The Fishy - Grimsby Town FC

Football Results (Sun 22‑Mar‑2020)

England flag England Premier League
15:00Man Utd-Sheffield Utd
Belarus flag Belarus Premier
FTBelshina1-3Minsk
FTFK Slutsk3-1Slavia Mozyr
Czech Republic flag Czech Republic 1st League
13:30Bohemians 1905-Ceske Budejovice
Germany flag Germany 2nd Bundesliga
12:30Heidenheim-Wehen Wiesbaden
12:30Nurnberg-Erzgebirge Aue
Ghana flag Ghana Premier League
15:00Dreams FC-Inter Allies
15:00Hearts of Oak-Eleven Wonders
15:00Liberty Pro FC-King Faisal Babes
15:00WAFA-Bechem United
International flag International Club Friendlies
15:00Akropolis IF-Vasalund IF
FTSoderkopings IK3-0Dagsbergs IF
FTUmea FC Academy3-4Umea FC
Italy flag Italy Serie A
19:45Inter Milan-Brescia
14:00US Lecce-Sampdoria
14:00Verona-Parma
Italy flag Italy Serie B
14:00Trapani-Pordenone
Kenya flag Kenya Premier League
12:00AFC Leopards-Nzoia Sugar
12:00Homeboyz-KCB
12:00Mathare United-Chemelil Sugar
12:00Western Stima-Kisumu All Stars
12:00Zoo Kericho-Bandari
Mexico flag Mexico Liga MX:: clausura
01:00CF Pachuca-Toluca
03:00Necaxa-Tigres UANL
Nicaragua Primera Division:: clausura
01:00Real Esteli FC-Real Madriz
Poland flag Poland Ekstraklasa
14:00Arka Gdynia-Slask Wroclaw
Poland flag Poland 1st Liga
14:30Warta Poznan-Olimpia Grudziadz
Portugal flag Portugal Segunda Liga
11:15Academico de Viseu-Estoril-Praia
17:15GD Chaves-Benfica B
Republic of Korea flag Republic of Korea K-League 1
07:00Incheon United-Gwangju FC
Russia flag Russia Premier League
11:00Ufa-Tambov
13:30Stellenbosch FC-Golden Arrows
Spain flag Spain LaLiga Santander
13:00Real Betis-Granada
11:00Villarreal-Real Mallorca
Spain flag Spain Segunda B:: group I
11:00Marino Luanco-CF Rayo Majadahonda
11:00Melilla-Pontevedra CF
Spain flag Spain Segunda B:: group II
11:00Alaves B-CD Calahorra
11:00Burgos-Real Union
11:00Guijuelo-Arenas Club de Getxo
11:00Real Sociedad B-Leonesa
11:00Union de Salamanca-Amorebieta
Spain flag Spain Segunda B:: group III
11:00Badalona-Sabadell
11:00CD Ebro-Llagostera
11:00Cornella-Orihuela CF
11:00Espanyol B-Gimnastic
11:00La Nucia-AE Prat
11:00Lleida-Hercules
11:00UE Olot-SD Ejea
11:00Valencia-Mestalla-Villarreal B
Spain flag Spain Segunda B:: group IV
11:00Sevilla B-Merida AD
11:00Yeclano-Atletico Sanluqueno CF
Turkey flag Turkey Super Lig
10:30Genclerbirligi-Konyaspor
USA flag USA USL Championship
02:00Orange County SC-San Diego Loyal
Back to top