Season
Next Week's Fixtures
Next Week's Football Fixtures
, 2023-2024 Season
Filter Fixtures:
Premier League
Championship
National League
National League South
National League North
Isthmian League North
Isthmian League South Central
Isthmian League South East
Northern Div 1 East
Northern Div 1 West
Northern Div 1 Midlands
Southern Div 1 Central
Southern Div 1 South
Premier League 2, Division 1
U18 Premier League North
U18 Premier League South
Women's Super League
Women's Championship
Scottish Premiership
Scottish Championship
Scottish League One
Scottish League Two
SWPL 1
Cymru North
Welsh Cup
NIFL Premiership
Irish Cup
Irish Premier Division
Irish First Division
Champions League
Europa League
Europa Conference League
French Ligue 1
French Ligue 2
French National
German Bundesliga
German 2. Bundesliga
German 3. Liga
German Frauen Bundesliga
Italian Serie A
Italian Serie B
Italian Serie C, Group A
Italian Serie C, Group B
Italian Serie C, Group C
Italian Serie A Women
Spanish La Liga
Spanish Segunda
Spanish Primera RFEF
Austria Bundesliga
Belgian Pro League
Belgian Challenger Pro League
Croatian League
Dutch Eredivisie
Dutch Eerste Divisie
Portuguese Primeira Liga
Portuguese Liga Pro
Slovenian PrvaLiga
Belgian Super League Women
Dutch Eredivisie Women
Belarusian Premier League
Bulgarian First
Cypriot First Division
Czech 1 Liga
Greek Super League
Hungarian League
Kosovo Superleague
Israeli Premier League
North Macedonia First League
Moldovan National Division
Polish Ekstraklasa
Polish I Liga
Romanian Liga I
Russia Premier Division
Russia Football National League
Serbian Super Liga
Slovakia Super Liga
Turkish Super League
Ukrainian Premier League
Danish Superliga
Finnish Veikkausliiga
Norwegian Eliteserien
Swedish Allsvenskan
MLS
USL Championship
USL League One
Mexican Liga MX
NWSL Women
Argentine Copa de la Liga Profesional
Brazil Serie A
Brazil Serie B
Chilean Primera
Colombia Primera A
Ecuador Serie A
Paraguayan Primera
Uruguay Primera
Brazil Serie A Women
China Super League
China League One
Indian Super League
Indonesian Liga 1
Japan J-League
Japan J2-League
Japan J3-League
Qatar Stars League
Saudi Arabia Pro League
South Korea K-League
South Korea K-League 2
Angola Girabola
Ghana Premier League
Kenyan Premier League
Malawi Super League
Moroccan Botola Pro
Nigeria Premier League
South Africa Premier League
Tanzania Premier League
Tunisia Ligue 1
Uganda Premier League
Australia A-League
Australia NPL NSW
Australia NPL Northern NSW
Australia NPL Queensland
Australia NPL South
Australia NPL Tasmania
Australia NPL Victoria
Australia NPL Western
Club Friendlies
Filter
Sat 27/04
Premier League
Aston Villa v Chelsea
20:00
Championship
Hull v Ipswich
20:00
Isthmian League North
Maldon & Tiptree v Witham Town
16:00
Isthmian League South Central
Leatherhead v Hartley Wintney
16:00
Northwood v Ascot United
16:00
Southall v Chipstead
16:00
Isthmian League South East
Ashford United v Broadbridge Heath
16:00
Burgess Hill Town v Beckenham Town
16:00
East Grinstead Town v Sheppey United
16:00
Erith & Belvedere v Merstham
16:00
Herne Bay v Chichester City
16:00
Horndean v Cray Valley Paper Mills
16:00
Hythe v Lancing
16:00
Ramsgate v Three Bridges
16:00
Sevenoaks Town v Phoenix Sports
16:00
Sittingbourne v Littlehampton Town
16:00
Northern Div 1 East
Ashington AFC v North Ferriby United
16:00
Belper Town v Stockton Town
16:00
Brighouse Town v Carlton Town
16:00
Consett AFC v Bridlington Town
16:00
Grimsby Borough v Liversedge
16:00
Newton Aycliffe v Pontefract Collieries
16:00
Ossett United v Cleethorpes Town
16:00
Sheffield v Hebburn Town
16:00
Stocksbridge v Dunston UTS
16:00
Winterton Rangers v Grantham Town
16:00
Northern Div 1 West
1874 Northwich v Runcorn Linnets
16:00
City of Liverpool v Witton Albion
16:00
Hanley Town v Vauxhall Motors
16:00
Hednesford v Bootle
16:00
Leek Town v Clitheroe FC
16:00
Mossley v Avro
16:00
Newcastle Town v Chasetown
16:00
Stalybridge v Kidsgrove Athletic
16:00
Trafford FC v Prescot Cables
16:00
Widnes v Nantwich
16:00
Northern Div 1 Midlands
Anstey Nomads v Sutton Coldfield
16:00
Bedworth United v Quorn
16:00
Boldmere St. Michaels v Rugby Town
16:00
Corby v Gresley
16:00
Harborough Town v Loughborough Dynamo
16:00
Leicester Road v Coventry Sphinx
16:00
Lye Town v Cambridge City
16:00
Shepshed Dynamo v Sporting Khalsa
16:00
Spalding Utd v Coleshill Town
16:00
Walsall Wood v Rushden & D'mnds
16:00
Southern Div 1 Central
AFC Dunstable v Barton Rovers
16:00
Aylesbury United v Biggleswade
16:00
Bedford Town v North Leigh
16:00
Biggleswade Town v Ware
16:00
Cirencester v Welwyn Garden City
16:00
Hadley v Kempston Rovers
16:00
Kidlington v Hertford Town
16:00
Stotfold v Leighton Town
16:00
Waltham Abbey v Thame United
16:00
Southern Div 1 South
Bideford v Bemerton Heath
16:00
Cribbs v Larkhall Athletic
16:00
Frome Town v Bristol Manor Farm
16:00
Melksham Town v Wimborne Town
16:00
Mousehole AFC v Bishop's Cleeve
16:00
Paulton Rovers v Evesham Utd
16:00
Tavistock v Yate Town
16:00
Westbury United v Bashley
16:00
Willand Rovers v Malvern Town
16:00
NIFL Premiership
Glenavon v Carrick Rangers
17:30
Larne v Coleraine
17:30
French Ligue 1
Paris Saint Germain v Le Havre
20:00
French Ligue 2
AC Ajaccio v Quevilly
18:00
Amiens v Troyes
18:00
Concarneau v Rodez
18:00
FC Annecy v Bastia
18:00
Laval v Bordeaux
18:00
Paris FC v Angers
18:00
Pau v Guingamp
18:00
Valenciennes v Grenoble
18:00
German 2. Bundesliga
Schalke v Fortuna Dusseldorf
19:30
Italian Serie A
Lazio v Verona
19:45
Italian Serie C, Group C
Audace Cerignola v Giugliano
17:30
Avellino v Crotone
17:30
Brindisi v Turris
17:30
Casertana v ASD Sorrento
17:30
Catania v Benevento
17:30
Juve Stabia v AZ Picerno
17:30
Latina v Taranto
17:30
Monopoli v Messina
17:30
Monterosi v Foggia
17:30
Potenza v Virtus Francavilla
17:30
Spanish La Liga
Atletico Madrid v Athletic Bilbao
20:00
Spanish Primera RFEF
Cornella v Sestao River
19:00
Belgian Pro League
Gent v Westerlo
19:45
Belgian Challenger Pro League
Zulte-Waregem v Lommel Utd
19:00
Croatian League
Hajduk Split v Rudes Zagreb
18:10
Portuguese Primeira Liga
Benfica v Braga
18:00
Vitoria Guimaraes v Boavista
20:30
Slovenian PrvaLiga
NK Domzale v Maribor
19:15
Belarusian Premier League
Dnepr Mogilev v Dinamo Minsk
18:15
Greek Super League
Asteras Tripoli v OFI
18:00
Kifisia v Giannina
18:00
Panetolikos v Atromitos
18:00
Volos NFC v Panserraikos
18:00
Hungarian League
Debrecen v Ujpest
18:30
Israeli Premier League
FC Ashdod v Hapoel Petah Tikva
18:00
Hapoel Tel Aviv v Beitar Jerusalem
18:00
Moldovan National Division
FC Zimbru v Dacia Buiucani
18:00
Polish Ekstraklasa
Widzew Lodz v Rakow Czestochowa
19:00
Polish I Liga
GKS Tychy v Zaglebie Sosnowiec
19:00
Romanian Liga I
Steaua Bucharest v Farul Constanta
18:30
Serbian Super Liga
Zeljeznicar v Radnicki Nis
19:00
MLS
Austin FC v LA Galaxy
18:45
USL Championship
Charleston Battery v Las Vegas Lights FC
21:00
Brazil Serie A
Vasco da Gama v Criciuma
20:00
Cuiaba v Atletico MG
22:30
Brazil Serie B
CRB v Amazonas
21:00
Paysandu v Botafogo SP
21:00
America MG v Novorizontino
22:00
Chilean Primera
Deportes Copiapo v Universidad Catolica
20:00
Nublense v Cobreloa
22:30
Ecuador Serie A
CD Universidad Catolica v Cumbaya
19:00
Libertad v Orense SC
21:30
Uruguay Primera
Cerro Largo v Boston River
19:00
Brazil Serie A Women
Botafogo W v Atletico Mineiro W
19:00
Real Brasilia W v Internacional RS W
19:00
Cruzeiro W v America Mineiro W
20:00
Saudi Arabia Pro League
Al Khaleej Saihat v Al-Nassr
19:00
Ghana Premier League
Hearts of Oak v Accra Lions
19:00
Moroccan Botola Pro
Hassania Agadir v FAR Rabat
19:00
Olympique Safi v Ittihad Tanger
21:00
South Africa Premier League
Stellenbosch FC v Polokwane City
19:00
Sun 28/04
Premier League
Bournemouth v Brighton
14:00
Tottenham v Arsenal
14:00
Nottingham Forest v Man City
16:30
National League
Bromley v Altrincham
16:00
National League South
Worthing v Maidstone United
15:00
National League North
Brackley v Chorley
15:00
Premier League 2, Division 1
Blackburn U21 v Sunderland U21
13:00
Liverpool U21 v Arsenal U21
13:00
Women's Super League
Everton Women v Arsenal Women
12:30
Aston Villa Women v West Ham Women
14:00
Tottenham Women v Brighton Women
14:00
Leicester Women v Man Utd Women
15:00
Bristol City Women v Man City Women
18:45
Women's Championship
Charlton Women v Southampton Women
14:00
Crystal Palace Women v Sunderland Women
14:00
Durham Women v Birmingham Women
14:00
London City Lionesses v Lewes Women
14:00
Sheffield Utd Women v Blackburn Women
14:00
Watford Women v Reading Women
14:00
Scottish Premiership
St Mirren v Rangers
12:30
Dundee v Celtic
15:00
Welsh Cup
Connah's Quay Nomads v The New Saints
17:25
French Ligue 1
Metz v Lille
12:00
Clermont v Reims
14:00
Lorient v Toulouse
14:00
Strasbourg v Nice
14:00
Rennes v Brest
16:05
Olympique Lyonnais v Monaco
18:00
Marseille v Lens
20:00
German Bundesliga
Borussia Monchengladbach v Union Berlin
14:30
Mainz v FC Koln
16:30
SV Darmstadt 98 v Heidenheim
18:30
German 2. Bundesliga
FC Magdeburg v VfL Osnabruck
12:30
Nurnberg v Karlsruher
12:30
Wehen Wiesbaden v Greuther Furth
12:30
German 3. Liga
Rot-Weiss Essen v FC Ingolstadt 04
12:30
SC Freiburg II v SSV Ulm
15:30
Unterhaching v TSV 1860 Munchen
18:30
Italian Serie A
Inter Milan v Torino
11:30
Bologna v Udinese
14:00
Atalanta v Empoli
17:00
Napoli v AS Roma
17:00
Fiorentina v Sassuolo
19:45
Italian Serie C, Group A
Albinoleffe v Lumezzane
15:30
Alessandria v Vicenza
15:30
Arzignano Valchiampo v Atalanta II
15:30
Giana Erminio v Pergolettese
15:30
Mantova v Legnago Salus
15:30
Novara v Fiorenzuola
15:30
Padova v Triestina
15:30
Pro Sesto v Pro Patria
15:30
Trento v Renate
15:30
Virtus Verona v Pro Vercelli
15:30
Italian Serie C, Group B
Ancona v Lucchese
19:00
Arezzo v Sestri Levante
19:00
Carrarese v Pontedera
19:00
Cesena v Perugia
19:00
Entella v Recanatese
19:00
Fermana v Pescara
19:00
Gubbio v Rimini
19:00
Olbia v SPAL
19:00
Pineto v Torres
19:00
Vis Pesaro v Juventus U23
19:00
Spanish La Liga
Cadiz v Real Mallorca
13:00
Granada v Osasuna
15:15
Villarreal v Rayo Vallecano
17:30
Real Betis v Sevilla
20:00
Spanish Segunda
Gijon v Villarreal B
13:00
Alcorcon v Eldense
15:15
Oviedo v Tenerife
15:15
Levante v FC Cartagena
17:30
Real Valladolid v Huesca
17:30
Albacete v Eibar
20:00
Spanish Primera RFEF
Leonesa v Gimnastic
11:00
SD Tarazona v Real Sociedad B
15:00
Deportivo de La Coruna v CD Arenteiro
18:00
Austria Bundesliga
LASK Linz v Rapid Vienna
13:30
TSV Prolactal Hartberg v Austria Klagenfurt
13:30
Salzburg v Sturm Graz
16:00
Belgian Pro League
KRC Genk v Club Brugge
12:30
Cercle Brugge v Anderlecht
15:00
Union St Gilloise v Royal Antwerp
17:30
RWDM47 v Kortrijk
18:15
Croatian League
HNK Gorica v NK Osijek
16:00
Lokomotiva Zagreb v Rijeka
18:30
Dutch Eredivisie
N.E.C. v AZ Alkmaar
11:15
PEC Zwolle v Heracles Almelo
11:15
Sparta Rotterdam v Volendam
13:30
Waalwijk v FC Utrecht
13:30
Vitesse Arnhem v Fortuna Sittard
15:45
Dutch Eerste Divisie
FC Eindhoven v Telstar
11:15
NAC Breda v Jong PSV
15:45
Portuguese Primeira Liga
Portimonense v Moreirense
15:30
Estoril-Praia v Famalicao
18:00
Porto v Sporting Lisbon
20:30
Portuguese Liga Pro
Torreense v Academico de Viseu
11:00
Tondela v Benfica B
14:00
Belenenses v CD Nacional
15:30
Porto B v Santa Clara
15:30
Slovenian PrvaLiga
NK Celje v Olimpija Ljubljana
14:00
Rogaska v Koper
16:30
Belarusian Premier League
FC Gomel v Minsk
14:00
Slavia Mozyr v Arsenal Dzyarzhynsk
16:00
Shakhtyor Soligorsk v FC Slutsk
18:00
Bulgarian First
Hebar 1918 v Lokomotiv Sofia
13:15
Ludogorets v Levski Krumovgrad
15:45
Cherno More Varna v Lokomotiv Plovdiv
18:15
Cypriot First Division
AEK Larnaca v Anorthosis
17:00
Aris Limassol v Pafos FC
17:00
Omonia Nicosia v Apoel Nicosia
17:00
Czech 1 Liga
Banik Ostrava v Slovan Liberec
14:00
Bohemians 1905 v Pardubice
14:00
Ceske Budejovice v Slovacko
14:00
FK Baumit Jablonec v Mlada Boleslav
14:00
Hradec Kralove v Slavia Prague
14:00
Plzen v Teplice
14:00
Sigma Olomouc v Sparta Prague
14:00
Zlin v MFK Karvina
14:00
Greek Super League
Olympiacos v Lamia
15:00
Paok v AEK Athens
17:30
Panathinaikos v Aris Thessaloniki
18:30
Hungarian League
Kisvarda FC v Videoton
14:15
MTK Budapest v Ferencvaros
16:45
Kosovo Superleague
Dukagjini v Drita Gjilan
14:00
Prishtina v Llapi
14:00
SC Gjilani v Ballkani
14:00
North Macedonia First League
Akademija Pandev v Vardar
15:00
FK Struga v Sileks
15:00
Rabotnicki v FK Makedonija GP
15:00
Shkendija v KF Gostivari
15:00
Shkupi v FK Tikves
15:00
Voska Sport v Bregalnica Stip
15:00
Moldovan National Division
Petrocub-Hincesti v Sheriff Tiraspol
16:00
Polish Ekstraklasa
Radomiak Radom v Zaglebie Lubin
11:30
Stal Mielec v Legia Warsaw
14:00
Lech Poznan v Cracovia
16:30
Polish I Liga
Arka Gdynia v Resovia Rzeszow
11:40
Miedz Legnica v Znicz Pruszkow
14:00
Polonia Warszawa v GKS Katowice
14:00
Gornik Leczna v Nieciecza
17:00
Romanian Liga I
Otelul Galati v AFC Hermannstadt
11:30
Politehnica Iasi v UTA Arad
16:15
CFR Cluj v Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
19:00
Russia Premier Division
Akhmat Grozny v Volga Nizhny Novgorod
12:00
Spartak Moscow v Lokomotiv Moscow
14:15
Dynamo Moscow v Zenit St Petersburg
17:15
Baltika v CSKA Moscow
19:30
Russia Football National League
Yenisey Krasnoyarsk v Volgar Astrakhan
07:00
Shinnik v FK Sokol Saratov
12:00
Arsenal Tula v Alania Vladikavkaz
15:00
Kamaz Chelny v Akron Tolyatti
15:00
Leningradets v SKA-Khabarovsk
15:00
Torpedo Moscow v FC Khimki
16:00
Kuban Krasnodar v FK Neftekhimik
17:00
Serbian Super Liga
Vojvodina v Red Star Belgrade
16:30
FK Napredak v Radnicki 1923
17:00
Partizan Belgrade v TSC Backa Topola
18:30
Slovakia Super Liga
Dunajska Streda v Slovan Bratislava
16:30
Turkish Super League
Alanyaspor v Istanbulspor
14:00
Pendikspor v Kayserispor
14:00
Caykur Rizespor v Ankaragucu
17:00
Trabzonspor v Gazisehir Gaziantep
17:00
Ukrainian Premier League
Zorya Luhansk v FC Obolon
11:00
Kolos Kovalivka v Oleksandria
13:30
Kryvyi Rih v FC Metalist 1925
16:00
Danish Superliga
OB Odense v Hvidovre IF
13:00
Viborg v Randers Freja
13:00
Nordsjaelland v Brondby
15:00
FC Copenhagen v AGF Aarhus
17:00
Finnish Veikkausliiga
IF Gnistan v SJK
14:00
IFK Mariehamn v Ilves
16:30
Norwegian Eliteserien
Fredrikstad v Sandefjord
16:00
KFUM Oslo v Brann
16:00
Lillestrom v Ham-Kam
16:00
Molde v Haugesund
16:00
Stromsgodset v Kristiansund BK
16:00
Tromso v Sarpsborg
16:00
Odd v Viking FK
18:15
Swedish Allsvenskan
IFK Varnamo v Halmstads
13:00
Malmo v AIK Solna
13:00
Djurgardens v Gais
15:30
Hacken v IFK Norrkoping
15:30
MLS
Cincinnati v Colorado
00:30
Columbus v Montreal
00:30
D.C. United v Seattle
00:30
New England v Inter Miami CF
00:30
New York City v Charlotte FC
00:30
NY Red Bulls v Vancouver
00:30
Orlando v Toronto FC
00:30
Philadelphia v Real Salt Lake
00:30
Chicago v Atlanta United FC
01:30
FC Dallas v Houston
01:30
Minnesota United FC v Sporting KC
01:30
Nashville Sc v San Jose
01:30
Los Angeles FC v Portland
03:30
USL Championship
Indy Eleven v North Carolina
00:00
Miami FC v San Antonio FC
00:00
Pittsburgh Riverhounds v Detroit City FC
00:00
Birmingham Legion v Memphis 901
00:30
FC Tampa Bay Rowdies v New Mexico United
00:30
Louisville City FC v Hartford Athletic
00:30
El Paso Locomotive v FC Tulsa
02:00
Oakland Roots v Colorado Switchbacks
03:00
Orange County SC v Monterey Bay
03:00
Sacramento Republic v Loudoun United
03:00
Mexican Liga MX
FC Juarez v Club Leon FC
00:06
Tigres UANL v Club Tijuana
02:00
Toluca v Cruz Azul
02:00
CF Pachuca v Mazatlan FC
02:10
Club Atlas v Guadalajara
04:10
NWSL Women
North Carolina W v OL Reign W
00:00
Chicago Red Stars W v Portland Thorns W
00:30
Utah Royals W v Houston Dash W
00:30
San Diego Wave W v Bay FC
03:00
Gotham FC W v Racing Louisville W
22:00
Argentine Copa de la Liga Profesional
Argentinos Juniors v Velez
19:30
Brazil Serie A
Bahia v Gremio
01:00
Flamengo v Botafogo ASF
15:00
Corinthians v Fluminense
20:00
Cruzeiro v Vitoria
20:00
Fortaleza EC v Red Bull Bragantino
22:30
Juventude v CA Paranaense
22:30
Brazil Serie B
Coritiba v Brusque
20:00
Goias v Ponte Preta
22:30
Chilean Primera
Deportes Copiapo v CD Universidad Catolica
00:00
Everton De Vina v Coquimbo Unido
17:30
Huachipato v Universidad de Chile
20:00
Colo Colo v Union La Calera
23:00
Colombia Primera A
Atletico Nacional v Tolima
01:00
Patriotas v Deportivo Pasto
21:00
Bucaramanga v Alianza Petrolera
23:00
Deportivo Cali v Junior
23:00
Envigado v Independiente Medellin
23:00
Jaguares de Chiapas v Santa Fe
23:00
La Equidad v Deportivo Pereira
23:00
Millonarios v Chico
23:00
Once Caldas v America de Cali
23:00
Rionegro Aguilas v Fortaleza FC
23:00
Ecuador Serie A
LDU de Quito v Tecnico Universitario
00:00
Imbabura v Independiente del Valle
18:30
Macara v Aucas
21:00
Paraguayan Primera
Sportivo Luqueno v Tacuary
01:00
2 de Mayo v Libertad Asuncion
22:30
Club Guarani v Nacional Asuncion
22:30
Uruguay Primera
Miramar v Danubio
14:00
Progreso v Liverpool Montevideo
19:00
Cerro v Club Nacional
22:00
Brazil Serie A Women
Corinthians W v Fluminense W
15:00
Sao Paulo W v RB Bragantino W
19:00
Ferroviaria W v Palmeiras W
20:00
China League One
Heilongjiang Lava Spring v Shanghai Jiading
08:00
Yanbian Longding v Shenyang Urban
08:00
Wuxi Wugou v Nanjing City FC
08:30
Shijiazhuang Gongfu v Dalian Zhixing
12:30
Indian Super League
Mohun Bagan v Odisha FC
15:00
Indonesian Liga 1
Persebaya Surabaya v Persik Kediri
09:00
Japan J-League
Sanfrecce Hiroshima v Kawasaki Frontale
06:00
Tokyo Verdy v Fukuoka
06:00
Gamba Osaka v Kashima Antlers
07:00
Kashiwa Reysol v Sagan Tosu
07:00
Urawa Red Diamonds v Nagoya Grampus Eight
07:00
Japan J2-League
Okayama v Shimizu S-Pulse
05:00
Roasso Kumamoto v Oita Trinita
05:00
Blaublitz Akita v Yokohama FC
06:00
Kagoshima United v Renofa Yamaguchi
06:00
Tochigi SC v Iwaki FC
06:00
Tokushima Vortis v Montedio Yamagata
06:00
Japan J3-League
Gainare Tottori v FC Ryukyu
05:00
Fukushima United v Grulla Morioka
06:00
Kamatamare Sanuki v Vanraure Hachinohe
06:00
Kanazawa v FC Gifu
06:00
Matsumoto Yamaga v Kataller Toyama
06:00
FC Osaka v Azul Claro Numazu
07:00
Qatar Stars League
Al Ahli Doha v Al Wakrah
16:30
Al Shamal v Al-Gharafa
16:30
Al-Arabi SC v Muaither SC
16:30
Al-Markhiya v Umm Salal
16:30
Al-Rayyan SC v Al Sadd
16:30
Qatar SC v Al-Duhail SC
16:30
South Korea K-League
Jeonbuk Motors v Daegu FC
06:00
Pohang Steelers v Incheon United
06:00
Ulsan Hyundai v Jeju United FC
08:30
South Korea K-League 2
Jeonnam Dragons v FC Anyang
06:00
Suwon Bluewings v Gyeongnam FC
06:00
Cheongju v Bucheon FC 1995
08:30
Angola Girabola
Sao Salvador v Sporting de Cabinda
15:00
Wiliete v Academica do Lobito
16:00
Malawi Super League
Bangwe All Stars v Be Forward Wanderers
13:30
CIVO United v Kamuzu Barracks
13:30
FOMO v Chitipa United
13:30
Karonga United v Mighty Tigers
13:30
Moyale Barracks v Dedza Dynamos
13:30
Moroccan Botola Pro
FUS Rabat v CR Khemis Zemamra
17:00
Maghreb Fes v Wydad AC
19:00
Moghreb Tetouan v Youssoufia Berrechid
21:00
Nigeria Premier League
Gombe United v Lobi Stars
14:00
Akwa United v Kano Pillars
16:00
Bayelsa United v Rivers United
16:00
Enugu Rangers v Plateau United
16:00
Enyimba v Katsina United
16:00
Shooting Stars v Sunshine Stars
16:00
Sporting Lagos v Abia Warriors
16:00
South Africa Premier League
Royal AM v Orlando Pirates
14:00
Cape Town City v Golden Arrows
16:30
Tunisia Ligue 1
AS Marsa v US Tataouine
15:00
ES Sahel v Club Africain
15:00
Olympique Beja v AS Soliman
15:00
Australia A-League
Sydney v Perth
06:00
Melbourne City v Western United
08:00
Australia NPL NSW
Central Coast II v Sutherland Sharks
06:00
Rockdale Ilinden v Wollongong Wolves
06:00
Sydney Olympic v Blacktown City
06:00
Western Sydney W. II v APIA Tigers
06:00
Australia NPL Northern NSW
Charlestown Azzurri v Broadmeadow Magic
05:30
Hamilton Olympic v New Lambton
05:30
Australia NPL Queensland
Brisbane City v Peninsula Power
06:00
Sunshine Coast Wanderers v Rochedale Rovers
06:00
Brisbane Roar Youth v Olympic FC
08:00
Gold Coast United v Queensland Lions FC
08:00
Club Friendlies
Jubilo Iwata v Maruyasu Okazaki
03:00
Mon 29/04
Championship
Preston v Leicester
20:00
Premier League 2, Division 1
Southampton U21 v Man Utd U21
12:00
Crystal Palace U21 v Tottenham U21
19:00
Derby U21 v Everton U21
19:00
Newcastle U21 v Aston Villa U21
19:00
Nott'm Forest U21 v Reading U21
19:00
West Brom U21 v Leeds United U21
19:00
Wolves U21 v Brighton U21
19:00
Irish Premier Division
Shamrock Rovers v Drogheda
20:00
French Ligue 2
Dunkerque v Auxerre
19:45
French National
Nimes v Red Star F.C.
20:00
Italian Serie A
Genoa v Cagliari
19:45
Spanish La Liga
Barcelona v Valencia
20:00
Spanish Segunda
Racing DE Ferrol v Mirandes
19:30
Dutch Eerste Divisie
Emmen v Helmond Sport
19:00
Jong Utrecht v ADO Den Haag
19:00
Portuguese Primeira Liga
Estrela da Amadora v Farense
20:15
Slovenian PrvaLiga
NS Mura v NK Aluminij
16:30
Bulgarian First
CSKA 1948 v Arda Kardzhali
15:45
Beroe Stara Zagora v Etar Veliko Tarnovo
18:15
Cypriot First Division
Othellos Athienou v A.E. Zakakiou
15:00
Apollon Limassol v Karmiotissa Polemidion
17:30
Doxa Katokopias v AEL Limassol
17:30
Israeli Premier League
Hapoel Be'er Sheva v Bnei Sakhnin
18:00
Hapoel Haifa v Maccabi Haifa
18:30
Polish Ekstraklasa
Puszcza Niepolomice v Korona Kielce
18:00
Polish I Liga
Chrobry Glogow v Wisla Plock
17:00
Odra Opole v Motor Lublin
17:00
Romanian Liga I
Petrolul Ploiesti v Botosani
15:30
Rapid Bucuresti v CS Uni Craiova
18:30
Russia Premier Division
Krylya Sovetov v FC Krasnodar
11:00
Rubin Kazan v Ural
13:15
Sochi v Fakel Voronezh
15:30
Rostov v FC Orenburg
17:45
Russia Football National League
Chornomorets Odesa v FC Dynamo Makhachkala
15:00
Turkish Super League
Fatih Karagumruk v Antalyaspor
18:00
Ukrainian Premier League
Polessya v Vorskla Poltava
16:00
Danish Superliga
Silkeborg v FC Midtjylland
18:00
Swedish Allsvenskan
Elfsborg v Sirius
18:00
IF Brommapojkarna v IFK Goteborg
18:00
Mjallby AIF v Kalmar FF
18:00
Hammarby IF v Vasteras SK
18:10
Mexican Liga MX
Necaxa v Monterrey
01:00
Santos Laguna v Atletico San Luis
01:00
Brazil Serie A
Internacional v Atletico Goianiense
00:00
Brazil Serie B
Mirassol v Ceara
23:30
Chilean Primera
Deportes Iquique v Palestino
01:30
Ecuador Serie A
Emelec v Barcelona SC
00:00
Paraguayan Primera
Cerro Porteno v General Caballero
01:00
Uruguay Primera
Defensor Sporting v Wanderers
00:30
Racing Montevideo v Fenix
19:00
Brazil Serie A Women
Flamengo W v Santos W
19:00
Indian Super League
Mumbai City v FC Goa
15:00
Indonesian Liga 1
PS Tira v Barito Putera
09:00
Dewa United v Pusamania Borneo
13:00
Ghana Premier League
Nsoatreman v Bofoakwe Tano
16:00
South Africa Premier League
Mamelodi Sundowns v TS Galaxy FC
18:30
Tanzania Premier League
JKT Tanzania v Mtibwa Sugar
14:00
Tue 30/04
Championship
Coventry v Ipswich
20:00
U18 Premier League North
Middlesbrough U18 v Blackburn U18
12:00
SWPL 1
Aberdeen v Montrose
19:30
Aberdeen Women v Montrose Women
19:30
Cymru North
Caersws v Llanidloes Town
18:30
Champions League
Bayern Munich v Real Madrid
20:00
Portuguese Liga Pro
Pacos Ferreira v AVS
19:45
Russia Football National League
Rodina Moskva v Tyumen
13:00
Brazil Serie A
Sao Paulo v Palmeiras
00:00
Chilean Primera
Audax Italiano v Cobresal
01:30
Ecuador Serie A
El Nacional v Delfin SC
01:00
Paraguayan Primera
Olimpia v Sportivo Ameliano
00:30
Uruguay Primera
Penarol v CA River Plate
00:00
China Super League
Shandong Luneng v Nantong Zhiyun
11:00
Tianjin Tigers v Beijing Guoan
12:35
Meizhou Hakka FC v Qingdao Youth Island
13:00
Zhejiang FC v Henan Songshan Longmen
13:00
Indonesian Liga 1
Bhayangkara FC v Persis Solo
09:00
Persepam Madura Utd v Arema FC
09:00
Persija Jakarta v PSIS Semarang
09:00
Persita Tangerang v Bali United
09:00
PSM Makassar v RANS Nusantara
09:00
PSS Sleman v Persib Bandung
09:00
South Korea K-League
Daejeon Citizen v Gimcheon Sangmu
11:30
Suwon City FC v FC Seoul
11:30
South Africa Premier League
Cape Town Spurs v Polokwane City
18:30
Richards Bay v Amazulu
18:30
Tanzania Premier League
Namungo FC v Simba SC
16:00
Uganda Premier League
Express FC v NEC
14:00
Kitara FC v Mbarara City
14:00
Australia NPL Northern NSW
Maitland FC v Lambton Jaffas
11:00
Wed 01/05
U18 Premier League North
Leeds U18 v Wolves U18
14:00
U18 Premier League South
Leicester U18 v Fulham U18
12:30
Reading U18 v Aston Villa U18
12:30
Women's Super League
Liverpool Women v Chelsea Women
19:00
SWPL 1
Celtic Women v Glasgow City Women
18:10
Dundee United Women v Hamilton Women
19:45
Dundee Utd v Hamilton
19:45
Motherwell Women v Spartans Women
20:00
Partick Thistle Women v Hibernian Women
20:00
Rangers Women v Hearts Women
20:10
NIFL Premiership
Glentoran v Coleraine
19:45
Champions League
Borussia Dortmund v Paris Saint Germain
20:00
Italian Serie B
Cremonese v Pisa
11:30
Ascoli v Cosenza
14:00
Catanzaro v Venezia
14:00
Como v Cittadella
14:00
Spezia v Palermo
14:00
Sudtirol v Ternana
14:00
Bari v Parma
17:00
Feralpisalo v Brescia
17:00
Lecco v Sampdoria
17:00
Reggiana v Modena
17:00
Italian Serie A Women
Inter Milano W v Fiorentina W
11:30
Pomigliano v AC Milan W
11:30
Como W v Sampdoria W
14:00
Sassuolo W v Roma W
14:00
Belgian Challenger Pro League
Deinze v Patro Eisden
15:00
Lommel Utd v Zulte-Waregem
19:00
Dutch Eredivisie Women
Ajax W v PSV Eindhoven W
17:45
Excelsior W v ADO Den Haag W
17:45
Fortuna Sittard W v Twente W
17:45
Heerenveen W v Feyenoord W
17:45
Telstar W v AZ Alkmaar W
17:45
Utrecht W v PEC Zwolle W
17:45
Belarusian Premier League
FC Smorgon v Dnepr Mogilev
14:00
North Macedonia First League
Bregalnica Stip v Vardar
15:00
FK Makedonija GP v Voska Sport
15:00
FK Tikves v FK Struga
15:00
KF Gostivari v Shkupi
15:00
Shkendija v Akademija Pandev
15:00
Sileks v Rabotnicki
15:00
Serbian Super Liga
FK Spartak Subotica v Zeljeznicar
16:00
IMT Novi Beograd v Radnik Surdulica
16:00
Novi Pazar v Javor
16:00
Radnicki Nis v Vozdovac
16:00
Ukrainian Premier League
Chornomorets Odesa v Shakhtar Donetsk
11:00
Dynamo Kiev v Veres Rivne
13:30
Argentine Copa de la Liga Profesional
Estudiantes v Boca Juniors
00:00
Ecuador Serie A
Libertad v LDU de Quito
01:00
Brazil Serie A Women
Palmeiras W v Real Brasilia W
14:00
Internacional RS W v Sao Paulo W
19:00
Kindermann W v Cruzeiro W
19:00
Ferroviaria W v Gremio W
20:00
Atletico Mineiro W v Corinthians W
20:30
China Super League
Changchun Yatai v Sichuan Jiuniu
08:30
Qingdao Hainiu v Shanghai Port
11:00
Chengdu Rongcheng v Wuhan Three Towns
12:35
Shanghai Shenhua v Cangzhou Mighty Lions
13:00
China League One
Guangxi Pingguo Haliao v Yunnan Yukun
12:30
South Korea K-League
Daegu FC v Ulsan Hyundai
11:00
Gangwon FC v Pohang Steelers
11:00
Incheon United v Jeonbuk Motors
11:00
Jeju United FC v Gwangju FC
11:00
Angola Girabola
Onze Bravos v Wiliete
15:00
Santa Rita v Kabuscorp
15:00
Uniao de Malanje v Sporting de Cabinda
15:00
Academica do Lobito v CD Lunda-Sul
15:30
Petro de Luanda v Recreativo do Libolo
16:00
Primeiro de Agosto v Desportivo Huila
16:00
Sagrada Esperanca v Interclube
16:00
Malawi Super League
Chitipa United v Mighty Tigers
13:30
South Africa Premier League
Cape Town City v Orlando Pirates
14:00
Chippa United v Moroka Swallows
14:00
Stellenbosch FC v Golden Arrows
16:30
Royal AM v Supersport United
18:30
Tunisia Ligue 1
ES Tunis v CS Sfaxien
17:30
Uganda Premier League
Bul FC v Vipers FC
14:00
URA FC v Busoga United
14:00
KCCA FC v SC Villa
17:00
Australia A-League
Central Coast Mariners v Adelaide United
10:00
Australia NPL NSW
Sydney Fc Youth v St George City FA
10:15
Australia NPL Northern NSW
Cooks Hill United FC v New Lambton
11:00
Lake Macquarie City v Adamstown Rosebud
11:00
Thu 02/05
Premier League
Chelsea v Tottenham
19:30
Europa League
AS Roma v Leverkusen
20:00
Marseille v Atalanta
20:00
Europa Conference League
Aston Villa v Olympiacos
20:00
Fiorentina v Club Brugge
20:00
Belarusian Premier League
Dinamo Minsk v FC Vitebsk
16:15
Neman Grodno v Shakhtyor Soligorsk
18:30
Serbian Super Liga
Radnicki 1923 v Mladost Lucani
15:00
Partizan Belgrade v Vojvodina
16:00
FK Cukaricki v FK Napredak
17:30
Red Star Belgrade v TSC Backa Topola
18:00
NWSL Women
Orlando Pride W v North Carolina W
00:00
Chicago Red Stars W v Washington Spirit W
01:00
Bay FC v Portland Thorns W
03:00
Ecuador Serie A
CD Universidad Catolica v Barcelona SC
01:00
Brazil Serie A Women
America Mineiro W v RB Bragantino W
19:00
Flamengo W v Botafogo W
19:00
Santos W v Fluminense W
23:00
Saudi Arabia Pro League
Al-Hazm v Al Akhdoud
16:00
Al-Ahli Jeddah v Dhamk
19:00
Al-Fateh v Al Riyadh
19:00
South Africa Premier League
Kaizer Chiefs v Mamelodi Sundowns
18:30
Tanzania Premier League
Simba SC v Mtibwa Sugar
23:00
Uganda Premier League
UPDF FC v Bright Stars FC
14:00
Wakiso Giants v Gaddafi
14:00
Fri 03/05
Premier League
Luton v Everton
20:00
Scottish Championship
Ayr v Dunfermline
19:45
Dundee Utd v Partick Thistle
19:45
Inverness CT v Morton
19:45
Queen's Park v Airdrieonians
19:45
Raith Rovers v Arbroath
19:45
Irish Premier Division
Bohemians Dublin v Shamrock Rovers
19:45
Dundalk v Shelbourne
19:45
Galway Utd v Derry City
19:45
Sligo Rovers v Waterford
19:45
St Patricks v Drogheda
19:45
Irish First Division
Cobh Ramblers v Bray
19:45
Finn Harps v Treaty United
19:45
Kerry v Cork City
19:45
UCD v Longford
19:45
Wexford Youths v Athlone
19:45
French Ligue 1
Toulouse v Montpellier
18:00
Lens v Lorient
20:00
French Ligue 2
Angers v Pau
19:00
Bastia v Amiens
19:00
Bordeaux v AC Ajaccio
19:00
Caen v Laval
19:00
Grenoble v Concarneau
19:00
Quevilly v Dunkerque
19:00
Rodez v FC Annecy
19:00
Troyes v Valenciennes
19:00
French National
Chateauroux v Villefranche
18:00
Avranches v Nancy
18:30
Chasselay MDA v Nimes
18:30
Epinal v Orleans
18:30
Le Mans v Cholet
18:30
Red Star F.C. v Versailles
18:30
Sochaux v Dijon
18:30
Martigues v US Marignane
20:00
German Bundesliga
Hoffenheim v RB Leipzig
19:30
German 2. Bundesliga
Fortuna Dusseldorf v Nurnberg
17:30
Hamburger v St Pauli
17:30
German 3. Liga
VfB Lubeck v Duisburg
18:00
German Frauen Bundesliga
Wolfsburg W v FC Koln W
17:30
Italian Serie A
Torino v Bologna
19:45
Spanish La Liga
Getafe v Athletic Bilbao
20:00
Spanish Segunda
Villarreal B v Levante
19:30
Austria Bundesliga
Austria Lustenau v Austria Vienna
18:30
Belgian Pro League
Westerlo v Sint Truidense VV
19:45
Croatian League
Rudes Zagreb v Istra
16:00
Dutch Eredivisie
Almere City v SC Heerenveen
19:00
Fortuna Sittard v Go Ahead Eagles
19:00
Dutch Eerste Divisie
De Graafschap v Jong Utrecht
19:00
Den Bosch v Emmen
19:00
Dordrecht v Willem II
19:00
Helmond Sport v FC Eindhoven
19:00
Jong AZ v MVV Maastricht
19:00
Jong PSV v FC Oss
19:00
NAC Breda v ADO Den Haag
19:00
Roda JC Kerkrade v SC Cambuur
19:00
Telstar v FC Groningen
19:00
VVV-Venlo v Jong Ajax
19:00
Portuguese Primeira Liga
Moreirense v Vizela
20:15
Portuguese Liga Pro
Santa Clara v Belenenses
18:00
Belgian Super League Women
White Star Woluwe W v Charleroi W
19:30
Belarusian Premier League
Minsk v Torpedo Zhodino
16:00
BATE Borisov v FC Isloch Minsk Raion
18:00
Hungarian League
Videoton v MTK Budapest
19:00
Moldovan National Division
Gagauziya-Oguzsport v Speranta Drochia
14:00
Spartanii Selemet v FC Floresti
14:00
Polish Ekstraklasa
Cracovia v Gornik Zabrze
17:00
Ruch Chorzow v Lech Poznan
19:30
Polish I Liga
Gornik Leczna v Odra Opole
17:00
Podbeskidzie v Arka Gdynia
19:30
Romanian Liga I
Farul Constanta v Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
18:00
Slovakia Super Liga
Dukla Banska Bystrica v FC Kosice
16:30
Turkish Super League
Ankaragucu v Alanyaspor
18:00
Besiktas v Caykur Rizespor
18:00
Danish Superliga
AGF Aarhus v Nordsjaelland
18:00
Finnish Veikkausliiga
VPS Vaasa v Lahti
16:00
Brazil Serie B
Paysandu v Avai
23:00
Chilean Primera
Palestino v Deportes Copiapo
20:30
Paraguayan Primera
Sportivo Ameliano v Club Guarani
22:30
Uruguay Primera
Liverpool Montevideo v Penarol
19:00
Japan J-League
Albirex Niigata v Sanfrecce Hiroshima
06:00
Yokohama FM v Jubilo Iwata
06:00
Cerezo Osaka v Sapporo
07:00
FC Tokyo v Kyoto Sanga
07:00
Kashima Antlers v Shonan
07:00
Machida Zelvia v Kashiwa Reysol
07:00
Sagan Tosu v Tokyo Verdy
07:00
Fukuoka v Gamba Osaka
08:00
Kawasaki Frontale v Urawa Red Diamonds
08:00
Nagoya Grampus Eight v Vissel Kobe
11:00
Japan J2-League
Tokushima Vortis v Ehime FC
05:10
Fujieda MYFC v Thespakusatsu Gunma
06:00
Montedio Yamagata v Okayama
06:00
Roasso Kumamoto v Kagoshima United
06:00
Shimizu S-Pulse v Tochigi SC
06:00
V-Varen Nagasaki v Blaublitz Akita
06:00
Vegalta Sendai v Renofa Yamaguchi
06:00
Ventforet Kofu v Oita Trinita
06:00
Yokohama FC v Mito Hollyhock
06:00
Iwaki FC v JEF United Chiba
08:00
Japan J3-League
Gainare Tottori v Omiya Ardija
05:00
Azul Claro Numazu v Fukushima United
06:00
FC Ryukyu v Kamatamare Sanuki
06:00
Grulla Morioka v Kanazawa
06:00
Kataller Toyama v Tegevajaro Miyazaki
06:00
Kitakyushu v YSCC Yokohama
06:00
Matsumoto Yamaga v Vanraure Hachinohe
06:00
Nara Club v FC Imabari
06:00
SC Sagamihara v FC Osaka
06:00
Nagano Parceiro v FC Gifu
08:00
Saudi Arabia Pro League
Al Taawon v Al-Hilal
16:00
Abha v Al-Ittihad FC
19:00
Al-Ettifaq v Al-Fayha
19:00
Ghana Premier League
Accra Lions v Aduana Stars
01:00
Asante Kotoko v Legon Cities
01:00
Berekum Chelsea v Hearts of Oak
01:00
Bibiani Gold Stars v Bechem United
01:00
Bofoakwe Tano v Dreams FC
01:00
Great Olympics v Medeama
01:00
Heart of Lions v Nsoatreman
01:00
Karela v Nations FC
01:00
Real Tamale v Samartex
01:00
South Africa Premier League
Sekhukhune United v TS Galaxy FC
18:30
Australia NPL South
Campbelltown City v Adelaide Raiders
11:00
Australia NPL Victoria
Dandenong Thunder v Melbourne Knights FC
10:30
Altona Magic v Hume City
11:30
Sat 04/05
Premier League
Arsenal v Bournemouth
12:30
Brentford v Fulham
15:00
Burnley v Newcastle
15:00
Sheffield Utd v Nottingham Forest
15:00
Championship
Birmingham v Norwich
12:30
Coventry v QPR
12:30
Ipswich v Huddersfield
12:30
Leeds v Southampton
12:30
Leicester v Blackburn
12:30
Middlesbrough v Watford
12:30
Plymouth v Hull
12:30
Rotherham v Cardiff
12:30
Stoke v Bristol City
12:30
Sunderland v Sheff Wed
12:30
Swansea v Millwall
12:30
West Brom v Preston
12:30
U18 Premier League North
Man Utd U18 v Everton U18
11:00
Stoke U18 v Man City U18
11:00
Sunderland U18 v Middlesbrough U18
11:00
Wolves U18 v Derby U18
11:00
Newcastle U18 v Leeds U18
12:00
Nott'm Forest U18 v Blackburn U18
12:30
U18 Premier League South
Brighton U18 v Aston Villa U18
11:00
Chelsea U18 v Norwich U18
11:00
Tottenham U18 v Arsenal U18
11:00
West Brom U18 v Reading U18
12:00
Women's Super League
Everton Women v Tottenham Women
12:00
Brighton Women v Aston Villa Women
13:00
Scottish Premiership
Aberdeen v St Johnstone
15:00
Celtic v Hearts
15:00
Dundee v St Mirren
15:00
Motherwell v Livingston
15:00
Ross County v Hibernian
15:00
Scottish League One
Cove Rangers v FC Edinburgh
15:00
Falkirk v Alloa
15:00
Hamilton v Kelty Hearts
15:00
Montrose v Queen of Sth
15:00
Stirling v Annan Athletic
15:00
Scottish League Two
Bonnyrigg Rose v Forfar
15:00
East Fife v Spartans FC
15:00
Elgin v Clyde
15:00
Peterhead v Dumbarton
15:00
Stranraer v Stenhousemuir
15:00
Irish Cup
Cliftonville v Linfield
14:30
French Ligue 1
Le Havre v Strasbourg
14:00
Monaco v Clermont
16:00
French Ligue 2
Auxerre v Paris FC
14:00
German Bundesliga
Borussia Dortmund v Augsburg
14:30
VFB Stuttgart v Bayern Munich
14:30
Werder Bremen v Borussia Monchengladbach
14:30
Wolfsburg v SV Darmstadt 98
14:30
German 2. Bundesliga
Greuther Furth v Braunschweig
12:00
Hansa Rostock v Karlsruher
12:00
VfL Osnabruck v Schalke
12:00
German 3. Liga
Dynamo Dresden v Verl
13:00
Erzgebirge Aue v Arminia Bielefeld
13:00
SC Freiburg II v Jahn Regensburg
13:00
SSV Ulm v FC Viktoria Koln
13:00
TSV 1860 Munchen v Dortmund II
13:00
SV Sandhausen v Rot-Weiss Essen
15:30
German Frauen Bundesliga
Leverkusen W v Bayern Munich W
11:00
Hoffenheim W v Eintracht Frankfurt W
13:00
Spanish La Liga
Real Sociedad v Las Palmas
13:00
Real Madrid v Cadiz
15:15
Spanish Segunda
Mirandes v Real Valladolid
13:00
Huesca v Oviedo
15:15
Spanish Primera RFEF
Real Sociedad B v Celta Vigo B
16:00
Austria Bundesliga
FC BW Linz v WSG Tirol
16:00
SC Rheindorf Altach v Wolfsberger AC
16:00
Belgian Pro League
RWDM47 v Charleroi
15:00
Croatian League
Slaven Belupo v HNK Gorica
16:00
Portuguese Primeira Liga
Boavista v Gil Vicente
15:30
Rio Ave v Vitoria Guimaraes
15:30
Portuguese Liga Pro
Feirense v Leiria
11:00
Academico de Viseu v Leixoes
14:00
AD Oliveirense v Tondela
15:30
Slovenian PrvaLiga
NK Aluminij v Ask Bravo
14:00
Koper v NK Domzale
16:30
Belgian Super League Women
Gent W v Club Brugge W
12:30
OH Leuven W v Anderlecht W
12:30
Belarusian Premier League
Naftan Novopolotsk v FC Gomel
12:30
FC Slutsk v Slavia Mozyr
14:30
Arsenal Dzyarzhynsk v Dinamo Brest
16:30
Hungarian League
Mezokovesd-Zsory v Zalaegerszegi TE
12:00
Puskas Academia v Kisvarda FC
14:30
Israeli Premier League
Maccabi Netanya v Hapoel Tel Aviv
15:00
Hapoel Haifa v Hapoel Be'er Sheva
16:00
Moldovan National Division
Petrocub-Hincesti v Dacia Buiucani
14:00
Saxan v Victoria Bardar
14:00
Sheriff Tiraspol v Milsami Orhei
16:00
Polish Ekstraklasa
LKS Lodz v Slask Wroclaw
14:00
Zaglebie Lubin v Rakow Czestochowa
16:30
Polish I Liga
Resovia Rzeszow v Miedz Legnica
14:00
Lechia Gdansk v GKS Tychy
16:30
Romanian Liga I
Botosani v FC Voluntari
12:30
Russia Premier Division
FC Orenburg v Krylya Sovetov
15:00
Russia Football National League
SKA-Khabarovsk v Kamaz Chelny
05:00
FC Khimki v FK Sokol Saratov
12:30
Alania Vladikavkaz v Shinnik
15:00
Chornomorets Odesa v Torpedo Moscow
15:00
FK Neftekhimik v Yenisey Krasnoyarsk
15:30
Slovakia Super Liga
Spartak Trnava v Ruzomberok
14:30
Turkish Super League
Istanbulspor v Adana Demirspor
14:00
Ukrainian Premier League
Oleksandria v FC Rukh Vynnyky
11:00
FC Obolon v LNZ Cherkasy
13:30
FC Metalist 1925 v Vorskla Poltava
16:00
Finnish Veikkausliiga
Ilves v AC Oulu
13:00
HJK Helsinki v EIF
15:00
Swedish Allsvenskan
Kalmar FF v Halmstads
14:00
Mjallby AIF v IF Brommapojkarna
14:00
Sirius v Hacken
16:30
USL League One
Richmond Kickers v One Knoxville
00:00
Central Valley Fuego v Charlotte Independence
03:30
NWSL Women
Utah Royals W v Angel City W
02:30
OL Reign W v San Diego Wave W
03:00
Brazil Serie B
Coritiba v Recife
00:30
Chilean Primera
Coquimbo Unido v Huachipato
00:00
Ecuador Serie A
Orense SC v El Nacional
01:00
Paraguayan Primera
Libertad Asuncion v Cerro Porteno
01:00
Nacional Asuncion v Sportivo Luqueno
01:00
Uruguay Primera
Club Nacional v Racing Montevideo
00:00
Boston River v Miramar
14:00
Brazil Serie A Women
Cruzeiro W v Palmeiras W
15:00
China Super League
Qingdao Youth Island v Shandong Luneng
12:35
Henan Songshan Longmen v Tianjin Tigers
13:00
China League One
Yanbian Longding v Heilongjiang Lava Spring
08:00
Dalian Zhixing v Guangzhou Evergrande
08:30
Dongguan United v Wuxi Wugou
08:30
Chongqing Tongliang Long v Suzhou Dongwu
12:30
Qingdao Red Lions v Yunnan Yukun
12:30
Saudi Arabia Pro League
Al Shabab v Al-Raed
16:00
Al Taee v Al Khaleej Saihat
16:00
South Korea K-League
FC Seoul v Ulsan Hyundai
06:30
Pohang Steelers v Jeonbuk Motors
08:30
South Korea K-League 2
Gimpo Citizen v Bucheon FC 1995
06:00
Chungnam Asan v FC Anyang
08:30
Angola Girabola
Onze Bravos v Academica do Lobito
15:00
Recreativo do Libolo v CD Lunda-Sul
15:00
Sporting de Cabinda v Sagrada Esperanca
15:00
Interclube v Petro de Luanda
15:30
Kenyan Premier League
Homeboyz v Kenya Police
13:00
KCB v Kariobangi Sharks
13:00
Muhoroni Youth v Bidco United
13:00
Murang'a SEAL v GOR Mahia
13:00
Sofapaka v Shabana
13:00
Malawi Super League
Baka City v Silver Strikers
13:30
Kamuzu Barracks v Bangwe All Stars
13:30
Moyale Barracks v Ekwendeni Hammers
13:30
Nyasa Big Bullets v Be Forward Wanderers
13:30
Tanzania Premier League
JKT Tanzania v Geita Gold FC
12:00
Singida Big Stars v Dodoma Jiji
14:00
Tunisia Ligue 1
AS Soliman v US Ben Guerdane
13:00
CA Bizertin v Olympique Beja
13:00
EGS Gafsa v AS Marsa
13:00
ES Sahel v US Monastirienne
13:00
US Tataouine v ES Metlaoui
13:00
Australia NPL NSW
Sutherland Sharks v Rockdale Ilinden
07:30
APIA Tigers v Sydney Fc Youth
08:30
St. George Saints v Sydney Olympic
09:30
Blacktown City v NWS Spirit
10:00
Marconi Stallions v Hills Brumbies
10:00
St George City FA v Manly United FC
10:15
Australia NPL Northern NSW
Maitland FC v Charlestown Azzurri
05:30
New Lambton v Lambton Jaffas
05:30
Cooks Hill United FC v Edgeworth Eagles
07:30
Hamilton Olympic v Adamstown Rosebud
07:30
Valentine Phoenix v Broadmeadow Magic
08:30
Australia NPL South
Modbury Jets v FK Beograd
06:30
Para Hills Knights v Adelaide Olympic
06:30
Adelaide United II v Adelaide Comets
08:30
NE Metrostars v South Adelaide
08:30
Croydon Kings v Adelaide City FC
11:00
Australia NPL Tasmania
South Hobart v Riverside Olympic
05:00
Clarence United v Glenorchy Knights
05:30
Kingborough Lions v Devonport City
07:30
Launceston United v Launceston City
07:30
Australia NPL Victoria
Green Gully v St. Albans Saints
04:00
South Melbourne v Avondale FC
07:00
Heidelberg United v Manningham United Blues
08:00
Port Melbourne v Dandenong City
08:00
Australia NPL Western
Floreat Athena v Balcatta
08:00
Fremantle City v Perth Glory Youth
08:00
Inglewood United v Armadale
08:00
Olympic Kingsway v Perth SC
08:00
Stirling Macedonia v Perth RedStar FC
08:00
Western Knights v Bayswater City
08:00
Full Football Season Fixture Lists
Use the selector below to show a full competition's fixture list for the remainder of the season.
League:
Pick a League -
Premier League Fixtures
Championship Fixtures
League One Fixtures
League Two Fixtures
FA Cup Fixtures
FA Trophy Fixtures
National League Fixtures
National League South Fixtures
National League North Fixtures
Isthmian Premier Fixtures
Isthmian League North Fixtures
Isthmian League South Central Fixtures
Isthmian League South East Fixtures
Northern Premier Fixtures
Northern Div 1 East Fixtures
Northern Div 1 West Fixtures
Northern Div 1 Midlands Fixtures
Southern Premier Central Fixtures
Southern Premier South Fixtures
Southern Div 1 Central Fixtures
Southern Div 1 South Fixtures
Premier League 2, Division 1 Fixtures
U18 Premier League North Fixtures
U18 Premier League South Fixtures
Women's Super League Fixtures
Women's Championship Fixtures
Women's FA Cup Fixtures
FA Women's League Cup Fixtures
Scottish Premiership Fixtures
Scottish Championship Fixtures
Scottish League One Fixtures
Scottish League Two Fixtures
Scottish Cup Fixtures
Highland League Fixtures
Lowland League Fixtures
SWPL 1 Fixtures
Welsh Premier League Fixtures
Cymru North Fixtures
Welsh Cup Fixtures
NIFL Premiership Fixtures
Irish Cup Fixtures
Irish Premier Division Fixtures
Irish First Division Fixtures
Irish FAI Cup Fixtures
Champions League Fixtures
Europa League Fixtures
Europa Conference League Fixtures
French Ligue 1 Fixtures
French Ligue 2 Fixtures
French Coupe de France Fixtures
French National Fixtures
German Bundesliga Fixtures
German 2. Bundesliga Fixtures
German 3. Liga Fixtures
German DFB Pokal Fixtures
German Frauen Bundesliga Fixtures
Italian Serie A Fixtures
Italian Serie B Fixtures
Italian Serie C, Group A Fixtures
Italian Serie C, Group B Fixtures
Italian Serie C, Group C Fixtures
Italian Coppa Italia Fixtures
Italian Serie A Women Fixtures
Spanish La Liga Fixtures
Spanish Segunda Fixtures
Spanish Primera RFEF Fixtures
Spanish Copa del Rey Fixtures
Austria Bundesliga Fixtures
Belgian Pro League Fixtures
Belgian Challenger Pro League Fixtures
Croatian League Fixtures
Dutch Eredivisie Fixtures
Dutch Eerste Divisie Fixtures
Portuguese Primeira Liga Fixtures
Portuguese Liga Pro Fixtures
Slovenian PrvaLiga Fixtures
Swiss Super League Fixtures
Belgian Super League Women Fixtures
Dutch Eredivisie Women Fixtures
Belarusian Premier League Fixtures
Bulgarian First Fixtures
Cypriot First Division Fixtures
Czech 1 Liga Fixtures
Greek Super League Fixtures
Hungarian League Fixtures
Kosovo Superleague Fixtures
Israeli Premier League Fixtures
North Macedonia First League Fixtures
Moldovan National Division Fixtures
Polish Ekstraklasa Fixtures
Polish I Liga Fixtures
Romanian Liga I Fixtures
Russia Premier Division Fixtures
Russia Football National League Fixtures
Serbian Super Liga Fixtures
Slovakia Super Liga Fixtures
Turkish Super League Fixtures
Ukrainian Premier League Fixtures
Danish Superliga Fixtures
Finnish Veikkausliiga Fixtures
Norwegian Eliteserien Fixtures
Swedish Allsvenskan Fixtures
MLS Fixtures
USL Championship Fixtures
USL League One Fixtures
USL League Two Fixtures
Mexican Liga MX Fixtures
NWSL Women Fixtures
Argentine Primera Fixtures
Argentine Copa de la Liga Profesional Fixtures
Brazil Serie A Fixtures
Brazil Serie B Fixtures
Chilean Primera Fixtures
Colombia Primera A Fixtures
Ecuador Serie A Fixtures
Paraguayan Primera Fixtures
Uruguay Primera Fixtures
Brazil Serie A Women Fixtures
China Super League Fixtures
China League One Fixtures
China FA Cup Fixtures
Indian Super League Fixtures
Indonesian Liga 1 Fixtures
Japan J-League Fixtures
Japan J2-League Fixtures
Japan J3-League Fixtures
Japan J-League Cup Fixtures
Qatar Stars League Fixtures
Saudi Arabia Pro League Fixtures
South Korea K-League Fixtures
South Korea K-League 2 Fixtures
South Korea FA Cup Fixtures
Angola Girabola Fixtures
Ghana Premier League Fixtures
Kenyan Premier League Fixtures
Malawi Super League Fixtures
Moroccan Botola Pro Fixtures
Nigeria Premier League Fixtures
South Africa Premier League Fixtures
Tanzania Premier League Fixtures
Tunisia Ligue 1 Fixtures
Uganda Premier League Fixtures
Australia A-League Fixtures
Australia NPL NSW Fixtures
Australia NPL Northern NSW Fixtures
Australia NPL Queensland Fixtures
Australia NPL South Fixtures
Australia NPL Tasmania Fixtures
Australia NPL Victoria Fixtures
Australia NPL Western Fixtures
Euro 2024 Fixtures
UEFA Nations League Fixtures
Euro 2024 Fixtures
Asian International Qualifiers Fixtures
CONCACAF International Qualifiers Fixtures
Africa World Cup 2026 Fixtures
CONMEBOL International Qualifiers Fixtures
Oceania International Qualifiers Fixtures
International Friendlies Fixtures
Club Friendlies Fixtures
Related Pages
All Fixtures
Football League Calculator
Form Tables