Live Football Scores (Fri 03‑May‑2024)
England Premier League | |||
---|---|---|---|
20:00 | Luton | Everton | |
France Ligue 1 | |||
20:00 | Lens | Lorient | |
18:00 | Toulouse | Montpellier | |
Germany Bundesliga | |||
19:30 | Hoffenheim | RB Leipzig | |
Italy Serie A | |||
19:45 | Torino | Bologna | |
Spain La Liga | |||
20:00 | Getafe | Athletic Bilbao | |
England League One | |||
19:30 | Barnsley | Bolton | |
Scotland Championship | |||
19:45 | Ayr | ‑‑ | Dunfermline |
19:45 | Dundee Utd | Partick Thistle | |
19:45 | Inverness CT | ‑‑ | Morton |
19:45 | Queen's Park | ‑‑ | Airdrieonians |
19:45 | Raith Rovers | ‑‑ | Arbroath |
Algeria Ligue 1 | |||
16:00 | ASO Chlef | ‑ | Khenchela |
16:00 | Ben Aknoun | ‑ | US Biskra |
16:00 | CS Constantine | ‑ | CR Belouizdad |
16:00 | El Bayadh | ‑ | JS Kabylie |
16:00 | JS Saoura | ‑ | Paradou AC |
16:00 | MC Alger | ‑ | USM Alger |
16:00 | MC Oran | ‑ | ES Setif |
16:00 | US Souf | ‑ | NC Magra |
Argentina Primera Nacional | |||
23:10 | Colon | ‑ | Almagro |
Argentina Copa Argentina | |||
69 | Racing Club | 1‑1 | Talleres Remedios |
Argentina Primera C | |||
19:30 | Deportivo Paraguayo | ‑ | Deportivo Español |
Argentina Torneo Promocional Amateur | |||
18:00 | Ezeiza | ‑ | Estrella de Berisso |
Armenia Premier League | |||
14:00 | BKMA | ‑ | Ararat |
16:00 | FC Urartu | ‑ | Shirak FC |
Armenia First League | |||
13:00 | Syunik | ‑ | Mika |
Australia Brisbane Premier League | |||
11:30 | Brisbane Knights | ‑ | Virginia United |
Australia Northern Territory Premier League | |||
10:00 | Casuarina | ‑ | Uni Azzurri |
12:00 | Garuda | ‑ | Mindil Aces |
Australia South Australia NPL | |||
11:00 | Campbelltown City | ‑‑ | Adelaide Raiders |
Australia Victoria NPL | |||
11:30 | Altona Magic | ‑‑ | Hume City |
10:30 | Dandenong Thunder | ‑‑ | Melbourne Knights FC |
Australia New South Wales NPL 2 | |||
11:00 | Nepean | ‑ | Canterbury Bankstown |
Australia Tasmania Southern Championship | |||
11:15 | Clarence Zebras II | ‑ | South Hobart II |
Austria Bundesliga | |||
18:30 | Austria Lustenau | ‑‑ | Austria Vienna |
Austria 2. Liga | |||
17:10 | Dornbirn | ‑ | SV Kapfenberg |
17:10 | FC Liefering | ‑ | Sturm Graz II |
19:30 | Grazer AK | ‑ | Admira Wacker |
17:10 | Leoben | ‑ | St Polten |
17:10 | SKU Amstetten | ‑ | Floridsdorfer AC |
17:10 | Stripfing | ‑ | SV Lafnitz |
Austria Regionalliga - Ost | |||
18:30 | Favoritner AC | ‑ | Wiener Viktoria |
18:30 | Krems | ‑ | Ardagger |
18:00 | Neusiedl | ‑ | Mannsdorf-Großenzersdorf |
18:30 | Oberwart / Rotenturm | ‑ | Traiskirchen |
18:30 | TWL Elektra | ‑ | Draßburg |
18:30 | Wiener SC | ‑ | Rapid Wien II |
Austria Regionalliga - Mitte | |||
18:00 | Allerheiligen | ‑ | SK Vorwarts Steyr |
18:30 | Deutschlandsberger SC | ‑ | Bad Gleichenberg |
18:00 | Gurten | ‑ | Wallern / Marienkirchen |
18:00 | Union Vöcklamarkt | ‑ | Voitsberg |
18:00 | Weiz | ‑ | Ried II |
18:00 | WSPG Wels | ‑ | LASK Juniors |
Austria Landesliga - Burgenland | |||
18:30 | Deutschkreutz | ‑ | Marz |
18:30 | Leithaprodersdorf | ‑ | Horitschon |
18:30 | Parndorf | ‑ | Klingenbach |
18:00 | Siegendorf | ‑ | Pinkafeld |
Austria Landesliga - Karnten | |||
17:00 | Austria Klagenfurt | ‑ | SC Landskron |
18:21 | Spittal | ‑ | Kraig |
17:00 | St. Jakob Rosental | ‑ | Lendorf |
17:30 | Treibach | ‑ | Velden |
Austria Landesliga - Niederosterreich | |||
18:30 | Gloggnitz | ‑ | USC Rohrbach |
18:30 | Scheiblingkirchen | ‑ | Haitzendorf |
18:30 | Schrems | ‑ | Zwettl |
Austria Landesliga - Oberosterreich | |||
18:00 | Grün Weiß Micheldorf | ‑ | Wohnbau Dietach |
18:00 | Mondsee | ‑ | Oedt |
18:30 | Ostermiething | ‑ | Friedburg / Pöndorf |
19:00 | Union Perg | ‑ | Weißkirchen / Allhaming |
Austria Landesliga - Salzburg | |||
18:00 | Kuchl | ‑ | Adnet |
18:00 | Salzburger AK | ‑ | Siezenheim |
17:00 | Thalgau | ‑ | Seekirchen |
18:00 | UFC Hallein | ‑ | Grödig |
Austria Landesliga - Steiermark | |||
18:00 | Bruck an der Mur | ‑ | Ilz |
18:00 | Fürstenfeld | ‑ | Lafnitz II |
18:00 | Gnas | ‑ | UFC Fehring |
18:00 | Kalsdorf | ‑ | Union RB Weinland Gamlit |
18:00 | Lebring | ‑ | Frauental |
18:00 | Schladming | ‑ | Köflach |
18:00 | Tillmitsch | ‑ | FSC Hochegger Dächer |
18:00 | TuS Heiligenkreuz | ‑ | Wildon |
Austria Landesliga - Tirol | |||
17:00 | Innsbrucker AC | ‑ | Telfs |
18:00 | Kematen | ‑ | Kundl |
18:30 | Kitzbühel | ‑ | Ebbs |
17:30 | Völs | ‑ | Wörgl |
Austria Landesliga - Wien | |||
17:00 | Gerasdorf Stammersdorf | ‑ | Hellas Kagran |
17:00 | Mannswörth | ‑ | Stadlau |
17:30 | Schwechat | ‑ | Simmeringer SC |
Bahrain Premier League | |||
17:00 | East Riffa | ‑ | Al Hala |
17:00 | Khalidiya | ‑ | Al Riffa |
17:00 | Sitra | ‑ | Al Shabab |
Bangladesh Premier League | |||
11:00 | Abahani Chittagong | ‑ | Mohammedan Dhaka |
11:00 | Sheikh Jamal | ‑ | Brothers Union |
Belarus Premier League | |||
18:00 | BATE Borisov | ‑‑ | FC Isloch Minsk Raion |
16:00 | Minsk | ‑‑ | Torpedo Zhodino |
Belarus 1. Division | |||
17:00 | Dinamo Minsk II | ‑ | Ostrovets FC |
15:00 | Lida | ‑ | Molodechno-DYuSSh 4 |
14:00 | Lokomotiv Gomel | ‑ | Shakhtyor Petrikov |
16:00 | Orsha | ‑ | Baranovichi |
Belarus 2. Division | |||
01:00 | Arsenal II | ‑ | Dinamo Brest II |
11:00 | Slutsk II | ‑ | Neman Grodno II |
Belgium Jupiler Pro League | |||
19:45 | Westerlo | ‑‑ | Sint Truidense VV |
Belgium Super League Women | |||
19:30 | White Star Woluwe W | ‑‑ | Charleroi W |
Belgium First Amateur Division | |||
19:00 | Sporting Charleroi II | ‑ | Thes Sport |
Belgium Reserve Pro League | |||
18:30 | AS Eupen U21 | ‑ | Francs Borains U21 |
18:30 | Deinze U21 | ‑ | Kortrijk U21 |
18:30 | KV Oostende U21 | ‑ | Westerlo U21 |
18:30 | Patro Eisden U21 | ‑ | Lommel U21 |
19:00 | RFC de Liege U21 | ‑ | Sint-Truiden U21 |
19:00 | RWDM U21 | ‑ | Lierse K. U21 |
18:30 | Waasland-Beveren U21 | ‑ | Dender U21 |
Bosnia Premijer Liga | |||
17:00 | Velez Mostar | ‑ | Posušje |
17:00 | Zeljeznicar | ‑ | Tuzla City |
19:30 | Zrinjski Mostar | ‑ | NK Siroki Brijeg |
Brazil Serie B | |||
23:00 | Paysandu | ‑‑ | Avai |
Brazil Copa Do Brasil | |||
26 | CRB | 0‑0 | Ceara |
47 | Goias | 1‑0 | Cuiaba |
49 | Palmeiras | 0‑0 | Botafogo SP |
Brazil Brasileiro Women | |||
01:00 | Santos W | ‑‑ | Fluminense W |
Brazil Serie D | |||
23:00 | Iguatu | ‑ | Santa Cruz RN |
Brazil Goiano U20 | |||
19:30 | Aparecida EC U20 | ‑ | Royal U20 |
19:30 | Aparecidense U20 | ‑ | Jataiense U20 |
19:30 | Cerrado EC U20 | ‑ | Guanabara City U20 |
19:30 | Guapo M19 U20 | ‑ | Vila Nova U20 |
19:30 | Itaberai U20 | ‑ | Trindade U20 |
Brazil Paranaense U20 | |||
19:30 | Patriotas U20 | ‑ | Andraus Brasil U20 |
Brazil Baiano U20 | |||
19:00 | Bahia U20 | ‑ | Juazeirense U20 |
Brazil Catarinense U20 | |||
19:00 | Marcilio Dias U20 | ‑ | Nação U20 |
Brazil Paulista - U20 | |||
19:00 | Água Santa U20 | ‑ | Juventus U20 |
19:00 | Botafogo SP U20 | ‑ | Sertãozinho U20 |
19:00 | Brasilis U20 | ‑ | Itapirense U20 |
19:00 | Capivariano U20 | ‑ | Paulinia FU U20 |
19:00 | Comercial de Tietê U20 | ‑ | Sfera U20 |
19:00 | Desportivo Brasil U20 | ‑ | Elosport U20 |
19:00 | Ferroviária U20 | ‑ | CA Taquaritinga U20 |
19:00 | Flamengo SP U20 | ‑ | Portuguesa U20 |
19:00 | Francana U20 | ‑ | Bandeirante U20 |
19:00 | Gremio Prudente U20 | ‑ | Marília U20 |
19:00 | Guacuano U20 | ‑ | Porto Football U20 |
19:00 | Guarani U20 | ‑ | SKA Brasil U20 |
19:00 | Ibrachina U20 | ‑ | Guarulhos U20 |
19:00 | Inter de Bebedouro U20 | ‑ | Comercial U20 |
19:00 | Inter Limeira U20 | ‑ | União São João U20 |
19:00 | Ituano U20 | ‑ | São Bento U20 |
19:00 | Jabaquara U20 | ‑ | Portuguesa Santista U20 |
19:00 | Jose Bonifacio EC U20 | ‑ | Tanabi SP U20 |
19:00 | Mauá U20 | ‑ | Santo André U20 |
19:00 | Mirassol U20 | ‑ | Olimpia U20 |
19:00 | Novorizontino U20 | ‑ | Presidente Prudente U20 |
19:00 | Oeste U20 | ‑ | Clube Vital U20 |
19:00 | Osasco Audax U20 | ‑ | Referencia U20 |
19:00 | Ponte Preta U20 | ‑ | Aguai U20 |
19:00 | Rio Branco U20 | ‑ | Independente SP U20 |
19:00 | Rio Claro SP U20 | ‑ | São Carlos U20 |
19:00 | Rio Preto U20 | ‑ | Fernandopolis U20 |
19:00 | São Caetano U20 | ‑ | EC São Bernardo U20 |
19:00 | São José EC U20 | ‑ | União Mogi U20 |
19:00 | Taubaté U20 | ‑ | Pinda U20 |
19:00 | União Suzano U20 | ‑ | CA Joseense U20 |
19:00 | VOCEM U20 | ‑ | Tupã U20 |
19:00 | XV de Jaú U20 | ‑ | Velo Clube U20 |
19:00 | XV de Piracicaba U20 | ‑ | Cosmopolitano Sports U20 |
Bulgaria Second League | |||
13:30 | Dobrudzha | ‑ | Septemvri |
16:00 | Ludogorets II | ‑ | Bdin |
16:00 | Sportist Svoge | ‑ | Marek |
Bulgaria Third League - Northwest | |||
16:00 | Boruna Tsareva livada | ‑ | Dunav Lom |
16:00 | Botev Vratsa II | ‑ | Lokomotiv G. Oryahovitsa |
16:00 | Drenovets | ‑ | Vihar Slavyanovo |
16:00 | Juventus Malchika | ‑ | Lokomotiv Mezdra |
16:00 | Pavlikeni | ‑ | OFK Levski |
16:00 | Sevlievo | ‑ | Akademik Svishtov |
16:00 | Yantra Polski Trambesh | ‑ | Partizan Belgrade |
Burkina-Faso Ligue 1 | |||
01:00 | Vitesse Arnhem | ‑ | KOZAF |
Chile Primera División | |||
00:00 | Coquimbo Unido | ‑‑ | Huachipato |
20:30 | Palestino | ‑‑ | Deportes Copiapo |
Chile Copa Chile | |||
22:00 | Santiago City | ‑ | Chimbarongo |
Chile Segunda División | |||
00:00 | Trasandino | ‑ | Concepción |
Congo Ligue 1 | |||
15:00 | Diables Noirs | ‑ | Cheminots |
18:00 | Vegas | ‑ | V.Club Mokanda |
Congo-DR Ligue 1 | |||
15:00 | Rangers | ‑ | Renaissance |
14:00 | Simba | ‑ | Groupe Bazano |
Costa-Rica Primera División | |||
22:00 | Municipal Grecia | ‑ | AD Guanacasteca |
Croatia HNL | |||
16:00 | Rudes Zagreb | ‑‑ | Istra |
Croatia First NL | |||
13:50 | Vukovar | ‑ | Sesvete |
Croatia Second NL | |||
17:00 | Karlovac 1919 | ‑ | Belišće |
Czech-Republic FNL | |||
17:00 | Opava | ‑ | Chrudim |
16:00 | Pribram | ‑ | FC Brno |
17:00 | Vysočina Jihlava | ‑ | Varnsdorf |
Czech-Republic 3. liga - CFL A | |||
17:00 | Písek | ‑ | Jiskra Domažlice |
Czech-Republic 4. liga - Divizie B | |||
18:00 | Chomutov | ‑ | Kladno |
Denmark Superliga | |||
18:00 | AGF Aarhus | ‑‑ | Nordsjaelland |
Denmark 1. Division | |||
17:30 | Naestved | ‑ | B 93 |
18:00 | Vendsyssel FF | ‑ | Kolding IF |
Denmark 2nd Division - Group 1 | |||
18:00 | AB Copenhagen | ‑ | Middelfart |
18:00 | HIK | ‑ | FA 2000 |
18:00 | Nykobing FC | ‑ | Esbjerg |
18:00 | Roskilde | ‑ | Aarhus Fremad |
Denmark 3. Division | |||
18:00 | Holbæk B&I | ‑ | Avarta |
Denmark Denmark Series - Promotion Round | |||
17:30 | Aarhus Fremad II | ‑ | Kjellerup |
17:30 | Brønshøj | ‑ | Glostrup |
17:30 | Gørslev | ‑ | Hørsholm-Usserød |
17:00 | Tårnby FF | ‑ | Frederikssund |
Denmark Denmark Series - Relegation Round | |||
18:00 | B 1908 | ‑ | Næstved II |
18:00 | VB 1968 | ‑ | AB Tårnby |
Ecuador Liga Pro Serie B | |||
77 | San Antonio FC | 2‑2 | Vargas Torres |
Egypt Premier League | |||
17:00 | Al Ittihad | ‑ | Baladiyyat Al Mehalla |
17:00 | Masr | ‑ | El Mokawloon |
England Premier League 2 Division One | |||
19:00 | Arsenal U21 | ‑‑ | Man Utd U21 |
19:00 | Chelsea U21 | ‑‑ | Brighton U21 |
19:00 | West Ham U21 | ‑‑ | Blackburn U21 |
England Professional Development League | |||
13:00 | AFC Bournemouth U21 | ‑ | Fleetwood Town U21 |
11:00 | Barnsley U21 | ‑ | Hull U21 |
19:00 | Colchester U21 | ‑ | Charlton U21 |
13:00 | Coventry U21 | ‑ | Sheffield Utd U21 |
13:00 | Ipswich U21 | ‑ | Sheff Wed U21 |
14:00 | Millwall U21 | ‑ | Wigan U21 |
14:00 | Watford U21 | ‑ | Burnley U21 |
England Non League Div One - Play-offs | |||
19:45 | Three Bridges | ‑ | Chichester City |
Estonia Meistriliiga | |||
17:00 | Nomme Kalju | ‑ | Tammeka Tartu |
Ethiopia Premier League | |||
16:00 | Ethiopia Bunna | ‑ | Ethiopia Nigd Bank |
13:00 | Ethiopian Medhin | ‑ | Hambericho Durame |
Faroe-Islands 1. Deild | |||
19:00 | B71 | ‑ | Víkingur II |
Finland Veikkausliiga | |||
16:00 | VPS Vaasa | ‑‑ | Lahti |
Finland Kakkonen - Lohko A | |||
17:00 | PPJ | ‑ | Atlantis II |
Finland Kansallinen Liiga | |||
16:30 | HJK Helsinki | ‑ | HPS W |
17:00 | Ilves | ‑ | PKKU W |
16:30 | PK-35 Helsinki | ‑ | KuPS W |
Finland Ykkösliiga | |||
16:30 | KTP Kotka | ‑ | JäPS |
France Ligue 2 | |||
19:00 | Angers | ‑‑ | Pau |
19:00 | Bastia | ‑‑ | Amiens |
19:00 | Bordeaux | ‑‑ | AC Ajaccio |
19:00 | Caen | ‑‑ | Laval |
19:00 | Grenoble | ‑‑ | Concarneau |
19:00 | Quevilly | ‑‑ | Dunkerque |
19:00 | Rodez | ‑‑ | FC Annecy |
19:00 | Troyes | ‑‑ | Valenciennes |
France National 1 | |||
18:30 | Avranches | ‑‑ | Nancy |
18:30 | Chasselay MDA | ‑‑ | Nimes |
18:00 | Chateauroux | ‑‑ | Villefranche |
18:30 | Epinal | ‑‑ | Orleans |
18:30 | Le Mans | ‑‑ | Cholet |
20:00 | Martigues | ‑‑ | US Marignane |
18:30 | Red Star F.C. | ‑‑ | Versailles |
18:30 | Sochaux | ‑‑ | Dijon |
Germany 2. Bundesliga | |||
17:30 | Fortuna Dusseldorf | ‑‑ | Nurnberg |
17:30 | Hamburger | ‑‑ | St Pauli |
Germany 3. Liga | |||
18:00 | VfB Lubeck | ‑‑ | Duisburg |
Germany Frauen Bundesliga | |||
17:30 | Wolfsburg W | ‑‑ | FC Koln W |
Germany Regionalliga - Bayern | |||
18:00 | Buchbach | ‑ | Bayern Munich II |
17:30 | SV Tuerkguecue Ataspor | ‑ | Schalding-Heining |
18:00 | Viktoria Aschaffenburg | ‑ | Illertissen |
Germany Regionalliga - Nord | |||
18:00 | Meppen | ‑ | Hamburger SV II |
Germany Regionalliga - Nordost | |||
18:00 | Eilenburg | ‑ | ZFC Meuselwitz |
18:00 | Hertha BSC II | ‑ | Erfurt |
18:00 | SV Babelsberg 03 | ‑ | BAK '07 |
Germany Regionalliga - West | |||
18:30 | SV Rodinghausen | ‑ | FC Gutersloh |
Germany U19 Bundesliga | |||
16:00 | Meppen U19 | ‑ | RB Leipzig U19 |
17:30 | Nürnberg U19 | ‑ | Heidenheim U19 |
Germany Oberliga - Westfalen | |||
17:30 | Gievenbeck | ‑ | Vreden |
18:00 | Sportfreunde Lotte | ‑ | Preußen Münster II |
Germany Oberliga - Bremen | |||
18:30 | Oberneuland | ‑ | BTS Neustadt |
17:45 | OSC Bremerhaven | ‑ | Aumund-Vegesack |
Germany Oberliga - Baden-Württemberg | |||
18:00 | Nottingen | ‑ | Denzlingen |
Germany Oberliga - Nordost-Nord | |||
18:30 | Tasmania Berlin | ‑ | Neustrelitz |
Germany Oberliga - Nordost-Süd | |||
18:00 | Auerbach | ‑ | Arnstadt |
17:00 | VfL Halle | ‑ | Union Sandersdorf |
Germany Oberliga - Bayern Nord | |||
18:00 | 1. SC Feucht | ‑ | Neudrossenfeld |
18:00 | Ammerthal | ‑ | Eltersdorf |
Germany Oberliga - Bayern Süd | |||
18:00 | Erlbach | ‑ | 1860 München II |
Ghana Premier League | |||
01:00 | Accra Lions | ‑‑ | Aduana Stars |
01:00 | Asante Kotoko | ‑‑ | Legon Cities |
01:00 | Berekum Chelsea | ‑‑ | Hearts of Oak |
01:00 | Bibiani Gold Stars | ‑‑ | Bechem United |
01:00 | Bofoakwe Tano | ‑‑ | Dreams FC |
01:00 | Great Olympics | ‑‑ | Medeama |
01:00 | Heart of Lions | ‑‑ | Nsoatreman |
01:00 | Karela | ‑‑ | Nations FC |
01:00 | Real Tamale | ‑‑ | Samartex |
Gibraltar Premier Division | |||
20:00 | Manchester 62 | ‑ | St. Josephs FC |
Guatemala Primera Division | |||
03:00 | Marquense | ‑ | Iztapa |
Guatemala Liga Nacional | |||
03:00 | Comunicaciones | ‑ | Municipal |
Honduras Liga Nacional | |||
39 | Génesis | 0‑0 | Olancho |
Hungary NB I | |||
19:00 | Videoton | ‑‑ | MTK Budapest |
Iceland 1. Deild | |||
20:15 | Afturelding | ‑ | Grotta |
20:15 | Keflavik | ‑ | IR Reykjavik |
20:15 | Leiknir R. | ‑ | Njardvik |
20:15 | Throttur Reykjavik | ‑ | Thor Akureyri |
Iceland Úrvalsdeild Women | |||
19:00 | Breidablik W | ‑ | FH W |
19:00 | Stjarnan W | ‑ | Tindastóll W |
Iraq Iraqi League | |||
16:00 | Al Kahrabaa | ‑ | Al Shorta |
16:00 | Al Minaa Basra | ‑ | Naft |
16:00 | Al Najaf | ‑ | Al Talaba |
16:00 | Naft Al-Janoob | ‑ | Naft Al-Wasat |
16:00 | Newroz | ‑ | Al-Qasim |
Ireland Premier Division | |||
19:45 | Bohemians Dublin | Shamrock Rovers | |
19:45 | Dundalk | Shelbourne | |
19:45 | Galway Utd | Derry City | |
19:45 | Sligo Rovers | Waterford | |
19:45 | St Patricks | Drogheda | |
Ireland First Division | |||
19:45 | Cobh Ramblers | ‑‑ | Bray |
19:45 | Finn Harps | ‑‑ | Treaty United |
19:45 | Kerry | ‑‑ | Cork City |
19:45 | UCD | ‑‑ | Longford |
19:45 | Wexford Youths | ‑‑ | Athlone |
Israel Liga Leumit | |||
14:00 | Hapoel Kiryat Shmona | ‑ | Hapoel Nazareth Illit |
14:00 | Hapoel Ramat Gan | ‑ | Hapoel Afula |
14:00 | Hapoel Rishon Lezion | ‑ | Hapoel Acre |
14:00 | Ihud Bnei Shfaram | ‑ | Hapoel Kfar Saba |
14:00 | Ironi Tiberias | ‑ | Bnei Yehuda |
14:00 | Kafr Qasim | ‑ | Sektzia Nes Tziona |
14:00 | Maccabi Kabilio Jaffa | ‑ | Hapoel Umm al-Fahm |
Israel Liga Alef | |||
11:40 | Agudat Sport Ashdod | ‑ | Holon Yermiyahu |
11:40 | Dimona | ‑ | Maccabi Ashdod |
11:40 | Hapoel Kfar Shalem | ‑ | Maccabi Shaarayim |
11:40 | Hapoel Lod | ‑ | Hapoel Bik'at HaYarden |
11:40 | Hapoel Marmorek | ‑ | Shimshon Tel Aviv |
09:00 | Hapoel Migdal HaEmek | ‑ | Tzeirei Umm al-Fahm |
11:40 | Ironi Baka El Garbiya | ‑ | Hapoel Bnei Zalafa |
11:40 | Ironi Nesher | ‑ | Maccabi Nujeidat Ahmed |
11:40 | Kiryat Yam SC | ‑ | Hapoel Kfar Kana |
11:40 | Maccabi Kiryat Malachi | ‑ | Ironi Modi'in |
11:40 | Shimshon Kafr Qasim | ‑ | Nordia Jerusalem |
11:40 | Tzeirei Kafr Kanna | ‑ | Maccabi K. Ata Bialik |
Japan J1 League | |||
06:00 | Albirex Niigata | ‑‑ | Sanfrecce Hiroshima |
07:00 | Cerezo Osaka | ‑‑ | Sapporo |
07:00 | FC Tokyo | ‑‑ | Kyoto Sanga |
08:00 | Fukuoka | ‑‑ | Gamba Osaka |
07:00 | Kashima Antlers | ‑‑ | Shonan |
08:00 | Kawasaki Frontale | ‑‑ | Urawa Red Diamonds |
07:00 | Machida Zelvia | ‑‑ | Kashiwa Reysol |
11:00 | Nagoya Grampus Eight | ‑‑ | Vissel Kobe |
07:00 | Sagan Tosu | ‑‑ | Tokyo Verdy |
06:00 | Yokohama FM | ‑‑ | Jubilo Iwata |
Japan J2 League | |||
06:00 | Fujieda MYFC | ‑‑ | Thespakusatsu Gunma |
08:00 | Iwaki FC | ‑‑ | JEF United Chiba |
06:00 | Montedio Yamagata | ‑‑ | Okayama |
06:00 | Roasso Kumamoto | ‑‑ | Kagoshima United |
06:00 | Shimizu S-Pulse | ‑‑ | Tochigi SC |
05:10 | Tokushima Vortis | ‑‑ | Ehime FC |
06:00 | V-Varen Nagasaki | ‑‑ | Blaublitz Akita |
06:00 | Vegalta Sendai | ‑‑ | Renofa Yamaguchi |
06:00 | Ventforet Kofu | ‑‑ | Oita Trinita |
06:00 | Yokohama FC | ‑‑ | Mito Hollyhock |
Japan J3 League | |||
06:00 | Azul Claro Numazu | ‑‑ | Fukushima United |
06:00 | FC Ryukyu | ‑‑ | Kamatamare Sanuki |
05:00 | Gainare Tottori | ‑‑ | Omiya Ardija |
06:00 | Grulla Morioka | ‑‑ | Kanazawa |
06:00 | Kataller Toyama | ‑‑ | Tegevajaro Miyazaki |
06:00 | Kitakyushu | ‑‑ | YSCC Yokohama |
06:00 | Matsumoto Yamaga | ‑‑ | Vanraure Hachinohe |
08:00 | Nagano Parceiro | ‑‑ | FC Gifu |
06:00 | Nara Club | ‑‑ | FC Imabari |
06:00 | SC Sagamihara | ‑‑ | FC Osaka |
Japan WE League | |||
05:00 | Omiya Ardija Ventus W | ‑ | Vegalta Sendai |
05:00 | Sanfrecce Hiroshima W | ‑ | Parceiro Nagano W |
06:00 | Urawa Reds W | ‑ | Cerezo Osaka W |
Jordan League | |||
16:00 | Al Ahli | ‑ | Al Hussein |
18:45 | Aqaba | ‑ | Shabab Al Ordon |
Kazakhstan 1. Division | |||
12:00 | Altay | ‑ | Khan Tengri |
14:00 | Arys | ‑ | Aktobe Jas |
14:00 | Sport Academy Kairat | ‑ | Kaspiy |
11:00 | Ulytau | ‑ | Ekibastuz |
Kuwait Premier League | |||
17:00 | Al Qadsia | ‑ | Al Nasar |
Kuwait Division 1 | |||
17:00 | Al Sahel | ‑ | Yarmouk |
17:00 | Burgan | ‑ | Al Sulaibikhat |
Latvia 1. Liga | |||
18:00 | Leevon / PPK | ‑ | Super Nova |
Latvia Virsliga | |||
16:00 | BFC Daugavpils | ‑ | FS Jelgava |
Lebanon Premier League | |||
14:00 | Tadamon Sour | ‑ | Shabab Al Ghazieh |
Lithuania 1 Lyga | |||
17:00 | Garliava | ‑ | Nevėžis |
16:00 | Minija | ‑ | Neptūną Klaipėda |
16:00 | Panevėžys II | ‑ | Atmosfera |
Lithuania Cup | |||
18:00 | Euforija | ‑ | TransINVEST Vilnius |
Mali Première Division | |||
19:30 | Koro | ‑ | Afrique Football Élite |
17:30 | Stade Malien Bamako | ‑ | COB |
Malta Premier League | |||
18:00 | Gzira United FC | ‑ | Floriana |
18:00 | Marsaxlokk | ‑ | Balzan |
18:00 | Mosta | ‑ | Naxxar Lions |
18:00 | Santa Lucía | ‑ | Birkirkara |
Mexico Liga MX | |||
04:15 | CF Pachuca | ‑‑ | Pumas UNAM |
38 | Necaxa | 0‑0 | Club Queretaro |
Mexico Liga de Expansión MX | |||
26 | Tapatío | 0‑0 | Atlante FC |
7 | CA La Paz | 0‑0 | Leones Negros UDG |
Mexico Liga MX Femenil | |||
00:00 | Necaxa W | ‑ | Atlético San Luis W |
00:00 | Puebla W | ‑ | Toluca W |
Moldova Super Liga | |||
14:00 | Gagauziya-Oguzsport | ‑‑ | Speranta Drochia |
14:00 | Spartanii Selemet | ‑‑ | FC Floresti |
Mongolia Premier League | |||
12:15 | Erchim | ‑ | Khovd |
Netherlands Eredivisie | |||
19:00 | Almere City | ‑‑ | SC Heerenveen |
19:00 | Fortuna Sittard | ‑‑ | Go Ahead Eagles |
Netherlands Eerste Divisie | |||
19:00 | De Graafschap | ‑‑ | Jong Utrecht |
19:00 | Den Bosch | ‑‑ | Emmen |
19:00 | Dordrecht | ‑‑ | Willem II |
19:00 | Helmond Sport | ‑‑ | FC Eindhoven |
19:00 | Jong AZ | ‑‑ | MVV Maastricht |
19:00 | Jong PSV | ‑‑ | FC Oss |
19:00 | NAC Breda | ‑‑ | ADO Den Haag |
19:00 | Roda JC Kerkrade | ‑‑ | SC Cambuur |
19:00 | Telstar | ‑‑ | FC Groningen |
19:00 | VVV-Venlo | ‑‑ | Jong Ajax |
Nicaragua Liga Primera U20 | |||
45 | Diriangén U20 | 1‑0 | UNAN Managua U20 |
Northern-Ireland Championship | |||
20:00 | Dergview | ‑‑ | Armagh City |
Northern-Ireland Premiership | |||
19:45 | Ballymena | Institute FC | |
Panama Liga Panameña de Fútbol | |||
38 | Independiente de La Chorrera | 1‑0 | Herrera |
38 | UMECIT | 0‑0 | Deportivo Universitario |
38 | Veraguas | 0‑1 | San Francisco FC |
Paraguay Division Profesional - Apertura | |||
22:30 | Sportivo Ameliano | ‑‑ | Club Guarani |
Paraguay Division Intermedia | |||
22:15 | Club Sp. San Lorenzo | ‑ | Atlético Tembetary |
Peru Primera División | |||
21:00 | ADT | ‑ | Universitario |
00:00 | Cienciano | ‑ | Cesar Vallejo |
Poland Ekstraklasa | |||
17:00 | Cracovia | ‑‑ | Gornik Zabrze |
19:30 | Ruch Chorzow | ‑‑ | Lech Poznan |
Poland I Liga | |||
17:00 | Gornik Leczna | ‑‑ | Odra Opole |
19:30 | Podbeskidzie | ‑‑ | Arka Gdynia |
Poland II Liga - East | |||
18:00 | Kotwica Kołobrzeg | ‑ | Stomil Olsztyn |
15:00 | Polonia Bytom | ‑ | Sandecja Nowy Sacz |
18:00 | SKRA Czestochowa | ‑ | ŁKS Łódź II |
Poland III Liga - Group 1 | |||
16:00 | Lechia T. Mazowiecki | ‑ | Legionovia Legionowo |
11:00 | Pilica Białobrzegi | ‑ | Concordia Elbląg |
15:00 | Swit | ‑ | Mławianka Mława |
18:45 | Unia Skierniewice | ‑ | Broń Radom |
16:00 | Warta Sieradz | ‑ | GKS Belchatow |
Poland III Liga - Group 2 | |||
14:00 | Noteć Czarnków | ‑ | Cartusia Kartuzy |
12:00 | Polonia Środa | ‑ | Pogoń Nowe Skalmierzyce |
15:00 | Zawisza Bydgoszcz | ‑ | Stargard Szczeciński |
Poland III Liga - Group 3 | |||
15:00 | Carina Gubin | ‑ | Unia Turza Śląska |
16:00 | Kluczbork | ‑ | Ślęza Wrocław |
14:00 | Raków Częstochowa II | ‑ | Górnik Zabrze II |
Poland III Liga - Group 4 | |||
16:00 | Sokół Sieniawa | ‑ | Garbarnia Kraków |
14:00 | Star Starachowice | ‑ | Wiązownica |
15:00 | Świdniczanka Świdnik | ‑ | KSZO 1929 |
Portugal Primeira Liga | |||
20:15 | Moreirense | ‑‑ | Vizela |
Portugal Segunda Liga | |||
18:00 | Santa Clara | ‑‑ | Belenenses |
Romania Liga I | |||
18:00 | Farul Constanta | ‑‑ | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe |
Romania Liga II | |||
09:00 | Alexandria | ‑ | CSM Reşiţa |
09:00 | Arges Pitesti | ‑ | Dumbrăviţa |
09:00 | Ceahlăul Piatra Neamţ | ‑ | Unirea Dej |
09:00 | Concordia Chiajna | ‑ | ACS Sirineasa |
09:00 | Slatina | ‑ | Progresul Spartac |
09:00 | Tunari | ‑ | CSA Steaua Bucureşti |
15:00 | Viitorul Şelimbăr | ‑ | SCM Gloria Buzău |
Romania Liga 1 Feminin | |||
13:00 | Farul Constanţa W | ‑ | SSU Poli Timişoara W |
11:00 | Olimpia Cluj | ‑ | Csikszereda MC |
Romania Liga III - Serie 1 | |||
16:00 | Bucovina Rădăuţi | ‑ | Stiinta Miroslava |
16:00 | FC Bacau | ‑ | CSM Bacău |
16:00 | Rapid Brodoc | ‑ | Aerostar Bacau |
Romania Liga III - Serie 2 | |||
16:00 | Metalul Buzău | ‑ | Sporting Lieşti |
16:00 | Unirea Braniştea | ‑ | Focşani |
16:00 | Viitorul Ianca | ‑ | Braila |
16:00 | Viitorul Şuţeşti | ‑ | Râmnicu Sărat |
16:00 | Voința Limpeziș | ‑ | Hamangia Baia |
Romania Liga III - Serie 3 | |||
12:00 | CS Afumati | ‑ | Agricola Borcea |
16:00 | Înainte Modelu | ‑ | Axiopolis |
16:00 | LPS HD Clinceni | ‑ | Dunarea Calarasi |
16:00 | Progresul Fundulea | ‑ | Gloria Băneasa |
16:00 | Voluntari II | ‑ | Recolta Gheorghe Doja |
Romania Liga III - Serie 4 | |||
12:00 | ARO Muscelul Câmpulung | ‑ | Plopeni |
16:00 | CS Dinamo București | ‑ | Blejoi |
16:00 | Dunărea 2020 Giurgiu | ‑ | Popești-Leordeni |
16:00 | Păuleşti | ‑ | Pucioasa |
16:00 | Tricolorul Breaza | ‑ | Flacăra Moreni |
Romania Liga III - Serie 5 | |||
16:00 | Ciucaş Tărlungeni | ‑ | Târgu Secuiesc |
16:00 | Kids Tâmpa Braşov | ‑ | Olimpic Zărneşti |
16:00 | Municipal Braşov | ‑ | Odorheiu Secuiesc |
16:00 | Muscelul Câmpulung Elite | ‑ | Olimpic Cetate |
16:00 | Viitorul Curiţa | ‑ | Sepsi II |
Romania Liga III - Serie 6 | |||
16:00 | Cozia Călimăneşti | ‑ | Flacăra Horezu |
16:00 | Dunărea Turris | ‑ | Vediţa Coloneşti |
16:00 | Oltul Curtişoara | ‑ | Unirea Bascov |
16:00 | Petrolul Potcoava | ‑ | Sporting Roşiori |
16:00 | Viitorul Dăești | ‑ | CSM Ramnicu Valcea |
Romania Liga III - Serie 7 | |||
16:00 | Cetate Deva | ‑ | Filiaşi |
16:00 | Ghiroda şi Giarmata Vii | ‑ | Viitorul Şimian |
16:00 | Jiul Petroşani | ‑ | Voinţa Lupac |
16:00 | Turceni | ‑ | CS U Craiova II |
16:00 | U Craiova 1948 II | ‑ | Gilortul |
Romania Liga III - Serie 8 | |||
16:00 | Bihor Oradea | ‑ | Peciu Nou |
16:00 | Gloria Lunca Teuz Cermei | ‑ | Avântul Periam |
16:00 | Ineu | ‑ | Progresul Pecica |
16:00 | Phoenix Buziaș | ‑ | Politehnica Timisoara |
16:00 | Socodor | ‑ | Șoimii Lipova |
Romania Liga III - Serie 9 | |||
16:00 | Avântul Reghin | ‑ | Metalurgistul Cugir |
16:00 | Gloria Bistriţa | ‑ | Unirea Ungheni |
16:00 | Industria Galda de Jos | ‑ | ACS Târgu Mureș 1898 |
16:00 | Universitatea Alba Iulia | ‑ | ACS Mediaş 2022 |
16:00 | Viitorul Cluj | ‑ | Unirea Alba Iulia |
Romania Liga III - Serie 10 | |||
16:00 | Minaur Baia Mare | ‑ | Sânmartin |
16:00 | Minerul Ocna Dej | ‑ | Victoria Carei |
16:00 | Olimpia MCMXXI | ‑ | Sănătatea Cluj |
16:00 | SCM Zalău | ‑ | Crişul Sântandrei |
16:00 | Sighetu Marmaţiei | ‑ | CSM Satu Mare |
Russia Youth Championship | |||
13:30 | Akhmat Grozny U20 | ‑ | Chertanovo U20 |
13:00 | CSKA Moskva U19 | ‑ | Rostov U19 |
17:00 | Dinamo Moskva U19 | ‑ | Nizhny Novgorod U19 |
13:00 | Fakel U19 | ‑ | Ural U20 |
11:00 | Krylya Sovetov U19 | ‑ | Strogino U20 |
15:00 | Lokomotiv Moskva U19 | ‑ | Krasnodar U19 |
13:00 | Rubin Kazan U20 | ‑ | Spartak Moskva U19 |
17:00 | Sochi U20 | ‑ | Baltika U19 |
12:00 | UOR №5 U20 | ‑ | Akademiya Konoplev U20 |
11:00 | Zenit U19 | ‑ | Orenburg U19 |
Russia Second League - Group 1 | |||
14:00 | Biolog | ‑ | Nart Cherkessk |
Russia Second League - Group 4 | |||
14:00 | Amkar | ‑ | Dinamo Barnaul |
Rwanda National Soccer League | |||
14:00 | APR | ‑ | Gorilla |
14:00 | Etincelles | ‑ | Kiyovu Sports |
17:00 | Police | ‑ | Etoile de l'Est |
Saudi-Arabia Pro League | |||
19:00 | Abha | ‑‑ | Al-Ittihad FC |
16:00 | Al Taawon | ‑‑ | Al-Hilal |
19:00 | Al-Ettifaq | ‑‑ | Al-Fayha |
Serbia Srpska Liga - Belgrade | |||
15:30 | BASK | ‑ | Brodarac |
15:30 | Jedinstvo Su | ‑ | Studentski Grad |
Slovakia Super Liga | |||
16:30 | Dukla Banska Bystrica | ‑‑ | FC Kosice |
Slovakia 2. liga | |||
16:00 | Púchov | ‑ | Žilina II |
18:00 | Spartak Myjava | ‑ | Malženice |
16:00 | Tatran Lip Mikulas | ‑ | Dolný Kubín |
Slovenia 2. SNL | |||
16:30 | Triglav Kranj | ‑ | Nafta |
Somalia Somali Premier League | |||
01:00 | Badbaado | ‑ | Heegan |
South-Africa Premier Soccer League | |||
18:30 | Sekhukhune United | ‑‑ | TS Galaxy FC |
South-Korea K3 League | |||
07:00 | Daejeon Korail | ‑ | Pocheon |
09:00 | Gyeongju HNP | ‑ | Siheung Citizen |
08:00 | Yeoju Sejong | ‑ | Hwaseong |
Spain Segunda División | |||
19:30 | Villarreal B | ‑‑ | Levante |
Sweden Ettan - Norra | |||
18:00 | AFC Eskilstuna | ‑ | Hammarby Talang |
18:00 | Stocksund | ‑ | Täby |
Sweden Division 2 - Norra Götaland | |||
18:15 | Herrestads | ‑ | Vänersborgs IF |
18:30 | Vänersborgs FK | ‑ | Kongahälla |
Sweden Division 2 - Södra Svealand | |||
18:00 | Smedby | ‑ | Mjölby |
Sweden Division 2 - Östra Götaland | |||
18:00 | Balkan | ‑ | Lödde |
18:00 | IFK Hässleholm | ‑ | Hässleholms IF |
18:00 | Räppe | ‑ | Nosaby |
Switzerland Challenge League | |||
19:15 | Baden | ‑ | Thun |
18:30 | Bellinzona | ‑ | Neuchatel Xamax |
19:15 | FC Sion | ‑ | FC WIL 1900 |
19:15 | FC Vaduz | ‑ | Aarau |
18:30 | Schaffhausen | ‑ | Stade Nyonnais |
Switzerland 1. Liga Classic - Group 1 | |||
19:00 | Yverdon Sport II | ‑ | Sion II |
Switzerland 2. Liga Interregional - Group 3 | |||
19:15 | Sursee | ‑ | Zug |
Tajikistan Vysshaya Liga | |||
14:00 | Regar-TadAZ | ‑ | Eskhata |
Tanzania Ligi kuu Bara | |||
14:00 | Simba SC | ‑‑ | Mtibwa Sugar |
Thailand Thai League 1 | |||
13:00 | Uthai Thani | ‑ | Trat FC |
Trinidad-And-Tobago Pro League | |||
01:10 | Prison Service | ‑ | Athletic Club |
Turkey Süper Lig | |||
18:00 | Ankaragucu | ‑‑ | Alanyaspor |
18:00 | Besiktas | ‑‑ | Caykur Rizespor |
Ukraine Persha Liga | |||
11:00 | Ahrobiznes Volochysk | ‑ | Livyi Bereh |
11:30 | Kremin' | ‑ | Podillya Khmelnytskyi |
10:00 | Metalurh Zaporizhya | ‑ | Metalist Kharkiv |
10:30 | Viktoriya Mykolaivka | ‑ | Karpaty Lviv |
Ukraine Druha Liga | |||
12:00 | FC Chayka | ‑ | Nyva Vinnytsya |
09:45 | Real Pharm | ‑ | Skala 1911 Stryi |
Ukraine U19 League | |||
13:05 | Metalist 1925 U19 | ‑ | Vorskla U19 |
12:00 | Obolon' Kyiv U19 | ‑ | LNZ Cherkasy U19 |
12:00 | Oleksandria U19 | ‑ | Rukh Vynnyky U19 |
10:00 | Veres Rivne U19 | ‑ | Minaj U19 |
United-Arab-Emirates League Cup | |||
17:45 | Al Wahda FC | ‑ | Al Ain |
United-Arab-Emirates Division 1 | |||
15:05 | Al Hamriyah | ‑ | City |
15:00 | Al Jazira Al Hamra | ‑ | Dubai United |
15:05 | Al-Arabi SC | ‑ | Al Thaid |
15:00 | Dibba Al Hisn | ‑ | Dibba Al-Fujairah |
Uruguay Primera División - Apertura | |||
00:00 | Club Nacional | ‑‑ | Racing Montevideo |
16:30 | Danubio | ‑‑ | Rampla Juniors |
19:00 | Liverpool Montevideo | ‑‑ | Penarol |
USA USL League One | |||
00:00 | Richmond Kickers | ‑‑ | One Knoxville |
USA NISA | |||
22:00 | Georgia Lions | ‑ | Club De Lyon |
USA MLS Next Pro | |||
23:00 | Fort Lauderdale CF | ‑ | New York Red Bulls II |
00:00 | Minnesota United II | ‑ | St. Louis City II |
22:00 | Portland Timbers II | ‑ | Whitecaps II |
Uzbekistan Pro League A | |||
13:30 | Aral | ‑ | Buxoro |
14:00 | Kokand-1912 | ‑ | Dostlik |
15:00 | Mash'al | ‑ | Xorazm |
12:30 | Olimpik-Mobiuz | ‑ | Shortan |
Venezuela Segunda División | |||
00:00 | Fundacion AIFI | ‑ | Bolívar |
Vietnam V.League 1 | |||
12:00 | Hồng Lĩnh Hà Tĩnh | ‑ | Quang Nam |
World AFC U23 Asian Cup | |||
16:30 | Japan U23 | ‑ | Uzbekistan U23 |
World CONMEBOL U20 Femenino | |||
00:30 | Colombia U20 W | ‑ | Argentina U20 W |
03:00 | Venezuela U20 W | ‑ | Brazil U20 W |
All kick-offs UK time
Back to top