The Fishy - Grimsby Town FC

Results (Sun 24‑Mar‑2019)

Africa Cup of Nations Qualification:: group D
FTBenin2‑1Togo
Africa Cup of Nations Qualification:: group E
FTLibya1‑2South Africa
Africa Cup of Nations Qualification:: group G
FTCongo1‑0Liberia
FTZimbabwe2‑0Congo
Africa Cup of Nations Qualification:: group H
FTCentral African Republic0‑0Equatorial Guinea
Africa Cup of Nations Qualification:: group L
FTCape Verde0‑0Lesotho
FTTanzania3‑0Uganda
Argentina flag Argentina Primera Division
FTColon1‑1San Lorenzo
Argentina flag Argentina Copa Argentina
FTNewells1‑2Villa Mitre
Argentina flag Argentina Federal A:: relegation: zone A
FTFerro Carril Oeste General Pico0‑2Club Cipolletti
FTIndependiente de Neuquen4‑1Deportivo Roca
Argentina flag Argentina Federal A:: relegation: zone B
FTAtletico Parana0‑1Sportivo Las Parejas
FTDouglas Haig0‑1Defensores de Pronunciamiento
Argentina flag Argentina Federal A:: relegation: zone C
FTRacing de Cordoba5‑2Juventud Unida Universitario
Argentina flag Argentina Federal A:: relegation: zone D
FTGimnasia y Tiro0‑2Juventud Antoniana
FTSan Martin de Formosa2‑1Crucero del Norte
Argentina flag Argentina Primera B Metropolitana
FTAtlanta1‑0All Boys
FTCA Talleres Remedios de Escalada0‑1Sacachispas FC
FTColegiales0‑1CA Defensores Unidos
FTComunicaciones0‑1Almirante Brown
FTFlandria2‑3CD UAI Urquiza
FTJusto Jose de Urquiza0‑0CA San Miguel
Argentina flag Argentina Primera B Nacional
FTAgropecuario0‑0Villa Dalmine
FTDeportivo Moron1‑1Nueva Chicago
FTGimnasia Jujuy0‑1Almagro
FTIndependiente Rivadavia0‑1Ferro Carril Oeste
FTSantamarina1‑2Central Cordoba de Santiago
Argentina flag Argentina Primera D
FTCentral Espanol0‑1Yupanqui
FTClaypole2‑1CA Lugano
FTDeportivo Muniz1‑4Club Atlas
Asia AFC U-23 Championship:: qualification group A
FTAfghanistan U231‑2Oman U23
FTNepal U230‑5Qatar U23
Asia AFC U-23 Championship:: qualification group B
FTBangladesh U230‑1Palestine U23
FTSri Lanka U230‑9Bahrain U23
Asia AFC U-23 Championship:: qualification group C
FTTurkmenistan U230‑2Iraq U23
FTYemen U230‑3Iran U23
Asia AFC U-23 Championship:: qualification group D
FTLebanon U230‑2Saudi Arabia U23
FTMaldives U230‑3UAE U23
Asia AFC U-23 Championship:: qualification group E
FTKuwait U230‑2Syria U23
FTKyrgyzstan U230‑3Jordan U23
Asia AFC U-23 Championship:: qualification group F
FTTajikistan U232‑0India U23
Asia AFC U-23 Championship:: qualification group G
FTMongolia U230‑1Hong Kong U23
FTSingapore U231‑1North Korea U23
Asia AFC U-23 Championship:: qualification group H
FTCambodia U231‑6South Korea U23
FTChinese Taipei U230‑6Australia U23
Asia AFC U-23 Championship:: qualification group I
FTMacau U230‑4Myanmar U23
FTTimor-Leste U230‑6Japan U23
Asia AFC U-23 Championship:: qualification group J
FTLaos U230‑1Malaysia U23
FTPhilippines U230‑8China U23
Asia AFC U-23 Championship:: qualification group K
FTBrunei U230‑8Thailand U23
FTIndonesia U230‑1Vietnam U23
Belgium flag Belgium First Division B:: relegation
FTTubize1‑1Roeselare
Bolivia flag Bolivia Primera Division:: apertura
FTGuabira1‑0Aurora
Brazil flag Brazil Copa do Nordeste:: group stage
FTBahia3‑0Salgueiro PE
FTBotafogo FC PB1‑0Sampaio Correa FC MA
FTCSA2‑0CS Sergipe SE
Brazil flag Brazil Paulista A1:: play-off
FTFerroviaria1‑1Sport Club Corinthians Paulista
FTSantos2‑0Red Bull Brasil
FTSao Paulo2‑1Ituano FC
Brazil flag Brazil Paulista A1:: Trophy Interior: play-off
FTRed Bull Bragantino0‑1Ponte Preta
Colombia flag Colombia Primera A:: apertura
FTAlianza Petrolera1‑0Deportivo Cali
FTAtletico Junior3‑0Atletico Huila
FTIndependiente Medellin4‑1Envigado
FTTolima1‑0Union Magdalena
CONCACAF Nations League Qualification
FTBritish Virgin Islands1‑2Bonaire
FTDominican Republic1‑3Bermuda
FTEl Salvador2‑0Jamaica
FTGuadeloupe0‑1Martinique
FTGuyana2‑1Belize
FTPuerto Rico0‑2Grenada
FTSuriname2‑0St Kitts and Nevis
Costa Rica flag Costa Rica Primera División:: clausura
FTC.S. Cartagines2‑0Deportivo Saprissa
FTDeportiva San Carlos1‑0AD Santos De Guapiles
FTGrecia1‑1Carmelita
FTLimon1‑1Guadalupe FC
FTMunicipal Perez Zeledon3‑1Universidad de Costa Rica
Czech Republic flag Czech Republic 4th league:: Division A
FTTatran Sedlcany3‑1Spartak Sobeslav
Czech Republic flag Czech Republic 4th league:: Division D
FTSlavoj Polna2‑2FC Dosta Bystrc Kninicky
Czech Republic flag Czech Republic 4th league:: Division E
FTMFK Havirov1‑1Hermanice
FTSlavicin4‑1Kozlovice
FTSlavoj Olympia2‑2SK Detmarovice
FTSokol Usti0‑7Hranice
Denmark flag Denmark 1st Division
FTFC Roskilde2‑1Thisted
FTFredericia2‑1Nykoebing FC
FTHB Koege1‑2Hvidovre IF
FTViborg1‑1FC Helsingor
Denmark flag Denmark 2nd Division:: group 1
FTRingkobing IF1‑0Tarup-Paarup IF
Denmark flag Denmark 2nd Division:: group 2
FTBK Avarta2‑1Skovshoved IF
EURO Qualification:: group C
FTNetherlands2‑3Germany
FTNorthern Ireland2‑1Belarus
EURO Qualification:: group E
FTHungary2‑1Croatia
FTWales1‑0Slovakia
EURO Qualification:: group G
FTIsrael4‑2Austria
FTPoland2‑0Latvia
FTSlovenia1‑1Macedonia
EURO Qualification:: group I
FTCyprus0‑2Belgium
FTKazakhstan0‑4Russia
FTSan Marino0‑2Scotland
Euro U-17 Qualification: Elite group 3
FTDenmark U171‑1Switzerland U17
FTEngland U170‑0Croatia U17
Germany flag Germany 3rd Liga
FTKaiserslautern1‑3VfL Osnabruck
FTSportfreunde Lotte0‑1Braunschweig
Germany flag Germany Regionalliga Nord
FTFC Eintracht Norderstedt0‑0SV Drochtersen/Assel
FTHolstein Kiel II2‑2Oldenburg
FTVfL Oldenburg3‑0SSV Jeddeloh II
Germany flag Germany Regionalliga Nordost
FTBerliner AK 072‑1VSG Altglienicke
FTFC Rot-Weiss Erfurt1‑0FSV Wacker 90 Nordhausen
FTFSV Union Furstenwalde0‑2ZFC Meuselwitz
FTHalberstadt0‑01. FC Lokomotive Leipzig
Germany flag Germany Regionalliga Südwest
FTFSV Frankfurt0‑2FC 08 Homburg-Saar
Greece flag Greece Football League
FTAE Karaiskakis1‑0Iraklis
FTApollon Pontou0‑0Panachaiki 1891 FC
FTDoxa Dramas2‑0Apollon Larissa FC
Guatemala flag Guatemala Liga Nacional:: clausura
FTDeportivo Malacateco1‑1Sanarate
Guatemala flag Guatemala Primera Division:: clausura group A
FTChimaltenango FC1‑0Deportivo Quiche
FTSan Pedro2‑0Deportivo Reu
FTSanta Lucia2‑2Nueva Concepcion
FTSolola FC1‑2Deportivo Marquense
Guatemala flag Guatemala Primera Division:: clausura group B
FTCarcha1‑0CSYD Mixco
FTDeportivo Achuapa1‑1Universidad San Carlos
International flag Friendlies
FTFiji1‑0Mauritius
FTJordan0‑1Syria
FTTaiwan0‑1Solomon Islands
International flag International Club Friendlies
FTAIK Solna2‑2IF Brommapojkarna
FTGalatasaray3‑2Umraniyespor
FTHacken1‑2Gais
FTKristiansund BK1‑0Aalesunds FK
FTMjallby AIF0‑1Hammarby IF
FTMjoendalen0‑1Stabaek IF
FTMolde4‑1Ostersunds FK
FTRanheim1‑1GIF Sundsvall
FTTromso2‑4Bodo/Glimt
FTViking FK4‑0Haugesund
Italy flag Italy Serie C:: group B
FTAS Giana Erminio1‑2Teramo
FTFano0‑1Feralpisalo
FTFermana0‑0Ssd Vis Pesaro 1898
FTGubbio0‑0Renate
FTImolese Calcio1‑3Monza
FTRavenna FC 19130‑1Albinoleffe
FTSudtirol2‑2Vicenza
FTTernana1‑1Pordenone
FTTriestina4‑0SS Sambenedettese Calcio
FTVenezia3‑0Rimini
Italy flag Italy Serie C:: group C
FTASD SS Rende3‑3USD Cavese 1919
FTCatanzaro3‑0ASD Sicula Leonzio
FTMonopoli1‑1Virtus Francavilla Calcio
FTPaganese2‑2Casertana FC
FTPotenza1‑0AS Bisceglie
FTReggina3‑0Catania
FTViterbese2‑2Vibonese
Japan flag Japan J. League 2
FTJEF United Ichihara Chiba1‑1Kyoto Sanga FC
FTKagoshima United0‑1FC Machida Zelvia
FTMontedio Yamagata1‑1FC Ryukyu
FTRenofa Yamaguchi0‑1Tochigi SC
FTTokushima Vortis1‑1Tokyo Verdy
Kenya flag Kenya Premier League
FTPosta Rangers0‑1KCB
Kenya flag Kenya Super League
FTAdministration Police FC3‑1Modern Coast Rangers FC
FTEldoret Youth FC1‑0Nairobi City Stars
FTGreen Commandos1‑1Fortune Sacco
FTNairobi Stima FC1‑0Coast Stima
FTWazito FC0‑1Migori Youth
Netherlands flag Netherlands Eerste Divisie
FTGo Ahead Eagles1‑2Twente
FTRoda JC Kerkrade2‑2MVV Maastricht
FTSparta Rotterdam1‑0N.E.C.
New Zealand Premiership:: play-off
FTAuckland City FC1‑3Team Wellington
Nigeria flag Nigeria NPFL:: group A
FTEnugu Rangers5‑2Remo Stars
FTEnyimba2‑1Sunshine Stars
FTKwara United1‑0Katsina United
FTNiger Tornadoes2‑2Lobi Stars
FTRivers United FC1‑2Wikki Tourist
Nigeria flag Nigeria NPFL:: group B
FTAkwa United1‑0Heartland Owerri
FTGo Round1‑0Yobe Desert Stars
FTGombe United0‑1El Kanemi Warriors
FTPlateau United1‑0Abia Warriors
Panama flag Panama LPF Clausura
FTCD Universitario3‑0Alianza FC Panama
FTTauro FC0‑0Arabe Unido
Paraguay flag Paraguay Division Profesional:: apertura
FTClub River Plate2‑1Sportivo San Lorenzo
FTLibertad2‑2Sol de America
Peru flag Peru Primera División:: apertura
FTAcademia Cantolao0‑0Sporting Cristal
FTDeportivo Municipal3‑1Sport Boys
FTUniversidad San Martin1‑0Carlos A. Mannucci
FTUniversitario de Deportes1‑1Alianza Universidad
Poland flag Poland 1st Liga
FTWarta Poznan1‑1GKS Tychy
Poland flag Poland 2nd Liga
FTRuch Chorzow1‑1Rozwoj Katowice
Russia flag Russia 1st Division
FTFC Chertanovo Moscow0‑1Tambov
FTFC Fakel Voronezh1‑1FC Baltika Kaliningrad
FTFC Khimki3‑0FC Zenit-2 St Petersburg
FTFC Luch Vladivostok1‑1FC Tyumen
FTFC Rotor2‑0FC Sibir Novosibirsk
FTFC Shinnik Yaroslavl0‑0FC Armavir
FTFC Spartak-2 Moscow1‑2FC Nizhny Novgorod
FTSochi2‑0FC Ska-Khabarovsk
FTTomsk1‑0Mordovya
Spain flag Spain LaLiga 1|2|3
FTCadiz1‑1Cordoba
FTCF Rayo Majadahonda4‑0Numancia
FTGijon1‑0Oviedo
FTGimnastic0‑1Malaga
FTGranada1‑1Las Palmas
Spain flag Spain Segunda B:: group I
11:00CDA NavalcarneroInternacional De Madrid
11:00CDA NavalcarneroInternacional De Madrid
16:00Club Rapido de BouzasDeportivo Fabril
16:00CoruxoSS Reyes
16:00Pontevedra CFGuijuelo
17:00Atletico Madrid BBurgos
FTAtletico Madrid B0‑1Burgos
FTCDA Navalcarnero1‑5Internacional De Madrid
FTClub Rapido de Bouzas2‑1Deportivo Fabril
FTCoruxo2‑2SS Reyes
FTLas Palmas Atletico0‑0Salamanca
FTLeonesa3‑1Celta Vigo B
FTPontevedra CF2‑1Guijuelo
FTReal Madrid Castilla0‑0Ponferradina
FTValladolid B2‑1AD Union Adarve
Spain flag Spain Segunda B:: group II
16:00CD MirandesGimnastica Torrelavega
FTBarakaldo CF0‑1Sporting Gijon B
FTCD Izarra0‑0Athletic Bilbao B
FTOviedo B0‑0Gernika
FTRacing Santander0‑0Real Union Irun
FTUD Logrones0‑0SD Leioa
Spain flag Spain Segunda B:: group III
11:00Espanyol BCD Atletico Baleares
11:00Espanyol BCD Atletico Baleares
FTAtletico Levante UD3‑1CE Sabadell
FTCD Ebro0‑1Barcelona B
FTCD Teruel0‑0Ub Conquense
FTCF Badalona2‑1CD Alcoyano
FTCF Villarreal B0‑0Ontinyent CF
FTClub Lleida Esportiu0‑1CD Castellon
FTEspanyol B0‑2CD Atletico Baleares
FTUE Cornella0‑0Peralada
FTValencia-Mestalla2‑1SD Ejea
Spain flag Spain Segunda B:: group IV
11:00CA MalaguenoRecreativo De Huelva
11:00CA MalaguenoRecreativo De Huelva
11:00CD Don BenitoBadajoz
11:00CD Don BenitoBadajoz
11:00CF JumillaSevilla FC Atletico
11:00CF JumillaSevilla FC Atletico
11:00Granada BReal Murcia Club De Futbol
11:00Granada BReal Murcia Club De Futbol
11:00MarbellaSan Fernando CD
11:00MarbellaSan Fernando CD
16:00Talavera CFCD El Ejido 2012
FTCA Malagueno0‑1Recreativo De Huelva
FTCD Don Benito1‑2Badajoz
FTCF Jumilla1‑2Sevilla FC Atletico
FTFC Cartagena1‑1CF Villanovense
FTGranada B1‑2Real Murcia Club De Futbol
FTMarbella2‑0San Fernando CD
FTReal Balompedica Linense0‑0UD Ibiza-Eivissa
FTTalavera CF2‑0CD El Ejido 2012
FTUcam Murcia CF0‑0Atletico Sanluqueno CF
FTUD Almeria B1‑4UD Melilla
Turkey flag Turkey 2nd Lig:: red group
FTBAK Spor Klubu0‑7Menemen Belediye Spor
FTBandirmaspor3‑3Konya Anadolu Selcukspor
FTKirklarelispor1‑1Tuzlaspor
FTPendikspor2‑0Fatih Karagumruk SK
FTSanliurfaspor3‑0Tarsus Idman Yurdu
FTSivas Belediye Spor4‑2Kahramanmarasspor AS
FTZonguldak Komurspor1‑0Fethiyespor
Turkey flag Turkey 2nd Lig:: white group
FTBodrum Belediyesi Bodrumspor1‑1Hacettepe SK
FTInegolspor5‑1Manisaspor
FTKastamonuspor2‑0AS Sariyer
FTSamsunspor2‑0Nigde Anadolu FK
Turkey flag Turkey 3rd Lig:: group 1
FTBatman Petrolspor0‑0Erzin Belediyespor
FTErbaaspor1‑1Artvin Hopaspor
FTErgene Velimese Spor2‑1Kozan Belediyespor
FTGebzespor1‑2Tire 1922 Spor
FTSile Yildizspor1‑2Nazilli Belediyespor
FTSilivrispor2‑0Nevsehir Belediye Spor
Turkey flag Turkey 3rd Lig:: group 2
FTAdiyaman 1954 SK1‑0Duzcespor
FTBergama Belediyespor0‑5Van Buyuksehir Belediyespor
FTKizilcabolukspor1‑1Kasimpasa Erokspor
FTOfspor0‑1Kemerspor 2003
FTOsmaniyespor2‑1Alibeykoy
FTPazarspor2‑1Karsiyaka
FTYeni Altindag Belediyespor1‑0Kirsehir Belediye Spor
FTYeni Orduspor Kulubu0‑1Sultanbeyli Belediyespor
Turkey flag Turkey 3rd Lig:: group 3
FT24erzincanspor3‑01461 Trabzon
FTDiyarbekirspor AS0‑2Bayburt Grup Ozel Idare Genclik VE Spor
FTKocaelispor2‑0Cizrespor
FTPayasspor3‑0Muglaspor
FTSerik Belediyespor2‑2Karacabey Birlik Spor A.s
FTTurgutluspor1‑1Golcukspor
Uruguay flag Uruguay Primera División:: apertura
FTCA Juventud De Las Piedras1‑0Cerro Largo FC
FTCA Progreso1‑1Boston River
FTCD Nacional3‑0Plaza Colonia
FTDefensor Sporting1‑1Montevideo Wanderers
FTRiver Plate2‑1Cerro
USA flag USA Major League Soccer
FTLos Angeles FC2‑1Real Salt Lake
FTNew England0‑2Cincinnati
FTNY Red Bulls0‑1Orlando
FTPhiladelphia3‑0Columbus
USA flag USA USL Championship
FTCharlotte Independence3‑3Atlanta United 2
FTColorado Switchbacks1‑0San Antonio FC
FTEl Paso Locomotive Fc2‑2Rio Grande Valley FC
FTFresno FC1‑1Reno 1868 FC
FTLouisville City FC2‑1Hartford Athletic
FTNew York Red Bulls II1‑1Nashville Sc
FTOrange County SC2‑2New Mexico United
FTPortland Timbers II3‑1Las Vegas Lights
FTSacramento Republic4‑1OKC Energy FC
Venezuela flag Venezuela Primera División:: apertura
FTAtletico Venezuela0‑0Academia Puerto Cabello
FTDeportivo La Guaira5‑2Llaneros De Guanare FC
FTEstudiantes de Caracas1‑2Aragua FC
FTEstudiantes Merida3‑0Metropolitanos FC
FTMineros Guayana1‑1Zulia
FTMonagas SC1‑1Caracas

All kick-offs UK time

Back to top