Live Football Scores (Fri 19‑Apr‑2024)
France Ligue 1 | |||
---|---|---|---|
20:00 | Nice | Lorient | |
Germany Bundesliga | |||
19:30 | Eintracht Frankfurt | Augsburg | |
Italy Serie A | |||
19:45 | Cagliari | Juventus | |
17:30 | Genoa | Lazio | |
Spain La Liga | |||
20:00 | Athletic Bilbao | ‑‑ | Granada |
England League One | |||
20:00 | Oxford Utd | Stevenage | |
Scotland Championship | |||
19:45 | Inverness CT | Raith Rovers | |
Albania Superliga | |||
14:00 | Erzeni Shijak | ‑ | SK Tirana |
14:00 | Kukesi | ‑ | Skenderbeu |
Algeria Ligue 1 | |||
16:00 | ASO Chlef | ‑ | NC Magra |
16:00 | Ben Aknoun | ‑ | JS Kabylie |
18:00 | CR Belouizdad | ‑ | US Biskra |
16:00 | El Bayadh | ‑ | Khenchela |
16:00 | ES Setif | ‑ | JS Saoura |
16:00 | JS Saoura | ‑ | US Souf |
16:00 | Khenchela | ‑ | CS Constantine |
16:00 | MC Alger | ‑ | Paradou AC |
16:00 | NC Magra | ‑ | MC Alger |
16:00 | US Biskra | ‑ | ES Setif |
16:00 | US Souf | ‑ | ASO Chlef |
Algeria Ligue 2 | |||
15:00 | AS AIN Mlila | ‑ | E Sour El-Ghozlane |
15:00 | El Eulma | ‑ | USM Annaba |
15:00 | IB Khémis El Khechna | ‑ | Khroub |
15:00 | MO Constantine | ‑ | Oued Magrane |
15:00 | MSP Batna | ‑ | Oued Akbou |
15:00 | RB Ouargla | ‑ | CA Batna |
15:00 | Teleghma | ‑ | JS Bordj Ménaïel |
15:00 | Usm El Harrach | ‑ | HB Chelghoum Laïd |
Argentina Reserve League | |||
19:00 | Independiente Res. | ‑ | Defensa y Justicia Res. |
Armenia Premier League | |||
16:00 | Noah | ‑ | BKMA |
Armenia First League | |||
13:00 | Ararat-Armenia II | ‑ | Pyunik II |
Australia A-League | |||
74 | Newcastle Jets | 1‑1 | Wellington |
Australia Northern Territory Premier League | |||
10:00 | Darwin Olympic | ‑ | Garuda |
12:00 | Hellenic Athletic | ‑ | Casuarina |
Australia South Australia NPL | |||
53 | Croydon Kings | 2‑0 | Adelaide Olympic |
55 | Modbury Jets | 2‑0 | Adelaide City FC |
58 | Para Hills Knights | 0‑1 | NE Metrostars |
Australia Victoria NPL | |||
45 | Oakleigh Cannons | 1‑1 | St. Albans Saints |
69 | Dandenong City | 0‑4 | South Melbourne |
90 | Heidelberg United | 2‑2 | Moreland City |
Australia Northern NSW NPL | |||
45 | New Lambton | 2‑0 | Weston Workers |
Australia Queensland NPL | |||
45 | Gold Coast Knights | 2‑1 | Brisbane City |
Australia Tasmania NPL | |||
45 | Glenorchy Knights | 0‑1 | Kingborough Lions |
45 | Riverside Olympic | 2‑1 | Launceston United |
Australia Queensland Premier League | |||
11:30 | Caboolture | ‑ | Capalaba |
Australia New South Wales NPL 2 | |||
11:00 | Blacktown Spartans | ‑ | Rydalmere Lions |
11:00 | Nepean | ‑ | Northern Tigers |
Australia Victoria NPL 2 | |||
11:30 | Brunswick City | ‑ | Western United II |
11:30 | Werribee City | ‑ | Northcote City |
Australia Western Australia State League 1 | |||
12:15 | Kingsley Westside | ‑ | Sorrento |
Austria Bundesliga | |||
18:30 | Sturm Graz | ‑‑ | Rapid Vienna |
Austria 2. Liga | |||
17:10 | Admira Wacker | ‑ | SV Kapfenberg |
17:10 | First Vienna | ‑ | SV Lafnitz |
17:10 | Leoben | ‑ | FC Liefering |
19:30 | Schwarz-Weiß Bregenz | ‑ | Floridsdorfer AC |
17:10 | SKU Amstetten | ‑ | Sturm Graz II |
17:10 | SV Horn | ‑ | SV Ried |
Austria Regionalliga - Ost | |||
19:00 | Favoritner AC | ‑ | Ardagger |
18:30 | Krems | ‑ | Draßburg |
18:00 | Neusiedl | ‑ | Traiskirchen |
18:30 | Oberwart / Rotenturm | ‑ | Austria Vienna (Am) |
18:30 | Rapid Wien II | ‑ | Leobendorf |
18:30 | TWL Elektra | ‑ | Fach-Donaufeld |
18:30 | Wiener SC | ‑ | Mannsdorf-Großenzersdorf |
Austria Regionalliga - Mitte | |||
18:00 | Allerheiligen | ‑ | Gleisdorf 09 |
18:00 | Deutschlandsberger SC | ‑ | Wallern / Marienkirchen |
18:00 | Union Vöcklamarkt | ‑ | Bad Gleichenberg |
18:00 | WSPG Wels | ‑ | Ried II |
Austria Landesliga - Burgenland | |||
18:30 | Deutschkreutz | ‑ | Bad Sauerbrunn |
18:30 | Edelserpentin | ‑ | Kohfidisch |
18:30 | Leithaprodersdorf | ‑ | Klingenbach |
18:00 | Siegendorf | ‑ | Horitschon |
Austria Landesliga - Karnten | |||
17:30 | Austria Klagenfurt | ‑ | Velden |
18:21 | Spittal | ‑ | Lendorf |
17:30 | Treibach | ‑ | KAC |
Austria Landesliga - Niederosterreich | |||
18:30 | Gloggnitz | ‑ | Zwettl |
18:30 | Korneuburg | ‑ | St. Pölten II |
18:30 | Kottingbrunn | ‑ | Waidhofen / Thaya |
18:30 | Langenrohr | ‑ | St. Peter |
18:30 | Ortmann | ‑ | Haitzendorf |
18:30 | Schrems | ‑ | Neustadt |
Austria Landesliga - Oberosterreich | |||
18:00 | Grün Weiß Micheldorf | ‑ | Union Perg |
18:00 | Mondsee | ‑ | Weißkirchen / Allhaming |
18:30 | Ostermiething | ‑ | Pregarten |
18:00 | Union Edelweiß | ‑ | Wels |
19:00 | Vortuna Bad Leonfelden | ‑ | Friedburg / Pöndorf |
Austria Landesliga - Salzburg | |||
16:45 | Thalgau | ‑ | Adnet |
18:00 | UFC Hallein | ‑ | Seekirchen |
Austria Landesliga - Steiermark | |||
18:00 | Bruck an der Mur | ‑ | Union RB Weinland Gamlit |
18:00 | Fürstenfeld | ‑ | Ilz |
18:00 | Gnas | ‑ | Lafnitz II |
18:00 | Kalsdorf | ‑ | Frauental |
18:00 | Schladming | ‑ | UFC Fehring |
18:00 | Tillmitsch | ‑ | Köflach |
18:00 | TuS Heiligenkreuz | ‑ | FSC Hochegger Dächer |
18:00 | Wildon | ‑ | Lebring |
Austria Landesliga - Vorarlbergliga | |||
18:00 | Lauterach | ‑ | Höchst |
Austria Landesliga - Wien | |||
17:00 | Gerasdorf Stammersdorf | ‑ | Donau |
17:30 | Schwechat | ‑ | Hellas Kagran |
Azerbaidjan Premyer Liqa | |||
13:30 | Turan | ‑ | Sumqayıt |
Bangladesh Premier League | |||
69 | Abahani | 2‑1 | Sheikh Jamal |
70 | Bangladesh Police | 1‑0 | Sheikh Russel |
Belarus Premier League | |||
17:30 | BATE Borisov | ‑‑ | Dnepr Mogilev |
15:00 | FC Smorgon | ‑‑ | FC Gomel |
Belarus 1. Division | |||
17:15 | ABFF U17 | ‑ | Torpedo BelAZ II |
Belarus Reserve League | |||
01:00 | Arsenal Res. | ‑ | Shakhtyor Res. |
01:00 | BATE Res. | ‑ | Dnepr Mogilev Res. |
01:00 | Dinamo Minsk Res. | ‑ | Torpedo Zhodino Res. |
01:00 | Minsk Res. | ‑ | Naftan Res. |
01:00 | Neman Grodno Res. | ‑ | Vitebsk Res. |
01:00 | Slavia Res. | ‑ | Dinamo Brest Res. |
01:00 | Slutsk Res. | ‑ | Isloch Res. |
01:00 | Smorgon Res. | ‑ | Gomel Res. |
Belgium Challenger Pro League | |||
19:00 | Beerschot Wilrijk | ‑‑ | Patro Eisden |
19:00 | Francs Borains | ‑‑ | FCV Dender EH |
19:00 | Lommel Utd | ‑‑ | Waasland-Beveren |
19:00 | Oostende | ‑‑ | Standard Liege II |
19:00 | RFC Liege | ‑‑ | KRC Genk II |
19:00 | RFC Seraing | ‑‑ | Deinze |
19:00 | Zulte-Waregem | ‑‑ | Lierse |
Belgium Super League Women | |||
19:00 | Charleroi W | ‑‑ | Zulte-Waregem W |
19:30 | Gent W | ‑‑ | Anderlecht W |
19:30 | White Star Woluwe W | ‑‑ | KV Mechelen W |
Belgium Reserve Pro League | |||
18:30 | AS Eupen U21 | ‑ | KV Oostende U21 |
19:00 | RWDM U21 | ‑ | Dender U21 |
Bolivia Primera División | |||
45 | Bolívar | 0‑1 | San Antonio Bulo Bulo |
PEN | Aurora | 2‑3 | Independiente Petrolero |
Bosnia Premijer Liga | |||
15:00 | GOŠK Gabela | ‑ | Tuzla City |
17:00 | Posušje | ‑ | Zeljeznicar |
19:00 | Velez Mostar | ‑ | Zvijezda 09 |
Bosnia 1st League - RS | |||
15:30 | Kozara Gradiška | ‑ | Modriča |
Brazil Serie A | |||
FT | Botafogo ASF | 1‑0 | Atletico Goianiense |
Brazil Serie B | |||
23:00 | Botafogo SP | ‑‑ | America MG |
23:00 | Novorizontino | ‑‑ | CRB |
Brazil Brasileiro Women | |||
00:00 | Palmeiras W | ‑‑ | America Mineiro W |
Brazil Amapaense | |||
45 | Independente AP | 2‑0 | Oratório |
Brazil Goiano U20 | |||
19:30 | Aparecida EC U20 | ‑ | Cerrado EC U20 |
19:30 | Guapo M19 U20 | ‑ | Aparecidense U20 |
19:30 | Itaberai U20 | ‑ | Royal U20 |
19:30 | Trindade U20 | ‑ | Guanabara City U20 |
Brazil Paulista - U20 | |||
19:00 | Aguai U20 | ‑ | Itapirense U20 |
19:00 | Aster Brasil SP U20 | ‑ | Juventus U20 |
19:00 | Bandeirante U20 | ‑ | Inter de Bebedouro U20 |
19:00 | CA Joseense U20 | ‑ | São José EC U20 |
19:00 | CA Taquaritinga U20 | ‑ | São Carlos U20 |
19:00 | Cosmopolitano Sports U20 | ‑ | Rio Branco U20 |
19:00 | Desportivo Brasil U20 | ‑ | Comercial de Tietê U20 |
19:00 | EC São Bernardo U20 | ‑ | Água Santa U20 |
19:00 | Elosport U20 | ‑ | São Bento U20 |
19:00 | Fernandopolis U20 | ‑ | Jose Bonifacio EC U20 |
19:00 | Ferroviária U20 | ‑ | XV de Jaú U20 |
19:00 | GE Osasco U20 | ‑ | Clube Vital U20 |
19:00 | Guarulhos U20 | ‑ | Flamengo SP U20 |
19:00 | Inter Limeira U20 | ‑ | XV de Piracicaba U20 |
19:00 | Marília U20 | ‑ | VOCEM U20 |
19:00 | Mauaense U20 | ‑ | Portuguesa Santista U20 |
19:00 | Metropolitano FC U20 | ‑ | SKA Brasil U20 |
19:00 | Mirassol U20 | ‑ | Rio Preto U20 |
19:00 | Nacional SP U20 | ‑ | Portuguesa U20 |
19:00 | Olimpia U20 | ‑ | Tanabi SP U20 |
19:00 | Paulinia FU U20 | ‑ | Guarani U20 |
19:00 | Pinda U20 | ‑ | União Mogi U20 |
19:00 | Ponte Preta U20 | ‑ | Guacuano U20 |
19:00 | Porto Football U20 | ‑ | Brasilis U20 |
19:00 | Presidente Prudente U20 | ‑ | Tupã U20 |
19:00 | Referencia U20 | ‑ | Oeste U20 |
19:00 | Santo André U20 | ‑ | Jabaquara U20 |
19:00 | Sertãozinho U20 | ‑ | Comercial U20 |
19:00 | Sfera U20 | ‑ | Ituano U20 |
19:00 | Taubaté U20 | ‑ | União Suzano U20 |
19:00 | União São João U20 | ‑ | Independente SP U20 |
19:00 | Velo Clube U20 | ‑ | Rio Claro SP U20 |
Bulgaria First League | |||
15:30 | Botev Vratsa | ‑‑ | Etar Veliko Tarnovo |
18:00 | Levski Krumovgrad | ‑‑ | Slavia Sofia |
Burkina-Faso Ligue 1 | |||
17:00 | Vitesse Arnhem | ‑ | ASFA-Yennenga |
Canada Canadian Premier League | |||
FT | Vancouver FC | 2‑0 | HFX Wanderers FC |
Chile Segunda División | |||
00:00 | Fernández Vial | ‑ | Real San Joaquín |
China Super League | |||
13:00 | Zhejiang FC | ‑‑ | Tianjin Tigers |
China FA Cup | |||
FT | Hangzhou Wuyue Qiantang | 1‑0 | Nantong Haimen Codion |
Colombia Primera A | |||
45 | Patriotas | 2‑0 | Independiente Medellin |
FT | America de Cali | 0‑0 | Deportivo Pasto |
Colombia Primera B | |||
22:00 | Cortulua | ‑ | Union Magdalena |
22:00 | Tigres FC | ‑ | Cucuta |
Congo Ligue 1 | |||
18:00 | Inter Club | ‑ | CARA Brazzaville |
15:00 | Vegas | ‑ | Jeunesse Unie de Kintélé |
Congo-DR Ligue 1 | |||
15:00 | Rangers | ‑ | Renaissance |
Costa-Rica Primera División | |||
FT | CS Herediano | 1‑1 | CS Cartagines |
Croatia First NL | |||
16:00 | Sesvete | ‑ | Jarun |
16:00 | Zrinski Jurjevac | ‑ | Bsk Bijelo Brdo |
Croatia Second NL | |||
17:00 | Karlovac 1919 | ‑ | Jadran Poreč |
Cyprus 1. Division | |||
17:00 | Doxa Katokopias | ‑‑ | Nea Salamis |
17:00 | Othellos Athienou | ‑‑ | Ethnikos Achnas |
Czech-Republic 3. liga - CFL A | |||
17:00 | Písek | ‑ | České Budějovice II |
Czech-Republic 3. liga - MSFL | |||
17:00 | Hlučín | ‑ | Třinec |
17:00 | Hranice | ‑ | Znojmo |
16:00 | Start Brno | ‑ | Baník Ostrava II |
16:00 | Viktoria Otrokovice | ‑ | Blansko |
Czech-Republic 4. liga - Divizie B | |||
16:30 | Slaný | ‑ | Kladno |
Denmark Superliga | |||
18:00 | Randers Freja | ‑‑ | OB Odense |
Denmark 1. Division | |||
18:00 | AC Horsens | ‑ | FC Helsingor |
18:00 | B 93 | ‑ | Naestved |
18:00 | Hillerød | ‑ | HB Koge |
Denmark 2nd Division - Group 1 | |||
18:00 | Fremad Amager | ‑ | FA 2000 |
18:00 | Roskilde | ‑ | AB Copenhagen |
Denmark Denmark Series - Promotion Round | |||
17:30 | Aarhus Fremad II | ‑ | Viby |
17:00 | Gørslev | ‑ | Glostrup |
18:00 | Sundby | ‑ | Hørsholm-Usserød |
17:00 | Tårnby FF | ‑ | Skjold Sæby |
18:30 | Vorup | ‑ | Horsens II |
Denmark Denmark Series - Relegation Round | |||
18:00 | B 1908 | ‑ | KFUM Roskilde |
18:00 | Slagelse B&I | ‑ | Herlev |
17:30 | VB 1968 | ‑ | Næstved II |
18:00 | VRI | ‑ | Fjordager |
Ecuador Liga Pro | |||
20:00 | Delfin SC | ‑‑ | Macara |
22:30 | Orense SC | ‑‑ | LDU de Quito |
FT | Barcelona SC | 1‑0 | El Nacional |
Egypt Premier League | |||
18:00 | Al Masry | ‑ | Al Ahly |
15:00 | Baladiyyat Al Mehalla | ‑ | El Mokawloon |
18:00 | Zamalek SC | ‑ | Pyramids FC |
England FA WSL | |||
19:00 | Brighton Women | ‑‑ | Everton Women |
England Premier League 2 Division One | |||
19:00 | Newcastle U21 | ‑‑ | Leeds United U21 |
18:00 | Nott'm Forest U21 | ‑‑ | Aston Villa U21 |
England Professional Development League | |||
13:00 | AFC Bournemouth U21 | ‑ | Sheffield Utd U21 |
13:00 | Burnley U21 | ‑ | Barnsley U21 |
19:00 | Colchester U21 | ‑ | Sheff Wed U21 |
14:00 | Crewe U21 | ‑ | Cardiff U21 |
14:00 | Peterborough U21 | ‑ | Hull U21 |
13:00 | QPR U21 | ‑ | Charlton U21 |
13:00 | Wigan U21 | ‑ | Coventry U21 |
England Premier League Cup | |||
19:00 | Chelsea U21 | ‑ | Fulham U21 |
Estonia Esiliiga A | |||
17:00 | Flora II | ‑ | Viimsi |
Ethiopia Premier League | |||
17:00 | Fasil Ketema | ‑ | Adama Kenema |
14:00 | Hambericho Durame | ‑ | Awassa Kenema |
Faroe-Islands 1. Deild | |||
19:00 | Víkingur II | ‑ | KÍ II |
Faroe-Islands Meistaradeildin | |||
18:00 | HB Torshavn | ‑ | EB / Streymur |
Finland Veikkausliiga | |||
16:00 | Inter Turku | ‑‑ | KuPS Kuopio |
16:00 | SJK | ‑‑ | Ilves |
Finland Suomen Cup | |||
17:30 | PoPo | ‑ | Sexypöxyt II |
Finland Kansallinen Liiga | |||
16:30 | PK-35 Helsinki | ‑ | PK-35 Vantaa W |
Finland Ykkösliiga | |||
16:30 | KäPa | ‑ | SalPa |
France National 1 | |||
18:30 | Avranches | ‑‑ | Chateauroux |
18:30 | Chasselay MDA | ‑‑ | US Marignane |
18:30 | Epinal | ‑‑ | Versailles |
18:30 | FC Rouen | ‑‑ | Nancy |
18:30 | Le Mans | ‑‑ | Villefranche |
18:30 | Martigues | ‑‑ | Cholet |
18:30 | Orleans | ‑‑ | Nimes |
18:30 | Red Star F.C. | ‑‑ | Dijon |
France Feminine Division 1 | |||
13:30 | Paris FC W | ‑ | Saint-Étienne W |
France National 2 - Group A | |||
18:30 | Andrézieux | ‑ | Toulouse II |
18:00 | Thonon Évian | ‑ | Bourgoin-Jallieu |
France National 2 - Group B | |||
18:30 | Bergerac Perigord | ‑ | Vendee Les Herbiers |
France National 2 - Group C | |||
18:00 | FC Bastia-Borgo | ‑ | Chambly Thelle |
France National 2 - Group D | |||
18:00 | Wasquehal | ‑ | Furiani-Agliani |
Georgia Erovnuli Liga | |||
17:00 | Telavi | ‑ | FC Saburtalo Tbilisi |
Germany 2. Bundesliga | |||
17:30 | Elversberg | ‑‑ | Schalke |
17:30 | Nurnberg | ‑‑ | SC Paderborn 07 |
Germany 3. Liga | |||
18:00 | SV Sandhausen | ‑‑ | Arminia Bielefeld |
Germany Frauen Bundesliga | |||
17:30 | RB Leipzig W | ‑‑ | Leverkusen W |
Germany Regionalliga - Bayern | |||
18:00 | Buchbach | ‑ | Memmingen |
17:30 | Burghausen | ‑ | Bayreuth |
18:00 | Viktoria Aschaffenburg | ‑ | Augsburg II |
18:00 | Wurzburger Kickers | ‑ | FC Schweinfurt 05 |
Germany Regionalliga - Nord | |||
18:30 | BW Lohne | ‑ | Teutonia Ottensen |
18:00 | Meppen | ‑ | Spelle-Venhaus |
18:30 | SSV Jeddeloh | ‑ | Bremer SV |
Germany Regionalliga - Nordost | |||
18:00 | BFC Dynamo | ‑ | Erfurt |
18:00 | Lokomotive Leipzig | ‑ | Hansa Rostock II |
18:00 | Luckenwalde | ‑ | Viktoria Berlin |
Germany Regionalliga - West | |||
18:30 | Schalke 04 II | ‑ | Rot-Weiss Oberhausen |
18:30 | SV Rodinghausen | ‑ | Lippstadt 08 |
Germany Oberliga - Hamburg | |||
18:15 | Concordia Chiajna | ‑ | Sasel |
18:30 | Süderelbe | ‑ | Tus Dassendorf |
18:30 | Victoria Hamburg | ‑ | Altona 93 |
Germany Oberliga - Westfalen | |||
18:30 | Preußen Münster II | ‑ | Sprockhovel |
18:30 | Schermbeck | ‑ | Erkenschwick |
Germany Oberliga - Bremen | |||
18:30 | Oberneuland | ‑ | Blumenthaler SV |
17:30 | Union Bremen | ‑ | BTS Neustadt |
Germany Oberliga - Niederrhein | |||
19:00 | Union Nettetal | ‑ | SC St. Tönis |
Germany Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar | |||
18:30 | Sv Morlautern | ‑ | Pfeddersheim |
Germany Oberliga - Baden-Württemberg | |||
18:00 | FC Nottingen | ‑ | CFR Pforzheim |
Germany Oberliga - Nordost-Nord | |||
19:00 | Dynamo Schwerin | ‑ | Tennis Borussia |
Germany Oberliga - Nordost-Süd | |||
17:30 | Budissa Bautzen | ‑ | SC Freital |
Germany Oberliga - Bayern Nord | |||
18:00 | ATSV Erlangen | ‑ | Neudrossenfeld |
18:00 | Kornburg | ‑ | Coburg |
Germany Oberliga - Bayern Süd | |||
18:30 | Erlbach | ‑ | Kirchheimer SC |
18:30 | Heimstetten | ‑ | Gundelfingen |
Ghana Premier League | |||
01:00 | Great Olympics | ‑‑ | Dreams FC |
Iceland Úrvalsdeild | |||
20:15 | Stjarnan | ‑ | Valur Reykjavík |
India Indian Super League | |||
15:00 | Odisha FC | ‑‑ | Kerala Blasters |
Iran Persian Gulf Pro League | |||
15:30 | Esteghlal FC | ‑ | Shams Azar Qazvin |
15:40 | Foolad FC | ‑ | Mes Rafsanjan |
14:00 | Nassaji Mazandaran | ‑ | Tractor Sazi |
Iraq Iraqi League | |||
16:00 | Al Kahrabaa | ‑ | Zakho |
16:00 | Al Minaa Basra | ‑ | Newroz |
16:00 | Al Quwa Al Jawiya | ‑ | Karbala |
16:00 | Erbil | ‑ | Al Talaba |
Ireland Premier Division | |||
19:45 | Bohemians Dublin | Drogheda | |
19:45 | Derry City | Shamrock Rovers | |
19:45 | Galway Utd | Shelbourne | |
19:45 | Sligo Rovers | Dundalk | |
19:45 | St Patricks | Waterford | |
Ireland First Division | |||
19:45 | Bray | ‑‑ | Treaty United |
19:45 | Cobh Ramblers | ‑‑ | Finn Harps |
19:45 | Kerry | ‑‑ | Athlone |
19:45 | Wexford Youths | ‑‑ | UCD |
Israel Liga Leumit | |||
14:00 | Bnei Yehuda | ‑ | Hapoel Nazareth Illit |
14:00 | Hapoel Acre | ‑ | Sektzia Nes Tziona |
14:00 | Hapoel Kiryat Shmona | ‑ | Hapoel Umm al-Fahm |
14:00 | Hapoel Ramat Gan | ‑ | Ihud Bnei Shfaram |
14:00 | Hapoel Rishon Lezion | ‑ | Hapoel Kfar Saba |
14:00 | Ironi Tiberias | ‑ | Hapoel Ramat HaSharon |
14:00 | Kafr Qasim | ‑ | Hapoel Afula |
14:00 | Maccabi Kabilio Jaffa | ‑ | Maccabi Herzliya |
Israel Liga Alef | |||
33 | Hapoel Marmorek | 0‑0 | Hapoel Lod |
34 | Agudat Sport Ashdod | 0‑0 | Hapoel Bik'at HaYarden |
35 | Hapoel Herzliya | 0‑0 | Shimshon Tel Aviv |
35 | Hapoel Kaukab | 0‑1 | Hapoel Bnei Zalafa |
35 | Ironi Nesher | 0‑0 | Hapoel Kfar Kana |
35 | Maccabi Kiryat Malachi | 0‑0 | Maccabi Yavne |
35 | Maccabi Nujeidat Ahmed | 1‑0 | Maccabi Ahi Nazareth |
35 | Maccabi Shaarayim | 0‑0 | Maccabi Ashdod |
35 | Shimshon Kafr Qasim | 0‑1 | Holon Yermiyahu |
36 | Hapoel Kfar Shalem | 1‑1 | Ironi Modi'in |
36 | Hapoel Migdal HaEmek | 1‑1 | Hapoel Bu'eine |
36 | Ironi Baka El Garbiya | 0‑0 | Tira |
36 | Kiryat Yam SC | 0‑0 | Maccabi K. Ata Bialik |
36 | Tzeirei Kafr Kanna | 0‑0 | Hapoel Ra'anana |
37 | Dimona | 0‑0 | Nordia Jerusalem |
Italy Serie B | |||
19:30 | Palermo | ‑‑ | Parma |
19:30 | Reggiana | ‑‑ | Cosenza |
Kazakhstan 1. Division | |||
10:00 | Akzhayik | ‑ | Kaspiy |
14 | Sport Academy Kairat | 1‑2 | SD Family |
14 | Yassy Turkistan | 0‑0 | Taraz |
FT | Ulytau | 0‑1 | Zhetisay |
Kyrgyzstan Premier League | |||
15:00 | Ilbirs | ‑ | Alay |
01:00 | Muras United | ‑ | Abdish-Ata |
Latvia 1. Liga | |||
17:00 | Tukums II | ‑ | Progress / AFA Olaine |
Libya Premier League | |||
15:30 | Abu Salim | ‑ | Al-Ittihad FC |
15:30 | Asswehly | ‑ | Al Malaab El Libby |
Lithuania 1 Lyga | |||
17:00 | Trakai | ‑ | Banga II |
Lithuania Cup | |||
01:00 | Futboliukas Vilnius | ‑ | Minija |
18:15 | Granitas | ‑ | Be1 NFA |
01:00 | Širvėna Biržai | ‑ | Babrungas |
19:00 | Sviedinys Vilnius | ‑ | Nemunas |
17:00 | Venta | ‑ | BFA |
Macao Primeira Divisão | |||
14:00 | Universidade de Macau | ‑ | Cheng Fung |
Mali Première Division | |||
17:30 | Koro | ‑ | Black Stars |
Mexico Liga MX Femenil | |||
00:00 | Querétaro W | ‑ | León W |
FT | Monterrey W | 1‑0 | Toluca W |
Mexico Liga Premier Serie A | |||
00:00 | Inter Playa del Carmen | ‑ | Lobos ULMX |
Mexico Liga Premier Serie B | |||
23:00 | Chilangos | ‑ | CDM |
19:00 | Deportivo Dongu | ‑ | Zitacuaro |
Mexico U23 League | |||
16:00 | Atlético San Luis U23 | ‑ | Toluca U23 |
23:45 | Club Tijuana U23 | ‑ | Puebla U23 |
17:00 | Mazatlan FC U23 | ‑ | Juarez U23 |
Moldova Liga 1 | |||
14:00 | FCM Ungheni | ‑ | Speranis Nisporeni |
14:00 | Iskra-Stal Ribnita | ‑ | Real Succes |
14:00 | Sheriff II | ‑ | Falesti |
Morocco Botola Pro | |||
20:00 | Youssoufia Berrechid | ‑‑ | Olympique Safi |
Netherlands Eerste Divisie | |||
19:00 | Den Bosch | ‑‑ | NAC Breda |
19:00 | Dordrecht | ‑‑ | FC Oss |
19:00 | Helmond Sport | ‑‑ | Jong Ajax |
19:00 | Roda JC Kerkrade | ‑‑ | De Graafschap |
19:00 | Telstar | ‑‑ | Emmen |
New-Zealand National League - Northern | |||
08:00 | Birkenhead United | ‑ | East Coast Bays |
Nicaragua Primera Division | |||
45 | Walter Ferretti | 0‑1 | Real Estelí |
FT | Managua | 1‑3 | UNAN Managua |
Nigeria NPFL | |||
16:00 | Heartland | ‑‑ | Shooting Stars |
Northern-Ireland Premier Intermediate League | |||
19:45 | Dollingstown | ‑ | Banbridge Town |
Norway 2. Division - Group 2 | |||
17:00 | Skeid | ‑ | Kjelsås |
Norway Toppserien | |||
17:00 | Lyn W | ‑ | Lillestrom |
Norway 3. Division - Girone 4 | |||
17:00 | Trygg/Lade | ‑ | Mosjøen |
Oman Professional League | |||
14:45 | Al Shabab | ‑ | Dhofar |
Paraguay Division Profesional - Apertura | |||
23:00 | Sol de America | ‑‑ | Sportivo Luqueno |
Paraguay Division Intermedia | |||
22:15 | Rubio Nu | ‑ | Deportivo Recoleta |
Peru Primera División | |||
21:00 | Union Comercio | ‑ | Universitario |
FT | Alianza Lima | 3‑0 | Sport Boys |
Poland Ekstraklasa | |||
17:00 | Korona Kielce | ‑‑ | Radomiak Radom |
19:30 | Rakow Czestochowa | ‑‑ | Gornik Zabrze |
Poland I Liga | |||
17:00 | Polonia Warszawa | ‑‑ | Zaglebie Sosnowiec |
17:00 | Stal Rzeszow | ‑‑ | Podbeskidzie |
19:30 | Znicz Pruszkow | ‑‑ | Wisla Krakow |
Poland II Liga - East | |||
19:30 | Polonia Bytom | ‑ | Kalisz |
18:00 | SKRA Czestochowa | ‑ | Pogoń Siedlce |
Poland Central Youth League | |||
15:00 | Legia Warszawa U19 | ‑ | Lech Poznań U19 |
Poland III Liga - Group 4 | |||
16:00 | Karpaty Krosno | ‑ | Garbarnia Kraków |
Poland Ekstraliga Women | |||
10:00 | Górnik Łęczna W | ‑ | UKS Łódź |
Portugal Primeira Liga | |||
20:15 | Rio Ave | ‑‑ | Arouca |
Portugal Segunda Liga | |||
18:00 | Feirense | ‑‑ | Leixoes |
Romania Liga I | |||
15:30 | AFC Hermannstadt | ‑‑ | Botosani |
18:30 | Farul Constanta | ‑‑ | CFR Cluj |
Romania Liga III - Serie 1 | |||
15:00 | FC Bacau | ‑ | Bucovina Rădăuţi |
Romania Liga III - Serie 2 | |||
15:00 | Râmnicu Sărat | ‑ | Voința Limpeziș |
Romania Liga III - Serie 5 | |||
15:00 | Kids Tâmpa Braşov | ‑ | Muscelul Câmpulung Elite |
15:00 | Odorheiu Secuiesc | ‑ | Viitorul Curiţa |
Romania Liga III - Serie 6 | |||
15:00 | Sporting Roşiori | ‑ | Unirea Bascov |
15:00 | Vediţa Coloneşti | ‑ | CSM Ramnicu Valcea |
15:00 | Viitorul Dăești | ‑ | Dunărea Turris |
Romania Liga III - Serie 7 | |||
15:00 | Cetate Deva | ‑ | Ghiroda şi Giarmata Vii |
15:00 | CS U Craiova II | ‑ | Jiul Petroşani |
15:00 | Gilortul | ‑ | Voinţa Lupac |
Romania Liga III - Serie 8 | |||
15:00 | Ineu | ‑ | Socodor |
15:00 | Phoenix Buziaș | ‑ | Bihor Oradea |
Romania Liga III - Serie 9 | |||
15:00 | ACS Târgu Mureș 1898 | ‑ | Metalurgistul Cugir |
15:00 | Viitorul Cluj | ‑ | Industria Galda de Jos |
Romania Liga III - Serie 10 | |||
15:00 | Sânmartin | ‑ | Olimpia MCMXXI |
15:00 | Sighetu Marmaţiei | ‑ | SCM Zalău |
Russia Premier League | |||
17:00 | FC Krasnodar | ‑‑ | Fakel Voronezh |
Russia First League | |||
19:00 | Rodina Moskva | ‑‑ | FC Khimki |
Russia Youth Championship | |||
15:00 | Akademiya Konoplev U20 | ‑ | Krylya Sovetov U19 |
17:00 | Baltika U19 | ‑ | Spartak Moskva U19 |
15:00 | Chertanovo U20 | ‑ | Zenit U19 |
13:00 | CSKA Moskva U19 | ‑ | Dinamo Moskva U19 |
13:00 | Lokomotiv Moskva U19 | ‑ | Sochi U20 |
13:00 | Orenburg U19 | ‑ | Akhmat Grozny U20 |
55 | Nizhny Novgorod U19 | 1‑0 | Ural U20 |
59 | Krasnodar U19 | 0‑1 | Rubin Kazan U20 |
61 | Strogino U20 | 0‑0 | UOR №5 U20 |
FT | Rostov U19 | 3‑1 | Fakel U19 |
Russia Second League - Group 4 | |||
14:30 | Amkar | ‑ | Sokol Kazan |
Rwanda National Soccer League | |||
14:00 | Gasogi United | ‑ | Sunrise |
Saudi-Arabia Pro League | |||
16:00 | Al Riyadh | ‑‑ | Al Taee |
19:00 | Al-Ahli Jeddah | ‑‑ | Al-Hilal |
16:00 | Al-Nassr | ‑‑ | Al-Fayha |
Scotland Football League - Lowland League | |||
19:45 | Celtic II | ‑‑ | Hearts B |
Slovakia Super Liga | |||
16:30 | AS Trencin | ‑‑ | FC Kosice |
Slovakia 2. liga | |||
17:00 | FK Pohronie | ‑ | Slovan Bratislava II |
Slovenia 2. SNL | |||
16:00 | Beltinci | ‑ | Krka |
16:00 | Tolmin | ‑ | Dravinja |
18:00 | Triglav Kranj | ‑ | Rudar |
Somalia Somali Premier League | |||
01:00 | Heegan | ‑ | Jeenyo |
South-Africa 1st Division | |||
18:30 | Maritzburg Utd | ‑ | Tshakhuma Madzivhadila |
South-Korea K3 League | |||
FT | Daejeon Korail | 0‑0 | Paju Citizen |
Spain Segunda División | |||
19:30 | Tenerife | ‑‑ | Leganes |
Surinam Eerste Divisie | |||
00:00 | PVV | ‑ | Voorwaarts |
Sweden Damallsvenskan | |||
18:00 | Norrköping W | ‑ | Djurgardens |
Sweden Ettan - Norra | |||
18:00 | Stocksund | ‑ | Vasalund |
Sweden Ettan - Södra | |||
18:00 | Ariana | ‑ | Angelholms FF |
Sweden Division 2 - Norra Götaland | |||
18:15 | Herrestads | ‑ | Kongahälla |
18:00 | IFK Skövde | ‑ | Grebbestad |
18:00 | Motala | ‑ | Forward |
17:30 | Vänersborgs FK | ‑ | Gauthiod |
Sweden Division 2 - Norra Svealand | |||
18:00 | Enköping | ‑ | Skiljebo |
Sweden Division 2 - Västra Götaland | |||
18:00 | Lindome | ‑ | Landvetter IS |
Sweden Division 2 - Östra Götaland | |||
18:00 | IFK Hässleholm | ‑ | Högaborg |
17:30 | Nosaby | ‑ | Lödde |
Sweden Elitettan | |||
18:00 | Umeå | ‑ | Sunnanå |
Switzerland Challenge League | |||
19:15 | Aarau | ‑ | Thun |
18:30 | Bellinzona | ‑ | Baden |
19:15 | FC Sion | ‑ | Stade Nyonnais |
18:30 | Schaffhausen | ‑ | Neuchatel Xamax |
Syria Premier League | |||
14:00 | Jabala | ‑ | Foutoua |
14:00 | Tishreen | ‑ | Al Karama |
14:00 | Wathba | ‑ | Hottin |
Tajikistan Vysshaya Liga | |||
12:30 | Khosilot Farkhor | ‑ | Eskhata |
15:00 | Panjsher | ‑ | Istaravshan |
Thailand Thai League 1 | |||
13:00 | Port FC | ‑ | Chiangrai United |
Thailand Thai League 2 | |||
13:00 | Suphanburi | ‑ | Customs United |
Tunisia Cup | |||
17:30 | CS Sfaxien | ‑ | AS Marsa |
14:30 | Hamma | ‑ | EGS Gafsa |
14:30 | Mohammedia | ‑ | CA Bizertin |
Turkey Süper Lig | |||
18:00 | Besiktas | ‑‑ | Ankaragucu |
Turkey 1. Lig | |||
18:00 | Altay | ‑ | Manisa BBSK |
Uganda Premier League | |||
14:00 | Kitara FC | ‑‑ | Vipers FC |
Ukraine Persha Liga | |||
60 | Karpaty Lviv | 0‑1 | Inhulets Petrove |
FT | Prykarpattia | 3‑1 | SK Poltava |
Ukraine U19 League | |||
10:00 | Vorskla U19 | 0‑0 | Kolos Kovalivka U19 |
FT | Chornomorets U19 | 0‑0 | Kryvbas 2020 U19 |
Uruguay Primera División - Apertura | |||
19:30 | Liverpool Montevideo | ‑‑ | Defensor Sporting |
17:30 | Racing Montevideo | ‑‑ | Cerro |
Uruguay Segunda División | |||
23:00 | Plaza Colonia | ‑ | Rentistas |
USA NISA | |||
00:00 | Michigan Stars | ‑ | Georgia Lions |
USA MLS Next Pro | |||
00:00 | Toronto FC II | ‑ | New England II |
Uzbekistan Cup | |||
12:30 | Dostlik | ‑ | Metalourg |
12:30 | Pakhtakor | ‑ | Kokand-1912 |
14:00 | Sogdiana | ‑ | Jizzax |
12:00 | Syrdarya Academy | ‑ | Neftchi Baku |
Venezuela Primera División | |||
00:00 | Carabobo FC | ‑ | Caracas FC |
00:00 | Metropolitanos FC | ‑ | Angostura FC |
00:00 | Zamora FC | ‑ | Portuguesa FC |
Venezuela Segunda División | |||
21:00 | Yaracuyanos FC | ‑ | Atletico el Vigia FC |
Wales FAW Championship | |||
19:30 | Buckley Town | ‑‑ | Chirk AAA |
19:30 | Denbigh Town | ‑‑ | Flint Town United |
19:30 | Gresford Athletic | ‑‑ | Prestatyn |
19:30 | Guilsfield FC | ‑‑ | Broughton |
19:30 | Porthmadog | ‑‑ | Holywell Town |
World UEFA Youth League | |||
13:00 | Olympiakos Piraeus U19 | ‑ | Nantes U19 |
17:00 | Porto U19 | ‑ | Milan U19 |
World AFC U23 Asian Cup | |||
14:00 | China PR U23 | ‑ | Korea Republic U23 |
19:00 | Tajikistan U23 | ‑ | Iraq U23 |
16:30 | Thailand U23 | ‑ | Saudi Arabia U23 |
16:30 | UAE U23 | ‑ | Japan U23 |
World Friendlies Clubs | |||
12:45 | Balestier Khalsa | ‑‑ | Young Lions |
World CONMEBOL U20 Femenino | |||
22:00 | Argentina U20 W | ‑ | Paraguay U20 W |
00:30 | Venezuela U20 W | ‑ | Brazil U20 W |
All kick-offs UK time
Back to top