Live Football Scores (Mon 03‑Jun‑2024)
Algeria Ligue 1 | |||
---|---|---|---|
FT | CS Constantine | 1‑1 | USM Alger |
Argentina Liga Profesional Argentina | |||
23:00 | San Lorenzo | ‑‑ | Sarmiento |
40 | Instituto | 1‑1 | Gimnasia La Plata |
40 | River Plate | 1‑0 | Tigre |
Argentina Primera Nacional | |||
48 | Atlanta | 1‑1 | Defensores Unidos |
Argentina Primera B Metropolitana | |||
FT | Liniers | 0‑2 | Colegiales |
Argentina Primera C | |||
19:30 | General Lamadrid | ‑ | Central Ballester |
FT | Berazategui | 5‑2 | Atletico Atlas |
FT | Deportivo Paraguayo | 0‑5 | Real Pilar |
FT | El Porvenir | 0‑0 | Victoriano Arenas |
FT | Sportivo Barracas | 1‑1 | Deportivo Español |
Austria Regionalliga - Ost | |||
FT | Krems | 1‑1 | Leobendorf |
Belarus 1. Division | |||
FT | Dinamo Minsk II | 3‑2 | FC Energetik-Bgu Minsk |
FT | Torpedo BelAZ II | 2‑1 | MKK-Dnepr |
FT | Volna | 1‑1 | Niva |
Brazil Serie B | |||
00:00 | Santos | ‑‑ | Botafogo SP |
Brazil Serie C | |||
00:00 | Botafogo PB | ‑ | Athletic Bilbao |
00:00 | Sao Jose | ‑ | Nautico |
23:00 | Volta Redonda | ‑ | CSA |
Brazil Paranaense - 2 | |||
23:30 | Grêmio Maringá | ‑ | AA Iguaçu |
Brazil Catarinense - 2 | |||
19:00 | Carlos Renaux | ‑ | Camboriú |
Brazil Goiano U20 | |||
FT | Aparecida EC U20 | 1‑1 | Vila Nova U20 |
FT | Guanabara City U20 | 1‑1 | Trindade U20 |
Brazil Catarinense U20 | |||
FT | Hercílio Luz U20 | 0‑1 | Criciuma U20 |
Brazil Paulista - U20 | |||
FT | Palmeiras U20 | 6‑0 | Portuguesa U20 |
Brazil Carioca C | |||
FT | Riostrense | 0‑2 | CAAC Brasil |
Canada League 1 Ontario | |||
01:00 | Vaughan Azzurri | ‑ | Blue Devils |
Chile Primera División | |||
FT | Coquimbo Unido | 2‑0 | Universidad Catolica |
Chile Primera B | |||
23:00 | Deportes Limache | ‑ | Barnechea |
FT | San Luis | 0‑1 | Magallanes |
Colombia Primera A | |||
FT | Tolima | 1‑2 | Santa Fe |
Dominican-Republic Liga Mayor | |||
88 | Delfines Del Este | 4‑1 | Atlántico |
Ecuador Liga Pro | |||
45 | Deportivo Cuenca | 1‑2 | LDU de Quito |
45 | Independiente del Valle | 0‑0 | Orense SC |
45 | Mushuc Runa | 0‑0 | Barcelona SC |
Estonia Esiliiga A | |||
FT | Tallinna Kalev II | 0‑1 | JK Tabasalu |
Finland Ykkönen | |||
FT | OLS | 4‑0 | RoPS Rovaniemi |
Finland Kakkonen - Lohko A | |||
FT | Reipas | 5‑0 | JäPS II |
Finland Kakkonen - Lohko C | |||
FT | Kuopion Elo | 1‑2 | JS Hercules |
Iceland Úrvalsdeild | |||
FT | KR Reykjavik | 3‑5 | Valur Reykjavík |
Ireland Premier Division | |||
16:15 | Bohemians Dublin | Shelbourne | |
16:00 | Galway Utd | ‑‑ | Shamrock Rovers |
FT | Derry City | 3‑0 | Waterford |
FT | Sligo Rovers | 2‑1 | Drogheda |
FT | St Patricks | 2‑3 | Dundalk |
Ireland First Division | |||
FT | Bray | 3‑1 | Cobh Ramblers |
FT | Cork City | 0‑0 | UCD |
FT | Finn Harps | 1‑1 | Athlone |
FT | Kerry | 2‑1 | Treaty United |
FT | Wexford Youths | 2‑2 | Longford |
Lithuania 1 Lyga | |||
FT | FA Šiauliai II | 4‑4 | Kauno Žalgiris II |
New-Zealand National League - Northern | |||
06:00 | Birkenhead United | ‑ | Tauranga City United |
Nigeria NPFL | |||
FT | Akwa United | 2‑0 | Heartland |
Norway 3. Division - Girone 1 | |||
FT | Fana | 0‑1 | Haugesund II |
Norway 3. Division - Girone 2 | |||
FT | Mandalskameratene | 2‑2 | Sandefjord II |
FT | Vidar | 4‑0 | Start II |
FT | Vigør | 1‑2 | Odd II |
Norway 3. Division - Girone 3 | |||
FT | KFUM II | 3‑1 | Åskollen |
FT | Mjøndalen II | 1‑3 | Sarpsborg 08 II |
FT | Skeid II | 0‑3 | Nordstrand |
Norway 3. Division - Girone 4 | |||
FT | Rosenborg II | 0‑3 | Byåsen |
FT | Tiller | 6‑2 | Strømsgodset II |
Norway 3. Division - Girone 5 | |||
FT | Molde II | 1‑2 | Træff |
FT | Spjelkavik | 4‑0 | Kristiansund II |
Norway 3. Division - Girone 6 | |||
FT | Bodø / Glimt II | 2‑2 | Fredrikstad II |
Paraguay Division Profesional - Apertura | |||
23:00 | Sol de America | ‑‑ | Sportivo Ameliano |
Paraguay Division Intermedia | |||
45 | Resistencia | 0‑0 | Club Sp. San Lorenzo |
Russia Second League A - Spring Season Gold | |||
FT | Chelyabinsk | 1‑1 | Murom |
FT | FC Chayka | 2‑0 | Rodina Moskva II |
FT | FC Krasnodar-2 | 0‑4 | Ufa |
FT | Metallurg Lipetsk | 0‑3 | Veles |
FT | Rotor Volgograd | 1‑0 | Novosibirsk |
Serbia Super Liga | |||
FT | Javor | 1‑1 | Tekstilac Odžaci |
FT | Zeljeznicar | 2‑0 | Indjija |
Somalia Somali Premier League | |||
13:30 | Heegan | ‑ | Mogadishu City |
Sweden Ettan - Norra | |||
FT | Assyriska | 1‑0 | Stocksund |
Sweden Division 2 - Södra Svealand | |||
FT | Atvidabergs | 1‑1 | Ljungsbro |
FT | Nyköping | 2‑1 | Sylvia |
Uruguay Primera División - Apertura | |||
FT | Danubio | 1‑1 | Deportivo Maldonado |
FT | Liverpool Montevideo | 0‑3 | Cerro |
Uruguay Segunda División | |||
20 | Sud America | 1‑0 | Juventud |
USA USL Championship | |||
45 | Monterey Bay | 0‑0 | New Mexico United |
USA USL League Two | |||
00:00 | Cedar Stars Rush | ‑‑ | FC Motown II |
00:30 | Chicago City | ‑‑ | St. Charles |
00:00 | Kings Hammer | ‑‑ | Fort Wayne |
00:30 | Manhattan | ‑‑ | Staten Island Athletic |
FT | Albion Colorado | 0‑2 | Flatirons Rush |
FT | Chicago Dutch Lions | 0‑2 | River Light |
FT | Marin | 2‑2 | Monterey Bay II |
FT | Ventura County Fusion | 1‑0 | Arizona Arsenal |
USA NISA | |||
45 | Club De Lyon | 1‑0 | Michigan Stars |
FT | Arizona Monsoon | 0‑1 | Irvine Zeta |
USA MLS Next Pro | |||
45 | Minnesota United II | 2‑2 | Swope Park Rangers |
45 | Whitecaps II | 1‑1 | San Jose Earthquakes II |
FT | Colorado Rapids II | 2‑3 | St. Louis City II |
FT | Los Angeles II | 0‑4 | North Texas SC |
Uzbekistan Pro League A | |||
FT | Buxoro | 2‑2 | Dostlik |
FT | Shortan | 2‑1 | Mash'al |
World Friendlies | |||
FT | Albania | 3‑0 | Liechtenstein |
FT | Croatia | 3‑0 | North Macedonia |
FT | England | 3‑0 | Bosnia |
FT | Germany | 0‑0 | Ukraine |
FT | Scotland | 2‑0 | Gibraltar |
World World Cup - Qualification Africa | |||
01:00 | Tanzania | ‑‑ | Eritrea |
World Friendlies Women | |||
17 | Uruguay W | 0‑1 | Russia W |
20 | Venezuela W | 0‑1 | Colombia W |
45 | Trinidad and Tobago W | 0‑1 | Aruba W |
FT | Australia W | 2‑0 | China W |
FT | Bangladesh W | 0‑1 | Chinese Taipei W |
FT | Bolivia W | 0‑2 | El Salvador W |
FT | Japan W | 4‑1 | New Zealand W |
FT | Morocco W | 3‑2 | Congo DR W |
World Friendlies Clubs | |||
04:00 | Kawasaki Frontale | ‑‑ | Tochigi SC |
03:00 | Renofa Yamaguchi | ‑‑ | Kitakyushu |
World Tournoi Maurice Revello | |||
FT | France U20 | 0‑2 | Côte d'Ivoire U23 |
FT | Korea Republic U21 | 0‑2 | Saudi Arabia U21 |
All kick-offs UK time
Back to top