Live Football Scores (Tue 23‑Apr‑2024)
England Premier League | |||
---|---|---|---|
20:00 | Arsenal | ‑‑ | Chelsea |
England Championship | |||
20:00 | Leicester | Southampton | |
World CONMEBOL Sudamericana | |||
23:00 | Union La Calera | ‑ | Cruzeiro |
England League One | |||
19:45 | Cambridge Utd | ‑‑ | Wycombe |
19:45 | Cheltenham | ‑‑ | Peterborough |
England League Two | |||
19:45 | Barrow | ‑‑ | Bradford |
18:45 | Colchester | ‑‑ | Doncaster |
England National League | |||
19:00 | Solihull Moors | 3‑0 | Gateshead |
Algeria Ligue 2 | |||
15:00 | JS Bordj Ménaïel | ‑ | USM Annaba |
Algeria Coupe Nationale | |||
21:00 | MC Alger | ‑ | CS Constantine |
Argentina Primera Nacional | |||
23:00 | Ferro Carril Oeste | ‑ | Alvarado |
FT | Quilmes | 2‑2 | Patronato |
Argentina Primera B Metropolitana | |||
19:30 | Deportivo Laferrere | ‑ | San Martín Burzaco |
Argentina Primera C | |||
19:30 | Berazategui | ‑ | Claypole |
19:30 | JJ Urquiza | ‑ | Leandro N. Alem |
Argentina Torneo Federal A | |||
45 | Sportivo Belgrano | 0‑0 | Gimnasia Concepción |
Argentina Reserve League | |||
19:00 | Barracas Central Res. | ‑ | Atlético Tucumán Res. |
19:00 | Godoy Cruz Res. | ‑ | Boca Juniors Res. |
19:00 | Racing Club Res. | ‑ | Banfield Res. |
19:00 | Vélez Sársfield Res. | ‑ | Belgrano Córdoba Res. |
Armenia Premier League | |||
14:00 | BKMA | ‑ | Shirak FC |
16:00 | FC Urartu | ‑ | Noah |
Armenia First League | |||
13:00 | Alashkert II | ‑ | Gandzasar Kapan |
Australia Queensland NPL | |||
10:30 | Redlands United | ‑‑ | Moreton City |
Australia Queensland Premier League | |||
11:30 | Capalaba | ‑ | Logan Lightning |
10:30 | Eastern Suburbs Brisbane | ‑ | Mitchelton |
11:15 | Ipswich | ‑ | Southside Eagles |
Austria Bundesliga | |||
17:30 | Austria Lustenau | ‑‑ | Wolfsberger AC |
19:30 | FC BW Linz | ‑‑ | SC Rheindorf Altach |
17:30 | WSG Tirol | ‑‑ | Austria Vienna |
Bahrain Premier League | |||
17:00 | Al Hala | ‑ | Al Shabab |
17:00 | East Riffa | ‑ | Al Riffa |
17:00 | Sitra | ‑ | Al-Hidd |
Bangladesh Federation Cup | |||
10:00 | Bangladesh Police | ‑ | Rahmatgonj MFS |
Belgium Jupiler Pro League | |||
19:30 | Sint Truidense VV | ‑‑ | Gent |
19:30 | Standard de Liege | ‑‑ | KV Mechelen |
19:30 | Westerlo | ‑‑ | Leuven |
Brazil Serie B | |||
FT | Vila Nova | 2‑0 | Guarani Campinas |
Brazil Serie C | |||
45 | Confianca | 0‑0 | Londrina |
45 | Ferroviária | 1‑0 | ABC |
Brazil Roraimense | |||
00:00 | Sao Raimundo | ‑ | River RR |
Brazil Maranhense | |||
23:30 | Moto Club | ‑ | Maranhão |
Brazil Goiano U20 | |||
19:30 | Royal U20 | ‑ | Trindade U20 |
Burkina-Faso Ligue 1 | |||
17:00 | Etoile Filante | ‑ | ASFA-Yennenga |
17:00 | Majestic | ‑ | RC Bobo-Dioulasso |
17:00 | Rahimo | ‑ | SONABEL |
17:00 | USFA | ‑ | Vitesse Arnhem |
Cameroon Elite One | |||
16:00 | Fortuna Mfou | ‑ | PWD |
14:00 | Les Astres | ‑ | Fovu Club |
16:00 | UMS de Loum | ‑ | Union Douala |
Chile Primera B | |||
FT | La Serena | 2‑1 | Deportes Santa Cruz |
FT | Universidad de Concepcion | 2‑0 | Curico Unido |
Colombia Primera A | |||
45 | Chico | 1‑1 | Rionegro Aguilas |
FT | Deportivo Pasto | 2‑3 | La Equidad |
Colombia Liga Femenina | |||
01:00 | Independiente Medellín W | ‑ | Atlético Nacional W |
Costa-Rica Primera División | |||
FT | AD Guanacasteca | 1‑2 | CS Herediano |
Croatia Third NL - Sjever | |||
16:00 | Varteks Varaždin | ‑ | Medjimurje Cakovec |
Cyprus 1. Division | |||
17:00 | A.E. Zakakiou | ‑‑ | Doxa Katokopias |
15:00 | Ethnikos Achnas | ‑‑ | Apollon Limassol |
Ecuador Liga Pro Serie B | |||
21:00 | Manta FC | ‑ | Gualaceo SC |
Egypt Premier League | |||
18:00 | Al Ahly | ‑ | Ceramica Cleopatra |
18:00 | Pharco | ‑ | Al Masry |
15:00 | Smouha SC | ‑ | Baladiyyat Al Mehalla |
Egypt Second League | |||
14:30 | Abu Qair Semad | ‑ | Misr El Makasa |
14:30 | Al Nasr Taaden | ‑ | Nogoom El Mostakbal FC |
14:30 | Asyut Petrol | ‑ | Aswan Sc |
14:30 | Gomhoreyat Shebin | ‑ | Dikernis |
14:30 | Makadi | ‑ | Itesalat |
England Non League Div One - Isthmian South Central | |||
19:45 | Badshot Lea | ‑‑ | Uxbridge |
19:45 | Hanworth Villa | ‑‑ | Corinthian Casuals |
19:45 | Westfield | ‑‑ | Northwood |
England Non League Div One - Northern West | |||
19:45 | Kidsgrove Athletic | ‑‑ | Widnes |
England Non League Div One - Southern South | |||
19:45 | Mousehole AFC | ‑‑ | Exmouth |
19:45 | Tavistock | ‑‑ | Wimborne Town |
England Non League Div One - Isthmian South East | |||
19:30 | East Grinstead Town | ‑‑ | Horndean |
19:45 | Hythe | ‑‑ | Cray Valley Paper Mills |
England Non League Premier - Isthmian | |||
18:45 | Cheshunt | ‑‑ | Horsham |
19:45 | Concord Rangers | ‑‑ | Bognor Regis |
19:45 | Potters Bar | ‑‑ | Hastings |
19:45 | Whitehawk | ‑‑ | Enfield Town |
England Non League Premier - Northern | |||
19:45 | Bamber Bridge | ‑‑ | Macclesfield |
19:45 | Guiseley | ‑‑ | Worksop |
England U18 Premier League - South | |||
12:00 | West Brom U18 | ‑‑ | Southampton U18 |
England Professional Development League | |||
13:00 | Bristol City U21 | ‑ | Hull U21 |
13:00 | Cardiff U21 | ‑ | Peterborough U21 |
13:00 | Ipswich U21 | ‑ | Wigan U21 |
14:00 | Millwall U21 | ‑ | Barnsley U21 |
19:00 | QPR U21 | ‑ | Birmingham U21 |
13:00 | Swansea City U21 | ‑ | Burnley U21 |
13:00 | Watford U21 | ‑ | Coventry U21 |
England Non League Div One - Northern East | |||
19:45 | Carlton Town | ‑‑ | Dunston UTS |
19:45 | Hebburn Town | ‑‑ | Ossett United |
19:45 | Pontefract Collieries | ‑‑ | Belper Town |
England Non League Div One - Southern Central | |||
19:45 | North Leigh | ‑‑ | Hadley |
England National League - North - Play-offs | |||
19:45 | Alfreton Town | ‑ | Boston Utd |
England National League - South - Play-offs | |||
19:45 | Braintree Town | ‑ | Bath City |
Finland Suomen Cup | |||
17:00 | Kypärämäki Rangers | ‑ | PEPO |
17:30 | MP II | ‑ | KeuPa |
18:00 | NuPS II | ‑ | PPS / Old Stars |
France Ligue 2 | |||
19:45 | Auxerre | ‑‑ | Laval |
19:45 | Bastia | ‑‑ | Concarneau |
19:45 | Bordeaux | ‑‑ | Dunkerque |
19:45 | Caen | ‑‑ | FC Annecy |
19:45 | Grenoble | ‑‑ | St Etienne |
19:45 | Guingamp | ‑‑ | Angers |
19:45 | Quevilly | ‑‑ | Amiens |
19:45 | Rodez | ‑‑ | Paris FC |
19:45 | Troyes | ‑‑ | Pau |
19:45 | Valenciennes | ‑‑ | AC Ajaccio |
Germany Oberliga - Niedersachsen | |||
17:45 | Arminia Hannover | ‑ | Schwarz-Weiß Rehden |
Germany Oberliga - Bremen | |||
18:00 | BTS Neustadt | ‑ | TuRa Bremen |
Germany Oberliga - Bayern Nord | |||
17:15 | ASV Neumarkt | ‑ | Eltersdorf |
Guinea Ligue 1 | |||
17:00 | Flamme Olympique | ‑ | Renaissance |
Hungary Magyar Kupa | |||
19:00 | Paksi FC | ‑ | Kisvarda FC |
Iceland Cup | |||
20:15 | Fjolnir | ‑ | Selfoss |
India Indian Super League | |||
15:00 | Odisha FC | ‑‑ | Mohun Bagan |
Iraq Iraqi League | |||
13:45 | Al Karkh | ‑ | Al-Qasim |
18:30 | Al Najaf | ‑ | Baghdad |
16:15 | Al Zawra'a | ‑ | Naft Al-Janoob |
Italy Coppa Italia | |||
20:00 | Lazio | Juventus | |
Jamaica Premier League | |||
FT | Arnett Gardens | 1‑1 | Portmore United |
Kyrgyzstan Premier League | |||
12:00 | OshMU Aldier | ‑ | Talant |
Latvia Virsliga | |||
15:30 | Liepajas Metalurgs | ‑ | FS Jelgava |
Lithuania A Lyga | |||
17:00 | Šiauliai | ‑ | FK Suduva |
Lithuania Cup | |||
18:15 | Trivartis Vilnius | ‑ | FKS Ukmergė |
17:00 | Utenos Utena | ‑ | Klaipėdos FM |
Malawi Super League | |||
13:30 | Nyasa Big Bullets | ‑‑ | Baka City |
Mexico Liga MX Femenil | |||
FT | América W | 3‑0 | Pumas UNAM W |
FT | Monterrey W | 7‑0 | Atlético San Luis W |
Netherlands U18 Divisie 1 | |||
14:00 | PSV U18 | ‑ | AZ U18 |
17:30 | Utrecht U18 | ‑ | Ajax U18 |
Northern-Ireland Championship | |||
18:45 | Knockbreda | ‑‑ | Harland & Wolff Welders |
Northern-Ireland Premier Intermediate League | |||
18:45 | Coagh United | ‑ | Queens University |
18:45 | Lisburn Distillery | ‑ | Limavady United |
18:45 | Psni | ‑ | Ballymacash Rangers |
18:45 | Tobermore United | ‑ | Moyola Park |
Norway NM Cupen | |||
17:00 | Skeid | ‑ | Raufoss |
Norway Toppserien | |||
17:00 | Vålerenga W | ‑ | Stabæk W |
Oman Professional League | |||
14:40 | Al Wehda | ‑ | Al Shabab |
14:50 | Ibri | ‑ | Dhofar |
Paraguay Division Intermedia | |||
27 | Deportivo Santani | 0‑0 | Sportivo Carapeguá |
Peru Segunda División | |||
21:30 | Deportivo Municipal | ‑ | Deportivo Coopsol |
Poland I Liga | |||
17:00 | Podbeskidzie | ‑‑ | GKS Tychy |
19:30 | Resovia Rzeszow | ‑‑ | Wisla Krakow |
17:00 | Zaglebie Sosnowiec | ‑‑ | Stal Rzeszow |
Romania Liga I | |||
17:30 | Botosani | ‑‑ | Dinamo Bucharest |
15:00 | FC Voluntari | ‑‑ | U Craiova 1948 |
Saudi-Arabia Division 1 | |||
17:30 | Al Orubah | ‑ | Al Kholood |
16:50 | Al-Adalah | ‑ | Al Jandal |
18:45 | Al-Faisaly FC | ‑ | Al Arabi SC |
Somalia Somali Premier League | |||
01:00 | Horseed | ‑ | Jazeera |
South-Africa Premier Soccer League | |||
18:30 | Mamelodi Sundowns | ‑‑ | Sekhukhune United |
Sweden Superettan | |||
18:00 | Degerfors IF | ‑ | Helsingborg IF |
Switzerland Challenge League | |||
19:15 | Baden | ‑ | Aarau |
18:30 | Bellinzona | ‑ | Schaffhausen |
18:30 | Neuchatel Xamax | ‑ | FC WIL 1900 |
Switzerland 2. Liga Interregional - Group 2 | |||
19:30 | Ueberstorf | ‑ | Ajoie-Monterri |
Switzerland 2. Liga Interregional - Group 3 | |||
19:00 | Perlen-Buchrain | ‑ | Kickers Luzern |
Switzerland 2. Liga Interregional - Group 4 | |||
19:15 | Weesen | ‑ | Frauenfeld |
Tanzania Ligi kuu Bara | |||
17:00 | Dodoma Jiji | ‑‑ | Simba SC |
14:00 | JKT Tanzania | ‑‑ | Young Africans |
Turkey Cup | |||
18:30 | Ankaragucu | ‑ | Besiktas |
Turkmenistan Ýokary Liga | |||
13:00 | Merw | ‑ | Balkan |
Uganda Premier League | |||
17:00 | Vipers FC | ‑‑ | Maroons FC |
USA MLS Next Pro | |||
45 | Chicago Fire II | 2‑0 | Carolina Core |
Wales FAW Championship | |||
18:30 | Buckley Town | ‑‑ | Chirk AAA |
18:30 | Caersws | ‑‑ | Llanidloes Town |
19:30 | Denbigh Town | ‑‑ | Bangor 1876 |
World CONMEBOL Libertadores | |||
23:00 | Caracas FC | ‑ | Rosario Central |
23:00 | Estudiantes | ‑ | Gremio |
World AFC Champions League | |||
19:00 | Al-Hilal | ‑ | Al Ain |
World AFC Cup | |||
17:00 | Al-Nahda | ‑ | Al Ahed |
World AFC U23 Asian Cup | |||
16:30 | Kuwait U23 | ‑ | Malaysia U23 |
16:30 | Uzbekistan U23 | ‑ | Vietnam U23 |
World CONMEBOL U20 Femenino | |||
22:00 | Argentina U20 W | ‑ | Brazil U20 W |
01:00 | Colombia U20 W | ‑ | Peru U20 W |
All kick-offs UK time
Back to top