The Fishy - Grimsby Town FC

Results (Tue 29‑Oct‑2019)

England flag England National League
FTBoreham Wood0‑0Aldershot
FTBromley2‑2Stockport
FTChorley0‑4Ebbsfleet United
FTDagenham0‑2Barrow
FTDover3‑1Eastleigh
FTHarrogate Town2‑1Barnet
FTMaidenhead Utd1‑1AFC Fylde
FTSutton Utd0‑1FC Halifax
FTTorquay1‑0Wrexham
FTWoking0‑4Notts County
England flag EFL Cup
APOxford Utd1‑1Sunderland
FTBurton Albion1‑3Leicester
FTCrawley Town1‑3Colchester
FTEverton2‑0Watford
FTMan City3‑1Southampton
England flag England EFL Trophy:: North: group A
FTGrimsby1‑2 Leicester U21
England flag England EFL Trophy:: North: group B
FTAccrington Stanley5‑2Liverpool U21
England flag England EFL Trophy:: North: group F
FTBolton3‑1Manchester City U21
England flag England EFL Trophy:: North: group H
FTDoncaster1‑2Man Utd U21
England flag England EFL Trophy:: South: group F
FTPlymouth0‑1Chelsea U21
England flag England EFL Trophy:: South: group G
APStevenage1‑1Fulham U21
England flag England National League South
FTBraintree Town1‑1Maidstone United
FTDorking Wanderers0‑2Oxford City
FTEastbourne Boro1‑1Weymouth
FTSlough Town1‑0Welling
England flag England National League North
FTYork2‑1Boston Utd
Scotland flag Scotland Championship
FTAlloa0‑3Dundee
FTDundee Utd1‑0Partick Thistle
FTDunfermline2‑0Arbroath
FTMorton2‑3Ayr
FTQueen of Sth0‑2Inverness CT
Scotland flag Scotland League 2
FTCove Rangers3‑0Albion
FTEdinburgh City4‑0Stenhousemuir
FTStirling0‑0Cowdenbeath
Scotland flag Challenge Cup
APSolihull Moors3‑3Glasgow Rangers U21
Wales flag Wales League Cup
AETNewtown2‑2STM Sports FC
FTCarmarthen Town0‑3Aberystwyth
FTConnah's Quay Nomads4‑1Flint Town United
FTPrestatyn1‑2Bala Town
Argentina flag Argentina Primera Division
FTEstudiantes3‑0Rosario Central
FTGodoy Cruz3‑2Aldosivi
Argentina flag Argentina Primera Nacional:: zone A
FTCA Platense1‑0Barracas Central
FTClub Atletico Estudiantes1‑2Atlanta
Austria flag Austria ÖFB Cup
AETFC Gleisdorf 091‑4WSG Wattens
FTKapfenberger SV0‑2Sturm Graz
FTSt Polten1‑0SV Ried
FTUnion Gurten2‑3Austria Lustenau
FTUSV Weindorf ST Anna AM Aigen0‑3Amstetten
Belgium flag Belgium First Division A
FTCercle Brugge2‑2Mouscron Peruwelz
FTKortrijk1‑2Eupen
FTOostende0‑1Charleroi
Brazil flag Brazil Serie B
FTParana1‑0Londrina EC
Bulgaria flag Bulgaria First Professional League:: 1. stage
FTBeroe Stara Zagora4‑0OFC Botev Vratsa
FTFC Tsarsko Selo Sofia 20150‑2Ludogorets
FTLokomotiv Plovdiv1‑0Cherno More Varna
Czech Republic flag Czech Republic Cup
AETOpava0‑2FK Baumit Jablonec
FTSigma Olomouc4‑0Dukla Prague
Estonia flag Estonia Cup
FTJK Tabasalu2‑1Flora Tallinn U21
France flag France League Cup
FTBordeaux2‑0Dijon
FTNimes3‑0Lens
Germany flag DFB Cup
AETHamburger1‑2VFB Stuttgart
FTArminia Bielefeld2‑3Schalke
FTDuisburg0‑2Hoffenheim
FTFreiburg1‑3Union Berlin
FTLeverkusen1‑0SC Paderborn 07
FTSaarbrucken3‑2Fortuna Koln
FTSV Darmstadt 980‑1Karlsruher
FTVfL Bochum 18481‑2Bayern Munich
Germany flag Germany Regionalliga West
FTFC Schalke 04 II1‑1Rot-Weiss Oberhausen
Greece flag Greece Cup
FTApollon Larissa2‑1Xanthi
FTGiannina1‑0Veria FC
FTPanserraikos FC1‑1Volos NFC
Hungary flag Hungary Cup
FTFC Ajka2‑5Ujpest
India flag India Indian Super League
FTJamshedpur3‑1Hyderabad FC
Israel flag Israel Cup
17:20Beitar Kfar Saba Shlomi0‑0Hapoel Nazareth Illit
17:20Beitar Kfar Saba Shlomi0‑0Hapoel Nazareth Illit
17:25Maccabi Ahi Nazareth0‑0SC Kfar Qasem
17:25Maccabi Ahi Nazareth0‑0SC Kfar Qasem
AETHapoel Ashkelon1‑1Maccabi Yavne
AETHapoel Kaukab FC2‑3Maccabi Kiryat Malakhi
FTFC Ashdod2‑0Hapoel Ironi Akko
FTHapoel Marmorek1‑0Maccabi Tzur Shalom
FTHapoel Ramat Gan0‑2Maccabi Petach Tikva
FTHapoel Rishon Lezion3‑0Beitar Tel Aviv Ramla FC
FTHapoel Umm al-Fahm6‑0Beitar Ramat Gan
FTMaccabi Ahva Shaab1‑2Maccabi Ironi Sderot
FTMaccabi Bnei Raina FC2‑1Ironi Nesher
FTMaccabi Ironi Kiryat Ata0‑1Hapoel Nir Ramat HaSharon
FTMS Tira2‑1Bnei Hagolan Vehagalil
Italy flag Italy Serie A
FTBrescia1‑2Inter Milan
FTParma0‑1Verona
Italy flag Italy Serie B
FTChievo2‑1Crotone
FTCittadella1‑0Livorno
FTEmpoli1‑1Spezia
FTEntella1‑0Cosenza
FTJuve Stabia2‑1Pescara
FTPerugia1‑1Ascoli
FTPisa2‑1Salernitana
FTVenezia1‑2Pordenone
Japan flag Japan J. League
FTSanfrecce Hiroshima1‑1Urawa Red Diamonds
Moldova flag Moldova Cup
FTDinamo-Auto0‑5Sheriff Tiraspol
FTSperanta5‑0Codru
Netherlands flag Netherlands KNVB Beker
AETExcelsior4‑2N.E.C.
FTAchilles Veen0‑2Roda JC Kerkrade
FTAlmere City1‑3Go Ahead Eagles
FTDordrecht3‑1MVV Maastricht
FTFlevo Boys0‑3Katwijk
FTGoes0‑5SC Cambuur
FTGVVV2‑1Helmond Sport
FTHoek HSV0‑3PEC Zwolle
FTIJsselmeervogels3‑0Den Bosch
FTKoninklijke HFC1‑2Telstar
FTNAC Breda3‑2Emmen
FTOss 201‑2FC Oss
FTRijnsburgse Boys0‑4FC Eindhoven
FTVitesse Arnhem2‑0De Graafschap
Poland flag Poland 2nd Liga
FTMKS Znicz Pruszkow0‑1Garbarnia
Poland flag Poland Cup
AETBytovia Bytow2‑3Cracovia
AETMiedz Legnica1‑0GKS Jastrzebie
FTBlekitni Stargard3‑0Sandecja Nowy Sacz
FTLKS Lodz2‑0Gornik Zabrze
FTRadomiak Radom1‑2GKS Tychy
FTRekord Bielsko-Biala0‑2Gornik Leczna
FTResovia Rzeszow0‑4Lech Poznan
FTStilon Gorzow1‑5Zaglebie Lubin
Romania flag Romania Cup
FTCS Mioveni0‑2AFC Hermannstadt
FTUniversitatea Cluj0‑1Steaua Bucharest
Slovenia flag Slovenia Cup
FTKoper3‑2NK Aluminij
FTNK Radomlje0‑0NK Celje
South Africa flag South Africa Premier League
FTHighlands Park FC0‑1Orlando Pirates
Spain flag Spain LaLiga Santander
FTAlaves1‑1Atletico Madrid
FTBarcelona5‑1Real Valladolid
Switzerland flag Switzerland Cup
FTFc Beroche-Gorgier1‑7FC Bavois
Turkey flag Turkey Cup
AETEyupspor1‑0Konyaspor
AETNigde Anadolu Fk0‑0Antalyaspor
FT1074 Cankirispor1‑3Caykur Rizespor
FTAdanaspor3‑0Diyarbakirspor AS
FTAlanyaspor3‑0Inegolspor
FTAltay Izmir1‑0Gorelespor
FTAltinordu3‑1Amedspor
FTHekimoglu Trabzon3‑0Menemen Belediyespor
Vietnam flag Vietnam V-League:: qualification
FTFLC Thanh Hoa1‑0Pho Hien

All kick-offs UK time

Back to top