The Fishy - Grimsby Town FC

Live Scores (Sat 13‑Apr‑2024)

  England Premier League
17:30BournemouthMan Utd
15:00BrentfordSheffield Utd
15:00BurnleyBrighton
15:00Man CityLuton
12:30NewcastleTottenham
15:00Nottingham ForestWolverhampton
  England Championship
15:00BirminghamCoventry
15:00Bristol CityHuddersfield
15:00HullQPR
15:00IpswichMiddlesbrough
12:30LeedsBlackburn
15:00MillwallCardiff
15:00PrestonNorwich
15:00Sheff WedStoke
15:00SouthamptonWatford
15:00SwanseaRotherham
15:00West BromSunderland
  France Ligue 1
20:00RennesToulouse
16:00StrasbourgReims
  Germany Bundesliga
14:30Bayern MunichFC Koln
14:30Borussia MonchengladbachBorussia Dortmund
14:30MainzHoffenheim
14:30RB LeipzigWolfsburg
17:30VFB StuttgartEintracht Frankfurt
14:30VfL Bochum 1848Heidenheim
  Italy Serie A
19:45BolognaMonza
14:00LecceEmpoli
17:00TorinoJuventus
  Spain La Liga
13:00Atletico MadridGirona
20:00CadizBarcelona
15:15Rayo VallecanoGetafe
17:30Real MallorcaReal Madrid
  England League One
15:00BarnsleyReading
15:00BoltonPortsmouth
15:00Cambridge UtdCharlton
15:00CarlisleBlackpool
15:00CheltenhamBristol Rovers
15:00DerbyLeyton Orient
15:00Fleetwood TownNorthampton
15:00Lincoln CityWigan
15:00Oxford UtdPeterborough
15:00Port ValeExeter
15:00ShrewsburyWycombe
15:00StevenageBurton Albion
  England League Two
15:00Crawley TownColchester
15:00CreweGrimsby
15:00DoncasterAccrington Stanley
15:00GillinghamBarrow
15:00Harrogate TownSutton Utd
15:00MK DonsMansfield
15:00Newport CountyTranmere
15:00SalfordBradford
15:00StockportMorecambe
15:00SwindonAFC Wimbledon
15:00WalsallNotts County
15:00WrexhamForest Green
  England National League
15:00AFC FyldeSouthend
17:30AldershotBoreham Wood
15:00BromleySolihull Moors
15:00EbbsfleetAltrincham
15:00FC HalifaxBarnet
15:00HartlepoolDagenham
15:00KidderminsterEastleigh
15:00Maidenhead UtdGateshead
15:00Oxford CityOldham
15:00RochdaleDorking Wanderers
15:00WealdstoneChesterfield
15:00YorkWoking
  England National League - North
15:00Alfreton TownSpennymoor Town
15:00Boston UtdScarborough Athletic
15:00BrackleyChester
15:00BuxtonBishop's Stortford
15:00ChorleyBanbury Utd
15:00Curzon AshtonGloucester
15:00DarlingtonFarsley Celtic
15:00Kings Lynn TownPeterborough Sports
15:00ScunthorpeBlyth Spartans
15:00SouthportRushall
15:00TamworthSouth Shields
15:00WarringtonHereford
  England National League - South
15:00Bath CityTorquay
15:00ChelmsfordTonbridge Angels
15:00Eastbourne BoroChippenham
15:00FarnboroughTaunton Town
15:00Hampton and RichmondDover
15:00Havant and WaterloovilleBraintree Town
15:00HemelSlough Town
15:00St AlbansWorthing
15:00Truro CityMaidstone United
15:00WellingWeymouth
15:00Weston-S-MareAveley
15:00YeovilDartford
  Scotland Premiership
15:00AberdeenDundee
15:00CelticSt Mirren
15:00HeartsLivingston
15:00MotherwellHibernian
15:00St JohnstoneKilmarnock
  Scotland Championship
15:00AirdrieoniansDunfermline
15:00AyrArbroath
15:00Queen's ParkInverness CT
15:00Raith RoversPartick Thistle
  Scotland League One
15:00AlloaMontrose
15:00Annan AthleticCove Rangers
17:30HamiltonFalkirk
15:00Kelty HeartsStirling
15:00Queen of SthFC Edinburgh
  Scotland League Two
15:00DumbartonClyde
15:00East FifeBonnyrigg Rose
15:00PeterheadForfar
15:00Spartans FCStranraer
15:00StenhousemuirElgin
 Albania Superliga
14:00SK TiranaKukesi
17:00SkenderbeuTeuta
17:00Vllaznia ShkoderKF Laci
 Albania 1st Division
14:00AF ElbasaniApolonia Fier
14:00BylisKorabi Peshkopi
14:00Luzi 2008Lushnja
14:00Tomori BeratBurreli
 Algeria Coupe Nationale
17:30CS ConstantineBen Aknoun
 Andorra 1a Divisió
19:30UE Santa ColomaPenya Encarnada
  Angola Girabola
15:00CD Lunda-SulUniao de Malanje
15:30InterclubeSanta Rita
17:00KabuscorpWiliete
16:00Petro de LuandaSagrada Esperanca
15:00Recreativo do LiboloSao Salvador
 Antigua-And-Barbuda Premier Division
21:00Aston VillaOttos Rangers
23:00Old RoadJohn Hughes
 Argentina Primera Nacional
21:05AgropecuarioCA Estudiantes
23:10All BoysTalleres Remedios
19:30AlmagroDefensores Unidos
23:00AlvaradoDeportivo Maipu
19:00Brown de AdrogueAtlanta
19:05CA TemperleyAlmirante Brown
21:00Chaco For EverAtletico Rafaela
20:00Gimnasia M.Aldosivi
 Argentina Primera B Metropolitana
19:30AcassusoSacachispas
19:30Argentino de MerloDeportivo Armenio
19:30Dock SudLos Andes
19:30ExcursionistasVilla Dalmine
19:30FlandriaMidland
19:30LiniersComunicaciones
19:30UAI UrquizaDeportivo Laferrere
19:30Villa San CarlosFénix
 Argentina Primera C
23:00MercedesItuzaingó
 Argentina Torneo Federal A
20:00Juventud Unida Univ.Ferro Carril Oeste LP
23:00SantamarinaKimberley Mar del Plata
  Argentina Copa de la Liga Profesional
23:00HuracanAtletico Tucuman
21:00TigreUnion Santa Fe
 Argentina Torneo Promocional Amateur
19:30Atletico PilarBelgrano Zarate
19:30Estrella Del SurBarrancas UMET
19:30Juventud de BernalDeportivo Metalurgico
19:30Nautico HacoajEverton La Plata
19:30ProvincialDefensores Glew
 Armenia Premier League
15:00FC UrartuBKMA
 Aruba Division di Honor
23:30BritanniaCD Nacional
01:00DakotaRCA
  Australia A-League
08:30BrisbaneNewcastle Jets
10:45SydneyWestern Sydney
45Western United0‑0Central Coast Mariners
 Australia Capital Territory NPL
08:45Monaro PanthersO'Connor Knights
66Canberra Olympic6‑1Yoogali CT
 Australia A-League Women
09:30Western United WNewcastle Jets FC W
 Australia Brisbane Premier League
09:00NewmarketAcacia Ridge
09:00North PineWestern Spirit
10:00Springfield UnitedNorth Brisbane
  Australia New South Wales NPL
10:00Marconi StallionsManly United FC
08:30NWS SpiritHills Brumbies
10:00St. George SaintsWollongong Wolves
 Australia Northern Territory Premier League
11:30CasuarinaDarwin Hearts
07:30Mindil AcesUni Azzurri
  Australia Victoria NPL
09:15Altona MagicSt. Albans Saints
10:00Hume CityDandenong City
08:00Port MelbourneDandenong Thunder
71Moreland City0‑3Manningham United Blues
  Australia Western Australia NPL
08:00Bayswater CityPerth RedStar FC
08:00Inglewood UnitedFloreat Athena
08:00Olympic KingswayPerth Glory Youth
08:00Perth SCBalcatta
08:00Stirling MacedoniaFremantle City
08:00Western KnightsArmadale
  Australia Northern NSW NPL
09:00Maitland FCLake Macquarie City
08:00Valentine PhoenixWeston Workers
90Adamstown Rosebud1‑2Cooks Hill United FC
FTNew Lambton0‑1Edgeworth Eagles
  Australia Queensland NPL
08:00Brisbane CityWDSC Wolves
09:30Gold Coast UnitedRedlands United
  Australia Tasmania NPL
07:45Kingborough LionsLaunceston City
07:30Riverside OlympicDevonport City
FTClarence United6‑1Launceston United
FTSouth Hobart1‑1Glenorchy Knights
 Australia Queensland Premier League
10:15Broadbeach UnitedCapalaba
10:00Moreton City IIIpswich
09:00Southside EaglesSt George Willawong
 Australia New South Wales NPL 2
08:00Dulwich HillNepean
10:00Dunbar RoversSD Raiders
07:30Hakoah Sydney CityBonnyrigg White Eagles
10:00Mt Druitt Town RangersUNSW
06:00Northbridge FC BullsInter Lions
09:30Northern TigersBlacktown Spartans
10:00Rydalmere LionsMacarthur Rams
 Australia Victoria NPL 2
06:00Bentleigh GreensNorth Geelong
  Austria Bundesliga
16:00Austria LustenauSC Rheindorf Altach
16:00Wolfsberger ACAustria Vienna
16:00WSG TirolFC BW Linz
 Austria 2. Liga
19:00SV RiedSchwarz-Weiß Bregenz
 Austria Regionalliga - Ost
14:30Fach-DonaufeldKrems
15:30LeobendorfTWL Elektra
15:00Wiener ViktoriaWiener SC
 Austria Regionalliga - West
13:00BischofshofenImst
15:00KufsteinAustria Salzburg
16:00Pinzgau SaalfeldenDornbirner SV
14:00Silz / MötzSVG Reichenau
 Austria Landesliga - Burgenland
16:30Bad SauerbrunnHalbturn
15:00HoritschonDeutschkreutz
15:30KlingenbachRudersdorf
16:00KohfidischSchattendorf
15:30LeithaprodersdorfRitzing
16:00PinkafeldSt. Margarethen / Bur
 Austria Landesliga - Karnten
15:00FerlachAustria Klagenfurt II
13:30KöttmannsdorfSt. Jakob Rosental
14:00KraigDonau Klagenfurt
14:00VeldenBleiburg
 Austria Landesliga - Niederosterreich
17:00HaitzendorfSchrems
15:00NeustadtLangenrohr
15:30St. PeterGloggnitz
15:00St. Pölten IIRetz
 Austria Landesliga - Oberosterreich
15:30Bad SchallerbachVortuna Bad Leonfelden
15:30Friedburg / PöndorfGrün Weiß Micheldorf
16:00Union PergSt. Valentin
15:30WelsBad Ischl
15:30Wohnbau DietachMondsee
 Austria Landesliga - Salzburg
13:00EugendorfStraßwalchen
13:30GollingSiezenheim
15:00GrödigBramberg
13:00ThalgauBürmoos
 Austria Landesliga - Steiermark
15:00FSC Hochegger DächerWildon
14:00IlzFürstenfeld
18:00Lafnitz IITillmitsch
15:00LebringBruck an der Mur
 Austria Landesliga - Tirol
15:00EbbsKitzbühel
15:00FügenWörgl
15:00Innsbrucker ACKundl
15:00St. Johann in TirolTelfs
15:00VoldersKematen
15:00VölsSwarovski Tirol II
 Austria Landesliga - Vorarlbergliga
15:00Admira DornbirnHörbranz
16:00AlberschwendeAustria Lustenau
16:00AndelsbuchRotenberg
16:00HöchstGöfis
13:30LochauAustria Lustenau II
 Austria Landesliga - Wien
15:001980 WienASV 13
15:00Hellas KagranSimmeringer SC
13:00Red Star PenzingGerasdorf Stammersdorf
15:00StadlauUnion Mauer
14:00WienerbergDinamo Helfort
 Austria Frauenliga
12:00Bergheim WFirst Vienna W
 Azerbaidjan Premyer Liqa
13:30Gabala FKTuran
16:00Neftchi BakuAraz
  Belarus Premier League
12:00Dnepr MogilevNeman Grodno
14:00FC GomelDinamo Minsk
16:00FC Isloch Minsk RaionArsenal Dzyarzhynsk
18:00Torpedo ZhodinoBATE Borisov
 Belarus 1. Division
14:00FC Energetik-Bgu MinskBumprom
15:00NivaLida
14:00Ostrovets FCShakhtyor Petrikov
13:00VolnaOrsha
  Belgium Jupiler Pro League
19:45KRC GenkCercle Brugge
17:15KV MechelenWesterlo
15:00RWDM47Eupen
  Belgium Challenger Pro League
19:00DeinzeLommel Utd
19:00FCV Dender EHZulte-Waregem
15:00LierseRSC Anderlecht II
  Belgium Super League Women
12:30Anderlecht WOH Leuven W
15:15Club Brugge WGent W
19:00KV Mechelen WWhite Star Woluwe W
15:00Zulte-Waregem WCharleroi W
 Belgium Second Amateur Division - ACFF
19:00Albert Quévy-MonsVerviers
19:00La Louvière CentreJette
19:00RochefortMeux
19:00VerlaineRUS Binche
 Belgium Second Amateur Division - VFV A
19:00Mandel UnitedZulte Waregem II
19:00NinoveDikkelvenne
18:30OostkampKRC Gent
18:30Sparta PetegemCercle Brugge II
18:30TorhoutMerelbeke
 Belgium Second Amateur Division - VFV B
19:00FC LebbekeMechelen II
18:30HadesLyra-Lierse Berlaar
19:00HoutvenneCity Pirates Antwerpen
19:00LilleBocholt
18:30Spouwen-MopertingenRacing Mechelen
19:00Tempo OverijseSporting Hasselt
18:30WezelBerchem Sport
 Belgium Third Amateur Division - VFV A
18:30BlankenbergeEendracht Aalter
 Belgium Third Amateur Division - VFV B
19:00Beerschot VA IIZepperen-Brustem
18:30KFC EkselDiest
19:00NijlenBerg en Dal
18:30Sint-LenaartsSchoonbeek-Beverst
17:30TurnhoutEendracht Termien
19:00WellenGeel
18:30Witgoor SportEsperanza Pelt
18:30Zwarte LeeuwBetekom
 Belgium Provincial - Antwerpen
18:30AntoniaHoboken
18:30Berlaar-HeikantK. Kontich
18:30De KempenVosselaar
 Belgium Provincial - Brabant VFV
19:00HuldenbergKraainem
19:15RotselaarTervuren-Duisburg
 Belgium Provincial - Limburg
18:30AchelWeerstand Koersel
19:00BeringenGroen Star Beek
18:30Bregel SportHIH Hoepertingen
18:30HerkolHelson Helchteren
19:00Park HouthalenHerk
 Belgium Provincial - Luxembourg
19:00Lorraine ArlonVaux-Noville
19:00MessancyFlorenville
19:00Oppagne-WérisNothomb-Post
19:00RESC HouffaloiseHarre-Manhay
 Belgium Provincial - Namur
19:00ChevetogneMeux II
19:00CondruzienBiesme
19:00Evelette-JalletUS Dinantaise
19:00LoyersNismes
 Belgium Provincial - Oost-Vlaanderen
18:30ArdennenSottegem
18:30BerlareStandard Denderleeuw
18:30Svelta MelseleKSK Beveren
 Belgium Provincial - West-Vlaanderen
18:00DiksmuideRumbeke
18:00MeulebekeDottignies
18:30VarsenareSassport Boezinge
18:00Wevelgem CityMoen
 Belgium First Amateur Division
19:00HeistOlympic Charleroi
18:30KAA Gent IIDessel Sport
15:30Sporting Charleroi IIRAAL La Louvière
18:30Thes SportCappellen
19:00VirtonRoyal Antwerp II
 Belgium Reserve Pro League
14:00Westerlo U21Deinze U21
 Belgium Third Amateur Division - ACFF A
19:00AischeBraine
19:00ArquetJeunesse Tamines
19:00PerwezJodoigne
 Belgium Third Amateur Division - ACFF B
19:00Richelle UnitedElsautoise
 Belgium Provincial - Brabant ACFF
19:00AuderghemTubize II
19:30IxellesStade Everois
 Benin Championnat National
16:00AbeillesBuffles
16:00Avrankou OmnisportPolice
16:00DjeffaEtoile Filante
16:00Dynamo UnacobTonnerre
16:00HodioDynamique Djougou
 Bosnia Premijer Liga
15:00Zrinjski MostarVelez Mostar
12:30Zvijezda 09GOŠK Gabela
 Bosnia 1st League - FBiH
15:30ČelikRudar Kakanj
15:30GoraždeBratstvo Gračanica
15:30GradinaBudućnost Banovići
15:30Mladost Doboj KakanjTOŠK Tešanj
15:30Radnik HadžićiVis Kosova
15:30Zvijezda GradačacJedinstvo Bihać
 Bosnia 1st League - RS
15:00FK Romanija PaleDrina Zvornik
15:00Ljubić PrnjavorLaktaši
18:00ModričaSloboda Mrkonjić Grad
15:00Rudar PrijedorBorac Kozarska Dubica
15:00SlavijaKozara Gradiška
17:30Sutjeska FočaOmarska
15:00Velež NevesinjeLeotar
15:00Željezničar Banja LukaFamos Vojkovići
  Brazil Serie A
22:30CriciumaJuventude
22:30InternacionalBahia
  Brazil Brasileiro Women
19:00America Mineiro WAtletico Mineiro W
20:00Cruzeiro WReal Brasilia W
00:00Palmeiras WKindermann W
00:30Santos WCorinthians W
 Brazil Paulista - A2
19:10Velo ClubeNoroeste
 Brazil Gaúcho - 2
19:00BagéSão Gabriel
20:00EsportivoGaúcho
23:00União RSBrasil Farroupilha
 Brazil Amapaense
45Oratório0‑0Independente AP
 Brazil Paraibano
20:30Botafogo PBSousa
 Brazil Paulista - A3
19:00Desportivo BrasilVotuporanguense
21:00Grêmio PrudenteEC São Bernardo
 Brazil Roraimense
00:00GASNáutico RR
22:00Sao RaimundoMonte Roraima
 Brazil Capixaba
21:00Rio Branco ESRio Branco-VN
 Brazil Rondoniense
20:30Porto VelhoJi-Paraná
 Brazil Sergipano
20:00ConfiancaSergipe
 Brazil Paulista - A4
20:00Grêmio SãocarlenseSKA Brasil
19:00TaquaritingaRio Branco SP
45Barretos0‑1XV de Jau
 Brazil Goiano U20
19:30Aparecidense U20Goiás U20
13:30Atlético GO U20Guapo M19 U20
 Brazil Paranaense U20
19:30AA Iguacu U20Arapongas U20
19:00Athletico PR U20Araucaria U20
19:30Batel U20Apucarana Sports U20
19:30Cambé U20Coritiba U20
19:30Gremio Maringa U20Parana S.T.C. U20
19:30Independente FSJ U20Azuriz U20
19:30Londrina U20Campo Mourao U20
19:30Paraná U20Operário PR U20
19:30Patriotas U20Prudentópolis U20
19:30Rio Branco PR U20Iraty U20
19:30Rolândia U20Andraus Brasil U20
 Brazil Baiano U20
13:00Camaçariense U20Leonico U20
13:00Catuense U20Bahia U20
19:00Estrela De Marco U20Vitória U20
19:00Itabuna EC U20Vitória da Conquista U20
19:00Jacobina U20SSA U20
19:00Jequie U20Grapiuna U20
19:00Ypiranga BA U20Juazeirense U20
 Brazil Catarinense U20
19:00Joinville U20Brusque U20
  Bulgaria First League
18:15Cherno More VarnaLevski Sofia
15:45Slavia SofiaHebar 1918
 Bulgaria Second League
15:00BdinMontana
15:00BelasitsaStrumska Slava
15:00Chernomorets 1919 BurgasChernomorets Balchik
15:00MarekDunav Ruse
13:00Maritsa PlovdivSeptemvri
15:00Sportist SvogeLudogorets II
15:00Yantra 2019Litex Lovech
 Bulgaria Third League - Northeast
14:00Benkovski IsperihDorostol
14:00Dunav ot Ruse IIChernolomets 1919
14:00Lokomotiv RuseRiltsi
 Bulgaria Third League - Northwest
15:00Akademik SvishtovYantra Polski Trambesh
15:00Botev Vratsa IIBoruna Tsareva livada
15:00Dunav LomJuventus Malchika
15:00Etar VT IIPavlikeni
15:00Lokomotiv G. OryahovitsaSevlievo
15:00Lokomotiv MezdraPartizan Belgrade
15:00OFK LevskiDrenovets
 Bulgaria Third League - Southeast
15:00Beroe IISpartak Plovdiv
15:00Botev Plovdiv IIDimitrovgrad
15:00KarnobatZagorets
15:00Lokomotiv Plovdiv IIAtletik Kuklen
15:00NesebarGigant Saedinenie
15:00Rodopa SmolyanFK Sliven
15:00Rozova dolinaLevski Karlovo
15:00Sayana HaskovoAsenovets
15:00Sokol MarkovoSekirovo
16:00SozopolYambol 1915
 Bulgaria Third League - Southwest
14:00Botev IhtimanBansko
14:00Chavdar EtropoleSeptemvri Simitli
14:00CSKA Sofia IIBalkan Botevgrad
14:00Hebar IIFK Minyor Pernik
14:00KostinbrodVihren
14:00OborishteSlivnishki geroy
14:00Pirin RazlogSeptemvri Sofia II
14:00Rilski SportistKyustendil
14:00Slavia Sofia IICSKA 1948 Sofia III
14:00Vitosha BistritsaLevski Sofia II
 Burkina-Faso Ligue 1
18:15ASFA-YennengaMajestic
16:00RC Bobo-DioulassoDouanes
16:00SONABELASEC-K
16:00Sporting CascadesASFB
 Cameroon Elite One
15:00APEJES AcademyPWD
15:00BamboutosAigle Royal
15:00ColombeYoung Sport Academy
15:00Fauve Azur EliteUnion Douala
15:00Stade RenardVictoria United
 Canada Canadian Premier League
18:00Atlético OttawaYork United
21:00ForgeCavalry FC
00:00Pacific FCHFX Wanderers FC
  Chile Primera División
22:30Union EspanolaEverton De Vina
 Chile Primera B
22:30Deportes Santa CruzUniversidad de Concepcion
17:00Santiago MorningAntofagasta
22:30Santiago WanderersBarnechea
 Chile Segunda División
20:00D. Puerto MonttDeportes Rengo
20:00Real San JoaquínDeportes Melipilla
  China Super League
08:30Henan Songshan LongmenNantong Zhiyun
12:35Shanghai ShenhuaBeijing Guoan
  China League One
08:30Dalian ZhixingShenyang Urban
12:30Nanjing City FCDongguan United
08:00Yanbian LongdingShijiazhuang Gongfu
12:30Yunnan YukunWuxi Wugou
  Colombia Primera A
20:00Fortaleza FCOnce Caldas
22:10Santa FeAtletico Nacional
45Tolima2‑1Rionegro Aguilas
FTDeportivo Cali1‑1America de Cali
 Colombia Primera B
21:30PopayanTigres FC
22:00Union MagdalenaDepor FC
 Colombia Liga Femenina
22:00Cúcuta DeportivoIndependiente Medellín W
22:00Junior WDeportivo Pereira W
19:00Santa Fe WDeportivo Pasto W
 Congo Ligue 1
15:00Nouvelle GénérationCheminots
18:00Otôho d'OyoV.Club Mokanda
 Congo-DR Ligue 1
14:00Dauphins NoirsManiema Union
15:00Etoile de KivuCéleste
15:00Motema PembeCéleste
15:30SimbaTshinkunku
 Costa-Rica Primera División
22:00Municipal GreciaDeportivo Saprissa
22:00Puntarenas FCSporting San Jose
FTMunicipal Liberia1‑0AD Guanacasteca
  Croatia HNL
18:00HNK GoricaDinamo Zagreb
15:50NK VarazdinLokomotiva Zagreb
 Croatia First NL
15:30DugopoljeSesvete
13:50Orijent 1919Zrinski Jurjevac
 Croatia Third NL - Istok
15:00CresKraljevica
16:00NehajRudar Labin
16:00PazinkaNaprijed Hreljin
16:00RovinjMedulin
16:00UljanikBuje
16:00VinodolHalubjan Viškovo
 Croatia Third NL - Jug
15:30GOŠK DubrovnikHrvatski vitez
15:30HNK Hajduk Split IIJunak
15:30HNK ZadarZmaj Makarska
15:30Kamen IvanbegovinaSloga Mravince
15:30Neretva MetkovićZagora
15:30OmišPrimorac Biograd
15:30VodiceNeretvanac Opuzen
 Croatia Third NL - Sjever
15:30Graničar KotoribaVarteks Varaždin
15:30KoprivnicaDinamo Domašinec
15:30Medjimurje CakovecPitomača
15:30Podravina LudbregVirovitica
15:30PoletRudar Mursko Središće
 Croatia Third NL - Sredite
16:00Dinamo OOBistra
16:00LuckoKurilovec
14:30NK LukavecSamobor
16:00Segesta SisakHAŠK
16:00TondachMaksimir Zagreb
16:00Vrapče ZagrebMladost Petrinja
16:00ZagorecTrešnjevka
16:00ZelinaSava Strmec
 Croatia Third NL - Zapad
16:00ČepinGraničar Županja
16:00Dakovo-CroatiaVuteks-Sloga
16:00Oriolik OriovacSlavija Pleternica
16:00Slavonija PožegaKutjevo
16:00Sloga Nova GradiškaTomislav
 Croatia Second NL
15:30BelišćeKrk
15:30Jadran PorečHrvace
14:00KriževciDugo Selo
15:30MarsoniaTrnje
  Cyprus 1. Division
17:00Ethnikos AchnasA.E. Zakakiou
16:00Karmiotissa PolemidionDoxa Katokopias
15:00Nea SalamisApollon Limassol
 Cyprus 2. Division
14:30Ayia NapaOmonia Aradippou
14:30EnosisDigenis Ypsonas
14:30OlympiakosOmonia 29is Maiou
 Cyprus 3. Division
14:30AEP PolemidionGeroskipou
14:30APEAHalkanoras
14:30ASPISKouris Erimi
14:30Ethnikos LatsionAnagennisi Deryneia
14:30Kedros Agia MarinaIraklis Yerolakkou
14:30Olympiada LympionOmonia Psevda
14:30Spartakos KitiouOrmideia
  Czech-Republic Czech Liga
14:00Bohemians 1905Sparta Prague
14:00Ceske BudejoviceSlovan Liberec
17:00Hradec KraloveSlovacko
14:00Mlada BoleslavTeplice
 Czech-Republic FNL
15:30LíšeňDukla Prague
09:30ProstějovTáborsko
09:15VyškovChrudim
 Czech-Republic 3. liga - CFL A
09:30České Budějovice IILoko Vltavín
15:30Jiskra DomažliceDukla Praha II
09:30Králův DvůrPovltava FA
 Czech-Republic 3. liga - MSFL
14:30BlanskoHranice
14:30Frýdek-MístekSlovácko II
14:30FrýdlantSlovan Rosice
14:30HodonínUničov
09:15TřinecZlín II
14:30Uherský BrodStart Brno
 Czech-Republic 4. liga - Divizie A
09:15Aritma PrahaJindřichův Hradec
09:15Baník SokolovPetřín Plzeň
15:30DoubravkaPříbram II
15:30KlatovyHořovicko
09:30KomárovTachov
09:15Mariánské LázněJiskra Domažlice II
15:30Otava KatoviceSlavoj Český Krumlov
15:30RokycanySpartak Soběslav
 Czech-Republic 4. liga - Divizie B
09:15Brandýs nad LabemKladno
15:30Český BrodHvězda Cheb
09:15Neratovice-ByškoviceŠtětí
09:15Olympie BřezováOstrov
09:15Újezd Praha 4Sokol Nespeky
 Czech-Republic 4. liga - Divizie C
15:30DobroviceChrudim II
09:30KosmonosyČáslav
09:15LetohradTrutnov
09:30Slavia Hradec KrálovéBenešov
10:00Spoje PrahaBenátky nad Jizerou
15:30Ústí nad OrlicíCidlina Novy Bydzov
09:30Velké HamryTurnov
 Czech-Republic 4. liga - Divizie D
09:15BřeclavPelhřimov
09:15Havlíčkův BrodSlavoj Polná
14:30Ždírec nad DoubravouVrchovina
 Czech-Republic 4. liga - Divizie E
14:30BaťovHFK Olomouc
14:30HolešovTatran Všechovice
14:30Nové SadyBzenec
14:30SkašticeKozlovice
14:30ŠternberkVsetín
15:00StráníKostelec na Hané
14:30Viktorie PřerovJiskra Rýmařov
 Czech-Republic 1. Liga U19
10:00Baník Ostrava U19Sigma Olomouc U19
10:00Frýdek-Místek U19Pardubice U19
12:00Jindřichův HradecZlín U19
09:00Mladá Boleslav U19Dukla Praha U19
09:00Slovan Liberec U19Vysočina Jihlava U19
10:00Sparta Praha U19Viktoria Plzeň U19
10:00Zbrojovka Brno U19České Budějovice U19
 Czech-Republic 3. liga - CFL B
14:00Baník SoušSlovan Liberec II
09:15Jablonec IIHradec Králové II
09:30KolínMladá Boleslav II
09:30PřepeřeSlovan Velvary
15:30Sokol ŽivaniceChlumec nad Cidlinou
 Czech-Republic 4. liga - Divizie F
14:30JeseníkBílovec
09:15Opava IIBeskyd Frenštát
14:30VítkoviceHavířov
09:15VratimovŘepiště
 Denmark 1. Division
17:30FC HelsingorHillerød
12:00Kolding IFVendsyssel FF
 Denmark 2nd Division - Group 1
13:00BrabrandHIK
12:45FA 2000Skive
13:00MiddelfartAarhus Fremad
 Denmark Kvindeliga
13:00AGF AarhusBrondby
18:00KoldingQNordsjaelland
 Denmark 3. Division
13:00NaesbyFrem
12:00VanløseSfB-Oure
13:00Vejgaard BSilkeborg KFUM
 Denmark Denmark Series - Promotion Round
12:00FrederikssundSundby
11:00GlostrupAllerød
12:00KarlslundeTårnby FF
12:30KjellerupOKS
12:30NørresundbyB 1909
12:00OdderAarhus Fremad II
13:00Skjold SæbyGørslev
12:00VibyHorsens II
14:30VorupMarienlyst
 Denmark Denmark Series - Relegation Round
12:00B 1913Ringkøbing
12:00DalumVRI
12:00FjordagerAaB II
13:00GreveRingsted
13:00HedenstedHobro II
13:00HerlevVB 1968
12:30KFUM RoskildeSlagelse B&I
13:00Næstved IILSF
12:00Tarup-PaarupVarde
 Dominican-Republic Liga Mayor
21:00AtlánticoMoca
23:00San CristóbalAtlético Pantoja
45Cibao3‑1Vega Real
  Ecuador Liga Pro
00:00EmelecCumbaya
21:30MacaraOrense SC
19:00Mushuc RunaTecnico Universitario
FTDeportivo Cuenca3‑3Aucas
 El-Salvador Primera Division
01:00Once MunicipalJocoro
  England Non League Div One - Isthmian North
15:00Basildon UnitedBowers & Pitsea
15:00Brightlingsea RegentHeybridge Swifts
15:00Enfield FCIpswich Wanderers
15:00Felixstowe & WaltonWitham Town
15:00GraysStowmarket Town
15:00Lowestoft TownEast Thurrock
15:00Maldon & TiptreeNew Salamis
15:00RedbridgeGorleston
15:00WalthamstowBury Town
15:00WroxhamBrentwood
  England Non League Div One - Isthmian South Central
15:00Ashford TownCorinthian Casuals
15:00Badshot LeaSutton Common Rovers
15:00Chertsey TownAscot United
15:00ChipsteadHanworth Villa
14:00GuernseyBinfield
15:00MarlowWestfield
15:00Met PoliceThatcham Town
15:00NorthwoodSouth Park
15:00Raynes Park ValeHartley Wintney
15:00UxbridgeSouthall
  England Non League Div One - Northern West
15:001874 NorthwichClitheroe FC
15:00City of LiverpoolKidsgrove Athletic
15:00Hanley TownRuncorn Linnets
15:00HednesfordAvro
15:00Leek TownBootle
15:00MossleyVauxhall Motors
15:00Newcastle TownNantwich
15:00StalybridgeChasetown
15:00Trafford FCWitton Albion
  England Non League Div One - Northern Midlands
15:00Anstey NomadsCoventry Sphinx
15:00Boldmere St. MichaelsRushden & D'mnds
15:00CorbySporting Khalsa
15:00Harborough TownQuorn
15:00Leicester RoadGresley
15:00Lye TownLoughborough Dynamo
15:00Rugby TownBedworth United
15:00Shepshed DynamoCambridge City
15:00Spalding UtdSutton Coldfield
15:00Walsall WoodColeshill Town
  England Non League Div One - Southern South
15:00BidefordBashley
15:00CribbsExmouth
15:00Hamworthy UnitedYate Town
15:00Melksham TownBemerton Heath
15:00Mousehole AFCMalvern Town
15:00Paulton RoversLarkhall Athletic
15:00TavistockEvesham Utd
15:00Westbury UnitedBristol Manor Farm
15:00Willand RoversWimborne Town
  England Non League Div One - Isthmian South East
15:00Ashford UnitedChichester City
15:00Burgess Hill TownBroadbridge Heath
15:00East Grinstead TownBeckenham Town
15:00Herne BaySheppey United
15:00HorndeanMerstham
15:00HythePhoenix Sports
15:00RamsgateCray Valley Paper Mills
15:00Sevenoaks TownLittlehampton Town
14:00SittingbourneLancing
  England Non League Premier - Isthmian
15:00BillericayCheshunt
15:00Canvey IslandDulwich Hamlet
15:00CarshaltonBognor Regis
15:00Chatham TownFolkestone Invicta
15:00Enfield TownPotters Bar
15:00Hashtag UnitedConcord Rangers
15:00HastingsWhitehawk
15:00HorshamCray Wanderers
15:00LewesKingstonian
15:00MargateAFC Hornchurch
15:00Wingate & FinchleyHaringey Borough
  England Non League Premier - Northern
15:00AshtonIlkeston
15:00Atherton CollieriesStafford Rangers
15:00Basford UtdMacclesfield
15:00FC UnitedBamber Bridge
15:00GainsboroughHyde
15:00Marske UnitedBradford PA
15:00MatlockGuiseley
15:00Morpeth TownWorksop
15:00Warrington RylandsLancaster City
15:00WhitbyRadcliffe Borough
15:00WorkingtonMarine
  England Non League Premier - Southern South
15:00Bracknell TownWinchester City
15:00Didcot TownPlymouth Parkway
15:00DorchesterHanwell Town
15:00Gosport BoroughHayes & Yeading
15:00HungerfordAFC Totton
15:00Merthyr TownHendon
15:00Poole TownBeaconsfield Town
15:00SalisburyHarrow Borough
13:30Swindon SupermarineBasingstoke
15:00TivertonChesham Utd
15:00Walton & HershamSholing
  England U18 Premier League - North
13:00Derby U18Sunderland U18
11:00Everton U18Liverpool U18
11:00Man Utd U18Stoke U18
12:00Middlesbrough U18Blackburn U18
13:00Nott'm Forest U18Man City U18
  England U18 Premier League - South
11:00Brighton U18Leicester U18
13:00Norwich U18Reading U18
11:00Southampton U18Crystal Palace U18
11:00Tottenham U18Fulham U18
12:00West Brom U18Chelsea U18
11:00West Ham U18Arsenal U18
  England Premier League 2 Division One
16:00Brighton U21Reading U21
11:00Newcastle U21Fulham U21
  England Non League Premier - Southern Central
15:00Berkhamsted TownBarwell
15:00Bromsgrove SportingAFC Sudbury
15:00CoalvilleAlvechurch
15:00Hitchin TownHalesowen Town
15:00LeamingtonStamford AFC
15:00Long Eaton UnitedAFC Telford
15:00Mickleover SportsStratford Town
15:00NuneatonNeedham Market
15:00RedditchLeiston
15:00Royston TownKettering
15:00St Ives TownStourbridge
  England Non League Div One - Northern East
15:00Ashington AFCGrantham Town
15:00Belper TownCleethorpes Town
15:00Brighouse TownPontefract Collieries
15:00Consett AFCLiversedge
15:00Grimsby BoroughHebburn Town
15:00Newton AycliffeCarlton Town
15:00Ossett UnitedNorth Ferriby United
15:00SheffieldDunston UTS
15:00StocksbridgeBridlington Town
15:00Winterton RangersStockton Town
  England Non League Div One - Southern Central
15:00Aylesbury UnitedWare
15:00Bedford TownHertford Town
15:00Biggleswade TownThame United
15:00CirencesterBarton Rovers
15:00HadleyBiggleswade
15:00KidlingtonLeighton Town
15:00Kings LangleyKempston Rovers
15:00StotfoldWelwyn Garden City
15:00Waltham AbbeyNorth Leigh
 Estonia Esiliiga A
17:00FC TallinnFlora II
17:00LaagriTartu Welco
 Estonia Meistriliiga
17:00FCI Levadia TallinnNõmme United
10:30Tammeka TartuKuressaare
15:00Trans NarvaTallinna Kalev
 Eswatini Premier League
13:30Ezulwini UnitedRoyal Leopards
14:00MadlenyaHighlanders
12:00Manzini WanderersNsingizini Hotspurs
14:00Mbabane SwallowsRangers FC
14:00Young BuffaloesGreen Mamba
 Ethiopia Premier League
17:00MekelakeyaEthiopian Medhin
14:00Wolkite KetemaShashemene Kenema
 Faroe-Islands 1. Deild
15:00ABVíkingur II
13:30B71TB
15:00HB IINSÍ II
15:00KÍ IIB36 II
 Fiji National Football League
04:30LabasaNadi
  Finland Veikkausliiga
15:00IFK MariehamnKuPS Kuopio
12:00IlvesIF Gnistan
 Finland Ykkönen
14:00EPSOLS
17:00Klubi-04FC jazz
13:30KPV-jRoPS Rovaniemi
14:00KTP KotkaMP
14:00PK35KäPa
14:00PKKUJJK Jyvaskyla
14:00SalPaJIPPO
14:00SJK AkatemiaJäPS
14:00TPS TurkuJaro
15:00VIFKKuPS Akatemia
 Finland Kakkonen - Lohko A
14:00FuturaMyPa-47
14:00GrIFKPEPO
16:00ReipasKiffen
 Finland Kakkonen - Lohko B
17:30Inter Turku IIVJS
14:00SexyPöxytHJS Akatemia
 Finland Kakkonen - Lohko C
16:00JS HerculesKraft
17:00OPS OuluTP-47
17:00SJK-junioritJPS
 Finland Kansallinen Liiga
14:00HJK HelsinkiPK-35 Helsinki
16:00IlvesHonka W
13:00JyPKHPS W
  France Ligue 2
14:00AC AjaccioSt Etienne
18:00BordeauxBastia
18:00CaenRodez
18:00ConcarneauAmiens
18:00DunkerqueGuingamp
18:00LavalFC Annecy
18:00QuevillyAuxerre
18:00TroyesParis FC
18:00ValenciennesPau
 France Feminine Division 1
13:30Dijon WLe Havre W
13:00Guingamp WParis Saint Germain W
13:00Montpellier WLille W
 France National 2 - Group A
17:00AubagneCannes
17:00Bourgoin-JallieuHyeres
18:00ChamalieresAndrézieux
17:00Fréjus St-RaphaëlJura Sud Foot
17:00GrasseLe Puy
17:00ToulonOlympique d'Ales
14:00Toulouse IIThonon Évian
 France National 2 - Group B
17:00AngoulêmeAngers SCO II
17:30Avoine OCCLa Roche VF
17:00BloisSt-Pryvé St-Hilaire
17:00LibourneRomorantin
17:00SaumurBergerac Perigord
17:00TrelissacBourges Foot 18
17:00Vendee Les HerbiersParis 13 Atletico
 France National 2 - Group C
17:00AubervilliersLorient II
17:00ChâteaubriantRacing Colombes 92
17:00Dinan LéhonVire
17:00US GranvilleSaint-Malo
 France National 2 - Group D
17:00Bourg PeronnasFeignies-Aulnoye
17:00ColmarHaguenau
17:00CreteilMâcon
17:00Fleury 91Auxerre II
17:00Furiani-AglianiBiesheim
17:00Olympique St QuentinWasquehal
17:00Racing BesançonBobigny
 France National 3 - Group A
17:00BeziersCorte
17:00Cannet RochevilleFos
13:30Gallia LuccianaAgde
17:00IstresCagnes-Le Cros
17:00Olympique Marseille IISt Clément Montferrier
17:00Rousset-Ste VictoireArdziv
19:00Stade BeaucairoisMontpellier II
 France National 3 - Group B
18:00Alberes ArgelèsColomiers
18:00Anglet GenetsOnet-le-Château
17:00BlagnacCanet Roussillon
17:30CastanetSaint-Estève Perpignan
18:00Lege-Cap-FerretSaint-Paul Sport
 France National 3 - Group C
17:00ChâtelleraultBourges Foot 18 II
17:00Ouest TourangeauMontlouis
17:00PoitiersChauvigny
17:00ToursChambray
 France National 3 - Group D
18:00ChaurayUSSA Vertou
17:00FC ChallansSt-Philbert Gd Lieu
17:00La ChâtaigneraieNiort II
18:00Les SablesAncienne Château-Gontier
17:00Nantes IILe Poiré sur Vie
17:00SabléVendée Fontenay
17:00Saint-Nazaire AFLaval II
 France National 3 - Group E
17:00Drapeau FougeresRennes II
17:00LannionVitre
17:00Pontivy GSIErgué-Gaberic
17:00Saint-Colomban LocminéPlabennec
17:00Saint-Pierre MilizacVannes
17:00Stade Briochin IIStade Pontivy
17:00TA RennesCPBB Rennes
 France National 3 - Group F
15:00Caen IIChatou
17:30Caen PTTVillers Houlgate CF
17:00Dives-CabourgAG Caennaise
17:00FlersLe Havre II
17:00Saint-Lô MancheOissel
 France National 3 - Group H
17:00BalagneVitry
17:00Linas-MontlherySt Maur Lusitanos
17:00Neuilly sur MarneBastia II
17:00Orléans IISaran Municipal
 France National 3 - Group I
17:00Belfort ASMThionville Lusitanos
17:00Métropole TroyenneSarre Union
17:00Raon l'EtapeStrasbourg II
16:00Reims IIPrix-lès-Mézières
15:00Strasbourg KoenigshoffenThaon
 France National 3 - Group J
17:00Jura DoloisPontarlier
18:00La ChapelleBesançon
17:00Louhans-CuiseauxSochaux II
17:30Moulins-Yzeure Foot 03Rumilly Vallières
17:00SelongeyASPTT Dijon
17:00Union CosnoiseGueugnon
17:00VesoulDijon II
 France National 3 - Group K
17:00Ain SudEspaly-Saint-Marcel
17:00Clermont IIChassieu Décines
17:30Hauts LyonnaisOlympique Lyonnais II
17:00Lyon DuchereLimonest
17:00Olympique de ValenceSaint-Étienne II
17:00SO ChamberyFeurs
17:00VaulxSaint-Priest
 France National 3 - Group G
17:30CompiègneOlympique Marcquois
14:00Croix Football ICSt Ouen l'Aumône
17:00DrancyVimy
17:00L'Entente SSGChantilly
17:00Le Pays du ValoisValenciennes II
16:00Lens IISaint-Amand
17:30Pays de CasselLille II
 Georgia Erovnuli Liga 2
13:00Aragvi DushetiKolkheti Khobi
13:00GarejiSioni
16:00Locomotive TbilisiRustavi
16:00SpaeriShturmi
13:00WIT GeorgiaDinamo Tbilisi II
  Germany 2. Bundesliga
12:00Holstein KielVfL Osnabruck
12:00SC Paderborn 07Karlsruher
19:30SchalkeNurnberg
12:00Wehen WiesbadenFortuna Dusseldorf
  Germany 3. Liga
13:00Dortmund IIFC Ingolstadt 04
13:00FC Viktoria KolnHallescher FC
15:30SaarbruckenSV Sandhausen
13:00SSV UlmPreussen Munster
13:00UnterhachingVfB Lubeck
13:00VerlErzgebirge Aue
  Germany Frauen Bundesliga
11:00Freiburg WWolfsburg W
13:00Leverkusen WEintracht Frankfurt W
 Germany Regionalliga - Bayern
13:00Augsburg IIAnsbach
13:00FC Schweinfurt 05Illertissen
13:00Nürnberg IIBurghausen
13:00Schalding-HeiningGreuther Fürth II
13:00VilzingBuchbach
13:00Wurzburger KickersSV Tuerkguecue Ataspor
 Germany Regionalliga - Nord
13:00Holstein Kiel IISSV Jeddeloh
14:00MeppenTSV Havelse
13:30Spelle-VenhausVfB Oldenburg
 Germany Regionalliga - Nordost
12:00Chemnitzer FCAltglienicke
13:00ErfurtLokomotive Leipzig
12:00Viktoria BerlinBFC Dynamo
 Germany Regionalliga - SudWest
13:00AalenSchott Mainz
13:00BalingenHoffenheim II
13:00Eintracht Frankfurt IIBarockstadt Fulda-Lehn.
13:00Hessen KasselFC-Astoria Walldorf
13:00SteinbachFSV Frankfurt
13:00TuS KoblenzSGV Freiberg
 Germany Regionalliga - West
13:00Alemannia AachenRot Weiss Ahlen
13:00Fortuna Düsseldorf IIDüren Merzenich
13:00Fortuna KolnFC Bocholt
13:00Lippstadt 08Schalke 04 II
13:00Rot-Weiss OberhausenBorussia M'gladbach II
13:00WiedenbrückKöln II
13:00Wuppertaler SVFC Gutersloh
 Germany U19 Bundesliga
12:00Augsburg U19Karlsruher SC U19
10:00Bochum U19Köln U19
10:00Carl Zeiss Jena U19Eintracht Braunsch U19
10:00Fortuna Düsseldorf U19Borussia Dortmund U19
14:00Greuther Fürth U19Hoffenheim U19
13:00Hamburger SV U19Hertha BSC U19
09:30Kaiserslautern U19Bayern München U19
10:00Mainz 05 U19Eintracht Frankf U19
12:00Paderborn U19Viktoria Köln U19
12:00RB Leipzig U19Dynamo Dresden U19
10:00Schalke 04 U19Wuppertaler SV U19
10:00St. Pauli U19Union Berlin U19
11:30Stuttgart U19Heidenheim U19
12:00Verl U19Borussia M'bach U19
13:00Werder Bremen U19Meppen U19
12:00Wolfsburg U19Hansa Rostock U19
 Germany Oberliga - Schleswig-Holstein
12:30BordesholmTSB Flensburg
14:00HohenwestedtWeiche Flensburg II
13:00Nordmark SatrupEckernförder SV
13:30Preußen ReinfeldSV Eichede
13:00TodesfeldeHeider SV
 Germany Oberliga - Hamburg
13:00TürkiyeDuneberg
12:00Tus DassendorfHalstenbek-Rellingen
 Germany Oberliga - Niedersachsen
15:00Atlas DelmenhorstEintracht Celle
14:00Ramlingen / EhlershausenMeppen II
14:00VfL OldenburgKickers Emden
 Germany Oberliga - Bremen
13:00Brinkumer SVAumund-Vegesack
12:00BTS NeustadtOSC Bremerhaven
12:00Vatan SportGeestemünde
 Germany Oberliga - Hessen
13:001960 HanauVfb Marburg
14:00Bayern AlzenauFriedberg
13:00DietkirchenSV Steinbach
14:00FC 1906 ErlenseeEddersheim
13:00FC GießenEintracht Stadtallendorf
14:00WaldgirmesHünfelder SV
15:00WeidenhausenFernwald
 Germany Oberliga - Niederrhein
15:00SF HambornUnion Nettetal
 Germany Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar
14:30AuersmacherAlemannia Waldalgesheim
17:00BitburgSv Morlautern
14:30DudenhofenCosmos Koblenz
14:30KarbachQuierschied
14:30PfeddersheimBaumholder
13:00PirmasensTuS Koblenz
 Germany Oberliga - Baden-Württemberg
13:00BacknangOffenburger FV
14:30FC 08 VillingenEssingen
13:00Göppinger SVFV Ravensburg
13:00HollenbachNormannia Gmünd
15:00MutschelbachFC Holzhausen
14:30OberachernFC Nottingen
14:30ReutlingenDenzlingen
14:30VfR MannheimBissingen
 Germany Oberliga - Nordost-Nord
13:00Rostocker FCOptik Rathenow
13:00RSV EintrachtAnker Wismar
13:00Tennis BorussiaTasmania Berlin
 Germany Oberliga - Nordost-Süd
13:00ArnstadtEinheit Wernigerode
13:00FC GrimmaPlauen
13:00Union SandersdorfEinheit Rudolstadt
 Germany Oberliga - Bayern Nord
14:00ASV NeumarktATSV Erlangen
15:00CoburgCham
13:00Ingolstadt IIBayern Hof
 Germany Oberliga - Bayern Süd
13:00DachauGarching
13:00DeisenhofenSchwaben Augsburg
14:00GundelfingenIsmaning
13:00Kottern1860 München II
13:00LandsbergSonthofen
14:30NordlingenErlbach
15:00PipinsriedHeimstetten
  Ghana Premier League
19:00Hearts of OakKarela
 Gibraltar Premier Division
18:30College 1975Lincoln Red Imps
15:30Europa FCLions Gibraltar
  Greece Super League 1
17:30GianninaAsteras Tripoli
18:00KifisiaPanetolikos
13:00PanserraikosOFI
15:30Volos NFCAtromitos
 Greece Gamma Ethniki - Group 1
14:00VeriaKavala
 Greece Gamma Ethniki - Group 3
14:00Asteras VarisAfantou
 Guadeloupe Division d'Honneur
21:00Amical ClubJuventus Sainte-Anne
21:00La GauloiseSiroco Les Abymes
01:30MoulienGosier
 Guatemala Primera Division
18:00Universidad San CarlosMictlán
 Guatemala Liga Nacional
22:45MixcoCobán Imperial
21:00MunicipalXinabajul
 Guinea Ligue 1
17:00SéquenceWakirya
 Honduras Liga Nacional
00:00Real SociedadCD Marathon
 Hong-Kong Premier League
08:00EasternResources Capital
08:00Southern DistrictRangers
  Hungary NB I
16:00DebrecenKecskemeti TE
13:30Kisvarda FCUjpest
18:30Paksi FCVideoton
 Hungary NB III - Northwest
10:00Gyirmót IIKelen
 Iceland Úrvalsdeild
15:00BreidablikVestri
16:00KA AkureyriHafnarfjordur
 Iceland Cup
14:00ÁrborgÁrbær
15:00GrottaNjardvik
17:00Höttur / HuginnVölsungur
15:00IBV VestmannKFG
14:00KÁ HafnarfjördurRB
16:00KHFjolnir
16:30KVIR Reykjavik
14:00Leiknir R.Afturelding
13:00TindastóllMagni
15:00Vængir JúpitersThrottur Reykjavik
17:00ÆgirHaukar
  India Indian Super League
15:00NorthEast UtdOdisha FC
 India I-League
13:30MohammedanDelhi FC
10:00Real KashmirNamdhari
12:00Sreenidi DeccanShillong Lajong
 Iraq Iraqi League
16:00Al KahrabaaErbil
16:00Al Quwa Al JawiyaNaft Maysan
16:00Al ShortaAl Minaa Basra
16:00KarbalaAl Talaba
16:00NewrozZakho
  Ireland First Division
19:30LongfordBray
  Israel Ligat Ha'al
13:30Beitar JerusalemHapoel Hadera
18:00Hapoel Tel AvivHapoel Petah Tikva
15:45Maccabi HaifaBnei Sakhnin
 Israel Liga Alef
01:00Tzeirey TaibeTzeirei Umm al-Fahm
  Italy Serie B
13:00CittadellaAscoli
13:00ComoBari
15:15CosenzaPalermo
13:00CremoneseTernana
15:15LeccoReggiana
15:15ParmaSpezia
13:00PisaFeralpisalo
13:00SampdoriaSudtirol
  Italy Serie C - Girone A
15:15AlbinoleffeRenate
17:30AlessandriaPro Patria
17:30NovaraLegnago Salus
19:45PadovaAtalanta II
17:30Pro SestoLumezzane
17:30TrentoPro Vercelli
19:45Virtus VeronaPergolettese
  Italy Serie A Women
14:00Sassuolo WInter Milano W
 Italy Campionato Primavera - 1
10:00Cagliari U19Atalanta U19
12:00Frosinone U19Genoa U19
12:00Juventus U19Roma U19
10:00Milan U19Empoli U19
14:00Verona U19Monza U19
 Italy Campionato Primavera - 2
11:30Alessandria U19Sudtirol U19
10:00Ascoli U19Monopoli U19
14:00Bari U19Virtus Entella U19
10:00Benevento U19Ternana U19
13:30Crotone U19Napoli U19
14:00FeralpiSalò U19Cittadella U19
14:00Padova U19Reggiana U19
12:00Palermo U19Pisa U19
14:00Parma U19AlbinoLeffe U19
14:00Perugia U19Cesena U19
14:00Renate U19Brescia U19
14:00Salernitana U19Pescara U19
14:00SPAL U19Como U19
10:00Spezia U19Cosenza U19
14:00Venezia U19Cremonese U19
14:00Vicenza U19Udinese U19
  Italy Serie C - Girone C
15:15BrindisiASD Sorrento
15:15MonterosiGiugliano
17:30PotenzaFoggia
  Japan J1 League
08:00Tokyo VerdyFC Tokyo
24Machida Zelvia0‑0Vissel Kobe
25Cerezo Osaka0‑0Kawasaki Frontale
25Kashima Antlers0‑0Kyoto Sanga
64Fukuoka1‑1Sanfrecce Hiroshima
65Jubilo Iwata0‑1Nagoya Grampus Eight Red Card
67Albirex Niigata0‑1Sapporo
67Yokohama FM2‑1Shonan
  Japan J2 League
08:00Ehime FCKagoshima United
08:00Iwaki FCShimizu S-Pulse
63JEF United Chiba1‑1Oita Trinita
64Mito Hollyhock1‑1Tochigi SC
64V-Varen Nagasaki4‑0Tokushima Vortis
65Vegalta Sendai2‑0Montedio Yamagata
  Japan J3 League
67Nara Club2‑0Matsumoto Yamaga
67SC Sagamihara1‑0Fukushima United
 Japan Japan Football League
05:00HondaHonda Lock
05:00Sony SendaiKochi United
05:00Tochigi CityUrayasu
 Kazakhstan Cup
10:00AtyrauSD Family
14:00Kairat AlmatyArys
10:00KaisarTobol Kustanai
12:00ZhenysFC Astana
  Kenya FKF Premier League
13:00BandariBidco United
11:00HomeboyzKariobangi Sharks
14:00KCBKenya Police
11:00Nairobi City StarsMurang'a SEAL
13:00Nzoia SugarGOR Mahia
13:00SofapakaUlinzi Stars
 Kenya Super League
13:00 Mwatate UnitedMCF
13:00Kisumu All StarsVihiga United
  Kosovo Superliga
14:00Drita GjilanLiria Prizren
14:00FeronikeliBallkani
14:00PrishtinaSC Gjilani
 Latvia 1. Liga
17:00Riga FC IISuper Nova
16:00SmilteneLeevon / PPK
12:00Valmiera IITukums II
 Latvia Virsliga
16:00FS JelgavaFK Auda
14:00GrobiņaMetta / LU
 Lebanon Premier League
14:00Al Ahli NabatiyaAl Hikma
14:00RacingAl Nejmeh
14:00Shabab Al GhaziehTripoli SC
14:00Tadamon SourShabab Al Sahel
 Lesotho Premier League
14:00LDFLiphakoe
14:00LinareLikila United
14:00LMPSLCS
14:00Naughty BoysBantu
 Lithuania 1 Lyga
17:00BFANevėžis
14:00Ekranas PanevezysNeptūną Klaipėda
15:00FA Šiauliai IIBe1 NFA
11:00GarliavaBabrungas
12:00MinijaTauras
 Lithuania A Lyga
15:00FK SuduvaHegelmann Litauen
13:00TransINVEST VilniusBanga
 Macao Primeira Divisão
10:00BenficaMonte Carlo
08:00Cheng FungSporting Macau
 Macedonia Second League
14:00Bashkimi KumanovoKaraorman
14:00Besa DobërdollSkopje
14:00FK BelasicaSasa
14:00FK PobedaKozuv Gevgelija
14:00OhridNovaci
14:00OsogovoDetonit Plachkovica
14:00PelisterAresimi
14:00TeteksVardar Negotino
  Malawi Super League
13:30CIVO UnitedDedza Dynamos
13:30Ekwendeni HammersBaka City
13:30MAFCOKamuzu Barracks
13:30Nyasa Big BulletsMighty Tigers
 Mali Première Division
17:15COBBakaridjan
17:15US BougoubaUSFAS Bamako
 Malta Challenge League
13:00Senglea AthleticZurrieq
15:30St. AndrewsAttard
13:00Swieqi UnitedLija Athletic
15:30Zabbar St. PatrickMelita
 Malta Premier League
13:00FlorianaMosta
15:15Gzira United FCHamrun Spartans
 Mauritania Premier League
18:00NouadhibouNouakchott King's
 Mauritius Mauritian League
12:30ASPL 2000Petite Rivière Noire
12:30ASVPCercle de Joachim
12:30Entente Boulet RougePamplemousses
  Mexico Liga MX
00:00CF PachucaGuadalajara
FTRed Card Club Queretaro0‑2Mazatlan FC
FTNecaxa2‑0Santos Laguna
FTPuebla0‑1Cruz Azul
 Mexico Liga MX Femenil
19:00Pumas UNAM WGuadalajara W
 Mexico Liga Premier Serie A
23:00CDS Tampico MaderoInter Playa del Carmen
03:00Chihuahua FCOrgullo Reynosa
23:00ColimaAtlético Saltillo
00:00EscorpionesDeportiva Venados
00:00Inter de QuerétaroAguacateros de Peribán
18:00Leones NegrosSCD Durango
00:00Mexicali FCUA Zacatecas
00:00Mineros de FresnilloLos Cabos United
19:00San Juan de AragónYalmakan
23:00Tritons VallartaCimarrones de Sonora II
FTTecos6‑0Calor de San Pedro
 Mexico Liga Premier Serie B
23:00Artesanos MetepecDeportivo Dongu
19:00Atlético PachucaDeportivo Ayense
23:00CDMAguacateros CDU
19:00ChilpancingoCiervos
23:00ZitacuaroChilangos
45Poza Rica1‑1Cañoneros Marina
 Mexico U23 League
16:00Club America U23Toluca U23
16:00Monterrey U23Tigres UANL U23
16:30Pachuca U23Guadalajara U23
  Moldova Super Liga
13:00Dacia BuiucaniMilsami Orhei
14:00SaxanFC Floresti
16:00Sheriff TiraspolZaria Balti
14:00Spartanii SelemetSperanta Drochia
 Moldova Liga 1
14:00Dinamo-AutoIskra-Stal Ribnita
14:00Olimp ComratFCM Ungheni
 Mongolia Premier League
09:15BavariansDeren
12:15UlaanbaatarKhovd
 Montenegro First League
13:00Arsenal TivatSutjeska
17:00Buducnost PodgoricaRudar
16:00JedinstvoJezero
18:00MornarMladost DG
17:00PetrovacFK Decic
 Montenegro Second League
16:00BokeljLovćen
17:00KomIskra-Stal Ribnita
17:00Mladost LješkopoljeIgalo
15:30Otrant-OlympicInternacional Podgorica
  Morocco Botola Pro
19:00FUS RabatUTS Rabat
21:00Hassania AgadirMouloudia Oujda
17:00Maghreb FesYoussoufia Berrechid
19:00Wydad ACFAR Rabat
 Morocco Botola 2
17:00CA KhenifraDHJ El Jadida
17:00CODM MeknèsAS Salé
17:00Ittifaq MarrakechUSM Oujda
17:00Olympique DcheïraKawkab Marrakech
  Netherlands Eredivisie
20:00Almere CitySparta Rotterdam
17:45AZ AlkmaarWaalwijk
15:30PSV EindhovenVitesse Arnhem
 Netherlands Derde Divisie - Saturday
14:30DEMHoogeveen
13:30DovoHarkemase Boys
14:00HSV ODIN 59Kampong
14:00IjsselmeervogelsHsc 21
13:30RijnvogelsEemdijk
14:00Sparta NijkerkHercules
13:30StaphorstSC Genemuiden
14:00URKDVS 33 Ermelo
14:30VVSBRKAV Volendam
 Netherlands Derde Divisie - Sunday
17:00AWCHoek
13:30BarendrechtBaronie
17:00MeerssenGVV Unitas
18:00OJC RosmalenGemert
14:00Sportlust '46TOGB
13:30SteDoCoGroene Ster
17:00UNAKloetinge
 Netherlands Tweede Divisie
13:30ACVSVV Scheveningen
14:00AFC AmsterdamSparta Rotterdam II
14:00Almere City IIGVVV Veenendaal
13:30Excelsior MaassluisRijnsburgse Boys
13:30FC LisseADO '20
13:30HHCDe Treffers
14:30KatwijkKoninklijke HFC
14:00Kozakken BoysSpakenburg
13:30NoordwijkQuick Boys
 Netherlands U21 Divisie 1
14:00Cambuur U21Groningen U21
13:45De Graafschap U21Go Ahead Eagles U21
14:00Feyenoord U21Twente / Heracles U21
13:45NEC U21PEC Zwolle U21
 Netherlands U18 Divisie 1
13:30PSV U18Ajax U18
13:30Utrecht U18Groningen U18
11:00Vitesse U18Feyenoord U18
14:00Willem II U18AZ U18
 New-Zealand National League - Central
03:30MiramarWestern Suburbs
04:00PetoneIsland Bay United
04:45Wellington OlympicWaterside Karori
 New-Zealand National League - Northern
04:00Bay OlympicBirkenhead United
04:00East Coast BaysHamilton Wanderers
04:00Eastern Suburbs BrisbaneManurewa
06:00Melville UnitedAuckland United
04:00Western SpringsTauranga City United
 New-Zealand National League - Southern
03:45Christchurch UnitedUniversities
01:30Dunedin City RoyalsFerrymead Bays
03:00Selwyn UnitedNelson Suburbs
03:45Twenty 11Nomads United
 Nicaragua Primera Division
22:00H&H ExportWalter Ferretti
00:00JalapaManagua
23:00UNAN ManaguaDeportivo Ocotal
  Nigeria NPFL
16:00Bendel InsuranceKano Pillars
15:00Doma UnitedRemo Stars
16:00Enugu RangersAbia Warriors
  Northern-Ireland Championship
15:00ArdsNewington F.C.
15:00Ballinamallard UtdDergview
14:00Ballyclare ComradesKnockbreda
15:00DundelaBangor
15:00Institute FCAnnagh United
15:00PortadownHarland & Wolff Welders
  Northern-Ireland Premiership
15:00Carrick RangersBallymena
15:00ColeraineGlentoran
17:30LarneCliftonville
15:00LoughgallGlenavon
15:00Newry City AFCDungannon Swifts
 Northern-Ireland Premier Intermediate League
15:00Banbridge TownLimavady United
15:00DollingstownQueens University
15:00Lisburn DistilleryTobermore United
15:00PsniCoagh United
15:00RathfrilandPortstewart
15:00Warrenpoint TownBallymacash Rangers
  Norway Eliteserien
17:00FredrikstadSarpsborg
 Norway 2. Division - Group 1
14:00LyseklosterVard
12:00Ørn HortenBrattvåg
 Norway 2. Division - Group 2
13:00JunkerenGrorud
14:00StrindheimSkeid
14:00Tromsdalen UilEidsvold
13:00Ull/KisaStrommen
 Norway Toppserien
14:00Åsane WRøa
15:45Brann WLyn W
14:00LillestromArna-Bjørnar W
14:00Rosenborg WStabæk W
14:00Vålerenga WKolbotn W
 Norway 3. Division - Girone 1
14:00ÅrdalLoddefjord
13:00FanaSandviken
14:00FloroBjarg
13:00Haugesund IIFrøya
13:00OsDjerv
13:00StordÅsane II
 Norway 3. Division - Girone 2
15:00BroddFram
13:00Start IIMandalskameratene
13:00VidarVigør
14:00VindbjartMadla
 Norway 3. Division - Girone 3
14:00FriggGamle Oslo
14:00KFUM IIOppsal
14:00NordstrandAsker
 Norway 3. Division - Girone 4
14:00MosjøenNardo
12:00OrklaStrømsgodset II
14:00SurnadalMelhus
14:00VerdalTrygg/Lade
 Norway 3. Division - Girone 5
15:30Kristiansund IIIF Ready
13:00LørenskogHødd II
 Norway 3. Division - Girone 6
17:00SkjervøyBrumunddal
 Norway 1. Division Women
14:00Arna-Bjørnar WViking FK
13:00Fortuna Ålesund WKIL / Hemne W
14:00Hønefoss WFyllingsdalen W
12:00Øvrevoll Hosle WTIL 2020 W
 Panama Liga Panameña de Fútbol
22:00Costa del EsteCD Arabe Unido
FTSan Francisco FC3‑1Independiente de La Chorrera
  Paraguay Division Profesional - Apertura
23:00OlimpiaTacuary
FTSportivo Trinidense1‑22 de Mayo
 Paraguay Division Intermedia
14:00Martin LedesmaAtlético Colegiales
14:00Sportivo CarapeguáFernando De La Mora
24Guairena FC0‑0Club Sp. San Lorenzo
 Peru Primera División
20:30Alianza AtleticoUnion Comercio
23:00FBC MelgarCarlos A. Mannucci
 Philippines PFL
13:30Garelli UnitedKaya
10:45StallionLoyola
08:00TaguigPhilippine Air Force
  Poland Ekstraklasa
16:30Puszcza NiepolomiceLech Poznan
19:00Rakow CzestochowaLegia Warsaw
14:00Stal MielecWidzew Lodz
  Poland I Liga
19:00Chrobry GlogowMiedz Legnica
14:00GKS KatowiceOdra Opole
16:30Wisla PlockWisla Krakow
 Poland II Liga - East
18:00Chojniczanka ChojniceHutnik Kraków
16:00KaliszSandecja Nowy Sacz
14:10Stal Stalowa WolaOlimpia Elbląg
 Poland Central Youth League
15:00Arka Gdynia U19Warta Poznań U19
11:00Cracovia U19Korona Kielce U19
11:00Lech Poznań U19Jagiellonia U19
10:00Odra Opole U19Legia Warszawa U19
14:00Polonia Warszawa U19Zagłębie Lubin U19
11:00Wisła Kraków U19Górnik Zabrze U19
 Poland III Liga - Group 1
11:00Concordia ElblągLechia T. Mazowiecki
15:00GKS BelchatowPogoń Grod. Mazowiecki
11:00Jagiellonia IIŁomża
15:00Legionovia LegionowoVictoria Sulejówek
14:00Olimpia ZambrówUnia Skierniewice
15:00Pelikan ŁowiczSwit
13:00WikielecWarta Sieradz
 Poland III Liga - Group 2
11:00Cartusia KartuzyPolonia Środa
14:00Elana ToruńLuzino
14:00Flota ŚwinoujścieGedania Gdansk
15:00Pogoń Nowe SkalmierzyceStargard Szczeciński
13:30Pogoń Szczecin IIVineta Wolin
15:00Starogard GdańskiZawisza Bydgoszcz
 Poland III Liga - Group 3
15:00Carina GubinRekord Bielsko-Biała
12:00Goczałkowice ZdrójRaków Częstochowa II
11:00Górnik Zabrze IIGornik Polkowice
16:00Gwarek Tarnowskie GóryKluczbork
11:00Odra Bytom OdrzańskiPawłowice Śląskie
14:00Starowice DolneLechia Zielona Góra
13:00Unia Turza ŚląskaStilon Gorzów
14:00Warta GorzówŚląsk Wrocław II
 Poland III Liga - Group 4
12:00Avia ŚwidnikSiarka Tarnobrzeg
15:00Chełmianka ChełmCzarni Połaniec
14:00Garbarnia KrakówStar Starachowice
14:30KSZO 1929Wisłoka Dębica
13:00Orlęta Radzyń PodlaskiWieczysta Kraków
16:00Podlasie Biała PodlaskaPodhale Nowy Targ
15:00Unia TarnowSokół Sieniawa
15:00Wiślanie JaśkowiceKarpaty Krosno
 Poland Ekstraliga Women
12:15Medyk Konin WGKS Katowice W
  Portugal Primeira Liga
20:30Estoril-PraiaBraga
18:00PortoFamalicao
15:30Vitoria GuimaraesFarense
  Portugal Segunda Liga
11:00BelenensesAcademico de Viseu
15:30Benfica BAVS
14:00LeiriaProzis-Vilaverdense
15:30TondelaPenafiel
 Portugal Liga 3
15:001º DezembroPêro Pinheiro
17:30AcademicaFelgueiras 1932
15:00AmoraCaldas
15:00Atlético CPAlverca
11:00Braga BVarzim
17:00Sporting Lisbon BOliveira Hospital
 Portugal 1a Divisão - Women
15:00Damaiense WOuriense
15:00Torreense WRacing Seixal
15:00Valadares Gaia WAlbergaria
 Portugal Júniores U19
11:00Academico Viseu U19SC Farense U19
11:00Alverca U19Lusitânia U19
16:00Beira Mar U19Academica U19
16:00Estoril U19Vitoria Setubal U19
15:00Famalicão U19Benfica U19
16:00Lusitania FC U19Chaves U19
15:00Pacos Ferreira U19Vizela U19
11:00Rio Ave U19Maritimo U19
11:00Sporting CP U19Sporting Braga U19
16:00Torreense U19Belenenses U19
 Qatar Second Division
16:30Al-KhorAl Mesaimeer
16:30Al-SailiyaAl Waab
  Romania Liga I
15:00FC VoluntariOtelul Galati
19:30Universitatea ClujPetrolul Ploiesti
 Romania Liga II
09:00ACS SirineasaTargoviste
09:00AlexandriaArges Pitesti
09:00Concordia ChiajnaSlatina
09:00CSA Steaua BucureştiProgresul Spartac
10:00CsikszeredaCorvinul Hunedoara
09:00CSM ReşiţaMetaloglobus
09:00Unirea DejDumbrăviţa
 Romania Liga 1 Feminin
11:00Farul Constanţa WCsikszereda MC
 Romania Liga III - Serie 1
15:00CSM BacăuFC Bacau
15:00Stiinta MiroslavaBucovina Rădăuţi
 Romania Liga III - Serie 2
15:00BrailaViitorul Şuţeşti
15:00FocşaniUnirea Braniştea
15:00Hamangia BaiaRâmnicu Sărat
15:00Sporting LieştiMetalul Buzău
15:00Voința LimpezișViitorul Ianca
 Romania Liga III - Serie 3
15:00Agricola BorceaCS Afumati
15:00AxiopolisRecolta Gheorghe Doja
15:00Gloria BăneasaVoluntari II
 Romania Liga III - Serie 4
15:00BlejoiCS Dinamo București
15:00Flacăra MoreniPăuleşti
15:00PlopeniPucioasa
15:00Popești-LeordeniDunărea 2020 Giurgiu
 Romania Liga III - Serie 5
15:00Olimpic CetateMuscelul Câmpulung Elite
15:00Olimpic ZărneştiKids Tâmpa Braşov
15:00Târgu SecuiescMunicipal Braşov
15:00Viitorul CuriţaCiucaş Tărlungeni
 Romania Liga III - Serie 6
15:00Oltul CurtişoaraPetrolul Potcoava
 Romania Liga III - Serie 7
15:00FiliaşiCetate Deva
15:00Viitorul ŞimianGhiroda şi Giarmata Vii
 Romania Liga III - Serie 8
15:00Gloria Lunca Teuz CermeiSocodor
15:00Peciu NouBihor Oradea
15:00Politehnica TimisoaraPhoenix Buziaș
15:00Șoimii LipovaIneu
 Romania Liga III - Serie 9
15:00ACS Mediaş 2022Universitatea Alba Iulia
15:00Unirea UngheniGloria Bistriţa
 Romania Liga III - Serie 10
15:00Crişul SântandreiSCM Zalău
15:00CSM Satu MareSighetu Marmaţiei
12:00Olimpia MCMXXIMinerul Ocna Dej
15:00Victoria CareiMinaur Baia Mare
  Russia Premier League
14:30Akhmat GroznyBaltika
15:00FC KrasnodarZenit St Petersburg
17:30Lokomotiv MoscowCSKA Moscow
12:00SochiSpartak Moscow
  Russia First League
14:00Chornomorets OdesaAkron Tolyatti
15:00FC KhimkiShinnik
14:00Volgar AstrakhanTyumen
24Yenisey Krasnoyarsk2‑0Alania Vladikavkaz
 Russia Second League - Group 3
12:00RyazanFK Spartak Tambov
 Russia Second League - Group 1
13:00Angust NazranAstrakhan
14:00DruzhbaKuban Kholding
15:00Legion DynamoFK Pobeda
15:00Rubin YaltaDynamo Makhachkala II
13:00Spartak NalchikSevastopol
14:00Stroitel Kamensk-Shakht.Forte Taganrog
 Russia Second League - Group 2
11:00Chertanovo MoscowRodina Moskva III
12:00Dinamo Moskva IIZenit 2
13:00Dinamo St. PetersburgLuki-Energiya
12:30Yenisey IIZnamya Truda
 Russia Second League - Group 4
14:30Akron IIDinamo Kirov
11:00AmkarVolna Nizhegorodskaya
13:00Lada TolyattiKrylya Sovetov II
13:00NostaDinamo Barnaul
13:00Orenburg IIRubin Kazan 2
09:00Ural IIUralets Nizhnyi Tagil
 Russia Second League A - Spring Season Silver
12:00KalugaDinamo Bryansk
12:30Khimik DzerzhinskIrtysh Omsk
14:00Mashuk-KMVAvangard Kursk
12:00Tekstilshtik-TelekomSpartak Kostroma
10:00Torpedo MiassVolga Ulyanovsk
 San-Marino Campionato
14:00PennarossaFolgore Falciano
14:00S.S. CosmosLibertas
14:00San Marino AcademyMurata
14:00Tre FioriTre Penne
  Scotland Football League - Highland League
15:00BrechinForres Mechanics
15:00Brora RangersBanks O'Dee
15:00Buckie ThistleDeveronvale
15:00Formartine UnitedRothes
15:00HuntlyNairn County
15:00Inverurie Loco WorksClachnacuddin
15:00LossiemouthTurriff United
15:00Strathspey ThistleFraserburgh
15:00Wick AcademyKeith
  Scotland Football League - Lowland League
15:00AlbionCivil Service Strollers
15:00CowdenbeathGretna 2008
15:00Cumbernauld ColtsEdinburgh Uni
15:00East KilbrideBerwick
15:00East StirlingCeltic II
15:00Gala FairydeanCaledonian Braves
15:00Linlithgow RoseTranent Juniors
15:00Stirling UniversityBSC Glasgow
 Senegal Ligue 1
17:30DiambarsStade de Mbour
17:30DSCJamono Fatick
 Serbia Prva Liga
15:00Jedinstvo UbDubočica
15:00MacvaOFK Beograd
15:00Semendrija 1924Radnički Sr. Mitrovica
15:00Sloboda UziceGrafičar
 Serbia Srpska Liga - Belgrade
15:00Buducnost DobanovciPolet Dorćol
10:00Prva IskraTeleoptik
15:00Stepojevac VagaSindjelic Beograd
 Serbia Srpska Liga - Vojvodina
15:301. Maj RumaOmladinac NB
15:30Backa PalankaJedinstvo Stara Pazova
15:30Radnički ZrenjaninFK Becej
15:30Zeleznicar InđijaBorac Šajkaš
 Serbia Srpska Liga - East
15:00Djerdap KladovoSinđelić
15:00FK TrayalŽitorađa
15:00Jedinstvo KruševacDunav Prahovo
15:00MeševoJedinstvo Paraćin
15:00Pčinja TrgovišteRadnicki Pirot
15:00Radnički SvilajnacSFS Borac
 Serbia Srpska Liga - West
15:00Budučnost KrušikLoznica
15:00FAPTutin
15:00Sloga Petrovac na MlaviTakovo
15:00Sloga PožegaVrelo Sport
  Slovakia Super Liga
17:00AS TrencinZlate Moravce
17:00Dukla Banska BystricaZemplin
17:00FC KosiceMFK Skalica
14:30Slovan BratislavaDunajska Streda
 Slovakia 2. liga
15:00PúchovSpišská Nová Ves
15:00Slavoj TrebišovHumenné
15:00Tatran Lip MikulasPovažská Bystrica
 Slovakia 3. liga - West
15:30Baník Lehota p.VtáčnikomPodkonice
15:30Lokomotíva ZvolenHamsik Academy
15:30Slovan Duslo ŠaľaJednota Bánová
 Slovakia 3. liga - East
15:00LipanyNámestovo
15:00Novohrad LučenecSvidník
15:00Stará ĽubovňaPartizán Bardejov
15:00Vranov nad TopľouRimavská Sobota
 Slovakia I Liga - Women
10:00Ružomberok WDukla Banská Bystrica W
18:00Spartak Myjava WSpartak Trnava W
15:00Tatran Prešov WPetržalka W
13:30Trenčín WGFC Topoľčany
  Slovenia 1. SNL
14:00RogaskaNK Celje
 Slovenia 2. SNL
14:30BistricaPrimorje
16:15GoricaTriglav Kranj
16:00IlirijaFužinar
 South-Africa Cup
17:00AmazuluOrlando Pirates
14:00Stellenbosch FCSupersport United
 South-Africa Diski Challenge
09:00Golden Arrows U23Cape Town City U23
09:00Kaizer Chiefs U23Polokwane City U23
  South-Korea K League 1
08:30Jeju United FCGimcheon Sangmu
08:30Ulsan HyundaiGangwon FC
68FC Seoul2‑1Pohang Steelers
70Jeonbuk Motors1‑0Gwangju FC
  South-Korea K League 2
08:30Bucheon FC 1995Seongnam FC
08:30Busan I ParkFC Anyang
70Gyeongnam FC0‑1Cheongju
 South-Korea K3 League
29Gimhae City1‑0Paju Citizen
69Daegu II0‑4Daejeon Korail
70Mokpo City2‑1Chuncheon FC
70Pocheon0‑0Changwon City
 South-Korea WK-League
64Gumi Sportstoto1‑0FC Seoul
65Boeun Sangmu2‑3Suwon FMC
67Changnyeong0‑1Gyeongju
  Spain Segunda División
15:15GijonFC Cartagena
20:00LevanteAmorebieta
17:30Real ValladolidEldense
 Spain Primera División Femenina
17:30Barcelona WVillarreal W
13:00Eibar WSevilla W
15:00Levante Las PlanasReal Betis W
11:00Real Sociedad WSporting Huelva W
  Spain Primera División RFEF - Group 1
19:00CD TeruelDeportivo de La Coruna
15:00CornellaCD Arenteiro
17:00FuenlabradaCF Rayo Majadahonda
17:00LeonesaReal Sociedad B
19:00Sestao RiverReal Union
  Spain Primera División RFEF - Group 2
15:00CD San FernandoCF Intercity
15:00CordobaAlcoyano
15:00Merida ADAlgeciras
 Spain Tercera División RFEF - Group 1
17:00BarbadásRápido Bouzas
17:00EstradenseAtlético Arteixo
16:30PolvorínViveiro
17:15SilvaSomozas
 Spain Tercera División RFEF - Group 3
17:00Atlético MinerosGuarnizo
16:00BezanaAtlético Albericia
17:30CD LaredoEscobedo
16:00ColindresSámano
18:00NavalCastro
16:45RevillaVelarde
 Spain Tercera División RFEF - Group 4
16:00AnaitasunaSCD Durango
19:30AñorgaDeportivo Alavés III
16:00Aurrerá OndarroaSD Leioa
15:30BeasainPasaia KE
17:30Club PortugaleteVitoria
17:30San IgnacioPadura
17:30UrdulizTouring
 Spain Tercera División RFEF - Group 5
16:00L'EscalaCastelldefels
 Spain Tercera División RFEF - Group 6
16:00AtzenetaCastellón II
15:00Elche IISilla
16:00TorrellanoSoneja
 Spain Tercera División RFEF - Group 7
16:00Alcobendas SportLeganés II
15:00Real Madrid IIITorrejón
 Spain Tercera División RFEF - Group 8
17:00Cristo AtléticoCultural Leonesa II
15:45Laguna de DueroPonferradina II
17:00VillaralboAtlético Tordesillas
 Spain Tercera División RFEF - Group 9
12:00CA MalaguenoAtlético Melilla
 Spain Tercera División RFEF - Group 10
17:30CartayaPuente Genil
 Spain Tercera División RFEF - Group 11
15:30ArenalAlaior
15:00CollerensePortmany
14:45FelanitxAlcúdia
15:00Inter ManacorSantanyí
 Spain Tercera División RFEF - Group 12
17:00HerbaniaAtlético Victoria
16:30Santa ÚrsulaLanzarote
12:30TamaraceiteSan Bartolomé
16:30Unión Sur YaizaGran Tarajal
 Spain Tercera División RFEF - Group 13
16:00Balsicas AtléticoUnión Molinense
15:30MontecasillasAlgar
 Spain Tercera División RFEF - Group 15
16:00Avance EzcabarteCantolagua
15:00Beti KozkorCortes
15:30Beti OnakLagunak
15:00BurladésArdoi
15:15OberenaHuarte
16:00Pena Sport FCSubiza
 Spain Tercera División RFEF - Group 16
16:30CasalarreinaVarea
16:00ComillasAlfaro
 Spain Tercera División RFEF - Group 17
16:00Belchite 97Atlético Monzón
15:30CD EbroCDJ Tamarite
15:30FragaAlmudévar
 Spain Tercera División RFEF - Group 18
15:15ConquenseAtlético Tomelloso
16:00VillacañasSan Clemente
 Spain Segunda División RFEF - Group 1
17:00Arandina CFReal Avila CF
17:30Ourense CFCoruxo
15:30VillalbésCayon
 Spain Segunda División RFEF - Group 2
15:30Athletic Bilbao BNáxara
18:00UteboUd Mutilvera
15:00Valle EgüésBarakaldo
 Spain Segunda División RFEF - Group 3
18:30BadalonaCerdanyola del Vallès
 Spain Segunda División RFEF - Group 4
15:00Cádiz IIOrihuela CF
16:00EsteponaCartagena LU II
16:00ManchegoClub Atletico Antoniano
 Surinam Eerste Divisie
21:30BrokiLeo Victor
00:00PVVRobin Hood
00:00VoorwaartsFC Inter Wanica
  Sweden Allsvenskan
14:00Mjallby AIFAIK Solna
16:30Vasteras SKHalmstads
 Sweden Superettan
14:00Landskrona BoisOddevold
14:00Varbergs BoisOstersunds FK
 Sweden Damallsvenskan
12:00Brommapojkarna WLinköping
14:00DjurgardensTrelleborg W
14:00HackenNorrköping W
14:00KIF ÖrebroHammarby IF
 Sweden Ettan - Norra
12:00PiteåAFC Eskilstuna
12:00Stockholm InternazionaleKarlberg
15:00United NordicSollentuna
12:00VasalundTäby
 Sweden Ettan - Södra
12:00Angelholms FFRosengård
15:00Jonkopings Sodra IFFalkenbergs
12:00OnsalaLjungskile SK
15:00TorslandaOlympic
 Sweden Division 2 - Norra Götaland
13:00GauthiodHerrestads
13:00KongahällaKumla
13:00Säffle SKLidköping
15:00Vänersborgs IFMotala
 Sweden Division 2 - Norra Svealand
15:00Dalkurd FFJärfälla
15:00FrankeEnköping
14:00SkiljeboGute
12:00Viggbyholms IKArlanda
 Sweden Division 2 - Norrland
11:00ÄlgarnaKiruna FF
18:00GottneLucksta
13:00IFK LuleåYtterhogdal
15:00SandviksFrösö
13:00TäfteåSkellefteå
15:00Team ThorenIFK Östersund
 Sweden Division 2 - Södra Svealand
15:00HaningeSylvia
15:00SmedbyHuddinge
 Sweden Division 2 - Västra Götaland
13:00AstrioLindome
11:00HittarpVästra Frölunda
12:00JonseredVarbergs GIF
13:00LaholmTord
12:00Landvetter ISHusqvarna
 Sweden Division 2 - Östra Götaland
13:00BergaIFK Hässleholm
12:00HögaborgSimrishamn
12:00ÖsterlenBalkan
 Sweden Elitettan
15:00Bollstanäs WKalmar W
12:00Eskilstuna UnitedJitex W
13:00Malmö FF WUmeå
13:00Sundsvall WGamla Upsala W
  Switzerland Super League
17:00GrasshoppersFC Lugano
17:00Lausanne SportsFC Zurich
19:30St GallenYverdon-Sport FC
 Switzerland Challenge League
17:00BadenFC Sion
17:00ThunBellinzona
 Switzerland 1. Liga Promotion
14:00Basel IICham
14:00Biel-BienneÉtoile Carouge
15:00BreitenrainBavois
15:00BrühlServette II
14:00Lugano IIDelémont
15:00Luzern IIBulle
15:00RapperswilSC Kriens
13:00Young Boys IISt. Gallen II
15:00Zürich IIParadiso
 Switzerland 1. Liga Classic - Group 1
16:30ChênoisCoffrane
16:00Grand-SaconnexEchallens
15:30La Chaux-de-FondsTerre Sainte
16:00MeyrinPully Football
14:00Sion IIMonthey
14:00Yverdon Sport IIVevey Sports
 Switzerland 1. Liga Classic - Group 2
14:00Black StarsBassecourt
15:00FC WohlenSchötz
16:00MuttenzDietikon
16:00RotkreuzLangenthal
 Switzerland 1. Liga Classic - Group 3
15:00Eschen / MaurenKosova
15:00HönggFreienbach
16:00MendrisioBalzers
15:00TaverneGossau
15:00TuggenLinth
15:00UzwilGrasshopper II
15:00Wettswil-BonstettenKreuzlingen
15:00YF JuventusWinterthur II
 Switzerland AXA Women’s Super League
16:00Basel WRapperswil Jona
16:00Grasshopper WThun
16:00Servette Chênois WZürich W
16:00St. Gallen WAarau
16:00Young Boys WLuzern W
 Switzerland 2. Liga Interregional - Group 1
16:00Collex-BossyPlan-les-Ouates
15:00EchichensRomontois
15:00Farvagny / OgozSignal
16:00LancyAmical Saint-Prex
15:00Martigny SportsDardania Lausanne
16:15Olympique de GenèveUGS
16:00Stade PayerneLa Tour / Le Pâquier
 Switzerland 2. Liga Interregional - Group 2
15:00BubendorfBesa Biel/Bienne
16:00Concordia LausanneDornach
16:00ErguëlBinningen
15:00LiestalPrishtina Bern
16:00PrattelnUeberstorf
16:00SchöftlandMuri-Gümligen
15:00Tavannes / TramelanAjoie-Monterri
 Switzerland 2. Liga Interregional - Group 3
16:00BuochsSursee
16:30Collina d'OroZofingen
17:00EmmenRed Star Zürich
16:00Gambarogno - ContoneBrunnen
17:00GoldauCham II
19:00LocarnoKickers Luzern
16:00Perlen-BuchrainZug
16:00UnterstrassAscona
 Switzerland 2. Liga Interregional - Group 4
15:00BülachChur 97
15:30Dardania St. GallenFrauenfeld
15:00ThalwilSV Schaffhausen
15:30UsterBazenheid
15:00WeesenWidnau
16:00Wil IIAdliswil
 Tajikistan Vysshaya Liga
12:00EskhataCSKA Pomir
14:00IstiqlolKhatlon
  Tanzania Ligi kuu Bara
12:00Geita Gold FCMtibwa Sugar
14:00Ihefu FCSimba SC
17:00Kagera SugarDodoma Jiji
14:00KitayosceJKT Tanzania
 Togo Championnat National
16:30Gbikinti BassarASKO de Kara
16:30KaraBarracuda
 Trinidad-And-Tobago Pro League
21:00Club SandoMorvant Caledonia United
23:00CunupiaCentral
  Tunisia Ligue 1
15:00AS MarsaUS Ben Guerdane
17:30Club AfricainStade Tunisien
17:30CS SfaxienES Sahel
15:00ES MetlaouiAS Soliman
15:00US TataouineCA Bizertin
 Tunisia Ligue 2
15:00CO MedenineJerba
15:00MoknineCS Chebba
15:00Stade GabesienES Zarzis
  Turkey Süper Lig
17:00Adana DemirsporKayserispor
14:00AnkaragucuGazisehir Gaziantep
17:00BesiktasSamsunspor
11:30KasimpasaKonyaspor
 Turkey 1. Lig
17:00AltayYeni Çorumspor
14:00BolusporUmraniyespor
11:30KeçiörengücüGenclerbirligi
 Turkey 2. Lig
13:00EroksporBursaspor
13:00İçel İdmanyurdu SporNazilli Belediyespor
13:00Karacabey BelediyesporAnkaraspor
13:00Menemen BelediyesporErzin Spor
13:00SarıyerDüzcespor
 Turkmenistan Ýokary Liga
12:00AşgabatBalkan
11:00EnergetikArkadag
13:00Köpetdag AşgabatAltyn Asyr
12:00MerwŞagadam
  Uganda Premier League
14:00Arua HillBright Stars FC
  Ukraine Premier League
11:00FC ObolonFC Minaj
16:00FC Rukh VynnykyKryvyi Rih
13:30OleksandriaDynamo Kiev
 Ukraine Persha Liga
12:30BukovynaHirnyk-Sport
10:30Inhulets PetroveEpitsentr Dunayivtsi
11:00Nyva TernopilChernihiv
10:00Podillya KhmelnytskyiMetalurh Zaporizhya
11:30Viktoriya MykolaivkaPrykarpattia
 Ukraine U19 League
10:00Vorskla U19Shakhtar Donetsk U19
10:00Zhytomyr U19Kolos Kovalivka U19
12:00Zorya Luhansk U19Chornomorets U19
  Uruguay Primera División - Apertura
01:00Boston RiverPenarol
01:00CA River PlateProgreso
21:30CerroFenix
01:00Club NacionalRampla Juniors
01:00DanubioCerro Largo
00:00Deportivo MaldonadoCerro Largo
01:00FenixWanderers
19:00ProgresoBoston River
01:00Racing MontevideoCerro
 Uruguay Segunda División
01:00Albion FCTacuarembo
01:00AtenasAtletico Torque
01:00CerritoColon
16:30ColonAtenas
01:00JuventudSud America
21:00La LuzJuventud
01:00OrientalUruguay Montevideo
01:00Plaza ColoniaRentistas
14:00RentistasCerrito
20:00Sud AmericaOriental
  USA Major League Soccer
21:45PortlandLos Angeles FC
  USA NWSL Women
00:00North Carolina Courage WPortland Thorns W
FTHouston Dash W1‑3Washington Spirit W
FTUtah Royals W0‑1Orlando Pride W
  USA USL Championship
00:00Indy ElevenCharleston Battery
21:00Loudoun UnitedMemphis 901
  USA USL League One
00:00Forward Madison FCRichmond Kickers
20Charlotte Independence0‑0Greenville Triumph SC
 USA NISA
22:00Savannah CloversMaryland Bobcats
 USA MLS Next Pro
22:00ChattanoogaFort Lauderdale CF
FTAustin II0‑1St. Louis City II
 Uzbekistan Cup
14:30AndijanDinamo Samarqand
11:00Lokomotiv BFKChigatoy
13:00Lokomotiv MoscowZaamin
12:00SurkhonOlympic
 Venezuela Primera División
00:00Angostura FCCD Hermanos Colmenarez
21:00Portuguesa FCEstudiantes de Merida FC
45Monagas SC0‑0Zamora FC
 Venezuela Segunda División
20:30Academia AnzoáteguiMaritimo
21:00Héroes de FalcónTrujillanos FC
20:30Real FronteraYaracuyanos FC
45Fundacion AIFI0‑0Nueva Esparta
  Wales Premier League
14:30Barry TownAberystwyth
14:30Cardiff MetropolitanThe New Saints
12:45Haverfordwest County AFCColwyn Bay
14:30NewtownCaernarfon Town
14:30Pontypridd UnitedPenybont
  Wales FAW Championship
13:30Abertillery BluebirdsAmmanford AFC
13:30Buckley TownGuilsfield FC
14:30Caerau ElyPontardawe Town
14:30Cwmbran CelticAbergavenny Town
14:30Goytre UnitedLlantwit Major
19:45Guilsfield FCHolywell Town
14:30Llandudno FCCaersws
17:15LlanelliBriton Ferry
14:30Llanidloes TownFlint Town United
14:30Mold AlexandraRuthin Town
  World Friendlies Clubs
11:00Tanjong PagarAlbirex Niigata S
 Zimbabwe Premier Soccer League
14:00Bikita MineralsBulawayo Chiefs
14:00Chicken InnGreen Fuel
14:00HerentalsManica Diamonds
14:00Ngezi PlatinumHighlanders

All kick-offs UK time

Back to top