Live Football Scores (Fri 29‑Mar‑2024)
England Championship | |||
---|---|---|---|
17:30 | Blackburn | Ipswich | |
12:30 | Bristol City | Leicester | |
15:00 | Cardiff | ‑‑ | Sunderland |
15:00 | Huddersfield | ‑‑ | Coventry |
15:00 | Hull | ‑‑ | Stoke |
13:00 | Millwall | ‑‑ | West Brom |
15:00 | Norwich | ‑‑ | Plymouth |
15:00 | Preston | ‑‑ | Rotherham |
15:00 | QPR | ‑‑ | Birmingham |
15:00 | Sheff Wed | ‑‑ | Swansea |
15:00 | Southampton | ‑‑ | Middlesbrough |
20:00 | Watford | Leeds | |
France Ligue 1 | |||
20:00 | Lille | Lens | |
Spain La Liga | |||
20:00 | Cadiz | ‑‑ | Granada |
England League One | |||
15:00 | Barnsley | ‑‑ | Cambridge Utd |
15:00 | Derby | ‑‑ | Blackpool |
15:00 | Exeter | ‑‑ | Charlton |
15:00 | Fleetwood Town | ‑‑ | Cheltenham |
15:00 | Lincoln City | ‑‑ | Leyton Orient |
15:00 | Peterborough | ‑‑ | Carlisle |
15:00 | Port Vale | ‑‑ | Bristol Rovers |
15:00 | Reading | ‑‑ | Northampton |
15:00 | Shrewsbury | ‑‑ | Oxford Utd |
15:00 | Stevenage | ‑‑ | Bolton |
15:00 | Wigan | ‑‑ | Burton Albion |
15:00 | Wycombe | ‑‑ | Portsmouth |
England League Two | |||
15:00 | Accrington Stanley | ‑‑ | Morecambe |
15:00 | AFC Wimbledon | ‑‑ | Harrogate Town |
15:00 | Barrow | ‑‑ | Grimsby |
15:00 | Bradford | ‑‑ | Tranmere |
15:00 | Colchester | ‑‑ | Newport County |
15:00 | Crawley Town | ‑‑ | Doncaster |
15:00 | Forest Green | ‑‑ | Stockport |
15:00 | Gillingham | ‑‑ | Crewe |
15:00 | MK Dons | ‑‑ | Walsall |
15:00 | Salford | ‑‑ | Sutton Utd |
15:00 | Swindon | ‑‑ | Notts County |
15:00 | Wrexham | Mansfield | |
England National League | |||
15:00 | Boreham Wood | ‑‑ | Dagenham |
15:00 | Dorking Wanderers | ‑‑ | Bromley |
15:00 | Ebbsfleet | ‑‑ | Southend |
15:00 | Gateshead | ‑‑ | Rochdale |
15:00 | Hartlepool | ‑‑ | FC Halifax |
15:00 | Kidderminster | ‑‑ | Altrincham |
15:00 | Maidenhead Utd | ‑‑ | Aldershot |
15:00 | Oldham | ‑‑ | AFC Fylde |
15:00 | Oxford City | ‑‑ | Wealdstone |
15:00 | Solihull Moors | Barnet | |
15:00 | Woking | ‑‑ | Eastleigh |
15:00 | York | ‑‑ | Chesterfield |
England National League - North | |||
15:00 | Alfreton Town | ‑‑ | Rushall |
15:00 | Banbury Utd | ‑‑ | Hereford |
15:00 | Blyth Spartans | ‑‑ | Curzon Ashton |
15:00 | Boston Utd | ‑‑ | Peterborough Sports |
15:00 | Buxton | ‑‑ | Chester |
15:00 | Darlington | ‑‑ | Chorley |
15:00 | Farsley Celtic | ‑‑ | Southport |
13:00 | Gloucester | ‑‑ | Brackley |
15:00 | Scarborough Athletic | ‑‑ | Warrington |
15:00 | Scunthorpe | ‑‑ | Kings Lynn Town |
15:00 | South Shields | ‑‑ | Spennymoor Town |
15:00 | Tamworth | ‑‑ | Bishop's Stortford |
England National League - South | |||
15:00 | Bath City | ‑‑ | Weymouth |
15:00 | Chelmsford | ‑‑ | Dartford |
15:00 | Eastbourne Boro | ‑‑ | Maidstone United |
15:00 | Farnborough | ‑‑ | Chippenham |
15:00 | Hampton and Richmond | ‑‑ | Tonbridge Angels |
15:00 | Havant and Waterlooville | ‑‑ | Worthing |
15:00 | Hemel | ‑‑ | Aveley |
15:00 | St Albans | ‑‑ | Braintree Town |
17:00 | Truro City | ‑‑ | Slough Town |
15:00 | Welling | ‑‑ | Dover |
15:00 | Weston-S-Mare | ‑‑ | Taunton Town |
15:00 | Yeovil | ‑‑ | Torquay |
Scotland Championship | |||
19:45 | Ayr | Airdrieonians | |
Albania Superliga | |||
14:00 | Egnatia Rrogozhinë | ‑ | Kukesi |
18:00 | SK Tirana | ‑ | Teuta |
18:00 | Vllaznia Shkoder | ‑ | Erzeni Shijak |
Algeria Coupe Nationale | |||
21:00 | CR Belouizdad | ‑ | Oued Akbou |
21:00 | Mostaganem | ‑ | Hussein Dey |
21:00 | US Biskra | ‑ | MC Oran |
21:00 | USM Annaba | ‑ | CS Constantine |
Angola Girabola | |||
14:00 | CD Lunda-Sul | ‑‑ | Onze Bravos |
Argentina Primera Nacional | |||
22:05 | Agropecuario | ‑ | Quilmes |
18:00 | Guillermo Brown | ‑ | Talleres Remedios |
Argentina Copa de la Liga Profesional | |||
21:00 | Defensa y Justicia | ‑‑ | Estudiantes |
23:30 | Huracan | ‑‑ | River Plate |
21:00 | Tigre | ‑‑ | Belgrano |
FT | Instituto | 1‑2 | Argentinos Juniors |
Argentina Torneo Promocional Amateur | |||
18:30 | Deportivo Camioneros | ‑ | Belgrano Zarate |
18:00 | Nautico Hacoaj | ‑ | SAT Moreno |
Armenia First League | |||
11:00 | Gandzasar Kapan | ‑ | Lernayin Artsakh |
26 | Nikarm | 0‑0 | Ararat II |
Australia A-League | |||
FT | Adelaide United | 4‑1 | Western United |
Australia A-League Women | |||
06:00 | Adelaide United W | ‑ | Newcastle Jets FC W |
Australia New South Wales NPL 2 | |||
06:00 | Nepean | ‑ | Blacktown Spartans |
07:30 | Northern Tigers | ‑ | Mt Druitt Town Rangers |
08:00 | Rydalmere Lions | ‑ | Hakoah Sydney City |
Austria Bundesliga | |||
18:30 | Austria Vienna | ‑‑ | FC BW Linz |
Austria 2. Liga | |||
17:10 | Leoben | ‑ | SV Kapfenberg |
17:10 | St Polten | ‑ | SKU Amstetten |
19:30 | SV Ried | ‑ | Grazer AK |
Austria Regionalliga - Ost | |||
18:30 | Ardagger | ‑ | Wiener SC |
18:00 | Draßburg | ‑ | Neusiedl |
18:30 | Krems | ‑ | Oberwart / Rotenturm |
18:00 | Mannsdorf-Großenzersdorf | ‑ | TWL Elektra |
18:30 | Traiskirchen | ‑ | Rapid Wien II |
Austria Regionalliga - Mitte | |||
18:00 | Bad Gleichenberg | ‑ | Voitsberg |
18:00 | Gleisdorf 09 | ‑ | Wolfsberger AC II |
18:00 | LASK Juniors | ‑ | Union Vöcklamarkt |
18:00 | Wallern / Marienkirchen | ‑ | ASK Klagenfurt |
18:00 | Weiz | ‑ | Allerheiligen |
18:00 | WSPG Wels | ‑ | Deutschlandsberger SC |
Austria Regionalliga - West | |||
17:30 | Pinzgau Saalfelden | ‑ | Wolfurt |
18:00 | Schwaz | ‑ | TSV St. Johann |
17:00 | Silz / Mötz | ‑ | Imst |
Austria Landesliga - Burgenland | |||
18:30 | Bad Sauerbrunn | ‑ | Edelserpentin |
18:30 | Leithaprodersdorf | ‑ | Deutschkreutz |
18:30 | Marz | ‑ | Rudersdorf |
18:30 | Parndorf | ‑ | Halbturn |
19:00 | Pinkafeld | ‑ | Schattendorf |
Austria Landesliga - Niederosterreich | |||
18:30 | Kilb | ‑ | Langenrohr |
19:00 | Neustadt | ‑ | Korneuburg |
18:30 | Ortmann | ‑ | Schrems |
18:30 | Zwettl | ‑ | Kottingbrunn |
Austria Landesliga - Oberosterreich | |||
18:00 | Bad Schallerbach | ‑ | Grün Weiß Micheldorf |
18:00 | Oedt | ‑ | Vortuna Bad Leonfelden |
17:00 | Union Perg | ‑ | Union Edelweiß |
Austria Landesliga - Salzburg | |||
18:00 | Adnet | ‑ | Golling |
18:00 | Bürmoos | ‑ | UFC Hallein |
18:00 | Eugendorf | ‑ | Salzburger AK |
17:00 | Grödig | ‑ | Siezenheim |
18:30 | Kuchl | ‑ | Straßwalchen |
18:00 | Puch | ‑ | Union Henndorf |
17:00 | Seekirchen | ‑ | Bramberg |
Austria Landesliga - Steiermark | |||
17:00 | Frauental | ‑ | Wildon |
17:00 | Köflach | ‑ | TuS Heiligenkreuz |
18:00 | Lafnitz II | ‑ | Fürstenfeld |
18:00 | Tillmitsch | ‑ | Kalsdorf |
18:00 | UFC Fehring | ‑ | Ilz |
17:00 | Union RB Weinland Gamlit | ‑ | Bruck an der Mur |
Austria Landesliga - Tirol | |||
18:00 | Fügen | ‑ | Völs |
18:30 | Kitzbühel | ‑ | Volders |
18:00 | Swarovski Tirol II | ‑ | Kundl |
Azerbaidjan Birinci Dasta | |||
12:00 | Mil-Muğan | ‑ | Keshla FC |
27 | Zaqatala | 0‑0 | MOIK |
Azerbaidjan Premyer Liqa | |||
15:00 | FK Kapaz | ‑ | FK Qarabag |
12:30 | Gabala FK | ‑ | Neftchi Baku |
Bangladesh Premier League | |||
FT | Abahani Chittagong | 0‑1 | Bangladesh Police |
FT | Mohammedan Dhaka | 4‑0 | Fortis |
FT | Sheikh Jamal | 1‑1 | Sheikh Russel |
Belarus Premier League | |||
16:00 | Dinamo Brest | ‑‑ | FC Smorgon |
14:00 | Dnepr Mogilev | ‑‑ | Arsenal Dzyarzhynsk |
Belarus Reserve League | |||
00:00 | Dinamo Brest Res. | ‑ | Smorgon Res. |
00:00 | Dnepr Mogilev Res. | ‑ | Arsenal Res. |
00:00 | Gomel Res. | ‑ | Neman Grodno Res. |
00:00 | Isloch Res. | ‑ | Shakhtyor Res. |
00:00 | Minsk Res. | ‑ | Dinamo Minsk Res. |
00:00 | Naftan Res. | ‑ | BATE Res. |
00:00 | Torpedo Zhodino Res. | ‑ | Slutsk Res. |
00:00 | Vitebsk Res. | ‑ | Slavia Res. |
Belgium Jupiler Pro League | |||
19:45 | Gent | ‑‑ | Standard de Liege |
Belgium Challenger Pro League | |||
19:00 | Beerschot Wilrijk | ‑‑ | KRC Genk II |
19:00 | Club Brugge U23 | ‑‑ | FCV Dender EH |
Belgium Super League Women | |||
19:30 | Genk W | ‑‑ | Anderlecht W |
19:30 | White Star Woluwe W | ‑‑ | Zulte-Waregem W |
Belgium Provincial - Liege | |||
19:00 | Beaufays | ‑ | JS Fizoise |
19:00 | Malmundaria | ‑ | Ster-Francorchamps |
Belgium Reserve Pro League | |||
19:00 | Sint-Truiden U21 | ‑ | RFC de Liege U21 |
Bolivia Primera División | |||
FT | Blooming | 1‑0 | Aurora |
Bosnia Premijer Liga | |||
13:00 | Igman Konjic | ‑ | Sloga Doboj |
15:00 | Tuzla City | ‑ | FK Sarajevo |
19:00 | Zeljeznicar | ‑ | Velez Mostar |
Botswana Premier League | |||
14:00 | Masitaoka | ‑ | Orapa United |
14:00 | Nico United | ‑ | Galaxy |
14:00 | TAFIC | ‑ | Holy Ghost |
Brazil Brasileiro Women | |||
21:00 | Atletico Mineiro W | ‑‑ | Flamengo W |
19:00 | Ferroviaria W | ‑‑ | Cruzeiro W |
22:00 | Fluminense W | ‑‑ | Sao Paulo W |
22:00 | Santos W | ‑‑ | RB Bragantino W |
Brazil Paulista - A1 | |||
FT | Palmeiras | 1‑0 | Novorizontino |
Brazil Paranaense U20 | |||
18:30 | Cianorte U20 | ‑ | Arapongas U20 |
18:30 | Hope Internacional U20 | ‑ | Athletico PR U20 |
Brazil Catarinense U20 | |||
18:00 | Hercílio Luz U20 | ‑ | Avaí U20 |
Bulgaria First League | |||
14:30 | Arda Kardzhali | ‑‑ | Levski Krumovgrad |
17:00 | Levski Sofia | ‑‑ | Slavia Sofia |
12:00 | Pirin Blagoevgrad | ‑‑ | Etar Veliko Tarnovo |
Cameroon Elite Two | |||
12:30 | Dragon de Yaoundé | ‑ | Eding Sport |
14:30 | Tonnerre | ‑ | Aigle Royal de Moungo |
Chile Primera División | |||
23:30 | Cobresal | ‑‑ | Palestino |
Chile Primera B | |||
21:00 | Union San Felipe | ‑ | Deportes Limache |
China Super League | |||
11:35 | Sichuan Jiuniu | ‑‑ | Cangzhou Mighty Lions |
Colombia Primera A | |||
22:00 | Alianza Petrolera | ‑‑ | Tolima |
Congo Ligue 1 | |||
14:00 | CARA Brazzaville | ‑ | Cheminots |
17:00 | Jeunesse Unie de Kintélé | ‑ | Nathaly's |
14:00 | Léopards de Dolisié | ‑ | Nouvelle Génération |
14:00 | V.Club Mokanda | ‑ | Kondzo |
Croatia HNL | |||
14:50 | Istra | ‑‑ | Lokomotiva Zagreb |
17:00 | Slaven Belupo | ‑‑ | NK Osijek |
Croatia First NL | |||
12:45 | Cibalia Vinkovci | ‑ | Zrinski Jurjevac |
14:30 | Solin | ‑ | Jarun |
Croatia Third NL - Sredite | |||
15:00 | Kurilovec | ‑ | Ponikve |
Croatia Second NL | |||
14:30 | Bjelovar | ‑ | Grobničan Čavle |
14:30 | Hrvatski Dragovoljac | ‑ | Dugo Selo |
17:00 | Karlovac 1919 | ‑ | Hrvace |
14:30 | Kustosija | ‑ | Jadran LP |
14:30 | Opatija | ‑ | Mladost Ždralovi |
Cyprus 1. Division | |||
17:00 | Apollon Limassol | ‑‑ | A.E. Zakakiou |
17:00 | Doxa Katokopias | ‑‑ | Othellos Athienou |
Czech-Republic FNL | |||
17:00 | FC Brno | ‑ | Sparta Praha II |
17:00 | Opava | ‑ | Hanácká |
17:00 | Pribram | ‑ | Vlasim |
17:00 | Vysočina Jihlava | ‑ | Dukla Prague |
Czech-Republic 3. liga - CFL A | |||
15:30 | Jiskra Domažlice | ‑ | Viktoria Plzeň II |
17:00 | Písek | ‑ | Dukla Praha II |
14:00 | Sokol Hostouň | ‑ | Povltava FA |
FT | Admira Praha | 1‑2 | Loko Vltavín |
FT | České Budějovice II | 3‑1 | Králův Dvůr |
Czech-Republic 3. liga - MSFL | |||
14:00 | Blansko | ‑ | Start Brno |
14:30 | Frýdek-Místek | ‑ | Karviná II |
14:00 | Hodonín | ‑ | Viktoria Otrokovice |
16:00 | Hranice | ‑ | Tatran Bohunice |
14:00 | Uherský Brod | ‑ | Zlín II |
Czech-Republic 4. liga - Divizie A | |||
15:30 | Klatovy | ‑ | Petřín Plzeň |
13:00 | Mariánské Lázně | ‑ | Slavoj Český Krumlov |
Czech-Republic 4. liga - Divizie B | |||
13:00 | Český Brod | ‑ | Ostrov |
FT | Brandýs nad Labem | 3‑1 | Louny |
FT | Meteor Praha | 0‑1 | Slaný |
FT | Neratovice-Byškovice | 2‑1 | Chomutov |
FT | Olympie Březová | 3‑2 | Hřebeč |
FT | Újezd Praha 4 | 0‑4 | Štětí |
Czech-Republic 4. liga - Divizie C | |||
15:00 | Hlinsko | ‑ | Turnov |
FT | Dobrovice | 1‑0 | Čáslav |
FT | Spoje Praha | 1‑2 | Velké Hamry |
Czech-Republic 4. liga - Divizie D | |||
14:00 | Líšeň II | ‑ | Velké Meziříčí |
14:00 | Slavoj Polná | ‑ | Pelhřimov |
14:00 | Sokol Lanžhot | ‑ | Žďár nad Sázavou |
70 | Ždírec nad Doubravou | 3‑2 | Velká Bíteš |
Czech-Republic 4. liga - Divizie E | |||
14:00 | Holešov | ‑ | Vsetín |
14:00 | Skaštice | ‑ | HFK Olomouc |
14:00 | Viktorie Přerov | ‑ | Nový Jičín |
FT | Slavičín | 1‑1 | Baťov |
Czech-Republic 1. Liga U19 | |||
FT | Slovan Liberec U19 | 1‑2 | Zlín U19 |
Czech-Republic 3. liga - CFL B | |||
14:00 | Baník Souš | ‑ | Mladá Boleslav II |
15:00 | Slovan Velvary | ‑ | Teplice II |
15:30 | Sokol Živanice | ‑ | Hradec Králové II |
17:00 | Ústí nad Labem | ‑ | Chlumec nad Cidlinou |
FT | Kolín | 1‑0 | Jablonec II |
Czech-Republic 4. liga - Divizie F | |||
13:00 | Břidličná | ‑ | Valašské Meziříčí |
FT | Vratimov | 2‑2 | Havířov |
Denmark DBU Pokalen | |||
15:30 | Nordsjaelland | ‑ | AGF Aarhus |
18:00 | Silkeborg | ‑ | FC Fredericia |
Denmark Kvindeliga | |||
14:00 | Køge | ‑ | KoldingQ |
Ecuador Liga Pro | |||
FT | LDU de Quito | 5‑0 | Imbabura |
England Non League Div One - Northern West | |||
15:00 | Bootle | ‑‑ | Trafford FC |
15:00 | Leek Town | ‑‑ | Stalybridge |
15:00 | Runcorn Linnets | ‑‑ | Nantwich |
15:00 | Vauxhall Motors | ‑‑ | Kidsgrove Athletic |
England Non League Div One - Southern South | |||
15:00 | Malvern Town | ‑‑ | Melksham Town |
14:00 | Westbury United | ‑‑ | Yate Town |
England Non League Div One - Isthmian South East | |||
13:00 | Littlehampton Town | ‑‑ | Ramsgate |
15:00 | Sevenoaks Town | ‑‑ | Ashford United |
13:00 | Sittingbourne | ‑‑ | Horndean |
England Non League Premier - Isthmian | |||
19:45 | Concord Rangers | ‑‑ | Carshalton |
15:00 | Cray Wanderers | ‑‑ | Chatham Town |
15:00 | Folkestone Invicta | ‑‑ | Lewes |
15:00 | Haringey Borough | ‑‑ | Hastings |
England Non League Premier - Northern | |||
15:00 | Ashton | ‑‑ | Whitby |
England Non League Premier - Southern South | |||
15:00 | Basingstoke | ‑‑ | Gosport Borough |
15:00 | Chesham Utd | ‑‑ | Hayes & Yeading |
15:00 | Hungerford | ‑‑ | Bracknell Town |
15:00 | Poole Town | ‑‑ | AFC Totton |
England U18 Premier League - North | |||
24 | Middlesbrough U18 | 0‑0 | Sunderland U18 |
England Premier League 2 Division One | |||
11:00 | Crystal Palace U21 | ‑‑ | Tottenham U21 |
England Professional Development League | |||
13:00 | Burnley U21 | ‑ | Crewe U21 |
13:00 | Charlton U21 | ‑ | AFC Bournemouth U21 |
England Non League Premier - Southern Central | |||
15:00 | AFC Telford | ‑‑ | Redditch |
15:00 | Hitchin Town | ‑‑ | Needham Market |
Estonia Meistriliiga | |||
12:30 | Kuressaare | ‑ | Tallinna Kalev |
Ethiopia Premier League | |||
13:00 | Adama Kenema | ‑ | Kedus Giorgis |
16:00 | Hadiya Hosaena | ‑ | Hambericho Durame |
Finland Suomen Cup | |||
13:00 | FC RP | ‑ | MaPS |
France National 1 | |||
18:30 | Chateauroux | ‑‑ | Martigues |
18:30 | Cholet | ‑‑ | Red Star F.C. |
18:30 | Dijon | ‑‑ | Nimes |
18:30 | Le Mans | ‑‑ | Epinal |
18:30 | US Marignane | ‑‑ | Versailles |
France Feminine Division 1 | |||
20:00 | Paris FC W | ‑ | Montpellier W |
Georgia Erovnuli Liga 2 | |||
15:00 | Locomotive Tbilisi | ‑ | Shturmi |
Georgia Erovnuli Liga | |||
15:00 | Dila Gori | ‑ | FC Saburtalo Tbilisi |
17:00 | Dinamo Batumi | ‑ | Torpedo Kutaisi |
16:00 | Kolkheti Poti | ‑ | Telavi |
Germany Regionalliga - Nordost | |||
12:00 | Hertha BSC II | ‑ | Lokomotive Leipzig |
Germany Oberliga - Bremen | |||
12:00 | BTS Neustadt | ‑ | Geestemünde |
Ghana Cup | |||
15:00 | Dreams FC | ‑ | Soccer Intellectuals |
Hungary NB I | |||
19:00 | Puskas Academia | ‑‑ | Videoton |
India I-League - 2nd Division | |||
10:30 | Kenkre | ‑ | Bengaluru United |
45 | SC Bengaluru | 1‑0 | United |
Indonesia Liga 1 | |||
13:30 | Barito Putera | ‑‑ | PSIS Semarang |
13:30 | Persepam Madura Utd | ‑‑ | PSS Sleman |
13:30 | PSM Makassar | ‑‑ | Pusamania Borneo |
Ireland Premier Division | |||
19:45 | Derry City | Galway Utd | |
19:45 | Drogheda | St Patricks | |
19:45 | Shamrock Rovers | Bohemians Dublin | |
19:45 | Shelbourne | Dundalk | |
19:45 | Waterford | Sligo Rovers | |
Ireland First Division | |||
19:45 | Bray | ‑‑ | Cobh Ramblers |
19:45 | Cork City | ‑‑ | Athlone |
19:45 | Kerry | ‑‑ | Wexford Youths |
19:45 | Longford | ‑‑ | UCD |
19:45 | Treaty United | ‑‑ | Finn Harps |
Israel Liga Leumit | |||
13:00 | Hapoel Afula | ‑ | Hapoel Rishon Lezion |
13:00 | Hapoel Kfar Saba | ‑ | Sektzia Nes Tziona |
13:00 | Hapoel Kiryat Shmona | ‑ | Hapoel Umm al-Fahm |
13:00 | Hapoel Nazareth Illit | ‑ | Bnei Yehuda |
13:00 | Hapoel Ramat Gan | ‑ | Ironi Tiberias |
Israel Liga Alef | |||
11:30 | Hapoel Lod | ‑ | Hapoel Herzliya |
11:30 | Maccabi Kiryat Malachi | ‑ | Hapoel Marmorek |
10 | Maccabi Nujeidat Ahmed | 0‑0 | Tira |
23 | Maccabi Ahi Nazareth | 0‑0 | Maccabi K. Ata Bialik |
25 | Hapoel Kaukab | 0‑0 | Tzeirei Umm al-Fahm |
41 | Maccabi Ashdod | 0‑0 | Maccabi Yavne |
45 | Dimona | 1‑0 | Hapoel Bik'at HaYarden |
45 | Ironi Nesher | 0‑0 | Hapoel Ra'anana |
60 | Ironi Modi'in | 2‑0 | Nordia Jerusalem |
Italy Serie A Women | |||
17:30 | Inter Milano W | ‑‑ | Roma W |
Italy Serie D - Girone C | |||
13:30 | Campodarsego | ‑ | Clodiense |
14:30 | Virtus Bolzano | ‑ | Este |
Italy Campionato Primavera - 2 | |||
14:00 | Brescia U19 | ‑ | AlbinoLeffe U19 |
14:30 | Cittadella U19 | ‑ | Udinese U19 |
13:30 | Salernitana U19 | ‑ | Monopoli U19 |
13:30 | SPAL U19 | ‑ | Vicenza U19 |
Japan J1 League | |||
66 | Tokyo Verdy | 0‑2 | Kyoto Sanga |
Jordan League | |||
19:30 | Al Salt | ‑ | Sahab |
Kuwait Premier League | |||
18:30 | Al Fahaheel | ‑ | Al Qadsia |
Kyrgyzstan Premier League | |||
90 | Abdish-Ata | 2‑1 | Alay |
FT | OshMU Aldier | 1‑0 | Kara-Balta |
Latvia Virsliga | |||
14:00 | FS Jelgava | ‑ | Metta / LU |
Lebanon Premier League | |||
12:15 | Tadamon Sour | ‑ | Tripoli SC |
Lithuania 1 Lyga | |||
16:00 | FA Šiauliai II | ‑ | Neptūną Klaipėda |
16:00 | Kauno Žalgiris II | ‑ | Nevėžis |
16:00 | Panevėžys II | ‑ | Be1 NFA |
Lithuania A Lyga | |||
17:00 | Banga | ‑ | Džiugas Telšiai |
Macao Primeira Divisão | |||
11:00 | Jia Hua | ‑ | Universidade de Macau |
13:00 | Tak Chun Ka I | ‑ | Hang Sai |
Mauritania Premier League | |||
00:30 | Concorde | ‑ | Chemal |
22:30 | Tevragh-Zeïne | ‑ | Inter Nouakchott |
Mexico Liga de Expansión MX | |||
FT | Dorados | 0‑3 | Atlante FC |
FT | Monarcas Morelia | 3‑4 | Venados FC |
Mexico Liga MX Femenil | |||
21:45 | Cruz Azul W | ‑ | América W |
23:00 | Querétaro W | ‑ | Necaxa W |
FT | Monterrey W | 3‑1 | Tijuana W |
Mexico Liga Premier Serie A | |||
16:00 | Correcaminos UAT II | ‑ | Atlético Saltillo |
Mexico Liga Premier Serie B | |||
22:00 | Chilangos | ‑ | Aguacateros CDU |
18:00 | Deportivo Dongu | ‑ | Caja Oblatos CFD |
23:00 | Poza Rica | ‑ | Deportivo Ayense |
Mexico U23 League | |||
15:00 | Club America U23 | ‑ | Atlético San Luis U23 |
16:00 | Mazatlan FC U23 | ‑ | Club Tijuana U23 |
Moldova Super Liga | |||
13:00 | Spartanii Selemet | ‑‑ | Saxan |
Moldova Liga 1 | |||
13:00 | Dinamo-Auto | ‑ | Sheriff II |
13:00 | FCM Ungheni | ‑ | Iskra-Stal Ribnita |
13:00 | Olimp Comrat | ‑ | Real Succes |
Mongolia Premier League | |||
12:15 | Bavarians | ‑ | Khovd |
Morocco Cup | |||
22:00 | Chabab Mohammedia | ‑ | Youssoufia Berrechid |
22:00 | OCK Khouribga | ‑ | DHJ El Jadida |
Netherlands Eerste Divisie | |||
19:00 | ADO Den Haag | ‑‑ | FC Groningen |
19:00 | De Graafschap | ‑‑ | Jong AZ |
19:00 | Den Bosch | ‑‑ | Dordrecht |
19:00 | Emmen | ‑‑ | Jong Ajax |
19:00 | FC Eindhoven | ‑‑ | SC Cambuur |
19:00 | Helmond Sport | ‑‑ | Willem II |
19:00 | NAC Breda | ‑‑ | MVV Maastricht |
19:00 | Telstar | ‑‑ | Jong Utrecht |
19:00 | VVV-Venlo | ‑‑ | FC Oss |
Netherlands Derde Divisie - Sunday | |||
18:00 | Kloetinge | ‑ | Hoek |
New-Zealand National League - Central | |||
06:00 | North Wellington | ‑ | Waterside Karori |
New-Zealand National League - Northern | |||
02:00 | Auckland City | ‑ | Eastern Suburbs Brisbane |
02:00 | Bay Olympic | ‑ | East Coast Bays |
02:00 | Birkenhead United | ‑ | West Coast Rangers |
02:00 | Manurewa | ‑ | Western Springs |
02:00 | Tauranga City United | ‑ | Auckland United |
New-Zealand National League - Southern | |||
01:45 | Coastal Spirit | ‑ | Selwyn United |
01:00 | Twenty 11 | ‑ | Nelson Suburbs |
Northern-Ireland Irish Cup | |||
19:45 | Glentoran | ‑‑ | Linfield |
Peru Primera División | |||
FT | Alianza Lima | 3‑0 | Cultural Santa Rosa |
Poland Central Youth League | |||
24 | Cracovia U19 | 1‑0 | Arka Gdynia U19 |
Poland III Liga - Group 1 | |||
18:26 | Broń Radom | ‑ | Lechia T. Mazowiecki |
11:00 | Jagiellonia II | ‑ | Unia Skierniewice |
Poland III Liga - Group 2 | |||
14:30 | Luzino | ‑ | Noteć Czarnków |
11:00 | Pogoń Szczecin II | ‑ | Stargard Szczeciński |
13:00 | Solec K. | ‑ | Świt Skolwin |
Poland III Liga - Group 3 | |||
12:00 | Górnik Zabrze II | ‑ | Kluczbork |
15:00 | Warta Gorzów | ‑ | Gwarek Tarnowskie Góry |
Poland III Liga - Group 4 | |||
14:30 | KSZO 1929 | ‑ | Sokół Sieniawa |
Portugal Primeira Liga | |||
18:00 | Benfica | ‑‑ | GD Chaves |
20:30 | Estrela da Amadora | ‑‑ | Sporting Lisbon |
15:30 | Gil Vicente | ‑‑ | Famalicao |
Portugal Segunda Liga | |||
14:00 | Pacos Ferreira | ‑‑ | AD Oliveirense |
15:30 | Tondela | ‑‑ | Prozis-Vilaverdense |
21 | Belenenses | 0‑0 | Feirense |
Portugal Campeonato de Portugal Prio - Group A | |||
15:00 | Montalegre | ‑ | Os Limianos |
Portugal Liga Revelação U23 | |||
45 | Leixões U23 | 0‑1 | Academico Viseu U23 |
Portugal Júniores U19 | |||
24 | SC Farense U19 | 0‑0 | Vitoria Guimaraes U19 |
Qatar Stars League | |||
18:30 | Al Shamal | ‑‑ | Al Ahli Doha |
18:30 | Umm Salal | ‑‑ | Muaither SC |
Romania Liga I | |||
15:30 | FC Voluntari | ‑‑ | AFC Hermannstadt |
18:30 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | ‑‑ | CFR Cluj |
Romania Liga III - Serie 1 | |||
13:00 | Aerostar Bacau | ‑ | Rapid Brodoc |
Romania Liga III - Serie 2 | |||
13:00 | Râmnicu Sărat | ‑ | Viitorul Şuţeşti |
Romania Liga III - Serie 3 | |||
13:00 | Dunarea Calarasi | ‑ | Agricola Borcea |
Romania Liga III - Serie 4 | |||
13:00 | CS Dinamo București | ‑ | Dunărea 2020 Giurgiu |
13:00 | Popești-Leordeni | ‑ | Blejoi |
13:00 | Pucioasa | ‑ | Păuleşti |
Romania Liga III - Serie 5 | |||
13:00 | Odorheiu Secuiesc | ‑ | Municipal Braşov |
13:00 | Sepsi II | ‑ | Viitorul Curiţa |
Romania Liga III - Serie 6 | |||
13:00 | CSM Ramnicu Valcea | ‑ | Vediţa Coloneşti |
15:00 | Dunărea Turris | ‑ | Viitorul Dăești |
13:00 | Sporting Roşiori | ‑ | Petrolul Potcoava |
13:00 | Unirea Bascov | ‑ | Oltul Curtişoara |
Romania Liga III - Serie 7 | |||
13:00 | CS U Craiova II | ‑ | Turceni |
13:00 | Gilortul | ‑ | U Craiova 1948 II |
Romania Liga III - Serie 8 | |||
13:00 | Avântul Periam | ‑ | Gloria Lunca Teuz Cermei |
Romania Liga III - Serie 9 | |||
13:00 | ACS Târgu Mureș 1898 | ‑ | Industria Galda de Jos |
13:00 | Gloria Bistriţa | ‑ | Universitatea Alba Iulia |
13:00 | Metalurgistul Cugir | ‑ | Avântul Reghin |
Romania Liga III - Serie 10 | |||
13:00 | Sănătatea Cluj | ‑ | Olimpia MCMXXI |
13:00 | Sânmartin | ‑ | Minaur Baia Mare |
13:00 | SCM Zalău | ‑ | Sighetu Marmaţiei |
Russia Premier League | |||
16:30 | Dynamo Moscow | ‑‑ | Rostov |
Russia Youth Championship | |||
14:00 | Akademiya Konoplev U20 | ‑ | Strogino U20 |
16:00 | Baltika U19 | ‑ | Krasnodar U19 |
12:00 | Chertanovo U20 | ‑ | Orenburg U19 |
12:00 | Krylya Sovetov U19 | ‑ | UOR №5 U20 |
14:00 | Sochi U20 | ‑ | Rubin Kazan U20 |
14:00 | Spartak Moskva U19 | ‑ | Lokomotiv Moskva U19 |
14:00 | Zenit U19 | ‑ | Akhmat Grozny U20 |
67 | Nizhny Novgorod U19 | 1‑2 | Rostov U19 |
68 | Dinamo Moskva U19 | 0‑0 | Fakel U19 |
FT | Ural U20 | 0‑5 | CSKA Moskva U19 |
Rwanda National Soccer League | |||
13:00 | Amagaju | ‑ | Marines |
13:00 | Gasogi United | ‑ | Etoile de l'Est |
16:00 | Gorilla | ‑ | Police |
Saudi-Arabia Pro League | |||
19:00 | Al Akhdoud | ‑‑ | Al-Raed |
19:00 | Al Taawon | ‑‑ | Al-Hazm |
19:00 | Al-Ettifaq | ‑‑ | Al-Ahli Jeddah |
19:00 | Al-Ittihad FC | ‑‑ | Al-Fayha |
19:00 | Dhamk | ‑‑ | Al Khaleej Saihat |
Saudi-Arabia Division 1 | |||
19:00 | Al Arabi SC | ‑ | Al-Qadisiyah FC |
19:00 | Al Jabalain | ‑ | Ohod |
18:45 | Al Qaisoma | ‑ | Al Safa |
18:30 | Al-Adalah | ‑ | Al Taraji |
18:45 | Al-Faisaly FC | ‑ | Al Kholood |
Serbia Super Liga | |||
13:00 | FK Cukaricki | ‑‑ | Novi Pazar |
17:00 | IMT Novi Beograd | ‑‑ | Zeljeznicar |
15:00 | Radnik Surdulica | ‑‑ | Vojvodina |
17:00 | TSC Backa Topola | ‑‑ | Vozdovac |
Serbia Prva Liga | |||
18:00 | Dubočica | ‑ | Macva |
14:00 | Jedinstvo Ub | ‑ | FK Metalac |
14:00 | Radnički Novi Beograd | ‑ | Sloboda Uzice |
Slovakia Super Liga | |||
16:30 | Ruzomberok | ‑‑ | Dunajska Streda |
Slovakia 2. liga | |||
16:00 | FK Pohronie | ‑ | Komárno |
14:00 | Púchov | ‑ | Dolný Kubín |
25 | Slavoj Trebišov | 0‑0 | Petržalka |
90 | Slovan Bratislava II | 0‑0 | Tatran Prešov |
Slovakia 3. liga - West | |||
14:00 | Lokomotíva Zvolen | ‑ | Nové Mesto nad Váhom |
14:00 | Malacky | ‑ | SKF Sered |
11:00 | Rača | ‑ | Podkonice |
Slovenia 1. SNL | |||
16:30 | Maribor | ‑‑ | NK Radomlje |
19:15 | NK Domzale | ‑‑ | NS Mura |
14:00 | Rogaska | ‑‑ | Ask Bravo |
Slovenia 2. SNL | |||
14:30 | Dekani | ‑ | Tabor Sezana |
14:00 | Ilirija | ‑ | Triglav Kranj |
17:30 | Krka | ‑ | Fužinar |
17:30 | Rudar | ‑ | Tolmin |
South-Korea WK-League | |||
60 | Suwon FMC | 2‑0 | Changnyeong |
67 | FC Seoul | 0‑2 | Gyeongju |
68 | Hwacheon KSPO | 0‑1 | Gumi Sportstoto |
FT | Boeun Sangmu | 0‑0 | Incheon Red Angels |
Spain Segunda División | |||
19:30 | Burgos | ‑‑ | Espanyol |
Spain Tercera División RFEF - Group 3 | |||
16:30 | CD Laredo | ‑ | Vimenor |
16:00 | Torina | ‑ | Escobedo |
Spain Tercera División RFEF - Group 5 | |||
15:00 | Rapitenca | ‑ | Mollerussa |
27 | AE Prat | 1‑0 | UE Olot |
29 | Vilafranca | 0‑0 | Grama |
41 | Tona | 3‑1 | Castelldefels |
Spain Tercera División RFEF - Group 6 | |||
16:00 | Utiel | ‑ | Ontinyent 1931 |
45 | Castellonense | 2‑0 | Castellón II |
Spain Tercera División RFEF - Group 7 | |||
26 | Tres Cantos | 0‑1 | AD Parla |
Spain Tercera División RFEF - Group 11 | |||
16:00 | Felanitx | ‑ | Santanyí |
Spain Tercera División RFEF - Group 12 | |||
12:00 | Las Palmas Atletico | ‑ | Villa Santa Brígida |
21:00 | Tamaraceite | ‑ | Teror |
Spain Tercera División RFEF - Group 13 | |||
27 | Deportiva Minera | 0‑0 | UCAM Murcia II |
Spain Tercera División RFEF - Group 14 | |||
11:30 | Olivenza | ‑ | Jaraíz |
26 | Fuente Cantos | 0‑2 | Azuaga |
Spain Tercera División RFEF - Group 16 | |||
26 | Casalarreina | 0‑0 | Alfaro |
Surinam Eerste Divisie | |||
23:00 | Broki | ‑ | PVV |
Sweden Division 2 - Norra Götaland | |||
13:00 | Ahlafors | ‑ | Vänersborgs FK |
13:00 | Forward | ‑ | Grebbestad |
13:00 | Gauthiod | ‑ | Lidköping |
13:00 | Herrestads | ‑ | Kumla |
15:00 | Kongahälla | ‑ | Motala |
13:00 | Säffle SK | ‑ | Stenungsund |
Sweden Division 2 - Norra Svealand | |||
13:00 | Enköping | ‑ | Gute |
12:00 | Viggbyholms IK | ‑ | IFK Österåker |
Sweden Division 2 - Norrland | |||
14:00 | Team Thoren | ‑ | IFK Luleå |
Sweden Division 2 - Södra Svealand | |||
12:00 | Enskede | ‑ | Nyköping |
12:00 | Smedby | ‑ | Sylvia |
Sweden Division 2 - Västra Götaland | |||
13:00 | Astrio | ‑ | Tord |
15:00 | Hittarp | ‑ | Bergdalens |
13:00 | Laholm | ‑ | Öckerö |
18:00 | Varbergs GIF | ‑ | Sävedalen |
Sweden Division 2 - Östra Götaland | |||
12:00 | Karlshamn | ‑ | IFK Hässleholm |
14:00 | Kristianstad | ‑ | Simrishamn |
12:00 | Österlen | ‑ | Nosaby |
Switzerland Challenge League | |||
19:15 | Bellinzona | ‑ | Aarau |
18:30 | Neuchatel Xamax | ‑ | Schaffhausen |
18:30 | Stade Nyonnais | ‑ | FC Sion |
Switzerland 2. Liga Interregional - Group 1 | |||
15:00 | Collex-Bossy | ‑ | Châtel-St-Denis |
Turkmenistan Ýokary Liga | |||
10:00 | Merw | ‑ | Köpetdag Aşgabat |
11:00 | Şagadam | ‑ | Aşgabat |
Uganda Premier League | |||
13:00 | Kitara FC | ‑‑ | Bul FC |
13:00 | SC Villa | ‑‑ | Mbarara City |
16:00 | URA FC | ‑‑ | Vipers FC |
13:00 | Wakiso Giants | ‑‑ | NEC |
Ukraine Persha Liga | |||
11:30 | Livyi Bereh | ‑ | Ahrobiznes Volochysk |
24 | Karpaty Lviv | 1‑0 | Viktoriya Mykolaivka |
45 | Podillya Khmelnytskyi | 1‑1 | Kremin' |
69 | Yarud Mariupol' | 1‑1 | Prykarpattia |
Ukraine Druha Liga | |||
15 | FC Chayka | 0‑0 | Zvyahel |
Ukraine U19 League | |||
23 | Obolon' Kyiv U19 | 0‑0 | Shakhtar Donetsk U19 |
64 | Veres Rivne U19 | 0‑1 | Kryvbas 2020 U19 |
65 | Minaj U19 | 1‑3 | Oleksandria U19 |
66 | Zhytomyr U19 | 2‑0 | Chornomorets U19 |
United-Arab-Emirates Pro League | |||
18:00 | Al Wahda FC | ‑ | Shabab Al Ahli Dubai |
18:00 | Al-Ittihad Kalba | ‑ | Ajman |
Uruguay Primera División - Apertura | |||
15:30 | Cerro Largo | ‑‑ | Racing Montevideo |
19:00 | Penarol | ‑‑ | Club Nacional |
USA NWSL Women | |||
23:00 | Orlando Pride W | ‑‑ | Chicago Red Stars W |
USA USL Championship | |||
23:00 | North Carolina | ‑‑ | Hartford Athletic |
USA USL League One | |||
23:00 | Lexington | ‑‑ | Greenville Triumph SC |
USA NISA | |||
21:00 | Club De Lyon | ‑ | Capo |
21:00 | Michigan Stars | ‑ | Irvine Zeta |
USA MLS Next Pro | |||
FT | Houston Dynamo FC II | 0‑1 | Austin II |
Uzbekistan Super League | |||
14:00 | Olmaliq | ‑ | Bunyodkor |
14:15 | Qizilqum | ‑ | Lokomotiv Moscow |
Uzbekistan Pro League A | |||
45 | Olimpik-Mobiuz | 0‑0 | Mash'al |
Venezuela Primera División | |||
20:00 | Zamora FC | ‑ | Angostura FC |
Venezuela Segunda División | |||
23:00 | Fundacion AIFI | ‑ | Maritimo |
Wales Premier League | |||
12:30 | Barry Town | ‑‑ | Penybont |
12:30 | Colwyn Bay | Aberystwyth | |
12:30 | Connah's Quay Nomads | ‑‑ | Newtown |
12:30 | Pontypridd United | ‑‑ | Haverfordwest County AFC |
Wales FAW Championship | |||
14:30 | Afan Lido | ‑‑ | Abergavenny Town |
14:30 | Ammanford AFC | ‑‑ | Caerau Ely |
14:00 | Baglan Dragons | ‑‑ | Llantwit Major |
14:30 | Buckley Town | ‑‑ | Guilsfield FC |
19:30 | Cambrian & Clydach | ‑‑ | Abertillery Bluebirds |
14:00 | Carmarthen Town | ‑‑ | Cwmbran Celtic |
14:30 | Gresford Athletic | ‑‑ | Ruthin Town |
14:30 | Llandudno FC | ‑‑ | Holywell Town |
14:30 | Llanelli | ‑‑ | Pontardawe Town |
14:30 | Llanidloes Town | ‑‑ | Chirk AAA |
14:30 | Mold Alexandra | ‑‑ | Caersws |
14:30 | Porthmadog | ‑‑ | Broughton |
19:30 | Prestatyn | ‑‑ | Flint Town United |
14:30 | Trefelin | ‑‑ | Goytre United |
World CAF Champions League | |||
18:00 | Simba | ‑ | Al Ahly |
World Friendlies Clubs | |||
15:00 | IFK Mariehamn | ‑‑ | KTP Kotka |
13:00 | Ilves | ‑‑ | Lahti |
14:30 | Klubi-04 | ‑‑ | SalPa |
13:00 | Lahti | ‑‑ | IF Gnistan |
11:00 | PEPO | ‑‑ | JIPPO |
12:00 | VPS Vaasa | ‑‑ | Jaro |
26 | EIF | 1‑1 | KäPa |
FT | HJK Helsinki | 1‑1 | PK35 |
Zimbabwe Premier Soccer League | |||
13:00 | Highlanders | ‑ | Simba Bhora |
13:00 | Hwange | ‑ | Bulawayo Chiefs |
13:00 | Yadah | ‑ | Dynamos |
All kick-offs UK time
Back to top