The Fishy - Grimsby Town FC

Next Week's Football Fixtures

Sun 05/12
england flag Premier League
Leeds v Brentford14:00
Man Utd v Crystal Palace14:00
Tottenham v Norwich14:00
Aston Villa v Leicester16:30
england flag Championship
QPR v Stoke14:30
england flag FA Cup
Rochdale v Plymouth12:15
Colchester v Wigan12:30
Kidderminster v FC Halifax16:00
Salford v Chesterfield17:15
scotland flag Scottish Premiership
Dundee Utd v Celtic12:00
Livingston v Hearts15:00
fr flag French Ligue 1
St Etienne v Rennes12:00
Lorient v Nantes14:00
Monaco v Metz14:00
Montpellier v Clermont14:00
Reims v Angers14:00
Nice v Strasbourg16:00
Bordeaux v Olympique Lyonnais19:45
fr flag French Coupe de France
Hauts Lyonnais v Bourgoin-Jallieu12:30
Solidarité Scolaire v Sarre Union14:00
fr flag French National
Concarneau v Stade Briochin14:15
de flag German Bundesliga
VFB Stuttgart v Hertha Berlin14:30
Borussia Monchengladbach v Freiburg16:30
de flag German 2. Bundesliga
Dynamo Dresden v Karlsruher12:30
Hannover 96 v Hamburger12:30
Heidenheim v Jahn Regensburg12:30
de flag German 3. Liga
SC Freiburg II v Duisburg12:00
VfL Osnabruck v TSV Havelse13:00
it flag Italian Serie A
Bologna v Fiorentina11:30
Spezia v Sassuolo14:00
Venezia v Verona14:00
Sampdoria v Lazio17:00
Juventus v Genoa19:45
it flag Italian Serie B
Ascoli v Parma13:00
Como v Pisa13:00
Brescia v Monza15:15
Alessandria v Cittadella19:30
it flag Italian Serie C, Group A
Giana Erminio v Padova13:30
Piacenza v Lecco13:30
Pro Vercelli v Triestina13:30
Renate v Juventus U2313:30
Sudtirol v Fiorenzuola13:30
it flag Italian Serie C, Group B
Vis Pesaro v Olbia12:30
Cesena v Aquila Montevarchi13:30
Imolese Calcio v Modena13:30
Matelica v Siena13:30
Pistoiese v Gubbio13:30
Reggiana v Fermana13:30
US Grosseto v Pescara13:30
Viterbese v Entella13:30
it flag Italian Serie C, Group C
Catanzaro v Foggia11:00
Vibonese v Campobasso11:00
Latina v Catania13:30
Fidelis Andria v AZ Picerno16:30
Paganese v Juve Stabia16:30
Potenza v Turris16:30
Taranto v Messina16:30
Virtus Francavilla v Monterosi FC SSD16:30
Palermo v Monopoli19:30
es flag Spanish La Liga
Rayo Vallecano v Espanyol13:00
Elche v Cadiz15:15
Levante v Osasuna17:30
Celta de Vigo v Valencia20:00
es flag Spanish Segunda
Ponferradina v Mirandes13:00
Malaga v Amorebieta15:00
Lugo v UD Ibiza-Eivissa17:15
Oviedo v Alcorcon17:15
Real Sociedad B v Burgos17:15
Las Palmas v Gijon19:30
es flag Spanish Primera RFEF
Algeciras v Atletico Sanluqueno CF11:00
Athletic Bilbao B v Badajoz11:00
Atletico Baleares v Sevilla B11:00
Real Madrid Castilla v CD Castellon11:00
Tudelano v Real Union11:00
Valladolid B v Racing Santander11:00
Union de Salamanca v SS Reyes15:00
CF Rayo Majadahonda v UD Logrones16:00
FC Andorra v Linense16:00
Leonesa v Celta Vigo B16:00
Villarreal B v Barcelona B16:00
Cornella v Gimnastic18:00
at flag Austria Bundesliga
LASK Linz v SV Ried13:30
Wolfsberger AC v SC Rheindorf Altach13:30
Rapid Vienna v Austria Vienna16:00
be flag Belgian First Division A
Beerschot Wilrijk v Royal Antwerp12:30
Anderlecht v Zulte-Waregem15:00
Standard de Liege v Charleroi17:30
KV Mechelen v KRC Genk20:00
be flag Belgian First Division B
Westerlo v Mouscron Peruwelz15:00
Lierse v Lommel Utd19:00
hr flag Croatian First
Lokomotiva Zagreb v NK Sibenik14:00
Dinamo Zagreb v Hajduk Split16:30
cy flag Cypriot First Division
Apoel Nicosia v Pafos FC15:00
AEL Limassol v Omonia Nicosia17:00
nl flag Dutch Eredivisie
Waalwijk v N.E.C.11:15
AZ Alkmaar v Sparta Rotterdam13:30
Go Ahead Eagles v Twente13:30
Feyenoord v Fortuna Sittard15:45
pt flag Portuguese Primeira Liga
Santa Clara v Arouca15:30
Gil Vicente v Famalicao18:00
Braga v Estoril-Praia20:30
pt flag Portuguese Liga Pro
Penafiel v Academica11:00
Covilha v GD Chaves14:00
Trofense v Academico de Viseu15:30
Mafra v Farense20:30
si flag Slovenian First
Ask Bravo v NK Radomlje12:00
NK Domzale v Olimpija Ljubljana16:00
ch flag Swiss Super League
Basel v Lausanne Sports13:15
FC Lugano v FC Sion15:30
St Gallen v Grasshoppers15:30
by flag Belarusian Premier League
NFK Minsk v Slavia Mozyr11:00
cz flag Czech 1 Liga
Banik Ostrava v Ceske Budejovice14:00
Bohemians 1905 v FK Baumit Jablonec14:00
Mlada Boleslav v Pardubice14:00
Slovacko v Plzen17:00
gr flag Greek Super League
Ionikos v Paok15:15
AEK Athens v Panathinaikos17:30
Aris Thessaloniki v Asteras Tripoli17:30
hu flag Hungarian League
Kisvarda FC v Videoton12:30
MTK Budapest v Ujpest15:00
il flag Israeli Premier League
Hapoel Tel Aviv v Hapoel Jerusalem17:30
Hapoel Nazareth Illit v Maccabi Haifa18:15
Beitar Jerusalem v Maccabi Tel Aviv18:45
mk flag North Macedonia First League
Akademija Pandev v Bregalnica Stip12:00
Borec Veles v FK Makedonija GP12:00
FK Skopje v Shkupi12:00
FK Struga v FK Tikves12:00
Shkendija v Pelister12:00
pl flag Polish Ekstraklasa
Zaglebie Lubin v Lech Poznan16:30
Cracovia v Legia Warsaw19:00
pl flag Polish I Liga
Arka Gdynia v Stomil Olsztyn11:40
Chrobry Glogow v Widzew Lodz14:00
GKS Jastrzebie v Korona Kielce17:00
ro flag Romanian Liga I
CS Mioveni v Sepsi OSK Sfantu Gheorghe11:30
U Craiova 1948 v FC Voluntari14:00
Steaua Bucharest v UTA Arad19:30
ru flag Russia Premier Division
FC Khimki v Arsenal Tula11:00
Dynamo Moscow v Ufa13:30
Volga Nizhny Novgorod v Rubin Kazan13:30
Sochi v FC Krasnodar16:00
rs flag Serbian Super Liga
FK Napredak v Red Star Belgrade12:30
Partizan Belgrade v Novi Pazar14:45
FK Spartak Subotica v Mladost Lucani16:00
sk flag Slovakia Super Liga
MSK Zilina v Spartak Trnava16:00
tr flag Turkish Super League
Kayserispor v Antalyaspor10:30
Giresunspor v Fatih Karagumruk13:00
Hatayspor v Istanbul Basaksehir13:00
Fenerbahce v Caykur Rizespor16:00
ua flag Ukrainian Premier League
Zorya Luhansk v Inhulets Petrove12:00
Oleksandria v FC Minaj15:00
Desna Chernihiv v FC Mariupol17:30
no flag Norwegian Eliteserien
Bodo/Glimt v Brann16:00
Molde v Lillestrom16:00
Sandefjord v Kristiansund BK16:00
Sarpsborg v Tromso16:00
Stabaek IF v Rosenborg16:00
Stromsgodset v Haugesund16:00
Valerenga v Mjondalen16:00
Viking FK v Odd16:00
us flag MLS
Philadelphia v New York City20:00
ar flag Argentinian Primera
Gimnasia La Plata v Estudiantes20:00
Independiente v San Lorenzo22:15
br flag Brazil Serie A
Atletico MG v Red Bull Bragantino19:00
Bahia v Fluminense19:00
Corinthians v Gremio19:00
Ceara v America MG22:00
cl flag Chilean Primera
Audax Italiano v Curico Unido21:00
Huachipato v Deportes Melipilla21:00
Union Espanola v Cobresal21:00
Universidad de Chile v Union La Calera21:00
cn flag China League One
Wuhan Three Towns v Hangzhou Greentown07:00
Chengdu Qianbao v Guizhou Zhicheng11:35
in flag Indian Super League
Kerala Blasters v Odisha FC14:00
id flag Indonesian Liga 1
Persiraja Aceh v Pusamania Borneo11:00
Arema FC v Bali United13:45
jp flag Japan J3-League
Azul Claro Numazu v Grulla Morioka05:00
Fujieda MYFC v YSCC Yokohama05:00
Fukushima United v Kamatamare Sanuki05:00
Gainare Tottori v Vanraure Hachinohe05:00
Kataller Toyama v Kagoshima United05:00
Nagano Parceiro v FC Imabari05:00
Roasso Kumamoto v FC Gifu05:00
sk flag South Korea K-League
Jeonbuk Motors v Jeju United FC06:00
Suwon City FC v Suwon Bluewings06:00
Ulsan Hyundai v Daegu FC06:00
gh flag Ghana Premier League
Asante Kotoko v King Faisal Babes15:00
Ashanti Gold SC v Legon Cities15:00
Berekum Chelsea v Real Tamale15:00
Dreams FC v Bibiani Gold Stars15:00
Great Olympics v Bechem United15:00
ke flag Kenyan Premier League
KCB v Vihiga Bullets12:00
za flag South Africa Premier League
Supersport United v Sekhukhune United13:30
tz flag Tanzania Premier League
Kinondoni MC v Geita Gold FC13:00
Coastal Union v Mbeya Kwanza FC16:00
ug flag Uganda Premier League
Arua Hill v Tooro United12:00
UPDF FC v Bright Stars FC12:00
Vipers FC v KCCA FC12:00
au flag Australia A-League
Melbourne Victory v Perth07:45
Mon 06/12
england flag Premier League
Everton v Arsenal20:00
england flag FA Cup
Boreham Wood v St Albans19:45
fr flag French Ligue 2
Chamois Niortais v Toulouse19:45
fr flag French National
FC Annecy v Chateauroux17:30
de flag German 3. Liga
Waldhof Mannheim v Wehen Wiesbaden18:00
it flag Italian Serie A
Empoli v Udinese17:30
Cagliari v Torino19:45
it flag Italian Serie C, Group C
Avellino v Bari20:00
es flag Spanish La Liga
Getafe v Athletic Bilbao20:00
es flag Spanish Segunda
Real Zaragoza v Eibar15:00
FC Cartagena v Tenerife17:15
Girona v Leganes20:00
hr flag Croatian First
Istra v Slaven Belupo17:00
cy flag Cypriot First Division
Ethnikos Achnas v Apollon Limassol17:00
nl flag Dutch Eerste Divisie
Jong Ajax v Emmen19:00
Jong AZ v Excelsior19:00
Jong PSV v De Graafschap19:00
Jong Utrecht v ADO Den Haag19:00
gr flag Greek Super League
Lamia v Giannina17:30
il flag Israeli Premier League
Hapoel Haifa v Hapoel Be'er Sheva18:15
pl flag Polish Ekstraklasa
Warta Poznan v Wisla Krakow17:00
pl flag Polish I Liga
Sandecja Nowy Sacz v Odra Opole17:00
ro flag Romanian Liga I
Arges Pitesti v Gaz Metan Medias15:30
Botosani v CS Uni Craiova18:30
rs flag Serbian Super Liga
Radnik Surdulica v Radnicki 192313:00
FK Cukaricki v Kolubara15:00
TSC Backa Topola v Radnicki Nis17:00
tr flag Turkish Super League
Goztepe v Gazisehir Gaziantep17:00
Konyaspor v Yeni Malatyaspor17:00
ua flag Ukrainian Premier League
Dnipro-1 v Chornomorets Odesa17:30
no flag Norwegian Eliteserien
Fredrikstad v KFUM/Sogndal17:00
mx flag Mexican Liga MX
Club Atlas v Pumas UNAM01:00
ar flag Argentinian Primera
River Plate v Defensa y Justicia00:30
Aldosivi v Argentinos Juniors22:15
br flag Brazil Serie A
CA Paranaense v Palmeiras22:00
Sao Paulo v Juventude22:00
Cuiaba v Fortaleza EC23:00
Flamengo v Santos23:00
Internacional v Atletico Goianiense23:00
in flag Indian Super League
Jamshedpur v ATK14:00
id flag Indonesian Liga 1
Bhayangkara FC v Persela Lamongan13:45
tz flag Tanzania Premier League
Mbeya City v Dodoma Jiji13:00
Tue 07/12
england flag League One
Accrington Stanley v AFC Wimbledon19:45
Charlton v Ipswich19:45
Cheltenham v Cambridge Utd19:45
Crewe v Lincoln City19:45
Doncaster v Oxford Utd19:45
Fleetwood Town v Bolton19:45
Portsmouth v Sheff Wed19:45
Rotherham v Gillingham19:45
Sunderland v Morecambe19:45
Wycombe v Burton Albion19:45
england flag League Two
Bristol Rovers v Port Vale19:45
Exeter v Northampton19:45
Harrogate Town v Forest Green19:45
Leyton Orient v Swindon19:45
Mansfield v Carlisle19:45
Newport County v Sutton Utd19:45
Oldham v Tranmere19:45
Stevenage v Scunthorpe19:45
Walsall v Crawley Town19:45
england flag National League
Southend v Maidenhead Utd19:45
england flag National League South
Ebbsfleet United v Bath City19:45
Hampton and Richmond v Braintree Town19:45
england flag National League North
Gateshead v York19:45
Guiseley v Southport19:45
england flag Isthmian Premier
Bognor Regis v Corinthian Casuals19:45
Enfield Town v Bowers & Pitsea19:45
Folkestone Invicta v Bishop's Stortford19:45
Haringey Borough v Worthing19:45
Potters Bar v Kingstonian19:45
england flag Isthmian League North
Barking v Brentwood19:45
Great Wakering Rovers v Bury Town19:45
england flag Isthmian League South Central
Marlow v Uxbridge19:45
Staines Town v Hanwell Town19:45
Westfield v Chipstead19:45
england flag Northern Premier
Buxton v Scarborough Athletic19:45
england flag Northern Div 1 South East
Marske United v Pickering Town19:45
england flag Northern Div 1 North West
Workington v Bootle19:45
england flag Southern Premier Central
Alvechurch v Tamworth19:45
Banbury Utd v Biggleswade Town19:45
Nuneaton v St Ives Town19:45
Stratford Town v Needham Market19:45
england flag Southern Premier South
Chesham Utd v Harrow Borough19:45
Taunton Town v Yate Town19:45
Truro City v Tiverton19:45
Walton Casuals v Hayes & Yeading19:45
england flag Southern Div 1 Central
Welwyn Garden City v Waltham Abbey19:45
england flag Southern Div 1 South
Cirencester v Cinderford19:45
Melksham Town v Sholing19:45
scotland flag Scottish League One
Montrose v Airdrie Utd19:45
scotland flag Scottish League Two
Elgin v Kelty Hearts19:45
scotland flag Scottish Cup
Morton v Inverness CT19:45
Queen of Sth v Cove Rangers19:45
ulster flag NIFL Premiership
Dungannon Swifts v Warrenpoint Town19:45
uefa flag Champions League
Paris Saint Germain v Club Brugge17:45
RB Leipzig v Man City17:45
AC Milan v Liverpool20:00
Ajax v Sporting Lisbon20:00
Borussia Dortmund v Besiktas20:00
Porto v Atletico Madrid20:00
Real Madrid v Inter Milan20:00
Shakhtar Donetsk v Sheriff Tiraspol20:00
rs flag Serbian Super Liga
Vozdovac v Vojvodina13:00
ar flag Argentinian Primera
Newells v Banfield00:30
br flag Brazil Serie A
Chapecoense v Recife00:00
cn flag China League One
Heilongjiang Lava Spring v Jiangxi Liansheng07:00
Nanjing City FC v Xinjiang Tianshan11:30
Shenyang Urban v Beijing Baxy11:30
Sichuan Jiuniu v Suzhou Dongwu11:30
in flag Indian Super League
East Bengal v FC Goa14:00
id flag Indonesian Liga 1
PSS Sleman v Persipura Jayapura08:15
Persita Tangerang v PSIS Semarang11:15
PSM Makassar v Persija Jakarta13:45
za flag South Africa Premier League
TS Galaxy FC v Chippa United15:30
Cape Town City v Maritzburg Utd17:30
ug flag Uganda Premier League
Bul FC v Busoga United12:00
Express FC v Mbarara City12:00
Onduparaka v Wakiso Giants12:00
SC Villa v URA FC12:00
Uganda Police v Gaddafi12:00
Wed 08/12
england flag League One
MK Dons v Plymouth19:45
Wigan v Shrewsbury19:45
england flag League Two
Barrow v Salford19:45
Bradford v Colchester19:45
Hartlepool v Rochdale19:45
england flag Isthmian Premier
Cray Wanderers v Horsham19:45
england flag Southern Div 1 South
Willand Rovers v Highworth Town19:30
scotland flag Scottish Premiership
Livingston v Hibernian19:45
uefa flag Champions League
Juventus v Malmo17:45
Zenit St Petersburg v Chelsea17:45
Atalanta v Villarreal20:00
Bayern Munich v Barcelona20:00
Benfica v Dynamo Kiev20:00
Man Utd v Young Boys20:00
Salzburg v Sevilla20:00
Wolfsburg v Lille20:00
es flag Spanish Primera RFEF
CD Castellon v UE Llagostera16:00
hr flag Croatian First
Rijeka v NK Osijek16:00
si flag Slovenian First
NK Celje v Olimpija Ljubljana16:00
mk flag North Macedonia First League
Bregalnica Stip v Rabotnicki12:00
FK Makedonija GP v Akademija Pandev12:00
FK Skopje v FK Struga12:00
Pelister v Borec Veles12:00
Renova v FK Tikves12:00
Shkupi v Shkendija12:00
cn flag China League One
Zibo Sunday v Beijing Technology07:00
Nantong Zhiyun v Shaanxi Changan Athletic11:30
Chengdu Qianbao v Wuhan Three Towns11:35
in flag Indian Super League
Hyderabad FC v Bengaluru FC14:00
id flag Indonesian Liga 1
Barito Putera v Persik Kediri11:00
Persib Bandung v Persebaya Surabaya13:45
ke flag Kenyan Premier League
Sofapaka v Wazito FC10:00
Homeboyz v Mathare United12:00
Kariobangi Sharks v Kenya Police12:00
Nairobi City Stars v Nzoia Sugar12:00
Ulinzi Stars v Tusker12:00
za flag South Africa Premier League
Mamelodi Sundowns v Royal AM13:30
Baroka FC v Moroka Swallows15:00
Sekhukhune United v Tshakhuma Madzivhadila15:00
Stellenbosch FC v Supersport United15:00
Amazulu v Orlando Pirates15:30
Golden Arrows v Kaizer Chiefs17:30
Thu 09/12
uefa flag Europa League
Fenerbahce v Eintracht Frankfurt17:45
Legia Warsaw v Spartak Moscow17:45
Napoli v Leicester17:45
Olympique Lyonnais v Rangers17:45
Real Sociedad v PSV Eindhoven17:45
Royal Antwerp v Olympiacos17:45
Sparta Prague v Brondby17:45
Sturm Graz v Monaco17:45
Braga v Red Star Belgrade20:00
Celtic v Real Betis20:00
Ferencvaros v Leverkusen20:00
KRC Genk v Rapid Vienna20:00
Lazio v Galatasaray20:00
Ludogorets v FC Midtjylland20:00
Marseille v Lokomotiv Moscow20:00
West Ham v Dinamo Zagreb20:00
uefa flag Europa Conference League
Alashkert v Maccabi Tel Aviv17:45
AZ Alkmaar v Randers Freja17:45
CFR Cluj v FK Baumit Jablonec17:45
CSKA Sofia v AS Roma17:45
Gent v Flora Tallinn17:45
LASK Linz v HJK Helsinki17:45
Partizan Belgrade v Anorthosis17:45
Zorya Luhansk v Bodo/Glimt17:45
Basel v FK Qarabag20:00
FC Copenhagen v Slovan Bratislava20:00
Feyenoord v Maccabi Haifa20:00
Omonia Nicosia v Kairat Almaty20:00
Paok v Lincoln Red Imps20:00
Tottenham v Rennes20:00
Union Berlin v Slavia Prague20:00
Vitesse Arnhem v NS Mura20:00
cn flag China League One
Guizhou Zhicheng v Meizhou Hakka FC07:00
Zhenjiang Huasa v Hangzhou Greentown11:35
in flag Indian Super League
Mumbai City v Jamshedpur14:00
id flag Indonesian Liga 1
PS Tira v Persiraja Aceh08:15
Bali United v Persepam Madura Utd13:45
ke flag Kenyan Premier League
AFC Leopards v Posta Rangers10:00
Bandari v KCB12:00
Talanta v Bidco United12:00
Vihiga Bullets v GOR Mahia12:00
tz flag Tanzania Premier League
Mtibwa Sugar v Biashara Mara United13:00
Azam v Kagera Sugar16:00
fifa flag International Friendlies
Mexico v Chile02:00
Fri 10/12
england flag Premier League
Brentford v Watford20:00
scotland flag Scottish Championship
Ayr v Hamilton19:45
scotland flag Lowland League
East Stirling v Celtic II19:45
wales flag Welsh Premier League
Flint Town United v Caernarfon Town19:45
Aberystwyth v Newtown20:00
ulster flag NIFL Premiership
Ballymena v Larne19:45
fr flag French Ligue 1
Nantes v Lens20:00
fr flag French National
Bourg Peronnas v Orleans18:00
Chateauroux v Villefranche18:00
Concarneau v Boulogne18:00
Creteil v FC Bastia-Borgo18:00
Laval v Chambly Thelle18:00
Sete v FC Annecy18:00
Stade Briochin v Avranches18:00
de flag German Bundesliga
FC Koln v Augsburg19:30
de flag German 2. Bundesliga
Jahn Regensburg v Werder Bremen17:30
Schalke v Nurnberg17:30
de flag German 3. Liga
SV Tuerkguecue Ataspor v Kaiserslautern18:00
it flag Italian Serie A
Genoa v Sampdoria19:45
it flag Italian Serie B
Cremonese v Crotone17:00
Ternana v Benevento19:30
es flag Spanish La Liga
Real Mallorca v Celta de Vigo20:00
es flag Spanish Segunda
Gijon v Huesca20:00
es flag Spanish Primera RFEF
Badajoz v Tudelano20:00
be flag Belgian First Division A
Charleroi v Oostende19:45
be flag Belgian First Division B
RWDM47 v Westerlo19:00
hr flag Croatian First
Istra v Hrvatski Dragovoljac17:00
cy flag Cypriot First Division
Pafos FC v AEL Limassol17:00
nl flag Dutch Eredivisie
Willem II v SC Cambuur19:00
nl flag Dutch Eerste Divisie
ADO Den Haag v Jong AZ19:00
De Graafschap v Helmond Sport19:00
Emmen v Dordrecht19:00
Excelsior v MVV Maastricht19:00
FC Eindhoven v Telstar19:00
FC Oss v Jong Ajax19:00
NAC Breda v Almere City19:00
Roda JC Kerkrade v Den Bosch19:00
Volendam v Jong PSV19:00
VVV-Venlo v Jong Utrecht19:00
pt flag Portuguese Primeira Liga
Pacos Ferreira v Gil Vicente20:15
pl flag Polish Ekstraklasa
Stal Mielec v Nieciecza17:00
Rakow Czestochowa v Piast Gliwice19:30
ro flag Romanian Liga I
U Craiova 1948 v FC Clinceni15:30
Rapid Bucuresti v Arges Pitesti18:30
sk flag Slovakia Super Liga
Spartak Trnava v Zemplin16:00
tr flag Turkish Super League
Altay v Hatayspor17:00
ua flag Ukrainian Premier League
FC Mariupol v Dnipro-115:00
Inhulets Petrove v Desna Chernihiv17:30
br flag Brazil Serie A
America MG v Sao Paulo00:30
Atletico Goianiense v Flamengo00:30
Fluminense v Chapecoense00:30
Fortaleza EC v Bahia00:30
Gremio v Atletico MG00:30
Juventude v Corinthians00:30
Palmeiras v Ceara00:30
Recife v CA Paranaense00:30
Red Bull Bragantino v Internacional00:30
Santos v Cuiaba00:30
in flag Indian Super League
Odisha FC v NorthEast Utd14:00
id flag Indonesian Liga 1
Pusamania Borneo v Arema FC13:30
gh flag Ghana Premier League
Eleven Wonders v Dreams FC15:00
ug flag Uganda Premier League
Bright Stars FC v Arua Hill12:00
Gaddafi v SC Villa12:00
KCCA FC v Uganda Police12:00
Tooro United v Bul FC12:00
Sat 11/12
england flag Premier League
Man City v Wolverhampton12:30
Arsenal v Southampton15:00
Chelsea v Leeds15:00
Liverpool v Aston Villa15:00
Norwich v Man Utd17:30
england flag Championship
Huddersfield v Coventry12:30
Birmingham v Cardiff15:00
Bournemouth v Blackburn15:00
Derby v Blackpool15:00
Hull v Bristol City15:00
Luton v Fulham15:00
Peterborough v Millwall15:00
Preston v Barnsley15:00
Stoke v Middlesbrough15:00
Swansea v Nott'm Forest15:00
West Brom v Reading15:00
england flag League One
Accrington Stanley v Bolton15:00
Charlton v Cambridge Utd15:00
Cheltenham v Lincoln City15:00
Crewe v Sheff Wed15:00
Doncaster v Shrewsbury15:00
Fleetwood Town v Gillingham15:00
MK Dons v Oxford Utd15:00
Portsmouth v Morecambe15:00
Rotherham v Burton Albion15:00
Sunderland v Plymouth15:00
Wigan v Ipswich15:00
Wycombe v AFC Wimbledon15:00
england flag League Two
Barrow v Swindon15:00
Bradford v Sutton Utd15:00
Bristol Rovers v Rochdale15:00
Exeter v Tranmere15:00
Harrogate Town v Northampton15:00
Hartlepool v Scunthorpe15:00
Leyton Orient v Crawley Town15:00
Mansfield v Salford15:00
Newport County v Port Vale15:00
Oldham v Forest Green15:00
Stevenage v Carlisle15:00
Walsall v Colchester15:00
england flag National League
Altrincham v Bromley15:00
Eastleigh v Aldershot15:00
Grimsby v Chesterfield15:00
Kings Lynn Town v Dover15:00
Maidenhead Utd v Solihull Moors15:00
Notts County v Southend15:00
Torquay v Stockport15:00
Wealdstone v FC Halifax15:00
Woking v Boreham Wood15:00
Yeovil v Barnet15:00
Wrexham v Weymouth17:20
england flag National League South
Bath City v Hungerford15:00
Billericay v Chelmsford15:00
Dorking Wanderers v Welling15:00
Eastbourne Boro v Havant and Waterlooville15:00
Ebbsfleet United v Concord Rangers15:00
Hemel v Slough Town15:00
Maidstone United v Dartford15:00
Oxford City v Chippenham15:00
St Albans v Hampton and Richmond15:00
Tonbridge Angels v Dulwich Hamlet15:00
england flag National League North
AFC Telford v Kettering15:00
Alfreton Town v Gloucester15:00
Blyth Spartans v Southport15:00
Boston Utd v Kidderminster15:00
Brackley v Guiseley15:00
Darlington v AFC Fylde15:00
Farsley Celtic v Gateshead15:00
Hereford v Curzon Ashton15:00
Leamington v Bradford PA15:00
Spennymoor Town v Chester15:00
York v Chorley15:00
england flag Isthmian Premier
Bognor Regis v Enfield Town15:00
Bowers & Pitsea v Lewes15:00
Brightlingsea Regent v Worthing15:00
Carshalton v Merstham15:00
Cheshunt v Corinthian Casuals15:00
Cray Wanderers v Bishop's Stortford15:00
Folkestone Invicta v Haringey Borough15:00
Horsham v East Thurrock15:00
Kingstonian v Margate15:00
Potters Bar v Leatherhead15:00
Wingate & Finchley v AFC Hornchurch15:00
england flag Isthmian League North
Aveley v AFC Sudbury15:00
Barking v Hullbridge Sports15:00
Basildon United v Felixstowe & Walton United15:00
Brentwood v Tilbury15:00
Bury Town v Grays15:00
Canvey Island v Stowmarket Town15:00
Coggeshall Town v Hashtag United15:00
Heybridge Swifts v Dereham Town15:00
Maldon & Tiptree v Romford15:00
Witham Town v Great Wakering Rovers15:00
england flag Isthmian League South Central
Bedfont Sports v Ashford Town (Middx)15:00
Binfield v Northwood15:00
Chalfont St Peter v Chipstead15:00
Hanwell Town v Basingstoke15:00
South Park v Chertsey Town15:00
Sutton Common Rovers v Bracknell Town15:00
Thatcham Town v Tooting & Mitcham15:00
Westfield v Uxbridge15:00
Whyteleafe v Marlow15:00
england flag Isthmian League South East
Burgess Hill Town v Ashford United15:00
Corinthian v Hythe15:00
East Grinstead Town v Haywards Heath Town15:00
Faversham Town v Phoenix Sports15:00
Herne Bay v Hastings15:00
Lancing v Sittingbourne15:00
Ramsgate v Three Bridges15:00
Sevenoaks Town v Whitstable Town15:00
VCD Athletic v Chichester City15:00
Whitehawk v Cray Valley Paper Mills15:00
england flag Northern Premier
Bamber Bridge v Scarborough Athletic15:00
Buxton v Ashton15:00
Gainsborough v Warrington15:00
Grantham Town v Atherton Collieries15:00
Lancaster City v Basford Utd15:00
Nantwich v Radcliffe Borough15:00
South Shields v Hyde15:00
Stafford Rangers v FC United15:00
Stalybridge v Matlock15:00
Whitby v Mickleover Sports15:00
Witton Albion v Morpeth Town15:00
england flag Northern Div 1 South East
Hebburn Town v Stockton Town13:00
Bridlington Town v Yorkshire Amateur15:00
Brighouse Town v Frickley15:00
Lincoln Utd v Cleethorpes Town15:00
Pontefract Collieries v Pickering Town15:00
Shildon v Dunston UTS15:00
Stocksbridge v Ossett United15:00
Tadcaster Albion AFC v Liversedge15:00
Worksop v Sheffield15:00
england flag Northern Div 1 North West
Kidsgrove Athletic v 1874 Northwich14:00
City of Liverpool v Workington15:00
Clitheroe FC v Prescot Cables15:00
Kendal v Bootle15:00
Marine v Ramsbottom United15:00
Market Drayton Town FC v Widnes15:00
Mossley v Colne15:00
Runcorn Linnets v Glossop North End AFC15:00
Trafford FC v Leek Town15:00
Warrington Rylands v Newcastle Town15:00
england flag Southern Premier Central
Alvechurch v Peterborough Sports15:00
Banbury Utd v Coalville15:00
Barwell v Needham Market15:00
Bromsgrove Sporting v St Ives Town15:00
Leiston v Rushall15:00
Lowestoft Town v Hednesford15:00
Nuneaton v Royston Town15:00
Rushden & D'mnds v Stratford Town15:00
Stourbridge v Hitchin Town15:00
Tamworth v Biggleswade Town15:00
england flag Southern Premier South
Beaconsfield Town v Poole Town15:00
Gosport Borough v Dorchester15:00
Harrow Borough v Chesham Utd15:00
Hendon v Swindon Supermarine15:00
Kings Langley v Tiverton15:00
Merthyr Town v Hayes & Yeading15:00
Met Police v Wimborne Town15:00
Salisbury v Yate Town15:00
Taunton Town v Hartley Wintney15:00
Truro City v Farnborough15:00
Weston-S-Mare v Walton Casuals15:00
england flag Southern Div 1 Central
AFC Dunstable v Berkhamsted Town15:00
Aylesbury United v Harlow Town15:00
Barton Rovers v Ware15:00
Biggleswade v FC Romania15:00
Colney Heath v St Neots15:00
Didcot Town v Hertford Town15:00
Kempston Rovers v Thame United15:00
North Leigh v Bedford Town15:00
Waltham Abbey v Kidlington15:00
Wantage Town v Welwyn Garden City15:00
england flag Southern Div 1 South
AFC Totton v Paulton Rovers15:00
Cinderford v Bideford15:00
Cirencester v Mangotsfield United15:00
Frome Town v Willand Rovers15:00
Lymington Town v Plymouth Parkway15:00
Melksham Town v Evesham Utd15:00
Sholing v Bristol Manor Farm15:00
Slimbridge v Highworth Town15:00
Winchester City v Larkhall Athletic15:00
scotland flag Scottish Premiership
Dundee Utd v Livingston15:00
Ross County v Dundee15:00
St Johnstone v Aberdeen15:00
St Mirren v Hibernian15:00
scotland flag Scottish Championship
Dunfermline v Queen of Sth15:00
Morton v Inverness CT15:00
Partick Thistle v Arbroath15:00
Raith Rovers v Kilmarnock15:00
scotland flag Scottish League One
Airdrie Utd v Queen's Park15:00
Alloa v Clyde15:00
Dumbarton v Montrose15:00
Falkirk v Cove Rangers15:00
Peterhead v East Fife15:00
scotland flag Scottish League Two
Annan Athletic v Elgin15:00
Forfar v Stirling15:00
Kelty Hearts v Albion15:00
Stenhousemuir v Edinburgh City15:00
Stranraer v Cowdenbeath15:00
scotland flag Highland League
Buckie Thistle v Turriff United15:00
Deveronvale v Nairn County15:00
Forres Mechanics v Formartine United15:00
Fraserburgh v Fort William15:00
Huntly v Clachnacuddin15:00
Inverurie Loco Works v Lossiemouth15:00
Keith v Brechin15:00
Rothes v Brora Rangers15:00
Wick Academy v Strathspey Thistle15:00
scotland flag Lowland League
Berwick v BSC Glasgow15:00
Bo'ness United v Vale of Leithen15:00
Caledonian Braves v Gala Fairydean15:00
Cumbernauld Colts v Civil Service Strollers15:00
East Kilbride v Rangers II15:00
Edinburgh University v Gretna 200815:00
Spartans FC v Dalbeattie Star15:00
Stirling University v Bonnyrigg Rose15:00
wales flag Welsh Premier League
Barry Town v The New Saints14:30
Connah's Quay Nomads v Cardiff Metropolitan14:30
Haverfordwest County AFC v Bala Town14:30
Penybont v Cefn Druids14:30
ulster flag NIFL Premiership
Carrick Rangers v Glentoran15:00
Crusaders v Dungannon Swifts15:00
Glenavon v Coleraine15:00
Linfield v Warrenpoint Town15:00
Portadown v Cliftonville15:00
ulster flag NIFL Championship
Annagh United v Queens University15:00
Ballinamallard Utd v Knockbreda15:00
Dergview v Ballyclare Comrades15:00
Harland & Wolff Welders v Ards15:00
Institute FC v Dundela15:00
Loughgall v Newry City AFC15:00
fr flag French Ligue 1
Brest v Montpellier16:00
Reims v St Etienne20:00
fr flag French Ligue 2
Le Havre v AC Ajaccio14:00
Amiens v Grenoble18:00
Bastia v Sochaux18:00
Caen v Guingamp18:00
Dijon v Chamois Niortais18:00
Dunkerque v Auxerre18:00
Nimes v Nancy18:00
Pau v Quevilly18:00
Valenciennes v Paris FC18:00
fr flag French Coupe de France
Club Franciscain v Cholet14:00
de flag German Bundesliga
Bayern Munich v Mainz14:30
Freiburg v Hoffenheim14:30
Hertha Berlin v Arminia Bielefeld14:30
RB Leipzig v Borussia Monchengladbach14:30
VfL Bochum 1848 v Borussia Dortmund14:30
Wolfsburg v VFB Stuttgart17:30
de flag German 2. Bundesliga
FC Ingolstadt 04 v Hannover 9612:30
Holstein Kiel v SV Sandhausen12:30
SC Paderborn 07 v SV Darmstadt 9812:30
Fortuna Dusseldorf v St Pauli19:30
de flag German 3. Liga
Dortmund II v TSV 1860 Munchen13:00
Duisburg v Verl13:00
FC Magdeburg v VfL Osnabruck13:00
FC Viktoria Koln v Braunschweig13:00
Saarbrucken v SC Freiburg II13:00
TSV Havelse v Waldhof Mannheim13:00
it flag Italian Serie A
Fiorentina v Salernitana14:00
Venezia v Juventus17:00
Udinese v AC Milan19:45
it flag Italian Serie B
Cittadella v Ascoli13:00
Monza v Frosinone13:00
Pordenone v Cosenza13:00
SPAL v Brescia13:00
Pisa v Lecce15:15
it flag Italian Serie C, Group A
Albinoleffe v Legnago Salus13:30
Mantova v Pro Patria13:30
it flag Italian Serie C, Group C
Campobasso v Catanzaro13:30
Juve Stabia v Potenza13:30
Monterosi FC SSD v Fidelis Andria13:30
AZ Picerno v Paganese16:30
Foggia v Virtus Francavilla16:30
es flag Spanish La Liga
Espanyol v Levante13:00
Alaves v Getafe15:15
Valencia v Elche17:30
Athletic Bilbao v Sevilla20:00
es flag Spanish Segunda
Burgos v Fuenlabrada15:00
UD Ibiza-Eivissa v Girona15:00
Almeria v Real Zaragoza17:15
Eibar v Malaga19:30
Tenerife v Lugo20:00
es flag Spanish Primera RFEF
Real Union v Racing DE Ferrol16:00
Sabadell v Betis B16:00
Sevilla B v Real Madrid Castilla16:00
SS Reyes v SD Logrones16:00
Algeciras v CD San Fernando18:00
Racing Santander v CF Rayo Majadahonda18:00
Zamora v Leonesa18:00
at flag Austria Bundesliga
Salzburg v WSG Wattens16:00
SV Ried v SC Rheindorf Altach16:00
TSV Prolactal Hartberg v Wolfsberger AC16:00
be flag Belgian First Division A
Kortrijk v Leuven15:15
Eupen v Beerschot Wilrijk17:30
Sint Truidense VV v Cercle Brugge17:30
RFC Seraing v Anderlecht19:45
be flag Belgian First Division B
Mouscron Peruwelz v Lommel Utd19:45
hr flag Croatian First
Lokomotiva Zagreb v Hajduk Split14:00
Rijeka v HNK Gorica16:05
cy flag Cypriot First Division
Paeek Kerynias v Ethnikos Achnas17:00
nl flag Dutch Eredivisie
FC Utrecht v Go Ahead Eagles17:45
SC Heerenveen v Sparta Rotterdam19:00
PEC Zwolle v Fortuna Sittard20:00
pt flag Portuguese Primeira Liga
Maritimo v Santa Clara15:30
Belenenses v Estoril-Praia18:00
Vitoria Guimaraes v Tondela18:00
Sporting Lisbon v Boavista20:30
pt flag Portuguese Liga Pro
Feirense v Penafiel11:00
Rio Ave v Mafra14:00
Leixoes v Covilha15:30
si flag Slovenian First
Tabor Sezana v NK Celje12:00
NK Radomlje v Olimpija Ljubljana16:00
Maribor v NK Domzale19:15
ch flag Swiss Super League
Lausanne Sports v FC Zurich17:00
St Gallen v FC Lugano19:30
cz flag Czech 1 Liga
Hradec Kralove v Slovacko14:00
Pardubice v Banik Ostrava14:00
Zlin v MFK Karvina14:00
Plzen v Slovan Liberec17:00
gr flag Greek Super League
Giannina v Volos NFC15:15
Panathinaikos v Atromitos15:15
Asteras Tripoli v AEK Athens17:30
Panetolikos v Ionikos17:30
hu flag Hungarian League
Puskas Academia v Gyirmot14:45
Honved v Zalaegerszegi TE16:15
Videoton v MTK Budapest17:00
MTK Budapest v Videoton18:30
il flag Israeli Premier League
Bnei Sakhnin v Maccabi Petah Tikva13:00
Hapoel Jerusalem v Hapoel Haifa15:30
FC Ashdod v Hapoel Kiryat Shmona17:00
Maccabi Netanya v Hapoel Tel Aviv17:50
md flag Moldovan National Division
Sheriff Tiraspol v FC Zimbru14:00
pl flag Polish Ekstraklasa
Radomiak Radom v Lech Poznan14:00
Zaglebie Lubin v Wisla Krakow16:30
Lechia Gdansk v Jagiellonia Bialystok19:00
ro flag Romanian Liga I
UTA Arad v Botosani13:00
FC Voluntari v CS Uni Craiova15:30
Gaz Metan Medias v Steaua Bucharest18:30
ru flag Russia Premier Division
Krylya Sovetov v Rubin Kazan11:00
CSKA Moscow v Arsenal Tula13:30
Rostov v Ural16:00
rs flag Serbian Super Liga
Radnicki 1923 v TSC Backa Topola12:00
Radnicki Nis v FK Cukaricki14:00
Kolubara v Proleter Novi SAD16:00
sk flag Slovakia Super Liga
AS Trencin v MSK Zilina14:00
FK Pohronie v Senica14:00
Ruzomberok v Zlate Moravce14:00
Tatran Lip Mikulas v SKF Sered14:00
tr flag Turkish Super League
Fatih Karagumruk v Konyaspor10:30
Caykur Rizespor v Goztepe13:00
Istanbul Basaksehir v Kasimpasa13:00
Antalyaspor v Trabzonspor16:00
ua flag Ukrainian Premier League
Oleksandria v Shakhtar Donetsk12:00
Veres Rivne v FC Rukh Vynnyky15:00
FC Lviv v Vorskla Poltava17:30
cn flag China League One
Suzhou Dongwu v Shaanxi Changan Athletic06:30
Beijing Technology v Nanjing City FC07:00
Beijing Baxy v Sichuan Jiuniu11:30
Shenyang Urban v Nantong Zhiyun11:30
Xinjiang Tianshan v Jiangxi Liansheng11:30
in flag Indian Super League
ATK v Chennaiyin14:00
FC Goa v Bengaluru FC16:00
id flag Indonesian Liga 1
Persela Lamongan v PSS Sleman08:15
Persija Jakarta v Bhayangkara FC10:15
Persipura Jayapura v PSIS Semarang12:30
gh flag Ghana Premier League
Aduana Stars v Great Olympics15:00
ke flag Kenyan Premier League
Nzoia Sugar v Kariobangi Sharks10:00
Mathare United v Nairobi City Stars12:00
Wazito FC v Kenya Police12:00
za flag South Africa Premier League
Baroka FC v Cape Town City13:30
Chippa United v Amazulu13:30
Moroka Swallows v Tshakhuma Madzivhadila13:30
Orlando Pirates v TS Galaxy FC15:30
Supersport United v Mamelodi Sundowns18:15
tz flag Tanzania Premier League
Simba SC v Young Africans14:00
ug flag Uganda Premier League
Busoga United v Vipers FC12:00
Mbarara City v Onduparaka12:00
URA FC v Express FC12:00
Wakiso Giants v UPDF FC12:00
au flag Australia A-League
Western United v Brisbane06:05
Western Sydney v Macarthur FC08:45
Sun 12/12
fifa flag International Friendlies
El Salvador v Chile03:00

Full Football Season Fixture Lists

Use the selector below to show a full competition's fixture list for the remainder of the season.

Related Pages