Live Scores
19‑Mar‑2024
Live Matches Only
Previous Day
Refresh
Live
Football
Scores (Tue 19‑Mar‑2024)
Filter Countries:
England
Scotland
Algeria
Antigua-And-Barbuda
Argentina
Australia
Brazil
Colombia
Congo-DR
Costa-Rica
Croatia
Ecuador
Finland
Germany
Ghana
Greece
Israel
Italy
Jamaica
Kazakhstan
Mexico
Northern-Ireland
Qatar
Switzerland
Uruguay
USA
Venezuela
Wales
World
Filter
England League Two
19:45
Bradford
‑
‑
Notts County
England National League
19:45
Barnet
‑
‑
Eastleigh
England National League - North
19:45
Bishop's Stortford
‑
‑
Kings Lynn Town
19:45
Blyth Spartans
‑
‑
Buxton
England National League - South
19:45
Braintree Town
‑
‑
Weymouth
19:45
Hampton and Richmond
‑
‑
Welling
19:45
Truro City
‑
‑
Eastbourne Boro
Scotland League One
19:45
Kelty Hearts
‑
‑
Alloa
Algeria Ligue 1
14:30
NC Magra
‑
CR Belouizdad
21:00
USM Alger
‑
ES Setif
Antigua-And-Barbuda Premier Division
00:00
Tryum
‑
John Hughes
Argentina Primera Nacional
19:00
Gimnasia Y Tiro
‑
Almirante Brown
FT
Agropecuario
1‑2
Ferro Carril Oeste
Argentina Primera B Metropolitana
23:10
Comunicaciones
‑
Fénix
Argentina Reserve League
18:00
Belgrano Córdoba Res.
‑
Banfield Res.
22:15
Central Córdoba SdE Res.
‑
Independiente Res.
18:00
Defensa y Justicia Res.
‑
Newell's Old Boys Res.
18:00
Gimnasia La Plata Res.
‑
Instituto Res.
Argentina Copa de la Liga Profesional
FT
Union Santa Fe
2‑2
Central Cordoba
Argentina Torneo Promocional Amateur
18:30
Estrella de Berisso
‑
Deportivo Metalurgico
Australia South Australia State League 1
09:45
Cumberland United
‑
Fulham United
Australia New South Wales NPL 2
09:00
Nepean
‑
UNSW
Brazil Brasileiro Women
23:30
Flamengo W
‑
‑
Cruzeiro W
18:00
Real Brasilia W
‑
‑
Ferroviaria W
18:00
Sao Paulo W
‑
‑
Kindermann W
Brazil Acreano
23:00
Atlético Acreano
‑
Independência
20:00
Vasco da Gama AC
‑
ADESG
Brazil Amapaense
19:00
São Paulo AP
‑
Macapá
Brazil Amazonense
23:30
Parintins
‑
Rio Negro AM
Brazil Roraimense
23:00
River RR
‑
Monte Roraima
Brazil Maranhense
23:15
Moto Club
‑
Cordino
Brazil Cearense - 2
19:00
Tiradentes CE
‑
Pague Menos
Brazil Tocantinense
21:00
Capital FC
‑
Tocantinópolis
Colombia Primera B
FT
Leones FC
1‑2
Huila
Colombia Copa Colombia
23:10
Jaguares
‑
Depor FC
Congo-DR Ligue 1
13:30
Kuya Sport
‑
Céleste
13:30
Simba
‑
Groupe Bazano
Costa-Rica Liga de Ascenso
FT
Marineros de Puntarenas
4‑1
Jacó
Croatia Third NL - Istok
15:30
Buje
‑
Halubjan Viškovo
15:30
Rudar Labin
‑
Pomorac
Ecuador Liga Pro
21:30
Cumbaya
‑
‑
Mushuc Runa
Ecuador Liga Pro Serie B
FT
Manta FC
1‑0
UT Cotopaxi
England Non League Div One - Isthmian North
19:45
Brentwood
‑
‑
Stowmarket Town
19:45
Grays
‑
‑
Brightlingsea Regent
19:45
Wroxham
‑
‑
New Salamis
England Non League Div One - Isthmian South Central
19:45
Ashford Town
‑
‑
Leatherhead
19:45
Binfield
‑
‑
Sutton Common Rovers
19:45
Chertsey Town
‑
‑
Marlow
19:45
Chipstead
‑
‑
Westfield
19:45
Northwood
‑
‑
Badshot Lea
19:45
Raynes Park Vale
‑
‑
Thatcham Town
England Non League Div One - Northern West
19:45
1874 Northwich
‑
‑
Hanley Town
19:45
Hednesford
‑
‑
Vauxhall Motors
England Non League Div One - Northern Midlands
19:45
Leicester Road
‑
‑
Anstey Nomads
19:45
Walsall Wood
‑
‑
Boldmere St. Michaels
England Non League Div One - Southern South
19:45
Bideford
‑
‑
Exmouth
19:45
Wimborne Town
‑
‑
Evesham Utd
England Non League Div One - Isthmian South East
19:45
Beckenham Town
‑
‑
Cray Valley Paper Mills
19:45
Broadbridge Heath
‑
‑
Sevenoaks Town
19:30
Burgess Hill Town
‑
‑
Ashford United
19:30
East Grinstead Town
‑
‑
Hythe
19:45
Horndean
‑
‑
Ramsgate
19:45
Littlehampton Town
‑
‑
Sittingbourne
England Non League Premier - Isthmian
19:45
Bognor Regis
‑
‑
Whitehawk
19:45
Canvey Island
‑
‑
Horsham
19:45
Cheshunt
‑
‑
Folkestone Invicta
19:45
Concord Rangers
‑
‑
Potters Bar
19:45
Hastings
‑
‑
AFC Hornchurch
England Non League Premier - Northern
19:45
Radcliffe Borough
‑
‑
Morpeth Town
19:45
Stafford Rangers
‑
‑
Macclesfield
19:45
Whitby
‑
‑
Guiseley
England Non League Premier - Southern South
19:45
AFC Totton
‑
‑
Plymouth Parkway
19:45
Hendon
‑
‑
Poole Town
19:45
Tiverton
‑
‑
Dorchester
England U18 Premier League - South
14:00
Norwich U18
‑
‑
Crystal Palace U18
England Professional Development League
19:00
Hull U21
‑
Birmingham U21
14:00
Sheffield Utd U21
‑
Peterborough U21
23
Barnsley U21
1‑0
Coventry U21
23
Ipswich U21
1‑0
AFC Bournemouth U21
26
Fleetwood Town U21
0‑0
Wigan U21
26
Watford U21
0‑1
Bristol City U21
England Non League Premier - Southern Central
19:45
Alvechurch
‑
‑
AFC Telford
19:45
Leamington
‑
‑
Coalville
19:45
Needham Market
‑
‑
Redditch
England Non League Div One - Northern East
19:45
Sheffield
‑
‑
Winterton Rangers
England Non League Div One - Southern Central
19:45
Aylesbury United
‑
‑
Waltham Abbey
19:45
Bedford Town
‑
‑
AFC Dunstable
19:45
Biggleswade Town
‑
‑
Biggleswade
19:45
Kings Langley
‑
‑
Hadley
19:45
Leighton Town
‑
‑
Barton Rovers
19:45
Welwyn Garden City
‑
‑
Kempston Rovers
Finland Suomen Cup
19:00
Haka-j / Musta
‑
Tervakosken Pato
Germany Regionalliga - Nordost
18:00
SV Babelsberg 03
‑
Chemnitzer FC
Germany Oberliga - Hamburg
18:30
Halstenbek-Rellingen
‑
Union Tornesch
18:30
Süderelbe
‑
Niendorfer TSV
Germany Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar
18:30
Pfeddersheim
‑
Dudenhofen
Germany Oberliga - Bayern Nord
18:00
1. SC Feucht
‑
Bayern Hof
17:30
Donaustauf
‑
Würzburger FV
18:00
Kornburg
‑
Jahn Regensburg II
Ghana Premier League
15:00
Accra Lions
‑
‑
Great Olympics
Greece Gamma Ethniki - Group 3
13:00
Panelefsiniakos
‑
PAO Vardas
Israel Liga Alef
25
Dimona
0‑0
Shimshon Kafr Qasim
25
Hapoel Bnei Zalafa
1‑0
Tzeirei Kafr Kanna
Italy Serie C - Girone A
18:30
Vicenza
‑
‑
Fiorenzuola
Italy Coppa Italia Serie C
19:00
Padova
‑
Catania
Jamaica Premier League
FT
Arnett Gardens
5‑1
Humble Lions
Kazakhstan Cup
FT
Kyran
2‑5
FK Aksu
FT
Maqtaaral
0‑2
SD Family
Mexico Liga de Expansión MX
23:05
Cancún
‑
Tepatitlán
Mexico Liga MX Femenil
FT
Pachuca W
4‑0
Toluca W
FT
Querétaro W
2‑1
Santos Laguna W
Mexico Liga Premier Serie A
02:00
Chihuahua FC
‑
Atlético Saltillo
Northern-Ireland Championship
19:45
Ards
‑
‑
Portadown
19:45
Newington F.C.
‑
‑
Knockbreda
Northern-Ireland Premier Intermediate League
19:45
Psni
‑
Queens University
Qatar QFA Cup
18:30
Al Bidda SC
‑
Al Kharaitiyat
18:30
Al-Khor
‑
Al-Duhail SC
Scotland Football League - Lowland League
19:45
Albion
‑
‑
Cumbernauld Colts
19:45
Tranent Juniors
‑
‑
East Stirling
Switzerland 1. Liga Classic - Group 3
19:00
YF Juventus
‑
Taverne
Uruguay Primera División - Apertura
22:00
Deportivo Maldonado
‑
‑
Defensor Sporting
USA US Open Cup
22:00
Chattanooga
‑
Miami United
23:00
Forward Madison FC
‑
Duluth
23:00
The Villages
‑
Savannah Clovers
23:30
Tormenta FC
‑
America CFL Spurs
23:30
Tri-Cities
‑
Maryland Bobcats
23:00
Vermont Green
‑
Lexington
Venezuela Primera División
19:00
Estudiantes de Merida FC
‑
UCV
23:00
Portuguesa FC
‑
Metropolitanos FC
21:45
Real Esppor Club
‑
Carabobo FC
Wales FAW Championship
19:30
Briton Ferry
‑
‑
Afan Lido
19:30
Caerau Ely
‑
‑
Pontardawe Town
19:30
Denbigh Town
‑
‑
Gresford Athletic
19:30
Guilsfield FC
‑
‑
Caersws
19:30
Holywell Town
‑
‑
Prestatyn
World UEFA Champions League Women
17:45
Ajax W
‑
Chelsea Women
20:00
Benfica
‑
Lyon W
World Friendlies Clubs
13:30
Molde
‑
‑
Brann
World All Africa Games
20:30
Ghana U20
‑
Senegal U20
17:00
Uganda U20
‑
Congo U20
All kick-offs UK time
Back to top
Related Stories
All Fixtures
Next Week's Fixtures
All Results
More Stories