Season
Next Week's Fixtures
Next Week's Football Fixtures
, 2023-2024 Season
Filter Fixtures:
Premier League
Championship
League One
League Two
FA Cup
National League
National League South
National League North
Isthmian Premier
Isthmian League North
Isthmian League South Central
Isthmian League South East
Northern Premier
Northern Div 1 East
Northern Div 1 West
Northern Div 1 Midlands
Southern Premier Central
Southern Premier South
Southern Div 1 Central
Southern Div 1 South
Premier League 2, Division 1
U18 Premier League North
U18 Premier League South
Women's Super League
Women's Championship
Scottish Championship
Scottish League One
Scottish League Two
Scottish Cup
Highland League
Lowland League
SWPL 1
Welsh Premier League
Cymru North
Cymru South
NIFL Premiership
NIFL Championship
Irish Premier Division
Irish First Division
French Ligue 1
French Ligue 2
French National
German Bundesliga
German 2. Bundesliga
German 3. Liga
German Frauen Bundesliga
Italian Serie A
Italian Serie B
Italian Serie C, Group A
Italian Serie C, Group B
Italian Serie C, Group C
Italian Coppa Italia
Italian Serie A Women
Spanish La Liga
Spanish Segunda
Spanish Primera RFEF
Austria Bundesliga
Belgian Pro League
Belgian Challenger Pro League
Croatian League
Dutch Eredivisie
Dutch Eerste Divisie
Portuguese Primeira Liga
Portuguese Liga Pro
Slovenian PrvaLiga
Swiss Super League
Belgian Super League Women
Dutch Eredivisie Women
Belarusian Premier League
Bulgarian First
Cypriot First Division
Czech 1 Liga
Greek Super League
Hungarian League
Kosovo Superleague
Israeli Premier League
North Macedonia First League
Moldovan National Division
Polish Ekstraklasa
Polish I Liga
Romanian Liga I
Russia Premier Division
Russia Football National League
Serbian Super Liga
Slovakia Super Liga
Turkish Super League
Ukrainian Premier League
Danish Superliga
Finnish Veikkausliiga
Norwegian Eliteserien
Swedish Allsvenskan
MLS
USL Championship
USL League One
Mexican Liga MX
NWSL Women
Argentine Copa de la Liga Profesional
Brazil Serie A
Brazil Serie B
Chilean Primera
Colombia Primera A
Ecuador Serie A
Paraguayan Primera
Uruguay Primera
Brazil Serie A Women
China Super League
China League One
China FA Cup
Indian Super League
Indonesian Liga 1
Japan J-League
Japan J2-League
Japan J3-League
Japan J-League Cup
Qatar Stars League
Saudi Arabia Pro League
South Korea K-League
South Korea K-League 2
Angola Girabola
Ghana Premier League
Kenyan Premier League
Malawi Super League
Moroccan Botola Pro
Nigeria Premier League
South Africa Premier League
Tanzania Premier League
Uganda Premier League
Australia A-League
Australia NPL NSW
Australia NPL Northern NSW
Australia NPL Queensland
Australia NPL South
Australia NPL Tasmania
Australia NPL Victoria
Australia NPL Western
Club Friendlies
Filter
Sat 20/04
Premier League
Luton v Brentford
15:00
Sheffield Utd v Burnley
15:00
Wolverhampton v Arsenal
19:30
Championship
Leicester v West Brom
12:30
Cardiff v Southampton
15:00
Huddersfield v Swansea
15:00
Norwich v Bristol City
15:00
Rotherham v Birmingham
15:00
Stoke v Plymouth
15:00
Sunderland v Millwall
15:00
Watford v Hull
15:00
QPR v Preston
17:15
League One
Northampton v Exeter
14:00
Blackpool v Barnsley
15:00
Bolton v Port Vale
15:00
Bristol Rovers v Peterborough
15:00
Burton Albion v Reading
15:00
Cambridge Utd v Derby
15:00
Carlisle v Wycombe
15:00
Charlton v Shrewsbury
15:00
Cheltenham v Lincoln City
15:00
Leyton Orient v Fleetwood Town
15:00
Portsmouth v Wigan
15:00
League Two
Crewe v Wrexham
12:30
Doncaster v Barrow
15:00
Grimsby v Swindon
15:00
Harrogate Town v MK Dons
15:00
Mansfield v Gillingham
15:00
Morecambe v Forest Green
15:00
Newport County v Salford
15:00
Notts County v Colchester
15:00
Stockport v Accrington Stanley
15:00
Sutton Utd v Crawley Town
15:00
Tranmere v AFC Wimbledon
15:00
Walsall v Bradford
15:00
FA Cup
Man City v Chelsea
17:15
National League
Altrincham v Oxford City
12:15
Barnet v Kidderminster
12:15
Boreham Wood v Ebbsfleet
12:15
Chesterfield v Maidenhead Utd
12:15
Dagenham v Aldershot
12:15
Dorking Wanderers v Hartlepool
12:15
Eastleigh v FC Halifax
12:15
Gateshead v Bromley
12:15
Oldham v Wealdstone
12:15
Solihull Moors v York
12:15
Southend v Rochdale
12:15
Woking v AFC Fylde
12:15
National League South
Aveley v Bath City
15:00
Braintree Town v Eastbourne Boro
15:00
Chippenham v Chelmsford
15:00
Dartford v Truro City
15:00
Dover v Yeovil
15:00
Maidstone United v Hampton and Richmond
15:00
Slough Town v Welling
15:00
Taunton Town v Hemel
15:00
Tonbridge Angels v St Albans
15:00
Torquay v Havant and Waterlooville
15:00
Weymouth v Farnborough
15:00
Worthing v Weston-S-Mare
15:00
National League North
Banbury Utd v Tamworth
15:00
Bishop's Stortford v Curzon Ashton
15:00
Blyth Spartans v Brackley
15:00
Chester v Darlington
15:00
Farsley Celtic v Buxton
15:00
Gloucester v Scunthorpe
15:00
Hereford v Boston Utd
15:00
Peterborough Sports v Chorley
15:00
Rushall v Warrington
15:00
Scarborough Athletic v Alfreton Town
15:00
South Shields v Southport
15:00
Spennymoor Town v Kings Lynn Town
15:00
Isthmian Premier
Carshalton v Billericay
16:00
Chatham Town v Horsham
16:00
Cheshunt v Canvey Island
16:00
Concord Rangers v Whitehawk
16:00
Cray Wanderers v Bognor Regis
16:00
Folkestone Invicta v Dulwich Hamlet
16:00
Hastings v Enfield Town
16:00
Kingstonian v Haringey Borough
16:00
Lewes v Hashtag United
16:00
Margate v Wingate & Finchley
16:00
Potters Bar v AFC Hornchurch
16:00
Isthmian League North
Bowers & Pitsea v Walthamstow
15:00
Brentwood v Brightlingsea Regent
15:00
Bury Town v Enfield FC
15:00
Gorleston v Felixstowe & Walton
15:00
Heybridge Swifts v Wroxham
15:00
Ipswich Wanderers v Redbridge
15:00
New Salamis v Lowestoft Town
15:00
Stowmarket Town v Basildon United
15:00
Witham Town v Grays
15:00
Bury Town v Enfield Town
16:00
Isthmian League South Central
Ascot United v Met Police
15:00
Ashford Town v Westfield
15:00
Binfield v Raynes Park Vale
15:00
Chipstead v Thatcham Town
15:00
Corinthian Casuals v Uxbridge
15:00
Hanworth Villa v Leatherhead
15:00
Hartley Wintney v Southall
15:00
South Park v Marlow
15:00
Sutton Common Rovers v Chertsey Town
15:00
Isthmian League South East
Beckenham Town v Horndean
15:00
Broadbridge Heath v Hythe
15:00
Chichester City v Ramsgate
15:00
Cray Valley Paper Mills v Herne Bay
15:00
Lancing v Ashford United
15:00
Littlehampton Town v Burgess Hill Town
15:00
Merstham v East Grinstead Town
15:00
Phoenix Sports v Sittingbourne
15:00
Sheppey United v Erith & Belvedere
15:00
Three Bridges v Sevenoaks Town
15:00
Northern Premier
Lancaster City v Marske United
14:00
Bamber Bridge v Whitby
16:00
Bradford PA v Gainsborough
16:00
Guiseley v FC United
16:00
Hyde v Matlock
16:00
Ilkeston v Morpeth Town
16:00
Macclesfield v Workington
16:00
Marine v Atherton Collieries
16:00
Radcliffe Borough v Basford Utd
16:00
Stafford Rangers v Ashton
16:00
Worksop v Warrington Rylands
16:00
Northern Div 1 East
Bridlington Town v Ossett United
16:00
Carlton Town v Consett AFC
16:00
Cleethorpes Town v Stocksbridge
16:00
Dunston UTS v Winterton Rangers
16:00
Hebburn Town v Belper Town
16:00
Liversedge v Ashington AFC
16:00
North Ferriby United v Sheffield
16:00
Pontefract Collieries v Grimsby Borough
16:00
Stockton Town v Brighouse Town
16:00
Northern Div 1 West
Avro v 1874 Northwich
16:00
Bootle v Hanley Town
16:00
Chasetown v Mossley
16:00
Clitheroe FC v Hednesford
16:00
Kidsgrove Athletic v Trafford FC
16:00
Nantwich v City of Liverpool
16:00
Prescot Cables v Stalybridge
16:00
Runcorn Linnets v Widnes
16:00
Vauxhall Motors v Newcastle Town
16:00
Witton Albion v Leek Town
16:00
Northern Div 1 Midlands
Cambridge City v Leicester Road
15:00
Coleshill Town v Anstey Nomads
15:00
Coventry Sphinx v Boldmere St. Michaels
15:00
Loughborough Dynamo v Corby
15:00
Quorn v Lye Town
15:00
Rugby Town v Walsall Wood
15:00
Rushden & D'mnds v Shepshed Dynamo
15:00
Sporting Khalsa v Spalding Utd
15:00
Sutton Coldfield v Harborough Town
15:00
Southern Premier Central
Alvechurch v Nuneaton
14:00
AFC Sudbury v Long Eaton United
16:00
AFC Telford v Berkhamsted Town
16:00
Barwell v Redditch
16:00
Halesowen Town v St Ives Town
16:00
Kettering v Coalville
16:00
Leiston v Leamington
16:00
Needham Market v Mickleover Sports
16:00
Stamford AFC v Hitchin Town
16:00
Stourbridge v Royston Town
16:00
Stratford Town v Bromsgrove Sporting
16:00
Southern Premier South
AFC Totton v Merthyr Town
16:00
Basingstoke v Dorchester
16:00
Chesham Utd v Bracknell Town
16:00
Hanwell Town v Hungerford
16:00
Harrow Borough v Tiverton
16:00
Hayes & Yeading v Salisbury
16:00
Hendon v Gosport Borough
16:00
Plymouth Parkway v Walton & Hersham
16:00
Poole Town v Didcot Town
16:00
Sholing v Swindon Supermarine
16:00
Winchester City v Beaconsfield Town
16:00
Southern Div 1 Central
Barton Rovers v Hadley
15:00
Biggleswade v Kidlington
15:00
Hertford Town v Cirencester
15:00
Kempston Rovers v Stotfold
15:00
Leighton Town v Bedford Town
15:00
North Leigh v Biggleswade Town
15:00
Thame United v Kings Langley
15:00
Ware v AFC Dunstable
15:00
Welwyn Garden City v Aylesbury United
15:00
Southern Div 1 South
Bashley v Tavistock
15:00
Bemerton Heath v Mousehole AFC
15:00
Bishop's Cleeve v Hamworthy United
15:00
Bristol Manor Farm v Melksham Town
15:00
Evesham Utd v Willand Rovers
15:00
Exmouth v Paulton Rovers
15:00
Larkhall Athletic v Bideford
15:00
Malvern Town v Westbury United
15:00
Wimborne Town v Frome Town
15:00
Yate Town v Cribbs
15:00
Premier League 2, Division 1
Tottenham U21 v Man Utd U21
12:00
U18 Premier League North
Sunderland U18 v Liverpool U18
11:00
Wolves U18 v Newcastle U18
11:00
Blackburn U18 v Leeds U18
12:00
Derby U18 v Everton U18
12:00
Man City U18 v Middlesbrough U18
12:00
Nott'm Forest U18 v Stoke U18
14:00
U18 Premier League South
Crystal Palace U18 v Tottenham U18
11:00
Fulham U18 v Chelsea U18
11:00
Reading U18 v Southampton U18
11:00
Arsenal U18 v Aston Villa U18
12:00
Leicester U18 v West Ham U18
12:00
West Brom U18 v Norwich U18
13:00
Women's Super League
Bristol City Women v Liverpool Women
12:30
Women's Championship
Blackburn Women v Watford Women
14:00
Scottish Championship
Arbroath v Morton
15:00
Dundee Utd v Ayr
15:00
Dunfermline v Queen's Park
15:00
Partick Thistle v Airdrieonians
15:00
Scottish League One
Falkirk v Kelty Hearts
15:00
FC Edinburgh v Annan Athletic
15:00
Montrose v Hamilton
15:00
Stirling v Queen of Sth
15:00
Cove Rangers v Alloa
17:30
Scottish League Two
Bonnyrigg Rose v Spartans FC
15:00
Clyde v Stenhousemuir
15:00
Elgin v Peterhead
15:00
Forfar v East Fife
15:00
Stranraer v Dumbarton
15:00
Scottish Cup
Aberdeen v Celtic
12:30
Highland League
Clachnacuddin v Lossiemouth
14:00
Brora Rangers v Brechin
15:00
Buckie Thistle v Keith
15:00
Deveronvale v Formartine United
15:00
Forres Mechanics v Turriff United
15:00
Fraserburgh v Strathspey Thistle
15:00
Wick Academy v Banks O'Dee
15:00
Lowland League
Berwick v Albion
15:00
Bo'ness United v Stirling University
15:00
BSC Glasgow v East Stirling
15:00
Caledonian Braves v Cowdenbeath
15:00
Civil Service Strollers v Linlithgow Rose
15:00
Cumbernauld Colts v Gala Fairydean
15:00
Gretna 2008 v Edinburgh Uni
15:00
Tranent Juniors v East Kilbride
15:00
Cymru North
Llanidloes Town v Bangor 1876
14:00
Cymru South
Abergavenny Town v Caerau Ely
14:30
Abertillery Bluebirds v Afan Lido
14:30
Baglan Dragons v Pontardawe Town
14:30
Cambrian & Clydach v Trefelin
14:30
Carmarthen Town v Llantwit Major
14:30
Cwmbran Celtic v Goytre United
14:30
Taffs Well v Ammanford AFC
14:30
NIFL Premiership
Ballymena v Newry City AFC
15:00
Carrick Rangers v Loughgall
15:00
Cliftonville v Glentoran
15:00
Coleraine v Crusaders
15:00
Dungannon Swifts v Glenavon
15:00
NIFL Championship
Newington F.C. v Ballyclare Comrades
14:00
Ballinamallard Utd v Ards
15:00
Dergview v Knockbreda
15:00
Harland & Wolff Welders v Annagh United
15:00
Institute FC v Bangor
15:00
Portadown v Dundela
15:00
Irish First Division
Longford v Cork City
19:30
French Ligue 1
Nantes v Rennes
16:00
Lens v Clermont
20:00
French Ligue 2
Rodez v Auxerre
14:00
AC Ajaccio v Caen
18:00
Amiens v Dunkerque
18:00
Angers v Troyes
18:00
Concarneau v Quevilly
18:00
FC Annecy v Grenoble
18:00
Guingamp v Bastia
18:00
Paris FC v Valenciennes
18:00
Pau v Laval
18:00
St Etienne v Bordeaux
18:00
German Bundesliga
FC Koln v SV Darmstadt 98
14:30
Heidenheim v RB Leipzig
14:30
Hoffenheim v Borussia Monchengladbach
14:30
Wolfsburg v VfL Bochum 1848
14:30
Union Berlin v Bayern Munich
17:30
German 2. Bundesliga
Fortuna Dusseldorf v Greuther Furth
12:00
Kaiserslautern v Wehen Wiesbaden
12:00
VfL Osnabruck v Braunschweig
12:00
Hamburger v Holstein Kiel
19:30
German 3. Liga
Dynamo Dresden v FC Viktoria Koln
13:00
Erzgebirge Aue v Unterhaching
13:00
Hallescher FC v Verl
13:00
TSV 1860 Munchen v Saarbrucken
13:00
VfB Lubeck v Dortmund II
13:00
FC Ingolstadt 04 v Duisburg
15:30
German Frauen Bundesliga
SGS Essen W v Hoffenheim W
11:00
Eintracht Frankfurt W v Nurnberg W
13:00
Italian Serie A
Empoli v Napoli
17:00
Verona v Udinese
19:45
Italian Serie B
Ascoli v Modena
13:00
Bari v Pisa
13:00
Brescia v Ternana
13:00
Feralpisalo v Como
13:00
Catanzaro v Cremonese
15:15
Lecco v Venezia
15:15
Spezia v Sampdoria
15:15
Sudtirol v Cittadella
15:15
Italian Serie C, Group A
Atalanta II v Pro Sesto
17:30
Fiorenzuola v Padova
17:30
Legnago Salus v Alessandria
17:30
Lumezzane v Mantova
17:30
Pergolettese v Albinoleffe
17:30
Pro Patria v Virtus Verona
17:30
Pro Vercelli v Arzignano Valchiampo
17:30
Renate v Giana Erminio
17:30
Triestina v Novara
17:30
Vicenza v Trento
17:30
Italian Serie A Women
Juventus W v Sassuolo W
13:30
Fiorentina W v Roma W
15:15
Spanish La Liga
Celta de Vigo v Las Palmas
13:00
Rayo Vallecano v Osasuna
15:15
Valencia v Real Betis
17:30
Girona v Cadiz
20:00
Spanish Segunda
Amorebieta v Real Valladolid
13:00
Racing Santander v Levante
15:15
Villarreal B v Racing DE Ferrol
15:15
Elche v Gijon
17:30
Huesca v Real Zaragoza
20:00
Spanish Primera RFEF
Real Sociedad B v Fuenlabrada
15:00
Sabadell v Cornella
16:00
CD Teruel v Sestao River
17:00
Deportivo de La Coruna v Leonesa
18:00
CF Rayo Majadahonda v SD Tarazona
19:00
Austria Bundesliga
Austria Vienna v WSG Tirol
16:00
SC Rheindorf Altach v FC BW Linz
16:00
Wolfsberger AC v Austria Lustenau
16:00
Belgian Pro League
Leuven v Sint Truidense VV
15:00
Westerlo v Standard de Liege
17:15
Gent v KV Mechelen
19:00
KRC Genk v Anderlecht
19:45
Belgian Challenger Pro League
RSC Anderlecht II v Club Brugge U23
14:00
Croatian League
NK Osijek v Istra
16:00
Slaven Belupo v Hajduk Split
18:10
Dutch Eerste Divisie
ADO Den Haag v FC Eindhoven
15:30
MVV Maastricht v Willem II
17:45
FC Groningen v SC Cambuur
20:00
Portuguese Primeira Liga
Moreirense v Gil Vicente
15:30
Boavista v Estrela da Amadora
18:00
Braga v Vizela
20:30
Portuguese Liga Pro
Penafiel v Pacos Ferreira
11:00
Torreense v Leiria
14:00
Santa Clara v Tondela
15:30
Slovenian PrvaLiga
NK Radomlje v NS Mura
14:00
Olimpija Ljubljana v NK Aluminij
16:30
Swiss Super League
Servette FC v Grasshoppers
17:00
Yverdon-Sport FC v Stade-Lausanne-Ouchy
17:00
FC Lugano v Lausanne Sports
19:30
Belgian Super League Women
Genk W v Club Brugge W
12:30
Standard Liege W v OH Leuven W
18:00
Dutch Eredivisie Women
Ajax W v AZ Alkmaar W
13:00
PEC Zwolle W v Telstar W
13:00
PSV Eindhoven W v Heerenveen W
15:30
Belarusian Premier League
Minsk v Naftan Novopolotsk
12:10
Arsenal Dzyarzhynsk v Shakhtyor Soligorsk
14:00
Slavia Mozyr v Dinamo Brest
16:00
Bulgarian First
Pirin Blagoevgrad v Cherno More Varna
13:15
Hebar 1918 v Ludogorets
15:45
Levski Sofia v Beroe Stara Zagora
18:15
Cypriot First Division
A.E. Zakakiou v Karmiotissa Polemidion
17:00
Apollon Limassol v AEL Limassol
17:30
Czech 1 Liga
FK Baumit Jablonec v Zlin
14:00
MFK Karvina v Bohemians 1905
14:00
Sparta Prague v Banik Ostrava
14:00
Teplice v Ceske Budejovice
17:00
Greek Super League
OFI v Volos NFC
16:30
Asteras Tripoli v Panetolikos
17:30
Atromitos v Kifisia
17:30
Hungarian League
Puskas Academia v Paksi FC
13:30
Ferencvaros v Kisvarda FC
16:00
Diosgyori v Debrecen
18:30
Kosovo Superleague
Ballkani v Drita Gjilan
14:00
Liria Prizren v Dukagjini
14:00
SC Gjilani v Feronikeli
14:00
Israeli Premier League
Maccabi Tel Aviv v Hapoel Haifa
15:00
Bnei Sakhnin v Maccabi Bnei Raina
16:00
Maccabi Netanya v Hapoel Jerusalem
16:00
Maccabi Haifa v Hapoel Be'er Sheva
18:00
Maccabi Petah Tikva v Hapoel Tel Aviv
18:00
North Macedonia First League
Bregalnica Stip v Rabotnicki
15:00
Moldovan National Division
Gagauziya-Oguzsport v Saxan
14:00
Spartanii Selemet v Victoria Bardar
14:00
Speranta Drochia v FC Floresti
14:00
Zaria Balti v Petrocub-Hincesti
16:00
Polish Ekstraklasa
Pogon Szczecin v Piast Gliwice
14:00
Ruch Chorzow v Widzew Lodz
16:30
Zaglebie Lubin v Jagiellonia Bialystok
19:00
Polish I Liga
GKS Tychy v Resovia Rzeszow
14:00
Gornik Leczna v Lechia Gdansk
16:30
Odra Opole v Chrobry Glogow
19:00
Romanian Liga I
Politehnica Iasi v FC Voluntari
13:00
U Craiova 1948 v Dinamo Bucharest
15:30
Steaua Bucharest v Rapid Bucuresti
18:30
Russia Premier Division
Rubin Kazan v Lokomotiv Moscow
12:00
Baltika v Krylya Sovetov
14:30
CSKA Moscow v Akhmat Grozny
17:30
Russia Football National League
SKA-Khabarovsk v Yenisey Krasnoyarsk
05:00
Tyumen v FK Neftekhimik
09:30
Akron Tolyatti v Kuban Krasnodar
14:00
Leningradets v FK Sokol Saratov
14:00
Alania Vladikavkaz v Volgar Astrakhan
15:00
Kamaz Chelny v Chornomorets Odesa
15:00
Shinnik v FC Dynamo Makhachkala
15:00
Torpedo Moscow v Arsenal Tula
16:00
Serbian Super Liga
Radnicki 1923 v FK Cukaricki
13:00
TSC Backa Topola v Vojvodina
14:00
Red Star Belgrade v Partizan Belgrade
17:00
Slovakia Super Liga
Podbrezova v MSK Zilina
14:30
Dunajska Streda v Ruzomberok
17:00
Zemplin v MFK Skalica
17:00
Zlate Moravce v Dukla Banska Bystrica
17:00
Turkish Super League
Istanbulspor v Fatih Karagumruk
11:30
Konyaspor v Alanyaspor
14:00
Kayserispor v Trabzonspor
17:00
Samsunspor v Adana Demirspor
17:00
Ukrainian Premier League
Chornomorets Odesa v Kryvyi Rih
13:30
Vorskla Poltava v Kolos Kovalivka
16:00
Finnish Veikkausliiga
HJK Helsinki v IFK Mariehamn
13:00
Lahti v Haka
14:15
VPS Vaasa v IF Gnistan
16:30
Swedish Allsvenskan
IFK Goteborg v IFK Norrkoping
14:00
Sirius v IFK Varnamo
14:00
Malmo v Vasteras SK
16:30
USL Championship
Detroit City FC v Oakland Roots
21:00
Loudoun United v Louisville City FC
21:00
Hartford Athletic v San Antonio FC
22:00
FC Tulsa v Charleston Battery
23:00
USL League One
Union Omaha v Charlotte Independence
20:00
Richmond Kickers v Spokane Velocity
23:00
Mexican Liga MX
Atletico San Luis v Toluca
04:00
Club Tijuana v Puebla
04:10
NWSL Women
Washington Spirit W v Gotham FC W
18:00
Racing Louisville W v Utah Royals W
22:00
Argentine Copa de la Liga Profesional
Argentinos Juniors v Defensa y Justicia
19:30
Estudiantes v Barracas Central
22:30
Brazil Serie A
Fluminense v Vasco da Gama
20:00
Gremio v Cuiaba
22:30
Red Bull Bragantino v Corinthians
22:30
Brazil Serie B
Chapecoense v Ituano
19:30
Santos v Paysandu
20:30
Amazonas v Recife
21:00
Ceara v Goias
22:00
Chilean Primera
Cobresal v Nublense
20:00
Universidad Catolica v Colo Colo
22:30
Colombia Primera A
Deportivo Pereira v Millonarios
22:00
Paraguayan Primera
Sportivo Ameliano v General Caballero
22:30
Uruguay Primera
Danubio v Cerro Largo
14:00
Boston River v Penarol
19:00
Club Nacional v Rampla Juniors
22:00
Brazil Serie A Women
Fluminense W v Botafogo W
19:00
Kindermann W v Santos W
19:00
Real Brasilia W v Sao Paulo W
19:00
China Super League
Shandong Luneng v Cangzhou Mighty Lions
08:30
Chengdu Rongcheng v Sichuan Jiuniu
12:00
Wuhan Three Towns v Changchun Yatai
12:35
Nantong Zhiyun v Shanghai Shenhua
13:00
China League One
Shenyang Urban v Jiangxi Liansheng
08:00
Shijiazhuang Gongfu v Heilongjiang Lava Spring
08:00
Shanghai Jiading v Qingdao Red Lions
08:30
China FA Cup
Changning Flying Lions v Yichun Grand Tiger
07:00
Jiangsu Nan Dongsheng v Langfang Glory City
07:00
Shanghai Segenda v Shangyu Pterosaur
07:00
Shanxi Xiangyu v Beijing Technology
07:30
Dalian Huayi v Quanzhou Yassin
08:00
Haishan v Tai'an Tiankuang
08:00
Qianxinan Xu Fengtang v Shenzhen Juniors
08:00
TBC KO v Shaanxi Union
08:00
Shenzhen Jixiang v Guangxi Lanhang
08:30
Xi'an Ronghai v Guangzhou E-Power
08:30
Guangxi Bushan v Rizhao Yuqi
12:30
Indian Super League
FC Goa v Chennaiyin
15:00
Indonesian Liga 1
Persib Bandung v Persebaya Surabaya
09:00
Persik Kediri v Persita Tangerang
09:00
Bali United v Bhayangkara FC
13:00
PSS Sleman v Dewa United
13:00
Japan J-League
Kyoto Sanga v Albirex Niigata
06:00
Sagan Tosu v Kashima Antlers
06:00
Sapporo v Sanfrecce Hiroshima
06:00
Fukuoka v Jubilo Iwata
07:00
Shonan v Vissel Kobe
07:00
Kawasaki Frontale v Tokyo Verdy
08:00
Urawa Red Diamonds v Gamba Osaka
08:00
Japan J2-League
Fujieda MYFC v Tokushima Vortis
06:00
Montedio Yamagata v Ehime FC
06:00
Okayama v Roasso Kumamoto
06:00
Shimizu S-Pulse v Vegalta Sendai
06:00
Ventforet Kofu v Thespakusatsu Gunma
06:00
Japan J3-League
Grulla Morioka v FC Ryukyu
06:00
Matsumoto Yamaga v Kamatamare Sanuki
06:00
Saudi Arabia Pro League
Al Akhdoud v Dhamk
16:00
Al-Ettifaq v Al-Wehda
19:00
Al-Hazm v Al-Ittihad FC
19:00
South Korea K-League
FC Seoul v Jeonbuk Motors
08:30
South Korea K-League 2
Bucheon FC 1995 v Busan I Park
06:00
Seongnam FC v Cheongju
08:30
Angola Girabola
Onze Bravos v Kabuscorp
15:00
Uniao de Malanje v Recreativo do Libolo
15:00
Academica do Lobito v Petro de Luanda
15:30
Sagrada Esperanca v CD Lunda-Sul
16:00
Ghana Premier League
Karela v Accra Lions
16:00
Legon Cities v Hearts of Oak
16:00
Kenyan Premier League
Bidco United v Posta Rangers
11:00
Kariobangi Sharks v Nzoia Sugar
11:00
Bandari v KCB
13:00
Shabana v Homeboyz
13:00
Talanta v Nairobi City Stars
13:00
Kenya Police v Sofapaka
14:00
Malawi Super League
Baka City v MAFCO
13:30
Be Forward Wanderers v Creck
13:30
Kamuzu Barracks v FOMO
13:30
Moyale Barracks v CIVO United
13:30
Moroccan Botola Pro
Ittihad Tanger v FUS Rabat
17:00
Mouloudia Oujda v Chabab Mohammedia
19:00
Wydad AC v Hassania Agadir
21:00
Nigeria Premier League
Kwara United v Akwa United
14:00
Abia Warriors v Bayelsa United
16:30
South Africa Premier League
Golden Arrows v Royal AM
14:00
Sekhukhune United v Cape Town Spurs
16:00
Orlando Pirates v Amazulu
16:30
Supersport United v Chippa United
19:00
Tanzania Premier League
Young Africans v Simba SC
15:00
Uganda Premier League
Bul FC v Express FC
14:00
Wakiso Giants v Arua Hill
14:00
Australia A-League
Western Sydney v Melbourne City
06:30
Melbourne Victory v Brisbane
08:30
Macarthur FC v Sydney
10:45
Australia NPL NSW
Sutherland Sharks v Manly United FC
07:30
St. George Saints v Hills Brumbies
10:00
St George City FA v Central Coast II
10:15
Australia NPL Northern NSW
Edgeworth Eagles v Adamstown Rosebud
06:30
Cooks Hill United FC v Lake Macquarie City
07:30
Valentine Phoenix v Hamilton Olympic
08:30
Australia NPL Queensland
Redlands United v Queensland Lions FC
09:00
WDSC Wolves v Moreton City
09:15
Peninsula Power v Sunshine Coast Wanderers
09:30
Australia NPL South
Campbelltown City v Adelaide Comets
06:30
Adelaide Raiders v FK Beograd
08:30
Australia NPL Tasmania
Devonport City v South Hobart
05:30
Launceston City v Clarence United
07:45
Australia NPL Victoria
Green Gully v Port Melbourne
04:00
Manningham United Blues v Hume City
06:00
Altona Magic v Melbourne Knights FC
09:15
Dandenong Thunder v Avondale FC
10:00
Australia NPL Western
Armadale v Perth SC
08:00
Balcatta v Inglewood United
08:00
Bayswater City v Perth Glory Youth
08:00
Floreat Athena v Stirling Macedonia
08:00
Perth RedStar FC v Fremantle City
08:00
Western Knights v Olympic Kingsway
08:00
Club Friendlies
Albirex Niigata S v Geylang International
11:00
Sun 21/04
Premier League
Everton v Nottingham Forest
13:30
Aston Villa v Bournemouth
15:00
Crystal Palace v West Ham
15:00
Fulham v Liverpool
16:30
Championship
Blackburn v Sheff Wed
12:30
FA Cup
Coventry v Man Utd
15:30
Isthmian League South Central
Guernsey v Northwood
14:00
Women's Super League
Man Utd Women v Tottenham Women
12:00
Arsenal Women v Leicester Women
14:00
Man City Women v West Ham Women
14:15
Women's Championship
Reading Women v Durham Women
12:00
Birmingham Women v Sheffield Utd Women
14:00
Lewes Women v Crystal Palace Women
14:00
Southampton Women v London City Lionesses
14:00
Sunderland Women v Charlton Women
14:00
Scottish Cup
Rangers v Hearts
15:00
SWPL 1
Hibernian Women v Glasgow City Women
13:00
Partick Thistle Women v Rangers Women
13:00
Dundee United Women v Aberdeen Women
16:00
Hamilton Women v Spartans Women
16:00
Motherwell Women v Montrose Women
16:00
Celtic Women v Hearts Women
16:10
Welsh Premier League
Aberystwyth v Pontypridd United
14:15
Caernarfon Town v Bala Town
14:15
Cardiff Metropolitan v Newtown
14:15
Colwyn Bay v Barry Town
14:15
Penybont v Haverfordwest County AFC
14:15
The New Saints v Connah's Quay Nomads
14:15
French Ligue 1
Le Havre v Metz
14:00
Lille v Strasbourg
14:00
Reims v Montpellier
14:00
Brest v Monaco
16:05
Toulouse v Marseille
18:00
Paris Saint Germain v Olympique Lyonnais
20:00
German Bundesliga
Werder Bremen v VFB Stuttgart
14:30
Borussia Dortmund v Leverkusen
16:30
Freiburg v Mainz
18:30
German 2. Bundesliga
Hannover 96 v St Pauli
12:30
Hansa Rostock v FC Magdeburg
12:30
Karlsruher v Hertha Berlin
12:30
German 3. Liga
Waldhof Mannheim v Rot-Weiss Essen
12:30
Preussen Munster v SC Freiburg II
15:30
SSV Ulm v Jahn Regensburg
18:30
German Frauen Bundesliga
FC Koln W v Freiburg W
13:00
MSV Duisburg W v Wolfsburg W
17:30
Italian Serie A
Sassuolo v Lecce
11:30
Torino v Frosinone
14:00
Salernitana v Fiorentina
17:00
Monza v Atalanta
19:45
Italian Serie C, Group B
Juventus U23 v Fermana
15:30
Lucchese v Carrarese
15:30
Perugia v Arezzo
15:30
Pescara v Ancona
15:30
Pontedera v Olbia
15:30
Recanatese v Gubbio
15:30
Rimini v Entella
15:30
Sestri Levante v Vis Pesaro
15:30
SPAL v Pineto
15:30
Torres v Cesena
15:30
Italian Serie C, Group C
ASD Sorrento v Catania
19:00
AZ Picerno v Brindisi
19:00
Benevento v Latina
19:00
Crotone v Monopoli
19:00
Foggia v Audace Cerignola
19:00
Giugliano v Casertana
19:00
Messina v Potenza
19:00
Taranto v Avellino
19:00
Turris v Monterosi
19:00
Virtus Francavilla v Juve Stabia
19:00
Italian Serie A Women
Sampdoria W v AC Milan W
11:30
Napoli W v Pomigliano
14:00
Spanish La Liga
Getafe v Real Sociedad
13:00
Almeria v Villarreal
15:15
Alaves v Atletico Madrid
17:30
Real Madrid v Barcelona
20:00
Spanish Segunda
Espanyol v FC Andorra
13:00
Eibar v Alcorcon
15:15
Eldense v Albacete
15:15
Mirandes v Burgos
17:30
Spanish Primera RFEF
Gimnastic v Celta Vigo B
11:00
Barcelona B v Lugo
15:00
CD Arenteiro v Ponferradina
17:00
Real Union v Union de Salamanca
17:00
SD Logrones v Osasuna B
17:00
Austria Bundesliga
LASK Linz v TSV Prolactal Hartberg
13:30
Salzburg v Austria Klagenfurt
16:00
Belgian Pro League
Cercle Brugge v Royal Antwerp
12:30
Kortrijk v RWDM47
15:00
Union St Gilloise v Club Brugge
17:30
Charleroi v Eupen
18:15
Croatian League
Lokomotiva Zagreb v Dinamo Zagreb
16:00
Rijeka v HNK Gorica
18:30
Portuguese Primeira Liga
Famalicao v Portimonense
15:30
GD Chaves v Estoril-Praia
15:30
Casa Pia v Porto
18:00
Sporting Lisbon v Vitoria Guimaraes
20:30
Portuguese Liga Pro
AD Oliveirense v Belenenses
11:00
Academico de Viseu v Mafra
14:00
Prozis-Vilaverdense v Maritimo
15:30
Slovenian PrvaLiga
Maribor v Rogaska
14:00
NK Celje v NK Domzale
16:30
Koper v Ask Bravo
19:15
Swiss Super League
FC Luzern v Basel
15:30
FC Winterthur v Young Boys
15:30
FC Zurich v St Gallen
15:30
Dutch Eredivisie Women
ADO Den Haag W v Feyenoord W
11:15
Excelsior W v Fortuna Sittard W
11:15
Utrecht W v Twente W
11:15
Belarusian Premier League
FC Slutsk v FC Isloch Minsk Raion
12:00
Dinamo Minsk v Torpedo Zhodino
14:00
Neman Grodno v FC Vitebsk
16:00
Bulgarian First
Lokomotiv Plovdiv v CSKA 1948
13:15
Lokomotiv Sofia v Botev Plovdiv
15:45
Arda Kardzhali v CSKA Sofia
18:15
Cypriot First Division
Pafos FC v Anorthosis
15:00
AEK Larnaca v Omonia Nicosia
17:00
Apoel Nicosia v Aris Limassol
17:30
Czech 1 Liga
Pardubice v Mlada Boleslav
14:00
Slavia Prague v Sigma Olomouc
14:00
Slovan Liberec v Hradec Kralove
14:00
Slovacko v Plzen
17:00
Greek Super League
Panserraikos v Giannina
13:00
Lamia v Panathinaikos
15:00
Aris Thessaloniki v AEK Athens
17:30
Olympiacos v Paok
18:30
Hungarian League
Kecskemeti TE v Mezokovesd-Zsory
13:05
Videoton v Zalaegerszegi TE
15:00
Ujpest v MTK Budapest
17:30
Kosovo Superleague
Llapi v Fushe Kosova
14:00
Malisheva v Prishtina
14:00
Israeli Premier League
Hapoel Hadera v FC Ashdod
17:00
Hapoel Petah Tikva v Beitar Jerusalem
18:15
North Macedonia First League
FK Makedonija GP v FK Struga
15:00
FK Tikves v Shkendija
15:00
KF Gostivari v Akademija Pandev
15:00
Sileks v Shkupi
15:00
Vardar v Voska Sport
15:00
Moldovan National Division
Sheriff Tiraspol v Dacia Buiucani
13:00
FC Zimbru v Milsami Orhei
16:00
Polish Ekstraklasa
Cracovia v Puszcza Niepolomice
11:30
LKS Lodz v Lech Poznan
14:00
Legia Warsaw v Slask Wroclaw
16:30
Polish I Liga
Arka Gdynia v Wisla Plock
11:40
Miedz Legnica v Motor Lublin
14:00
Nieciecza v GKS Katowice
17:00
Romanian Liga I
Otelul Galati v Universitatea Cluj
14:00
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe v CS Uni Craiova
17:00
Russia Premier Division
Volga Nizhny Novgorod v Dynamo Moscow
12:00
Zenit St Petersburg v FC Orenburg
14:15
Sochi v Ural
16:15
Rostov v Spartak Moscow
18:30
Serbian Super Liga
FK Spartak Subotica v Javor
15:00
Novi Pazar v Vozdovac
19:00
Radnicki Nis v Radnik Surdulica
19:00
Slovakia Super Liga
Spartak Trnava v Slovan Bratislava
16:30
Turkish Super League
Istanbul Basaksehir v Caykur Rizespor
11:30
Antalyaspor v Hatayspor
17:00
Galatasaray v Pendikspor
17:00
Gazisehir Gaziantep v Kasimpasa
17:00
Ukrainian Premier League
Veres Rivne v Dnipro-1
11:00
Oleksandria v LNZ Cherkasy
13:30
Dynamo Kiev v Polessya
16:00
Danish Superliga
Hvidovre IF v Vejle
13:00
Viborg v Lyngby BK
13:00
FC Copenhagen v Silkeborg
15:00
Brondby v FC Midtjylland
17:00
Finnish Veikkausliiga
EIF v AC Oulu
16:30
Norwegian Eliteserien
Ham-Kam v Stromsgodset
13:30
Brann v Odd
16:00
Haugesund v Rosenborg
16:00
Kristiansund BK v Tromso
16:00
Sandefjord v Lillestrom
16:00
Sarpsborg v KFUM Oslo
16:00
Viking FK v Fredrikstad
16:00
Bodo Glimt v Molde
18:15
Swedish Allsvenskan
AIK Solna v Djurgardens
13:00
Gais v Mjallby AIF
13:00
Hacken v Hammarby IF
15:30
Halmstads v IF Brommapojkarna
15:30
MLS
Atlanta United FC v Cincinnati
00:30
Columbus v Portland
00:30
Inter Miami CF v Nashville Sc
00:30
Montreal v Orlando
00:30
New York City v D.C. United
00:30
Toronto FC v New England
00:30
Chicago v Real Salt Lake
01:30
Houston v Austin FC
01:30
Sporting KC v St. Louis City
01:30
Colorado v FC Dallas
02:30
Los Angeles FC v NY Red Bulls
03:30
Seattle v Vancouver
03:30
Charlotte FC v Minnesota United FC
23:00
USL Championship
Miami FC v Birmingham Legion
00:00
North Carolina v New Mexico United
00:00
FC Tampa Bay Rowdies v El Paso Locomotive
00:30
Colorado Switchbacks v Indy Eleven
01:00
Las Vegas Lights FC v Rhode Island
01:00
Memphis 901 v Monterey Bay
01:00
Orange County SC v Sacramento Republic
03:00
Phoenix Rising v Pittsburgh Riverhounds
03:30
USL League One
Chattanooga v NC Hailstorm
00:30
Mexican Liga MX
Club Leon FC v Monterrey
00:00
Guadalajara v Club Queretaro
02:05
Santos Laguna v CF Pachuca
02:05
Tigres UANL v Necaxa
02:05
Pumas UNAM v Club America
04:10
NWSL Women
Kansas City W v Bay FC
00:30
Portland Thorns W v Houston Dash W
03:00
OL Reign W v Chicago Red Stars W
23:00
Argentine Copa de la Liga Profesional
Godoy Cruz v Velez
01:15
River Plate v Boca Juniors
19:30
Brazil Serie A
Atletico MG v Cruzeiro
01:00
CA Paranaense v Internacional
20:00
Palmeiras v Flamengo
20:00
Vitoria v Bahia
20:00
Atletico Goianiense v Sao Paulo
22:30
Botafogo ASF v Juventude
22:30
Brazil Serie B
Ponte Preta v Coritiba
22:00
Chilean Primera
CD Universidad Catolica v Colo Colo
00:00
Coquimbo Unido v O'Higgins
01:30
Huachipato v Deportes Iquique
17:30
Palestino v Universidad de Chile
20:00
Union Espanola v Deportes Copiapo
22:30
Colombia Primera A
Junior v Once Caldas
00:10
Alianza Petrolera v Jaguares de Chiapas
02:30
Santa Fe v America de Cali
20:00
Deportivo Cali v Envigado
22:10
Paraguayan Primera
Libertad Asuncion v Sportivo Trinidense
01:00
Tacuary v Club Guarani
22:30
Uruguay Primera
Deportivo Maldonado v Miramar
00:30
Fenix v Wanderers
17:00
CA River Plate v Progreso
19:30
Brazil Serie A Women
Internacional RS W v Flamengo W
14:30
Atletico Mineiro W v Cruzeiro W
19:00
China Super League
Henan Songshan Longmen v Qingdao Hainiu
12:00
Meizhou Hakka FC v Shanghai Port
12:35
Beijing Guoan v Qingdao Youth Island
13:00
China League One
Dalian Zhixing v Yanbian Longding
08:30
Dongguan United v Chongqing Tongliang Long
08:30
Guangzhou Evergrande v Wuxi Wugou
12:30
Nanjing City FC v Suzhou Dongwu
12:30
China FA Cup
Changle Jingangtui v Hunan Billows FC
07:30
Qingdao Elite United v Hubei Chufeng Heli
07:30
Shanghai Shenshui v Hainan Star
08:00
Qujing Yibu v Guangxi Hengchen
08:30
Indonesian Liga 1
Persepam Madura Utd v PSM Makassar
09:00
Barito Putera v Persija Jakarta
13:00
Pusamania Borneo v Arema FC
13:00
Japan J-League
FC Tokyo v Machida Zelvia
07:00
Nagoya Grampus Eight v Cerezo Osaka
07:00
Japan J2-League
JEF United Chiba v Blaublitz Akita
06:00
Kagoshima United v Tochigi SC
06:00
Oita Trinita v Iwaki FC
06:00
Renofa Yamaguchi v Mito Hollyhock
06:00
V-Varen Nagasaki v Yokohama FC
06:00
Japan J3-League
Fukushima United v Omiya Ardija
05:00
Vanraure Hachinohe v Kitakyushu
05:00
South Korea K-League
Gangwon FC v Incheon United
06:00
Daegu FC v Daejeon Citizen
08:30
South Korea K-League 2
Ansan Greeners v Gimpo Citizen
06:00
FC Anyang v Suwon Bluewings
06:00
Chungnam Asan v Jeonnam Dragons
08:30
Gyeongnam FC v Seoul E-Land FC
08:30
Angola Girabola
Santa Rita v Sporting de Cabinda
15:00
Sao Salvador v Interclube
15:00
Wiliete v Desportivo Huila
16:00
Ghana Premier League
Asante Kotoko v Samartex
16:00
Bibiani Gold Stars v Aduana Stars
16:00
Bofoakwe Tano v Bechem United
16:00
Heart of Lions v Nations FC
16:00
Real Tamale v Nsoatreman
16:00
Kenyan Premier League
GOR Mahia v AFC Leopards
13:00
Murang'a SEAL v Muhoroni Youth
13:00
Ulinzi Stars v Tusker
13:00
Malawi Super League
Bangwe All Stars v Karonga United
13:30
Chitipa United v Nyasa Big Bullets
13:30
Dedza Dynamos v Silver Strikers
13:30
Mighty Tigers v Ekwendeni Hammers
13:30
Moroccan Botola Pro
UTS Rabat v Riadi Salmi
17:00
FAR Rabat v Maghreb Fes
19:00
CR Khemis Zemamra v Raja Casablanca
21:00
Nigeria Premier League
Kano Pillars v Gombe United
16:00
Katsina United v Sporting Lagos
16:00
Lobi Stars v Bendel Insurance
16:00
Niger Tornadoes v Doma United
16:00
Plateau United v Remo Stars
16:00
Rivers United v Enugu Rangers
16:00
Sunshine Stars v Enyimba
16:00
South Africa Premier League
Polokwane City v Cape Town City
14:00
Richards Bay v Kaizer Chiefs
14:00
TS Galaxy FC v Stellenbosch FC
16:30
Tanzania Premier League
Kitayosce v Geita Gold FC
12:00
Singida Big Stars v Mashujaa
14:00
Azam v Ihefu FC
17:00
Uganda Premier League
SC Villa v Bright Stars FC
13:00
Australia A-League
Perth v Western United
08:00
Australia NPL NSW
Sydney Olympic v NWS Spirit
06:00
Sydney United 58 FC v Marconi Stallions
06:00
Western Sydney W. II v Blacktown City
06:00
Wollongong Wolves v Sydney Fc Youth
06:00
APIA Tigers v Rockdale Ilinden
07:30
Australia NPL Northern NSW
Broadmeadow Magic v Maitland FC
05:30
Charlestown Azzurri v Lambton Jaffas
05:30
Australia NPL Queensland
Rochedale Rovers v Brisbane Roar Youth
07:15
Olympic FC v Gold Coast United
07:30
Australia NPL South
Adelaide United II v South Adelaide
06:30
Mon 22/04
Championship
Middlesbrough v Leeds
20:00
Northern Premier
Matlock v Ashton
20:45
Northern Div 1 East
Liversedge v Grantham Town
20:45
Southern Premier South
Plymouth Parkway v AFC Totton
20:45
Premier League 2, Division 1
Leeds United U21 v Everton U21
13:30
Blackburn U21 v Arsenal U21
19:00
Nott'm Forest U21 v Reading U21
19:00
Sunderland U21 v Liverpool U21
19:00
NIFL Premiership
Linfield v Larne
19:45
Irish Premier Division
Derry City v St Patricks
19:45
Shelbourne v Shamrock Rovers
19:45
Sligo Rovers v Galway Utd
19:45
French National
Sochaux v Chamois Niortais
20:00
German Frauen Bundesliga
Bayern Munich W v Werder Bremen W
18:30
Italian Serie A
AS Roma v Bologna
17:30
AC Milan v Inter Milan
19:45
Spanish La Liga
Sevilla v Real Mallorca
20:00
Spanish Segunda
FC Cartagena v Oviedo
19:30
Croatian League
Rudes Zagreb v NK Varazdin
16:00
Dutch Eerste Divisie
Jong AZ v VVV-Venlo
19:00
Jong PSV v Jong Utrecht
19:00
Portuguese Primeira Liga
Farense v Benfica
20:15
Portuguese Liga Pro
CD Nacional v Benfica B
18:00
Polish Ekstraklasa
Warta Poznan v Stal Mielec
18:00
Romanian Liga I
Petrolul Ploiesti v UTA Arad
17:00
Serbian Super Liga
IMT Novi Beograd v Zeljeznicar
15:00
Mladost Lucani v FK Napredak
17:00
Turkish Super League
Sivasspor v Fenerbahce
18:00
Ukrainian Premier League
FC Minaj v FC Rukh Vynnyky
11:00
FC Metalist 1925 v FC Obolon
13:30
Shakhtar Donetsk v Zorya Luhansk
16:00
Danish Superliga
Nordsjaelland v AGF Aarhus
18:00
Swedish Allsvenskan
Elfsborg v Kalmar FF
18:00
MLS
LA Galaxy v San Jose
01:15
USL League One
Tormenta FC v Greenville Triumph SC
00:30
Mexican Liga MX
Cruz Azul v Club Atlas
01:00
NWSL Women
Angel City W v North Carolina Courage W
00:30
Chilean Primera
Cobreloa v Audax Italiano
01:00
Colombia Primera A
Independiente Medellin v Atletico Nacional
00:20
Tolima v Patriotas
02:30
Fortaleza FC v Bucaramanga
22:00
Paraguayan Primera
Nacional Asuncion v Olimpia
01:00
Brazil Serie A Women
RB Bragantino W v Gremio W
21:00
Corinthians W v Ferroviaria W
23:00
Indonesian Liga 1
Persis Solo v PS Tira
09:00
PSIS Semarang v RANS Nusantara
13:00
Ghana Premier League
Berekum Chelsea v Medeama
16:00
Tanzania Premier League
Tanzania Prisons v Kagera Sugar
14:00
Club Friendlies
Oita Trinita v J.FC Miyazaki
03:00
Renofa Yamaguchi v Fukuyama City
04:00
FC Tokyo v Tochigi SC
04:30
Tue 23/04
Premier League
Arsenal v Chelsea
20:00
Championship
Leicester v Southampton
20:00
League One
Cambridge Utd v Wycombe
19:45
Cheltenham v Peterborough
19:45
League Two
Barrow v Bradford
19:45
Colchester v Doncaster
19:45
Isthmian Premier
Cheshunt v Horsham
20:45
Concord Rangers v Bognor Regis
20:45
Potters Bar v Hastings
20:45
Whitehawk v Enfield Town
20:45
Isthmian League South Central
Badshot Lea v Uxbridge
19:45
Hanworth Villa v Corinthian Casuals
19:45
Westfield v Northwood
19:45
Isthmian League South East
East Grinstead Town v Horndean
19:30
Hythe v Cray Valley Paper Mills
19:45
Northern Premier
Bamber Bridge v Macclesfield
20:45
Guiseley v Worksop
20:45
Northern Div 1 East
Carlton Town v Dunston UTS
20:45
Hebburn Town v Ossett United
20:45
Pontefract Collieries v Belper Town
20:45
Northern Div 1 West
Kidsgrove Athletic v Widnes
20:45
Southern Div 1 Central
North Leigh v Hadley
19:45
Southern Div 1 South
Mousehole AFC v Exmouth
19:45
Tavistock v Wimborne Town
19:45
U18 Premier League South
West Brom U18 v Southampton U18
12:00
Cymru North
Caersws v Llanidloes Town
18:30
Denbigh Town v Bangor 1876
19:30
NIFL Championship
Knockbreda v Harland & Wolff Welders
19:00
French Ligue 2
Auxerre v Laval
19:45
Bastia v Concarneau
19:45
Bordeaux v Dunkerque
19:45
Caen v FC Annecy
19:45
Grenoble v St Etienne
19:45
Guingamp v Angers
19:45
Quevilly v Amiens
19:45
Rodez v Paris FC
19:45
Troyes v Pau
19:45
Valenciennes v AC Ajaccio
19:45
Italian Coppa Italia
Lazio v Juventus
20:00
Austria Bundesliga
Austria Lustenau v Wolfsberger AC
17:30
WSG Tirol v Austria Vienna
17:30
FC BW Linz v SC Rheindorf Altach
19:30
Belgian Pro League
Sint Truidense VV v Gent
19:30
Standard de Liege v KV Mechelen
19:30
Westerlo v Leuven
19:30
Cypriot First Division
A.E. Zakakiou v Doxa Katokopias
17:00
Ethnikos Achnas v Apollon Limassol
17:00
Polish I Liga
Podbeskidzie v GKS Tychy
17:00
Zaglebie Sosnowiec v Stal Rzeszow
17:00
Resovia Rzeszow v Wisla Krakow
19:30
Romanian Liga I
FC Voluntari v U Craiova 1948
15:00
Botosani v Dinamo Bucharest
17:30
Brazil Serie B
Vila Nova v Guarani Campinas
01:00
Colombia Primera A
Chico v Rionegro Aguilas
00:10
Deportivo Pasto v La Equidad
02:20
Malawi Super League
Nyasa Big Bullets v Baka City
13:30
South Africa Premier League
Mamelodi Sundowns v Sekhukhune United
18:30
Tanzania Premier League
JKT Tanzania v Young Africans
14:00
Dodoma Jiji v Simba SC
17:00
Uganda Premier League
Vipers FC v Maroons FC
17:00
Australia NPL Queensland
Redlands United v Moreton City
11:30
Wed 24/04
Premier League
Wolverhampton v Bournemouth
19:45
Crystal Palace v Newcastle
20:00
Everton v Liverpool
20:00
Man Utd v Sheffield Utd
20:00
Championship
Coventry v Hull
19:45
Isthmian League North
Enfield FC v Redbridge
19:45
Enfield Town v Redbridge
20:45
Isthmian League South Central
Guernsey v Hartley Wintney
19:45
Northern Div 1 East
Sheffield v Grantham Town
16:00
Southern Premier South
Plymouth Parkway v Hayes & Yeading
20:45
Southern Div 1 Central
Biggleswade v Hertford Town
19:45
Southern Div 1 South
Larkhall Athletic v Westbury United
19:45
U18 Premier League North
Leeds U18 v Derby U18
12:30
Highland League
Brora Rangers v Wick Academy
20:00
French Ligue 1
Lorient v Paris Saint Germain
18:00
Marseille v Nice
20:00
Monaco v Lille
20:00
German 3. Liga
Saarbrucken v Rot-Weiss Essen
18:00
Italian Coppa Italia
Semi-Finalist 2 v Semi-Finalist 1
00:00
Semi-Finalist 4 v Semi-Finalist 3
00:00
Juventus v Lazio
01:00
Atalanta v Fiorentina
20:00
Austria Bundesliga
Austria Klagenfurt v Salzburg
17:30
TSV Prolactal Hartberg v LASK Linz
17:30
Rapid Vienna v Sturm Graz
19:30
Belgian Pro League
Anderlecht v Cercle Brugge
19:30
Club Brugge v KRC Genk
19:30
Dutch Eredivisie
Twente v Almere City
17:45
Ajax v Excelsior
20:00
Portuguese Liga Pro
AVS v Porto B
20:15
Cypriot First Division
Karmiotissa Polemidion v Othellos Athienou
16:00
AEL Limassol v Nea Salamis
17:00
Greek Super League
Lamia v Paok
15:00
Aris Thessaloniki v Olympiacos
17:30
AEK Athens v Panathinaikos
18:30
Polish I Liga
Wisla Plock v Miedz Legnica
17:00
Znicz Pruszkow v Arka Gdynia
17:00
Lechia Gdansk v Polonia Warszawa
19:30
Romanian Liga I
Universitatea Cluj v Politehnica Iasi
14:45
Farul Constanta v Rapid Bucuresti
17:00
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe v Steaua Bucharest
19:45
Russia Premier Division
FC Orenburg v Dynamo Moscow
14:00
Volga Nizhny Novgorod v Lokomotiv Moscow
16:15
FC Krasnodar v Baltika
18:30
Zenit St Petersburg v Rubin Kazan
18:30
Russia Football National League
SKA-Khabarovsk v Rodina Moskva
10:00
Tyumen v Chornomorets Odesa
14:00
Alania Vladikavkaz v Kuban Krasnodar
15:00
Volgar Astrakhan v Torpedo Moscow
15:00
Akron Tolyatti v Leningradets
15:30
FK Neftekhimik v Shinnik
16:00
FK Sokol Saratov v Yenisey Krasnoyarsk
16:00
FC Khimki v Kamaz Chelny
17:00
FC Dynamo Makhachkala v Arsenal Tula
17:30
Finnish Veikkausliiga
SJK v HJK Helsinki
17:00
Swedish Allsvenskan
AIK Solna v IFK Varnamo
18:00
IF Brommapojkarna v Sirius
18:00
IFK Goteborg v Hacken
18:00
Brazil Serie B
Brusque v Mirassol
01:00
Uruguay Primera
Rampla Juniors v Defensor Sporting
19:00
Indonesian Liga 1
Persebaya Surabaya v Bali United
09:00
Persik Kediri v PSS Sleman
13:00
Japan J-League Cup
Azul Claro Numazu v Kyoto Sanga
11:00
Blaublitz Akita v Shonan
11:00
FC Ryukyu v Gamba Osaka
11:00
Kataller Toyama v Shimizu S-Pulse
11:00
Nara Club v Sanfrecce Hiroshima
11:00
Okayama v Yokohama FC
11:00
Roasso Kumamoto v Sagan Tosu
11:00
Thespakusatsu Gunma v Kashiwa Reysol
11:00
Gainare Tottori v Urawa Red Diamonds
11:30
Qatar Stars League
Al Shamal v Al Sadd
16:30
Al Wakrah v Al-Gharafa
16:30
Al-Arabi SC v Al-Markhiya
16:30
Al-Rayyan SC v Al Ahli Doha
16:30
Muaither SC v Qatar SC
16:30
Umm Salal v Al-Duhail SC
16:30
Uganda Premier League
Arua Hill v URA FC
14:00
Express FC v Kitara FC
14:00
NEC v Bul FC
17:00
Australia NPL Queensland
Peninsula Power v Olympic FC
11:30
Sunshine Coast Wanderers v Queensland Lions FC
11:30
Thu 25/04
Premier League
Brighton v Man City
20:00
Northern Div 1 East
Liversedge v Belper Town
20:45
Southern Div 1 South
Tavistock v Bristol Manor Farm
19:45
Belgian Pro League
Royal Antwerp v Union St Gilloise
19:30
Dutch Eredivisie
SC Heerenveen v PSV Eindhoven
17:45
Go Ahead Eagles v Feyenoord
20:00
Portuguese Liga Pro
Leiria v Penafiel
18:00
Polish I Liga
Motor Lublin v Chrobry Glogow
17:00
Nieciecza v Odra Opole
17:00
GKS Katowice v Gornik Leczna
19:30
Romanian Liga I
UTA Arad v Otelul Galati
14:45
AFC Hermannstadt v Petrolul Ploiesti
17:00
CS Uni Craiova v CFR Cluj
19:45
Russia Premier Division
Ural v Rostov
14:00
Fakel Voronezh v Krylya Sovetov
16:15
Akhmat Grozny v Sochi
18:30
CSKA Moscow v Spartak Moscow
18:30
Swedish Allsvenskan
Djurgardens v Malmo
18:00
Halmstads v Hammarby IF
18:00
IFK Norrkoping v Elfsborg
18:00
Kalmar FF v Gais
18:00
Vasteras SK v Mjallby AIF
18:00
Indonesian Liga 1
Barito Putera v Bhayangkara FC
09:00
Dewa United v Persepam Madura Utd
09:00
Arema FC v PSM Makassar
13:00
Persib Bandung v Pusamania Borneo
13:00
Saudi Arabia Pro League
Al-Fayha v Al Taee
16:00
Al Riyadh v Al-Ahli Jeddah
19:00
Al-Wehda v Al-Hazm
19:00
Uganda Premier League
Bright Stars FC v KCCA FC
14:00
Gaddafi v SC Villa
14:00
Australia NPL Northern NSW
Adamstown Rosebud v Weston Workers
05:30
Australia NPL South
FK Beograd v Campbelltown City
11:00
Fri 26/04
Championship
QPR v Leeds
20:00
Premier League 2, Division 1
Aston Villa U21 v Norwich U21
19:00
Chelsea U21 v Southampton U21
19:00
Fulham U21 v Tottenham U21
19:00
Middlesbrough U21 v Crystal Palace U21
19:00
Nott'm Forest U21 v Man Utd U21
19:00
Stoke City U21 v Newcastle U21
19:00
West Ham U21 v Leicester U21
19:00
Scottish Championship
Airdrieonians v Dundee Utd
19:45
NIFL Championship
Knockbreda v Newington F.C.
19:00
Annagh United v Bangor
19:45
Ballinamallard Utd v Ballyclare Comrades
19:45
Dergview v Ards
19:45
Dundela v Harland & Wolff Welders
19:45
Portadown v Institute FC
19:45
Irish Premier Division
Drogheda v Sligo Rovers
19:45
Dundalk v Bohemians Dublin
19:45
Shelbourne v St Patricks
19:45
Waterford v Derry City
19:45
Shamrock Rovers v Galway Utd
20:00
Irish First Division
Finn Harps v Cork City
18:00
Athlone v Cobh Ramblers
19:45
Bray v Kerry
19:45
Treaty United v UCD
19:45
French Ligue 1
Montpellier v Nantes
20:00
French National
Chamois Niortais v Martigues
17:30
Chateauroux v Epinal
18:30
Cholet v FC Rouen
18:30
Dijon v Chasselay MDA
18:30
Nancy v Le Mans
18:30
US Marignane v Sochaux
18:30
Versailles v Orleans
18:30
Villefranche v Avranches
18:30
German Bundesliga
VfL Bochum 1848 v Hoffenheim
19:30
German 2. Bundesliga
Hertha Berlin v Hannover 96
17:30
St Pauli v Hansa Rostock
17:30
German 3. Liga
Arminia Bielefeld v VfB Lubeck
18:00
Italian Serie B
Pisa v Catanzaro
19:30
Venezia v Cremonese
19:30
Italian Serie A Women
Juventus W v Inter Milano W
19:30
Spanish La Liga
Real Sociedad v Real Madrid
20:00
Spanish Segunda
FC Andorra v Racing Santander
19:30
Austria Bundesliga
Austria Vienna v SC Rheindorf Altach
18:30
Belgian Pro League
Eupen v Charleroi
19:45
Croatian League
Istra v Slaven Belupo
17:00
Dutch Eerste Divisie
De Graafschap v MVV Maastricht
19:00
FC Oss v Jong AZ
19:00
Jong Ajax v Roda JC Kerkrade
19:00
SC Cambuur v Dordrecht
19:00
VVV-Venlo v Den Bosch
19:00
Willem II v FC Groningen
19:00
Portuguese Primeira Liga
Gil Vicente v Arouca
20:15
Belgian Super League Women
Charleroi W v KV Mechelen W
19:00
Genk W v Gent W
19:30
Belarusian Premier League
FC Vitebsk v BATE Borisov
16:30
Dinamo Brest v Naftan Novopolotsk
18:30
Hungarian League
Zalaegerszegi TE v Puskas Academia
19:00
Polish Ekstraklasa
Piast Gliwice v Warta Poznan
17:00
Jagiellonia Bialystok v Pogon Szczecin
19:30
Polish I Liga
Wisla Krakow v Podbeskidzie
19:30
Romanian Liga I
Dinamo Bucharest v FC Voluntari
18:00
Slovakia Super Liga
Zemplin v Dukla Banska Bystrica
16:30
Turkish Super League
Adana Demirspor v Galatasaray
18:00
Danish Superliga
Lyngby BK v Vejle
18:00
Finnish Veikkausliiga
Inter Turku v EIF
16:00
Brazil Serie B
Ituano v Operario
23:00
Recife v Vila Nova
23:00
China Super League
Qingdao Youth Island v Nantong Zhiyun
11:00
Sichuan Jiuniu v Qingdao Hainiu
12:00
Cangzhou Mighty Lions v Henan Songshan Longmen
12:35
Changchun Yatai v Meizhou Hakka FC
12:35
Wuhan Three Towns v Tianjin Tigers
12:35
Zhejiang FC v Beijing Guoan
12:35
Chengdu Rongcheng v Shandong Luneng
13:00
Indonesian Liga 1
Persis Solo v Persita Tangerang
09:00
PSIS Semarang v PS Tira
09:00
RANS Nusantara v Persija Jakarta
13:00
Saudi Arabia Pro League
Al-Hilal v Al-Fateh
16:00
Dhamk v Al Taawon
16:00
Al-Ittihad FC v Al Shabab
19:00
Angola Girabola
Kabuscorp v Primeiro de Agosto
17:00
Ghana Premier League
Aduana Stars v Karela
01:00
Bechem United v Heart of Lions
01:00
Dreams FC v Real Tamale
01:00
Hearts of Oak v Accra Lions
01:00
Legon Cities v Berekum Chelsea
01:00
Nations FC v Bibiani Gold Stars
01:00
Nsoatreman v Bofoakwe Tano
01:00
Samartex v Great Olympics
01:00
Nigeria Premier League
Remo Stars v Niger Tornadoes
16:00
South Africa Premier League
Cape Town Spurs v Richards Bay
18:30
TS Galaxy FC v Moroka Swallows
18:30
Tanzania Premier League
Simba SC v Mtibwa Sugar
16:00
Dodoma Jiji v Kinondoni MC
18:15
Uganda Premier League
Busoga United v Wakiso Giants
14:00
Mbarara City v UPDF FC
14:00
Australia A-League
Brisbane v Adelaide United
10:45
Australia NPL NSW
Manly United FC v NWS Spirit
10:30
Sydney Fc Youth v Sydney United 58 FC
10:30
Australia NPL Queensland
Redlands United v WDSC Wolves
11:30
Australia NPL South
Adelaide City FC v Adelaide United II
11:00
South Adelaide v Croydon Kings
11:00
Australia NPL Victoria
Melbourne Knights FC v Oakleigh Cannons
10:30
Sat 27/04
Serbian Super Liga
FK Cukaricki v Mladost Lucani
01:00
FK Napredak v Radnicki 1923
01:00
Javor v IMT Novi Beograd
01:00
Partizan Belgrade v TSC Backa Topola
01:00
Radnik Surdulica v Novi Pazar
01:00
Vojvodina v Red Star Belgrade
01:00
Vozdovac v FK Spartak Subotica
01:00
Zeljeznicar v Radnicki Nis
01:00
USL Championship
Rhode Island v Phoenix Rising
00:30
Mexican Liga MX
Puebla v Club America
02:00
NWSL Women
Washington Spirit W v Orlando Pride W
00:30
Brazil Serie B
Avai v Santos
00:00
Guarani Campinas v Chapecoense
01:00
Chilean Primera
O'Higgins v Union Espanola
00:00
Ecuador Serie A
Deportivo Cuenca v Mushuc Runa
01:00
Paraguayan Primera
Sportivo Trinidense v Sol de America
00:30
Full Football Season Fixture Lists
Use the selector below to show a full competition's fixture list for the remainder of the season.
League:
Pick a League -
Premier League Fixtures
Championship Fixtures
League One Fixtures
League Two Fixtures
FA Cup Fixtures
FA Trophy Fixtures
National League Fixtures
National League South Fixtures
National League North Fixtures
Isthmian Premier Fixtures
Isthmian League North Fixtures
Isthmian League South Central Fixtures
Isthmian League South East Fixtures
Northern Premier Fixtures
Northern Div 1 East Fixtures
Northern Div 1 West Fixtures
Northern Div 1 Midlands Fixtures
Southern Premier Central Fixtures
Southern Premier South Fixtures
Southern Div 1 Central Fixtures
Southern Div 1 South Fixtures
Premier League 2, Division 1 Fixtures
U18 Premier League North Fixtures
U18 Premier League South Fixtures
Women's Super League Fixtures
Women's Championship Fixtures
Women's FA Cup Fixtures
FA Women's League Cup Fixtures
Scottish Premiership Fixtures
Scottish Championship Fixtures
Scottish League One Fixtures
Scottish League Two Fixtures
Scottish Cup Fixtures
Highland League Fixtures
Lowland League Fixtures
SWPL 1 Fixtures
Welsh Premier League Fixtures
Cymru North Fixtures
Cymru South Fixtures
Welsh Cup Fixtures
NIFL Premiership Fixtures
NIFL Championship Fixtures
Irish Cup Fixtures
Irish Premier Division Fixtures
Irish First Division Fixtures
Champions League Fixtures
Europa League Fixtures
Europa Conference League Fixtures
French Ligue 1 Fixtures
French Ligue 2 Fixtures
French Coupe de France Fixtures
French National Fixtures
German Bundesliga Fixtures
German 2. Bundesliga Fixtures
German 3. Liga Fixtures
German DFB Pokal Fixtures
German Frauen Bundesliga Fixtures
Italian Serie A Fixtures
Italian Serie B Fixtures
Italian Serie C, Group A Fixtures
Italian Serie C, Group B Fixtures
Italian Serie C, Group C Fixtures
Italian Coppa Italia Fixtures
Italian Serie A Women Fixtures
Spanish La Liga Fixtures
Spanish Segunda Fixtures
Spanish Primera RFEF Fixtures
Spanish Copa del Rey Fixtures
Austria Bundesliga Fixtures
Belgian Pro League Fixtures
Belgian Challenger Pro League Fixtures
Croatian League Fixtures
Dutch Eredivisie Fixtures
Dutch Eerste Divisie Fixtures
Portuguese Primeira Liga Fixtures
Portuguese Liga Pro Fixtures
Slovenian PrvaLiga Fixtures
Swiss Super League Fixtures
Belgian Super League Women Fixtures
Dutch Eredivisie Women Fixtures
Belarusian Premier League Fixtures
Bulgarian First Fixtures
Cypriot First Division Fixtures
Czech 1 Liga Fixtures
Greek Super League Fixtures
Hungarian League Fixtures
Kosovo Superleague Fixtures
Israeli Premier League Fixtures
North Macedonia First League Fixtures
Moldovan National Division Fixtures
Polish Ekstraklasa Fixtures
Polish I Liga Fixtures
Romanian Liga I Fixtures
Russia Premier Division Fixtures
Russia Football National League Fixtures
Serbian Super Liga Fixtures
Slovakia Super Liga Fixtures
Turkish Super League Fixtures
Ukrainian Premier League Fixtures
Danish Superliga Fixtures
Finnish Veikkausliiga Fixtures
Norwegian Eliteserien Fixtures
Swedish Allsvenskan Fixtures
MLS Fixtures
USL Championship Fixtures
USL League One Fixtures
USL League Two Fixtures
Mexican Liga MX Fixtures
NWSL Women Fixtures
Argentine Primera Fixtures
Argentine Copa de la Liga Profesional Fixtures
Brazil Serie A Fixtures
Brazil Serie B Fixtures
Chilean Primera Fixtures
Colombia Primera A Fixtures
Ecuador Serie A Fixtures
Paraguayan Primera Fixtures
Uruguay Primera Fixtures
Brazil Serie A Women Fixtures
China Super League Fixtures
China League One Fixtures
China FA Cup Fixtures
Indian Super League Fixtures
Indonesian Liga 1 Fixtures
Japan J-League Fixtures
Japan J2-League Fixtures
Japan J3-League Fixtures
Japan J-League Cup Fixtures
Qatar Stars League Fixtures
Saudi Arabia Pro League Fixtures
South Korea K-League Fixtures
South Korea K-League 2 Fixtures
South Korea FA Cup Fixtures
Angola Girabola Fixtures
Ghana Premier League Fixtures
Kenyan Premier League Fixtures
Malawi Super League Fixtures
Moroccan Botola Pro Fixtures
Nigeria Premier League Fixtures
South Africa Premier League Fixtures
Tanzania Premier League Fixtures
Tunisia Ligue 1 Fixtures
Uganda Premier League Fixtures
Australia A-League Fixtures
Australia NPL NSW Fixtures
Australia NPL Northern NSW Fixtures
Australia NPL Queensland Fixtures
Australia NPL South Fixtures
Australia NPL Tasmania Fixtures
Australia NPL Victoria Fixtures
Australia NPL Western Fixtures
Euro 2024 Fixtures
UEFA Nations League Fixtures
Euro 2024 Fixtures
Asian International Qualifiers Fixtures
CONCACAF International Qualifiers Fixtures
Africa World Cup 2026 Fixtures
CONMEBOL International Qualifiers Fixtures
Oceania International Qualifiers Fixtures
International Friendlies Fixtures
Club Friendlies Fixtures
Related Pages
All Fixtures
Football League Calculator
Form Tables