The Fishy - Grimsby Town FC

Live Scores (Thu 13‑Jun‑2024)

  Argentina Liga Profesional Argentina
19:00Deportivo RiestraRiver Plate
23:00SarmientoEstudiantes
23:00TigreBelgrano
FTGimnasia La Plata2‑1Barracas Central
FTIndependiente2‑1Banfield Red Card
 Austria Landesliga - Wien
17:30SchwechatDinamo Helfort
 Bhutan Premier League
11:00TsirangPhuntsholing Heroes
  Brazil Serie A
00:00CA ParanaenseCriciuma
23:00CruzeiroCuiaba
00:00FlamengoGremio
00:00InternacionalSao Paulo
  Brazil Brasileiro Women
19:00Kindermann WInternacional RS W
 Brazil Serie D
23:00AvenidaConcórdia
23:00Fluminense PICametá
23:00ItabunaDemocrata SL
23:00Princesa SolimõesHumaitá
00:00TrezePotiguar Mossoró
45Águia de Marabá0‑0Tocantinópolis
45ASA0‑1AO Itabaiana
45Capital FC0‑0Mixto
45Cascavel0‑0Brasil de Pelotas
45Costa Rica0‑0Água Santa
45Hercílio Luz1‑2Novo Hamburgo
45Portuguesa RJ0‑0Serra Talhada
45São José EC3‑0CAP
45Sergipe0‑0Juazeirense
45Sousa1‑1Maracanã
FTRio Branco2‑1Manaus FC
 Brazil Baiano - 2
23:00Fluminense De FeiraJacobinense
 Brazil Goiano U20
19:30Trindade U20Vila Nova U20
 Brazil Paranaense U20
00:00Apucarana Sports U20Athletico PR U20
 Czech-Republic 3. liga - MSFL
16:30Tatran BohuniceSlovácko II
 Czech-Republic 4. liga - Divizie D
17:00Slavoj PolnáStará Říše
 Ecuador Liga Pro Serie B
FTCuniburo1‑0UT Cotopaxi
 Egypt Premier League
17:00Coca-ColaEl Gouna FC
17:00Pyramids FCSmouha
 Estonia Cup
17:00TulevikZealot Sporting
 Ethiopia Premier League
13:00Ethiopia Nigd BankBahardar
16:00Wolkite KetemaEthiopia Bunna
 Faroe-Islands 1. Deild
20:15B36 IIKÍ II
 Finland Ykkönen
16:30EPSKPV-j
16:30FC jazzVaajakoski
17:00JJK JyvaskylaPKKU
 Finland Kakkonen - Lohko A
16:30JäPS IIAtlantis II
17:00KiffenPEPO
17:00NJSPPJ
 Georgia Liga 3
14:30GuriaMatchakhela
 Guinea Ligue 1
17:00HafiaRenaissance
17:00WakiryaCO Coyah
 Iceland 1. Deild
19:00IBV VestmannGrotta
20:15NjardvikIR Reykjavik
20:15Throttur ReykjavikAfturelding
 Iceland 2. Deild
20:15HaukarVikingur Olafsiik
20:15Höttur / HuginnFjardabyggd / Leiknir
20:15ReynirThróttur Vogar
 Iceland Cup
19:00KA AkureyriFram Reykjavik
20:15Vikingur ReykjavikFylkir Reykjavik
 Iraq Iraqi League
16:00Al KarkhAl Kahrabaa
16:00Al TalabaDuhok
16:00Al-QasimBaghdad
  Ireland Premier Division
19:45Bohemians DublinDerry City
19:45DundalkSligo Rovers
19:45Galway UtdDrogheda
19:45St PatricksShamrock Rovers
19:45WaterfordShelbourne
  Ireland First Division
19:45BrayAthlone
19:45Cork CityCobh Ramblers
19:45Finn HarpsUCD
19:45KerryLongford
19:45Wexford YouthsTreaty United
 Kazakhstan 1. Division
13:00Aktobe JasUlytau
15:00Khan TengriEkibastuz
13:00SD FamilyYassy Turkistan
13:00ZhetisaySport Academy Kairat
 Kyrgyzstan Premier League
15:00Neftchi BakuOshMU Aldier
  Morocco Botola Pro
18:00Renaissance BerkaneCR Khemis Zemamra
  Nigeria NPFL
15:00Doma UnitedSunshine Stars
 Russia Second League - Group 3
12:00Arsenal Tula IIKhimki II
15:30KolomnaStrogino
14:00Kosmos DolgoprudnyKvant
16:00RyazanSKA Khabarovsk II
15:00Salyut-BelgorodOrel
14:00Zenit PenzaKompozit
FTSakhalin0‑1Dinamo Vladivostok
 Russia Second League - Group 2
15:00Chertanovo MoscowDinamo St. Petersburg
15:00Dinamo Moskva IIYenisey II
16:00Dinamo VologdaTorpedo Vladimir
16:00FC Spartak-2 MoscowLuki-Energiya
11:00IrkutskBaltika BFU
16:00Zenit 2Rodina Moskva III
15:30Zvezda St. PetersburgTver
 Somalia Somali Premier League
13:30DekedahaHeegan
 South-Korea WK-League
11:00FC SeoulChangnyeong
11:00GyeongjuIncheon Red Angels
11:00Hwacheon KSPOBoeun Sangmu
11:00Suwon FMCGumi Sportstoto
  Spain Segunda División
20:00EspanyolGijon
 Sweden Damallsvenskan
18:00HackenDjurgardens
18:00LinköpingPiteå
18:00VittsjöHammarby IF
 Sweden Elitettan
18:00Örebro Söder WUppsala W
 Tunisia Ligue 2
16:30AS GabesEM Mahdia
16:30AS RejicheKerkennah
16:30CO MedenineMoknine
16:30EO Sidi BouzidES Zarzis
16:30ES Hammam-SousseCS Hammam-Lif
16:30JerbaDjelma
16:30KorbaSporting Ben Arous
16:30Rogba TataouineStade Gabesien
  USA USL Championship
FTMemphis 9012‑2Rhode Island
  USA USL League Two
00:00Albany RushBoston City
00:00Athens UnitedTennessee
00:00BrevardThe Villages
00:00Cedar Stars RushIronbound
00:30East AtlantaBirmingham Legion II
00:00Florida EliteBrooke House
01:00Houston FCTwin City Toucans
00:00Hudson Valley HammersWestchester Flames
00:00Kalamazoo FCSouth Bend Lions
00:30Long Island Rough RidersManhattan
00:00NonaInter Gainesville
00:00North Carolina FusionSC United Bantams
00:00Oakland CountyMidwest United
00:00Real Central New JerseyLehigh Valley United
00:30Sarasota ParadiseTampa Bay United
00:30Swan CityWeston FC
00:00Toledo VillaFort Wayne
00:30Virginia MaraudersCharlottesville Blues
00:00WakeNorth Carolina II
FTArizona Arsenal2‑0Capo II
FTChicago City0‑2Des Moines Menace
FTLouisiana Krewe3‑4Blue Goose
FTMississippi Brilla0‑1Hattiesburg
FTOly Town1‑0United PDX
FTProject 51O3‑1Davis Legacy
FTSF Glens2‑0Monterey Bay II
FTSt. Charles3‑3River Light
FTSt. Croix3‑3Bavarian
 USA NISA
45Club De Lyon2‑1Savannah Clovers
 USA MLS Next Pro
00:00Fort Lauderdale CFColumbus Crew II
00:00Orlando City IIChattanooga
45Real Monarchs SLC1‑0Swope Park Rangers
45Toronto FC II0‑1New York City II
 USA WPSL
00:00Ambassadors ClevelandBeadling
00:00Atlanta FireGeorgia Impact
01:00Austin RiseSouthStar
00:00Cape Coral CyclonesGulf Coast Dutch Lions
03:00Davis WLamorinda United
00:00Dayton Dutch Lions WFC Pride
00:00Delaware OspreysWest-Mont United
00:00ErieCleveland Ambassadors
00:00HEX TempestReading United W
01:00Houston AcesFutbolera Select
02:00Indios DenverColorado Blizzard
00:00LVU RushHershey
01:00Minnesota ThunderManitou
01:00Nashville RhythmNashville Wolves
00:00New York AthleticBrooklyn City
00:00NJ WizardsSTA
03:00San RamonNapa Valley 1839 W
00:00Side FC 92Oklahoma City
01:00SUSA WNew York Dutch Lions
02:00Utah SurfUtah Avalanche W
 USA USL W League
00:30AC Connecticut WCedar Stars
00:00Ann Arbor WFlint City
03:00Capital WLane United W
01:00ChallengeAHFC Royals II
00:00Cleveland Force WDetroit City W
02:00Colorado StormColorado ISA W
00:00Flatirons IIAlbion Colorado W
00:00Greenville LibertyAthens United W
00:00Indy Eleven WKings Hammer W
00:00Kalamazoo FC WMidwest United W
01:00Miami AC WBrevard Riptide
00:30Morris Elite WManhattan W
00:30Paisley AthleticWestchester Flames W
00:00RichmondPatuxent W
 USA NPSL
00:00Columbus UnitedPensacola
01:00Gio's LionsMilwaukee Torrent
01:00JoySiouxland United
01:00Kansas City SolSt. Louis Club Atletico
01:00Minnesota BlizzardDuluth
01:00Sioux Falls ThunderDakota Fusion
00:30Virginia DreamAnnapolis Blues
 Uzbekistan Super League
16:00Dinamo SamarqandOlympic
 Uzbekistan Pro League A
14:00AralShortan
15:30Mash'alBuxoro
 Venezuela Copa Venezuela
20:30Academia AnzoáteguiUCV
21:00Angostura FCBolívar
21:00Aragua FCMaritimo
20:30Atletico el Vigia FCCD Hermanos Colmenarez
23:00CaracasMetropolitanos FC
23:00Deportivo TachiraUrena SC
23:00MonagasAtlético La Cruz
20:30Portuguesa FCZamora
21:00TrujillanosRayo Zuliano
  World Friendlies
45USA1‑1Brazil
FTEcuador3‑1Bolivia
  World Friendlies Clubs
01:00NK CeljeKranj

All kick-offs UK time

Back to top