The Fishy - Grimsby Town FC

Results (Wed 11‑Sep‑2019)

England flag England EFL Trophy:: North: group F
FTRochdale0‑2Manchester City U21
Argentina flag Argentina Copa Argentina
PenColon1‑1Atletico Tucuman
Brazil flag Brazil Serie A
FTPalmeiras3‑0Fluminense
Brazil flag Brazil Serie B
FTAmerica MG2‑1Criciuma
Costa Rica flag Costa Rica Primera DivisiĆ³n:: apertura
FTAdr Jicaral2‑0Grecia
FTClub Sport Herediano0‑0La U Universitarios
FTLimon1‑1Municipal Perez Zeledon
Denmark flag Denmark DBU Pokalen
AETMarstal/Rise2‑6AGF Aarhus
FTNoerresundby0‑8Aalborg
PenFremad Amager1‑1Lyngby BK
Estonia flag Estonia Cup
AETKohtla-Jarve JK Jarve II1‑1JK Tallinna Kalev III
Germany flag Germany Regionalliga Nord
FTFC Eintracht Norderstedt3‑1Hannoverscher Sc
Germany flag Germany Regionalliga Nordost
FTHalberstadt3‑3BSG Chemie Leipzig
FTSV Babelsberg 032‑2FSV Wacker 90 Nordhausen
Guatemala flag Guatemala Primera Division:: apertura group A
FTDeportivo Chiantla2‑2Deportivo Marquense
FTSan Pedro2‑1Deportivo Xinabajul
Guatemala flag Guatemala Primera Division:: apertura group B
FTCapitalinos FC0‑1Deportivo Petapa
FTCarcha1‑1CSYD Sacachispas
FTDeportivo Achuapa4‑0Aurora FC
International flag Friendlies
FTArgentina4‑0Mexico
FTColombia0‑0Venezuela
FTEcuador3‑0Bolivia
FTHonduras2‑1Chile
FTPeru1‑0Brazil
FTUSA1‑1Uruguay
Malawi Super League
FTBlue Eagles1‑0TN Stars
Norway flag Norway 2nd Division Avd.2
FTSotra SK1‑1Elverum
Paraguay flag Paraguay Cup
22:45Olimpia0‑0Cristobal Colon Nemby
FTLibertad3‑2Club Fernando de La Mora
FTLuqueno2‑0Nacional Asuncion
Romania flag Romania Cup
AETCS Olimpic Cetate0‑1FK Csikszereda
AETCSA Steaua Bucuresti1‑2Concordia Chiajna
FTCSM Scolar Resita1‑0ASU Politehnica Timisoara
FTFlacara Horezu2‑1Argesul Pitesti
FTIndustria Galda4‑3Avantul Reghin
FTMetalul Resita0‑1Petrolul 52
FTRapid Bucuresti3‑0FC Dunarea Calarasi
FTSanmartin1‑2Universitatea Cluj
FTTunari0‑2Metaloglobus
Russia flag Russia 2nd Division:: Ural/Povolzhye
FTFC Chelyabinsk1‑0Akron Tolyatti
FTKamAZ1‑0Zvezda Perm
FTLada Tolyatti0‑3NoSta
FTTyumen2‑2FC Ufa II
FTZenit Izhevsk1‑0Ural II
Slovakia flag Slovakia Cup
14:00FK Kolarovo0‑0FK Marcelova
14:00MFK Vranov Nad Topou0‑0Partizan Bardejov
14:00Msk Spisske Podhradie0‑0Zeleziarne Podbrezova
14:00OFK Agrifop Stakcin0‑0MSK Spartak Medzilaborce
14:00Sk Bela0‑0SKF Sered
14:00Sk Novohrad Lucenec0‑0Komarno
14:00Tatran Krasno Nad Kysucou0‑0Spartak Trnava
14:00Tj Druzstevnik Besenov0‑0FK Slovan Levice
14:00Tj Spartak Vysoka Nad Kysucou0‑0FK Puchov
14:00TJ Tatran Krasno Nad Kysucou0‑0Spartak Trnava
14:30Fk Strecno0‑0Dukla Banska Bystrica
14:30Futbalovy Klub Bestrent Horna Krupa0‑0Skalica
APFk Kechnec1‑1Tj Mladost Kalsa
APFK Kolarovo0‑0FK Marcelova
APMFK Vranov Nad Topou1‑1Partizan Bardejov
APTj Spartak Vysoka Nad Kysucou0‑0FK Puchov
FTFc Pata1‑2Petrzalka Akademia
FTFK Dunajska Luzna7‑0FK Lokomotiva Devinska Nova Ves
FTFk Strecno1‑1Dukla Banska Bystrica
FTFutbalovy Klub Bestrent Horna Krupa2‑4Skalica
FTMsk Spisske Podhradie1‑0Zeleziarne Podbrezova
FTOFK Agrifop Stakcin2‑5MSK Spartak Medzilaborce
FTOSFK Sarisske Michalany0‑2Kosice
FTSk Bela0‑1SKF Sered
FTTatran Presov0‑2FK Poprad
FTTj Druzstevnik Besenov2‑0FK Slovan Levice
FTTj Druzstevnik Jacovce2‑0Mfk Aleksince
FTTj Druzstevnik Radimov1‑0TJ Slavoj Boleraz
FTTJ Tatran Krasno Nad Kysucou0‑4Spartak Trnava
Slovenia flag Slovenia Cup
AETNK Radomlje3‑2ND Gorica
FTNafta Lendava2‑0NK Krsko
FTNK Nafta Lendava2‑0NK Krsko
FTNK Tolmin0‑6NK Celje
Turkey flag Turkey Cup
AETCizrespor1‑1Diyarbekirspor AS
AETSile Yildizspor1‑2Karacabey Belediyespor AS
AETSilivrispor2‑0Bursa Yildirim Spor
FT1074 Cankirispor5‑2Kastamonu Ozel Idare KOY Hizmetleri
FT1954 Kelkit Belediyespor1‑0Ofspor
FTAltindag Belediyesi SK1‑2Yozgatspor 1959 FK
FTBatman Petrolspor1‑3Mardin Buyuksehir Basak Spor
FTBayrampasaspor4‑1Bigaspor
FTBuyukcekmece Tepecikspor1‑0Halide Edip Adivar SK
FTBuyukcekmece Tepecikspor1‑0Halide Edip Adivarspor
FTCankaya FK1‑4Kirikkale Buyuk Anadoluspor
FTDuzcespor0‑2Darica Genclerbirligi
FTErzin Belediyespor3‑1Kilis Bld Spor
FTFethiyespor3‑2Kizilcabolukspor
FTGorelespor3‑0Yomraspor
FTKarakopru Belediye SK1‑2Siirt IL Ozel Idaresi Spor
FTKozan Belediyespor0‑3Payasspor
FTMalatya Yesilyurt Belediyespor0‑5Elazig Belediyespor FK
FTMaltepespor1‑3Esenler Erokspor
FTManisaspor1‑2Turgutluspor
FTNevsehir Belediye Spor0‑1Osmaniyespor
FTTKI Tavsanli Linyitspor0‑1Somaspor SK
FTTokatspor0‑2Erbaaspor
PenAgrispor 19703‑3Artvin Hopaspor
PenCI Group Buca2‑2Nazilli Belediyespor
PenCizrespor1‑1Diyarbakirspor
USA flag USA USL Championship
FTReno 1868 FC5‑0Tacoma Defiance
USA flag USA USL League One
FTNorth Texas SC4‑0Richmond Kickers
Venezuela flag Venezuela Primera DivisiĆ³n:: clausura
FTAtletico Venezuela1‑1Aragua FC
FTDeportivo La Guaira0‑1Metropolitanos FC
FTEstudiantes Merida1‑2Caracas
FTLala FC0‑4Llaneros de Guanare
FTMonagas SC2‑2Zulia
FTPortuguesa FC1‑0Deportivo Lara
Vietnam flag Vietnam V-League
FTHa Noi FC6‑1Nam Dinh

All kick-offs UK time

Back to top