birmingham Legion II
21:30
Charlotte Independence 2 v Wake
21:30
Argentine Primera
Velez v Newells
00:00
Ecuador Serie A
Mushuc Runa v CD Universidad Catolica
21:30
Paraguayan Primera
Libertad Asuncion v Nacional Asuncion
01:00
Sol de America v Tacuary
22:30
Sportivo Luqueno v Olimpia
22:30
China Super League
Qingdao Youth Island v Changchun Yatai
12:35
Shanghai Port v Chengdu Rongcheng
13:00
Japan J-League Cup
Albirex Niigata v Blaublitz Akita
01:00
Cerezo Osaka v FC Ryukyu
01:00
FC Tokyo v Sagan Tosu
01:00
Fukuoka v Kashiwa Reysol
01:00
Kashima Antlers v Machida Zelvia
01:00
Nagoya Grampus Eight v Yokohama FC
01:00
Sanfrecce Hiroshima v Tokyo Verdy
01:00
Sapporo v Nagano Parceiro
01:00
Urawa Red Diamonds v V-Varen Nagasaki
01:00
Vissel Kobe v Kataller Toyama
01:00
Blaublitz Akita v Albirex Niigata
11:00
FC Ryukyu v Cerezo Osaka
11:00
Kashiwa Reysol v Fukuoka
11:00
Kataller Toyama v Vissel Kobe
11:00
Machida Zelvia v Kashima Antlers
11:00
Nagano Parceiro v Sapporo
11:00
Sagan Tosu v FC Tokyo
11:00
Tokyo Verdy v Sanfrecce Hiroshima
11:00
V-Varen Nagasaki v Urawa Red Diamonds
11:00
Yokohama FC v Nagoya Grampus Eight
11:00
South Korea K-League 2
Busan I Park v Cheonan City
11:30
Gimpo Citizen v Seongnam FC
11:30
Gyeongnam FC v Ansan Greeners
11:30
Angola Girabola
Santa Rita v Petro de Luanda
15:00
Ghana Premier League
Dreams FC v Legon Cities
16:00
Tanzania Premier League
Dodoma Jiji v Young Africans
14:00
Kitayosce v Ihefu FC
14:00
Tunisia Ligue 1
AS Soliman v AS Marsa
15:30
US Tataouine v US Ben Guerdane
15:30
Australia NPL Northern NSW
Valentine Phoenix v Hamilton Olympic
11:00
Club Friendlies
Newcastle v Tottenham
10:45
Thu 23/05
Italian Serie B
Ternana v Bari
19:30
Bulgarian First
Arda Kardzhali v Slavia Sofia
13:15
CSKA 1948 v Botev Plovdiv
15:45
CSKA Sofia v Cherno More Varna
18:15
USL League Two
Albany Rush v Western Mass Pioneers
00:00
Ann Arbor v Kalamazoo FC
00:00
Boston Bolts v AC Connecticut
00:00
East Atlanta v Dothan United
00:00
Hudson Valley Hammers v Staten Island Athletic
00:00
Inter Gainesville v Brooke House
00:00
Kings Hammer v Fort Wayne
00:00
Lansing City v South Bend Lions
00:00
Nona v Florida Elite
00:00
Real Central New Jersey v Lehigh Valley United
00:00
Seacoast United Phantoms v Boston City
00:00
Tobacco Road v SC United Bantams
00:00
Virginia Beach United v Patuxent
00:00
Manhattan v Ironbound
00:30
Midwest United v Oakland County
00:30
Chicago Dutch Lions v Peoria
01:00
Miami AC v Swan City
01:00
Minneapolis City v St. Croix
01:00
Mississippi Brilla v Hattiesburg
01:00
Rochester v Bavarian
01:00
Westchester Flames v New Jersey Copa
01:00
Colombia Primera A
Bucaramanga v Millonarios
00:15
Deportivo Pereira v Junior
02:30
Ecuador Serie A
Barcelona SC v LDU de Quito
01:00
Paraguayan Primera
Cerro Porteno v Club Guarani
01:00
Saudi Arabia Pro League
Abha v Al Khaleej Saihat
19:00
Al Akhdoud v Al-Wehda
19:00
Al Riyadh v Al-Nassr
19:00
Al-Ettifaq v Al Shabab
19:00
Al-Fateh v Al-Hazm
19:00
Al-Fayha v Al Taawon
19:00
Al-Hilal v Al Taee
19:00
Al-Ittihad FC v Dhamk
19:00
Al-Raed v Al-Ahli Jeddah
19:00
Tunisia Ligue 1
CA Bizertin v EGS Gafsa
15:30
ES Metlaoui v Olympique Beja
15:30
Fri 24/05
Irish First Division
Athlone v UCD
19:45
Cork City v Treaty United
19:45
Kerry v Finn Harps
19:45
Wexford Youths v Bray
19:45
Belarusian Premier League
FC Vitebsk v Naftan Novopolotsk
17:00
Dinamo Brest v Torpedo Zhodino
19:00
Romanian Liga I
CS Mioveni v Botosani
18:00
Finnish Veikkausliiga
Haka v AC Oulu
16:00
Norwegian Eliteserien
Bodo Glimt v KFUM Oslo
18:00
Swedish Allsvenskan
Elfsborg v Halmstads
18:00
Malmo v Kalmar FF
18:00
USL League Two
Twin City Toucans v Hill Country Lobos
01:30
Flatirons Rush v Salt City
02:00
Colorado ISA v Utah United
02:30
Academica SC v SF Glens
03:00
NWSL Women
Angel City W v San Diego Wave W
03:00
Argentine Primera
Deportivo Riestra v Rosario Central
19:30
Tigre v Racing Club
23:00
Chilean Primera
Palestino v Union Espanola
20:30
Colombia Primera A
Tolima v La Equidad
00:15
Santa Fe v Once Caldas
02:30
Paraguayan Primera
Sportivo Trinidense v General Caballero
00:30
Uruguay Primera
Penarol v Progreso
00:00
Racing Montevideo v Boston River
19:00
Angola Girabola
Kabuscorp v CD Lunda-Sul
17:00
Australia NPL NSW
Sydney Fc Youth v NWS Spirit
10:30
Australia NPL Northern NSW
Broadmeadow Magic v Lake Macquarie City
11:00
Australia NPL Queensland
Redlands United v Rochedale Rovers
11:30
Australia NPL South
South Adelaide v Adelaide City FC
11:00
Australia NPL Tasmania
Riverside Olympic v Launceston City
11:15
Sat 25/05
FA Cup
Man City v Man Utd
15:00
Scottish Cup
Celtic v Rangers
15:00
Irish First Division
Longford v Cobh Ramblers
19:30
French Coupe de France
Olympique Lyonnais v Paris Saint Germain
20:00
German DFB Pokal
Kaiserslautern v Leverkusen
19:00
Spanish La Liga
Almeria v Cadiz
20:00
Celta de Vigo v Valencia
20:00
Getafe v Real Mallorca
20:00
Girona v Granada
20:00
Las Palmas v Alaves
20:00
Osasuna v Villarreal
20:00
Rayo Vallecano v Athletic Bilbao
20:00
Real Madrid v Real Betis
20:00
Real Sociedad v Atletico Madrid
20:00
Sevilla v Barcelona
20:00
Spanish Primera RFEF
Celta Vigo B v Barcelona B
18:00
Deportivo de La Coruna v Real Union
18:00
Fuenlabrada v Cornella
18:00
Gimnastic v CF Rayo Majadahonda
18:00
Leonesa v Sestao River
18:00
Lugo v Sabadell
18:00
Osasuna B v Real Sociedad B
18:00
Ponferradina v CD Teruel
18:00
SD Tarazona v SD Logrones
18:00
Union de Salamanca v CD Arenteiro
18:00
Belgian Pro League
Gent v Sint Truidense VV
19:30
KV Mechelen v Standard de Liege
19:30
Leuven v Westerlo
19:30
Croatian League
Dinamo Zagreb v Rudes Zagreb
18:00
HNK Gorica v Istra
18:00
Lokomotiva Zagreb v Hajduk Split
18:00
NK Varazdin v NK Osijek
18:00
Rijeka v Slaven Belupo
18:00
Swiss Super League
FC Lugano v Servette FC
19:30
St Gallen v FC Zurich
19:30
Young Boys v FC Winterthur
19:30
Belgian Super League Women
Anderlecht W v Genk W
12:30
OH Leuven W v Gent W
12:30
Standard Liege W v Club Brugge W
12:30
Bulgarian First
Botev Vratsa v Beroe Stara Zagora
18:30
Hebar 1918 v Etar Veliko Tarnovo
18:30
Lokomotiv Sofia v Pirin Blagoevgrad
18:30
Czech 1 Liga
Bohemians 1905 v Pardubice
17:00
FK Baumit Jablonec v Zlin
17:00
Hradec Kralove v Teplice
17:00
MFK Karvina v Ceske Budejovice
17:00
Israeli Premier League
Bnei Sakhnin v Hapoel Be'er Sheva
18:30
Maccabi Haifa v Hapoel Haifa
18:30
Maccabi Tel Aviv v Maccabi Bnei Raina
18:30
Polish Ekstraklasa
Jagiellonia Bialystok v Warta Poznan
16:30
Lech Poznan v Korona Kielce
16:30
Legia Warsaw v Zaglebie Lubin
16:30
LKS Lodz v Stal Mielec
16:30
Pogon Szczecin v Gornik Zabrze
16:30
Puszcza Niepolomice v Piast Gliwice
16:30
Radomiak Radom v Widzew Lodz
16:30
Rakow Czestochowa v Slask Wroclaw
16:30
Ruch Chorzow v Cracovia
16:30
Russia Premier Division
Baltika v Lokomotiv Moscow
14:30
CSKA Moscow v Ural
14:30
Fakel Voronezh v Akhmat Grozny
14:30
FC Krasnodar v Dynamo Moscow
14:30
FC Orenburg v Spartak Moscow
14:30
Krylya Sovetov v Volga Nizhny Novgorod
14:30
Rubin Kazan v Sochi
14:30
Zenit St Petersburg v Rostov
14:30
Russia Football National League
Akron Tolyatti v SKA-Khabarovsk
11:00
Alania Vladikavkaz v FC Dynamo Makhachkala
11:00
FC Khimki v Chornomorets Odesa
11:00
Kamaz Chelny v FK Sokol Saratov
11:00
Leningradets v Torpedo Moscow
11:00
Rodina Moskva v FK Neftekhimik
11:00
Shinnik v Arsenal Tula
11:00
Volgar Astrakhan v Kuban Krasnodar
11:00
Yenisey Krasnoyarsk v Tyumen
11:00
Serbian Super Liga
FK Spartak Subotica v IMT Novi Beograd
16:00
Javor v Zeljeznicar
16:00
Novi Pazar v Radnicki Nis
16:00
Partizan Belgrade v Radnicki 1923
16:00
Red Star Belgrade v FK Cukaricki
16:00
TSC Backa Topola v FK Napredak
16:00
Vojvodina v Mladost Lucani
16:00
Vozdovac v Radnik Surdulica
16:00
Ukrainian Premier League
FC Metalist 1925 v Veres Rivne
13:30
FC Obolon v Oleksandria
13:30
Kryvyi Rih v FC Minaj
13:30
LNZ Cherkasy v Vorskla Poltava
13:30
Zorya Luhansk v Kolos Kovalivka
13:30
Chornomorets Odesa v Dnipro-1
16:00
FC Rukh Vynnyky v Dynamo Kiev
16:00
Polessya v Shakhtar Donetsk
16:00
Danish Superliga
Hvidovre IF v Lyngby BK
14:00
Randers Freja v Vejle
14:00
Viborg v OB Odense
14:00
Finnish Veikkausliiga
HJK Helsinki v Ilves
15:00
Norwegian Eliteserien
Fredrikstad v Tromso
17:00
Swedish Allsvenskan
Gais v Hacken
15:00
Mjallby AIF v Djurgardens
16:30
USL Championship
Charleston Battery v El Paso Locomotive
00:30
Hartford Athletic v Monterey Bay
00:30
FC Tulsa v Oakland Roots
01:30
Rhode Island v Louisville City FC
21:00
USL League One
NC Hailstorm v Charlotte Independence
01:00
USL League Two
Tobacco Road v North Carolina II
00:00
Asheville City v Southern Soccer Academy
00:30
Virginia Marauders v Northern Virginia
00:30
Ballard v Midlakes United
03:00
Capo II v Arizona Arsenal
03:00
Ventura County Fusion v FC Tucson
03:00
West Seattle Junction v Lane United
03:00
Almaden v San Francisco City
03:30
Tacoma Stars v Oly Town
03:30
Vermont Green v Pathfinder
19:00
Morris Elite v Cedar Stars Rush
20:00
Albany Rush v Black Rock
21:00
Ann Arbor v Oakland County
22:00
New Jersey Copa v Staten Island Athletic
22:00
West Virginia United v Wake
23:00
Swan City v Sarasota Paradise
23:30
Weston FC v Pinellas County
23:30
NWSL Women
Orlando Pride W v Portland Thorns W
00:00
Washington Spirit W v Seattle Reign W
00:30
Houston Dash W v North Carolina W
01:00
Bay FC v Gotham FC W
03:00
Argentine Primera
Belgrano v Central Cordoba
01:15
Lanus v Estudiantes
01:15
Argentinos Juniors v River Plate
19:00
Godoy Cruz v San Lorenzo
21:30
Newells v Defensa y Justicia
21:30
Brazil Serie B
America MG v Santos
01:30
Chilean Primera
Union La Calera v Coquimbo Unido
00:00
Huachipato v Everton De Vina
17:30
Deportes Iquique v Colo Colo
20:00
Universidad Catolica v Cobreloa
22:30
Colombia Primera A
Deportivo Pereira v Millonarios
23:00
Paraguayan Primera
Nacional Asuncion v Sol de America
22:00
Tacuary v Cerro Porteno
22:00
Uruguay Primera
Miramar v Wanderers
16:30
Rampla Juniors v Liverpool Montevideo
19:00
Club Nacional v Danubio
22:00
China Super League
Shandong Luneng v Zhejiang FC
12:35
Wuhan Three Towns v Meizhou Hakka FC
13:00
China League One
Shenyang Urban v Wuxi Wugou
08:00
Yanbian Longding v Jiangxi Liansheng
08:00
Shanghai Jiading v Yunnan Yukun
08:30
Guangxi Pingguo Haliao v Guangzhou Evergrande
12:30
Shijiazhuang Gongfu v Nanjing City FC
12:30
Japan J-League
Jubilo Iwata v Shonan
06:00
Sapporo v Kashima Antlers
06:00
Albirex Niigata v Fukuoka
08:00
Kawasaki Frontale v Kashiwa Reysol
08:00
Japan J2-League
Ehime FC v Tochigi SC
05:55
Fujieda MYFC v Kagoshima United
06:00
V-Varen Nagasaki v JEF United Chiba
06:00
Ventforet Kofu v Yokohama FC
08:00
South Korea K-League
Jeonbuk Motors v Gimcheon Sangmu
06:00
Ulsan Hyundai v Daejeon Citizen
08:30
Incheon United v Gwangju FC
11:00
Pohang Steelers v FC Seoul
11:00
South Korea K-League 2
Suwon Bluewings v Seoul E-Land FC
11:00
Angola Girabola
Onze Bravos v Uniao de Malanje
15:00
Sporting de Cabinda v Interclube
15:00
Ghana Premier League
Accra Lions v Bechem United
16:00
Aduana Stars v Nations FC
16:00
Karela v Nsoatreman
16:00
Malawi Super League
Baka City v CIVO United
13:30
Dedza Dynamos v Bangwe All Stars
13:30
Ekwendeni Hammers v Be Forward Wanderers
13:30
Nyasa Big Bullets v Silver Strikers
13:30
Nigeria Premier League
Abia Warriors v Enyimba
16:00
Enugu Rangers v Bayelsa United
16:00
Heartland v Gombe United
16:00
Kano Pillars v Doma United
16:00
Katsina United v Shooting Stars
16:00
Kwara United v Remo Stars
16:00
Lobi Stars v Akwa United
16:00
Plateau United v Niger Tornadoes
16:00
Rivers United v Sporting Lagos
16:00
Sunshine Stars v Bendel Insurance
16:00
South Africa Premier League
Amazulu v Golden Arrows
14:00
Cape Town Spurs v Kaizer Chiefs
14:00
Chippa United v Sekhukhune United
14:00
Mamelodi Sundowns v Cape Town City
14:00
Moroka Swallows v Royal AM
14:00
Orlando Pirates v Supersport United
14:00
Polokwane City v TS Galaxy FC
14:00
Richards Bay v Stellenbosch FC
14:00
Tanzania Premier League
Azam v Kagera Sugar
14:00
Coastal Union v JKT Tanzania
14:00
Ihefu FC v Dodoma Jiji
14:00
Mashujaa v Mtibwa Sugar
14:00
Namungo FC v Tanzania Prisons
14:00
Simba SC v Kinondoni MC
14:00
Singida Big Stars v Geita Gold FC
14:00
Young Africans v Kitayosce
14:00
Tunisia Ligue 1
ES Sahel v Stade Tunisien
15:30
Uganda Premier League
Bul FC v Arua Hill
13:00
Australia A-League
Central Coast Mariners v Melbourne Victory
10:45
Australia NPL NSW
Sutherland Sharks v Western Sydney W. II
07:30
APIA Tigers v Blacktown City
08:30
Hills Brumbies v Sydney Olympic
10:00
St. George Saints v Manly United
10:00
Australia NPL Northern NSW
Edgeworth Eagles v Hamilton Olympic
05:30
Maitland FC v Weston Workers
05:30
Cooks Hill United FC v Lambton Jaffas
07:30
Valentine Phoenix v New Lambton
08:30
Australia NPL Queensland
Queensland Lions FC v Peninsula Power
07:45
WDSC Wolves v Gold Coast Knights
09:15
Moreton City v Olympic FC
10:30
Australia NPL South
Croydon Kings v Adelaide Raiders
06:00
Campbelltown City v Adelaide United II
06:30
Para Hills Knights v Modbury Jets
06:30
NE Metrostars v FK Beograd
08:30
Adelaide Olympic v Adelaide Comets
09:30
Australia NPL Tasmania
South Hobart v Kingborough Lions
05:00
Clarence United v Devonport City
05:30
Glenorchy Knights v Launceston United
07:45
Australia NPL Victoria
Green Gully v Hume City
04:00
Avondale FC v St. Albans Saints
06:00
Port Melbourne v Melbourne Knights FC
08:00
Altona Magic v Dandenong City
09:15
Dandenong Thunder v Manningham United Blues
10:00
Australia NPL Western
Balcatta v Armadale
08:00
Floreat Athena v Olympic Kingsway
08:00
Fremantle City v Perth SC
08:00
Inglewood United v Bayswater City
08:00
Perth Glory Youth v Stirling Macedonia
08:00
Perth RedStar FC v Western Knights
08:00
Sun 26/05
Italian Serie A
AC Milan v Salernitana
00:00
Atalanta v Torino
00:00
Cagliari v Fiorentina
00:00
Empoli v AS Roma
00:00
Frosinone v Udinese
00:00
Genoa v Bologna
00:00
Juventus v Monza
00:00
Lazio v Sassuolo
00:00
Napoli v Lecce
00:00
Verona v Inter Milan
00:00
Belarusian Premier League
Arsenal Dzyarzhynsk v BATE Borisov
13:00
Kosovo Superleague
Ballkani v Prishtina
14:00
Drita Gjilan v Malisheva
14:00
Dukagjini v SC Gjilani
14:00
Fushe Kosova v Feronikeli
14:00
Liria Prizren v Llapi
14:00
Polish I Liga
Arka Gdynia v GKS Katowice
14:00
Chrobry Glogow v Zaglebie Sosnowiec
14:00
GKS Tychy v Gornik Leczna
14:00
Miedz Legnica v Lechia Gdansk
14:00
Motor Lublin v Podbeskidzie
14:00
Odra Opole v Znicz Pruszkow
14:00
Stal Rzeszow v Polonia Warszawa
14:00
Wisla Krakow v Nieciecza
14:00
Wisla Plock v Resovia Rzeszow
14:00
Turkish Super League
Adana Demirspor v Istanbul Basaksehir
00:00
Alanyaspor v Antalyaspor
00:00
Fatih Karagumruk v Samsunspor
00:00
Fenerbahce v Istanbulspor
00:00
Hatayspor v Caykur Rizespor
00:00
Kasimpasa v Besiktas
00:00
Konyaspor v Galatasaray
00:00
Pendikspor v Gazisehir Gaziantep
00:00
Sivasspor v Kayserispor
00:00
Trabzonspor v Ankaragucu
00:00
Swedish Allsvenskan
Hammarby IF v Sirius
13:00
MLS
Atlanta United FC v Los Angeles FC
00:30
Charlotte FC v Philadelphia
00:30
D.C. United v Chicago
00:30
Montreal v Nashville Sc
00:30
New England v New York City
00:30
Orlando v Columbus
00:30
Toronto FC v Cincinnati
00:30
FC Dallas v Real Salt Lake
01:30
St. Louis City v Seattle
01:30
Colorado v Minnesota United FC
02:30
LA Galaxy v Houston
03:30
Portland v Sporting KC
03:30
San Jose v Austin FC
03:30
Vancouver v Inter Miami CF
03:30
USL Championship
Indy Eleven v Phoenix Rising
00:00
Miami FC v North Carolina
00:00
FC Tampa Bay Rowdies v Las Vegas Lights FC
00:30
Memphis 901 v Pittsburgh Riverhounds
01:30
New Mexico United v San Antonio FC
02:00
Orange County SC v Loudoun United
03:00
Sacramento Republic v Birmingham Legion
03:00
USL League Two
Academica SC v Marin
00:00
Charlotte Eagles v North Carolina Fusion
00:00
Dayton Dutch Lions v Cleveland Force
00:00
Flint City Bucks v Lansing City
00:00
Fort Wayne v Toledo Villa
00:00
Miami AC v Tampa Bay United
00:00
Ocean City Nor'easters v Lone Star II
00:00
RKC Third Coast v Rochester
00:00
SC United Bantams v Charlotte Independence 2
00:00
South Bend Lions v Kalamazoo FC
00:00
FC Motown II v Long Island Rough Riders
00:30
West Chester United II v Reading United
00:30
AMSG v Arizona Arsenal
01:00
Davis Legacy v Project 51O
01:00
Des Moines Menace v Chicago City
01:00
Dothan United v Tennessee
01:00
Louisiana Krewe v Hattiesburg
01:00
Mississippi Brilla v Little Rock Rangers
01:00
Sueno v Chicago Dutch Lions
01:00
Flatirons Rush v Utah United
02:00
Albion Colorado v Salt City
02:30
Capo II v FC Tucson
03:00
Coachella v Redlands
03:00
NWSL Women
Chicago Red Stars W v Racing Louisville W
00:30
Utah Royals W v Kansas City W
03:00
Argentine Primera
Boca Juniors v Talleres
00:00
Brazil Serie B
Guarani Campinas v Paysandu
01:00
Chilean Primera
CD Universidad Catolica v Cobreloa
00:00
O'Higgins v Cobresal
01:00
Colombia Primera A
Junior v Bucaramanga
01:30
Paraguayan Primera
Club Guarani v Sportivo Luqueno
00:30
China Super League
Sichuan Jiuniu v Shanghai Shenhua
11:00
Beijing Guoan v Nantong Zhiyun
12:00
Qingdao Hainiu v Tianjin Tigers
12:00
Changchun Yatai v Henan Songshan Longmen
12:35
Chengdu Rongcheng v Qingdao Youth Island
12:35
Shanghai Port v Cangzhou Mighty Lions
13:00
China League One
Heilongjiang Lava Spring v Dongguan United
08:00
Dalian Zhixing v Chongqing Tongliang Long
08:30
Qingdao Red Lions v Suzhou Dongwu
12:30
Japan J-League
Vissel Kobe v Tokyo Verdy
06:00
Cerezo Osaka v Sanfrecce Hiroshima
07:00
FC Tokyo v Gamba Osaka
07:00
Nagoya Grampus Eight v Kyoto Sanga
07:00
Urawa Red Diamonds v Machida Zelvia
08:00
Japan J2-League
Blaublitz Akita v Thespakusatsu Gunma
06:00
Iwaki FC v Tokushima Vortis
06:00
Oita Trinita v Renofa Yamaguchi
06:00
Roasso Kumamoto v Montedio Yamagata
06:00
Shimizu S-Pulse v Mito Hollyhock
06:00
Vegalta Sendai v Okayama
06:00
South Korea K-League
Daegu FC v Gangwon FC
08:30
Jeju United FC v Suwon City FC
11:00
South Korea K-League 2
Cheongju v Gyeongnam FC
08:30
FC Anyang v Jeonnam Dragons
08:30
Seongnam FC v Cheonan City
11:00
Malawi Super League
Chitipa United v Kamuzu Barracks
13:30
Karonga United v Moyale Barracks
13:30
MAFCO v Creck
13:30
Mighty Tigers v FOMO
13:30
Australia NPL NSW
Rockdale Ilinden v St George City FA
06:00
Sydney United 58 FC v Central Coast II
06:00
Wollongong Wolves v Marconi Stallions
06:00
Australia NPL Northern NSW
Charlestown Azzurri v Adamstown Rosebud
05:30
Australia NPL Queensland
Brisbane Roar Youth v Brisbane City
06:00
Gold Coast United v Sunshine Coast Wanderers
08:00
Australia NPL Victoria
Oakleigh Cannons v Heidelberg United
06:00
South Melbourne v Moreland City
07:00
Club Friendlies
Tochigi SC v Tochigi City
03:00
Jubilo Iwata v FC Gifu
05:00
Full Football Season Fixture Lists
Use the selector below to show a full competition's fixture list for the remainder of the season.
League:
Pick a League -
Premier League Fixtures
Championship Fixtures
League Two Fixtures
FA Cup Fixtures
Southern Premier Central Fixtures
Premier League 2, Division 1 Fixtures
U18 Premier League North Fixtures
Women's FA Cup Fixtures
FA Women's League Cup Fixtures
Scottish Premiership Fixtures
Scottish Cup Fixtures
SWPL 1 Fixtures
Irish Cup Fixtures
Irish Premier Division Fixtures
Irish First Division Fixtures
Irish FAI Cup Fixtures
Champions League Fixtures
Europa League Fixtures
Europa Conference League Fixtures
French Ligue 1 Fixtures
French Coupe de France Fixtures
German 2. Bundesliga Fixtures
German DFB Pokal Fixtures
German Frauen Bundesliga Fixtures
Italian Serie A Fixtures
Italian Serie B Fixtures
Italian Serie A Women Fixtures
Spanish La Liga Fixtures
Spanish Segunda Fixtures
Spanish Primera RFEF Fixtures
Austria Bundesliga Fixtures
Belgian Pro League Fixtures
Croatian League Fixtures
Dutch Eredivisie Fixtures
Portuguese Liga Pro Fixtures
Slovenian PrvaLiga Fixtures
Swiss Super League Fixtures
Belgian Super League Women Fixtures
Belarusian Premier League Fixtures
Bulgarian First Fixtures
Czech 1 Liga Fixtures
Greek Super League Fixtures
Hungarian League Fixtures
Kosovo Superleague Fixtures
Israeli Premier League Fixtures
Moldovan Super League Fixtures
Polish Ekstraklasa Fixtures
Polish I Liga Fixtures
Romanian Liga I Fixtures
Russia Premier Division Fixtures
Russia Football National League Fixtures
Serbian Super Liga Fixtures
Turkish Super League Fixtures
Ukrainian Premier League Fixtures
Danish Superliga Fixtures
Finnish Veikkausliiga Fixtures
Norwegian Eliteserien Fixtures
Swedish Allsvenskan Fixtures
MLS Fixtures
USL Championship Fixtures
USL League One Fixtures
USL League Two Fixtures
Mexican Liga MX Fixtures
NWSL Women Fixtures
Argentine Primera Fixtures
Brazil Serie A Fixtures
Brazil Serie B Fixtures
Chilean Primera Fixtures
Colombia Primera A Fixtures
Ecuador Serie A Fixtures
Paraguayan Primera Fixtures
Uruguay Primera Fixtures
Brazil Serie A Women Fixtures
China Super League Fixtures
China League One Fixtures
China FA Cup Fixtures
Indonesian Liga 1 Fixtures
Japan J-League Fixtures
Japan J2-League Fixtures
Japan J3-League Fixtures
Japan J-League Cup Fixtures
Saudi Arabia Pro League Fixtures
South Korea K-League Fixtures
South Korea K-League 2 Fixtures
South Korea FA Cup Fixtures
Angola Girabola Fixtures
Ghana Premier League Fixtures
Kenyan Premier League Fixtures
Malawi Super League Fixtures
Nigeria Premier League Fixtures
South Africa Premier League Fixtures
Tanzania Premier League Fixtures
Tunisia Ligue 1 Fixtures
Uganda Premier League Fixtures
Australia A-League Fixtures
Australia NPL NSW Fixtures
Australia NPL Northern NSW Fixtures
Australia NPL Queensland Fixtures
Australia NPL South Fixtures
Australia NPL Tasmania Fixtures
Australia NPL Victoria Fixtures
Australia NPL Western Fixtures
Euro 2024 Fixtures
UEFA Nations League Fixtures
Euro 2024 Fixtures
Asian International Qualifiers Fixtures
CONCACAF International Qualifiers Fixtures
Africa World Cup 2026 Fixtures
CONMEBOL International Qualifiers Fixtures
Oceania International Qualifiers Fixtures
International Friendlies Fixtures
Club Friendlies Fixtures
Related Pages
All Fixtures
Football League Calculator
Form Tables