The Fishy - Grimsby Town FC

Results (Sat 07‑May‑2022)

England flag England Premier League
FTBrentford3‑0 Southampton
FTBrighton4‑0 Man Utd
FTBurnley1‑3 Aston Villa
FTChelsea2‑2 Wolverhampton
FTCrystal Palace1‑0 Watford
FTLiverpool1‑1 Tottenham
FTBrentford3‑0 Southampton
FTBrighton4‑0 Man Utd
FTBurnley1‑3 Aston Villa
FTChelsea2‑2 Wolverhampton
FTCrystal Palace1‑0 Watford Red Card
FTLiverpool1‑1 Tottenham
England Championship
FTBirmingham1‑2 Blackburn
FTBournemouth1‑0 Millwall
FTDerby0‑1 Cardiff
FTHuddersfield2‑0 Bristol City
FTHull1‑1 Nott'm Forest
FTLuton1‑0 Reading
FTPeterborough5‑0 Blackpool
FTPreston4‑1 Middlesbrough Red Card
FTSheffield Utd4‑0 Fulham
FTStoke1‑1 Coventry
FTSwansea0‑1 QPR
FTWest Brom4‑0 Barnsley
England League Two
FTBarrow1‑3 Northampton Red Card
FTBradford2‑0 Carlisle
FTBristol Rovers7‑0 Scunthorpe
FTExeter0‑1 Port Vale
FTHarrogate Town0‑2 Sutton Utd
FTHartlepool0‑2 Colchester
FTLeyton Orient0‑1 Tranmere
FTMansfield2‑2 Forest Green
FTNewport County0‑2 Rochdale
FTOldham3‑3 Crawley Town
FTStevenage4‑2 Salford
FTWalsall0‑3 Swindon
England National League
FTBromley2‑2 Dover
FTFC Halifax1‑1 Aldershot
FTGrimsby1‑3 Maidenhead Utd
FTNotts County3‑0 Altrincham
FTSolihull Moors3‑1 Dagenham
FTTorquay2‑0 Chesterfield
FTWealdstone2‑1 Kings Lynn Town
FTWeymouth1‑2 Barnet
FTWoking1‑2 Eastleigh
FTYeovil2‑2 Boreham Wood
England National League - North
FTAFC Fylde1‑0Leamington
FTAFC Telford1‑1York
FTAlfreton Town2‑1Guiseley
FTBrackley0‑0Chester
FTBradford PA0‑5Southport
FTCurzon Ashton1‑1Kettering
FTFarsley Celtic0‑2Boston Utd
FTGateshead2‑1Hereford
FTGloucester2‑2Blyth Spartans
FTKidderminster1‑0Darlington
FTSpennymoor Town2‑0Chorley
England National League - South
FTBath City3‑3Oxford City
FTBraintree Town0‑1Billericay
FTConcord Rangers2‑1Welling
FTDulwich Hamlet2‑1Hemel
FTEastbourne Boro2‑7Dartford
FTEbbsfleet United2‑1Chelmsford
FTHavant and Waterlooville0‑2Chippenham
FTHungerford1‑1Dorking Wanderers
FTMaidstone United2‑1Hampton and Richmond
FTSt Albans2‑3Tonbridge Angels
England flag England Championship
FTBirmingham1‑2 Blackburn
FTBournemouth1‑0 Millwall
FTDerby0‑1 Cardiff
FTHuddersfield2‑0 Bristol City
FTHull1‑1Nott'm Forest
FTLuton1‑0 Reading
FTPeterborough5‑0 Blackpool
FTPreston4‑1 Middlesbrough
FTSheffield Utd4‑0 Fulham
FTStoke1‑1 Coventry
FTSwansea0‑1 QPR
FTWest Brom4‑0 Barnsley
England flag England League 2
FTBarrow1‑3 Northampton
FTBradford2‑0 Carlisle
FTBristol Rovers7‑0 Scunthorpe
FTExeter0‑1 Port Vale
FTHarrogate Town0‑2 Sutton Utd
FTHartlepool0‑2 Colchester
FTLeyton Orient0‑1 Tranmere
FTMansfield2‑2 Forest Green
FTNewport County0‑2 Rochdale
FTOldham3‑3 Crawley Town
FTStevenage4‑2 Salford
FTWalsall0‑3 Swindon
England flag England National League
FTBromley2‑2 Dover
FTFC Halifax1‑1 Aldershot
FTGrimsby1‑3 Maidenhead Utd
FTNotts County3‑0 Altrincham
FTSolihull Moors3‑1 Dagenham
FTTorquay2‑0 Chesterfield
FTWealdstone2‑1 Kings Lynn Town
FTWeymouth1‑2 Barnet
FTWoking1‑2 Eastleigh
FTYeovil2‑2 Boreham Wood
England flag England National League North / South
FTAFC Fylde1‑0Leamington
FTAFC Telford1‑1York
FTAlfreton Town2‑1Guiseley
FTBath City3‑3Oxford City
FTBrackley0‑0Chester
FTBradford PA0‑5Southport
FTBraintree Town0‑1Billericay
FTConcord Rangers2‑1Welling
FTCurzon Ashton1‑1Kettering
FTDulwich Hamlet2‑1Hemel
FTEastbourne Boro2‑7Dartford
FTEbbsfleet United2‑1Chelmsford
FTFarsley Celtic0‑2Boston Utd
FTGateshead2‑1Hereford
FTGloucester2‑2Blyth Spartans
FTHavant and Waterlooville0‑2Chippenham
FTHungerford1‑1Dorking Wanderers
FTKidderminster1‑0Darlington
FTMaidstone United2‑1Hampton and Richmond
FTSpennymoor Town2‑0Chorley
FTSt Albans2‑3Tonbridge Angels
Northern Ireland flag Northern Ireland Irish Cup
FTBallymena1‑2Crusaders
Scotland flag Scotland Premiership
FTCeltic4‑1 Hearts
FTHibernian1‑1 Aberdeen
FTLivingston1‑1 St Johnstone
FTRoss County0‑1 Motherwell
FTSt Mirren2‑0 Dundee
FTCeltic4‑1 Hearts
FTHibernian1‑1 Aberdeen
FTLivingston1‑1 St Johnstone
FTRoss County0‑1 Motherwell
FTSt Mirren2‑0 Dundee
Scotland Championship
FTDunfermline0‑1 Queen's Park
Scotland League One
FTDumbarton1‑1FC Edinburgh
FTForfar1‑1Annan Athletic
Scotland League Two
FTBonnyrigg Rose3‑0 Cowdenbeath
Scotland flag Scotland Championship
FTAirdrieonians6‑4Montrose
FTDunfermline0‑1 Queen's Park
Scotland flag Scotland League 1
FTDumbarton1‑1FC Edinburgh
FTForfar1‑1Annan Athletic
Scotland flag Scotland League 2
FTBonnyrigg Rose3‑0 Cowdenbeath
Wales Premier League
FTCaernarfon Town1‑0Cardiff Metropolitan
Wales flag Wales Welsh Premier League
FTCaernarfon Town1‑0Cardiff Metropolitan
FTFlint Town United1‑1Penybont
Albania flag Albania Superliga
FTPartizan Belgrade1‑2SK Tirana
Algeria flag Algeria Ligue 1
FTASO Chlef1‑1MC Oran
FTHB Chelghoum Laid2‑0NC Magra
FTJS Saoura2‑0CS Constantine
FTNA Hussein Dey0‑1Olympique de Medea
FTUS Biskra0‑0MC Alger
Algeria flag Algeria Ligue 2
13:30CA BatnaUSM Khenchela
13:30El BayadhCrb Ain Ouessara
13:30Hamra AnnabaIRB Lakhdaria
13:30JS Bordj MenaielMC EL Eulma
13:30JSM SkikdaJSM Bejaia
13:30RC KoubaMC Saida
13:30SC Ain DeflaJSM Tiaret
13:30US ChaouiaCA Bordj Bou Arreridj
13:30USM Bel AbbesUSM El Harrach
13:30USM HadjoutZr Temouchent
13:30WA BoufarikMCB Oued Sly
FTASM Oran2‑0Ben Aknoun
FTGC Mascara0‑0Skaf Khemis Miliana
FTMO Bejaia3‑1Ain M'lila
FTMO Constantine4‑1USM Annaba
FTNrb Teleghma3‑2RB Ouargla
Angola Garibola
14:30CR da CaalaSporting de Cabinda
14:30InterclubeAcademica Petroleos do Lobito
15:00Kabuscorp PalancaFC Bravos Do Maquis
Argentina flag Argentina Liga Professional
FTAldosivi1‑2 Arsenal de Sarandi
FTBarracas Central3‑1 Godoy Cruz
FTIndependiente3‑0 Huracan
FTSan Lorenzo1‑1Racing Club
FTTigre0‑2 Boca Juniors
Argentina flag Argentina Primera Nacional
FTAtlanta1‑1Club Almagro
FTCA Defensores de Belgrano1‑1Sacachispas FC
FTDeportivo Riestra0‑4Gimnasia Jujuy
FTSan Martin de San Juan0‑0CA Alvarado
Argentina Liga Profesional Argentina
FTAldosivi1‑2 Arsenal de Sarandi
FTBarracas Central3‑1 Godoy Cruz
FTIndependiente3‑0 Huracan
FTRosario Central3‑1 Estudiantes
FTTigre0‑2 Boca Juniors
Argentina flag Argentina Torneo Federal A
FTCASD Camioneros0‑0Villa Mitre
FTCentral Norte3‑1Sportivo Las Parejas
FTCirculo Deportivo1‑0Juventud Unida Universitario
FTDefensores de Pronunciamiento0‑1Gimnasia y Tiro
FTDefensores VR1‑2Crucero del Norte
FTDesamparados1‑1Club Cipolletti
FTDouglas Haig1‑0Juventud Antoniana
FTIndependiente Chivilcoy0‑1Huracan
FTOlimpo3‑0Sansinena
FTRacing de Cordoba1‑0Gimnasia Concepción
FTSan Martin de Formosa1‑1Atlético Paraná
FTSarmiento de Resistencia0‑0Boca Unidos
FTSol de Mayo1‑0Club Sportivo Penarol
FTSportivo Belgrano2‑0Juventud Unida Gualeguaychu
FTSportivo Estudiantes1‑0Ciudad de Bolívar
Argentina flag Argentina Primera B Metropolitana
FTAcassuso1‑1Dock Sud
FTComunicaciones Bsas2‑1Ituzaingó
Armenia 1st League
14:00Urartu IIAlashkert II
Australia flag Australia Hyundai A-League
FTCentral Coast Mariners2‑0 Newcastle Jets
FTSydney1‑4 Melbourne Victory
Australia A-League
FTCentral Coast Mariners2‑0 Newcastle Jets
FTSydney1‑4 Melbourne Victory
Australia New South Wales NPL
FTMarconi Stallions4‑1APIA Tigers
FTNorthbridge FC Bulls1‑2Sutherland Sharks
FTSydney Olympic4‑0Mt Druitt Town Rangers
Australia Victoria NPL
FTAltona Magic1‑0Melbourne Knights FC
FTAvondale FC1‑3Heidelberg United
FTDandenong City0‑1South Melbourne
FTDandenong Thunder3‑3Hume City
FTEastern Lions SC0‑4Green Gully
FTPort Melbourne3‑1Bentleigh Greens
Australia Western Australia NPL
FTBayswater City6‑1Floreat Athena
FTCockburn City2‑2Armadale
Australia flag Australia New South Wales
FTAPIA Tigers4‑1Marconi Stallions
FTNorthbridge FC Bulls1‑2Sutherland Sharks
FTSydney Olympic4‑0Mt Druitt Town Rangers
Australia Northern NSW NPL
FTAdamstown Rosebud1‑2Lake Macquarie City
FTCooks Hill United FC0‑1Lambton Jaffas
Australia Queensland NPL
FTCapalaba2‑2Logan Lightning
FTGold Coast Knights1‑0 Gold Coast United
FTPeninsula Power0‑2Moreton Bay United
FTQueensland Lions FC3‑1 Olympic FC
Austria flag Austria Bundesliga
FTAdmira Wacker1‑1WSG Wattens
FTLASK Linz3‑3TSV Prolactal Hartberg
FTSC Rheindorf Altach1‑1SV Ried
Austria flag Austria Erste Liga
FTGrazer AK2‑0 Dornbirn
Austria Bundesliga
FTAdmira Wacker1‑1WSG Wattens
FTLASK Linz3‑3TSV Prolactal Hartberg
FTSC Rheindorf Altach1‑1 SV Ried
Bangladesh Premier League
FTBangladesh Police1‑0Sheikn Jamal Dhanmondi Club
FTMuktijoddha SKC2‑3Bashundhara Kings
FTRahmatgonj MFS1‑2Abahani Limited Dhaka
FTSheikn Russel Krira Chakra0‑1Saif Sporting Club
Belarus flag Belarus Premier League
FTArsenal Dzyarzhynsk1‑3FC Isloch Minsk Raion
FTDnepr Mogilev0‑1Torpedo Zhodino
FTFC Belshina Bobruisk0‑2 FC Slutsk
FTSlavia Mozyr3‑1Dinamo Brest
FTArsenal Dzyarzhynsk1‑3FC Isloch Minsk Raion
FTDnepr Mogilev0‑1Torpedo Zhodino
FTFC Belshina Bobruisk0‑2 FC Slutsk
FTSlavia Mozyr3‑1Dinamo Brest
Belgium flag Belgium First Division A
FTGent1‑0 KV Mechelen
Belgium Jupiler Pro League
FTGent1‑0 KV Mechelen Red Card
Bolivia flag Bolivia Primera Division
FTReal Tomayapo1‑0Nacional Potosi
FTRoyal Pari Sion1‑3Guabira
Bosnia and Herzegovina flag Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
11:00NK Siroki BrijegFK Tuzla City
17:00ZeljeznicarBorac Banja Luka
FTPosusje2‑0Fk Leotar
Bosnia and Herzegovina flag Bosnia and Herzegovina 1st League
15:00TravnikZvijezda Gradacac
FTGorazde1‑1GOSK Gabela
Brazil flag Brazil Serie A
FTAtletico MG1‑2 America MG
FTAtletico MG1‑2 America MG Red Card
FTCA Paranaense1‑0 Ceara
Brazil Serie B
FTNovorizontino2‑1 Ituano
FTOperario2‑0 Criciuma
FTRecife2‑0 Tombense
FTRed Card Vasco da Gama1‑0 CSA
FTOperario2‑0 Criciuma
FTRecife2‑0 Tombense
FTVila Nova2‑0Nautico
Brazil flag Brazil Serie C
FTFerroviário CE2‑0EC São José
FTManaus0‑0Confianca
FTMirassol1‑0Campinense
Bulgaria flag Bulgaria First Professional League
FTCSKA 19482‑2Beroe Stara Zagora
FTFK Arda Kurdzhali4‑4Lokomotiv Plovdiv
Bulgaria flag Bulgaria Second Professional League
14:00Fk Septemvri SimitliLevski Lom
14:00MarekNeftochimic Burgas 1962
CAF Champions League
FTAl Ahly4‑0ES Setif
FTPetro Atletico1‑3Wydad Casablanca
Canada Premier League
FTFC Edmonton0‑3Cavalry FC
FTValour FC0‑0HFX Wanderers FC
FTYork 9 FC1‑0Forge FC
Chile flag Chile Primera Division
FTO'Higgins2‑2 Union Espanola
Chile flag Chile Primera B
FTCSD Rangers0‑1Deportes Copiapo
FTDeportes Iquique1‑1San Luis
FTDeportes Temuco1‑0Universidad de Concepcion
FTSantiago Morning0‑0Deportes Puerto Montt
FTSantiago Wanderers1‑3Barnechea
Chile Primera División
FTO'Higgins2‑2 Union Espanola
FTUniversidad de Chile2‑0 La Serena
Colombia flag Colombia Primera A
FTAtlético Bucaramanga1‑1 Patriotas
FTAtlético Nacional1‑1 Deportivo Pereira
Colombia flag Colombia Primera B
FTBogota FC2‑1Tigres FC
Croatia flag Croatia 1. HNL
FTHNK Gorica3‑3 Lokomotiva Zagreb
FTIstra1‑2 NK Sibenik
Croatia flag Croatia 2nd League
FTKustošija1‑1Inter Zapresic
FTNK Varazdin4‑0NK Jarun Zagreb
FTRudes Zagreb1‑0Osijek II
FTSolin4‑2Dubrava Zagreb
Croatia HNL
FTRed Card HNK Gorica3‑3 Lokomotiva Zagreb Red Card
FTIstra1‑2 NK Sibenik
Cyprus flag Cyprus 1st Division
FTOmonia Nicosia3‑2AEL Limassol
Cyprus flag Cyprus 2nd Division
FTA.O. Ayias Napas5‑1Alki Oroklinis
FTAsil Lisis2‑3Anagennisi Deryneia
FTErmis Aradippou0‑2Omonia 29IS Maiou
FTKarmiotissa Polemidion4‑0Omonia Aradippou
FTNea Salamis3‑0Ahironas
FTOlympiada Lympion1‑1PO Xylotympou 2006
FTOnisilos Sotira0‑4Paralimni
FTOthellos Athienou2‑1Akritas Chlorakas
Cyprus 1. Division
FTOmonia Nicosia3‑2AEL Limassol
Czech Republic flag Czech Republic 1st League
FTBanik Ostrava3‑1 Hradec Kralove
FTPardubice2‑0 MFK Karvina
FTTeplice0‑1FK Baumit Jablonec
FTZlin1‑4 Bohemians 1905
Czech Republic flag Czech Republic 2nd league
FTMfk Vyskov2‑1Vysocina Jihlava
FTPribram2‑1SK Lisen
FTUsti nad Labem0‑3Afk Chrudim
Czech Republic flag Czech Republic 3rd league
FTFk Prepere2‑4FK Chlumec NC
FTFK Zbuzany 19531‑2FC Hradec Kralove B
FTJiskra Domažlice2‑0Benešov
FTLoko Vltavin4‑1Sokolov
FTRakovník0‑7Sokol Hostoun
FTSFK Vrchovina1‑0FC Viktoria Otrokovice
FTTJ Sokol Zivanice1‑0FC Slovan Liberec B
Czech-Republic Czech Liga
FTBanik Ostrava3‑1 Hradec Kralove
FTPardubice2‑0 MFK Karvina Red Card
FTTeplice0‑1FK Baumit Jablonec
FTZlin1‑4 Bohemians 1905
Denmark flag Denmark 1st Division
FTHB Koege2‑1Esbjerg
FTHobro1‑1BK Fremad Amager
FTNykoebing FC2‑1Hvidovre IF
Denmark flag Denmark 2nd Division
FTFA 20002‑0Brabrand
Ecuador flag Ecuador Liga Pro
FTDelfin2‑1 Orense SC
FTDeportivo Cuenca1‑0 CD Tecnico Universitario
Estonia flag Estonia Meistriliiga
FTTalinna Kalev0‑1FCI Levadia Tallinn
FTTallinna JK Legion1‑0Trans Narva
Ethiopia Premier League
FTEthiopia Bunna2‑1Dire Dawa Kenema
FTJimma Kenema2‑1Arba Minch Kenema
Faroe Islands Premier League
FTSkala0‑0EB Streymur
Finland flag Finland Veikkausliiga
FTAC Oulu1‑1 HIFK Helsinki
FTFC Honka2‑1 Inter Turku
FTHaka0‑2 VPS Vaasa
FTSJK1‑2 Lahti
Finland flag Finland Ykkonen
FTPK351‑2PEPO Lappeenranta
Finland flag Finland Cup
FTFC Espoo0‑4Kiffen
Finland flag Finland Kakkonen
10:00Reipas LahtiKeski-Uusimaa
FTJJK Jyvaskyla2‑2RoPS Rovaniemi
FTJJK Jyvaskyla2‑2RoPS Rovaniemi
FTKaaPo0‑4GrIFK
FTKajHa2‑2Jakobstads Bollklubb
FTLaPa0‑5PPJ
Finland Veikkausliiga
FTAC Oulu1‑1 HIFK Helsinki
FTFC Honka2‑1 Inter Turku Red Card
FTHaka0‑2 VPS Vaasa
FTSJK1‑2 Lahti
France flag France Ligue 1
FTBrest0‑1 Strasbourg
FTBrest0‑1 Strasbourg
France Ligue 2
FTAmiens1‑2 Paris FC
FTBastia0‑1 Rodez
FTCaen2‑0 Quevilly
FTDijon2‑3 Nancy
FTDunkerque1‑3 Guingamp
FTRed Card Grenoble1‑1 AC Ajaccio
FTLe Havre1‑2 Auxerre Red Card
FTPau2‑2 Chamois Niortais
FTToulouse2‑1 Nimes
FTValenciennes1‑0 Sochaux
Coupe de France
FTNice0‑1 Nantes
France flag France Ligue 2
FTAmiens1‑2 Paris FC
FTBastia0‑1 Rodez
FTCaen2‑0 Quevilly
FTDijon2‑3 Nancy
FTDunkerque1‑3 Guingamp
FTGrenoble1‑1 AC Ajaccio
FTLe Havre1‑2 Auxerre
FTPau2‑2 Chamois Niortais
FTToulouse2‑1 Nimes
FTValenciennes1‑0 Sochaux
France flag Cup
FTNice0‑1 Nantes
Germany flag Germany Bundesliga
FTFC Koln0‑1 Wolfsburg
FTFreiburg1‑4 Union Berlin
FTGreuther Furth1‑3 Borussia Dortmund
FTHertha Berlin1‑2 Mainz
FTHoffenheim2‑4 Leverkusen
FTFC Koln0‑1 Wolfsburg
FTFreiburg1‑4 Union Berlin
FTGreuther Furth1‑3 Borussia Dortmund
FTHertha Berlin1‑2 Mainz
FTHoffenheim2‑4 Leverkusen
Germany 2. Bundesliga
FTFC Ingolstadt 040‑0 Hansa Rostock
FTHamburger2‑1 Hannover 96
FTJahn Regensburg0‑2 Heidenheim
FTSchalke3‑2 St Pauli Red Card Red Card
3. Liga
FTDuisburg1‑0 SC Freiburg II
FTFC Magdeburg4‑0 TSV 1860 Munchen
FTMeppen3‑2 Braunschweig
FTSaarbrucken1‑1 Zwickau
FTTSV Havelse0‑1 VfL Osnabruck
FTWehen Wiesbaden1‑1 Waldhof Mannheim
Germany flag Germany 2nd Bundesliga
FTFC Ingolstadt 040‑0 Hansa Rostock
FTHamburger2‑1 Hannover 96
FTJahn Regensburg0‑2 Heidenheim
FTSchalke3‑2 St Pauli
Germany flag 3rd Liga
FTDuisburg1‑0 SC Freiburg II
FTFC Magdeburg4‑0 TSV 1860 Munchen
FTMeppen3‑2 Braunschweig
FTSaarbrucken1‑1 Zwickau
FTTSV Havelse0‑1 VfL Osnabruck
FTWehen Wiesbaden1‑1 Waldhof Mannheim
Ghana flag Ghana Premier League
FTBechem United1‑1Hearts of Oak
FTBechem United1‑1Hearts of Oak
Greece flag Greece Super League
FTApollon Smyrnis0‑0 Lamia
FTAtromitos0‑1 Ionikos
FTPanetolikos0‑0 Volos NFC
Greece Super League 1
FTApollon Smyrnis0‑0 Lamia
FTAtromitos0‑1 Ionikos
FTPanetolikos0‑0 Volos NFC
Hungary flag Hungary NB I
FTDebrecen1‑1Puskas Academia
FTFerencvaros0‑3MTK Budapest
FTHonved0‑0 Mezokovesd-zsory
FTDebrecen1‑1Puskas Academia
FTFerencvaros0‑3MTK Budapest
FTHonved0‑0 Mezokovesd-zsory
Iceland flag Iceland Urvalsdeild
14:00IA AkranesBreidablik
FTIA Akranes1‑5Breidablik
FTKeflavik3‑3IBV Vestmann
FTKR Reykjavik0‑0KA Akureyri
FTStjarnan1‑1Fram Reykjavik
Iceland flag Iceland 1st Deild
FTGrotta5‑0If Vestri
India flag India I-League
FTMinerva Punjab0‑2Sreenidi Deccan
FTRajasthan United0‑1Gokulam FC
Ireland flag Ireland 1st Division
FTLongford2‑1Wexford Youths
Israel flag Israel Ligat HaAl
FTBnei Sakhnin0‑0 Hapoel Tel Aviv
FTHapoel Be'er Sheva1‑0 Maccabi Haifa
FTMaccabi Tel Aviv2‑1 Maccabi Netanya
Israel Ligat Ha'al
FTBnei Sakhnin0‑0 Hapoel Tel Aviv
FTHapoel Be'er Sheva1‑0 Maccabi Haifa
FTMaccabi Tel Aviv2‑1 Maccabi Netanya
Italy flag Italy Serie A
FTLazio2‑0 Sampdoria
FTSassuolo1‑1 Udinese
FTTorino0‑1 Napoli
FTLazio2‑0 Sampdoria
FTSassuolo1‑1 Udinese
FTTorino0‑1 Napoli
Italy Serie C
FTFermana2‑1 Pistoiese
FTGiana Erminio2‑3 Trento
FTImolese Calcio1‑0 Viterbese
FTModena3‑3 Bari
FTPaganese1‑0 Fidelis Andria
FTSeregno1‑1 Pro Sesto
FTFermana1‑0 Pistoiese
FTGiana Erminio2‑3 Trento
FTModena3‑3 Bari
FTPaganese1‑0 Fidelis Andria
FTPistoiese2‑1Imolese Calcio
FTSeregno1‑1 Pro Sesto
Japan flag Japan J. League
FTFukuoka0‑0 Shonan
FTSanfrecce Hiroshima3‑0 Kashima Antlers
FTSapporo1‑0 Kyoto Sanga
FTShimizu S-Pulse0‑2 Kawasaki Frontale
FTYokohama FM2‑1 Nagoya Grampus Eight
Japan J1 League
FTFukuoka0‑0 Shonan Red Card
FTSanfrecce Hiroshima3‑0 Kashima Antlers
FTSapporo1‑0 Kyoto Sanga
FTShimizu S-Pulse0‑2 Kawasaki Frontale
FTYokohama FM2‑1 Nagoya Grampus Eight
Jordan flag Jordan Premier League
FTAl Hussein Irbid1‑1Al Faisaly (JOR)
FTAl-Jazeera0‑0Sahab SC
Kazakhstan flag Kazakhstan Premier League
FTFC Kyzylzhar Petropavlovsk1‑1Taraz
FTKairat Almaty0‑3Atyrau
FTKaisar Kyzylorda0‑3Atyrau
FTOrdabasy1‑2FC Astana
FTTobol Kustanai2‑0Aksu
Kenya flag Kenya Premier League
45+Kariobangi Sharks0‑0Vihiga Bullets
45+KCB0‑0Talanta
FTBidco United0‑1Ulinzi Stars
FTBidco United0‑1Ulinzi Stars
FTPosta Rangers0‑2Bandari
Kenya FKF Premier League
FTBidco United0‑1Ulinzi Stars
FTPosta Rangers0‑2Bandari
Kenya flag Kenya Super League
45+Mara Sugar0‑0Naivas
Lithuania flag Lithuania Cup
13:00AtmosferaLietava Jonava
FTEkranas Panevezys0‑3FK Suduva
Luxembourg flag Luxembourg National Division
FTFC Etzella Ettelbruck1‑1Progres Niederkorn
FTFC Etzella Ettelbruck1‑1Progres Niederkorn
FTFola Esch2‑0Racing FC Union Luxembourg
FTRM Hamm Benfica0‑6Wiltz
Malaysia flag Malaysia Super League
13:00Penang FATerengganu
13:00SelangorSabah
FTKuala Lumpur1‑2Pahang
Malaysia flag Malaysia Premier League
FTJohor Darul Ta'zim II5‑1PDRM
FTUniversiti Teknologi MARA0‑2Kuching FA
Malta Premier League
FTBirkirkara0‑1Hamrun Spartans FC
FTGzira United FC2‑1Hibernians FC
Moldova flag Moldova National Division
FTMilsami Orhei1‑1Sheriff Tiraspol
FTSfintul Gheorghe3‑0FC Floresti
Moldova Super Liga
FTMilsami Orhei1‑1Sheriff Tiraspol
Montenegro flag Montenegro 2nd League
14:30FK BeraneTitograd Podgorica
FTFK Cetinje0‑4Igalo
FTFK Jedinstvo Bijelo Polje1‑1OFK Mladost Donja Gorica
FTGrbalj Radanovici1‑2FK Bokelj
FTKom2‑1Arsenal Tivat
Morocco flag Morocco Botola Pro
FTFAR Rabat3‑1Rapide Club Oued Zem
FTOlympic Club de Safi3‑2Ca Youssoufia Berrechid
Netherlands Eredivisie
FTFC Groningen1‑2 Sparta Rotterdam
FTPEC Zwolle1‑1 FC Utrecht
FTTwente1‑2 Fortuna Sittard
FTWillem II2‑0 Heracles Almelo Red Card
FTFC Groningen1‑2 Sparta Rotterdam
FTPEC Zwolle1‑1 FC Utrecht
FTTwente1‑2 Fortuna Sittard
FTWillem II2‑0 Heracles Almelo
Netherlands flag Netherlands Tweede Divisie
FTAFC '340‑3GVVV
FTASWH1‑3Katwijk
FTDe Treffers2‑2Kozakken Boys
FTFC Volendam II2‑5SV Spakenburg
FTIJsselmeervogels1‑2Scheveningen
FTKoninklijke HFC0‑1Rijnsburgse Boys
FTQuick Boys0‑1Sparta Roterdam II
FTTEC0‑2HHC Hardenberg
FTVV Noordwijk1‑2Excelsior Maassluis
New Zealand Regional Leagues
FTNorth Wellington0‑1Wellington Phoenix B
FTPetone0‑5Miramar
FTWellington Olympic4‑0Western Suburbs
Nigeria flag Nigeria NPFL
FTAbia Warriors2‑0Remo Stars
FTEnugu Rangers3‑1Heartland
FTAbia Warriors2‑0Remo Stars
FTEnugu Rangers3‑1Heartland
North Macedonia flag North Macedonia Vtora Liga
15:00FK PobedaPehchevo
15:00KadinoVeleshta
15:00KF GostivariOhrid
15:00SasaKozuv Gevgelija
15:00TeteksKorab Debar
15:00Tim LokomotivaFK Bratstvo 07 Zitose
15:00VardarSileks
15:00Voska SportBesa Doberdoll
FTFK Belasica Strumica1‑0Fk Sloga 1934 Vinica
FTOsogovo1‑1Detonit Junior
Norway flag Norway Eliteserien
FTMolde3‑4 Viking FK
FTSarpsborg1‑0 Odd
FTRed Card Molde3‑4 Viking FK
FTSarpsborg1‑0 Odd Red Card
Norway flag Norway 2nd Division
12:00TraeffLevanger
14:00Gjovik-LynUll/Kisa
14:00Moss FKØygarden
14:00Orn HortenNotodden
FTBaerum2‑1Alta
FTBrattvag0‑2Eidsvold TF
FTFlekkerøy IL3‑2Vard Haugesund
FTGjovik-Lyn4‑0Ull/Kisa
FTMoss FK3‑1Øygarden
FTOrn Horten1‑0Notodden
FTStroemmen2‑0Ullern
FTTraeff1‑3Levanger
Paraguay flag Paraguay Division Profesional
FTNacional Asuncion1‑2 Resistencia
FTSportivo Ameliano2‑2 12 De Octubre De Itaugua
Peru flag Peru Primera Division
FTSport Boys2‑1 Atletico Grau
Peru flag Peru Segunda Division
20:00Deportivo LlacuabambaReal Garcilaso
FTDeportivo Coopsol1‑1Alianza Universidad
FTPirata FC0‑1Alfonso Ugarte Puno
Poland flag Poland Ekstraklasa
16:00Gornik LecznaNieciecza
FTSlask Wroclaw1‑1 Pogon Szczecin
FTWisla Krakow0‑0 Jagiellonia Bialystok
FTWisla Plock0‑3 Warta Poznan
FTSlask Wroclaw1‑1 Pogon Szczecin
FTWisla Krakow0‑0 Jagiellonia Bialystok
FTWisla Plock0‑3 Warta Poznan
Poland I Liga
FTGKS Katowice3‑1GKS Jastrzebie
FTGKS Tychy3‑1Puszcza Niepolomice
FTWidzew Lodz1‑4Resovia Rzeszow
Poland flag Poland 1st Liga
FTGKS Katowice3‑1GKS Jastrzebie
FTGKS Tychy3‑1Puszcza Niepolomice
FTWidzew Lodz1‑4Resovia Rzeszow
Poland flag Poland 2nd Liga
14:00Sokol OstrodaGKS Belchatow
FTChojniczanka Chojnice1‑0Pogon Grodzisk Mazowiecki
FTKKS 1925 Kalisz2‑1Garbarnia
FTKS Wisla Pulawy4‑1Hutnik Nowa Huta
FTMKS Znicz Pruszkow0‑1Slask Wroclaw II
FTPKS Olimpia Elblag0‑0Ruch Chorzow
FTStal Rzeszów1‑1Motor Lublin
FTWigry Suwalki2‑0Lech Poznan II
Portugal flag Portugal Primeira Liga
FTBenfica0‑1 Porto
FTEstoril-Praia1‑0 Moreirense
FTPortimonense2‑3 Sporting Lisbon
Portugal flag Portugal Segunda Liga
FTBenfica B1‑2 Feirense
FTCasa Pia2‑1 Vilafranquense
FTCD Nacional1‑2Academico de Viseu
FTCovilha0‑1 Rio Ave
FTMafra0‑2 Leixoes
FTPenafiel1‑2 Porto B
Portugal Primeira Liga
FTBenfica0‑1 Porto
FTEstoril-Praia1‑0 Moreirense
FTPortimonense2‑3 Sporting Lisbon
Portugal Segunda Liga
FTBenfica B1‑2 Feirense
FTCasa Pia2‑1 Vilafranquense
FTCD Nacional1‑2Academico de Viseu Red Card
FTCovilha0‑1 Rio Ave
FTMafra0‑2 Leixoes
FTPenafiel1‑2 Porto B
Portugal flag Portugal Liga 3
FTAlverca FC1‑1Uniao de Leiria
Republic of Korea flag Republic of Korea K-League 2
FTBucheon FC 19952‑1Jeonnam Dragons
FTFC Anyang1‑1Ansan Greeners
FTGwangju FC1‑0Seoul E-Land FC
Republic of Korea flag Republic of Korea K3 League
FTBusan Transportation4‑3Daejeon Korail
FTChangwon City2‑1Pocheon Citizens FC
FTMokpo City1‑0Dangjin Citizen
FTYangju Citizen1‑0Gyeongju H N
Romania flag Romania Liga I
12:00UTA Arad CS Mioveni
FTArges Pitesti0‑6 CFR Cluj
FTFarul Constanta1‑1 FC Voluntari
FTUTA Arad1‑0 CS Mioveni
Romania flag Romania Liga II
FTACS Viitorul Panduri Targu0‑2Ripensia Timisoara
FTFC Brasov6‑1Astra Giurgiu
FTFC Dunarea Calarasi2‑6Csikszereda
FTMetaloglobus1‑1Viitorul Selimbar
FTPolitehnica Iasi3‑1ASU Politehnica Timisoara
FTUnirea Dej3‑0Gloria Buzau
Romania Liga I
FTArges Pitesti0‑6 CFR Cluj
FTFarul Constanta1‑1 FC Voluntari
FTUTA Arad1‑0 CS Mioveni
Romania flag Romania Liga III
FTReal Bradu3‑1Arges Pitesti II
FTSomuz Falticeni1‑1CSM Bacau
FTTargu Secuiesc2‑1CS Blejoi
Russia flag Russia Premier League
FTCSKA Moscow0‑1 Sochi
FTUral1‑3 Spartak Moscow
FTVolga Nizhny Novgorod0‑1 Akhmat Grozny
FTZenit St Petersburg1‑0 FC Khimki
FTRed Card CSKA Moscow0‑1 Sochi
FTUral1‑3 Spartak Moscow
FTVolga Nizhny Novgorod0‑1 Akhmat Grozny Red Card
FTZenit St Petersburg1‑0 FC Khimki
Russia First League
FTAkron Tolyatti4‑1Tekstilshtik-Telekom
FTBaltika0‑0Metallurg Lipetsk
FTFakel Voronezh1‑0Volgar Astrakhan
FTFC Krasnodar-24‑0 Yenisey Krasnoyarsk
FTFC Orenburg2‑2Dolgoprudny
FTKamaz Chelny0‑0Kuban Krasnodar
FTRotor Volgograd0‑1FC Spartak-2 Moscow
FTSKA-Khabarovsk2‑0Tomsk
FTTorpedo Moscow1‑0Veles Moscow
Russia flag Russia Football National League
12:00Akron TolyattiTekstilshtik-Telekom
12:00FC OrenburgDolgoprudny
12:00Rotor VolgogradFC Spartak-2 Moscow
FTAkron Tolyatti4‑1Tekstilshtik-Telekom
FTBaltika0‑0Metallurg Lipetsk
FTFakel Voronezh1‑0Volgar Astrakhan
FTFC Krasnodar-24‑0 Yenisey Krasnoyarsk
FTFC Orenburg2‑2Dolgoprudny
FTKamaz Chelny0‑0Kuban Krasnodar
FTRotor Volgograd0‑1FC Spartak-2 Moscow
FTSKA-Khabarovsk2‑0Tomsk
FTTomsk2‑0SKA-Khabarovsk
FTTorpedo Moscow1‑0Veles Moscow
Russia flag Russia National Football League 2
12:00Saturn RamenskoyeZenit Penza
12:00Volna Nizhegorodskaya oblastKrasava Odintsovo
FTFC Chita1‑2Znamya Truda
FTKvant Obninsk1‑1FK Kaluga
FTLUKI-ENERGIYA V.LUKI0‑2Olimp Dolgoprudny II
FTSakhalin Sakhalinsk3‑2FK Kolomna
FTSaturn Ramenskoye0‑5Zenit Penza
FTVolna Nizhegorodskaya oblast0‑3Krasava Odintsovo
FTZnamya Noginsk4‑1Arsenal Tula II
Rwanda flag Rwanda Championnat National
13:00EtincellesMusanze FC
13:00Etoile de lEstMarines
FTEspoir2‑3APR FC
FTGorilla Fc0‑0Rutsiro FC
FTMukura2‑2AS Kigali
FTRayon Sports2‑2Gicumbi
Saudi Arabia flag Saudi Arabia Premier League
FTAl Hazm3‑1Al Feiha
FTAl-Taee2‑2Al-Raed
FTDhamk2‑4Al Hilal
Senegal flag Senegal Ligue 1
17:00TeunguethMbour Petite Cote
FTDiambars3‑0La Linguere
FTDouanes2‑1Casa Sport
FTGorée0‑0Génération Foot
Serbia flag Serbia Super Liga
12:00Partizan Belgrade Vojvodina
FTFK Metalac0‑3 Novi Pazar
FTPartizan Belgrade2‑1Vojvodina
FTRed Star Belgrade4‑1 Radnicki Nis
FTFK Metalac0‑3 Novi Pazar
FTPartizan Belgrade2‑1 Vojvodina
FTRed Star Belgrade4‑1 Radnicki Nis
Serbia flag Serbia Prva Liga
FTBacka Palanka3‑0Kabel
FTIndjija0‑1Fk Imt Beograd
Singapore flag Singapore Sg. Premier League
FTTanjong Pagar1‑2Albirex Niigata FC
Slovakia flag Slovakia 2nd League
FTDubnica0‑2Kosice
FTHumenne4‑2FC Rohoznik
FTKomarno4‑1MSK Namestovo
FTPartizan Bardejov0‑3Skalica
FTSlavoj Trebisov4‑0FC STK 1914 Samorin
FTZilina B3‑5Zeleziarne Podbrezova
Slovenia flag Slovenia Prva Liga
FTAsk Bravo3‑1Maribor
FTNK Radomlje2‑1NK Celje
Slovenia flag Slovenia 2nd SNL
14:00Rudar VelenjeFuzinar
FTJadran4‑1ND Beltinci
FTPrimorje3‑0ND Ilirija 1911
FTRudar Velenje3‑1Fuzinar
FTTriglav Kranj2‑3Brezice
Slovenia 1. SNL
FTAsk Bravo3‑1Maribor
FTNK Radomlje2‑1NK Celje
South Africa flag South Africa Premier League
FTAmazulu0‑0 Sekhukhune United
FTCape Town City2‑0 TS Galaxy FC
FTChippa United2‑2 Baroka FC
FTStellenbosch FC1‑1 Maritzburg Utd
FTTshakhuma Madzivhadila0‑0Golden Arrows
South-Africa Premier Soccer League
FTAmazulu0‑0 Sekhukhune United
FTCape Town City2‑0 TS Galaxy FC
FTChippa United2‑2 Baroka FC
FTStellenbosch FC1‑1 Maritzburg Utd
FTTshakhuma Madzivhadila0‑0Golden Arrows
Spain flag Spain LaLiga Santander
12:00Real MallorcaGranada
FTAthletic Bilbao0‑0 Valencia
FTCadiz3‑0 Elche
FTCelta de Vigo4‑0 Alaves
FTReal Betis1‑2 Barcelona
FTReal Mallorca2‑6 Granada
Spain flag Spain Segunda Division
FTAlmeria3‑0 Amorebieta
FTFuenlabrada1‑2 Real Sociedad B
FTHuesca1‑1 Gijon
FTMalaga0‑0 Oviedo
FTPonferradina3‑1 Burgos
Spain La Liga
FTAthletic Bilbao0‑0 Valencia Red Card
FTCadiz3‑0 Elche Red Card
FTCelta de Vigo4‑0 Alaves Red Card
FTReal Betis1‑2 Barcelona
FTReal Mallorca2‑6 Granada
Spain Segunda División
FTAlmeria3‑0 Amorebieta
FTRed Card Fuenlabrada1‑2 Real Sociedad B
FTHuesca1‑1 Gijon
FTMalaga0‑0 Oviedo
FTPonferradina3‑1 Burgos
Spain flag Spain Segunda B
FTAlgeciras3‑0Sevilla B
FTBarcelona B0‑2Sabadell
FTCornella1‑0Atletico Sanluqueno CF
FTTudelano3‑0 Racing Santander
FTUE Costa Brava3‑0UCAM Murcia
FTUnion de Salamanca0‑1 Racing DE Ferrol
FTValladolid B1‑0 Badajoz
Spain Primera División RFEF - Group 1
FTTudelano3‑0Racing Santander
FTUnion de Salamanca0‑1 Racing DE Ferrol
FTValladolid B1‑0Badajoz
Sweden flag Sweden Allsvenskan
FTAIK Solna1‑0 IFK Goteborg
FTMalmo2‑0 Mjallby AIF
FTAIK Solna1‑0 IFK Goteborg
FTMalmo2‑0 Mjallby AIF
Sweden flag Sweden Superettan
FTAFC Eskilstuna5‑2Vaesteraas SK
FTIF Brommapojkarna4‑2 Trelleborgs FF
FTOesters IF2‑0Norrby
Sweden flag Sweden Division 1
11:00FC Stockholm InternazionaleHaninge
14:00AatvidabergLjungskile
14:00Tvaakers IFOskarshamns AIK
FTAatvidaberg0‑1Ljungskile
FTGais5‑1Torns
FTLindome GIF1‑0Falkenbergs
FTMotala2‑1Team TG
FTTvaakers IF3‑0Oskarshamns AIK
Switzerland flag Switzerland Super League
FTFC Lugano3‑1 Young Boys
FTSt Gallen1‑2 FC Zurich
FTRed Card FC Lugano3‑1 Young Boys
FTSt Gallen1‑2 FC Zurich
Switzerland flag Switzerland 1. Liga Promotion
14:00FC SchoetzSolothurn
14:00FC SchoetzSolothurn
Syria Premier League
13:00Al-HorgelahHutteen
13:00Al-KaramahAl-Jaish
13:00Al-WahdaAl-Wathbah
13:00Jableh SCAl-Shorta
15:00TishreenFoutoua
FTAl Taliya2‑1Al-Ittihad
FTEfrin1‑1Al-Nawaeir
FTTishreen2‑0Foutoua
Tanzania flag Tanzania Premier League
FTAzam2‑1Kinondoni MC
FTGeita Gold FC1‑0Kagera Sugar
FTMtibwa Sugar1‑0Mbeya City
Tanzania Ligi kuu Bara
FTAzam2‑1Kinondoni MC
FTGeita Gold FC1‑0Kagera Sugar
FTMtibwa Sugar1‑0Mbeya City
Tunisia flag Tunisia Ligue I
14:00CS SfaxienBen Guerdane
14:00Etoile MetlaouiHammam-Sousse
14:00Olympique de BejaZarzis
15:00Etoile du SahelUS Monastir
FTCS Sfaxien0‑0Ben Guerdane
FTEtoile du Sahel2‑4US Monastir
FTEtoile Metlaoui2‑1Hammam-Sousse
FTOlympique de Beja3‑0Zarzis
Turkey flag Turkey Super Lig
FTAdana Demirspor1‑2 Alanyaspor
FTFatih Karagumruk3‑1 Goztepe
FTIstanbul Basaksehir0‑0 Galatasaray
FTSivasspor1‑3 Kasimpasa
Turkey Süper Lig
FTAdana Demirspor1‑2 Alanyaspor
FTFatih Karagumruk3‑1 Goztepe
FTIstanbul Basaksehir0‑0 Galatasaray
FTSivasspor1‑3 Kasimpasa
Turkey flag Turkey 3rd Lig
FT1954 Kelkit Belediyespor0‑2Karaman Belediyespor
FT68 Aksaray Belediyespor2‑1Elazig Belediyespor
FTA. Selcukluspor0‑3Erzincan Refahiyespor
FTAmedspor0‑0Pendikspor
FTAnkaraspor0‑0Hekimoglu Trabzon
FTAS Sariyer3‑1Diyarbakirspor AS
FTBatman Petrolspor2‑1Arnavutkoy Belediyespor
FTBelediye Derince1‑1Fethiyespor
FTBelediye Vanspor4‑2Nigde Anadolu Fk
FTBodrum Belediyesi Bodrumspor1‑2Adiyaman 1954 SK
FTBucaspor2‑0Tarsus Idman Yurdu
FTCorum Belediyespor3‑2Afjet Afyonspor
FTDarica Genclerbirligi2‑1Altindag Belediye Spor
FTDuzcespor2‑1Carsambaspor
FTEdirnespor1‑3Gumushanespor
FTElazigspor1‑0Fatsa Belediyespor
FTErbaaspor1‑4Belediye Kutahyaspor
FTEsenler Erokspor5‑1Agrispor 1970
FTHacettepe SK3‑2Bayrampasa
FTHalide Edip Adivarspor1‑0Yeni Orduspor Kulubu
FTHuseyin Kocer Insaat Catalcaspor1‑0Osmaniyespor
FTIcel Idmanyurdu Spor2‑0Modafen FK
FTIdare Genclik1‑0Ergene Velimese Spor
FTKahramanmarasspor0‑1Turgutluspor
FTKahta 026‑0Mamak FK
FTKaracabey Birlik Spor A.S2‑0Ankara Demirspor
FTKardemir1‑6Buyukcekmece Tepecikspor
FTKestelspor2‑1Siirt IL Ozel Idaresi Spor
FTKirikkale Buyuk Anadoluspor4‑7Karsiyaka
FTKirklarelispor0‑4Kirsehir Belediye Spor
FTMardin Buyuksehir Basakspor1‑2Cankaya FK
FTNevsehir Belediye Spor3‑3Bergama
FTOfspor3‑2Karaman Belediyespor
FTPazarspor0‑0Utas Usakspor A.S
FTSancaktepe Belediye0‑2Artvin Hopaspor
FTSanliurfaspor3‑1Nazilli Bld Spor
FTSerik Belediyespor1‑0Etimesgut Belediyespor
FTSile Yildizspor1‑3Yomraspor
FTSivas Belediyespor1‑0Sakaryaspor
FTSoma Spor Dernegi0‑0Inegolspor
FTZonguldakspor0‑3Isparta Davraz Spor
Uganda flag Uganda Super League
13:00SC VillaVipers FC
13:00URA FCBright Stars FC
13:00Wakiso GiantsUganda Police
FTExpress FC0‑0Bul FC
FTKCCA FC2‑1Busoga United
Uganda Premier League
FTExpress FC2‑1Bul FC
FTKCCA FC2‑1Busoga United
FTSC Villa0‑0Vipers FC
FTURA FC3‑1Bright Stars FC
FTWakiso Giants1‑3Uganda Police
Ukraine flag Ukraine Persha Liga
14:00Ahrobiznes VolochyskPrykarpattia
14:00Ahrobiznes VolochyskPrykarpattia
14:00FC Nyva TernopilVolyn
14:00FC Nyva TernopilVolyn
14:00FC Podillya KhmelnytskyiFC Uzhhorod
14:00FC Podillya KhmelnytskyiFC Uzhhorod
14:00Girnik Kryvyi RihVPK-Ahro Shevchenkivka
14:00Girnik Kryvyi RihVPK-Ahro Shevchenkivka
14:00Girnik-SportObolon-Brovar
14:00Girnik-SportObolon-Brovar
14:00Kremin KremenchukMetalist Kharkiv
14:00Kremin KremenchukMetalist Kharkiv
14:00Olimpik DonetskAlliance Lypova Dolyna
14:00Olimpik DonetskAlliance Lypova Dolyna
14:00Polissya ZhytomyrAvanhard
14:00Polissya ZhytomyrAvanhard
United Arab Emirates flag United Arab Emirates UAE Pro League
FTAl-Dhafra0‑1Al-Ain
FTShabab Al-Ahli Dubai FC2‑1Ittihad Kalba
Uruguay flag Uruguay Primera Division
FTAlbion FC0‑3 Defensor Sporting
FTCerrito2‑2 Club Atletico Torque
FTLiverpool1‑0 Plaza Colonia
Uruguay flag Uruguay Segunda Division
FTCerro3‑2Sud America
FTClub Atletico Progreso2‑0Villa Espanola
FTRacing2‑1Uruguay Montevideo
USA flag USA Major League Soccer
FTCharlotte FC1‑0 Inter Miami CF
FTMontreal4‑1 Orlando
FTAtlanta United FC4‑1 Chicago
FTCharlotte FC1‑0 Inter Miami CF
FTD.C. United2‑0 Houston
FTMinnesota United FC0‑1 Cincinnati
FTMontreal4‑1 Orlando
FTNew England2‑2 Columbus
FTNew York City0‑0 Sporting KC
FTNY Red Bulls1‑1 Portland
USA USL Championship
FTHartford Athletic1‑0Loudoun United
FTNew Mexico United1‑1San Diego Loyal
FTPittsburgh Riverhounds1‑0Birmingham Legion
USA USL League Two
FTChristos3‑0Patuxent
FTVirginia Beach United1‑2Evergreen
USA flag USA USL Championship
FTCharleston Battery0‑2Memphis 901
USA USL League One
FTChattanooga4‑1Northern Colorado Hailstorm
FTRichmond Kickers0‑1 Forward Madison FC
FTSouth Georgia Tormenta FC0‑0Charlotte Independence
Uzbekistan Super League
14:00Nasaf QarshiPakhtakor Tashkent
FTAGMK3‑2Sogdiana Jizzakh
FTNasaf Qarshi0‑0Pakhtakor Tashkent
Venezuela flag Venezuela Primera Division
FTCarabobo FC1‑0Zulia
FTMetropolitanos FC1‑1Deportivo Tachira
FTMonagas SC3‑1Aragua FC
Venezuela flag Venezuela Segunda Division
19:00PetareBolívar
19:30Nueva EspartaAtletico La Cruz
20:00Trujillanos FCUrena
21:00Angostura FCDinamo Puerto La Cruz
FTYaracuyanos FC1‑1Libertador FC
Zambia Premier League
13:00ChambishiKabwe Warriors
13:00Green Buffaloes FCPower Dynamos
13:00Green Eagles FCForest Rangers
13:00Kansanshi DynamosNkwazi
13:00Konkola BladesBuildcon
13:00NkanaLusaka Dynamos
13:00Prison LeopardsKafue Celtic
13:00ZESCO UnitedZanaco
Zimbabwe Premier Soccer League
13:00Chicken InnHerentals
13:00Harare CityManica Diamonds
13:00PlatinumCAPS Utd
13:00ZPC KaribaWhawha
FTBlack Rhinos1‑1Ngezi Platinum FC

All kick-offs UK time

Back to top