The Fishy - Grimsby Town FC

Results (Sat 26‑Mar‑2022)

England League One
FTAccrington Stanley1‑2 Gillingham
FTAFC Wimbledon0‑1 Cambridge Utd
FTDoncaster0‑1 Charlton
FTIpswich1‑0 Plymouth
FTSheff Wed4‑1 Cheltenham
FTShrewsbury1‑0 Lincoln City
England League Two
FTBradford0‑0 Newport County
FTCarlisle1‑0 Bristol Rovers
FTColchester1‑0 Tranmere
FTCrawley Town1‑0 Rochdale
FTExeter2‑1 Stevenage
FTLeyton Orient2‑0 Barrow
FTNorthampton2‑0 Hartlepool
FTOldham1‑2 Mansfield
FTPort Vale2‑0 Sutton Utd
FTSalford2‑1 Walsall
FTScunthorpe0‑3 Harrogate Town
England National League
FTAltrincham1‑0 Aldershot
FTEastleigh0‑2 Stockport
FTGrimsby2‑1 Dagenham
FTKings Lynn Town2‑0 FC Halifax
FTMaidenhead Utd1‑2 Barnet
FTNotts County1‑1 Chesterfield
FTTorquay3‑0 Weymouth
FTWealdstone1‑1 Bromley
FTWoking2‑3 Solihull Moors
FTWrexham6‑5 Dover
FTYeovil2‑0 Southend
England National League - North
FTAlfreton Town2‑2 Southport
FTBlyth Spartans1‑4 Hereford
FTDarlington2‑1 Boston Utd
FTFarsley Celtic1‑1 AFC Telford
FTGateshead0‑0Bradford PA
FTGloucester1‑0 AFC Fylde
FTGuiseley0‑2 Chester
FTKettering2‑1 Chorley
FTKidderminster5‑0Curzon Ashton
FTSpennymoor Town1‑1 Brackley
FTYork1‑0 Leamington
England National League - South
FTChelmsford0‑2 Hungerford
FTConcord Rangers2‑2 Dulwich Hamlet
FTEastbourne Boro2‑0 Bath City
FTEbbsfleet United1‑1 Dorking Wanderers
FTHampton and Richmond0‑1 Dartford
FTHavant and Waterlooville2‑2 Billericay
FTHemel4‑3 Tonbridge Angels
FTMaidstone United3‑2 St Albans
FTSlough Town0‑2 Braintree Town
England Non League Div One - Isthmian North
FTAveley2‑1Stowmarket Town
FTBarking1‑0AFC Sudbury
FTBasildon United0‑3Bury Town
FTBrentwood3‑2Witham Town
FTDereham Town0‑1Canvey Island
FTFelixstowe & Walton United2‑0Romford
FTHashtag United1‑1Great Wakering Rovers
FTHullbridge Sports2‑0Heybridge Swifts
FTMaldon & Tiptree3‑2Coggeshall Town
FTTilbury1‑1Grays
England Non League Div One - Isthmian South
FTAshford Town (Middx)1‑2Northwood
FTBasingstoke2‑4Bedfont Sports
FTBracknell Town5‑0Chalfont St Peter
FTChertsey Town4‑0Guernsey
FTChipstead3‑1Thatcham Town
FTHanwell Town1‑1Westfield
FTSutton Common Rovers5‑0Staines Town
FTTooting & Mitcham0‑2Binfield
FTUxbridge2‑0Marlow
England Non League Div One - Southern Central
FTAFC Totton4‑2Bideford
FTBarnstaple Town2‑1Evesham Utd
FTCinderford1‑2Bristol Manor Farm
FTCirencester0‑1Willand Rovers
FTFrome Town1‑1Larkhall Athletic
FTMelksham Town1‑0Paulton Rovers
FTSholing4‑0Highworth Town
FTSlimbridge1‑3Plymouth Parkway
FTWinchester City2‑1Mangotsfield United
England Non League Div One - Southern SW
FTAshford United2‑2Chichester City
FTCorinthian0‑1Burgess Hill Town
FTEast Grinstead Town0‑4Hastings
FTFaversham Town3‑1Three Bridges
FTHaywards Heath Town2‑0Whitstable Town
FTHerne Bay1‑2Cray Valley Paper Mills
FTLancing1‑1VCD Athletic
FTPhoenix Sports0‑0Hythe
FTRamsgate0‑1Sittingbourne
FTWhitehawk0‑1Sevenoaks Town
England Non League Premier - Isthmian
FTBognor Regis4‑1Margate
FTCarshalton0‑5AFC Hornchurch
FTCheshunt0‑2Worthing
FTCorinthian Casuals1‑2East Thurrock
FTCray Wanderers1‑2Kingstonian
FTFolkestone Invicta1‑2Lewes
FTHaringey Borough0‑0Bowers & Pitsea
FTHorsham0‑1Leatherhead
FTMerstham1‑3Enfield Town
FTPotters Bar2‑1Brightlingsea Regent
FTWingate & Finchley0‑2Bishop's Stortford
England Non League Premier - Northern
FTAtherton Collieries0‑1Stalybridge
FTBasford Utd0‑1Bamber Bridge
FTGrantham Town0‑2Whitby
FTHyde1‑0Gainsborough
FTLancaster City1‑0Nantwich
FTMickleover Sports3‑3FC United
FTMorpeth Town2‑0Ashton
FTRadcliffe Borough0‑2Warrington
FTScarborough Athletic0‑0Matlock
FTSouth Shields2‑0Stafford Rangers
FTWitton Albion0‑3Buxton
England Non League Premier - Southern
FTBeaconsfield Town2‑2Wimborne Town
FTChesham Utd3‑2Poole Town
FTDorchester0‑1Met Police
FTGosport Borough0‑1Taunton Town
FTHarrow Borough1‑1Merthyr Town
FTHartley Wintney2‑1Walton Casuals
FTHayes & Yeading2‑3Tiverton
FTSalisbury1‑0Farnborough
FTTruro City0‑0Kings Langley
FTWeston-S-Mare6‑0Hendon
FTYate Town0‑3Swindon Supermarine
England flag England League 1
15:00Burton AlbionWigan
15:00MK DonsCrewe
15:00MorecambeOxford Utd
15:00SunderlandRotherham
FTAccrington Stanley1‑2 Gillingham
FTAFC Wimbledon0‑1 Cambridge Utd
FTDoncaster0‑1 Charlton
FTIpswich1‑0 Plymouth
FTSheff Wed4‑1 Cheltenham
FTShrewsbury1‑0 Lincoln City
England flag England League 2
15:00SwindonForest Green
FTBradford0‑0 Newport County
FTCarlisle1‑0 Bristol Rovers
FTColchester1‑0 Tranmere
FTCrawley Town1‑0 Rochdale
FTExeter2‑1 Stevenage
FTLeyton Orient2‑0 Barrow
FTNorthampton2‑0 Hartlepool
FTOldham1‑2 Mansfield
FTPort Vale2‑0 Sutton Utd
FTSalford2‑1 Walsall
FTScunthorpe0‑3 Harrogate Town
England flag England National League
FTAltrincham1‑0 Aldershot
FTEastleigh0‑2 Stockport
FTGrimsby2‑1 Dagenham
FTKings Lynn Town2‑0 FC Halifax
FTMaidenhead Utd1‑2 Barnet
FTNotts County1‑1 Chesterfield
FTTorquay3‑0 Weymouth
FTWealdstone1‑1 Bromley
FTWoking2‑3 Solihull Moors
FTWrexham6‑5 Dover
FTYeovil2‑0 Southend
England flag England National League North / South
15:00Oxford CityWelling
FTAlfreton Town2‑2 Southport
FTBlyth Spartans1‑4 Hereford
FTChelmsford0‑2 Hungerford
FTConcord Rangers2‑2 Dulwich Hamlet
FTDarlington2‑1 Boston Utd
FTEastbourne Boro2‑0Bath City
FTEbbsfleet United1‑1 Dorking Wanderers
FTFarsley Celtic1‑1 AFC Telford
FTGateshead0‑0Bradford PA
FTGloucester1‑0 AFC Fylde
FTGuiseley0‑2 Chester
FTHampton and Richmond0‑1 Dartford
FTHavant and Waterlooville2‑2 Billericay
FTHemel4‑3 Tonbridge Angels
FTKettering2‑1 Chorley
FTKidderminsterCurzon Ashton
FTMaidstone United3‑2 St Albans
FTSlough Town0‑2 Braintree Town
FTSpennymoor Town1‑1 Brackley
FTYork1‑0 Leamington
Northern Ireland flag Northern Ireland Premiership
FTColeraine2‑3 Glenavon
FTDungannon Swifts2‑4 Crusaders
FTWarrenpoint Town1‑2 Linfield
Scotland Championship
FTArbroath3‑3 Raith Rovers
FTHamilton1‑0 Queen of Sth
FTInverness CT2‑0 Dunfermline
FTKilmarnock2‑1 Partick Thistle
FTMorton1‑1 Ayr
Scotland League One
FTAirdrieonians1‑1 Cove Rangers
FTDumbarton0‑0 Montrose
FTEast Fife0‑3 Alloa
FTPeterhead1‑0 Falkirk
FTQueen's Park1‑0 Clyde
Scotland League Two
FTAnnan Athletic2‑4 Albion
FTElgin2‑0 Edinburgh City
FTForfar1‑1 Cowdenbeath
FTKelty Hearts1‑0 Stenhousemuir
FTStirling1‑0 Stranraer
Scotland flag Scotland Championship
FTArbroath3‑3 Raith Rovers
FTHamilton1‑0 Queen of Sth
FTInverness CT2‑0 Dunfermline
FTKilmarnock2‑1 Partick Thistle
FTMorton1‑1 Ayr
Scotland flag Scotland League 1
FTAirdrieonians1‑1 Cove Rangers
FTDumbarton0‑0 Montrose
FTEast Fife0‑3 Alloa
FTPeterhead1‑0 Falkirk
FTQueen's Park1‑0 Clyde
Scotland flag Scotland League 2
FTAnnan Athletic2‑4Albion
FTElgin2‑0 Edinburgh City
FTForfar1‑1 Cowdenbeath
FTKelty Hearts1‑0 Stenhousemuir
FTStirling1‑0 Stranraer
Scotland Football League - Highland League
FTBrechin2‑1Brora Rangers
FTClachnacuddin1‑1Lossiemouth
FTDeveronvale0‑4Buckie Thistle
FTFraserburgh5‑0Wick Academy
FTInverurie Loco Works2‑0Fort William
FTKeith0‑0Huntly
FTNairn County0‑1Formartine United
FTRothes2‑3Strathspey Thistle
FTTurriff United3‑2Forres Mechanics
Wales Premier
FTCefn Druids2‑0Cardiff Metropolitan
FTFlint Town United1‑0 Penybont
FTHaverfordwest County AFC0‑0 Connah's Quay Nomads
Wales Division 1
FTBuckley Town1‑2Llandudno FC
FTColwyn Bay3‑1Guilsfield FC
FTCwmbran Celtic2‑1Port Talbot Town
FTGresford Athletic1‑0Ruthin Town
FTHolyhead Hotspur2‑1Llanidloes Town
FTLlangefni Town0‑3Holywell Town
FTLlanrhaeadr FC0‑3Penrhyncoch
FTLlantwit Major1‑1Ammanford AFC
FTPrestatyn0‑2Broughton
FTSwansea University0‑1Goytre United
FTTaffs Well2‑0Carmarthen Town
FTTrefelin0‑1Llanelli
FTUndy Athletic0‑2Afan Lido
Wales flag Wales Welsh Premier League
FTCefn Druids2‑0Cardiff Metropolitan
FTFlint Town United1‑0 Penybont
FTHaverfordwest County AFC0‑0 Connah's Quay Nomads
Friendlies
FTBahrain1‑0Burundi
FTCroatia1‑1 Slovenia
FTFinland1‑1 Iceland
FTGermany2‑0 Israel
FTGibraltar0‑0Faroe Islands
FTMauritania2‑1Mozambique
FTNetherlands4‑2 Denmark
FTNiger1‑2Libya
FTSingapore2‑1Malaysia
FTSpain2‑1 Albania
FTSudan0‑0Central African Republic
Algeria flag Algeria Ligue 1
FTCS Constantine4‑0RC Relizane
FTES Setif0‑2NC Magra
FTOlympique de Medea1‑0WA Tlemcen
FTRC Arbaa1‑1MC Oran
FTUSM Alger1‑1HB Chelghoum Laid
Argentina flag Argentina Primera Nacional
FTFerro Carril Oeste0‑1Sacachispas FC
Argentina flag Argentina Torneo Federal A
FTCASD Camioneros0‑0Juventud Unida Universitario
FTOlimpo3‑2Circulo Deportivo
Argentina flag Argentina Primera B Metropolitana
FTAcassuso1‑1Comunicaciones Bsas
FTArgentino de Quilmes0‑1Canuelas FC
FTCA Colegiales2‑0Los Andes
FTCA Defensores Unidos2‑1CA San Miguel
FTCA Talleres Remedios de Escalada2‑0CA Fenix
FTCD UAI Urquiza3‑2Dock Sud
FTDeportivo Merlo0‑1Ituzaingó
FTVilla San Carlos0‑0Deportivo Armenio
Armenia 1st League
FTBKMA II0‑0Ararat-Armenia II
Australia flag Australia Hyundai A-League
FTBrisbane2‑3 Western United
FTCentral Coast Mariners3‑0 Adelaide United
FTMacarthur FC0‑1 Melbourne City
FTWellington2‑1 Perth
Australia A-League
FTRed Card Brisbane2‑3 Western United
FTRed Card Central Coast Mariners3‑0 Adelaide United Red Card
FTMacarthur FC0‑1 Melbourne City
FTWellington2‑1 Perth Red Card
Australia New South Wales NPL
FTAPIA Tigers1‑0 Blacktown City
FTMarconi Stallions2‑2 Rockdale Ilinden
Australia South Australia NPL
FTAdelaide Olympic3‑4Sturt Lions
FTAdelaide United II3‑4Croydon Kings
FTSouth Adelaide0‑3Adelaide Comets
FTWhite City2‑0Cumberland United
Australia Victoria NPL
FTEastern Lions SC2‑4 Avondale FC
FTGreen Gully0‑2South Melbourne
FTHume City3‑4 Bentleigh Greens
Australia Western Australia NPL
FTBayswater City2‑3Perth RedStar FC
FTFloreat Athena5‑0Balcatta
FTInglewood United1‑2Perth Glory Youth
FTSorrento5‑1Armadale
Australia Queensland NPL
FTCapalaba0‑2Gold Coast Knights
FTGold Coast United2‑1 Brisbane City
FTQueensland Lions FC4‑3 Peninsula Power
Australia Tasmania NPL
FTDevonport City0‑1Glenorchy Knights
FTRiverside Olympic0‑4Kingborough Lions
Azerbaijan flag Azerbaijan Birinci Dasta
FTFK Qaradag Lokbatan0‑0Turan Tovuz
FTFK Sumqayit II1‑2Neftchi Baku ii
FTSabah FK II0‑0Zira IK II
Brazil flag Brazil Paulista A1
FTPalmeiras2‑1Red Bull Bragantino
Brazil flag Brazil Mineiro 1
FTAthletic Club Minas Gerais1‑2Cruzeiro
Brazil flag Brazil Gaucho
FTYpiranga Erechim0‑1Gremio
Colombia flag Colombia Primera A
FTAtlético Bucaramanga1‑0CD Jaguares
FTBoca Juniors Cali2‑0Tigres FC
FTBogota FC2‑1Real San Andres
FTDeportes Quindio2‑1Barranquilla FC
FTEnvigado1‑1CD Once Caldas
FTLeones FC1‑1Atletico FC
FTLlaneros FC2‑1Atletico Huila
Colombia flag Colombia Primera B
20:00Deportes QuindioBarranquilla FC
Czech Republic flag Czech Republic 2nd league
FTSK Lisen2‑0Trinec
Czech Republic flag Czech Republic 3rd league
09:15FK Zbuzany 1953SK Zapy
09:15Jablonec IITJ Slovan Velvary
09:15Motorlet PrahaSokol Hostoun
09:15RakovníkLoko Vltavin
09:15VratimovFC Hlucin
09:30Králuv DvurKarlovy Vary
13:30Frydek-MistekFC Viktoria Otrokovice
14:00SFK VrchovinaFc Vysocina Jihlava B
14:00Sk Hanacka Slavia KromerizSlovacko B
14:00TJ Sokol ZivanicePardubice II
Denmark flag Denmark 2nd Division
FTFA 20002‑2Brabrand
FTHIK2‑1Aarhus Fremad
FTHillerod1‑1Naestved
Egypt flag Egypt Cup
13:00Pyramids FCLa Viena FC
APFuture FC1‑1Montakhab Suez
FIFA flag FIFA World Cup CONMEBOL Qualifiers
FTArgentina3‑0 Venezuela
FIFA flag FIFA Club Friendlies
FTAIK Solna2‑1Joenkoepings Soedra
FTCSKA Moscow2‑0Volga Nizhny Novgorod
FTDinamo Bucharest2‑0FC Zimbru
FTDinamo Minsk1‑0FC Slutsk
FTFC Honka1‑2Kristiansund BK
FTFC Voluntari1‑1Petrolul Ploiesti
FTGais2‑2Landskrona Bois
FTHJK Helsinki2‑2Hammarby IF
FTIFK Goteborg3‑0Fredrikstad
FTIFK Norrkoping1‑0AFC Eskilstuna
FTKalmar FF3‑0IFK Vaernamo
FTKayserispor1‑0Genclerbirligi
FTKristiansund BK0‑0Tromso
FTLevski Sofia1‑1Sozopol
FTLokomotiv Plovdiv1‑2OFC Botev Vratsa
FTLudogorets5‑1Etar
FTMinsk4‑0BATE Borisov
FTMjallby AIF1‑1Trelleborgs FF
FTMjondalen1‑0IK Start
FTNorrby2‑3Varbergs Bois
FTOdd2‑0Sandefjord
FTOesters IF2‑4Helsingborg IF
FTOnisilos Sotira3‑0Olympiakos Nicosia
FTOrebro SK0‑5Degerfors IF
FTOstersunds FK1‑1GIF Sundsvall
FTPafos FC5‑4Riga FC
FTRubin Kazan0‑5Krylya Sovetov
FTSarpsborg2‑2Lillestrom
FTSFB Oure FA0‑0BK Marienlyst
FTSirius3‑3IK Brage
FTSogndal0‑3Brann
FTStromsgodset1‑2Hamarkameratene
FTValerenga3‑3Hacken
FIFA flag Friendlies
FTCroatia1‑1 Slovenia
FTEngland2‑1 Switzerland
FTFinland1‑1 Iceland
FTGermany2‑0 Israel
FTIndia0‑3 Belarus
FTIreland2‑2 Belgium
FTNetherlands4‑2 Denmark
FTQatar2‑1 Bulgaria
FTSpain2‑1 Albania
Germany flag Germany Bundesliga
FTVfL Bochum 18480‑2 Borussia Monchengladbach
Liga 3
FTVfL Osnabruck1‑1 Braunschweig
Germany flag 3rd Liga
FTVfL Osnabruck1‑1 Braunschweig
Greece flag Greece Super League 2
FTAsteras Vlachioti4‑0Ergotelis
FTDiagoras Rodou0‑1AE Karaiskakis
FTEgaleo1‑1Episkopi
FTKissamikos FC2‑0Panathinaikos II
FTNiki Volou1‑0Almopos
FTPanserraikos FC0‑1Veria FC
FTTrikala1‑1Xanthi
FTTrikala1‑1Xanthi
Guatemala flag Guatemala Liga Nacional
FTCoban Imperial1‑1Deportivo Malacateco
Indonesia flag Indonesia GO-JEK Liga 1
FTBhayangkara FC1‑1 Persija Jakarta
Indonesia Super League
FTBhayangkara FC1‑1 Persija Jakarta
Italy Serie C
FTAlbinoleffe1‑1 Pro Sesto
FTFeralpisalo1‑0 Sudtirol
FTLecco2‑1 Trento
FTMantova2‑2 Virtus Verona
FTPadova3‑1 Piacenza
FTPro Vercelli1‑1 Pergolettese
FTRenate3‑1 Giana Erminio
FTSeregno0‑2 Pro Patria
FTTriestina2‑0 Legnago Salus
FTAlbinoleffe1‑1 Pro Sesto
FTFeralpisalo1‑0 Sudtirol
FTLecco2‑1 Trento
FTMantova2‑2 Virtus Verona
FTPadova3‑1 Piacenza
FTPro Vercelli1‑1 Pergolettese
FTRenate3‑1 Giana Erminio
FTSeregno0‑2 Pro Patria
FTTriestina2‑0 Legnago Salus
Jamaica Premier League
18:00Waterhouse FCArnett Gardens FC
20:30Vere UnitedMontego Bay United
Japan J. League Div.2
FTAlbirex Niigata3‑2 Thespakusatsu Gunma
FTGrulla Morioka0‑0Renofa Yamaguchi
FTMito Hollyhock2‑0 Roasso Kumamoto
FTMontedio Yamagata3‑3 Tokyo Verdy
FTOmiya Ardija1‑1 Okayama
FTTochigi SC2‑1 JEF United Chiba
FTV-Varen Nagasaki0‑1 Kanazawa
FTVegalta Sendai0‑3 Machida Zelvia
FTVentforet Kofu1‑2 Yokohama FC
Japan J. League Div.3
FTMatsumoto Yamaga1‑2Kagoshima United
FTSC Sagamihara2‑1 Tegevajaro Miyazaki
Japan flag Japan J. League 2
FTAlbirex Niigata3‑2 Thespakusatsu Gunma
FTGrulla Morioka0‑0Renofa Yamaguchi
FTMito Hollyhock2‑0 Roasso Kumamoto
FTMontedio Yamagata3‑3 Tokyo Verdy
FTOmiya Ardija1‑1 Okayama
FTTochigi SC2‑1 JEF United Chiba
FTV-Varen Nagasaki0‑1 Kanazawa
FTVegalta Sendai0‑3 Machida Zelvia
FTVentforet Kofu1‑2 Yokohama FC
Japan flag Japan League Cup
05:00SapporoKyoto Sanga
FTCerezo Osaka6‑1Oita Trinita
FTFC Tokyo2‑1Shonan
FTJubilo Iwata1‑0Fukuoka
FTKashima Antlers4‑1Gamba Osaka
FTKashiwa Reysol1‑1Sagan Tosu
FTNagoya Grampus Eight2‑0Tokushima Vortis
FTSanfrecce Hiroshima1‑2Shimizu S-Pulse
Japan flag Japan J. League 3
FTMatsumoto Yamaga1‑2Kagoshima United
FTSC Sagamihara2‑1 Tegevajaro Miyazaki
Kenya flag Kenya Premier League
12:00Kariobangi SharksTalanta
Lebanon Premier League
FTSafa0‑0Al Hikma
Lithuania flag Lithuania A Lyga
FTBanga3‑3Džiugas Telšiai
Malaysia flag Malaysia Premier League
12:15Johor Darul Ta'zim IISkuad Projek
Mexico flag Mexico Liga de Expansión MX
FTCancún2‑2Pumas Tabasco
FTCelaya5‑0Tapatío
FTMineros de Zacatecas0‑0Venados
Mexico Liga MX
FTPumas UNAM1‑1 Mazatlan FC
Montenegro flag Montenegro 2nd League
16:00Arsenal TivatKom
16:00FK BokeljGrbalj Radanovici
16:00IgaloFK Cetinje
16:00OFK Mladost Donja GoricaFK Jedinstvo Bijelo Polje
16:00Titograd PodgoricaFK Berane
Netherlands Eerste Divisie
FTDen Bosch0‑0VVV-Venlo
FTExcelsior3‑0 Helmond Sport
FTDen Bosch0‑0VVV-Venlo
FTExcelsior3‑0 Helmond Sport
Netherlands flag Netherlands Tweede Divisie
FTASWH2‑3Scheveningen
FTDe Treffers1‑2Quick Boys
FTExcelsior Maassluis4‑3HHC Hardenberg
FTGVVV1‑1Koninklijke HFC
FTIJsselmeervogels2‑1FC Volendam II
FTKatwijk1‑3Rijnsburgse Boys
FTTEC0‑1Kozakken Boys
FTVV Noordwijk2‑3SV Spakenburg
Northern-Ireland Championship
FTAnnagh United5‑2Dundela
FTBallinamallard Utd1‑2Dergview
FTBallyclare Comrades1‑5Newry City AFC
FTHarland & Wolff Welders4‑0Ards
FTKnockbreda2‑3Institute FC
FTQueens University2‑1Loughgall
Northern-Ireland Premiership
FTColeraine2‑3 Glenavon
FTDungannon Swifts2‑4 Crusaders
FTWarrenpoint Town1‑2 Linfield
Paraguay flag Paraguay Division Profesional
FTSol de America0‑1Olimpia
Poland flag Poland 1st Liga
17:00GKS KatowiceWidzew Lodz
17:00GKS TychyArka Gdynia
17:00Korona KielcePodbeskidzie
17:00Odra OpoleGornik Polkowice
17:00Puszcza NiepolomiceZaglebie Sosnowiec
17:00Resovia RzeszowStomil Olsztyn
17:00Sandecja Nowy SaczGKS Jastrzebie
17:00SKRA CzestochowaChrobry Glogow
Poland flag Poland 2nd Liga
15:00Motor LublinLech Poznan II
17:00GKS BelchatowPKS Olimpia Elblag
17:00KS Wisla PulawySokol Ostroda
17:00MKS Znicz PruszkowWigry Suwalki
FTHutnik Nowa Huta1‑0Pogon Grodzisk Mazowiecki
FTKS Wisla Pulawy2‑0Sokol Ostroda
FTMKS Znicz Pruszkow2‑2Wigry Suwalki
FTMotor Lublin2‑1Lech Poznan II
FTPogon Siedlce0‑2Garbarnia
FTSlask Wroclaw II1‑2Chojniczanka Chojnice
Republic of Korea flag Republic of Korea K-League 2
FTDaejeon Citizen4‑1Gyeongnam FC
FTGwangju FC2‑1Asan Mugunghwa
FTJeonnam Dragons1‑1Ansan Greeners
Republic of Korea flag Republic of Korea K3 League
FTDangjin Citizen0‑1Yangju Citizen
FTGyeongju H N2‑2Cheonan City
FTPaju Citizens1‑3Ulsan Citizen
FTPocheon Citizens FC1‑1Gangneung City
Romania flag Romania Liga III
FTAcademica Clinceni II0‑0Arges Pitesti II
Russia Football National League
FTAlania Vladikavkaz0‑1Volgar Astrakhan
FTFC Krasnodar-25‑2 FC Orenburg
FTFC Spartak-2 Moscow3‑2Metallurg Lipetsk
FTKamaz Chelny1‑2Akron Tolyatti
FTKuban Krasnodar1‑1Baltika
FTRotor Volgograd2‑1FK Neftekhimik
FTSKA-Khabarovsk4‑0Tekstilshtik-Telekom
FTTomsk2‑5 Torpedo Moscow
FTVeles Moscow1‑0Dolgoprudny
FTYenisey Krasnoyarsk2‑1 Fakel Voronezh
15:00FC Krasnodar-2FC Orenburg
15:00FC Spartak-2 MoscowMetallurg Lipetsk
15:00SKA-KhabarovskTekstilshtik-Telekom
15:00Torpedo MoscowTomsk
15:00Veles MoscowDolgoprudny
15:00Yenisey KrasnoyarskFakel Voronezh
FTAlania Vladikavkaz0‑1Volgar Astrakhan
FTFC Krasnodar-25‑2 FC Orenburg
FTFC Spartak-2 Moscow3‑2Metallurg Lipetsk
FTKamaz Chelny1‑2Akron Tolyatti
FTKuban Krasnodar1‑1Baltika
FTRotor Volgograd2‑1FK Neftekhimik
FTSKA-Khabarovsk4‑0Tekstilshtik-Telekom
FTTomsk2‑5 Torpedo Moscow
FTVeles Moscow1‑0Dolgoprudny
FTYenisey Krasnoyarsk2‑1 Fakel Voronezh
Slovakia flag Slovakia 2nd League
13:30DubnicaSlovan Bratislava B
13:30FK PuchovSkalica
13:30KomarnoDukla Banska Bystrica
13:30Slavoj TrebisovHumenne
Spain flag Spain Segunda Division
FTEibar1‑0 Lugo
FTGijon4‑1 FC Cartagena
FTOviedo3‑0 Fuenlabrada
FTUD Ibiza-Eivissa2‑2Real Sociedad B
FTEibar1‑0 Lugo
FTGijon4‑1 FC Cartagena
FTOviedo3‑0 Fuenlabrada
FTUD Ibiza-Eivissa2‑2Real Sociedad B
Spain flag Spain Segunda B
FTAlgeciras0‑0Linares Deportivo
FTCF Rayo Majadahonda4‑3 Union de Salamanca
FTFC Andorra1‑0 CD Castellon
FTGimnastic3‑3 Atletico Sanluqueno CF
FTLeonesa3‑0 CD Calahorra
FTReal Madrid Castilla1‑1 Linense
FTUD Logrones1‑1 Internacional De Madrid
Sudan Premier League
FTAl Ahly Shendi0‑0Hilal Alsahil SC
FTAl Shorta0‑0Hay Al Wadi
Switzerland flag Switzerland 1. Liga Promotion
14:00Sion IiBasel II
15:00ChamFC Bavois
15:00FC Rapperswil-JonaBlack Stars
15:00SC BruehlAC Bellinzona
15:00SolothurnFC Koeniz
Uganda flag Uganda Super League
11:00GaddafiUganda Police
13:00Bright Stars FCUPDF FC
13:00KCCA FCVipers FC
Uganda Premier League
FTBright Stars FC0‑0UPDF FC
FTGaddafi0‑0Uganda Police
Ukraine flag Ukraine Persha Liga
15:00AvanhardPrykarpattia
15:00FC Nyva TernopilFC Podillya Khmelnytskyi
15:00Girnik Kryvyi RihAlliance Lypova Dolyna
15:00Girnik-SportAhrobiznes Volochysk
15:00Olimpik DonetskKremin Kremenchuk
15:00Polissya ZhytomyrFC Uzhhorod
15:00VolynObolon-Brovar
15:00VPK-Ahro ShevchenkivkaMetalist Kharkiv
United Arab Emirates flag United Arab Emirates Division 1
13:40Al BataehAl Arabi SC
13:40Al RammsDibba Al Hisn
13:40Al TaawonDubai City
USA flag USA Major League Soccer
FTCharlotte FC2‑0 Cincinnati
FTCharlotte FC2‑0 Cincinnati
FTSporting KC1‑0 Real Salt Lake
USA USL Championship
FTBirmingham Legion0‑2Colorado Switchbacks
FTDetroit City FC1‑1 Pittsburgh Riverhounds
FTFC Tampa Bay Rowdies1‑1Hartford Athletic
FTLouisville City FC1‑1Indy Eleven
FTNew Mexico United1‑1 Orange County SC
FTDetroit City FC1‑1 Pittsburgh Riverhounds
Venezuela flag Venezuela Primera Division
FTMineros Guayana0‑3Aragua FC

All kick-offs UK time

Back to top