The Fishy - Grimsby Town FC

Results (Wed 23‑Oct‑2019)

Champions League flag Champions League Group E
FTKRC Genk1-4Liverpool
FTSalzburg2-3Napoli
Champions League flag Champions League Group F
FTInter Milan2-0Borussia Dortmund
FTSlavia Prague1-2Barcelona
Champions League flag Champions League Group G
FTBenfica2-1Olympique Lyonnais
FTRB Leipzig2-1Zenit St Petersburg
Champions League flag Champions League Group H
FTAjax0-1Chelsea
FTLille1-1Valencia
England flag England Championship
FTBristol City2-1Charlton
FTDerby1-0Wigan
FTFulham3-2Luton
FTHuddersfield0-0Middlesbrough
FTNott'm Forest1-2Hull
England flag England League 1
FTCoventry2-1Fleetwood Town
FTIpswich0-2Rotherham
FTPeterborough4-0Accrington Stanley
Algeria flag Algeria Ligue 1
FTAin M'lila3-0US Biskra
FTCS Constantine3-1JS Kabylie
FTES Setif0-1ASO Chlef
FTJS Saoura3-0NC Magra
FTMC Alger3-0NA Hussein Dey
FTMC Oran0-1Paradou AC
FTUSM Alger3-0CA Bordj Bou Arreridj
FTUSM Bel Abbes0-1CR Belouizdad
Asia Champions League:: play-off
FTGuangzhou Evergrande0-1Urawa Red Diamonds
Australia flag Australia FFA Cup
FTAdelaide United4-0Melbourne City
Bahrain Premiere League
13:15Al Ahli Club (Manama)-Busaiteen
Croatia flag Croatia Cup
FTNK Zadar0-3NK Osijek
Denmark flag Denmark 2nd Division:: group 1
FTSkovshoved IF1-2HIK Hellerup
El Salvador flag El Salvador Primera Division:: apertura
FTCD Águila2-2CD Chalatenango
FTCD Municipal Limeño2-2Santa Tecla FC
FTIndependiente FC3-0Once Deportivo
Estonia flag Estonia Cup
16:00Maardu Linnameeskond-Flora Tallinn
FTLev Tallinn1-2Nomme Kalju
FTMaardu Linnameeskond0-7Flora Tallinn
FTTalinna Kalev7-0JK Volta II
FTTalinna Kalev7-0JK Volta II
FTFC Saburtalo Tbilisi2-0Torpedo Kutaisi
FTGareji2-3Lokomotivi Tbilisi
Germany flag Germany Regionalliga West
FTBorussia Dortmund II0-3Alemannia Aachen
Greece flag Greece Cup
FTEolikos1-0Apollon Smyrnis
Guatemala flag Guatemala Liga Nacional:: apertura
FTCSYD Mixco0-3Antigua Guatemala
FTDeportivo Iztapa3-1Club Xelaju
FTDeportivo Malacateco2-2CSD Municipal
FTSanarate0-1Guastatoya
India flag India Indian Super League
FTFC Goa3-0Chennaiyin
Italy flag Italy Serie C:: group A
FTAlessandria1-1Pistoiese
FTCarrarese2-0Como
FTGiana Erminio1-1Pergolettese
FTLecco1-1Juventus U23
FTMonza1-0Gozzano
FTOlbia1-1Albinoleffe
FTPontedera2-1Pro Patria
FTPro Vercelli1-1Arezzo
FTRenate1-1Novara
FTSiena2-0Pianese
Italy flag Italy Serie C:: group B
FTCesena0-1Sudtirol
FTFC Arzignano Valchiampo0-1Vicenza
FTFeralpisalo0-0Piacenza
FTGubbio1-1Imolese Calcio
FTPadova2-0Sambenedettese
FTReggiana2-2Rimini
FTVenezia3-0Ravenna
Italy flag Italy Serie C:: group C
FTASD SS Rende2-0ASD Sicula Leonzio
FTBari2-0Catanzaro
FTCasertana2-1Monopoli
FTCatania1-1Bisceglie
FTPaganese2-2Vibonese
FTPotenza0-0USD Cavese 1919
FTReggina4-1AZ Picerno
FTRieti4-2Viterbese
FTTernana0-1Avellino
FTVirtus Francavilla0-2Teramo
Japan flag Japan Cup
FTKashima Antlers1-0Honda FC
FTSagan Tosu0-1Shimizu S-Pulse
FTV-Varen Nagasaki2-1Ventforet Kofu
FTVissel Kobe1-0Oita Trinita
Latvia flag Latvia Virsliga
FTJelgava0-0Riga FC
Montenegro flag Montenegro Cup
11:30FK Buducnost-Rudar Pljevlja
11:30FK Drezga-OFK Petrovac
11:30FK Drezga-OFK Petrovac
11:30FK Iskra-Grbalj Radanovici
11:30FK Lovcen-Sutjeska
11:30FK Zeta Golubovci-Ibar
11:30Titograd Podgorica-FK Bokelj
APFK Drezga2-0OFK Petrovac
FTFK Buducnost2-1Rudar Pljevlja
FTFK Buducnost2-1Rudar Pljevlja
FTFK Iskra4-1Grbalj Radanovici
FTFK Iskra4-1Grbalj Radanovici
FTFK Lovcen0-3Sutjeska
FTFK Lovcen0-3Sutjeska
FTFK Zeta Golubovci3-0Ibar
FTFK Zeta Golubovci3-0Ibar
FTTitograd Podgorica2-1FK Bokelj
FTTitograd Podgorica2-1FK Bokelj
Morocco flag Morocco Botola Pro
FTMouloudia Club Of Oujda1-1Wydad Casablanca
North Macedonia flag North Macedonia Prva Liga
FTFC Academy Pandev4-0Makedonija GjP
FTShkendija3-0Sileks
FTShkupi2-0FK Rabotnicki Skopje
FTStruga1-0Renova
FTVardar2-0Borec
Poland flag Poland 1st Liga
FTChrobry Glogow3-0Zaglebie Sosnowiec
Russia flag Russia 1st Division
FTFC Chertanovo Moscow1-0FC Tekstilshchik Ivanovo
FTFC Krasnodar-22-2FC Nizhny Novgorod
FTFC Rotor Volgograd2-0Luch Energiya Vladivostok
FTFC Spartak-2 Moscow7-2Fakel
FTKhimki1-0Torpedo Armavir
FTNeftek. Nizhnekamsk2-2SKA-Khabarovsk
FTShinnik Yaroslavl0-2FC Baltika Kaliningrad
FTTomsk2-0Mordovya
FTTorpedo Moscow2-1Chayka Peschanokopskoye
FTYenisey Krasnoyarsk1-1Avangard Kursk
Russia flag Russia 2nd Division:: center
FTFK Kaluga2-3FK Ryazan
Serbia flag Serbia Cup
12:00FK Indjija-FK Proleter
12:00FK Teleoptik-FK Cukaricki
12:00OFK Beograd-FK Radnik Surdulica
APMladost Lucani1-1Backa Topola
FTFK Indjija2-1FK Proleter
FTFK Indjija2-1FK Proleter
FTFK Teleoptik0-1FK Cukaricki
FTFK Teleoptik0-1FK Cukaricki
FTMladost Lucani1-1Backa Topola
FTOFK Beograd1-2FK Radnik Surdulica
FTOFK Beograd1-2FK Radnik Surdulica
FTRadnicki Nis2-0Backa Backa Palanka
FTVojvodina4-0Sindjelic Beograd
FTVojvodina4-0Sindjelic Beograd
South Africa flag South Africa Premier League
FTMamelodi Sundowns1-0Highlands Park FC
South America Copa Libertadores:: play-off
FTBoca Juniors1-0River Plate
Tunisia flag Tunisia Ligue I
FTCA Bizertin1-2CS Sfaxien
FTJS Kairouanaise0-1Stade Tunisien
FTSlimane1-2Club S Hammam-Lif
FTUS Monastir2-0Chebba
Vietnam flag Vietnam V-League
FTBinh Duong1-1FLC Thanh Hoa
FTHai Phong1-2Ho Chi Minh City FC
FTHoang Anh Gia Lai4-1Khanh Hoa Nha Trang
FTQNK Quang Nam2-2Song Lam Nghe An
FTSaigon FC4-1Nam Dinh
FTThan Quang Ninh4-2Ha Noi TT
FTViettel5-3Da Nang

All kick-offs UK time

Back to top