The Fishy - Grimsby Town FC

Next Week's Football Fixtures

Tue 16/08
england flag Championship
Birmingham v Watford19:45
Bristol City v Luton19:45
Burnley v Hull19:45
Norwich v Huddersfield19:45
Preston v Rotherham19:45
Swansea v Millwall19:45
QPR v Blackpool20:00
england flag League One
Barnsley v Bristol Rovers19:45
Bolton v Morecambe19:45
Burton Albion v Ipswich19:45
Charlton v Plymouth19:45
Exeter v Wycombe19:45
Fleetwood Town v Cheltenham19:45
Forest Green v Accrington Stanley19:45
MK Dons v Port Vale19:45
Oxford Utd v Lincoln City19:45
Peterborough v Sheff Wed19:45
Portsmouth v Cambridge Utd19:45
Shrewsbury v Derby19:45
england flag League Two
Barrow v Walsall19:45
Colchester v Bradford19:45
Crawley Town v Northampton19:45
Crewe v Sutton Utd19:45
Doncaster v Stockport19:45
Gillingham v Harrogate Town19:45
Grimsby v Carlisle19:45
Hartlepool v Tranmere19:45
Mansfield v AFC Wimbledon19:45
Newport County v Salford19:45
Stevenage v Rochdale19:45
Swindon v Leyton Orient19:45
england flag FA Cup
Sheppey United v Athletic Newham19:45
england flag National League
Boreham Wood v Aldershot19:45
Bromley v Torquay19:45
Chesterfield v Wrexham19:45
Eastleigh v Dagenham19:45
FC Halifax v Southend19:45
Gateshead v Notts County19:45
Maidenhead Utd v Altrincham19:45
Maidstone United v Dorking Wanderers19:45
Oldham v Wealdstone19:45
Woking v Scunthorpe19:45
Yeovil v Barnet19:45
england flag National League South
Braintree Town v Hemel19:45
Chippenham v Oxford City19:45
Concord Rangers v Dulwich Hamlet19:45
Dartford v Havant and Waterlooville19:45
Dover v Tonbridge Angels19:45
Eastbourne Boro v Ebbsfleet United19:45
Farnborough v Taunton Town19:45
Hampton and Richmond v Bath City19:45
Slough Town v Chelmsford19:45
St Albans v Hungerford19:45
Welling v Cheshunt19:45
Weymouth v Worthing19:45
england flag National League North
Banbury Utd v Boston Utd19:45
Buxton v Leamington19:45
Chester v Hereford19:45
Chorley v Blyth Spartans19:45
Farsley Celtic v AFC Fylde19:45
Gloucester v Peterborough Sports19:45
Kettering v AFC Telford19:45
Kidderminster v Curzon Ashton19:45
Kings Lynn Town v Brackley19:45
Scarborough Athletic v Bradford PA19:45
Southport v Darlington19:45
Spennymoor Town v Alfreton Town19:45
england flag Isthmian Premier
AFC Hornchurch v Enfield Town19:45
Bowers & Pitsea v Margate19:45
Brightlingsea Regent v Canvey Island19:45
Folkestone Invicta v Hastings19:45
Haringey Borough v Herne Bay19:45
Horsham v Corinthian Casuals19:45
Lewes v Carshalton19:45
Potters Bar v Bishop's Stortford19:45
england flag Isthmian League North
AFC Sudbury v Witham Town19:45
Felixstowe & Walton United v Gorleston19:45
Heybridge Swifts v Coggeshall Town19:45
Hullbridge Sports v Great Wakering Rovers19:45
Lowestoft Town v Stowmarket Town19:45
Tilbury v Basildon United19:45
Wroxham v Bury Town19:45
england flag Isthmian League South Central
Binfield v Chertsey Town19:45
Hanworth Villa v Ashford Town (Middx)19:45
Leatherhead v South Park19:45
Thatcham Town v Marlow19:45
Tooting & Mitcham v Merstham19:45
Walton & Hersham v Chipstead19:45
Westfield v Basingstoke19:45
england flag Isthmian League South East
Ashford United v Sevenoaks Town19:45
Beckenham Town v Corinthian19:45
Chatham Town v Faversham Town19:45
Chichester City v Burgess Hill Town19:45
Cray Valley Paper Mills v East Grinstead Town19:45
Haywards Heath Town v Lancing19:45
Littlehampton Town v Whitehawk19:45
Sittingbourne v Ramsgate19:45
Three Bridges v VCD Athletic19:45
england flag Northern Premier
Ashton v South Shields19:45
Atherton Collieries v Stafford Rangers19:45
Bamber Bridge v Marske United19:45
Belper Town v FC United19:45
Gainsborough v Hyde19:45
Marine v Lancaster City19:45
Morpeth Town v Guiseley19:45
Nantwich v Warrington Rylands19:45
Radcliffe Borough v Matlock19:45
Stalybridge v Warrington19:45
Whitby v Liversedge19:45
england flag Northern Div 1 South East
Consett AFC v North Shields19:45
Lincoln Utd v Bridlington Town19:45
Long Eaton United v Grantham Town19:45
Ossett United v Stockton Town19:45
Pontefract Collieries v Hebburn Town19:45
Shildon v Dunston UTS19:45
Stocksbridge v Brighouse Town19:45
Tadcaster Albion AFC v Cleethorpes Town19:45
Worksop v Sheffield19:45
england flag Northern Div 1 North West
City of Liverpool v Skelmersdale United19:45
Clitheroe FC v Ramsbottom United19:45
Hanley Town v Newcastle Town19:45
Kidsgrove Athletic v 1874 Northwich19:45
Leek Town v Macclesfield19:45
Mossley v Runcorn Linnets19:45
Prescot Cables v Workington19:45
Trafford FC v Colne19:45
Widnes v Bootle19:45
Witton Albion v Glossop North End AFC19:45
england flag Southern Premier Central
Basford Utd v Nuneaton19:45
Bromsgrove Sporting v Alvechurch19:45
Hednesford v Stourbridge19:45
Mickleover Sports v Coalville19:45
Needham Market v St Ives Town19:45
Royston Town v Leiston19:45
Rushden & D'mnds v Hitchin Town19:45
Tamworth v Rushall19:45
england flag Southern Premier South
Dorchester v Plymouth Parkway19:45
Hanwell Town v Chesham Utd19:45
Hayes & Yeading v Hendon19:45
Merthyr Town v Tiverton19:45
Met Police v Beaconsfield Town19:45
North Leigh v Winchester City19:45
Salisbury v Hartley Wintney19:45
Weston-S-Mare v Yate Town19:45
england flag Southern Div 1 Central
AFC Dunstable v Highworth Town19:45
Aylesbury United v Kidlington19:45
Cirencester v Thame United19:45
Didcot Town v Berkhamsted Town19:45
Hadley v Harlow Town19:45
Kempston Rovers v Welwyn Garden City19:45
Walthamstow v Hertford Town19:45
Ware v Biggleswade Town19:45
england flag Southern Div 1 South
Westbury United v Evesham Utd19:30
Bashley v Lymington Town19:45
Bishop's Cleeve v Larkhall Athletic19:45
Bristol Manor Farm v Bideford19:45
Cinderford v Slimbridge19:45
Frome Town v Willand Rovers19:45
Hamworthy United v AFC Totton19:45
Sholing v Melksham Town19:45
uefa flag Champions League
Bodo/Glimt v Dinamo Zagreb20:00
FC Copenhagen v Trabzonspor20:00
Rangers v PSV Eindhoven20:00
ar flag Argentinian Primera
Central Cordoba v Colon20:30
Sarmiento v Godoy Cruz20:30
San Lorenzo v Platense23:00
cn flag China Super League
Shanghai Port v Shenzhen Ruby FC12:30
cn flag China League One
Shanghai Jiading v Beijing Technology08:30
Zibo Sunday v Heilongjiang Lava Spring12:30
jp flag Japan J2-League
Yokohama FC v Thespakusatsu Gunma11:00
za flag South Africa Premier League
Cape Town City v Maritzburg Utd18:30
tz flag Tanzania Premier League
Singida Big Stars v Tanzania Prisons12:00
Polisi Tanzania FC v Young Africans14:00
Dodoma Jiji v Mbeya City17:00
au flag Australia NPL Western
Armadale v Bayswater City12:30
Wed 17/08
england flag Championship
Stoke v Middlesbrough19:45
Reading v Blackburn20:00
Sheffield Utd v Sunderland20:00
West Brom v Cardiff20:00
england flag FA Cup
Camberley Town v Shaftesbury Town19:45
england flag National League
Solihull Moors v York19:45
england flag Isthmian Premier
Cray Wanderers v Bognor Regis19:45
Kingstonian v Wingate & Finchley19:45
england flag Isthmian League North
Grays v Maldon & Tiptree19:45
New Salamis v Brentwood19:45
england flag Isthmian League South Central
Bedfont Sports v Northwood19:45
Southall v Uxbridge19:45
Sutton Common Rovers v Guernsey19:45
england flag Northern Div 1 South East
Grimsby Borough v Carlton Town19:45
england flag Southern Premier South
Gosport Borough v Swindon Supermarine19:45
Truro City v Poole Town19:45
england flag Southern Div 1 Central
Biggleswade v Waltham Abbey19:45
FC Romania v Barton Rovers19:45
england flag Southern Div 1 South
Exmouth v Wimborne Town19:45
Tavistock v Paulton Rovers19:45
uefa flag Champions League
FK Qarabag v Plzen17:45
Dynamo Kiev v Benfica20:00
Maccabi Haifa v Red Star Belgrade20:00
uefa flag Europa Conference League
Djurgardens v Apoel Nicosia17:45
pt flag Portuguese Liga Pro
Benfica B v Estrela da Amadora11:00
hu flag Hungarian League
Videoton v Ujpest18:00
mk flag North Macedonia First League
Shkendija v FK Skopje16:00
rs flag Serbian Super Liga
Kolubara v Radnicki Nis18:00
us flag MLS
Los Angeles FC v D.C. United03:30
mx flag Mexican Liga MX
Club Atlas v FC Juarez01:00
Mazatlan FC v Club Queretaro01:00
Puebla v Necaxa03:05
ar flag Argentinian Primera
Independiente v Huracan01:30
Newells v Lanus20:30
Tigre v Atletico Tucuman20:30
Arsenal de Sarandi v River Plate23:00
br flag Brazil Serie B
Londrina v Bahia00:30
Criciuma v Operario23:00
cn flag China Super League
Shanghai Shenhua v Chengdu Rongcheng10:30
Guangzhou Evergrande v Dalian Professional12:30
Henan Songshan Longmen v Wuhan Three Towns12:30
Meizhou Hakka FC v Guangzhou City12:30
cn flag China League One
Sichuan Jiuniu v Shaanxi Changan Athletic09:00
Zhenjiang Huasa v Nantong Zhiyun09:00
Qingdao Hainiu v Suzhou Dongwu12:30
jp flag Japan J2-League
JEF United Chiba v Ventforet Kofu11:00
za flag South Africa Premier League
Royal AM v Orlando Pirates18:30
tz flag Tanzania Premier League
Coastal Union v Kinondoni MC14:00
Simba SC v Geita Gold FC16:15
Azam v Kagera Sugar18:15
au flag Australia NPL Queensland
Brisbane Roar Youth v Gold Coast Knights10:30
Peninsula Power v Logan Lightning10:30
Thu 18/08
uefa flag Europa League
HJK Helsinki v Silkeborg17:00
Ferencvaros v Shamrock Rovers17:30
Apollon Limassol v Olympiacos18:00
FC Zurich v Hearts18:00
Malmo v Sivasspor18:00
Pyunik v Sheriff Tiraspol18:00
Ludogorets v Zalgiris18:45
Dnipro-1 v AEK Larnaca19:00
Gent v Omonia Nicosia19:30
Austria Vienna v Fenerbahce20:00
uefa flag Europa Conference League
Rakow Czestochowa v Slavia Prague17:00
CSKA Sofia v Basel18:00
Maccabi Tel Aviv v Nice18:00
Molde v Wolfsberger AC18:00
Rigas FS v Linfield18:00
Slovacko v AIK Solna18:00
Young Boys v Anderlecht18:00
CS Uni Craiova v Hapoel Be'er Sheva18:30
Istanbul Basaksehir v Royal Antwerp18:45
Zrinjski Mostar v Slovan Bratislava19:00
Maribor v CFR Cluj19:15
FC Koln v Videoton19:30
Lech Poznan v F91 Dudelange19:30
Steaua Bucharest v Viking FK19:30
Villarreal v Hajduk Split19:45
West Ham v Viborg19:45
AZ Alkmaar v Gil Vicente20:00
FC Vaduz v Rapid Vienna20:00
Fiorentina v Twente20:00
Partizan Belgrade v Hamrun Spartans20:00
Shkupi v Ballkani20:00
us flag MLS
Atlanta United FC v NY Red Bulls00:30
Toronto FC v New England00:30
New York City v Charlotte FC01:00
FC Dallas v Philadelphia02:00
Vancouver v Colorado03:00
us flag USL Championship
Birmingham Legion v Detroit City FC01:00
New Mexico United v Memphis 90102:00
Orange County SC v Las Vegas Lights FC03:00
Sacramento Republic v Colorado Switchbacks04:00
us flag USL League One
Union Omaha v Charlotte Independence01:00
Northern Colorado Hailstorm v FC Tucson02:00
mx flag Mexican Liga MX
Toluca v Monterrey01:00
CF Pachuca v Club America03:05
Cruz Azul v Club Tijuana03:05
ar flag Argentinian Primera
Boca Juniors v Rosario Central01:30
Barracas Central v Defensa y Justicia18:30
Aldosivi v Velez20:30
Talleres v Patronato23:00
Union Santa Fe v Gimnasia La Plata23:00
cn flag China Super League
Dalian Professional v Cangzhou Mighty Lions12:30
cn flag China League One
Guangxi Pingguo Haliao v Beijing Baxy09:00
Nanjing City FC v Qingdao Youth Island09:00
Shenyang Urban v Jiangxi Liansheng09:00
Shijiazhuang Gongfu v Xinjiang Tianshan09:00
id flag Indonesian Liga 1
PSIS Semarang v Persik Kediri10:00
Barito Putera v Bali United14:30
au flag Australia NPL Victoria
Green Gully v Eastern Lions SC10:30
Fri 19/08
england flag Championship
Norwich v Millwall20:00
england flag FA Cup
Aylesbury United v Ardley United19:45
Northwich v West Didsbury & Chorlton AFC19:45
Sholing v AFC Portchester19:45
Southall v Peacehaven & Telscombe19:45
Stansted v Buckhurst Hill19:45
scotland flag Scottish Championship
Partick Thistle v Inverness CT19:45
wales flag Welsh Premier League
Connah's Quay Nomads v Broughton19:45
Newtown v Flint Town United19:45
wales flag Cymru North
Chirk AAA v Gresford Athletic18:30
Llandudno FC v Cefn Druids19:30
Ruthin Town v Guilsfield FC19:30
wales flag Cymru South
Afan Lido v Llantwit Major19:30
Ammanford AFC v Taffs Well19:30
Briton Ferry v Llanelli19:30
Goytre United v Carmarthen Town19:30
Swansea University v Trefelin19:30
ulster flag NIFL Premiership
Glentoran v Crusaders19:45
ulster flag NIFL Championship
Ards v Loughgall19:45
ir flag Irish Premier Division
Drogheda v Derry City19:45
Shelbourne v Bohemians Dublin19:45
UCD v St Patricks19:45
Finn Harps v Sligo Rovers20:00
fr flag French Ligue 1
Olympique Lyonnais v Troyes20:00
fr flag French National
Avranches v Chateauroux18:30
Bourg Peronnas v FC Bastia-Borgo18:30
Dunkerque v Concarneau18:30
Le Puy v Versailles18:30
Martigues v Cholet18:30
Orleans v Nancy18:30
Paris 13 Atletico v Stade Briochin18:30
Red Star F.C. v Villefranche18:30
de flag German Bundesliga
Borussia Monchengladbach v Hertha Berlin19:30
de flag German 2. Bundesliga
FC Magdeburg v Hannover 9617:30
Hamburger v SV Darmstadt 9817:30
de flag German 3. Liga
TSV 1860 Munchen v Hallescher FC18:00
it flag Italian Serie B
Bari v Palermo19:45
es flag Spanish La Liga
Espanyol v Rayo Vallecano19:00
Sevilla v Real Valladolid21:00
es flag Spanish Segunda
Villarreal B v Eibar19:00
Alaves v Mirandes21:00
be flag Belgian First Division A
Eupen v RFC Seraing19:45
be flag Belgian First Division B
Deinze v KRC Genk II19:00
Standard Liege II v Beerschot Wilrijk19:00
hr flag Croatian First
Slaven Belupo v HNK Gorica19:00
nl flag Dutch Eerste Divisie
Den Bosch v Roda JC Kerkrade19:00
Dordrecht v Jong Utrecht19:00
Helmond Sport v FC Eindhoven19:00
MVV Maastricht v ADO Den Haag19:00
NAC Breda v FC Oss19:00
Willem II v Telstar19:00
pt flag Portuguese Primeira Liga
Estoril-Praia v Rio Ave20:15
pt flag Portuguese Liga Pro
Tondela v Covilha18:00
si flag Slovenian First
NK Radomlje v Tabor Sezana19:15
by flag Belarusian Premier League
Torpedo Zhodino v Minsk16:00
gr flag Greek Super League
Volos NFC v Asteras Tripoli19:30
hu flag Hungarian League
Puskas Academia v Kecskemeti TE19:00
pl flag Polish Ekstraklasa
Jagiellonia Bialystok v Miedz Legnica17:00
Legia Warsaw v Gornik Zabrze19:30
pl flag Polish I Liga
Chojniczanka Chojnice v Gornik Leczna17:00
LKS Lodz v Ruch Chorzow19:30
ro flag Romanian Liga I
CS Mioveni v Arges Pitesti16:00
U Craiova 1948 v Petrolul Ploiesti19:00
ru flag Russia Premier Division
Krylya Sovetov v Fakel Voronezh17:00
rs flag Serbian Super Liga
Novi Pazar v FK Napredak19:00
sk flag Slovakia Super Liga
Podbrezova v Dukla Banska Bystrica19:30
tr flag Turkish Super League
Umraniyespor v Galatasaray19:00
dk flag Danish Superliga
Lyngby BK v FC Copenhagen18:00
mx flag Mexican Liga MX
Santos Laguna v Club Leon FC01:00
Atletico San Luis v Pumas UNAM03:05
ar flag Argentinian Primera
Argentinos Juniors v Estudiantes01:30
Banfield v Racing Club01:30
br flag Brazil Serie B
CSA v Vasco da Gama00:00
Tombense v Recife01:30
Ituano v Novorizontino23:00
cn flag China Super League
Hebei FC v Changchun Yatai13:00
id flag Indonesian Liga 1
Bhayangkara FC v Persis Solo09:30
Pusamania Borneo v Persebaya Surabaya10:00
Persepam Madura Utd v Dewa United12:15
Persita Tangerang v PS Tira14:30
PSS Sleman v Persib Bandung14:30
jp flag Japan J-League
Nagoya Grampus Eight v Jubilo Iwata11:30
za flag South Africa Premier League
Moroka Swallows v Amazulu18:30
tz flag Tanzania Premier League
Ihefu FC v Namungo FC14:00
Sat 20/08
england flag Premier League
Tottenham v Wolverhampton12:30
Crystal Palace v Aston Villa15:00
Everton v Nott'm Forest15:00
Fulham v Brentford15:00
Leicester v Southampton15:00
Bournemouth v Arsenal17:30
england flag Championship
Birmingham v Wigan15:00
Burnley v Blackpool15:00
Coventry v Wigan15:00
Coventry v Huddersfield15:00
Preston v Watford15:00
QPR v Rotherham15:00
Reading v Middlesbrough15:00
Sheffield Utd v Blackburn15:00
Stoke v Sunderland15:00
Swansea v Luton15:00
West Brom v Hull15:00
england flag League One
Barnsley v Wycombe15:00
Bolton v Sheff Wed15:00
Burton Albion v Port Vale15:00
Charlton v Cambridge Utd15:00
Exeter v Cheltenham15:00
Fleetwood Town v Derby15:00
Forest Green v Plymouth15:00
MK Dons v Accrington Stanley15:00
Oxford Utd v Morecambe15:00
Peterborough v Lincoln City15:00
Portsmouth v Bristol Rovers15:00
Shrewsbury v Ipswich15:00
england flag League Two
Hartlepool v Bradford13:00
Barrow v Harrogate Town15:00
Colchester v Leyton Orient15:00
Crawley Town v AFC Wimbledon15:00
Crewe v Northampton15:00
Doncaster v Salford15:00
Gillingham v Walsall15:00
Grimsby v Sutton Utd15:00
Mansfield v Stockport15:00
Newport County v Tranmere15:00
Stevenage v Carlisle15:00
Swindon v Rochdale15:00
england flag FA Cup
Marlow v Thame United12:30
AFC Dunstable v Edgware Town15:00
AFC Mansfield v Worksop15:00
AFC Stoneham v Newport IW15:00
AFC Sudbury v Stowmarket Town15:00
AFC Totton v Melksham Town15:00
Anstey Nomads v Skegness Town15:00
Ashford Town (Middx) v Northwood15:00
Avro v Albion Sports15:00
Aylesbury Vale Dynamos v Bristol Manor Farm15:00
Baffins Milton Rovers v Horndean15:00
Barking v Leighton Town15:00
Barton Rovers v Hashtag United15:00
Beckenham Town v K Sports15:00
Berkhamsted Town v Ware15:00
Biggleswade Town v Whitton United15:00
Bishop Auckland v Kendal15:00
Bishop's Cleeve v Brimscombe & Thrupp15:00
Blackfield & Langley v Fareham Town15:00
Brantham Athletic v Witham Town15:00
Brentwood v Harlow Town15:00
Bridlington Town v Dunston UTS15:00
Brighouse Town v Penistone Church15:00
Buckland Athletic v Frome Town15:00
Burgess Hill Town v Stansfeld15:00
Bury Town v Newmarket Town15:00
Carlisle City v Goole AFC15:00
Carlton Town v Loughborough University15:00
Chichester City v Knaphill15:00
Cinderford v Chipping Sodbury Town15:00
Cirencester v Clevedon Town15:00
Cleethorpes Town v Handsworth15:00
Clitheroe FC v Colne15:00
Coleshill Town v Chasetown15:00
Colliers Wood United v Chatham Town15:00
Congleton Town v Bootle15:00
Corinthian v Guildford City15:00
Cowes Sports v Larkhall Athletic15:00
Crawley Down Gatwick v Spelthorne Sports15:00
Dereham Town v Felixstowe & Walton United15:00
Didcot Town v Cadbury Heath15:00
Easington Sports v Roman Glass St George15:00
Erith Town v Bedfont Sports15:00
Fakenham Town v Sheringham15:00
FC Clacton v East Thurrock15:00
Fisher v Sittingbourne15:00
Flackwell Heath v Slimbridge15:00
Glebe v Cray Valley Paper Mills15:00
Hamworthy United v Badshot Lea15:00
Hanley Town v Hinckley Leicester Road15:00
Hanworth Villa v Chertsey Town15:00
Harborough Town v Bottesford Town15:00
Hassocks v Uxbridge15:00
Heaton Stannington v North Ferriby United15:00
Helston Athletic v Falmouth Town15:00
Holyport v Ascot United15:00
Ilford v Enfield Town15:00
Ipswich Wanderers v Gorleston15:00
Kempston Rovers v Wisbech Town15:00
Kidlington v Binfield15:00
Kimberley Miners Welfare v Leicester Nirvana15:00
Lancing v East Grinstead Town15:00
Laverstock & Ford v United Services15:00
Laverstock & Ford v United Services Portsmouth15:00
Leatherhead v Haywards Heath Town15:00
Leek Town v Atherstone Town15:00
Leverstock Green v St Panteleimon15:00
Lichfield City v Bugbrooke St Michaels15:00
Lincoln Utd v Grantham Town15:00
Long Eaton United v Quorn15:00
Lowestoft Town v Mulbarton Wanderers15:00
Lye Town v Kidsgrove Athletic15:00
Lymington Town v Basingstoke15:00
Maldon & Tiptree v Harpenden Town15:00
Malvern Town v Worcester Raiders15:00
Market Drayton Town FC v Highgate United15:00
Merstham v Sevenoaks Town15:00
Midhurst & Easebourne v Harefield United15:00
Mildenhall Town v Histon15:00
Moneyfields v Wimborne Town15:00
Mossley v Macclesfield15:00
Newcastle Benfield v Shildon15:00
Newcastle Town v Bedworth United15:00
North Greenford United v Sheerwater15:00
North Shields v Seaham Red Star15:00
Ossett United v Whitchurch Alport15:00
Paulton Rovers v Bideford15:00
Prestwich Heys v Stocksbridge15:00
Punjab United v Westfield15:00
Ramsbottom United v City of Liverpool15:00
Raynes Park Vale v Hythe15:00
Romulus v Halesowen Town15:00
Royal Wootton v Reading City15:00
Rusthall v Ramsgate15:00
Sheffield FC v Glossop North End AFC15:00
Shepshed Dynamo v Pinchbeck United15:00
Shepton Mallet v Brixham15:00
Silsden v Charnock Richard15:00
Skelmersdale United v Prescot Cables15:00
Soham Town Rangers v Potton United15:00
Southend Manor v Shefford Town & Campton15:00
Spalding Utd v Stamford AFC15:00
Sporting Khalsa v Boldmere St. Michaels15:00
St Neots v Godmanchester Rovers15:00
Stockton Town v Pontefract Collieries15:00
Stotfold v Grays15:00
Stourport Swifts v Racing Club Warwick15:00
Studley v Rugby Town15:00
Sutton Athletic v Ashford United15:00
Three Bridges v Deal Town15:00
Tooting & Mitcham v VCD Athletic15:00
Torpoint Athletic v Mousehole15:00
Tow Law Town v Ashington AFC15:00
Trafford FC v Runcorn Linnets15:00
Tunbridge Wells v Phoenix Sports15:00
Virginia Water v Eastbourne Town15:00
Waltham Abbey v Tilbury15:00
Walton & Hersham v Littlehampton Town15:00
Welwyn Garden City v Hertford Town15:00
West Allotment Celtic v Workington15:00
Westbury United v Andover New Street15:00
Willand Rovers v Ilfracombe Town15:00
Witton Albion v Tividale15:00
Wolverhampton Casuals v Stone Old Alleynians15:00
england flag National League
Aldershot v Bromley15:00
Altrincham v Yeovil15:00
Barnet v Woking15:00
Dagenham v Maidenhead Utd15:00
Dorking Wanderers v Gateshead15:00
Scunthorpe v Solihull Moors15:00
Southend v Oldham15:00
Torquay v Boreham Wood15:00
Wealdstone v FC Halifax15:00
Wrexham v Maidstone United15:00
York v Eastleigh15:00
Notts County v Chesterfield17:20
england flag National League South
Bath City v Braintree Town15:00
Chelmsford v Weymouth15:00
Cheshunt v St Albans15:00
Dulwich Hamlet v Slough Town15:00
Ebbsfleet United v Farnborough15:00
Havant and Waterlooville v Dover15:00
Hemel v Welling15:00
Hungerford v Eastbourne Boro15:00
Oxford City v Concord Rangers15:00
Taunton Town v Dartford15:00
Tonbridge Angels v Hampton and Richmond15:00
Worthing v Chippenham15:00
england flag National League North
AFC Fylde v Scarborough Athletic15:00
AFC Telford v Kings Lynn Town15:00
Alfreton Town v Southport15:00
Blyth Spartans v Gloucester15:00
Boston Utd v Chorley15:00
Brackley v Farsley Celtic15:00
Bradford PA v Kidderminster15:00
Curzon Ashton v Kettering15:00
Darlington v Banbury Utd15:00
Hereford v Buxton15:00
Leamington v Spennymoor Town15:00
Peterborough Sports v Chester15:00
england flag Isthmian Premier
AFC Hornchurch v Hastings15:00
Aveley v Bognor Regis15:00
Bowers & Pitsea v Herne Bay15:00
Brightlingsea Regent v Margate15:00
Cray Wanderers v Canvey Island15:00
Folkestone Invicta v Wingate & Finchley15:00
Haringey Borough v Corinthian Casuals15:00
Horsham v Carshalton15:00
Lewes v Bishop's Stortford15:00
Potters Bar v Billericay15:00
england flag Isthmian League South Central
Chipstead v South Park15:00
england flag Northern Premier
Ashton v Warrington Rylands15:00
Atherton Collieries v Hyde15:00
Bamber Bridge v Liversedge15:00
Belper Town v Warrington15:00
Gainsborough v Stafford Rangers15:00
Marine v South Shields15:00
Morpeth Town v Matlock15:00
Nantwich v Guiseley15:00
Radcliffe Borough v Marske United15:00
Stalybridge v Lancaster City15:00
Whitby v FC United15:00
england flag Northern Div 1 South East
Consett AFC v Tadcaster Albion AFC15:00
Grimsby Borough v Hebburn Town15:00
england flag Southern Premier Central
Alvechurch v Rushden & D'mnds15:00
Bedford Town v Tamworth15:00
Coalville v Royston Town15:00
Hitchin Town v Basford Utd15:00
Ilkeston v Redditch15:00
Leiston v Mickleover Sports15:00
Needham Market v Stourbridge15:00
Nuneaton v Barwell15:00
Rushall v Bromsgrove Sporting15:00
St Ives Town v Kings Langley15:00
Stratford Town v Hednesford15:00
england flag Southern Premier South
Beaconsfield Town v Dorchester15:00
Chesham Utd v Gosport Borough15:00
Harrow Borough v Hanwell Town15:00
Hartley Wintney v Hayes & Yeading15:00
Hendon v North Leigh15:00
Plymouth Parkway v Merthyr Town15:00
Poole Town v Weston-S-Mare15:00
Swindon Supermarine v Met Police15:00
Tiverton v Bracknell Town15:00
Winchester City v Truro City15:00
Yate Town v Salisbury15:00
england flag Women's Championship
Southampton Women v Charlton Women12:30
scotland flag Scottish Premiership
Hibernian v Rangers12:30
Dundee Utd v St Mirren15:00
Motherwell v Livingston15:00
Ross County v Kilmarnock15:00
St Johnstone v Aberdeen15:00
scotland flag Scottish Championship
Arbroath v Queen's Park15:00
Cove Rangers v Ayr15:00
Hamilton v Raith Rovers15:00
Morton v Dundee15:00
scotland flag Scottish League One
Airdrieonians v Alloa15:00
FC Edinburgh v Falkirk15:00
Kelty Hearts v Dunfermline15:00
Montrose v Clyde15:00
Peterhead v Queen of Sth15:00
scotland flag Scottish League Two
Annan Athletic v Stirling15:00
Bonnyrigg Rose v Albion15:00
East Fife v Forfar15:00
Elgin v Stranraer15:00
Stenhousemuir v Dumbarton15:00
scotland flag Highland League
Banks O'Dee v Keith15:00
Brechin v Buckie Thistle15:00
Clachnacuddin v Turriff United15:00
Forres Mechanics v Huntly15:00
Inverurie Loco Works v Formartine United15:00
Lossiemouth v Wick Academy15:00
Nairn County v Deveronvale15:00
Rothes v Brora Rangers15:00
Strathspey Thistle v Fraserburgh15:00
scotland flag Lowland League
Caledonian Braves v Edinburgh University15:00
Dalbeattie Star v Rangers II15:00
East Kilbride v Bo'ness United15:00
wales flag Welsh Premier League
Bala Town v Haverfordwest County AFC14:30
Caernarfon Town v Pontypridd United14:30
The New Saints v Penybont14:30
Aberystwyth v Cardiff Metropolitan17:45
wales flag Cymru North
Colwyn Bay v Porthmadog14:30
Holyhead Hotspur v Buckley Town14:30
Holywell Town v Conwy Borough14:30
Mold Alexandra v Penrhyncoch14:30
Prestatyn v Llanidloes Town14:30
wales flag Cymru South
Cwmbran Celtic v Cambrian & Clydach14:30
Pontardawe Town v Barry Town14:30
Ynyshir Albions v Abergavenny Town14:30
ulster flag NIFL Premiership
Cliftonville v Carrick Rangers15:00
Dungannon Swifts v Ballymena15:00
Glenavon v Larne15:00
Portadown v Coleraine15:00
ulster flag NIFL Championship
Ballinamallard Utd v Newington F.C.15:00
Dergview v Ballyclare Comrades15:00
Institute FC v Annagh United15:00
Knockbreda v Harland & Wolff Welders15:00
Warrenpoint Town v Dundela15:00
ir flag Irish Premier Division
Shamrock Rovers v UCD23:00
fr flag French Ligue 1
Monaco v Lens16:00
Marseille v Nantes20:00
fr flag French Ligue 2
St Etienne v Le Havre14:00
Amiens v Bastia18:00
Caen v Guingamp18:00
Chamois Niortais v Paris FC18:00
Dijon v Nimes18:00
Laval v Metz18:00
Pau v Sochaux18:00
Rodez v FC Annecy18:00
Valenciennes v Quevilly18:00
de flag German Bundesliga
Augsburg v Mainz14:30
Borussia Dortmund v Werder Bremen14:30
Leverkusen v Hoffenheim14:30
VFB Stuttgart v Freiburg14:30
Wolfsburg v Schalke14:30
Union Berlin v RB Leipzig17:30
de flag German 2. Bundesliga
Jahn Regensburg v Karlsruher12:00
SC Paderborn 07 v Holstein Kiel12:00
SV Sandhausen v Nurnberg12:00
Braunschweig v Fortuna Dusseldorf19:30
de flag German 3. Liga
Dynamo Dresden v Elversberg13:00
Rot-Weiss Essen v FC Ingolstadt 0413:00
Saarbrucken v Erzgebirge Aue13:00
SC Freiburg II v FC Viktoria Koln13:00
Waldhof Mannheim v Dortmund II13:00
Wehen Wiesbaden v VfL Osnabruck13:00
it flag Italian Serie A
Torino v Lazio17:30
Udinese v Salernitana17:30
Inter Milan v Spezia19:45
Sassuolo v Lecce19:45
it flag Italian Serie B
Ascoli v SPAL19:45
Genoa v Benevento19:45
Perugia v Parma19:45
es flag Spanish La Liga
Osasuna v Cadiz16:30
Real Mallorca v Real Betis18:30
Celta de Vigo v Real Madrid21:00
es flag Spanish Segunda
Gijon v FC Andorra16:30
Albacete v Burgos18:30
Real Zaragoza v Levante18:30
Granada v Racing Santander21:00
at flag Austria Bundesliga
Salzburg v Austria Klagenfurt16:00
SC Rheindorf Altach v Austria Lustenau16:00
Sturm Graz v LASK Linz18:30
be flag Belgian First Division A
Oostende v Sint Truidense VV15:00
KRC Genk v Cercle Brugge17:15
be flag Belgian First Division B
Waasland-Beveren v Virton15:00
RWDM47 v FCV Dender EH19:00
hr flag Croatian First
NK Varazdin v NK Sibenik17:30
Dinamo Zagreb v NK Osijek20:05
nl flag Dutch Eredivisie
Vitesse Arnhem v SC Heerenveen15:30
Fortuna Sittard v SC Cambuur17:45
Emmen v FC Utrecht20:00
pt flag Portuguese Primeira Liga
Santa Clara v Arouca15:30
GD Chaves v Vizela18:00
Porto v Sporting Lisbon20:30
pt flag Portuguese Liga Pro
Farense v Academico de Viseu11:00
Moreirense v Torreense15:30
Trofense v Vilafranquense18:00
si flag Slovenian First
Ask Bravo v NS Mura16:30
Koper v Olimpija Ljubljana19:15
by flag Belarusian Premier League
FC Slutsk v FC Energetik-Bgu Minsk12:00
FC Vitebsk v Arsenal Dzyarzhynsk14:00
FC Gomel v FC Belshina Bobruisk16:00
cz flag Czech 1 Liga
Banik Ostrava v Teplice15:00
Bohemians 1905 v Hradec Kralove15:00
Mlada Boleslav v Sparta Prague18:00
gr flag Greek Super League
Atromitos v OFI18:00
Lamia v AEK Athens19:30
Paok v Panetolikos19:45
il flag Israeli Premier League
Hapoel Haifa v Hapoel Tel Aviv16:00
Hapoel Jerusalem v Hapoel Hadera17:00
Maccabi Netanya v Beitar Jerusalem18:00
Bnei Sakhnin v Maccabi Haifa18:15
md flag Moldovan National Division
Sfintul Gheorghe v Dinamo-Auto16:00
Petrocub-Hincesti v FC Zimbru18:00
pl flag Polish Ekstraklasa
Wisla Plock v Korona Kielce14:00
Slask Wroclaw v Cracovia16:30
Warta Poznan v Widzew Lodz19:00
pl flag Polish I Liga
Podbeskidzie v Puszcza Niepolomice14:00
Wisla Krakow v SKRA Czestochowa16:30
Nieciecza v Stal Rzeszow19:00
ro flag Romanian Liga I
Rapid Bucuresti v UTA Arad19:30
ru flag Russia Premier Division
Ural v Volga Nizhny Novgorod11:00
FC Khimki v Lokomotiv Moscow13:00
Dynamo Moscow v Spartak Moscow15:30
Rostov v Sochi18:00
rs flag Serbian Super Liga
FK Cukaricki v Red Star Belgrade16:00
Vojvodina v Mladost Lucani16:55
Javor v Radnicki 192319:00
sk flag Slovakia Super Liga
AS Trencin v Tatran Lip Mikulas17:00
Spartak Trnava v Dunajska Streda17:00
Zemplin v MFK Skalica17:00
Zlate Moravce v Ruzomberok17:00
tr flag Turkish Super League
Giresunspor v Kasimpasa17:15
Hatayspor v Gazisehir Gaziantep17:15
Antalyaspor v Trabzonspor19:45
dk flag Danish Superliga
FC Midtjylland v AGF Aarhus15:00
fi flag Finnish Veikkausliiga
SJK v KuPS Kuopio15:00
VPS Vaasa v Lahti15:00
no flag Norwegian Eliteserien
Bodo/Glimt v Ham-Kam17:00
Odd v Sarpsborg17:00
us flag MLS
LA Galaxy v Seattle03:00
NY Red Bulls v Cincinnati23:00
mx flag Mexican Liga MX
Necaxa v Guadalajara01:00
Club Queretaro v Club Tijuana23:00
ar flag Argentinian Primera
Talleres v Union Santa Fe08:00
Colon v Tigre22:00
br flag Brazil Serie A
Atletico MG v Goias20:30
Fluminense v Coritiba23:00
br flag Brazil Serie B
Nautico v Vila Nova01:30
Ponte Preta v Guarani Campinas15:00
Chapecoense v Brusque20:30
Sampaio Correa v CRB23:00
cn flag China Super League
Shanghai Port v Hangzhou Greentown12:30
cn flag China League One
Beijing Technology v Jiangxi Liansheng08:00
Shanghai Jiading v Qingdao Hainiu08:00
id flag Indonesian Liga 1
PSM Makassar v Arema FC10:00
RANS Nusantara v Persija Jakarta14:30
jp flag Japan J-League
Sapporo v Sagan Tosu06:00
Shimizu S-Pulse v Kashiwa Reysol10:00
Fukuoka v Kawasaki Frontale11:00
Sanfrecce Hiroshima v Gamba Osaka11:00
jp flag Japan J2-League
Albirex Niigata v Roasso Kumamoto10:00
JEF United Chiba v Tokushima Vortis10:00
Yokohama FC v Okayama10:00
FC Ryukyu v Montedio Yamagata10:30
Blaublitz Akita v Tochigi SC11:00
Kanazawa v V-Varen Nagasaki11:00
Oita Trinita v Grulla Morioka11:00
Omiya Ardija v Machida Zelvia11:00
Renofa Yamaguchi v Mito Hollyhock11:00
Thespakusatsu Gunma v Vegalta Sendai11:00
jp flag Japan J3-League
Iwaki FC v Fukushima United08:30
SC Sagamihara v Kagoshima United10:00
Kataller Toyama v Ehime FC10:30
FC Gifu v Fujieda MYFC11:00
Vanraure Hachinohe v Nagano Parceiro11:00
Azul Claro Numazu v Fujieda MYFC18:00
SC Sagamihara v Fukushima United18:00
sk flag South Korea K-League
Pohang Steelers v Incheon United10:00
Jeju United FC v Suwon Bluewings12:00
za flag South Africa Premier League
Golden Arrows v TS Galaxy FC14:00
Sekhukhune United v Mamelodi Sundowns14:00
Cape Town City v Stellenbosch FC16:30
Kaizer Chiefs v Richards Bay19:00
Maritzburg Utd v Chippa United19:00
tz flag Tanzania Premier League
Polisi Tanzania FC v Kinondoni MC12:00
Coastal Union v Young Africans14:00
Simba SC v Kagera Sugar16:15
Dodoma Jiji v Tanzania Prisons18:15
au flag Australia NPL Northern NSW
Hamilton Olympic v Valentine Phoenix08:00
Lake Macquarie City v Cooks Hill United FC08:00
Lambton Jaffas v Charlestown Azzurri08:00
Maitland FC v Charlestown Azzurri08:00
Maitland FC v Edgeworth Eagles08:00
Valentine Phoenix v Lambton Jaffas08:00
Cooks Hill United FC v Edgeworth Eagles09:30
au flag Australia NPL Queensland
Capalaba v Peninsula Power09:00
Gold Coast Knights v Moreton Bay United09:00
Gold Coast United v Eastern Suburbs Brisbane09:00
Olympic FC v Sunshine Coast Wanderers09:00
Queensland Lions FC v Logan Lightning09:00
au flag Australia NPL Tasmania
Devonport City v Launceston City05:15
Riverside Olympic v Olympia07:00
Clarence United v Glenorchy Knights07:30
au flag Australia NPL Western
Bayswater City v Perth SC08:00
Cockburn City v Perth Glory Youth08:00
Floreat Athena v Stirling Macedonia08:00
Gwelup Croatia v Balcatta08:00
Inglewood United v Armadale08:00
Sorrento v Perth RedStar FC08:00
Perth Glory Youth v Perth RedStar FC15:00
Sun 21/08
england flag Premier League
Leeds v Chelsea14:00
West Ham v Brighton14:00
Newcastle v Man City16:30
england flag Championship
Bristol City v Cardiff12:00
england flag FA Cup
Whickham v Sunderland RCA12:00
Biggleswade v Cambridge City13:00
Bury AFC v Widnes15:00
Dunstable Town v West Essex15:00
FC Romania v Heybridge Swifts15:00
Romford v Takeley15:00
england flag Isthmian Premier
Kingstonian v Enfield Town15:00
england flag Women's Championship
Durham Women v Sunderland Women12:30
London City Lionesses v Crystal Palace Women12:30
Blackburn Women v Sheffield Utd Women14:00
Coventry Utd Women v Bristol City Women14:30
Birmingham Women v Lewes Women16:30
scotland flag Scottish Premiership
Celtic v Hearts15:00
scotland flag Lowland League
Heart of Midlothian B v Celtic II15:00
ulster flag NIFL Premiership
Newry City AFC v Linfield14:00
ir flag Irish Premier Division
Shamrock Rovers v Dundalk19:00
Shamrock Rovers v UCD22:00
fr flag French Ligue 1
Strasbourg v Reims12:00
Angers v Brest14:00
Clermont v Nice14:00
Montpellier v Auxerre14:00
Toulouse v Lorient14:00
Rennes v AC Ajaccio16:05
Lille v Paris Saint Germain19:45
de flag German Bundesliga
Eintracht Frankfurt v FC Koln14:30
VfL Bochum 1848 v Bayern Munich16:30
de flag German 2. Bundesliga
Greuther Furth v Kaiserslautern12:30
Hansa Rostock v St Pauli12:30
Heidenheim v Arminia Bielefeld12:30
de flag German 3. Liga
VfB Oldenburg v Verl12:00
Meppen v Duisburg13:00
it flag Italian Serie A
Empoli v Fiorentina17:30
Napoli v Monza17:30
Atalanta v AC Milan19:45
Bologna v Verona19:45
it flag Italian Serie B
Cagliari v Cittadella19:45
Cosenza v Modena19:45
Frosinone v Brescia19:45
Pisa v Como19:45
Sudtirol v Venezia19:45
Ternana v Reggina19:45
es flag Spanish La Liga
Athletic Bilbao v Valencia16:30
Atletico Madrid v Villarreal18:30
Real Sociedad v Barcelona21:00
es flag Spanish Segunda
Oviedo v Leganes16:30
Huesca v FC Cartagena18:30
Tenerife v Lugo21:00
at flag Austria Bundesliga
SV Ried v WSG Wattens16:00
Wolfsberger AC v Austria Vienna16:00
be flag Belgian First Division A
Club Brugge v Kortrijk12:30
Zulte-Waregem v Charleroi15:00
Standard de Liege v Leuven17:30
KV Mechelen v Westerlo20:00
be flag Belgian First Division B
Lommel Utd v RSC Anderlecht II15:00
Lierse v Club Brugge U2319:00
hr flag Croatian First
Istra v Rijeka17:55
Hajduk Split v Lokomotiva Zagreb20:05
nl flag Dutch Eredivisie
FC Groningen v Go Ahead Eagles11:15
Sparta Rotterdam v Ajax13:30
Waalwijk v Feyenoord15:45
nl flag Dutch Eerste Divisie
VVV-Venlo v PEC Zwolle11:15
pt flag Portuguese Primeira Liga
Casa Pia v Boavista15:30
Braga v Maritimo18:00
Portimonense v Vitoria Guimaraes20:30
pt flag Portuguese Liga Pro
Feirense v Leixoes11:00
CD Nacional v Mafra14:00
Porto B v AD Oliveirense15:30
si flag Slovenian First
Maribor v NK Celje16:30
ch flag Swiss Super League
FC Luzern v Basel00:00
by flag Belarusian Premier League
BATE Borisov v Dnepr Mogilev12:00
Dinamo Minsk v Slavia Mozyr14:00
Shakhtyor Soligorsk v FC Isloch Minsk Raion16:00
cz flag Czech 1 Liga
Sigma Olomouc v Slovacko15:00
Slovan Liberec v Ceske Budejovice15:00
Zlin v FK Baumit Jablonec15:00
Slavia Prague v Pardubice18:00
gr flag Greek Super League
Panathinaikos v Ionikos18:00
Aris Thessaloniki v Levadiakos18:30
Olympiacos v Giannina20:00
hu flag Hungarian League
Zalaegerszegi TE v Kisvarda FC16:55
Vasas v Honved19:00
il flag Israeli Premier League
Hapoel Be'er Sheva v FC Ashdod18:00
Maccabi Tel Aviv v Maccabi Bnei Raina18:15
mk flag North Macedonia First League
Akademija Pandev v Shkendija16:00
FK Makedonija GP v FK Pobeda16:00
FK Struga v Rabotnicki16:00
FK Tikves v Bregalnica Stip16:00
Sileks v FK Skopje16:00
md flag Moldovan National Division
Dacia Buiucani v Milsami Orhei16:00
Zaria Balti v Sheriff Tiraspol18:00
pl flag Polish Ekstraklasa
Zaglebie Lubin v Radomiak Radom14:00
Piast Gliwice v Stal Mielec16:30
pl flag Polish I Liga
Arka Gdynia v Odra Opole11:40
Zaglebie Sosnowiec v Chrobry Glogow14:00
Resovia Rzeszow v GKS Katowice17:00
ro flag Romanian Liga I
AFC Hermannstadt v CFR Cluj14:00
Targoviste v CS Uni Craiova16:30
Botosani v Steaua Bucharest19:30
ru flag Russia Premier Division
CSKA Moscow v Akhmat Grozny13:00
Zenit St Petersburg v Torpedo Moscow15:30
FC Krasnodar v FC Orenburg18:00
ru flag Russia Football National League
Anzhi Makhachkala v SKA-Khabarovsk01:00
Volga Ulyanovsk v Rubin Kazan10:45
FC Dynamo Makhachkala v SKA-Khabarovsk13:00
FK Neftekhimik v Veles Moscow13:00
Kamaz Chelny v Akron Tolyatti13:00
Yenisey Krasnoyarsk v Shinnik13:00
Ufa v Volgar Astrakhan14:00
Baltika v FC Krasnodar-216:00
Kuban Krasnodar v Alania Vladikavkaz18:00
Rodina Moskva v Arsenal Tula18:00
rs flag Serbian Super Liga
Radnik Surdulica v Radnicki Nis17:00
TSC Backa Topola v Mladost Novi Sad17:00
Partizan Belgrade v FK Spartak Subotica18:30
sk flag Slovakia Super Liga
Slovan Bratislava v MSK Zilina19:30
tr flag Turkish Super League
Istanbul Basaksehir v Kayserispor17:15
Besiktas v Fatih Karagumruk19:45
dk flag Danish Superliga
Nordsjaelland v Silkeborg13:00
Randers Freja v Viborg15:00
Aalborg v Brondby17:00
fi flag Finnish Veikkausliiga
AC Oulu v Inter Turku14:00
Haka v HJK Helsinki14:00
IFK Mariehamn v Ilves16:30
no flag Norwegian Eliteserien
Haugesund v Molde17:00
Lillestrom v Sandefjord17:00
Stromsgodset v Jerv17:00
Valerenga v Tromso17:00
Rosenborg v Aalesunds FK19:00
se flag Swedish Allsvenskan
Varbergs Bois v Djurgardens00:00
IFK Varnamo v Elfsborg14:00
Mjallby AIF v Malmo14:00
GIF Sundsvall v Helsingborg IF16:30
IFK Norrkoping v AIK Solna16:30
us flag MLS
D.C. United v Philadelphia00:30
Montreal v New England00:30
Inter Miami CF v Toronto FC01:00
Minnesota United FC v Austin FC01:00
Colorado v Houston02:00
Real Salt Lake v Vancouver03:00
San Jose v Los Angeles FC03:00
Columbus v Atlanta United FC22:30
Chicago v New York City23:00
us flag USL Championship
Hartford Athletic v Miami FC00:00
Pittsburgh Riverhounds v New York Red Bulls II00:00
Detroit City FC v Louisville City FC00:30
Loudoun United v Atlanta United II00:30
FC Tulsa v Indy Eleven01:30
Memphis 901 v Birmingham Legion01:30
Colorado Switchbacks v FC Tampa Bay Rowdies02:00
New Mexico United v Monterey Bay02:00
San Antonio FC v Rio Grande Valley FC Toros02:00
El Paso Locomotive v San Diego Loyal02:30
La Galaxy II v Charleston Battery03:30
Las Vegas Lights FC v Sacramento Republic03:30
us flag USL League One
Chattanooga v South Georgia Tormenta FC00:30
Union Omaha v North Carolina01:00
Northern Colorado Hailstorm v Forward Madison FC02:00
FC Tucson v Greenville Triumph SC03:00
Central Valley Fuego v Richmond Kickers03:30
mx flag Mexican Liga MX
Club Atlas v Puebla01:05
Monterrey v Tigres UANL01:05
Club America v Cruz Azul03:05
FC Juarez v Mazatlan FC03:05
Pumas UNAM v Santos Laguna18:00
Atletico San Luis v Toluca23:00
ar flag Argentinian Primera
Huracan v Newells00:30
Lanus v Arsenal de Sarandi17:00
Godoy Cruz v Independiente19:30
River Plate v Central Cordoba22:00
br flag Brazil Serie A
Juventude v Botafogo ASF15:00
Palmeiras v Flamengo20:00
Atletico Goianiense v Cuiaba22:00
CA Paranaense v America MG22:00
Fortaleza EC v Corinthians22:00
Red Bull Bragantino v Ceara22:00
Santos v Sao Paulo22:00
br flag Brazil Serie B
Gremio v Cruzeiro20:00
cn flag China Super League
Shandong Luneng v Chengdu Rongcheng12:00
Wuhan Yangtze River v Henan Songshan Longmen12:00
Changchun Yatai v Hebei FC12:30
Guangzhou Evergrande v Shenzhen Ruby FC12:30
Shanghai Shenhua v Tianjin Tigers12:30
Tianjin Tigers v Shanghai Shenhua13:00
jp flag Japan J-League
Shonan v Kashima Antlers11:00
jp flag Japan J2-League
Tokyo Verdy v Ventforet Kofu10:00
jp flag Japan J3-League
Tegevajaro Miyazaki v Gainare Tottori07:00
FC Imabari v Kamatamare Sanuki08:00
YSCC Yokohama v Azul Claro Numazu09:00
Kitakyushu v Matsumoto Yamaga10:00
sk flag South Korea K-League
FC Seoul v Seongnam FC10:00
Gimcheon Sangmu v Ulsan Hyundai11:00
za flag South Africa Premier League
Royal AM v Tshakhuma Madzivhadila14:00
Supersport United v Orlando Pirates16:30
tz flag Tanzania Premier League
Mtibwa Sugar v Ruvu Shooting12:00
Singida Big Stars v Mbeya City14:00
Azam v Geita Gold FC17:00
au flag Australia NPL Northern NSW
Charlestown Azzurri v Valentine Phoenix05:00
Hamilton Olympic v Maitland FC05:00
Lambton Jaffas v Adamstown Rosebud05:00
Weston Workers v Lake Macquarie City05:00
Cooks Hill United FC v Adamstown Rosebud05:30
Edgeworth Eagles v Valentine Phoenix05:30
Hamilton Olympic v Weston Workers05:30
Lake Macquarie City v Broadmeadow Magic05:30
Lambton Jaffas v Maitland FC05:30
Lake Macquarie City v Cooks Hill United FC18:15
au flag Australia NPL Queensland
Brisbane City v Brisbane Roar Youth10:00
au flag Australia NPL Tasmania
Kingborough Lions v South Hobart07:30
au flag Australia NPL Victoria
Altona Magic v St. Albans Saints06:00
Avondale FC v South Melbourne06:00
Dandenong City v Bentleigh Greens06:00
Dandenong Thunder v Green Gully06:00
Eastern Lions SC v Heidelberg United06:00
Oakleigh Cannons v Hume City06:00
Port Melbourne v Melbourne Knights FC06:00
Mon 22/08
england flag Premier League
Man Utd v Liverpool20:00
england flag Northern Div 1 South East
Brighouse Town v Shildon19:45
fr flag French Ligue 2
Grenoble v Bordeaux19:45
fr flag French National
Le Mans v Sedan17:30
de flag German 3. Liga
Zwickau v Bayreuth18:00
it flag Italian Serie A
AS Roma v Cremonese17:30
Sampdoria v Juventus19:45
es flag Spanish La Liga
Elche v Almeria19:00
Girona v Getafe21:00
es flag Spanish Segunda
Ponferradina v UD Ibiza-Eivissa19:00
Malaga v Las Palmas21:00
nl flag Dutch Eerste Divisie
Jong Ajax v De Graafschap19:00
Jong AZ v Almere City19:00
Jong PSV v Heracles Almelo19:00
pt flag Portuguese Primeira Liga
Gil Vicente v Famalicao20:15
pt flag Portuguese Liga Pro
Penafiel v Belenenses18:00
si flag Slovenian First
ND Gorica v NK Domzale19:15
by flag Belarusian Premier League
Dinamo Brest v Neman Grodno17:30
hu flag Hungarian League
Mezokovesd-zsory v Debrecen19:00
il flag Israeli Premier League
Sektzia Nes Tziona v Hapoel Kiryat Shmona17:00
pl flag Polish I Liga
Sandecja Nowy Sacz v GKS Tychy17:00
ro flag Romanian Liga I
Universitatea Cluj v Sepsi OSK Sfantu Gheorghe15:00
Farul Constanta v FC Voluntari17:30
rs flag Serbian Super Liga
Vozdovac v Kolubara16:00
tr flag Turkish Super League
Istanbulspor v Konyaspor17:15
Sivasspor v Alanyaspor17:15
Fenerbahce v Adana Demirspor19:45
dk flag Danish Superliga
OB Odense v AC Horsens18:00
fi flag Finnish Veikkausliiga
FC Honka v HIFK Helsinki16:00
se flag Swedish Allsvenskan
Kalmar FF v IFK Goteborg18:00
Sirius v Hacken18:00
Hammarby IF v Degerfors IF18:10
us flag MLS
Charlotte FC v Orlando00:00
Sporting KC v Portland00:30
Nashville Sc v FC Dallas01:30
mx flag Mexican Liga MX
CF Pachuca v Club Leon FC01:05
ar flag Argentinian Primera
Defensa y Justicia v Boca Juniors00:30
Estudiantes v Union Santa Fe20:30
Rosario Central v Banfield20:30
Racing Club v San Lorenzo23:00
cn flag China Super League
Beijing Guoan v Guangzhou City12:30
Meizhou Hakka FC v Wuhan Three Towns12:30
Tue 23/08
ar flag Argentinian Primera
Platense v Talleres01:30
Velez v Sarmiento01:30
br flag Brazil Serie A
Avai v Internacional00:00

Full Football Season Fixture Lists

Use the selector below to show a full competition's fixture list for the remainder of the season.

Related Pages