The Fishy - Grimsby Town FC

Next Week's Football Fixtures

Thu 11/08
ar flag Argentinian Primera
Godoy Cruz v Aldosivi23:00
Fri 12/08
england flag Championship
Watford v Burnley20:00
scotland flag Scottish Championship
Dundee v Arbroath19:45
wales flag Welsh Premier League
Broughton v Aberystwyth19:45
wales flag Cymru South
Gresford Athletic v Mold Alexandra19:00
Abergavenny Town v Goytre United19:30
Afan Lido v Taffs Well19:30
Barry Town v Briton Ferry19:30
Holywell Town v Colwyn Bay19:30
Llanelli v Ammanford AFC19:30
Llanidloes Town v Chirk AAA20:00
ulster flag NIFL Premiership
Larne v Glentoran19:45
ir flag Irish Premier Division
Bohemians Dublin v Dundalk19:45
Derry City v Shamrock Rovers19:45
Drogheda v Shelbourne19:45
UCD v Finn Harps19:45
fr flag French Ligue 1
Nantes v Lille20:00
fr flag French National
Chateauroux v Gobelins18:30
Cholet v Avranches18:30
Concarneau v Orleans18:30
Dunkerque v Le Mans18:30
FC Bastia-Borgo v Le Puy18:30
Stade Briochin v Red Star F.C.18:30
Versailles v Martigues18:30
Villefranche v Sedan18:30
de flag German Bundesliga
Freiburg v Borussia Dortmund19:30
de flag German 2. Bundesliga
Kaiserslautern v SC Paderborn 0717:30
Nurnberg v Heidenheim17:30
de flag German 3. Liga
Hallescher FC v VfB Oldenburg18:00
it flag Italian Serie B
Parma v Bari19:45
es flag Spanish La Liga
Osasuna v Sevilla20:00
es flag Spanish Segunda
Levante v Huesca20:00
be flag Belgian First Division A
Oostende v Gent19:45
be flag Belgian First Division B
FCV Dender EH v Lommel Utd19:00
Virton v RWDM4719:00
hr flag Croatian First
NK Sibenik v Istra19:00
nl flag Dutch Eredivisie
Excelsior v Vitesse Arnhem19:00
nl flag Dutch Eerste Divisie
Almere City v FC Oss19:00
De Graafschap v VVV-Venlo19:00
FC Eindhoven v Willem II19:00
Helmond Sport v Jong AZ19:00
Roda JC Kerkrade v Jong Ajax19:00
Telstar v PEC Zwolle19:00
pt flag Portuguese Primeira Liga
Famalicao v Braga20:15
pt flag Portuguese Liga Pro
Tondela v Benfica B18:00
si flag Slovenian First
NK Celje v Ask Bravo19:15
by flag Belarusian Premier League
Torpedo Zhodino v FC Energetik-Bgu Minsk16:00
Neman Grodno v FC Slutsk18:00
hu flag Hungarian League
Debrecen v Vasas19:00
pl flag Polish Ekstraklasa
Miedz Legnica v Zaglebie Lubin17:00
Widzew Lodz v Legia Warsaw19:30
pl flag Polish I Liga
GKS Katowice v Sandecja Nowy Sacz19:30
ro flag Romanian Liga I
Arges Pitesti v U Craiova 194819:30
ru flag Russia Premier Division
Fakel Voronezh v Ural17:30
rs flag Serbian Super Liga
Radnicki Nis v Novi Pazar17:00
sk flag Slovakia Super Liga
MFK Skalica v Podbrezova19:30
tr flag Turkish Super League
Trabzonspor v Hatayspor19:00
dk flag Danish Superliga
AC Horsens v FC Midtjylland18:00
FC Copenhagen v Randers Freja20:00
fi flag Finnish Veikkausliiga
Haka v AC Oulu16:00
no flag Norwegian Eliteserien
Sandefjord v Rosenborg18:00
Sarpsborg v Bodo/Glimt18:00
mx flag Mexican Liga MX
Club Queretaro v Atletico San Luis03:00
ar flag Argentinian Primera
Atletico Tucuman v Central Cordoba01:30
Colon v Arsenal de Sarandi01:30
Huracan v Sarmiento23:00
Platense v Banfield23:00
br flag Brazil Serie B
Vila Nova v Londrina23:00
cl flag Chilean Primera
Universidad Catolica v O'Higgins01:15
cn flag China Super League
Wuhan Three Towns v Beijing Guoan12:30
Cangzhou Mighty Lions v Shandong Luneng13:00
Guangzhou Evergrande v Chengdu Rongcheng13:00
cn flag China League One
Qingdao Hainiu v Heilongjiang Lava Spring08:30
Shanghai Jiading v Zibo Sunday12:30
id flag Indonesian Liga 1
Persik Kediri v Pusamania Borneo09:30
za flag South Africa Premier League
Maritzburg Utd v Moroka Swallows18:30
au flag Australia NPL Tasmania
Riverside Olympic v Launceston City10:30
Kingborough Lions v Clarence United11:00
au flag Australia NPL Victoria
Melbourne Knights FC v Altona Magic10:30
Sat 13/08
england flag Premier League
Aston Villa v Everton12:30
Arsenal v Leicester15:00
Brighton v Newcastle15:00
Man City v Bournemouth15:00
Southampton v Leeds15:00
Wolverhampton v Fulham15:00
Brentford v Man Utd17:30
england flag Championship
Cardiff v Birmingham12:30
Blackpool v Swansea15:00
Huddersfield v Stoke15:00
Hull v Norwich15:00
Luton v Preston15:00
Millwall v Coventry15:00
Rotherham v Reading15:00
Sunderland v QPR15:00
Wigan v Bristol City15:00
england flag League One
Bristol Rovers v Oxford Utd12:30
Accrington Stanley v Burton Albion15:00
Cambridge Utd v Exeter15:00
Cheltenham v Portsmouth15:00
Derby v Barnsley15:00
Ipswich v MK Dons15:00
Lincoln City v Forest Green15:00
Morecambe v Fleetwood Town15:00
Plymouth v Peterborough15:00
Port Vale v Bolton15:00
Sheff Wed v Charlton15:00
Wycombe v Shrewsbury15:00
england flag League Two
AFC Wimbledon v Doncaster15:00
Bradford v Newport County15:00
Carlisle v Swindon15:00
Harrogate Town v Crawley Town15:00
Leyton Orient v Mansfield15:00
Northampton v Hartlepool15:00
Rochdale v Grimsby15:00
Salford v Crewe15:00
Stockport v Colchester15:00
Sutton Utd v Barrow15:00
Tranmere v Gillingham15:00
Walsall v Stevenage15:00
england flag National League
Boreham Wood v Notts County15:00
Bromley v Altrincham15:00
Chesterfield v Aldershot15:00
Eastleigh v Wealdstone15:00
FC Halifax v Torquay15:00
Gateshead v Barnet15:00
Maidenhead Utd v Scunthorpe15:00
Maidstone United v York15:00
Solihull Moors v Southend15:00
Woking v Dagenham15:00
Yeovil v Wrexham15:00
Oldham v Dorking Wanderers17:20
england flag National League South
Braintree Town v Havant and Waterlooville15:00
Chippenham v Chelmsford15:00
Concord Rangers v Taunton Town15:00
Dartford v Cheshunt15:00
Dover v Hungerford15:00
Eastbourne Boro v Bath City15:00
Farnborough v Dulwich Hamlet15:00
Hampton and Richmond v Hemel15:00
Slough Town v Tonbridge Angels15:00
St Albans v Oxford City15:00
Welling v Worthing15:00
Weymouth v Ebbsfleet United15:00
england flag National League North
Banbury Utd v AFC Fylde15:00
Buxton v Curzon Ashton15:00
Chester v Brackley15:00
Chorley v Darlington15:00
Farsley Celtic v Alfreton Town15:00
Gloucester v Boston Utd15:00
Kettering v Bradford PA15:00
Kidderminster v Leamington15:00
Kings Lynn Town v Blyth Spartans15:00
Scarborough Athletic v Hereford15:00
Southport v Peterborough Sports15:00
Spennymoor Town v AFC Telford15:00
england flag Isthmian Premier
Billericay v Cray Wanderers15:00
Bishop's Stortford v Haringey Borough15:00
Bognor Regis v AFC Hornchurch15:00
Canvey Island v Horsham15:00
Carshalton v Brightlingsea Regent15:00
Corinthian Casuals v Bowers & Pitsea15:00
Enfield Town v Folkestone Invicta15:00
Hastings v Aveley15:00
Margate v Kingstonian15:00
Wingate & Finchley v Lewes15:00
england flag Isthmian League North
Basildon United v Heybridge Swifts15:00
Brentwood v Felixstowe & Walton United15:00
Bury Town v Hashtag United15:00
Coggeshall Town v Grays15:00
East Thurrock v AFC Sudbury15:00
Gorleston v New Salamis15:00
Great Wakering Rovers v Lowestoft Town15:00
Maldon & Tiptree v Tilbury15:00
Stowmarket Town v Hullbridge Sports15:00
Witham Town v Wroxham15:00
england flag Isthmian League South Central
Thatcham Town v Guernsey14:00
Ashford Town (Middx) v Binfield15:00
Basingstoke v Bedfont Sports15:00
Chertsey Town v South Park15:00
Chipstead v Sutton Common Rovers15:00
Leatherhead v Westfield15:00
Marlow v Walton & Hersham15:00
Merstham v Southall15:00
Northwood v Tooting & Mitcham15:00
Uxbridge v Hanworth Villa15:00
england flag Isthmian League South East
Burgess Hill Town v Ashford United15:00
Corinthian v Hythe15:00
East Grinstead Town v Chatham Town15:00
Faversham Town v Littlehampton Town15:00
Lancing v Beckenham Town15:00
Ramsgate v Cray Valley Paper Mills15:00
Sevenoaks Town v Three Bridges15:00
Sheppey United v Chichester City15:00
VCD Athletic v Haywards Heath Town15:00
Whitehawk v Sittingbourne15:00
england flag Northern Premier
FC United v Atherton Collieries15:00
Guiseley v Marine15:00
Hyde v Radcliffe Borough15:00
Lancaster City v Nantwich15:00
Liversedge v Ashton15:00
Marske United v Belper Town15:00
Matlock v Whitby15:00
South Shields v Stalybridge15:00
Stafford Rangers v Bamber Bridge15:00
Warrington v Morpeth Town15:00
Warrington Rylands v Gainsborough15:00
england flag Northern Div 1 South East
Bridlington Town v Long Eaton United15:00
Brighouse Town v Hebburn Town15:00
Carlton Town v Ossett United15:00
Cleethorpes Town v Consett AFC15:00
Dunston UTS v Stocksbridge15:00
Grantham Town v Shildon15:00
North Shields v Lincoln Utd15:00
Pontefract Collieries v Grimsby Borough15:00
Sheffield v Tadcaster Albion AFC15:00
Stockton Town v Worksop15:00
england flag Northern Div 1 North West
1874 Northwich v Prescot Cables15:00
Bootle v Leek Town15:00
Colne v Kidsgrove Athletic15:00
Glossop North End AFC v City of Liverpool15:00
Macclesfield v Clitheroe FC15:00
Newcastle Town v Witton Albion15:00
Ramsbottom United v Hanley Town15:00
Runcorn Linnets v Widnes15:00
Skelmersdale United v Trafford FC15:00
Workington v Mossley15:00
england flag Southern Premier Central
Basford Utd v Rushden & D'mnds15:00
Bedford Town v Barwell15:00
Coalville v Alvechurch15:00
Hitchin Town v Rushall15:00
Ilkeston v Leiston15:00
Mickleover Sports v Hednesford15:00
Needham Market v Bromsgrove Sporting15:00
Nuneaton v Royston Town15:00
Redditch v Kings Langley15:00
St Ives Town v Stratford Town15:00
Stourbridge v Tamworth15:00
england flag Southern Premier South
Beaconsfield Town v Plymouth Parkway15:00
Chesham Utd v Hartley Wintney15:00
Harrow Borough v Winchester City15:00
Hayes & Yeading v Salisbury15:00
Merthyr Town v Bracknell Town15:00
North Leigh v Met Police15:00
Poole Town v Tiverton15:00
Swindon Supermarine v Hendon15:00
Truro City v Dorchester15:00
Weston-S-Mare v Gosport Borough15:00
Yate Town v Hanwell Town15:00
england flag Southern Div 1 Central
Berkhamsted Town v Biggleswade15:00
Biggleswade Town v Cirencester15:00
Harlow Town v Aylesbury United15:00
Hertford Town v Didcot Town15:00
Highworth Town v Hadley15:00
Kidlington v FC Romania15:00
Thame United v Ware15:00
Waltham Abbey v Kempston Rovers15:00
Welwyn Garden City v Walthamstow15:00
england flag Southern Div 1 South
AFC Totton v Bishop's Cleeve15:00
Bashley v Bristol Manor Farm15:00
Bideford v Hamworthy United15:00
Frome Town v Evesham Utd15:00
Larkhall Athletic v Tavistock15:00
Melksham Town v Exmouth15:00
Paulton Rovers v Lymington Town15:00
Slimbridge v Sholing15:00
Willand Rovers v Westbury United15:00
Wimborne Town v Cinderford15:00
scotland flag Scottish Premiership
Aberdeen v Motherwell15:00
Livingston v Hibernian15:00
Rangers v St Johnstone15:00
St Mirren v Ross County15:00
scotland flag Scottish Championship
Ayr v Hamilton15:00
Inverness CT v Cove Rangers15:00
Queen's Park v Partick Thistle15:00
Raith Rovers v Morton15:00
scotland flag Scottish League One
Alloa v FC Edinburgh15:00
Clyde v Kelty Hearts15:00
Dunfermline v Montrose15:00
Falkirk v Peterhead15:00
Queen of Sth v Airdrieonians15:00
scotland flag Scottish League Two
Albion v East Fife15:00
Dumbarton v Annan Athletic15:00
Forfar v Elgin15:00
Stirling v Stenhousemuir15:00
Stranraer v Bonnyrigg Rose15:00
scotland flag Highland League
Brora Rangers v Banks O'Dee15:00
Buckie Thistle v Strathspey Thistle15:00
Deveronvale v Brechin15:00
Formartine United v Nairn County15:00
Huntly v Rothes15:00
Inverurie Loco Works v Forres Mechanics15:00
Keith v Clachnacuddin15:00
Lossiemouth v Fraserburgh15:00
Wick Academy v Turriff United15:00
scotland flag Lowland League
Berwick v East Stirling15:00
Bo'ness United v Heart of Midlothian B15:00
Caledonian Braves v Rangers II15:00
Civil Service Strollers v Tranent Juniors15:00
Cowdenbeath v Dalbeattie Star15:00
East Kilbride v Gala Fairydean15:00
Edinburgh University v Spartans FC15:00
Gretna 2008 v Celtic II15:00
wales flag Welsh Premier League
Cardiff Metropolitan v Connah's Quay Nomads14:30
Haverfordwest County AFC v Caernarfon Town14:30
Newtown v The New Saints14:30
Pontypridd Town v Flint Town United17:45
wales flag Cymru South
Buckley Town v Ruthin Town14:30
Carmarthen Town v Swansea University14:30
Cefn Druids v Holyhead Hotspur14:30
Conwy Borough v Llandudno FC14:30
Guilsfield FC v Prestatyn14:30
Llantwit Major v Cwmbran Celtic14:30
Penrhyncoch v Porthmadog14:30
Trefelin v Cambrian & Clydach14:30
Ynyshir Albions v Pontardawe Town14:30
ulster flag NIFL Premiership
Ballymena v Glenavon15:00
Carrick Rangers v Newry City AFC15:00
Coleraine v Cliftonville15:00
Crusaders v Dungannon Swifts15:00
ulster flag NIFL Championship
Annagh United v Knockbreda15:00
Ballyclare Comrades v Ballinamallard Utd15:00
Dundela v Institute FC15:00
Harland & Wolff Welders v Ards15:00
Loughgall v Warrenpoint Town15:00
Newington F.C. v Dergview15:00
fr flag French Ligue 1
Monaco v Rennes16:00
Paris Saint Germain v Montpellier20:00
fr flag French Ligue 2
Guingamp v Paris FC14:00
Bastia v Grenoble18:00
Bordeaux v Chamois Niortais18:00
Dijon v Caen18:00
FC Annecy v Laval18:00
Le Havre v Pau18:00
Metz v Valenciennes18:00
Nimes v Rodez18:00
Sochaux v Amiens18:00
de flag German Bundesliga
Hertha Berlin v Eintracht Frankfurt14:30
Hoffenheim v VfL Bochum 184814:30
Leverkusen v Augsburg14:30
RB Leipzig v FC Koln14:30
Werder Bremen v VFB Stuttgart14:30
Schalke v Borussia Monchengladbach17:30
de flag German 2. Bundesliga
Arminia Bielefeld v Hamburger12:00
Holstein Kiel v Braunschweig12:00
Karlsruher v SV Sandhausen12:00
SV Darmstadt 98 v Hansa Rostock19:30
de flag German 3. Liga
Bayreuth v VfL Osnabruck13:00
Dortmund II v Rot-Weiss Essen13:00
Elversberg v Zwickau13:00
FC Ingolstadt 04 v Saarbrucken13:00
FC Viktoria Koln v Dynamo Dresden13:00
Verl v TSV 1860 Munchen13:00
it flag Italian Serie A
AC Milan v Udinese17:30
Sampdoria v Atalanta17:30
Lecce v Inter Milan19:45
Monza v Torino19:45
it flag Italian Serie B
Cittadella v Pisa19:45
Como v Cagliari19:45
Palermo v Perugia19:45
es flag Spanish La Liga
Celta de Vigo v Espanyol16:00
Real Valladolid v Villarreal18:00
Barcelona v Rayo Vallecano20:00
es flag Spanish Segunda
Eibar v Tenerife16:00
Mirandes v Gijon18:00
Leganes v Alaves20:00
Las Palmas v Real Zaragoza22:00
at flag Austria Bundesliga
Austria Klagenfurt v SV Ried16:00
Austria Vienna v WSG Wattens16:00
Sturm Graz v SC Rheindorf Altach18:30
be flag Belgian First Division A
Westerlo v Standard de Liege15:00
Cercle Brugge v KV Mechelen17:15
RFC Seraing v Charleroi17:15
Union St Gilloise v Kortrijk19:45
be flag Belgian First Division B
Beerschot Wilrijk v Waasland-Beveren15:00
Club Brugge U23 v Standard Liege II19:00
hr flag Croatian First
HNK Gorica v Lokomotiva Zagreb17:30
Dinamo Zagreb v Hajduk Split20:05
nl flag Dutch Eredivisie
Go Ahead Eagles v PSV Eindhoven17:45
Emmen v Waalwijk19:00
FC Utrecht v SC Cambuur19:00
Feyenoord v SC Heerenveen20:00
pt flag Portuguese Primeira Liga
Casa Pia v Benfica18:00
Sporting Lisbon v Rio Ave20:30
pt flag Portuguese Liga Pro
Covilha v Feirense11:00
Estrela da Amadora v Farense15:30
Torreense v CD Nacional15:30
si flag Slovenian First
NS Mura v Tabor Sezana16:30
Koper v NK Radomlje19:15
ch flag Swiss Super League
FC Sion v Grasshoppers17:00
FC Luzern v Basel19:30
St Gallen v FC Luzern19:30
by flag Belarusian Premier League
FC Isloch Minsk Raion v Dinamo Brest13:00
Minsk v FC Vitebsk15:00
Slavia Mozyr v FC Gomel17:00
cz flag Czech 1 Liga
Banik Ostrava v Zlin15:00
FC Brno v Mlada Boleslav15:00
Teplice v Bohemians 190515:00
Hradec Kralove v Plzen18:00
hu flag Hungarian League
Kecskemeti TE v Mezokovesd-zsory17:00
Ujpest v Zalaegerszegi TE19:15
md flag Moldovan National Division
Dacia Buiucani v Sfintul Gheorghe16:00
FC Zimbru v Zaria Balti18:00
pl flag Polish Ekstraklasa
Cracovia v Piast Gliwice14:00
Gornik Zabrze v Stal Mielec16:30
Pogon Szczecin v Wisla Plock19:00
pl flag Polish I Liga
SKRA Czestochowa v Zaglebie Sosnowiec14:00
GKS Tychy v Wisla Krakow16:30
Odra Opole v Resovia Rzeszow19:00
ro flag Romanian Liga I
UTA Arad v Universitatea Cluj17:00
Petrolul Ploiesti v Rapid Bucuresti19:45
ru flag Russia Premier Division
Lokomotiv Moscow v Krylya Sovetov13:00
Zenit St Petersburg v CSKA Moscow15:00
Dynamo Moscow v FC Krasnodar18:00
ru flag Russia Football National League
Veles Moscow v Ufa12:00
Volga Ulyanovsk v Kamaz Chelny15:00
Shinnik v Rodina Moskva17:00
rs flag Serbian Super Liga
Partizan Belgrade v FK Napredak17:30
FK Napredak v TSC Backa Topola18:00
Kolubara v Vojvodina18:00
Red Star Belgrade v Vozdovac19:45
sk flag Slovakia Super Liga
MSK Zilina v Zlate Moravce15:00
Ruzomberok v AS Trencin17:00
tr flag Turkish Super League
Kayserispor v Istanbulspor17:15
Adana Demirspor v Sivasspor19:45
Galatasaray v Giresunspor19:45
fi flag Finnish Veikkausliiga
Ilves v FC Honka15:00
Inter Turku v VPS Vaasa15:00
no flag Norwegian Eliteserien
Aalesunds FK v Haugesund15:00
se flag Swedish Allsvenskan
Helsingborg IF v Sirius16:30
us flag MLS
NY Red Bulls v Orlando23:00
us flag USL Championship
New York Red Bulls II v Charleston Battery00:00
Colorado Switchbacks v El Paso Locomotive02:00
Orange County SC v Phoenix Rising03:00
mx flag Mexican Liga MX
Necaxa v Monterrey03:00
Club Tijuana v Puebla03:05
Club Leon FC v Mazatlan FC23:00
ar flag Argentinian Primera
Patronato v San Lorenzo01:30
Defensa y Justicia v Tigre19:30
Rosario Central v Barracas Central19:30
Lanus v Independiente22:00
br flag Brazil Serie A
Goias v Avai20:30
Corinthians v Palmeiras23:00
br flag Brazil Serie B
Bahia v Ituano01:30
Brusque v Ponte Preta01:30
Operario v Sampaio Correa15:00
Vasco da Gama v Tombense15:00
Recife v CSA20:00
Cruzeiro v Chapecoense20:30
Guarani Campinas v Nautico22:30
cl flag Chilean Primera
Coquimbo Unido v Cobresal01:30
Audax Italiano v Everton De Vina18:15
Curico Unido v Universidad de Chile20:45
cn flag China Super League
Henan Songshan Longmen v Meizhou Hakka FC12:00
Guangzhou City v Wuhan Yangtze River12:30
cn flag China League One
Guangxi Pingguo Haliao v Shaanxi Changan Athletic09:00
Nanjing City FC v Sichuan Jiuniu09:00
Xinjiang Tianshan v Jiangxi Liansheng09:00
Beijing Technology v Suzhou Dongwu12:30
id flag Indonesian Liga 1
Persib Bandung v PSIS Semarang10:00
PSS Sleman v Barito Putera12:15
Bali United v Arema FC14:30
jp flag Japan J-League
Sapporo v Vissel Kobe06:00
Jubilo Iwata v Urawa Red Diamonds10:30
FC Tokyo v Cerezo Osaka11:00
Kawasaki Frontale v Kyoto Sanga11:00
Yokohama FM v Shonan11:00
jp flag Japan J2-League
Grulla Morioka v Blaublitz Akita10:00
Mito Hollyhock v Tokyo Verdy10:00
Ventforet Kofu v Roasso Kumamoto10:00
Yokohama FC v Thespakusatsu Gunma10:00
Montedio Yamagata v Kanazawa11:00
Okayama v Renofa Yamaguchi11:00
V-Varen Nagasaki v FC Ryukyu11:00
Vegalta Sendai v Omiya Ardija11:00
jp flag Japan J3-League
Azul Claro Numazu v Fujieda MYFC08:00
Kamatamare Sanuki v Tegevajaro Miyazaki10:00
SC Sagamihara v Fukushima United10:00
Vanraure Hachinohe v Iwaki FC11:00
sk flag South Korea K-League
Ulsan Hyundai v Daegu FC10:00
Incheon United v Jeonbuk Motors11:30
za flag South Africa Premier League
Mamelodi Sundowns v Kaizer Chiefs14:00
Stellenbosch FC v Royal AM14:00
Tshakhuma Madzivhadila v Golden Arrows14:00
Richards Bay v Sekhukhune United16:30
Amazulu v Cape Town City19:00
au flag Australia NPL NSW
Sydney Olympic v Manly United FC06:00
au flag Australia NPL Northern NSW
Broadmeadow Magic v Maitland FC05:00
Lake Macquarie City v Maitland FC05:00
Hamilton Olympic v Adamstown Rosebud05:30
Adamstown Rosebud v Broadmeadow Magic06:30
Edgeworth Eagles v Charlestown Azzurri06:30
Lambton Jaffas v Lake Macquarie City06:30
au flag Australia NPL South
Adelaide City FC v Adelaide Olympic06:30
Adelaide United II v West Torrens Birkalla06:30
Croydon Kings v Adelaide Comets06:30
Cumberland United v Campbelltown City06:30
NE Metrostars v South Adelaide06:30
Sturt Lions v White City06:30
au flag Australia NPL Tasmania
South Hobart v Glenorchy Knights05:00
Olympia v Devonport City05:30
au flag Australia NPL Victoria
South Melbourne v Dandenong City08:45
Hume City v Dandenong Thunder10:00
au flag Australia NPL Western
Armadale v Bayswater City08:00
Balcatta v Cockburn City08:00
Floreat Athena v Sorrento08:00
Stirling Macedonia v Inglewood United08:00
Perth SC v Gwelup Croatia09:00
Perth v Gwelup Croatia10:00
Perth Glory Youth v Perth RedStar FC11:00
Sun 14/08
england flag Premier League
Nott'm Forest v West Ham14:00
Chelsea v Tottenham16:30
england flag Championship
Middlesbrough v Sheffield Utd14:00
Blackburn v West Brom15:00
england flag Isthmian Premier
Potters Bar v Herne Bay14:00
scotland flag Scottish Premiership
Kilmarnock v Celtic12:00
Hearts v Dundee Utd15:00
scotland flag Lowland League
Stirling University v BSC Glasgow15:00
wales flag Welsh Premier League
Penybont v Bala Town14:30
ulster flag NIFL Premiership
Linfield v Portadown15:00
ir flag Irish Premier Division
St Patricks v Sligo Rovers17:00
fr flag French Ligue 1
Lorient v Olympique Lyonnais12:00
AC Ajaccio v Lens14:00
Auxerre v Angers14:00
Reims v Clermont14:00
Troyes v Toulouse14:00
Nice v Strasbourg16:05
Brest v Marseille19:45
de flag German Bundesliga
Mainz v Union Berlin14:30
Bayern Munich v Wolfsburg16:30
de flag German 2. Bundesliga
Fortuna Dusseldorf v Greuther Furth12:30
Hannover 96 v Jahn Regensburg12:30
St Pauli v FC Magdeburg12:30
de flag German 3. Liga
Meppen v Waldhof Mannheim12:00
Erzgebirge Aue v Wehen Wiesbaden13:00
it flag Italian Serie A
Fiorentina v Cremonese17:30
Lazio v Bologna17:30
Salernitana v AS Roma19:45
Spezia v Empoli19:45
it flag Italian Serie B
Ascoli v Ternana19:45
Benevento v Cosenza19:45
Brescia v Sudtirol19:45
Modena v Frosinone19:45
SPAL v Reggina19:45
Venezia v Genoa19:45
es flag Spanish La Liga
Cadiz v Real Sociedad16:30
Valencia v Girona18:30
Almeria v Real Madrid21:00
es flag Spanish Segunda
Racing Santander v Villarreal B16:30
UD Ibiza-Eivissa v Granada18:30
Burgos v Malaga21:00
at flag Austria Bundesliga
Austria Lustenau v TSV Prolactal Hartberg16:00
LASK Linz v Rapid Vienna16:00
Salzburg v Wolfsberger AC16:00
be flag Belgian First Division A
Sint Truidense VV v Anderlecht12:30
Eupen v Royal Antwerp15:00
Leuven v Club Brugge17:30
Zulte-Waregem v KRC Genk20:00
be flag Belgian First Division B
KRC Genk II v Lierse15:00
RSC Anderlecht II v Deinze19:00
hr flag Croatian First
NK Osijek v NK Varazdin17:55
Rijeka v Slaven Belupo20:00
nl flag Dutch Eredivisie
Volendam v N.E.C.11:15
Ajax v FC Groningen13:30
Twente v Fortuna Sittard13:30
Sparta Rotterdam v AZ Alkmaar15:45
nl flag Dutch Eerste Divisie
ADO Den Haag v Den Bosch11:15
pt flag Portuguese Primeira Liga
Boavista v Santa Clara15:30
Vizela v Porto18:00
Vitoria Guimaraes v Estoril-Praia20:30
pt flag Portuguese Liga Pro
Academico de Viseu v Moreirense11:00
Belenenses v Porto B15:30
Vilafranquense v AD Oliveirense15:30
si flag Slovenian First
NK Domzale v Maribor19:15
ch flag Swiss Super League
FC Winterthur v FC Zurich13:15
Basel v FC Lugano15:30
Young Boys v Servette FC15:30
by flag Belarusian Premier League
Dnepr Mogilev v Shakhtyor Soligorsk13:30
BATE Borisov v FC Belshina Bobruisk15:30
Arsenal Dzyarzhynsk v Dinamo Minsk17:30
cz flag Czech 1 Liga
Ceske Budejovice v Slovacko15:00
FK Baumit Jablonec v Slavia Prague15:00
Pardubice v Slovan Liberec15:00
Sparta Prague v Sigma Olomouc18:00
hu flag Hungarian League
Kisvarda FC v Puskas Academia17:00
Ferencvaros v Videoton19:00
Honved v Paksi FC19:00
md flag Moldovan National Division
Sheriff Tiraspol v Dinamo-Auto16:00
Milsami Orhei v Petrocub-Hincesti18:00
pl flag Polish Ekstraklasa
Radomiak Radom v Lechia Gdansk14:00
Rakow Czestochowa v Jagiellonia Bialystok16:30
Lech Poznan v Slask Wroclaw19:00
pl flag Polish I Liga
Stal Rzeszow v LKS Lodz11:40
Gornik Leczna v Arka Gdynia14:00
Chrobry Glogow v Podbeskidzie17:00
ro flag Romanian Liga I
FC Voluntari v Sepsi OSK Sfantu Gheorghe11:30
CS Uni Craiova v CS Mioveni14:00
CFR Cluj v Botosani16:30
Steaua Bucharest v Targoviste19:30
ru flag Russia Premier Division
FC Khimki v Akhmat Grozny13:00
FC Orenburg v Torpedo Moscow15:30
Volga Nizhny Novgorod v Rostov15:30
Spartak Moscow v Sochi18:00
ru flag Russia Football National League
Arsenal Tula v Anzhi Makhachkala01:00
Arsenal Tula v FC Dynamo Makhachkala16:00
SKA-Khabarovsk v Baltika16:00
Volgar Astrakhan v Yenisey Krasnoyarsk16:00
Alania Vladikavkaz v FK Neftekhimik17:00
FC Krasnodar-2 v Akron Tolyatti17:00
rs flag Serbian Super Liga
FK Spartak Subotica v Javor18:00
Mladost Lucani v Radnik Surdulica18:00
Mladost Novi Sad v Partizan Belgrade18:30
sk flag Slovakia Super Liga
Tatran Lip Mikulas v Slovan Bratislava17:00
Zemplin v Spartak Trnava17:00
Dunajska Streda v Dukla Banska Bystrica19:30
tr flag Turkish Super League
Gazisehir Gaziantep v Ankaragucu17:15
Umraniyespor v Antalyaspor17:15
Alanyaspor v Besiktas19:45
dk flag Danish Superliga
Viborg v Silkeborg13:00
Aalborg v Nordsjaelland15:00
Brondby v OB Odense17:00
fi flag Finnish Veikkausliiga
KuPS Kuopio v IFK Mariehamn14:00
no flag Norwegian Eliteserien
Jerv v Lillestrom17:00
Tromso v Kristiansund BK17:00
Ham-Kam v Valerenga19:00
se flag Swedish Allsvenskan
AIK Solna v IFK Varnamo14:00
Djurgardens v Kalmar FF14:00
Malmo v GIF Sundsvall14:00
Degerfors IF v Varbergs Bois16:30
Elfsborg v IFK Norrkoping16:30
us flag MLS
Cincinnati v Atlanta United FC00:30
New England v D.C. United00:30
Philadelphia v Chicago00:30
Toronto FC v Portland00:30
Inter Miami CF v New York City01:00
Austin FC v Sporting KC02:00
Colorado v Columbus02:00
FC Dallas v San Jose02:00
Houston v Montreal02:00
LA Galaxy v Vancouver03:00
Los Angeles FC v Charlotte FC03:30
us flag USL Championship
Hartford Athletic v Indy Eleven00:00
Pittsburgh Riverhounds v Memphis 90100:00
Atlanta United II v Miami FC00:30
Detroit City FC v Oakland Roots00:30
Louisville City FC v FC Tampa Bay Rowdies00:30
Birmingham Legion v San Diego Loyal01:00
San Antonio FC v Las Vegas Lights FC02:00
Monterey Bay v Sacramento Republic03:00
us flag USL League One
Greenville Triumph SC v Richmond Kickers01:00
North Carolina v Central Valley Fuego01:00
South Georgia Tormenta FC v Charlotte Independence01:30
Forward Madison FC v Chattanooga02:00
Union Omaha v Northern Colorado Hailstorm02:00
mx flag Mexican Liga MX
Pumas UNAM v Club America01:05
FC Juarez v CF Pachuca03:05
Guadalajara v Club Atlas03:05
Cruz Azul v Toluca23:00
ar flag Argentinian Primera
River Plate v Newells00:30
Velez v Gimnasia La Plata19:30
Argentinos Juniors v Union Santa Fe22:00
Estudiantes v Talleres22:00
br flag Brazil Serie A
Cuiaba v Juventude00:30
Botafogo ASF v Atletico Goianiense01:00
Coritiba v Atletico MG15:00
Ceara v Fortaleza EC20:00
Flamengo v CA Paranaense20:00
Sao Paulo v Red Bull Bragantino20:00
America MG v Santos22:00
Internacional v Fluminense23:00
br flag Brazil Serie B
CRB v Gremio00:30
Novorizontino v Criciuma15:00
cl flag Chilean Primera
Union La Calera v Antofagasta01:30
La Serena v Huachipato20:00
Colo Colo v Palestino22:30
cn flag China League One
Qingdao Youth Island v Beijing Baxy09:00
Shenyang Urban v Nantong Zhiyun09:00
Shijiazhuang Gongfu v Zhenjiang Huasa09:00
id flag Indonesian Liga 1
Dewa United v Bhayangkara FC09:15
Persebaya Surabaya v Persepam Madura Utd10:00
Persis Solo v Persita Tangerang12:15
PS Tira v Persija Jakarta14:30
jp flag Japan J-League
Kashima Antlers v Fukuoka10:00
Kashiwa Reysol v Sanfrecce Hiroshima10:30
Gamba Osaka v Shimizu S-Pulse11:00
Sagan Tosu v Nagoya Grampus Eight11:00
jp flag Japan J2-League
JEF United Chiba v Machida Zelvia10:00
Tochigi SC v Albirex Niigata10:00
Tokushima Vortis v Oita Trinita11:00
jp flag Japan J3-League
FC Imabari v FC Gifu08:00
YSCC Yokohama v Kitakyushu09:00
Ehime FC v Gainare Tottori10:00
Kagoshima United v Matsumoto Yamaga10:00
Nagano Parceiro v Kataller Toyama10:00
sk flag South Korea K-League
Jeju United FC v Pohang Steelers11:00
Suwon Bluewings v Seongnam FC11:30
za flag South Africa Premier League
Orlando Pirates v Chippa United14:00
TS Galaxy FC v Supersport United16:30
au flag Australia NPL NSW
Blacktown City v APIA Tigers07:00
au flag Australia NPL Northern NSW
Charlestown Azzurri v Valentine Phoenix05:00
Cooks Hill United FC v Edgeworth Eagles05:00
Hamilton Olympic v Lambton Jaffas05:00
Hamilton Olympic v Maitland FC05:00
Lake Macquarie City v Cooks Hill United FC05:00
Lambton Jaffas v Adamstown Rosebud05:00
Valentine Phoenix v Weston Workers05:00
Weston Workers v Lake Macquarie City05:00
Charlestown Azzurri v Valentine Phoenix06:00
au flag Australia NPL Queensland
Brisbane City v Capalaba07:00
Eastern Suburbs Brisbane v Brisbane Roar Youth07:00
Gold Coast Knights v Olympic FC07:00
Queensland Lions FC v Moreton Bay United07:00
Sunshine Coast Wanderers v Gold Coast United07:00
au flag Australia NPL Victoria
Heidelberg United v Avondale FC06:00
St. Albans Saints v Oakleigh Cannons06:00
Bentleigh Greens v Port Melbourne10:30
Mon 15/08
england flag Premier League
Liverpool v Crystal Palace20:00
england flag Isthmian Premier
Aveley v Billericay19:45
england flag Isthmian League North
Hashtag United v East Thurrock19:45
england flag Southern Premier Central
Barwell v Ilkeston19:45
Kings Langley v Bedford Town19:45
Redditch v Stratford Town19:45
england flag Southern Premier South
Bracknell Town v Harrow Borough19:30
fr flag French Ligue 2
Quevilly v St Etienne19:45
fr flag French National
Nancy v Bourg Peronnas17:30
de flag German 3. Liga
Duisburg v SC Freiburg II18:00
it flag Italian Serie A
Verona v Napoli17:30
Juventus v Sassuolo19:45
es flag Spanish La Liga
Athletic Bilbao v Real Mallorca16:30
Getafe v Atletico Madrid18:30
Real Betis v Elche20:30
es flag Spanish Segunda
Oviedo v FC Andorra16:30
Lugo v Albacete18:30
FC Cartagena v Ponferradina21:00
nl flag Dutch Eerste Divisie
Jong PSV v Dordrecht19:00
Jong Utrecht v Heracles Almelo19:00
MVV Maastricht v NAC Breda19:00
pt flag Portuguese Primeira Liga
Maritimo v GD Chaves15:30
Arouca v Gil Vicente18:00
Pacos Ferreira v Portimonense20:30
pt flag Portuguese Liga Pro
Mafra v Penafiel18:00
Leixoes v Trofense20:30
si flag Slovenian First
Olimpija Ljubljana v ND Gorica19:15
pl flag Polish Ekstraklasa
Korona Kielce v Warta Poznan18:00
pl flag Polish I Liga
Puszcza Niepolomice v Nieciecza14:00
Ruch Chorzow v Chojniczanka Chojnice17:00
ro flag Romanian Liga I
Farul Constanta v AFC Hermannstadt17:00
ru flag Russia Football National League
Rubin Kazan v Kuban Krasnodar17:30
rs flag Serbian Super Liga
Radnicki 1923 v FK Cukaricki16:00
tr flag Turkish Super League
Konyaspor v Istanbul Basaksehir17:15
Kasimpasa v Fenerbahce19:45
dk flag Danish Superliga
AGF Aarhus v Lyngby BK18:00
fi flag Finnish Veikkausliiga
HIFK Helsinki v SJK16:00
se flag Swedish Allsvenskan
Hacken v Mjallby AIF18:00
IFK Goteborg v Hammarby IF18:10
us flag MLS
Nashville Sc v Minnesota United FC02:00
Seattle v Real Salt Lake03:00
us flag USL Championship
La Galaxy II v New Mexico United01:00
mx flag Mexican Liga MX
Tigres UANL v Santos Laguna01:05
ar flag Argentinian Primera
Racing Club v Boca Juniors00:30
cl flag Chilean Primera
Nublense v Union Espanola01:00
id flag Indonesian Liga 1
RANS Nusantara v PSM Makassar12:15
sk flag South Korea K-League
Gangwon FC v Suwon City FC10:00
Gimcheon Sangmu v FC Seoul11:00
tz flag Tanzania Premier League
Ihefu FC v Ruvu Shooting14:00
Namungo FC v Mtibwa Sugar17:00
Tue 16/08
england flag Championship
Birmingham v Watford19:45
Bristol City v Luton19:45
Burnley v Hull19:45
Coventry v Wigan19:45
Norwich v Huddersfield19:45
Preston v Rotherham19:45
Swansea v Millwall19:45
QPR v Blackpool20:00
england flag League One
Barnsley v Bristol Rovers19:45
Bolton v Morecambe19:45
Burton Albion v Ipswich19:45
Charlton v Plymouth19:45
Exeter v Wycombe19:45
Fleetwood Town v Cheltenham19:45
Forest Green v Accrington Stanley19:45
MK Dons v Port Vale19:45
Oxford Utd v Lincoln City19:45
Peterborough v Sheff Wed19:45
Portsmouth v Cambridge Utd19:45
Shrewsbury v Derby19:45
england flag League Two
Barrow v Walsall19:45
Colchester v Bradford19:45
Crawley Town v Northampton19:45
Crewe v Sutton Utd19:45
Doncaster v Stockport19:45
Gillingham v Harrogate Town19:45
Grimsby v Carlisle19:45
Hartlepool v Tranmere19:45
Mansfield v AFC Wimbledon19:45
Newport County v Salford19:45
Stevenage v Rochdale19:45
Swindon v Leyton Orient19:45
england flag FA Cup
Camberley Town v Shaftesbury Town19:45
Sheppey United v Athletic Newham19:45
england flag National League
Boreham Wood v Aldershot19:45
Bromley v Torquay19:45
Chesterfield v Wrexham19:45
Eastleigh v Dagenham19:45
FC Halifax v Southend19:45
Gateshead v Notts County19:45
Maidenhead Utd v Altrincham19:45
Maidstone United v Dorking Wanderers19:45
Oldham v Wealdstone19:45
Woking v Scunthorpe19:45
Yeovil v Barnet19:45
england flag National League South
Braintree Town v Hemel19:45
Chippenham v Oxford City19:45
Concord Rangers v Dulwich Hamlet19:45
Dartford v Havant and Waterlooville19:45
Dover v Tonbridge Angels19:45
Eastbourne Boro v Ebbsfleet United19:45
Farnborough v Taunton Town19:45
Hampton and Richmond v Bath City19:45
Slough Town v Chelmsford19:45
St Albans v Hungerford19:45
Welling v Cheshunt19:45
Weymouth v Worthing19:45
england flag National League North
Banbury Utd v Boston Utd19:45
Buxton v Leamington19:45
Chester v Hereford19:45
Chorley v Blyth Spartans19:45
Farsley Celtic v AFC Fylde19:45
Gloucester v Peterborough Sports19:45
Kettering v AFC Telford19:45
Kidderminster v Curzon Ashton19:45
Kings Lynn Town v Brackley19:45
Scarborough Athletic v Bradford PA19:45
Southport v Darlington19:45
Spennymoor Town v Alfreton Town19:45
england flag Isthmian Premier
AFC Hornchurch v Enfield Town19:45
Bowers & Pitsea v Margate19:45
Brightlingsea Regent v Canvey Island19:45
Folkestone Invicta v Hastings19:45
Haringey Borough v Herne Bay19:45
Horsham v Corinthian Casuals19:45
Lewes v Carshalton19:45
Potters Bar v Bishop's Stortford19:45
england flag Isthmian League North
AFC Sudbury v Witham Town19:45
Felixstowe & Walton United v Gorleston19:45
Heybridge Swifts v Coggeshall Town19:45
Hullbridge Sports v Great Wakering Rovers19:45
Lowestoft Town v Stowmarket Town19:45
Tilbury v Basildon United19:45
Wroxham v Bury Town19:45
england flag Isthmian League South Central
Binfield v Chertsey Town19:45
Hanworth Villa v Ashford Town (Middx)19:45
Leatherhead v South Park19:45
Thatcham Town v Marlow19:45
Tooting & Mitcham v Merstham19:45
Walton & Hersham v Chipstead19:45
Westfield v Basingstoke19:45
england flag Isthmian League South East
Ashford United v Sevenoaks Town19:45
Beckenham Town v Corinthian19:45
Chatham Town v Faversham Town19:45
Chichester City v Burgess Hill Town19:45
Cray Valley Paper Mills v East Grinstead Town19:45
Haywards Heath Town v Lancing19:45
Hythe v Sheppey United19:45
Littlehampton Town v Whitehawk19:45
Sittingbourne v Ramsgate19:45
Three Bridges v VCD Athletic19:45
england flag Northern Premier
Ashton v South Shields19:45
Atherton Collieries v Stafford Rangers19:45
Bamber Bridge v Marske United19:45
Belper Town v FC United19:45
Gainsborough v Hyde19:45
Marine v Lancaster City19:45
Morpeth Town v Guiseley19:45
Nantwich v Warrington Rylands19:45
Radcliffe Borough v Matlock19:45
Stalybridge v Warrington19:45
Whitby v Liversedge19:45
england flag Northern Div 1 South East
Consett AFC v North Shields19:45
Hebburn Town v Pontefract Collieries19:45
Lincoln Utd v Bridlington Town19:45
Long Eaton United v Grantham Town19:45
Ossett United v Stockton Town19:45
Shildon v Dunston UTS19:45
Stocksbridge v Brighouse Town19:45
Tadcaster Albion AFC v Cleethorpes Town19:45
Worksop v Sheffield19:45
england flag Northern Div 1 North West
City of Liverpool v Skelmersdale United19:45
Clitheroe FC v Ramsbottom United19:45
Hanley Town v Newcastle Town19:45
Kidsgrove Athletic v 1874 Northwich19:45
Leek Town v Macclesfield19:45
Mossley v Runcorn Linnets19:45
Prescot Cables v Workington19:45
Trafford FC v Colne19:45
Widnes v Bootle19:45
Witton Albion v Glossop North End AFC19:45
england flag Southern Premier Central
Basford Utd v Nuneaton19:45
Bromsgrove Sporting v Alvechurch19:45
Hednesford v Stourbridge19:45
Mickleover Sports v Coalville19:45
Needham Market v St Ives Town19:45
Royston Town v Leiston19:45
Rushden & D'mnds v Hitchin Town19:45
Tamworth v Rushall19:45
england flag Southern Premier South
Dorchester v Plymouth Parkway19:45
Hanwell Town v Chesham Utd19:45
Hayes & Yeading v Hendon19:45
Merthyr Town v Tiverton19:45
Met Police v Beaconsfield Town19:45
North Leigh v Winchester City19:45
Salisbury v Hartley Wintney19:45
Weston-S-Mare v Yate Town19:45
england flag Southern Div 1 Central
AFC Dunstable v Highworth Town19:45
Aylesbury United v Kidlington19:45
Cirencester v Thame United19:45
Didcot Town v Berkhamsted Town19:45
Hadley v Harlow Town19:45
Kempston Rovers v Welwyn Garden City19:45
Walthamstow v Hertford Town19:45
Ware v Biggleswade Town19:45
england flag Southern Div 1 South
Westbury United v Evesham Utd19:30
Bashley v Lymington Town19:45
Bishop's Cleeve v Larkhall Athletic19:45
Bristol Manor Farm v Bideford19:45
Cinderford v Slimbridge19:45
Frome Town v Willand Rovers19:45
Hamworthy United v AFC Totton19:45
Sholing v Melksham Town19:45
uefa flag Champions League
Bodo/Glimt v Dinamo Zagreb20:00
FC Copenhagen v Trabzonspor20:00
Rangers v PSV Eindhoven20:00
ar flag Argentinian Primera
Central Cordoba v Colon20:30
Sarmiento v Godoy Cruz20:30
San Lorenzo v Platense23:00
cn flag China Super League
Henan Songshan Longmen v Wuhan Three Towns12:30
Cangzhou Mighty Lions v Hangzhou Greentown13:00
Shenzhen Ruby FC v Shanghai Port13:00
cn flag China League One
Shanghai Jiading v Beijing Technology08:30
Zibo Sunday v Heilongjiang Lava Spring12:30
za flag South Africa Premier League
Cape Town City v Maritzburg Utd16:00
Mamelodi Sundowns v Amazulu18:30
tz flag Tanzania Premier League
Singida Big Stars v Tanzania Prisons12:00
Polisi Tanzania FC v Young Africans14:00
Dodoma Jiji v Mbeya City17:00
Wed 17/08
england flag Championship
Stoke v Middlesbrough19:45
Reading v Blackburn20:00
Sheffield Utd v Sunderland20:00
West Brom v Cardiff20:00
england flag National League
Solihull Moors v York19:45
england flag Isthmian Premier
Cray Wanderers v Bognor Regis19:45
Kingstonian v Wingate & Finchley19:45
england flag Isthmian League North
Grays v Maldon & Tiptree19:45
New Salamis v Brentwood19:45
england flag Isthmian League South Central
Bedfont Sports v Northwood19:45
Southall v Uxbridge19:45
Sutton Common Rovers v Guernsey19:45
england flag Northern Div 1 South East
Grimsby Borough v Carlton Town19:45
england flag Southern Premier South
Gosport Borough v Swindon Supermarine19:45
Truro City v Poole Town19:45
england flag Southern Div 1 Central
Biggleswade v Waltham Abbey19:45
FC Romania v Barton Rovers19:45
england flag Southern Div 1 South
Exmouth v Wimborne Town19:45
Tavistock v Paulton Rovers19:45
uefa flag Champions League
FK Qarabag v Plzen17:45
Dynamo Kiev v Benfica20:00
Maccabi Haifa v Red Star Belgrade20:00
pt flag Portuguese Liga Pro
Benfica B v Estrela da Amadora11:00
hu flag Hungarian League
Videoton v Ujpest18:00
rs flag Serbian Super Liga
Kolubara v Radnicki Nis18:00
us flag MLS
Los Angeles FC v D.C. United03:30
mx flag Mexican Liga MX
Club Atlas v FC Juarez01:00
Mazatlan FC v Club Queretaro02:00
Puebla v Necaxa03:05
ar flag Argentinian Primera
Independiente v Huracan01:30
Barracas Central v Defensa y Justicia18:00
Newells v Lanus20:30
Tigre v Atletico Tucuman20:30
Arsenal de Sarandi v River Plate23:00
br flag Brazil Serie B
Londrina v Bahia00:30
Criciuma v Operario23:00
cn flag China Super League
Chengdu Rongcheng v Shanghai Shenhua12:30
Guangzhou Evergrande v Dalian Professional12:30
Meizhou Hakka FC v Guangzhou City12:30
Wuhan Yangtze River v Beijing Guoan12:30
Hebei FC v Shandong Luneng13:00
Tianjin Tigers v Changchun Yatai13:00
cn flag China League One
Sichuan Jiuniu v Shaanxi Changan Athletic09:00
Zhenjiang Huasa v Nantong Zhiyun09:00
Qingdao Hainiu v Suzhou Dongwu12:30
jp flag Japan J2-League
JEF United Chiba v Ventforet Kofu11:00
za flag South Africa Premier League
Chippa United v Tshakhuma Madzivhadila18:30
Royal AM v Orlando Pirates18:30
tz flag Tanzania Premier League
Coastal Union v Kinondoni MC14:00
Simba SC v Geita Gold FC16:15
Azam v Kagera Sugar18:15
au flag Australia NPL Queensland
Brisbane Roar Youth v Gold Coast Knights10:30
Peninsula Power v Logan Lightning10:30
Thu 18/08
uefa flag Europa League
Gent v Omonia Nicosia00:00
us flag MLS
Atlanta United FC v NY Red Bulls00:30
Toronto FC v New England00:30
New York City v Charlotte FC01:00
FC Dallas v Philadelphia02:00
Vancouver v Colorado03:00
us flag USL Championship
Birmingham Legion v Detroit City FC01:00
New Mexico United v Memphis 90102:00
Orange County SC v Las Vegas Lights FC03:00
Sacramento Republic v Colorado Switchbacks04:00
us flag USL League One
Union Omaha v Charlotte Independence01:00
Northern Colorado Hailstorm v FC Tucson02:00
mx flag Mexican Liga MX
Toluca v Monterrey01:00
CF Pachuca v Club America03:05
Cruz Azul v Club Tijuana03:05
ar flag Argentinian Primera
Boca Juniors v Rosario Central01:30
Aldosivi v Velez20:30
cn flag China League One
Guangxi Pingguo Haliao v Beijing Baxy09:00
Nanjing City FC v Qingdao Youth Island09:00
Shenyang Urban v Jiangxi Liansheng09:00
Shijiazhuang Gongfu v Xinjiang Tianshan09:00
id flag Indonesian Liga 1
PSIS Semarang v Persik Kediri10:00
Barito Putera v Bali United14:30
au flag Australia NPL Victoria
Green Gully v Eastern Lions SC10:30

Full Football Season Fixture Lists

Use the selector below to show a full competition's fixture list for the remainder of the season.

Related Pages