Season
Next Week's Fixtures
Next Week's Football Fixtures
, 2023-2024 Season
Filter Fixtures:
Premier League
Championship
League One
League Two
Premier League 2, Division 1
U18 Premier League North
Women's Super League
Scottish Premiership
Scottish League Two
SWPL 1
Irish Premier Division
Irish First Division
Irish FAI Cup
French Ligue 1
French Ligue 2
French National
German Bundesliga
German 2. Bundesliga
German 3. Liga
German Frauen Bundesliga
Italian Serie A
Italian Serie B
Italian Coppa Italia
Italian Serie A Women
Spanish La Liga
Spanish Segunda
Spanish Primera RFEF
Austria Bundesliga
Belgian Pro League
Croatian League
Dutch Eredivisie
Portuguese Primeira Liga
Portuguese Liga Pro
Slovenian PrvaLiga
Swiss Super League
Belgian Super League Women
Belarusian Premier League
Bulgarian First
Czech 1 Liga
Greek Super League
Hungarian League
Israeli Premier League
North Macedonia First League
Moldovan Super League
Polish Ekstraklasa
Polish I Liga
Romanian Liga I
Russia Premier Division
Russia Football National League
Serbian Super Liga
Slovakia Super Liga
Turkish Super League
Ukrainian Premier League
Danish Superliga
Finnish Veikkausliiga
Norwegian Eliteserien
Swedish Allsvenskan
MLS
USL Championship
USL League One
USL League Two
NWSL Women
Argentine Primera
Brazil Serie A
Brazil Serie B
Chilean Primera
Colombia Primera A
Ecuador Serie A
Paraguayan Primera
Uruguay Primera
Brazil Serie A Women
China Super League
China FA Cup
Indonesian Liga 1
Japan J-League
Japan J2-League
Japan J3-League
Saudi Arabia Pro League
South Korea K-League
South Korea K-League 2
Angola Girabola
Ghana Premier League
Kenyan Premier League
Malawi Super League
Nigeria Premier League
South Africa Premier League
Tanzania Premier League
Uganda Premier League
Australia A-League
Australia NPL NSW
Australia NPL Northern NSW
Australia NPL Queensland
Australia NPL South
Australia NPL Victoria
Australia NPL Western
International Friendlies
Club Friendlies
Filter
Mon 13/05
Premier League
Aston Villa v Liverpool
20:00
Premier League 2, Division 1
Sunderland U21 v West Ham U21
19:00
German Frauen Bundesliga
Eintracht Frankfurt W v Freiburg W
18:30
Italian Serie A
Lecce v Udinese
17:30
Fiorentina v Monza
19:45
Italian Serie A Women
Juventus W v Roma W
17:00
Spanish La Liga
Barcelona v Real Sociedad
20:00
Belgian Pro League
Club Brugge v Union St Gilloise
19:30
Portuguese Liga Pro
Leiria v Academico de Viseu
20:15
Bulgarian First
Etar Veliko Tarnovo v Lokomotiv Sofia
15:45
Botev Vratsa v Hebar 1918
18:15
Polish Ekstraklasa
Radomiak Radom v Ruch Chorzow
18:00
Polish I Liga
Miedz Legnica v Podbeskidzie
17:00
Romanian Liga I
Farul Constanta v CS Uni Craiova
18:30
Serbian Super Liga
Novi Pazar v FK Spartak Subotica
15:00
Javor v Vozdovac
17:00
Radnicki Nis v IMT Novi Beograd
17:00
Zeljeznicar v Radnik Surdulica
19:00
Ukrainian Premier League
Kolos Kovalivka v LNZ Cherkasy
13:30
Zorya Luhansk v Veres Rivne
16:00
Swedish Allsvenskan
IFK Goteborg v Malmo
18:10
Argentine Primera
Gimnasia La Plata v Velez
23:00
Brazil Serie A Women
Flamengo W v Fluminense W
20:00
Tanzania Premier League
Tanzania Prisons v Ihefu FC
12:00
JKT Tanzania v Singida Big Stars
14:00
Mtibwa Sugar v Young Africans
14:00
Dodoma Jiji v Namungo FC
17:00
Uganda Premier League
Express FC v NEC
13:00
Club Friendlies
Oita Trinita v Roasso Kumamoto
05:00
Tue 14/05
Premier League
Tottenham v Man City
20:00
U18 Premier League North
Blackburn U18 v Man City U18
12:00
Scottish Premiership
Rangers v Dundee
19:30
Partick Thistle v Raith Rovers
19:45
Spanish La Liga
Osasuna v Real Mallorca
18:30
Real Madrid v Alaves
20:30
Girona v Villarreal
21:00
Swiss Super League
Basel v Stade-Lausanne-Ouchy
19:30
Grasshoppers v Yverdon-Sport FC
19:30
Czech 1 Liga
Mlada Boleslav v Slovacko
16:00
Sparta Prague v Banik Ostrava
18:30
USL League Two
Charlotte Independence 2 v Charlotte Eagles
23:00
Argentine Primera
Union Santa Fe v Banfield
01:00
Brazil Serie A
Sao Paulo v Fluminense
00:00
Brazil Serie B
Avai v CRB
23:00
Vila Nova v Novorizontino
23:00
Chilean Primera
Union La Calera v Universidad de Chile
00:00
Ecuador Serie A
CD Universidad Catolica v Tecnico Universitario
01:00
Paraguayan Primera
Club Guarani v General Caballero
00:30
Indonesian Liga 1
Bali United v Persib Bandung
13:00
Malawi Super League
Silver Strikers v Karonga United
13:30
South Africa Premier League
Royal AM v Mamelodi Sundowns
18:30
Tanzania Premier League
Geita Gold FC v Coastal Union
14:00
Uganda Premier League
Arua Hill v Kitara FC
14:00
Bright Stars FC v Kitara FC
14:00
Busoga United v Vipers FC
14:00
KCCA FC v Wakiso Giants
14:00
Mbarara City v Bul FC
14:00
SC Villa v URA FC
14:00
UPDF FC v Maroons FC
14:00
International Friendlies
Trinidad and Tobago v Guyana
00:00
Wed 15/05
Premier League
Brighton v Chelsea
19:45
Man Utd v Newcastle
20:00
Women's Super League
Tottenham Women v Chelsea Women
19:15
Scottish Premiership
Kilmarnock v Celtic
19:30
Aberdeen v Livingston
19:45
Hibernian v Motherwell
19:45
St Johnstone v Ross County
19:45
St Mirren v Hearts
19:45
SWPL 1
Aberdeen Women v Dundee United Women
19:45
Hearts Women v Celtic Women
19:45
Hibernian Women v Rangers Women
19:45
Montrose Women v Spartans Women
19:45
Motherwell Women v Hamilton Women
19:45
Partick Thistle Women v Glasgow City Women
19:45
French Ligue 1
Nice v Paris Saint Germain
20:00
Reims v Marseille
20:00
Italian Coppa Italia
Atalanta v Juventus
20:00
Spanish La Liga
Rayo Vallecano v Granada
18:30
Sevilla v Cadiz
18:30
Celta de Vigo v Athletic Bilbao
21:00
Getafe v Atletico Madrid
21:00
Swiss Super League
FC Zurich v Servette FC
19:30
Lausanne Sports v FC Luzern
19:30
Czech 1 Liga
Slavia Prague v Plzen
18:30
Greek Super League
Lamia v Aris Thessaloniki
16:00
Olympiacos v AEK Athens
18:00
Paok v Panathinaikos
18:00
Danish Superliga
Randers Freja v Viborg
17:00
Vejle v Lyngby BK
17:00
Brondby v Nordsjaelland
19:00
Swedish Allsvenskan
Elfsborg v AIK Solna
18:00
Halmstads v Hacken
18:00
Mjallby AIF v Hammarby IF
18:00
Vasteras SK v IFK Varnamo
18:00
USL Championship
North Carolina v Loudoun United
00:00
USL League Two
Boston Bolts v Western Mass Pioneers
00:00
North Carolina Fusion v Tobacco Road
00:00
Birmingham Legion II v East Atlanta
22:00
North Carolina II v West Virginia United
23:00
Brazil Serie B
Botafogo SP v Chapecoense
01:30
Coritiba v Guarani Campinas
01:30
America MG v Mirassol
23:00
Brusque v Operario
23:00
Ituano v Recife
23:00
China Super League
Shanghai Shenhua v Qingdao Hainiu
12:35
China FA Cup
Changning Flying Lions v Yanbian Longding
07:00
Indonesian Liga 1
Persepam Madura Utd v Pusamania Borneo
13:00
Japan J-League
Albirex Niigata v Yokohama FM
11:00
Kashiwa Reysol v Shonan
11:00
Machida Zelvia v Cerezo Osaka
11:00
Nagoya Grampus Eight v FC Tokyo
11:00
Sagan Tosu v Kawasaki Frontale
11:00
Sanfrecce Hiroshima v Kashima Antlers
11:00
Sapporo v Jubilo Iwata
11:00
Tokyo Verdy v Gamba Osaka
11:00
Vissel Kobe v Fukuoka
11:00
Urawa Red Diamonds v Kyoto Sanga
11:30
South Korea K-League
Gwangju FC v Ulsan Hyundai
08:30
South Korea K-League 2
Bucheon FC 1995 v Ansan Greeners
08:30
Chungnam Asan v Gimpo Citizen
08:30
Jeonnam Dragons v Seongnam FC
08:30
Cheonan City v Seoul E-Land FC
11:00
Cheongju v Busan I Park
11:00
FC Anyang v Gyeongnam FC
11:00
Angola Girabola
Onze Bravos v Academica do Lobito
15:00
Petro de Luanda v Primeiro de Agosto
18:00
Ghana Premier League
Dreams FC v Bechem United
16:00
Kenyan Premier League
AFC Leopards v Kenya Police
13:00
Bidco United v Ulinzi Stars
13:00
Homeboyz v Nzoia Sugar
13:00
KCB v GOR Mahia
13:00
Muhoroni Youth v Bandari
13:00
Murang'a SEAL v Kariobangi Sharks
13:00
Nairobi City Stars v Tusker
13:00
Shabana v Talanta
13:00
Sofapaka v Posta Rangers
13:00
Nigeria Premier League
Abia Warriors v Rivers United
16:00
Uganda Premier League
Gaddafi v Express FC
14:00
Thu 16/05
Championship
Leeds v Norwich
20:00
Italian Serie B
Bari v Ternana
19:30
Spanish La Liga
Las Palmas v Real Betis
18:30
Almeria v Barcelona
20:30
Real Sociedad v Valencia
21:00
Swiss Super League
FC Lugano v FC Winterthur
19:30
Young Boys v St Gallen
19:30
Czech 1 Liga
Bohemians 1905 v MFK Karvina
16:00
FK Baumit Jablonec v Pardubice
16:00
Zlin v Ceske Budejovice
16:00
Russia Football National League
Tyumen v SKA-Khabarovsk
13:00
Leningradets v Arsenal Tula
15:00
Volgar Astrakhan v FK Neftekhimik
16:00
Shinnik v Akron Tolyatti
16:30
Torpedo Moscow v Kuban Krasnodar
17:30
Danish Superliga
AGF Aarhus v Silkeborg
17:00
Hvidovre IF v OB Odense
17:00
FC Copenhagen v FC Midtjylland
19:00
Norwegian Eliteserien
Bodo Glimt v Tromso
17:00
Brann v Sandefjord
17:00
Fredrikstad v Stromsgodset
17:00
Haugesund v Kristiansund BK
17:00
Odd v Molde
17:00
Rosenborg v KFUM Oslo
17:00
Sarpsborg v Ham-Kam
17:00
Viking FK v Lillestrom
17:00
Swedish Allsvenskan
IF Brommapojkarna v Djurgardens
18:00
Kalmar FF v IFK Norrkoping
18:00
Malmo v Gais
18:00
Sirius v IFK Goteborg
18:00
MLS
Cincinnati v Atlanta United FC
00:30
D.C. United v NY Red Bulls
00:30
Montreal v Columbus
00:30
Orlando v Inter Miami CF
00:30
Philadelphia v New York City
00:30
Austin FC v Houston
01:30
Chicago v Charlotte FC
01:30
Minnesota United FC v LA Galaxy
01:30
Nashville Sc v Toronto FC
01:30
St. Louis City v Los Angeles FC
01:30
Colorado v Vancouver
02:30
Real Salt Lake v Seattle
02:30
Portland v San Jose
03:30
USL Championship
Birmingham Legion v Charleston Battery
01:00
USL League Two
Southern Soccer Academy v Dothan United
00:00
Virginia Beach United v Northern Virginia
00:00
Midwest United v South Bend Lions
00:30
Chicago Dutch Lions v Des Moines Menace
01:00
Sueno v St. Charles
01:00
Davis Legacy v SF Glens
03:00
Brazil Serie B
Ceara v Amazonas
01:30
Paysandu v Goias
01:30
Ponte Preta v Santos
01:30
China Super League
Shandong Luneng v Sichuan Jiuniu
12:35
Saudi Arabia Pro League
Al Taee v Al-Fateh
16:00
Al Khaleej Saihat v Al-Ittihad FC
19:00
Al-Wehda v Al-Raed
19:00
Tanzania Premier League
Kinondoni MC v Singida Big Stars
17:00
Fri 17/05
Championship
Southampton v West Brom
20:00
Scottish Premiership
Raith Rovers v Partick Thistle
19:45
Irish Premier Division
Drogheda v Galway Utd
19:45
Dundalk v Shamrock Rovers
19:45
Shelbourne v Waterford
19:45
Sligo Rovers v Bohemians Dublin
19:45
St Patricks v Derry City
19:45
Irish First Division
Bray v Cork City
19:45
Cobh Ramblers v Treaty United
19:45
UCD v Finn Harps
19:45
Wexford Youths v Kerry
19:45
Irish FAI Cup
Wayside Celtic v Collinstown
19:45
French Ligue 2
Angers v Dunkerque
19:45
Auxerre v Concarneau
19:45
Bastia v Paris FC
19:45
Bordeaux v Pau
19:45
Caen v Valenciennes
19:45
Grenoble v Amiens
19:45
Guingamp v Laval
19:45
Quevilly v St Etienne
19:45
Rodez v AC Ajaccio
19:45
Troyes v FC Annecy
19:45
Italian Serie A
Fiorentina v Napoli
19:45
Italian Serie B
Palermo v Sampdoria
19:30
Spanish Segunda
Mirandes v Elche
19:30
Belgian Pro League
Sint Truidense VV v Leuven
19:45
Croatian League
Istra v NK Varazdin
17:00
Belgian Super League Women
Genk W v OH Leuven W
19:30
Gent W v Standard Liege W
19:30
Belarusian Premier League
Dinamo Minsk v Shakhtyor Soligorsk
01:00
FC Gomel v Torpedo Zhodino
01:00
FC Smorgon v FC Isloch Minsk Raion
01:00
Neman Grodno v Arsenal Dzyarzhynsk
01:00
FC Slutsk v Dinamo Brest
16:55
BATE Borisov v Slavia Mozyr
18:30
Bulgarian First
Pirin Blagoevgrad v Etar Veliko Tarnovo
13:15
Lokomotiv Sofia v Botev Vratsa
15:45
Hebar 1918 v Beroe Stara Zagora
18:15
Polish Ekstraklasa
Stal Mielec v Pogon Szczecin
17:00
Gornik Zabrze v Puszcza Niepolomice
19:30
Polish I Liga
Znicz Pruszkow v Wisla Plock
17:00
Resovia Rzeszow v Motor Lublin
19:30
Finnish Veikkausliiga
AC Oulu v IFK Mariehamn
16:00
HJK Helsinki v VPS Vaasa
16:00
SJK v Inter Turku
17:00
Ilves v Haka
18:00
USL League Two
Brooke House v Florida Elite
00:00
Seahorses v Ventura County Fusion
03:00
Southern Soccer Academy v Asheville City
20:00
Brazil Serie B
CRB v Vila Nova
23:00
Brazil Serie A Women
Botafogo W v Kindermann W
19:00
Santos W v Cruzeiro W
23:00
China Super League
Zhejiang FC v Nantong Zhiyun
12:00
Cangzhou Mighty Lions v Tianjin Tigers
12:35
Henan Songshan Longmen v Wuhan Three Towns
12:35
Meizhou Hakka FC v Chengdu Rongcheng
12:35
Changchun Yatai v Beijing Guoan
13:00
China FA Cup
Shenzhen Juniors v Qingdao Red Lions
08:30
Tai'an Tiankuang v Dongguan United
08:30
Hainan Star v Jiangxi Liansheng
10:00
Dalian Huayi v Yunnan Yukun
12:00
Rizhao Yuqi v Shanghai Jiading
12:30
Saudi Arabia Pro League
Dhamk v Al-Fayha
16:00
Al-Ettifaq v Al Akhdoud
19:00
Al-Nassr v Al-Hilal
19:00
Ghana Premier League
Bechem United v Karela
01:00
Berekum Chelsea v Asante Kotoko
01:00
Dreams FC v Heart of Lions
01:00
Hearts of Oak v Aduana Stars
01:00
Legon Cities v Great Olympics
01:00
Medeama v Real Tamale
01:00
Nations FC v Accra Lions
01:00
Nsoatreman v Bibiani Gold Stars
01:00
Samartex v Bofoakwe Tano
01:00
Tanzania Premier League
Dodoma Jiji v Simba SC
14:00
Australia NPL NSW
Sydney Fc Youth v Sydney Olympic
10:30
Central Coast II v Rockdale Ilinden
11:00
Australia NPL South
Modbury Jets v Campbelltown City
11:00
Para Hills Knights v South Adelaide
11:00
Australia NPL Victoria
Melbourne Knights FC v South Melbourne
10:30
Dandenong City v Avondale FC
10:45
Moreland City v Green Gully
11:30
Australia NPL Western
Olympic Kingsway v Inglewood United
12:00
Perth SC v Bayswater City
12:00
Perth Glory Youth v Perth RedStar FC
17:00
Sat 18/05
League One
Bolton v Oxford Utd
16:15
U18 Premier League North
Everton U18 v Newcastle U18
12:30
Women's Super League
Arsenal Women v Brighton Women
15:00
Aston Villa Women v Man City Women
15:00
Bristol City Women v Everton Women
15:00
Leicester Women v Liverpool Women
15:00
Man Utd Women v Chelsea Women
15:00
Tottenham Women v West Ham Women
15:00
Scottish Premiership
Celtic v St Mirren
12:30
Dundee v Kilmarnock
12:30
Hearts v Rangers
12:30
Scottish League Two
Stranraer v East Kilbride
15:00
Irish First Division
Longford v Athlone
19:30
Irish FAI Cup
Midleton v St. Francis
14:00
Maynooth University Town v Gorey Rangers
15:00
College Corinthians v Cobh Wanderers
16:00
French National
Avranches v Chamois Niortais
17:00
Chasselay MDA v Orleans
17:00
Chateauroux v Cholet
17:00
FC Rouen v Dijon
17:00
Le Mans v US Marignane
17:00
Martigues v Nimes
17:00
Red Star F.C. v Epinal
17:00
Sochaux v Versailles
17:00
Villefranche v Nancy
17:00
German Bundesliga
Borussia Dortmund v SV Darmstadt 98
14:30
Eintracht Frankfurt v RB Leipzig
14:30
Heidenheim v FC Koln
14:30
Hoffenheim v Bayern Munich
14:30
Leverkusen v Augsburg
14:30
Union Berlin v Freiburg
14:30
VFB Stuttgart v Borussia Monchengladbach
14:30
Werder Bremen v VfL Bochum 1848
14:30
Wolfsburg v Mainz
14:30
German 3. Liga
Dynamo Dresden v Duisburg
12:30
Erzgebirge Aue v Waldhof Mannheim
12:30
Hallescher FC v Dortmund II
12:30
Jahn Regensburg v Saarbrucken
12:30
Preussen Munster v Unterhaching
12:30
SC Freiburg II v FC Viktoria Koln
12:30
SSV Ulm v Verl
12:30
SV Sandhausen v FC Ingolstadt 04
12:30
TSV 1860 Munchen v Arminia Bielefeld
12:30
VfB Lubeck v Rot-Weiss Essen
12:30
Italian Serie A
Lecce v Atalanta
17:00
Torino v AC Milan
19:45
Italian Serie B
Catanzaro v Brescia
19:30
Italian Serie A Women
Sassuolo W v Juventus W
14:00
AC Milan W v Sampdoria W
17:00
Spanish Segunda
FC Andorra v Burgos
13:00
Huesca v Racing Santander
15:15
Leganes v Gijon
15:15
Eldense v Levante
20:00
Tenerife v Amorebieta
20:00
Spanish Primera RFEF
Barcelona B v Gimnastic
18:00
CD Arenteiro v Celta Vigo B
18:00
CD Teruel v Osasuna B
18:00
CF Rayo Majadahonda v Union de Salamanca
18:00
Cornella v Leonesa
18:00
Real Sociedad B v Deportivo de La Coruna
18:00
Real Union v Fuenlabrada
18:00
Sabadell v Ponferradina
18:00
SD Logrones v Lugo
18:00
Sestao River v SD Tarazona
18:00
Austria Bundesliga
FC BW Linz v Austria Vienna
16:00
SC Rheindorf Altach v Austria Lustenau
16:00
Wolfsberger AC v WSG Tirol
16:00
Belgian Pro League
Westerlo v KV Mechelen
17:15
Standard de Liege v Gent
19:45
Croatian League
Rudes Zagreb v Lokomotiva Zagreb
16:00
Slaven Belupo v Dinamo Zagreb
18:10
Slovenian PrvaLiga
NK Aluminij v NK Domzale
14:00
NK Radomlje v NK Celje
14:00
NS Mura v Rogaska
14:00
Swiss Super League
Grasshoppers v Basel
17:00
Stade-Lausanne-Ouchy v Lausanne Sports
17:00
Yverdon-Sport FC v FC Luzern
17:00
Belgian Super League Women
Club Brugge W v Anderlecht W
12:30
Belarusian Premier League
Naftan Novopolotsk v Dnepr Mogilev
14:00
Minsk v FC Vitebsk
16:00
Bulgarian First
CSKA Sofia v Levski Krumovgrad
15:45
Lokomotiv Plovdiv v Levski Sofia
18:15
Czech 1 Liga
Mlada Boleslav v Sparta Prague
16:00
Plzen v Banik Ostrava
16:00
Slovacko v Slavia Prague
16:00
Hungarian League
Ferencvaros v Ujpest
16:00
Kecskemeti TE v Zalaegerszegi TE
16:00
Mezokovesd-Zsory v MTK Budapest
16:00
Paksi FC v Kisvarda FC
16:00
Puskas Academia v Debrecen
16:00
Videoton v Diosgyori
16:00
Israeli Premier League
FC Ashdod v Hapoel Jerusalem
16:00
Hapoel Hadera v Hapoel Tel Aviv
16:00
Bnei Sakhnin v Maccabi Haifa
18:30
Maccabi Bnei Raina v Hapoel Haifa
18:30
Maccabi Tel Aviv v Hapoel Be'er Sheva
18:30
Moldovan Super League
Milsami Orhei v Dacia Buiucani
18:00
Petrocub-Hincesti v FC Zimbru
18:00
Sheriff Tiraspol v Zaria Balti
18:00
Polish Ekstraklasa
Korona Kielce v Ruch Chorzow
14:00
Slask Wroclaw v Radomiak Radom
16:30
Piast Gliwice v Jagiellonia Bialystok
19:00
Polish I Liga
Zaglebie Sosnowiec v Miedz Legnica
14:00
GKS Katowice v Wisla Krakow
16:30
Gornik Leczna v Stal Rzeszow
19:00
Romanian Liga I
CFR Cluj v Farul Constanta
16:00
CS Uni Craiova v Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
16:00
Russia Premier Division
Dynamo Moscow v Krylya Sovetov
12:00
Lokomotiv Moscow v Fakel Voronezh
14:30
Sochi v FC Krasnodar
17:00
Russia Football National League
Chornomorets Odesa v Yenisey Krasnoyarsk
13:00
FC Dynamo Makhachkala v Rodina Moskva
17:00
Serbian Super Liga
FK Cukaricki v Partizan Belgrade
16:00
FK Napredak v Red Star Belgrade
16:00
IMT Novi Beograd v Vozdovac
16:00
Mladost Lucani v TSC Backa Topola
16:00
Radnicki 1923 v Vojvodina
16:00
Radnicki Nis v Javor
16:00
Radnik Surdulica v FK Spartak Subotica
16:00
Zeljeznicar v Novi Pazar
16:00
Slovakia Super Liga
Dukla Banska Bystrica v MFK Skalica
16:00
FC Kosice v Zemplin
16:00
MSK Zilina v Dunajska Streda
16:00
Slovan Bratislava v Ruzomberok
16:00
Spartak Trnava v Podbrezova
16:00
Zlate Moravce v AS Trencin
16:00
MLS
Nashville Sc v Atlanta United FC
18:45
USL Championship
Colorado Switchbacks v Rhode Island
02:00
El Paso Locomotive v Memphis 901
02:00
USL League One
Charlotte Independence v Union Omaha
00:30
Central Valley Fuego v One Knoxville
03:30
USL League Two
Charlotte Eagles v Tobacco Road
00:00
Kalamazoo FC v Lansing City
00:00
Kings Hammer v Cleveland Force
19:00
Lone Star II v Real Central New Jersey
19:00
Brooke House v Nona
20:00
Midwest United v Ann Arbor
20:00
Northern Virginia v Patuxent
20:00
Christos v Virginia Marauders
21:00
Project 51O v Almaden
22:00
North Carolina II v Charlotte Independence 2
23:00
San Francisco City v Academica SC
23:00
Seacoast United Phantoms v AC Connecticut
23:00
Morris Elite v Staten Island Athletic
23:30
NWSL Women
Houston Dash W v Portland Thorns W
01:00
North Carolina W v Utah Royals W
01:00
Bay FC v San Diego Wave W
03:30
Argentine Primera
Barracas Central v Sarmiento
00:00
Independiente Rivadavia v Godoy Cruz
19:30
Defensa y Justicia v Gimnasia La Plata
21:45
Brazil Serie A
Vitoria v Atletico Goianiense
20:00
Fortaleza EC v CA Paranaense
22:30
Brazil Serie B
Novorizontino v Coritiba
01:30
Recife v Avai
19:30
Amazonas v Paysandu
21:30
Goias v Botafogo SP
22:00
Chilean Primera
Everton De Vina v Deportes Copiapo
17:30
Cobreloa v Deportes Iquique
20:00
Universidad de Chile v Universidad Catolica
22:30
Colombia Primera A
La Equidad v Tolima
23:15
Ecuador Serie A
Deportivo Cuenca v Imbabura
01:00
Libertad v El Nacional
19:00
Emelec v Macara
21:30
Paraguayan Primera
General Caballero v Sportivo Luqueno
01:00
Nacional Asuncion v 2 de Mayo
01:00
Olimpia v Club Guarani
01:00
Sol de America v Cerro Porteno
01:00
Sportivo Ameliano v Sportivo Trinidense
01:00
Tacuary v Libertad Asuncion
01:00
Uruguay Primera
Fenix v Progreso
16:30
CA River Plate v Rampla Juniors
19:00
Defensor Sporting v Penarol
22:00
Brazil Serie A Women
Corinthians W v Real Brasilia W
15:00
China Super League
Qingdao Youth Island v Shanghai Port
12:35
China FA Cup
Langfang Glory City v Heilongjiang Lava Spring
08:30
Shenzhen Jixiang v Nanjing City FC
08:30
Guangzhou E-Power v Wuxi Wugou
10:00
Shaanxi Union v Guangzhou Evergrande
10:00
Hunan Billows FC v Shijiazhuang Gongfu
10:30
Indonesian Liga 1
Persib Bandung v Bali United
13:00
Japan J-League
Fukuoka v Cerezo Osaka
08:00
Sagan Tosu v Nagoya Grampus Eight
11:00
Japan J2-League
JEF United Chiba v Ehime FC
06:00
Mito Hollyhock v Oita Trinita
06:00
Montedio Yamagata v Blaublitz Akita
06:00
Thespakusatsu Gunma v Iwaki FC
06:00
Tokushima Vortis v Roasso Kumamoto
06:00
Yokohama FC v Shimizu S-Pulse
06:00
Kagoshima United v V-Varen Nagasaki
07:00
Japan J3-League
FC Imabari v Fukushima United
05:00
Grulla Morioka v YSCC Yokohama
06:00
Kamatamare Sanuki v Omiya Ardija
06:00
Kataller Toyama v FC Osaka
06:00
Matsumoto Yamaga v Kitakyushu
06:00
Nagano Parceiro v Kanazawa
06:00
Nara Club v FC Gifu
06:00
FC Ryukyu v Tegevajaro Miyazaki
09:00
Saudi Arabia Pro League
Al Taawon v Al Shabab
16:00
Al-Hazm v Al Riyadh
16:00
Al-Ahli Jeddah v Abha
19:00
South Korea K-League
Daejeon Citizen v Incheon United
08:30
Gimcheon Sangmu v Jeju United FC
11:00
South Korea K-League 2
Ansan Greeners v Cheongju
08:30
Seoul E-Land FC v Jeonnam Dragons
11:00
Suwon Bluewings v Bucheon FC 1995
11:00
Angola Girabola
Recreativo do Libolo v Sporting de Cabinda
15:00
Uniao de Malanje v Wiliete
15:00
Academica do Lobito v Interclube
15:30
Petro de Luanda v Kabuscorp
16:00
Sagrada Esperanca v Desportivo Huila
16:00
Kenyan Premier League
Bandari v Sofapaka
13:00
GOR Mahia v Muhoroni Youth
13:00
Posta Rangers v Homeboyz
13:00
Talanta v KCB
13:00
Ulinzi Stars v Murang'a SEAL
13:00
Malawi Super League
Bangwe All Stars v Chitipa United
13:30
Creck v Nyasa Big Bullets
13:30
MAFCO v Be Forward Wanderers
13:30
South Africa Premier League
Cape Town City v Richards Bay
14:00
Golden Arrows v Cape Town Spurs
14:00
Kaizer Chiefs v Polokwane City
14:00
Royal AM v Chippa United
14:00
Sekhukhune United v Amazulu
14:00
Stellenbosch FC v Mamelodi Sundowns
14:00
Supersport United v Moroka Swallows
14:00
TS Galaxy FC v Orlando Pirates
14:00
Uganda Premier League
Busoga United v Bul FC
13:00
Express FC v Arua Hill
13:00
Kitara FC v Gaddafi
13:00
Maroons FC v KCCA FC
13:00
NEC v SC Villa
13:00
URA FC v Bright Stars FC
13:00
Vipers FC v Mbarara City
13:00
Wakiso Giants v UPDF FC
13:00
Australia A-League
Wellington v Melbourne Victory
07:30
Central Coast Mariners v Sydney
10:45
Australia NPL NSW
NWS Spirit v APIA Tigers
08:30
Hills Brumbies v Blacktown City
10:00
St. George Saints v Sutherland Sharks
10:00
Western Sydney W. II v Marconi Stallions
10:00
Manly United FC v Wollongong Wolves
10:15
St George City FA v Sydney United 58 FC
10:15
Australia NPL Northern NSW
Adamstown Rosebud v Broadmeadow Magic
05:30
Lambton Jaffas v Lake Macquarie City
05:30
Valentine Phoenix v Maitland FC
10:15
Australia NPL Queensland
Brisbane City v Olympic FC
08:00
Redlands United v Peninsula Power
09:00
Gold Coast United v WDSC Wolves
09:30
Queensland Lions FC v Gold Coast Knights
10:00
Australia NPL South
Adelaide United II v Adelaide Raiders
06:30
NE Metrostars v Adelaide Comets
08:30
Adelaide Olympic v Adelaide City FC
09:30
Croydon Kings v FK Beograd
10:30
Australia NPL Victoria
Manningham United Blues v Oakleigh Cannons
06:00
St. Albans Saints v Port Melbourne
08:00
Hume City v Dandenong Thunder
10:00
Australia NPL Western
Armadale v Floreat Athena
08:00
Balcatta v Stirling Macedonia
08:00
Western Knights v Fremantle City
08:00
Sun 19/05
Premier League
Arsenal v Everton
16:00
Brentford v Newcastle
16:00
Brighton v Man Utd
16:00
Burnley v Nottingham Forest
16:00
Chelsea v Bournemouth
16:00
Crystal Palace v Aston Villa
16:00
Liverpool v Wolverhampton
16:00
Luton v Fulham
16:00
Man City v West Ham
16:00
Sheffield Utd v Tottenham
16:00
League Two
Crawley Town v Crewe
13:00
Scottish Premiership
Livingston v Hibernian
15:00
Motherwell v St Johnstone
15:00
Ross County v Aberdeen
15:00
SWPL 1
Dundee United Women v Motherwell Women
12:00
Hamilton Women v Montrose Women
12:00
Spartans Women v Aberdeen Women
12:00
Celtic Women v Hibernian Women
14:10
Glasgow City Women v Hearts Women
14:10
Rangers Women v Partick Thistle Women
14:10
Irish FAI Cup
Ballyfermot United v Rockmount
14:00
Cockhill Celtic v Ayrfield United
14:00
Pike Rovers v Villa
14:00
Wilton United v Glebe North
14:30
French Ligue 1
Le Havre v Marseille
20:00
Lens v Montpellier
20:00
Lille v Nice
20:00
Lorient v Clermont
20:00
Metz v Paris Saint Germain
20:00
Monaco v Nantes
20:00
Olympique Lyonnais v Strasbourg
20:00
Reims v Rennes
20:00
Toulouse v Brest
20:00
German 2. Bundesliga
Elversberg v Karlsruher
14:30
Fortuna Dusseldorf v FC Magdeburg
14:30
Greuther Furth v Schalke
14:30
Hamburger v Nurnberg
14:30
Hannover 96 v Holstein Kiel
14:30
Hansa Rostock v SC Paderborn 07
14:30
Kaiserslautern v Braunschweig
14:30
VfL Osnabruck v Hertha Berlin
14:30
Wehen Wiesbaden v St Pauli
14:30
Italian Serie A
Sassuolo v Cagliari
11:30
Monza v Frosinone
14:00
Udinese v Empoli
14:00
Inter Milan v Lazio
17:00
AS Roma v Genoa
19:45
Italian Serie A Women
Pomigliano W v Napoli W
11:30
Roma W v Fiorentina W
13:30
Spanish La Liga
Alaves v Getafe
18:00
Athletic Bilbao v Sevilla
18:00
Atletico Madrid v Osasuna
18:00
Barcelona v Rayo Vallecano
18:00
Cadiz v Las Palmas
18:00
Granada v Celta de Vigo
18:00
Real Betis v Real Sociedad
18:00
Real Mallorca v Almeria
18:00
Valencia v Girona
18:00
Villarreal v Real Madrid
18:00
Spanish Segunda
Eibar v FC Cartagena
13:00
Alcorcon v Real Valladolid
15:15
Real Zaragoza v Racing DE Ferrol
20:00
Austria Bundesliga
Rapid Vienna v TSV Prolactal Hartberg
16:00
Salzburg v LASK Linz
16:00
Sturm Graz v Austria Klagenfurt
16:00
Belgian Pro League
Cercle Brugge v Union St Gilloise
12:30
Anderlecht v Club Brugge
17:30
Croatian League
Hajduk Split v HNK Gorica
16:00
NK Osijek v Rijeka
18:30
Dutch Eredivisie
Almere City v N.E.C.
13:30
AZ Alkmaar v FC Utrecht
13:30
Feyenoord v Excelsior
13:30
Heracles Almelo v Fortuna Sittard
13:30
PEC Zwolle v Twente
13:30
PSV Eindhoven v Waalwijk
13:30
Sparta Rotterdam v SC Heerenveen
13:30
Vitesse Arnhem v Ajax
13:30
Volendam v Go Ahead Eagles
13:30
Portuguese Primeira Liga
Arouca v Vitoria Guimaraes
01:00
Boavista v Vizela
01:00
Braga v Porto
01:00
Estrela da Amadora v Gil Vicente
01:00
Famalicao v Casa Pia
01:00
Farense v Portimonense
01:00
Moreirense v Estoril-Praia
01:00
Rio Ave v Benfica
01:00
Sporting Lisbon v GD Chaves
01:00
Portuguese Liga Pro
Academico de Viseu v Maritimo
18:00
AD Oliveirense v Leixoes
18:00
AVS v Tondela
18:00
Benfica B v Porto B
18:00
CD Nacional v Mafra
18:00
Feirense v Prozis-Vilaverdense
18:00
Pacos Ferreira v Belenenses
18:00
Penafiel v Torreense
18:00
Santa Clara v Leiria
18:00
Slovenian PrvaLiga
Koper v Maribor
16:30
Olimpija Ljubljana v Ask Bravo
16:30
Bulgarian First
Cherno More Varna v Ludogorets
18:30
Czech 1 Liga
Ceske Budejovice v FK Baumit Jablonec
16:00
Pardubice v MFK Karvina
16:00
Zlin v Bohemians 1905
16:00
Greek Super League
AEK Athens v Lamia
18:00
Aris Thessaloniki v Paok
18:00
Panathinaikos v Olympiacos
18:00
Israeli Premier League
Hapoel Petah Tikva v Maccabi Netanya
18:00
North Macedonia First League
Akademija Pandev v FK Makedonija GP
16:00
Bregalnica Stip v Sileks
16:00
FK Struga v Shkupi
16:00
Rabotnicki v Shkendija
16:00
Vardar v FK Tikves
16:00
Voska Sport v KF Gostivari
16:00
Polish Ekstraklasa
Cracovia v Rakow Czestochowa
11:30
Warta Poznan v Legia Warsaw
14:00
Widzew Lodz v Lech Poznan
16:30
Polish I Liga
Polonia Warszawa v Odra Opole
14:00
Nieciecza v GKS Tychy
17:00
Lechia Gdansk v Arka Gdynia
19:30
Romanian Liga I
Rapid Bucuresti v Steaua Bucharest
19:00
Russia Premier Division
Ural v FC Orenburg
10:00
Spartak Moscow v Rubin Kazan
12:15
Rostov v Baltika
14:30
Akhmat Grozny v Zenit St Petersburg
17:00
Turkish Super League
Ankaragucu v Pendikspor
18:00
Antalyaspor v Adana Demirspor
18:00
Besiktas v Hatayspor
18:00
Caykur Rizespor v Kasimpasa
18:00
Galatasaray v Fenerbahce
18:00
Gazisehir Gaziantep v Fatih Karagumruk
18:00
Istanbul Basaksehir v Trabzonspor
18:00
Istanbulspor v Sivasspor
18:00
Kayserispor v Konyaspor
18:00
Samsunspor v Alanyaspor
18:00
Ukrainian Premier League
Dnipro-1 v Shakhtar Donetsk
13:30
Dynamo Kiev v Kryvyi Rih
13:30
FC Metalist 1925 v Polessya
13:30
FC Minaj v Kolos Kovalivka
13:30
FC Rukh Vynnyky v Chornomorets Odesa
13:30
LNZ Cherkasy v Zorya Luhansk
13:30
Veres Rivne v Oleksandria
13:30
Vorskla Poltava v FC Obolon
13:30
Danish Superliga
OB Odense v Randers Freja
13:00
Finnish Veikkausliiga
IF Gnistan v KuPS Kuopio
14:00
EIF v Lahti
16:30
Swedish Allsvenskan
Hammarby IF v AIK Solna
13:00
IF Brommapojkarna v IFK Norrkoping
13:00
Gais v Elfsborg
15:30
IFK Varnamo v Kalmar FF
15:30
MLS
Charlotte FC v LA Galaxy
00:30
Cincinnati v St. Louis City
00:30
Inter Miami CF v D.C. United
00:30
New England v Philadelphia
00:30
New York City v NY Red Bulls
00:30
Toronto FC v Montreal
00:30
Austin FC v Sporting KC
01:30
Chicago v Columbus
01:30
Houston v FC Dallas
01:30
Minnesota United FC v Portland
01:30
Real Salt Lake v Colorado
02:30
San Jose v Orlando
03:30
Seattle v Vancouver
03:30
USL Championship
Indy Eleven v Hartford Athletic
00:00
Loudoun United v Monterey Bay
00:00
Pittsburgh Riverhounds v North Carolina
00:00
FC Tampa Bay Rowdies v FC Tulsa
00:30
Oakland Roots v Orange County SC
03:00
Las Vegas Lights FC v Louisville City FC
03:30
Phoenix Rising v Miami FC
03:30
USL League One
Richmond Kickers v Greenville Triumph SC
00:00
Tormenta FC v Chattanooga
00:30
Spokane Velocity v Forward Madison FC
23:00
USL League Two
Fort Wayne v Dayton Dutch Lions
00:00
Lehigh Valley United v Reading United
00:00
New Mexico United II v Flatirons Rush
00:00
Oakland County v Union Macomb
00:00
South Bend Lions v Flint City Bucks
00:00
Virginia Beach United v Charlottesville Blues
00:00
Wake v SC United Bantams
00:00
West Virginia United v North Carolina Fusion
00:00
Western Mass Pioneers v Pathfinder
00:00
Ironbound v Hudson Valley Hammers
00:30
AHFC Royals v Hill Country Lobos
01:00
Bavarian v Minneapolis City
01:00
Blue Goose v Mississippi Brilla
01:00
Corpus Christi v Houston Sur
01:00
Louisiana Krewe v Little Rock Rangers
01:00
Rochester v St. Croix
01:00
Sueno v River Light
01:00
Peoria v Chicago Dutch Lions
01:30
Utah United v Utah Avalanche
02:00
Redlands v Capo II
03:00
Lane United v Midlakes United
22:00
Tacoma Stars v Ballard
22:00
West Seattle Junction v Capital FC
22:00
Long Island Rough Riders v New Jersey Copa
23:00
Miami AC v Sarasota Paradise
23:00
Weston FC v Swan City
23:30
NWSL Women
Washington Spirit W v Angel City W
00:30
Kansas City W v Racing Louisville W
02:30
Gotham FC W v Chicago Red Stars W
22:00
Seattle Reign W v Orlando Pride W
23:00
Argentine Primera
River Plate v Belgrano
00:00
Instituto v Union Santa Fe
00:30
Platense v Independiente
19:30
Banfield v Huracan
21:45
Talleres v Atletico Tucuman
21:45
Brazil Serie A
Vasco da Gama v Flamengo
01:00
Criciuma v Palmeiras
15:00
Atletico MG v Bahia
20:00
Corinthians v Botafogo ASF
20:00
Brazil Serie B
Santos v Brusque
15:00
Chapecoense v Ponte Preta
20:00
Mirassol v Ituano
20:00
Operario v Ceara
20:00
Chilean Primera
Universidad de Chile v CD Universidad Catolica
00:00
Nublense v O'Higgins
17:30
Colo Colo v Palestino
22:30
Colombia Primera A
Once Caldas v Santa Fe
01:30
Junior v Deportivo Pereira
23:30
Ecuador Serie A
Independiente del Valle v LDU de Quito
00:00
Mushuc Runa v Delfin SC
19:00
Aucas v CD Universidad Catolica
21:30
Uruguay Primera
Danubio v Racing Montevideo
16:30
Boston River v Cerro
19:00
Wanderers v Cerro Largo
21:30
Brazil Serie A Women
Ferroviaria W v America Mineiro W
22:30
China FA Cup
Qingdao Elite United v Suzhou Dongwu
07:30
Beijing Technology v Guangxi Pingguo Haliao
08:30
Shangyu Pterosaur v Shenyang Urban
08:30
Guangxi Hengchen v Dalian Zhixing
10:00
Hangzhou Wuyue Qiantang v Chongqing Tongliang Long
12:30
Indonesian Liga 1
Pusamania Borneo v Persepam Madura Utd
13:00
Japan J-League
Jubilo Iwata v Urawa Red Diamonds
06:00
Kyoto Sanga v Sanfrecce Hiroshima
06:00
Machida Zelvia v Tokyo Verdy
06:00
FC Tokyo v Yokohama FM
07:00
Gamba Osaka v Kawasaki Frontale
07:00
Kashima Antlers v Vissel Kobe
07:00
Kashiwa Reysol v Sapporo
08:00
Shonan v Albirex Niigata
08:00
Japan J2-League
Okayama v Ventforet Kofu
06:00
Renofa Yamaguchi v Fujieda MYFC
06:00
Tochigi SC v Vegalta Sendai
09:00
Japan J3-League
Gainare Tottori v SC Sagamihara
05:00
Azul Claro Numazu v Vanraure Hachinohe
06:00
South Korea K-League
FC Seoul v Daegu FC
08:30
Gangwon FC v Ulsan Hyundai
08:30
Gwangju FC v Jeonbuk Motors
08:30
Suwon City FC v Pohang Steelers
11:00
South Korea K-League 2
Cheonan City v FC Anyang
08:30
Seongnam FC v Busan I Park
08:30
Gyeongnam FC v Gimpo Citizen
11:00
Angola Girabola
Santa Rita v Primeiro de Agosto
15:00
Sao Salvador v Onze Bravos
15:00
Kenyan Premier League
AFC Leopards v Bidco United
13:00
Kariobangi Sharks v Shabana
13:00
Kenya Police v Tusker
13:00
Nzoia Sugar v Nairobi City Stars
13:00
Malawi Super League
CIVO United v Mighty Tigers
13:30
Dedza Dynamos v Kamuzu Barracks
13:30
FOMO v Ekwendeni Hammers
13:30
Moyale Barracks v Baka City
13:30
Nigeria Premier League
Rivers United v Niger Tornadoes
16:00
Australia NPL Northern NSW
Hamilton Olympic v Cooks Hill United FC
05:30
New Lambton v Charlestown Azzurri
05:30
Weston Workers v Edgeworth Eagles
05:30
Australia NPL Queensland
Sunshine Coast Wanderers v Brisbane Roar Youth
06:00
Moreton City v Rochedale Rovers
07:30
Australia NPL Victoria
Heidelberg United v Altona Magic
07:00
Mon 20/05
USL League Two
Boston City v Vermont Green
00:00
Buffalo v Toledo Villa
00:00
Cedar Stars Rush v Manhattan
00:00
St. Charles v Chicago City
00:00
Davis Legacy v Marin
03:00
Monterey Bay II v SF Glens
03:00
Argentine Primera
Central Cordoba v Boca Juniors
00:00
Colombia Primera A
Millonarios v Bucaramanga
02:00
Ecuador Serie A
Cumbaya v Barcelona SC
00:00
Full Football Season Fixture Lists
Use the selector below to show a full competition's fixture list for the remainder of the season.
League:
Pick a League -
Premier League Fixtures
Championship Fixtures
League One Fixtures
League Two Fixtures
FA Cup Fixtures
Southern Premier Central Fixtures
Premier League 2, Division 1 Fixtures
U18 Premier League North Fixtures
Women's Super League Fixtures
Women's FA Cup Fixtures
FA Women's League Cup Fixtures
Scottish Premiership Fixtures
Scottish League Two Fixtures
Scottish Cup Fixtures
SWPL 1 Fixtures
Irish Cup Fixtures
Irish Premier Division Fixtures
Irish First Division Fixtures
Irish FAI Cup Fixtures
Champions League Fixtures
Europa League Fixtures
Europa Conference League Fixtures
French Ligue 1 Fixtures
French Ligue 2 Fixtures
French Coupe de France Fixtures
French National Fixtures
German Bundesliga Fixtures
German 2. Bundesliga Fixtures
German 3. Liga Fixtures
German DFB Pokal Fixtures
German Frauen Bundesliga Fixtures
Italian Serie A Fixtures
Italian Serie B Fixtures
Italian Coppa Italia Fixtures
Italian Serie A Women Fixtures
Spanish La Liga Fixtures
Spanish Segunda Fixtures
Spanish Primera RFEF Fixtures
Austria Bundesliga Fixtures
Belgian Pro League Fixtures
Croatian League Fixtures
Dutch Eredivisie Fixtures
Portuguese Primeira Liga Fixtures
Portuguese Liga Pro Fixtures
Slovenian PrvaLiga Fixtures
Swiss Super League Fixtures
Belgian Super League Women Fixtures
Belarusian Premier League Fixtures
Bulgarian First Fixtures
Czech 1 Liga Fixtures
Greek Super League Fixtures
Hungarian League Fixtures
Israeli Premier League Fixtures
North Macedonia First League Fixtures
Moldovan Super League Fixtures
Polish Ekstraklasa Fixtures
Polish I Liga Fixtures
Romanian Liga I Fixtures
Russia Premier Division Fixtures
Russia Football National League Fixtures
Serbian Super Liga Fixtures
Slovakia Super Liga Fixtures
Turkish Super League Fixtures
Ukrainian Premier League Fixtures
Danish Superliga Fixtures
Finnish Veikkausliiga Fixtures
Norwegian Eliteserien Fixtures
Swedish Allsvenskan Fixtures
MLS Fixtures
USL Championship Fixtures
USL League One Fixtures
USL League Two Fixtures
Mexican Liga MX Fixtures
NWSL Women Fixtures
Argentine Primera Fixtures
Brazil Serie A Fixtures
Brazil Serie B Fixtures
Chilean Primera Fixtures
Colombia Primera A Fixtures
Ecuador Serie A Fixtures
Paraguayan Primera Fixtures
Uruguay Primera Fixtures
Brazil Serie A Women Fixtures
China Super League Fixtures
China League One Fixtures
China FA Cup Fixtures
Indonesian Liga 1 Fixtures
Japan J-League Fixtures
Japan J2-League Fixtures
Japan J3-League Fixtures
Japan J-League Cup Fixtures
Saudi Arabia Pro League Fixtures
South Korea K-League Fixtures
South Korea K-League 2 Fixtures
South Korea FA Cup Fixtures
Angola Girabola Fixtures
Ghana Premier League Fixtures
Kenyan Premier League Fixtures
Malawi Super League Fixtures
Nigeria Premier League Fixtures
South Africa Premier League Fixtures
Tanzania Premier League Fixtures
Tunisia Ligue 1 Fixtures
Uganda Premier League Fixtures
Australia A-League Fixtures
Australia NPL NSW Fixtures
Australia NPL Northern NSW Fixtures
Australia NPL Queensland Fixtures
Australia NPL South Fixtures
Australia NPL Tasmania Fixtures
Australia NPL Victoria Fixtures
Australia NPL Western Fixtures
Euro 2024 Fixtures
UEFA Nations League Fixtures
Euro 2024 Fixtures
Asian International Qualifiers Fixtures
CONCACAF International Qualifiers Fixtures
Africa World Cup 2026 Fixtures
CONMEBOL International Qualifiers Fixtures
Oceania International Qualifiers Fixtures
International Friendlies Fixtures
Club Friendlies Fixtures
Related Pages
All Fixtures
Football League Calculator
Form Tables