Live Football Scores (Tue 18‑Jun‑2024)
World Euro Championship | |||
---|---|---|---|
20:00 | Portugal | Czech Republic | |
17:00 | Turkey | Georgia | |
Argentina Primera B Metropolitana | |||
19:00 | Fénix | ‑ | Deportivo Merlo |
Argentina Primera C | |||
19:00 | Atletico Atlas | ‑ | El Porvenir |
19:00 | Centro Español | ‑ | General Lamadrid |
Australia Northern NSW NPL | |||
11:00 | Hamilton Olympic | ‑‑ | Adamstown Rosebud |
Australia NNSW League 1 | |||
11:00 | Thornton Redbacks | ‑ | Belmont Swansea |
Belarus Coppa | |||
01:00 | Baranovichi | ‑ | FC Smorgon |
01:00 | Bumprom | ‑ | Slavia Mozyr |
01:00 | DMedia | ‑ | BATE Borisov |
01:00 | FC Belshina Bobruisk | ‑ | Minsk |
01:00 | FC Energetik-Bgu Minsk | ‑ | FC Slutsk |
01:00 | FC Krumkachy Minsk | ‑ | Dnepr Mogilev |
01:00 | Lida | ‑ | FC Vitebsk |
15:00 | Lokomotiv Gomel | ‑ | FC Isloch Minsk Raion |
01:00 | MKK-Dnepr | ‑ | Naftan Novopolotsk |
17:00 | Molodechno-DYuSSh 4 | ‑ | Torpedo Zhodino |
01:00 | Niva | ‑ | FC Gomel |
01:00 | Orsha | ‑ | Arsenal |
01:00 | Slonim | ‑ | Dinamo Brest |
01:00 | Volna | ‑ | Shakhtyor Soligorsk |
Bhutan Premier League | |||
13:00 | Transport United | ‑ | Tensung |
Brazil Serie A | |||
26 | Atletico MG | 0‑1 | Palmeiras |
Brazil Serie B | |||
23:00 | Guarani Campinas | ‑‑ | Ituano |
FT | Chapecoense | 0‑1 | Operario |
Brazil Serie C | |||
00:00 | São Bernardo | ‑ | Sampaio Correa |
45 | ABC | 0‑1 | Volta Redonda |
45 | Nautico | 0‑1 | Floresta |
Brazil Serie D | |||
23:00 | Tocantinópolis | ‑ | Maranhão |
42 | Trem | 0‑0 | Princesa Solimões |
45 | Água Santa | 0‑0 | Pouso Alegre |
Brazil CBF Brasileiro U20 | |||
19:00 | Atlético GO U20 | ‑ | Ceará U20 |
20:00 | Cruzeiro U20 | ‑ | Corinthians U20 |
22:00 | Fluminense U20 | ‑ | Flamengo U20 |
01:00 | Grêmio U20 | ‑ | Internacional U20 |
Brazil Goiano U20 | |||
19:30 | Vila Nova U20 | ‑ | Trindade U20 |
Brazil Catarinense U20 | |||
18:30 | Nação U20 | ‑ | Brusque U20 |
Brazil Paraense B2 | |||
14:00 | Belenense | ‑ | Fonte Nova |
Chile Copa Chile | |||
00:00 | Concepción | ‑ | Linares Unido |
00:00 | Juvenil Seminario | ‑ | Magallanes |
20:00 | San Antonio Unido | ‑ | Union La Calera |
00:00 | San Luis | ‑ | Everton De Vina |
45 | Barnechea | 1‑0 | Deportes Limache |
45 | Central Norte | 0‑2 | Antofagasta |
45 | Municipal Puente Alto | 1‑2 | Universidad de Chile |
China Super League | |||
12:35 | Meizhou Hakka FC | ‑‑ | Shanghai Port |
Ecuador Liga Pro Serie B | |||
21:00 | Manta FC | ‑ | Cuniburo |
Egypt Premier League | |||
17:00 | Al Ittihad | ‑ | Al Ahly |
17:00 | Masr | ‑ | Pharco |
14:00 | Smouha | ‑ | El Dakhleya |
Estonia Meistriliiga | |||
16:00 | Nomme Kalju | ‑ | Tallinna Kalev |
16:00 | Paide Linnameeskond | ‑ | Vaprus |
Iceland Úrvalsdeild | |||
20:15 | Fram Reykjavik | ‑ | HK Kopavogur |
19:00 | Fylkir Reykjavik | ‑ | Vestri |
20:15 | IA Akranes | ‑ | KR Reykjavik |
20:15 | Stjarnan | ‑ | Hafnarfjordur |
21:15 | Valur Reykjavík | ‑ | Vikingur Reykjavik |
Iraq Iraqi League | |||
14:45 | Al Karkh | ‑ | Al Kahrabaa |
17:30 | Al Minaa Basra | ‑ | Naft Al-Wasat |
17:30 | Al Najaf | ‑ | Al Hudod |
17:30 | Al Zawra'a | ‑ | Karbala |
14:45 | Al-Qasim | ‑ | Baghdad |
Jordan Cup | |||
18:45 | Al Ramtha | ‑ | Al Wihdat |
16:00 | Al Salt | ‑ | Sahab |
Kyrgyzstan Premier League | |||
13:00 | Kara-Balta | ‑ | Ilbirs |
Lithuania A Lyga | |||
17:00 | Dainava | ‑ | Šiauliai |
Paraguay Division Intermedia | |||
27 | Rubio Nu | 0‑0 | Encarnación |
Russia Second League - Group 1 | |||
14:00 | Alaniya Vladikavkaz II | ‑ | Druzhba |
14:30 | Astrakhan | ‑ | FK Pobeda |
13:00 | Dynamo Makhachkala II | ‑ | Biolog |
15:00 | Forte Taganrog | ‑ | Spartak Nalchik |
15:00 | Kuban Kholding | ‑ | Dinamo Stavropol |
17:00 | Rostov II | ‑ | Sevastopol |
15:30 | Rubin Yalta | ‑ | Nart Cherkessk |
16:00 | Stroitel Kamensk-Shakht. | ‑ | Legion Dynamo |
Singapore Premier League | |||
12:45 | DPMM FC | ‑ | Home United |
Somalia Somali Premier League | |||
13:30 | Horseed | ‑ | Midnimo |
USA USL League Two | |||
23:00 | AC Connecticut | ‑‑ | Vermont Green |
00:00 | Brevard | ‑‑ | Florida Elite |
23:00 | Ironbound | ‑‑ | Staten Island Athletic |
00:00 | Lansing City | ‑‑ | South Bend Lions |
00:00 | Pathfinder | ‑‑ | Western Mass Pioneers |
23:00 | Seacoast United Phantoms | ‑‑ | Boston Bolts |
00:00 | Toledo Villa | ‑‑ | Kings Hammer |
FT | Arizona Arsenal | 0‑0 | Redlands |
USA USL League One | |||
FT | NC Hailstorm | 2‑1 | One Knoxville |
USA WPSL | |||
00:00 | FC Pride | ‑ | Dayton |
00:00 | Fever | ‑ | Delaware Ospreys |
00:00 | Hershey | ‑ | LVU Rush |
00:00 | Penn Fusion SA | ‑ | SJEB |
00:00 | Philadelphia Ukrainians | ‑ | Real Central NJ |
00:00 | Trinity Fire | ‑ | Neuse River |
00:00 | Wichita W | ‑ | Kansas City SG |
USA USL W League | |||
02:00 | Albion Colorado W | ‑ | Flatirons II |
02:00 | Colorado Storm | ‑ | NoCo Rain |
00:00 | Eagle FC | ‑ | Virginia Marauders W |
01:00 | Houston Sur W | ‑ | Challenge |
23:00 | Lexington II | ‑ | Indy Eleven W |
01:00 | Manhattan W | ‑ | Paisley Athletic |
23:00 | Patuxent W | ‑ | Charlottesville Blues W |
00:00 | SC United Bantams W | ‑ | NC Courage II |
22:00 | St. Charles W | ‑ | Racing Louisville II |
00:00 | Wake W | ‑ | North Carolina Fusion W |
USA NPSL | |||
00:00 | Atlantic City | ‑ | WC Predators |
Uzbekistan Pro League A | |||
14:00 | Dostlik | ‑ | Kokand-1912 |
14:00 | Shortan | ‑ | Olimpik-Mobiuz |
Venezuela Segunda División | |||
26 | Fundacion AIFI | 0‑0 | Academia Anzoátegui |
World OFC Nations Cup | |||
05:00 | Vanuatu | ‑ | New Caledonia |
73 | New Zealand | 3‑0 | Solomon Islands |
All kick-offs UK time
Back to top