Tue 19/03 |
---|
League Two |
---|
Bradford v Notts County | 19:45 | |
National League |
---|
Barnet v Eastleigh | 19:45 | |
National League South |
---|
Braintree Town v Weymouth | 19:45 | |
Hampton and Richmond v Welling | 19:45 | |
Truro City v Eastbourne Boro | 19:45 | |
National League North |
---|
Bishop's Stortford v Kings Lynn Town | 19:45 | |
Blyth Spartans v Buxton | 19:45 | |
Isthmian Premier |
---|
Bognor Regis v Whitehawk | 19:45 | |
Canvey Island v Horsham | 19:45 | |
Cheshunt v Folkestone Invicta | 19:45 | |
Concord Rangers v Potters Bar | 19:45 | |
Hastings v AFC Hornchurch | 19:45 | |
Isthmian League North |
---|
Brentwood v Stowmarket Town | 19:45 | |
Grays v Brightlingsea Regent | 19:45 | |
Wroxham v New Salamis | 19:45 | |
Isthmian League South Central |
---|
Ashford Town v Leatherhead | 19:45 | |
Binfield v Sutton Common Rovers | 19:45 | |
Chertsey Town v Marlow | 19:45 | |
Chipstead v Westfield | 19:45 | |
Northwood v Badshot Lea | 19:45 | |
Raynes Park Vale v Thatcham Town | 19:45 | |
Isthmian League South East |
---|
Burgess Hill Town v Ashford United | 19:30 | |
East Grinstead Town v Hythe | 19:30 | |
Beckenham Town v Cray Valley Paper Mills | 19:45 | |
Broadbridge Heath v Sevenoaks Town | 19:45 | |
Horndean v Ramsgate | 19:45 | |
Littlehampton Town v Sittingbourne | 19:45 | |
Northern Premier |
---|
Radcliffe Borough v Morpeth Town | 19:45 | |
Stafford Rangers v Macclesfield | 19:45 | |
Whitby v Guiseley | 19:45 | |
Northern Div 1 East |
---|
Sheffield v Winterton Rangers | 19:45 | |
Northern Div 1 West |
---|
1874 Northwich v Hanley Town | 19:45 | |
Hednesford v Vauxhall Motors | 19:45 | |
Kidsgrove Athletic v Avro | 19:45 | |
Northern Div 1 Midlands |
---|
Leicester Road v Anstey Nomads | 19:45 | |
Walsall Wood v Boldmere St. Michaels | 19:45 | |
Southern Premier Central |
---|
Alvechurch v AFC Telford | 19:45 | |
Leamington v Coalville | 19:45 | |
Needham Market v Redditch | 19:45 | |
Southern Premier South |
---|
AFC Totton v Plymouth Parkway | 19:45 | |
Hendon v Poole Town | 19:45 | |
Tiverton v Dorchester | 19:45 | |
Southern Div 1 Central |
---|
Aylesbury United v Waltham Abbey | 19:45 | |
Bedford Town v AFC Dunstable | 19:45 | |
Biggleswade Town v Biggleswade | 19:45 | |
Kings Langley v Hadley | 19:45 | |
Leighton Town v Barton Rovers | 19:45 | |
Welwyn Garden City v Kempston Rovers | 19:45 | |
Southern Div 1 South |
---|
Wimborne Town v Evesham Utd | 19:30 | |
Bideford v Exmouth | 19:45 | |
U18 Premier League South |
---|
Norwich U18 v Crystal Palace U18 | 14:00 | |
Scottish League One |
---|
Kelty Hearts v Alloa | 19:45 | |
Lowland League |
---|
Albion v Cumbernauld Colts | 19:45 | |
Tranent Juniors v East Stirling | 19:45 | |
Cymru North |
---|
Denbigh Town v Gresford Athletic | 19:30 | |
Guilsfield FC v Caersws | 19:30 | |
Holywell Town v Prestatyn | 19:30 | |
Cymru South |
---|
Briton Ferry v Afan Lido | 19:30 | |
Caerau Ely v Pontardawe Town | 19:30 | |
NIFL Championship |
---|
Ards v Portadown | 19:45 | |
Newington F.C. v Knockbreda | 19:45 | |
Italian Serie C, Group A |
---|
Vicenza v Fiorenzuola | 18:30 | |
Ecuador Serie A |
---|
Cumbaya v Mushuc Runa | 19:00 | |
Brazil Serie A Women |
---|
Real Brasilia W v Ferroviaria W | 18:00 | |
Sao Paulo W v Kindermann W | 18:00 | |
Flamengo W v Cruzeiro W | 23:30 | |
Ghana Premier League |
---|
Accra Lions v Great Olympics | 15:00 | |
Club Friendlies |
---|
Molde v Brann | 13:30 | |
Wed 20/03 |
---|
National League |
---|
FC Halifax v Chesterfield | 19:45 | |
Wealdstone v Bromley | 19:45 | |
National League South |
---|
Taunton Town v Chippenham | 19:45 | |
Isthmian Premier |
---|
Kingstonian v Dulwich Hamlet | 19:45 | |
Isthmian League North |
---|
Enfield FC v Basildon United | 19:45 | |
Enfield Town v Basildon United | 19:45 | |
Gorleston v Walthamstow | 19:45 | |
Isthmian League South Central |
---|
Guernsey v Hanworth Villa | 19:45 | |
Northern Div 1 East |
---|
Carlton Town v Pontefract Collieries | 19:45 | |
Southern Div 1 South |
---|
Tavistock v Malvern Town | 19:45 | |
Women's Championship |
---|
Reading Women v Birmingham Women | 19:00 | |
Highland League |
---|
Brora Rangers v Clachnacuddin | 20:00 | |
Buckie Thistle v Formartine United | 20:00 | |
Forres Mechanics v Fraserburgh | 20:00 | |
Huntly v Keith | 20:00 | |
Cymru North |
---|
Buckley Town v Llanidloes Town | 20:00 | |
Argentine Copa de la Liga Profesional |
---|
Argentinos Juniors v Rosario Central | 00:15 | |
San Lorenzo v Godoy Cruz | 22:00 | |
Ecuador Serie A |
---|
Libertad v LDU de Quito | 00:00 | |
Orense SC v Imbabura | 00:00 | |
Deportivo Cuenca v Macara | 21:30 | |
Brazil Serie A Women |
---|
RB Bragantino W v Palmeiras W | 18:00 | |
Atletico Mineiro W v Santos W | 21:00 | |
Internacional RS W v Fluminense W | 23:30 | |
Japan J2-League |
---|
Blaublitz Akita v Tochigi SC | 05:00 | |
JEF United Chiba v Shimizu S-Pulse | 05:00 | |
Montedio Yamagata v Fujieda MYFC | 05:00 | |
Oita Trinita v Kagoshima United | 05:00 | |
Okayama v Mito Hollyhock | 05:00 | |
Vegalta Sendai v Roasso Kumamoto | 05:00 | |
Ventforet Kofu v Iwaki FC | 05:00 | |
Yokohama FC v Thespakusatsu Gunma | 05:00 | |
Ehime FC v V-Varen Nagasaki | 06:00 | |
Tokushima Vortis v Renofa Yamaguchi | 06:50 | |
Japan J3-League |
---|
FC Imabari v FC Gifu | 04:00 | |
Gainare Tottori v Kamatamare Sanuki | 04:00 | |
Kataller Toyama v Kanazawa | 05:00 | |
Kitakyushu v FC Osaka | 05:00 | |
Matsumoto Yamaga v Grulla Morioka | 05:00 | |
Nagano Parceiro v Fukushima United | 05:00 | |
Nara Club v Vanraure Hachinohe | 05:00 | |
Tegevajaro Miyazaki v Azul Claro Numazu | 05:00 | |
FC Ryukyu v YSCC Yokohama | 06:00 | |
SC Sagamihara v Omiya Ardija | 09:00 | |
Angola Girabola |
---|
Sporting de Cabinda v Academica do Lobito | 14:00 | |
Ghana Premier League |
---|
Medeama v Aduana Stars | 15:00 | |
Nations FC v Dreams FC | 15:00 | |
Moroccan Botola Pro |
---|
Renaissance Berkane v Maghreb Fes | 22:00 | |
Australia NPL NSW |
---|
Central Coast II v Western Sydney W. II | 08:00 | |
International Friendlies |
---|
San Marino v St Kitts and Nevis | 19:45 | |
El Salvador v Bonaire | 23:00 | |
Club Friendlies |
---|
Minnesota United FC v St Patricks | 00:00 | |
Inter Turku v Haka | 12:00 | |
Molde II v Brattvåg | 13:00 | |
Thu 21/03 |
---|
Isthmian Premier |
---|
Concord Rangers v Enfield Town | 19:45 | |
Isthmian League South Central |
---|
Ashford Town v Badshot Lea | 19:45 | |
Isthmian League South East |
---|
Hythe v Beckenham Town | 19:45 | |
Southern Premier South |
---|
Plymouth Parkway v Winchester City | 19:45 | |
Argentine Copa de la Liga Profesional |
---|
Belgrano v Lanus | 00:15 | |
Ecuador Serie A |
---|
Aucas v El Nacional | 00:00 | |
CD Universidad Catolica v Barcelona SC | 00:00 | |
Tecnico Universitario v Independiente del Valle | 21:30 | |
Brazil Serie A Women |
---|
Botafogo W v Gremio W | 18:00 | |
Corinthians W v America Mineiro W | 22:30 | |
Moroccan Botola Pro |
---|
Mouloudia Oujda v Wydad AC | 22:00 | |
UEFA Nations League |
---|
Gibraltar v Cyprus | 00:00 | |
Lithuania v Belarus | 00:00 | |
UEFA Qualifiers |
---|
Georgia v Luxembourg | 17:00 | |
Bosnia v Ukraine | 19:45 | |
Greece v Kazakhstan | 19:45 | |
Israel v Iceland | 19:45 | |
Poland v Estonia | 19:45 | |
Wales v Finland | 19:45 | |
Asian International Qualifiers |
---|
Pakistan v Jordan | 09:00 | |
Australia v Lebanon | 09:10 | |
Taiwan v Kyrgyzstan | 10:00 | |
Japan v North Korea | 10:23 | |
South Korea v Thailand | 11:00 | |
Myanmar v Syria | 11:30 | |
Hong Kong v Uzbekistan | 12:00 | |
Singapore v China | 12:30 | |
Indonesia v Vietnam | 13:30 | |
Iran v Turkmenistan | 16:00 | |
Oman v Malaysia | 18:00 | |
United Arab Emirates v Yemen | 18:00 | |
Palestine v Bangladesh | 18:30 | |
Qatar v Kuwait | 18:30 | |
Afghanistan v India | 19:00 | |
Iraq v Philippines | 19:00 | |
Nepal v Bahrain | 19:00 | |
Saudi Arabia v Tajikistan | 19:00 | |
International Friendlies |
---|
Ethiopia v Lesotho | 00:00 | |
Montenegro v Belarus | 00:00 | |
Solomon Islands v Fiji | 02:00 | |
Cyprus v Latvia | 17:00 | |
Russia v Serbia | 17:00 | |
Belarus v Montenegro | 18:00 | |
Malta v Slovenia | 18:00 | |
Cape Verde v Guyana | 19:00 | |
Guinea v Vanuatu | 19:00 | |
Portugal v Sweden | 19:45 | |
Andorra v South Africa | 21:00 | |
Italy v Venezuela | 21:00 | |
South Africa v Andorra | 21:00 | |
Venezuela v Italy | 21:00 | |
Club Friendlies |
---|
IFK Varnamo v Utsikten | 18:00 | |
Strømsgodset II v Eik-Tønsberg | 18:00 | |
Fri 22/03 |
---|
Isthmian League North |
---|
Brentwood v Maldon & Tiptree | 19:45 | |
Premier League 2, Division 1 |
---|
Middlesbrough U21 v Newcastle U21 | 19:00 | |
Sunderland U21 v Leicester U21 | 19:00 | |
Cymru South |
---|
Ammanford AFC v Llanelli | 19:30 | |
Taffs Well v Caerau Ely | 19:30 | |
NIFL Championship |
---|
Portadown v Bangor | 19:45 | |
Irish First Division |
---|
Athlone v Longford | 19:45 | |
Bray v Wexford Youths | 19:45 | |
Cobh Ramblers v UCD | 19:45 | |
Finn Harps v Kerry | 19:45 | |
Treaty United v Cork City | 19:45 | |
French National |
---|
Chasselay MDA v Villefranche | 18:30 | |
Epinal v Dijon | 18:30 | |
FC Rouen v Le Mans | 18:30 | |
Martigues v Avranches | 18:30 | |
Nimes v US Marignane | 18:30 | |
Orleans v Cholet | 18:30 | |
Red Star F.C. v Nancy | 18:30 | |
Sochaux v Chateauroux | 18:30 | |
Italian Serie C, Group B |
---|
Sestri Levante v Gubbio | 19:45 | |
Belgian Super League Women |
---|
Charleroi W v White Star Woluwe W | 19:00 | |
Dutch Eredivisie Women |
---|
Telstar W v Fortuna Sittard W | 17:45 | |
Colombia Primera A |
---|
Patriotas v Junior | 23:10 | |
Ecuador Serie A |
---|
Emelec v Delfin SC | 00:00 | |
Uruguay Primera |
---|
Wanderers v Boston River | 22:30 | |
Brazil Serie A Women |
---|
Sao Paulo W v Ferroviaria W | 22:00 | |
Ghana Premier League |
---|
Asante Kotoko v Nations FC | 15:00 | |
Berekum Chelsea v Bechem United | 15:00 | |
Bofoakwe Tano v Karela | 15:00 | |
Great Olympics v Aduana Stars | 15:00 | |
Heart of Lions v Bibiani Gold Stars | 15:00 | |
Legon Cities v Nsoatreman | 15:00 | |
Medeama v Dreams FC | 15:00 | |
Real Tamale v Accra Lions | 15:00 | |
Samartex v Hearts of Oak | 15:00 | |
Australia NPL NSW |
---|
Manly United FC v Sydney Olympic | 08:30 | |
Australia NPL South |
---|
South Adelaide v Adelaide Raiders | 09:00 | |
NE Metrostars v Modbury Jets | 09:15 | |
Adelaide City FC v FK Beograd | 09:45 | |
Adelaide Comets v Para Hills Knights | 09:45 | |
Australia NPL Victoria |
---|
Melbourne Knights FC v Hume City | 08:30 | |
St. Albans Saints v Manningham United Blues | 08:30 | |
Green Gully v Dandenong Thunder | 09:00 | |
Oakleigh Cannons v South Melbourne | 09:30 | |
Australia NPL Western |
---|
Perth SC v Stirling Macedonia | 11:00 | |
CONCACAF International Qualifiers |
---|
Anguilla v Turks and Caicos Islands | 19:00 | |
US Virgin Islands v British Virgin Islands | 23:00 | |
International Friendlies |
---|
Croatia v Tunisia | 00:00 | |
Faroe Islands v Liechtenstein | 00:00 | |
Ecuador v Guatemala | 00:30 | |
Belize v Puerto Rico | 01:30 | |
Central African Republic v Bhutan | 10:00 | |
Madagascar v Burundi | 10:00 | |
Armenia v Kosovo | 13:00 | |
Botswana v Rwanda | 13:00 | |
Bulgaria v Tanzania | 13:00 | |
Burkina Faso v Libya | 13:00 | |
Nigeria v Ghana | 13:00 | |
Romania v Northern Ireland | 13:00 | |
Tanzania v Bulgaria | 13:00 | |
North Macedonia v Moldova | 14:30 | |
Papua New Guinea v Sri Lanka | 15:15 | |
Sri Lanka v Papua New Guinea | 15:15 | |
Azerbaijan v Mongolia | 16:00 | |
Liechtenstein v Faroe Islands | 17:00 | |
Norway v Czech Republic | 17:00 | |
Brunei v Curacao | 18:00 | |
Comoros v Uganda | 18:00 | |
New Zealand v Egypt | 18:00 | |
Equatorial Guinea v Cambodia | 19:00 | |
Senegal v Gabon | 19:30 | |
Albania v Chile | 19:45 | |
Hungary v Turkey | 19:45 | |
Netherlands v Scotland | 19:45 | |
Egypt v New Zealand | 20:00 | |
Mali v Mauritania | 20:00 | |
Tunisia v Croatia | 20:00 | |
Spain v Colombia | 20:30 | |
Algeria v Bolivia | 21:00 | |
Niger v Togo | 21:00 | |
Mauritania v Mali | 22:00 | |
Morocco v Angola | 22:00 | |
Club Friendlies |
---|
Hacken v Naestved | 11:00 | |
Wisla Krakow v Stal Rzeszow | 11:30 | |
Djurgardens v Orebro SK | 13:00 | |
Orebro SK v Djurgardens | 13:00 | |
IFK Mariehamn v TPS Turku | 16:00 | |
IK Start v Flekkerøy | 16:00 | |
Elfsborg v Halmstads | 17:00 | |
Sat 23/03 |
---|
League One |
---|
Burton Albion v Port Vale | 15:00 | |
Carlisle v Stevenage | 15:00 | |
Northampton v Derby | 15:00 | |
League Two |
---|
Mansfield v Colchester | 12:30 | |
Harrogate Town v Bradford | 13:00 | |
Barrow v Newport County | 15:00 | |
Crewe v AFC Wimbledon | 15:00 | |
Doncaster v Forest Green | 15:00 | |
Grimsby v Wrexham | 15:00 | |
Morecambe v Gillingham | 15:00 | |
Notts County v Salford | 15:00 | |
Sutton Utd v Accrington Stanley | 15:00 | |
Tranmere v Crawley Town | 15:00 | |
Stockport v MK Dons | 17:15 | |
National League |
---|
AFC Fylde v Oxford City | 15:00 | |
Aldershot v Solihull Moors | 15:00 | |
Altrincham v Gateshead | 15:00 | |
Barnet v Dorking Wanderers | 15:00 | |
Bromley v York | 15:00 | |
Chesterfield v Boreham Wood | 15:00 | |
Dagenham v Oldham | 15:00 | |
Eastleigh v Hartlepool | 15:00 | |
FC Halifax v Ebbsfleet | 15:00 | |
Rochdale v Maidenhead Utd | 15:00 | |
Southend v Woking | 15:00 | |
Wealdstone v Kidderminster | 15:00 | |
National League South |
---|
Aveley v St Albans | 15:00 | |
Braintree Town v Yeovil | 15:00 | |
Chippenham v Welling | 15:00 | |
Dartford v Hemel | 15:00 | |
Dover v Farnborough | 15:00 | |
Maidstone United v Weston-S-Mare | 15:00 | |
Slough Town v Eastbourne Boro | 15:00 | |
Taunton Town v Chelmsford | 15:00 | |
Tonbridge Angels v Truro City | 15:00 | |
Torquay v Hampton and Richmond | 15:00 | |
Weymouth v Havant and Waterlooville | 15:00 | |
National League North |
---|
Kings Lynn Town v Tamworth | 12:30 | |
Bishop's Stortford v Scarborough Athletic | 15:00 | |
Brackley v Alfreton Town | 15:00 | |
Chester v South Shields | 15:00 | |
Chorley v Boston Utd | 15:00 | |
Curzon Ashton v Banbury Utd | 15:00 | |
Hereford v Farsley Celtic | 15:00 | |
Peterborough Sports v Blyth Spartans | 15:00 | |
Rushall v Darlington | 15:00 | |
Southport v Buxton | 15:00 | |
Spennymoor Town v Gloucester | 15:00 | |
Warrington v Scunthorpe | 15:00 | |
Isthmian Premier |
---|
Billericay v Wingate & Finchley | 15:00 | |
Bognor Regis v Dulwich Hamlet | 15:00 | |
Canvey Island v Hashtag United | 15:00 | |
Chatham Town v Haringey Borough | 15:00 | |
Cheshunt v Carshalton | 15:00 | |
Horsham v Hastings | 15:00 | |
Lewes v Concord Rangers | 15:00 | |
Margate v Enfield Town | 15:00 | |
Potters Bar v Kingstonian | 15:00 | |
Whitehawk v AFC Hornchurch | 15:00 | |
Isthmian League North |
---|
Bowers & Pitsea v Bury Town | 15:00 | |
East Thurrock v Witham Town | 15:00 | |
Gorleston v Enfield FC | 15:00 | |
Heybridge Swifts v Grays | 15:00 | |
Ipswich Wanderers v Basildon United | 15:00 | |
Lowestoft Town v Felixstowe & Walton | 15:00 | |
New Salamis v Stowmarket Town | 15:00 | |
Redbridge v Wroxham | 15:00 | |
Walthamstow v Brightlingsea Regent | 15:00 | |
Isthmian League South Central |
---|
Uxbridge v Guernsey | 13:30 | |
Corinthian Casuals v Badshot Lea | 15:00 | |
Leatherhead v Binfield | 15:00 | |
Marlow v Ascot United | 15:00 | |
Northwood v Hartley Wintney | 15:00 | |
South Park v Met Police | 15:00 | |
Southall v Chertsey Town | 15:00 | |
Sutton Common Rovers v Chipstead | 15:00 | |
Thatcham Town v Hanworth Villa | 15:00 | |
Westfield v Raynes Park Vale | 15:00 | |
Isthmian League South East |
---|
Beckenham Town v Sittingbourne | 15:00 | |
Broadbridge Heath v Phoenix Sports | 15:00 | |
Chichester City v Sheppey United | 15:00 | |
Cray Valley Paper Mills v Hythe | 15:00 | |
East Grinstead Town v Burgess Hill Town | 15:00 | |
Erith & Belvedere v Horndean | 15:00 | |
Herne Bay v Sevenoaks Town | 15:00 | |
Littlehampton Town v Merstham | 15:00 | |
Ramsgate v Lancing | 15:00 | |
Three Bridges v Ashford United | 15:00 | |
Northern Premier |
---|
Bamber Bridge v Stafford Rangers | 15:00 | |
Bradford PA v Worksop | 15:00 | |
FC United v Basford Utd | 15:00 | |
Gainsborough v Workington | 15:00 | |
Guiseley v Ilkeston | 15:00 | |
Hyde v Warrington Rylands | 15:00 | |
Lancaster City v Marine | 15:00 | |
Macclesfield v Morpeth Town | 15:00 | |
Marske United v Atherton Collieries | 15:00 | |
Matlock v Whitby | 15:00 | |
Radcliffe Borough v Ashton | 15:00 | |
Northern Div 1 East |
---|
Ashington AFC v Grimsby Borough | 15:00 | |
Bridlington Town v Pontefract Collieries | 15:00 | |
Brighouse Town v Hebburn Town | 15:00 | |
Cleethorpes Town v Stockton Town | 15:00 | |
Consett AFC v Stocksbridge | 15:00 | |
Dunston UTS v Carlton Town | 15:00 | |
Grantham Town v Sheffield | 15:00 | |
Newton Aycliffe v Winterton Rangers | 15:00 | |
North Ferriby United v Liversedge | 15:00 | |
Ossett United v Belper Town | 15:00 | |
Northern Div 1 West |
---|
Avro v Vauxhall Motors | 15:00 | |
City of Liverpool v Hanley Town | 15:00 | |
Clitheroe FC v Runcorn Linnets | 15:00 | |
Hednesford v Leek Town | 15:00 | |
Kidsgrove Athletic v Bootle | 15:00 | |
Nantwich v Mossley | 15:00 | |
Prescot Cables v Newcastle Town | 15:00 | |
Stalybridge v Widnes | 15:00 | |
Trafford FC v 1874 Northwich | 15:00 | |
Witton Albion v Chasetown | 15:00 | |
Northern Div 1 Midlands |
---|
Bedworth United v Sporting Khalsa | 15:00 | |
Boldmere St. Michaels v Coleshill Town | 15:00 | |
Corby v Walsall Wood | 15:00 | |
Gresley v Sutton Coldfield | 15:00 | |
Leicester Road v Rugby Town | 15:00 | |
Loughborough Dynamo v Coventry Sphinx | 15:00 | |
Lye Town v Shepshed Dynamo | 15:00 | |
Quorn v Rushden & D'mnds | 15:00 | |
Spalding Utd v Harborough Town | 15:00 | |
Southern Premier Central |
---|
Barwell v Royston Town | 15:00 | |
Bromsgrove Sporting v Needham Market | 15:00 | |
Halesowen Town v Coalville | 15:00 | |
Hitchin Town v AFC Telford | 15:00 | |
Kettering v Alvechurch | 15:00 | |
Nuneaton v Mickleover Sports | 15:00 | |
Redditch v Leamington | 15:00 | |
St Ives Town v Berkhamsted Town | 15:00 | |
Stamford AFC v Leiston | 15:00 | |
Stourbridge v AFC Sudbury | 15:00 | |
Stratford Town v Long Eaton United | 15:00 | |
Southern Premier South |
---|
AFC Totton v Beaconsfield Town | 15:00 | |
Basingstoke v Chesham Utd | 15:00 | |
Bracknell Town v Plymouth Parkway | 15:00 | |
Didcot Town v Gosport Borough | 15:00 | |
Dorchester v Salisbury | 15:00 | |
Harrow Borough v Hungerford | 15:00 | |
Hayes & Yeading v Swindon Supermarine | 15:00 | |
Hendon v Winchester City | 15:00 | |
Merthyr Town v Walton & Hersham | 15:00 | |
Poole Town v Sholing | 15:00 | |
Tiverton v Hanwell Town | 15:00 | |
Southern Div 1 Central |
---|
AFC Dunstable v Welwyn Garden City | 15:00 | |
Aylesbury United v North Leigh | 15:00 | |
Biggleswade v Thame United | 15:00 | |
Biggleswade Town v Kings Langley | 15:00 | |
Cirencester v Leighton Town | 15:00 | |
Hadley v Hertford Town | 15:00 | |
Kidlington v Kempston Rovers | 15:00 | |
Waltham Abbey v Stotfold | 15:00 | |
Ware v Bedford Town | 15:00 | |
Southern Div 1 South |
---|
Bemerton Heath v Exmouth | 15:00 | |
Bideford v Paulton Rovers | 15:00 | |
Cribbs v Tavistock | 15:00 | |
Evesham Utd v Frome Town | 15:00 | |
Larkhall Athletic v Malvern Town | 15:00 | |
Melksham Town v Hamworthy United | 15:00 | |
Mousehole AFC v Bristol Manor Farm | 15:00 | |
Willand Rovers v Bashley | 15:00 | |
Wimborne Town v Westbury United | 15:00 | |
Yate Town v Bishop's Cleeve | 15:00 | |
U18 Premier League North |
---|
Sunderland U18 v Stoke U18 | 11:00 | |
Women's Super League |
---|
Man City Women v Man Utd Women | 12:30 | |
Scottish Championship |
---|
Arbroath v Partick Thistle | 15:00 | |
Ayr v Queen's Park | 15:00 | |
Dundee Utd v Inverness CT | 15:00 | |
Morton v Dunfermline | 15:00 | |
Scottish League One |
---|
Alloa v Queen of Sth | 15:00 | |
Annan Athletic v Kelty Hearts | 15:00 | |
Cove Rangers v Hamilton | 15:00 | |
Falkirk v FC Edinburgh | 15:00 | |
Stirling v Montrose | 15:00 | |
Scottish League Two |
---|
Clyde v Spartans FC | 15:00 | |
Dumbarton v Bonnyrigg Rose | 15:00 | |
East Fife v Stranraer | 15:00 | |
Elgin v Forfar | 15:00 | |
Stenhousemuir v Peterhead | 15:00 | |
Highland League |
---|
Brechin v Turriff United | 15:00 | |
Formartine United v Banks O'Dee | 15:00 | |
Forres Mechanics v Nairn County | 15:00 | |
Fraserburgh v Rothes | 15:00 | |
Huntly v Brora Rangers | 15:00 | |
Inverurie Loco Works v Keith | 15:00 | |
Lossiemouth v Deveronvale | 15:00 | |
Strathspey Thistle v Clachnacuddin | 15:00 | |
Wick Academy v Buckie Thistle | 15:00 | |
Lowland League |
---|
Albion v Edinburgh Uni | 15:00 | |
Berwick v Caledonian Braves | 15:00 | |
Civil Service Strollers v Tranent Juniors | 15:00 | |
Cowdenbeath v East Stirling | 15:00 | |
Gretna 2008 v Hearts B | 15:00 | |
Linlithgow Rose v Bo'ness United | 15:00 | |
Welsh Premier League |
---|
Caernarfon Town v Cardiff Metropolitan | 14:30 | |
Cymru North |
---|
Chirk AAA v Caersws | 14:00 | |
Llanidloes Town v Flint Town United | 14:00 | |
Mold Alexandra v Gresford Athletic | 14:00 | |
Guilsfield FC v Denbigh Town | 14:30 | |
Cymru South |
---|
Abertillery Bluebirds v Trefelin | 14:00 | |
Cwmbran Celtic v Briton Ferry | 14:00 | |
Llantwit Major v Pontardawe Town | 14:00 | |
Welsh Cup |
---|
Connah's Quay Nomads v Bala Town | 17:15 | |
NIFL Premiership |
---|
Coleraine v Dungannon Swifts | 15:00 | |
Glenavon v Loughgall | 15:00 | |
Glentoran v Ballymena | 15:00 | |
Newry City AFC v Crusaders | 15:00 | |
NIFL Championship |
---|
Ards v Dergview | 15:00 | |
Ballinamallard Utd v Annagh United | 15:00 | |
Harland & Wolff Welders v Institute FC | 15:00 | |
Knockbreda v Ballyclare Comrades | 15:00 | |
Newington F.C. v Dundela | 15:00 | |
Italian Serie C, Group A |
---|
Albinoleffe v Pro Sesto | 13:00 | |
Fiorenzuola v Pro Patria | 13:00 | |
Giana Erminio v Alessandria | 13:00 | |
Lumezzane v Virtus Verona | 13:00 | |
Trento v Mantova | 13:00 | |
Vicenza v Legnago Salus | 16:30 | |
Italian Serie C, Group B |
---|
Perugia v Pineto | 16:30 | |
Pescara v Pontedera | 16:30 | |
Recanatese v Ancona | 16:30 | |
SPAL v Carrarese | 16:30 | |
Torres v Vis Pesaro | 16:30 | |
Italian Serie C, Group C |
---|
ASD Sorrento v Juve Stabia | 13:00 | |
AZ Picerno v Latina | 13:00 | |
Benevento v Monopoli | 13:00 | |
Messina v Foggia | 13:00 | |
Virtus Francavilla v Monterosi | 13:00 | |
Giugliano v Avellino | 16:30 | |
Italian Serie A Women |
---|
Sampdoria W v Como W | 11:30 | |
Roma W v Sassuolo W | 14:00 | |
Spanish Segunda |
---|
Alcorcon v Oviedo | 15:15 | |
FC Cartagena v FC Andorra | 17:30 | |
Villarreal B v Leganes | 17:30 | |
Espanyol v Tenerife | 20:00 | |
Spanish Primera RFEF |
---|
Real Sociedad B v CD Teruel | 15:00 | |
SD Logrones v Real Union | 15:00 | |
CF Rayo Majadahonda v Deportivo de La Coruna | 17:00 | |
Celta Vigo B v Fuenlabrada | 18:00 | |
Sabadell v CD Arenteiro | 19:00 | |
Dutch Eerste Divisie |
---|
MVV Maastricht v Den Bosch | 19:00 | |
Roda JC Kerkrade v NAC Breda | 19:00 | |
SC Cambuur v Telstar | 19:00 | |
Willem II v VVV-Venlo | 19:00 | |
Slovenian PrvaLiga |
---|
Koper v NS Mura | 19:15 | |
Belgian Super League Women |
---|
Anderlecht W v Club Brugge W | 12:30 | |
Standard Liege W v Gent W | 15:00 | |
Zulte-Waregem W v KV Mechelen W | 15:00 | |
OH Leuven W v Genk W | 18:00 | |
Dutch Eredivisie Women |
---|
Ajax W v PEC Zwolle W | 13:00 | |
AZ Alkmaar W v Twente W | 15:30 | |
Russia Football National League |
---|
Torpedo Moscow v Kuban Krasnodar | 11:00 | |
Leningradets v Arsenal Tula | 12:00 | |
Kamaz Chelny v Yenisey Krasnoyarsk | 13:00 | |
Tyumen v SKA-Khabarovsk | 14:00 | |
Ukrainian Premier League |
---|
LNZ Cherkasy v FC Minaj | 13:30 | |
MLS |
---|
New England v Chicago | 18:00 | |
NY Red Bulls v Inter Miami CF | 18:00 | |
Charlotte FC v Columbus | 23:30 | |
Cincinnati v New York City | 23:30 | |
Orlando v Austin FC | 23:30 | |
Toronto FC v Atlanta United FC | 23:30 | |
Vancouver v Real Salt Lake | 23:30 | |
USL Championship |
---|
Hartford Athletic v Birmingham Legion | 18:00 | |
Detroit City FC v Loudoun United | 20:00 | |
Louisville City FC v Pittsburgh Riverhounds | 20:00 | |
Indy Eleven v Sacramento Republic | 23:00 | |
North Carolina v FC Tampa Bay Rowdies | 23:00 | |
Charleston Battery v New Mexico United | 23:30 | |
USL League One |
---|
Richmond Kickers v Tormenta FC | 22:00 | |
One Knoxville v Lexington | 22:30 | |
Greenville Triumph SC v Forward Madison FC | 23:00 | |
NWSL Women |
---|
Orlando Pride W v Angel City W | 00:00 | |
Utah Royals W v North Carolina Courage W | 01:30 | |
Chicago Red Stars W v OL Reign W | 20:00 | |
Washington Spirit W v Bay FC | 23:30 | |
Chilean Primera |
---|
Everton De Vina v Palestino | 23:30 | |
Colombia Primera A |
---|
La Equidad v Independiente Medellin | 01:20 | |
Millonarios v Deportivo Cali | 19:00 | |
Tolima v Deportivo Pereira | 21:10 | |
Jaguares de Chiapas v Fortaleza FC | 23:20 | |
Ecuador Serie A |
---|
Mushuc Runa v CD Universidad Catolica | 18:00 | |
Imbabura v Cumbaya | 20:30 | |
El Nacional v Deportivo Cuenca | 23:00 | |
Uruguay Primera |
---|
Cerro Largo v Racing Montevideo | 13:00 | |
Liverpool Montevideo v CA River Plate | 16:30 | |
Miramar v Cerro | 21:30 | |
Brazil Serie A Women |
---|
Real Brasilia W v Kindermann W | 18:00 | |
Cruzeiro W v Internacional RS W | 19:30 | |
China League One |
---|
Jiangxi Liansheng v Shijiazhuang Gongfu | 07:30 | |
Qingdao Red Lions v Chongqing Tongliang Long | 07:30 | |
Nanjing City FC v Yanbian Longding | 11:30 | |
Yunnan Yukun v Heilongjiang Lava Spring | 11:30 | |
Japan J3-League |
---|
FC Osaka v Matsumoto Yamaga | 04:00 | |
Omiya Ardija v Tegevajaro Miyazaki | 05:00 | |
South Korea FA Cup |
---|
Byeoksan Players v Gimpo Citizen | 11:00 | |
Changwon City v Mokpo City | 11:00 | |
Daejeon Korail v Seoul E-Land FC | 11:00 | |
FC Anyang v Siheung Citizen | 11:00 | |
Gyeongju HNP v Ansan Greeners | 11:00 | |
Jinju Citizen v Chungnam Asan | 11:00 | |
Paju Citizen v Gyeongnam FC | 11:00 | |
Pocheon v Seongnam FC | 11:00 | |
Pyeongtaek Citizen v Gimhae City | 11:00 | |
Angola Girabola |
---|
Sporting de Cabinda v Primeiro de Agosto | 00:00 | |
Nigeria Premier League |
---|
Doma United v Gombe United | 15:00 | |
Australia NPL NSW |
---|
NWS Spirit v Central Coast II | 06:30 | |
Hills Brumbies v Rockdale Ilinden | 08:00 | |
Marconi Stallions v Sydney Fc Youth | 08:00 | |
St. George Saints v APIA Tigers | 08:00 | |
St George City FA v Blacktown City | 08:15 | |
Australia NPL Northern NSW |
---|
Edgeworth Eagles v Charlestown Azzurri | 03:30 | |
Lambton Jaffas v Hamilton Olympic | 03:30 | |
New Lambton v Lake Macquarie City | 05:00 | |
Cooks Hill United FC v Valentine Phoenix | 05:30 | |
Maitland FC v Adamstown Rosebud | 06:00 | |
Weston Workers v Broadmeadow Magic | 07:00 | |
Australia NPL Queensland |
---|
Brisbane City v Redlands United | 07:15 | |
Gold Coast United v Moreton City | 08:00 | |
Rochedale Rovers v Peninsula Power | 08:15 | |
Australia NPL South |
---|
Croydon Kings v Adelaide United II | 04:00 | |
Adelaide Olympic v Campbelltown City | 08:30 | |
Australia NPL Tasmania |
---|
South Hobart v Clarence United | 03:00 | |
Launceston United v Devonport City | 03:15 | |
Kingborough Lions v Riverside Olympic | 05:30 | |
Launceston City v Glenorchy Knights | 05:45 | |
Australia NPL Victoria |
---|
Moreland City v Dandenong City | 04:00 | |
Port Melbourne v Altona Magic | 07:00 | |
Avondale FC v Heidelberg United | 08:00 | |
Australia NPL Western |
---|
Bayswater City v Olympic Kingsway | 07:00 | |
Fremantle City v Armadale | 07:00 | |
Inglewood United v Western Knights | 07:00 | |
Perth Glory Youth v Floreat Athena | 07:00 | |
Perth RedStar FC v Balcatta | 07:00 | |
International Friendlies |
---|
Argentina v El Salvador | 00:00 | |
Peru v Nicaragua | 01:30 | |
Zambia v Zimbabwe | 12:00 | |
Malawi v Kenya | 15:00 | |
Ivory Coast v Benin | 16:00 | |
Ireland v Belgium | 17:00 | |
Slovakia v Austria | 17:00 | |
Denmark v Switzerland | 19:00 | |
England v Brazil | 19:00 | |
France v Germany | 20:00 | |
Dominican Republic v Aruba | 22:00 | |
Club Friendlies |
---|
Jerv v Egersund | 00:00 | |
KTP Kotka v EIF | 00:00 | |
SalPa v EIF | 11:00 | |
Skövde AIK v Ostersunds FK | 11:00 | |
Degerfors IF v IF Karlstad | 12:00 | |
Hammarby IF v KuPS Kuopio | 12:00 | |
Kvik Halden v Strommen | 12:00 | |
Lahti v MP | 12:00 | |
Norrby IF v Oddevold | 12:00 | |
Sotra v Os | 12:00 | |
Tromso v Ham-Kam | 12:00 | |
Vasteras SK v Sandviken | 12:00 | |
Bodo Glimt v Molde | 13:00 | |
Gais v Varbergs Bois | 13:00 | |
Gefle v IFK Norrkoping | 13:00 | |
Gjøvik-Lyn v Elverum | 13:00 | |
Helsingborg IF v Orgryte IS | 13:00 | |
IF Brommapojkarna v GIF Sundsvall | 13:00 | |
IFK Goteborg v Sarpsborg | 13:00 | |
Ilves v VPS Vaasa | 13:00 | |
Kalmar FF v Osters IF | 13:00 | |
KFUM Oslo v Lyn | 13:00 | |
Osters IF v Kalmar FF | 13:00 | |
PEPO v JIPPO | 13:00 | |
Raufoss v Kjelsås | 13:00 | |
Rot-Weiss Essen v Veres Rivne | 13:00 | |
Sirius v IK Brage | 13:00 | |
Sprint-Jeløy v Ørn Horten | 13:00 | |
Stromsgodset v Fredrikstad | 13:00 | |
Mjallby AIF v Trelleborgs FF | 14:00 | |
SJK Akatemia v AC Oulu | 14:00 | |
Vard v Lysekloster | 14:00 | |
Sandnes Ulf v Bryne | 16:00 | |
PK35 v Atlantis | 17:00 | |
Red Star Belgrade v Zenit St Petersburg | 18:00 | |
Sun 24/03 |
---|
National League South |
---|
Worthing v Bath City | 15:00 | |
Isthmian Premier |
---|
Cray Wanderers v Folkestone Invicta | 15:00 | |
Women's Super League |
---|
Everton Women v Liverpool Women | 13:00 | |
Bristol City Women v Tottenham Women | 14:00 | |
Leicester Women v Brighton Women | 15:00 | |
West Ham Women v Chelsea Women | 16:30 | |
Aston Villa Women v Arsenal Women | 18:45 | |
Women's Championship |
---|
Birmingham Women v Lewes Women | 14:00 | |
Blackburn Women v Southampton Women | 14:00 | |
Charlton Women v London City Lionesses | 14:00 | |
Crystal Palace Women v Watford Women | 14:00 | |
Sheffield Utd Women v Reading Women | 14:00 | |
Sunderland Women v Durham Women | 14:00 | |
Scottish Challenge Cup |
---|
The New Saints v Airdrieonians | 16:15 | |
Lowland League |
---|
BSC Glasgow v East Kilbride | 15:00 | |
Italian Serie C, Group A |
---|
Pergolettese v Novara | 13:00 | |
Pro Vercelli v Padova | 13:00 | |
Renate v Arzignano Valchiampo | 15:15 | |
Italian Serie C, Group B |
---|
Arezzo v Fermana | 13:00 | |
Lucchese v Cesena | 13:00 | |
Italian Serie C, Group C |
---|
Turris v Catania | 13:00 | |
Audace Cerignola v Potenza | 15:15 | |
Brindisi v Taranto | 17:30 | |
Italian Serie A Women |
---|
AC Milan W v Pomigliano | 11:30 | |
Fiorentina W v Inter Milano W | 14:00 | |
Spanish Segunda |
---|
Amorebieta v Gijon | 13:00 | |
Huesca v Burgos | 15:15 | |
Real Valladolid v Eibar | 15:15 | |
Levante v Elche | 17:30 | |
Mirandes v Real Zaragoza | 17:30 | |
Racing Santander v Eldense | 20:00 | |
Spanish Primera RFEF |
---|
Barcelona B v Cornella | 15:30 | |
SD Tarazona v Ponferradina | 17:00 | |
Lugo v Sestao River | 18:00 | |
Gimnastic v Union de Salamanca | 19:00 | |
Osasuna B v Leonesa | 19:00 | |
Dutch Eredivisie Women |
---|
ADO Den Haag W v Heerenveen W | 11:15 | |
PSV Eindhoven W v Feyenoord W | 13:30 | |
Excelsior W v Utrecht W | 15:45 | |
Russia Football National League |
---|
FK Sokol Saratov v Chornomorets Odesa | 10:30 | |
Volgar Astrakhan v FK Neftekhimik | 13:00 | |
Alania Vladikavkaz v Rodina Moskva | 14:00 | |
Shinnik v Akron Tolyatti | 14:00 | |
FC Dynamo Makhachkala v FC Khimki | 16:30 | |
MLS |
---|
Sporting KC v LA Galaxy | 00:30 | |
St. Louis City v D.C. United | 00:30 | |
Colorado v Houston | 01:30 | |
Los Angeles FC v Nashville Sc | 02:30 | |
Portland v Philadelphia | 02:30 | |
San Jose v Seattle | 02:30 | |
USL Championship |
---|
Las Vegas Lights FC v El Paso Locomotive | 00:00 | |
San Antonio FC v Colorado Switchbacks | 00:30 | |
Orange County SC v Miami FC | 02:00 | |
Phoenix Rising v Oakland Roots | 02:00 | |
Monterey Bay v Rhode Island | 22:00 | |
USL League One |
---|
Spokane Velocity v NC Hailstorm | 01:00 | |
Mexican Liga MX |
---|
FC Juarez v Puebla | 01:00 | |
NWSL Women |
---|
Houston Dash W v Racing Louisville W | 00:30 | |
San Diego Wave W v Kansas City W | 02:00 | |
Portland Thorns W v Gotham FC W | 23:00 | |
Colombia Primera A |
---|
America de Cali v Chico | 01:30 | |
Bucaramanga v Envigado | 21:00 | |
Atletico Nacional v Deportivo Pasto | 23:10 | |
Ecuador Serie A |
---|
Tecnico Universitario v Macara | 18:00 | |
Independiente del Valle v Aucas | 20:30 | |
Barcelona SC v LDU de Quito | 23:00 | |
Uruguay Primera |
---|
Progreso v Deportivo Maldonado | 13:00 | |
Rampla Juniors v Fenix | 15:30 | |
Penarol v Club Nacional | 19:00 | |
Brazil Serie A Women |
---|
Palmeiras W v Botafogo W | 13:00 | |
America Mineiro W v Santos W | 18:00 | |
Gremio W v Fluminense W | 18:00 | |
China League One |
---|
Dalian Zhixing v Guangxi Pingguo Haliao | 07:30 | |
Shanghai Jiading v Shenyang Urban | 07:30 | |
Wuxi Wugou v Suzhou Dongwu | 07:30 | |
Japan J2-League |
---|
Fujieda MYFC v Roasso Kumamoto | 05:00 | |
Iwaki FC v Montedio Yamagata | 05:00 | |
Kagoshima United v Yokohama FC | 05:00 | |
Mito Hollyhock v JEF United Chiba | 05:00 | |
Renofa Yamaguchi v Ehime FC | 05:00 | |
Shimizu S-Pulse v Blaublitz Akita | 05:00 | |
Tochigi SC v Oita Trinita | 05:00 | |
V-Varen Nagasaki v Ventforet Kofu | 05:00 | |
Vegalta Sendai v Tokushima Vortis | 05:00 | |
Thespakusatsu Gunma v Okayama | 08:00 | |
Japan J3-League |
---|
FC Imabari v Kitakyushu | 04:00 | |
Vanraure Hachinohe v Nagano Parceiro | 04:00 | |
Azul Claro Numazu v FC Ryukyu | 05:00 | |
Fukushima United v Kataller Toyama | 05:00 | |
Kamatamare Sanuki v Nara Club | 05:00 | |
Kanazawa v SC Sagamihara | 05:00 | |
YSCC Yokohama v Gainare Tottori | 05:00 | |
FC Gifu v Grulla Morioka | 06:00 | |
South Korea FA Cup |
---|
Bucheon FC 1995 v Busan Transportation | 05:00 | |
Busan I Park v Ulsan Citizen | 05:00 | |
Cheonan City v Yangsan Eogok | 05:00 | |
Cheongju v Geoje Citizen | 05:00 | |
Hwaseong v Yeoju Sejong | 05:00 | |
Jeonnam Dragons v Gangneung City | 05:00 | |
Suwon Bluewings v Chuncheon FC | 05:00 | |
Nigeria Premier League |
---|
Heartland v Enugu Rangers | 15:00 | |
Kano Pillars v Sporting Lagos | 15:00 | |
Katsina United v Abia Warriors | 15:00 | |
Kwara United v Enyimba | 15:00 | |
Lobi Stars v Bayelsa United | 15:00 | |
Niger Tornadoes v Shooting Stars | 15:00 | |
Plateau United v Akwa United | 15:00 | |
Remo Stars v Bendel Insurance | 15:00 | |
Sunshine Stars v Rivers United | 15:00 | |
Australia NPL NSW |
---|
Sydney United 58 FC v Sutherland Sharks | 04:00 | |
Wollongong Wolves v Western Sydney W. II | 04:00 | |
Australia NPL Queensland |
---|
Brisbane Roar Youth v WDSC Wolves | 05:00 | |
Olympic FC v Gold Coast Knights | 06:30 | |
Sunshine Coast Wanderers v Queensland Lions FC | 07:00 | |
UEFA Nations League |
---|
Belarus v Lithuania | 00:00 | |
Cyprus v Gibraltar | 00:00 | |
International Friendlies |
---|
Puerto Rico v Belize | 00:00 | |
Suriname v Martinique | 17:30 | |
Ecuador v Italy | 20:00 | |
Italy v Ecuador | 20:00 | |
Guatemala v Venezuela | 23:00 | |
Club Friendlies |
---|
KTP Kotka v EBK | 13:00 | |
Levanger v Ranheim | 13:00 | |
Moss v Ull/Kisa | 13:00 | |
Asane v Hodd | 14:00 | |
Kongsvinger v Mjondalen | 14:00 | |
Mon 25/03 |
---|
National League South |
---|
Taunton Town v Slough Town | 19:45 | |
Cymru North |
---|
Llanidloes Town v Ruthin Town | 20:00 | |
Cymru South |
---|
Goytre United v Llantwit Major | 19:30 | |
Irish First Division |
---|
Bray v Longford | 19:45 | |
French National |
---|
Versailles v Chamois Niortais | 20:00 | |
Italian Serie C, Group C |
---|
Crotone v Casertana | 19:45 | |
Spanish Segunda |
---|
Albacete v Racing DE Ferrol | 19:30 | |
Chilean Primera |
---|
Universidad de Chile v Cobresal | 22:00 | |
Colombia Primera A |
---|
Rionegro Aguilas v Santa Fe | 01:20 | |
Once Caldas v Alianza Petrolera | 21:00 | |
Ecuador Serie A |
---|
Delfin SC v Libertad | 21:30 | |
Orense SC v Emelec | 23:00 | |
Uruguay Primera |
---|
Defensor Sporting v Danubio | 23:00 | |
Brazil Serie A Women |
---|
RB Bragantino W v Atletico Mineiro W | 18:00 | |
Flamengo W v Corinthians W | 23:00 | |
China League One |
---|
Dongguan United v Guangzhou Evergrande | 11:30 | |
International Friendlies |
---|
Botswana v Burundi | 00:00 | |
Burundi v Botswana | 10:00 | |
Central African Republic v Papua New Guinea | 10:00 | |
Cyprus v Serbia | 13:00 | |
Montenegro v North Macedonia | 13:00 | |
Rwanda v Madagascar | 13:00 | |
Tanzania v Mongolia | 13:00 | |
Bhutan v Sri Lanka | 15:15 | |
Sri Lanka v Bhutan | 15:15 | |
Azerbaijan v Bulgaria | 16:00 | |
Russia v Paraguay | 17:00 | |
Comoros v Angola | 18:00 | |
Sweden v Albania | 18:00 | |
Cape Verde v Equatorial Guinea | 19:00 | |
Guinea v Curacao | 19:00 | |
Gabon v Congo | 19:30 | |
Bolivia v Andorra | 21:00 | |
Club Friendlies |
---|
Kristiansund BK v Aalesunds FK | 13:00 | |
Viking FK v Rosenborg | 13:00 | |
Sogndal v Brann | 15:00 | |
Odd v Sandefjord | 16:00 | |
Landskrona Bois v Eskilsminne | 17:00 | |
Stabaek IF v Lillestrom | 17:00 | |
Tue 26/03 |
---|
UEFA Qualifiers |
---|
Path A Finalist 1 v Path A Finalist 2 | 00:00 | |
Path C Finalist 1 v Path C Finalist 2 | 00:00 | |
Asian International Qualifiers |
---|
North Korea v Japan | 07:00 | |
Lebanon v Australia | 07:45 | |
Bangladesh v Palestine | 08:30 | |
Philippines v Iraq | 10:00 | |
China v Singapore | 11:00 | |
Vietnam v Indonesia | 11:00 | |
Thailand v South Korea | 11:30 | |
India v Afghanistan | 12:30 | |
International Friendlies |
---|
Brunei v Vanuatu | 00:00 | |
Burkina Faso v Niger | 00:00 | |
Cambodia v Guyana | 00:00 | |