The Fishy - Grimsby Town FC

Results (Wed 21‑Aug‑2019)

Champions League flag Champions League Qualification
FTDinamo Zagreb2‑0Rosenborg
FTOlympiacos4‑0FC Krasnodar
FTYoung Boys2‑2Red Star Belgrade
England flag England Championship
FTCardiff2‑1Huddersfield
FTCharlton1‑1Nott'm Forest
FTFulham4‑0Millwall
FTLeeds1‑0Brentford
FTPreston3‑1Stoke
FTQPR1‑3Swansea
FTWest Brom1‑1Reading
Argentina flag Argentina Copa Argentina
FTAll Boys0‑1Central Cordoba
Asia AFC Cup:: play-off
FTAbahani Limited Dhaka4‑3April 25 SC
Australia flag Australia FFA Cup
FTEdgeworth Eagles1‑5Newcastle Jets
FTMarconi Stallions1‑2Melbourne City
FTMoreland Zebras FC4‑0Magpies Crusaders United
FTOlympic FC2‑3Adelaide United
Brazil flag Brazil Serie B
AAWCuiaba0‑0Figueirense
AAWCuiaba0‑0Figueirense
AAWCuiaba Esporte Clube MT0‑0Figueirense
FTBotafogo SP2‑1Londrina EC
FTBrasil de Pelotas2‑1Sao Bento
FTOperario1‑0Guarani Campinas
FTParana0‑0Atletico Goianiense
FTVila Nova0‑2Recife
Colombia flag Colombia Primera A:: clausura
FTAtlético Bucaramanga1‑1Tolima
CONCACAF CONCACAF League
FTManagua FC1‑2CD Motagua
FTSanta Tecla FC0‑0Deportiva San Carlos
FTSV Robinhood1‑1Independiente de La Chorrera
Denmark flag Denmark 1st Division
FTFC Roskilde2‑3HB Koege
FTHvidovre IF0‑0BK Fremad Amager
FTKolding IF1‑1Vejle
FTNykoebing FC0‑1Naestved
FTVendsyssel FF0‑1Skive
FTViborg2‑2Fredericia
Denmark flag Denmark 2nd Division:: group 1
FTB 93 Copenhagen0‑0BK Frem
FTBK Avarta1‑0FA 2000
FTHIK Hellerup2‑0Skovshoved IF
FTHillerod1‑2FC Helsingor
FTSlagelse BI1‑0Holbaek BI
FTVanlose0‑1Bronshoj BK
Denmark flag Denmark 2nd Division:: group 2
FTAB Copenhagen1‑0Dalum IF
FTFC Sydvest 053‑3Ringkobing IF
FTNaesby0‑4Middelfart
FTThisted0‑0Jammerbugt FC
FTVejgaard B2‑2Brabrand
FTVejlby Skovbakken Aarhus0‑1Aarhus Fremad
Estonia flag Estonia Cup
FTNomme Kalju2‑0Keila JK
Germany flag Germany Regionalliga Nordost
FTFC Rot-Weiss Erfurt1‑2ZFC Meuselwitz
Latvia flag Latvia Cup
FTBFC Daugavpils1‑2Jelgava
FTLiepajas Metalurgs1‑2RFS
Norway flag Norway 2nd Division Avd.1
FTLevanger0‑3Kvik Halden FK
Norway flag Norway OBOS-ligaen
FTJerv2‑2KFUM Oslo
FTKongsvinger3‑2Stroemmen
FTNotodden2‑3Nest Sotra
FTSandefjord1‑0Raufoss Fotball
FTTromsdalen0‑1Sogndal
FTUll/Kisa2‑1Sandnes
Paraguay flag Paraguay Cup
20:15RI 3 CorralesNacional Asuncion
FTLuqueno1‑0Rubio Nu
Poland flag Poland 1st Liga
FTChojniczanka Chojnice0‑3Miedz Legnica
FTGKS Belchatow1‑0Odra Opole
FTGKS Tychy5‑1Chrobry Glogow
FTNieciecza1‑2Stal Mielec
FTOlimpia Grudziadz1‑2Wigry Suwalki
FTPuszcza Niepolomice0‑2Zaglebie Sosnowiec
FTRadomiak Radom2‑2GKS Jastrzebie
FTStomil Olsztyn1‑0Sandecja Nowy Sacz
FTWarta Poznan2‑1Podbeskidzie
Poland flag Poland 2nd Liga
FTElana Torun1‑1SKRA Czestochowa
FTGarbarnia0‑0Pogon Siedlce
FTGKS Katowice1‑1PKS Olimpia Elblag
FTGórnik Polkowice1‑2Stal Rzeszów
FTLech Poznan II2‑1KS Legionovia Legionowo
FTMKS Znicz Pruszkow2‑1Gryf Wejherowo
FTResovia Rzeszow1‑1Bytovia Bytow
FTWidzew Lodz2‑2Gornik Leczna
FTZKS Stal Stalowa Wola0‑1Blekitni Stargard
Qatar Qatar Stars League
FTAl-Sadd4‑1Al Wakrah
FTQatar SC1‑2Al-Duhail SC
Russia flag Russia Cup
09:00FC ChitaLuch Energiya Vladivostok
09:00FC ChitaLuch Energiya Vladivostok
15:00FC Chernomorets NovorossiyskTorpedo Armavir
15:00FC Inter CherkesskChaika Peschanokopskoe
15:00Inter CherkesskChayka Peschanokopskoye
AETAkron Tolyatti1‑2Mordovya
AETVeles3‑3Torpedo Moscow
AETVeles3‑3Torpedo Moscow
FTArarat Moscow0‑3FC Nizhny Novgorod
FTFC Alania Vladikavkaz2‑1FC Rotor Volgograd
FTFC Chernomorets Novorossiysk3‑0Torpedo Armavir
FTFC Chernomorets Novorossiysk3‑0Torpedo Armavir
FTFC Chita0‑1Luch Energiya Vladivostok
FTFC Kamaz Naberezhnye Chelny2‑0Neftek. Nizhnekamsk
FTFK Ryazan1‑4FC Chertanovo Moscow
FTFK Salyut Belgorod1‑3Fakel
FTKhimki4‑1Avangard Kursk
FTLeningradets1‑2FC Baltika Kaliningrad
FTShinnik Yaroslavl1‑0FC Tekstilshchik Ivanovo
15:00Fc Pivovar Saris Velky SarisTatran Presov
15:00FK DemjataOSFK Sarisske Michalany
15:00Fk KechnecMfk Tahanovce
15:00Fk KechnecMfk Tahanovce
15:00MFK GelnicaMsk Spisske Podhradie
APTJ Hornad Zdana1‑1Tj Mladost Kalsa
FTFc Pivovar Saris Velky Saris1‑4Tatran Presov
FTFK Demjata1‑2OSFK Sarisske Michalany
FTMFK Gelnica0‑2Msk Spisske Podhradie
FTMFK Spartak Medzev1‑2Slavia Tu Kosice
FTTjd Pribelce1‑2Komarno
South America Copa Libertadores:: play-off
FTGremio0‑1Palmeiras
South America Copa Sudamericana
FTAtletico MG2‑1La Equidad
Sweden flag Sweden Cup:: qualification
AETGottne IF2‑4IF Brommapojkarna
AETIFK Lidingoe1‑3GIF Sundsvall
AETTorns IF1‑2Joenkoepings Soedra
FTEskilsminne IF1‑0Norrby
FTFC Gute2‑4Dalkurd FF
FTFC Rosengaard1‑2Kalmar FF
FTFC Trollhaettan1‑2Halmstads
FTFK Karlskrona2‑1Oesters IF
FTForssa BK2‑4Syrianska
FTGamla Upsala1‑3Vaesteraas SK
FTHusqvarna FF0‑4Mjallby AIF
FTIFK Luleaa1‑3Hammarby IF
FTIFK Timraa1‑6IFK Norrkoping
FTNykoepings BIS0‑1Orebro SK
FTQviding FIF1‑3Hacken
FTRaaslaetts SK0‑1Gais
FTSandvikens IF2‑1IK Frej Taeby
FTSollentuna FF4‑3Degerfors
FTTvaaaakers IF2‑0Trelleborgs FF
FTUtsiktens BK0‑1Oergryte FF
PenKarlstad BK1‑1Sirius

All kick-offs UK time

Back to top