The Fishy - Grimsby Town FC

Results (Sat 23‑Apr‑2022)

England flag England Premier League
FTArsenal3‑1 Man Utd
FTBrentford0‑0 Tottenham
FTLeicester0‑0 Aston Villa
FTMan City5‑1 Watford
FTNorwich0‑3 Newcastle
FTArsenal3‑1 Man Utd
FTBrentford0‑0 Tottenham
FTLeicester0‑0 Aston Villa
FTMan City5‑1 Watford
FTNorwich0‑3 Newcastle
England Championship
FTBirmingham2‑2 Millwall
FTBournemouth1‑1 Fulham
FTDerby1‑3 Bristol City
FTHull3‑0 Reading
FTLuton1‑1 Blackpool
FTPeterborough0‑1 Nott'm Forest
FTSheffield Utd1‑0 Cardiff
FTStoke1‑0 QPR
FTSwansea1‑1 Middlesbrough
FTWest Brom0‑0 Coventry
England League One
FTRed Card Accrington Stanley2‑1 Lincoln City
FTCharlton2‑0 Shrewsbury
FTCheltenham1‑2 Bolton
FTCrewe1‑1 Ipswich
FTDoncaster2‑0 Burton Albion
FTFleetwood Town1‑1 AFC Wimbledon
FTMK Dons2‑0 Morecambe
FTPortsmouth3‑1 Gillingham
FTRotherham2‑1 Oxford Utd
FTSunderland5‑1 Cambridge Utd Red Card
FTWigan1‑1 Plymouth
FTWycombe1‑0 Sheff Wed
England League Two
FTRed Card Barrow1‑0 Sutton Utd
FTBradford2‑1 Scunthorpe
FTBristol Rovers0‑0 Forest Green
FTExeter2‑0 Rochdale
FTHarrogate Town3‑0 Carlisle
FTHartlepool0‑3 Swindon
FTRed Card Leyton Orient2‑4 Northampton
FTMansfield2‑0 Crawley Town Red Card
FTOldham1‑2 Salford
FTStevenage2‑0 Tranmere
FTWalsall2‑0 Port Vale
England National League - North
FTBlyth Spartans1‑1Kidderminster
FTBoston Utd1‑3AFC Fylde
FTChester1‑0Farsley Celtic
FTChorley1‑0AFC Telford
FTDarlington0‑2Brackley
FTGuiseley2‑2Curzon Ashton
FTHereford3‑2Bradford PA
FTKettering1‑1Gateshead
FTLeamington1‑2Alfreton Town
FTSouthport1‑1Spennymoor Town
FTYork1‑1Gloucester
England National League - South
FTBillericay1‑2Bath City
FTChelmsford1‑1Slough Town
FTChippenham2‑0Dulwich Hamlet
FTDartford3‑1St Albans
FTDorking Wanderers7‑2Concord Rangers
FTHampton and Richmond2‑0Hungerford
FTHemel0‑4Maidstone United
FTOxford City1‑1Braintree Town
FTTonbridge Angels0‑1Ebbsfleet United
FTWelling2‑2Havant and Waterlooville
England Non League Div One - Isthmian North
FTAFC Sudbury2‑0Basildon United
FTFelixstowe & Walton United3‑0Coggeshall Town
FTGrays3‑2Maldon & Tiptree
FTGreat Wakering Rovers3‑1Dereham Town
FTHashtag United1‑2Canvey Island
FTHeybridge Swifts5‑2Bury Town
FTHullbridge Sports0‑0Aveley
FTRomford2‑3Witham Town
FTStowmarket Town0‑1Brentwood
FTTilbury0‑1Barking
England Non League Div One - Isthmian South
FTBedfont Sports1‑1Bracknell Town
FTBinfield1‑2Chipstead
FTChalfont St Peter0‑2Basingstoke
FTHanwell Town4‑1Guernsey
FTSouth Park4‑2Uxbridge
FTStaines Town1‑8Northwood
FTSutton Common Rovers1‑0Ashford Town (Middx)
FTThatcham Town0‑5Chertsey Town
FTWestfield3‑1Marlow
England Non League Div One - Southern Central
FTBideford4‑0Mangotsfield United
FTBristol Manor Farm2‑2Winchester City
FTEvesham Utd2‑0Larkhall Athletic
FTHighworth Town3‑3Willand Rovers
FTLymington Town0‑5Frome Town
FTPaulton Rovers1‑2Cirencester
FTPlymouth Parkway3‑0Cinderford
FTSholing1‑0Barnstaple Town
FTSlimbridge1‑3AFC Totton
England Non League Div One - Southern SW
FTAshford United1‑2Whitehawk
FTChichester City0‑2Ramsgate
FTCray Valley Paper Mills0‑1Faversham Town
FTHastings1‑2Sevenoaks Town
FTHaywards Heath Town1‑2VCD Athletic
FTHythe1‑1East Grinstead Town
FTPhoenix Sports0‑3Herne Bay
FTSittingbourne0‑2Corinthian
FTThree Bridges1‑2Burgess Hill Town
FTWhitstable Town0‑1Lancing
England Non League Premier - Isthmian
FTAFC Hornchurch1‑2Wingate & Finchley
FTBishop's Stortford3‑1Cray Wanderers
FTCorinthian Casuals1‑1Cheshunt
FTEast Thurrock2‑3Horsham
FTEnfield Town1‑0Bognor Regis
FTHaringey Borough4‑4Folkestone Invicta
FTLeatherhead2‑0Potters Bar
FTLewes2‑2Bowers & Pitsea
FTMargate2‑1Kingstonian
FTMerstham1‑2Carshalton
FTWorthing1‑0Brightlingsea Regent
England Non League Premier - Northern
FTAtherton Collieries1‑1Morpeth Town
FTBamber Bridge1‑1Nantwich
FTFC United0‑2Hyde
FTGrantham Town1‑0South Shields
FTMatlock2‑0Warrington
FTMickleover Sports3‑1Lancaster City
FTScarborough Athletic5‑2Radcliffe Borough
FTStafford Rangers5‑0Ashton
FTStalybridge1‑0Buxton
FTWhitby1‑2Gainsborough
FTWitton Albion4‑0Basford Utd
England Non League Premier - Southern
FTBeaconsfield Town1‑2Truro City
FTChesham Utd5‑0Wimborne Town
FTHartley Wintney2‑2Hayes & Yeading
FTHendon6‑0Merthyr Town
FTPoole Town5‑2Met Police
FTSalisbury0‑2Kings Langley
FTSwindon Supermarine2‑0Tiverton
FTTaunton Town2‑1Farnborough
FTWalton Casuals1‑1Dorchester
FTWeston-S-Mare2‑1Harrow Borough
FTYate Town1‑2Gosport Borough
England flag England Championship
FTBirmingham2‑2 Millwall
FTBournemouth1‑1 Fulham
FTDerby1‑3 Bristol City
FTHull3‑0 Reading
FTLuton1‑1 Blackpool
FTPeterborough0‑1Nott'm Forest
FTSheffield Utd1‑0 Cardiff
FTStoke1‑0 QPR
FTSwansea1‑1 Middlesbrough
FTWest Brom0‑0 Coventry
England flag England League 1
FTAccrington Stanley2‑1 Lincoln City
FTCharlton2‑0 Shrewsbury
FTCheltenham1‑2 Bolton
FTCrewe1‑1 Ipswich
FTDoncaster2‑0 Burton Albion
FTFleetwood Town1‑1 AFC Wimbledon
FTMK Dons2‑0 Morecambe
FTPortsmouth3‑1 Gillingham
FTRotherham2‑1 Oxford Utd
FTSunderland5‑1 Cambridge Utd
FTWigan1‑1 Plymouth
FTWycombe1‑0 Sheff Wed
England flag England League 2
FTBarrow1‑0 Sutton Utd
FTBradford2‑1 Scunthorpe
FTBristol Rovers0‑0 Forest Green
FTExeter2‑0 Rochdale
FTHarrogate Town3‑0 Carlisle
FTHartlepool0‑3 Swindon
FTLeyton Orient2‑4 Northampton
FTMansfield2‑0 Crawley Town
FTOldham1‑2 Salford
FTOldham1‑2Salford
FTStevenage2‑0 Tranmere
FTWalsall2‑0 Port Vale
England flag England National League
14:00DagenhamKings Lynn Town
14:00EastleighBarnet
14:00GrimsbyTorquay
14:00Notts CountyWeymouth
14:00Solihull MoorsAldershot
14:00SouthendFC Halifax
14:00YeovilStockport
FTAltrincham4‑2Wealdstone
FTBoreham Wood2‑0Bromley
FTChesterfield3‑2Dover
FTDagenham1‑1Kings Lynn Town
FTEastleigh2‑3Barnet
FTGrimsby2‑1Torquay
FTNotts County3‑1Weymouth
FTSolihull Moors2‑1Aldershot
FTSouthend1‑0FC Halifax
FTWoking2‑1Wrexham
FTYeovil2‑1Stockport
England flag England National League North / South
14:00BillericayBath City
14:00Blyth SpartansKidderminster
14:00Boston UtdAFC Fylde
14:00ChelmsfordSlough Town
14:00ChesterFarsley Celtic
14:00ChorleyAFC Telford
14:00DarlingtonBrackley
14:00Dorking WanderersConcord Rangers
14:00GuiseleyCurzon Ashton
14:00Hampton and RichmondHungerford
14:00HemelMaidstone United
14:00HerefordBradford PA
14:00KetteringGateshead
14:00LeamingtonAlfreton Town
14:00Oxford CityBraintree Town
14:00SouthportSpennymoor Town
14:00Tonbridge AngelsEbbsfleet United
14:00WellingHavant and Waterlooville
14:00YorkGloucester
FTBillericay1‑2Bath City
FTBlyth Spartans1‑1Kidderminster
FTBoston Utd1‑3AFC Fylde
FTChelmsford1‑1Slough Town
FTChester1‑0Farsley Celtic
FTChippenham2‑0Dulwich Hamlet
FTChorley1‑0AFC Telford
FTDarlington0‑2Brackley
FTDartford3‑1St Albans
FTDorking Wanderers7‑2Concord Rangers
FTGuiseley2‑2Curzon Ashton
FTHampton and Richmond2‑0Hungerford
FTHemel0‑4Maidstone United
FTHereford3‑2Bradford PA
FTKettering1‑1Gateshead
FTLeamington1‑2Alfreton Town
FTOxford City1‑1Braintree Town
FTSouthport1‑1Spennymoor Town
FTTonbridge Angels0‑1Ebbsfleet United
FTWelling2‑2Havant and Waterlooville
FTYork1‑1Gloucester
Northern Ireland flag Northern Ireland Premiership
14:00BallymenaCarrick Rangers
14:00ColeraineGlentoran
14:00Dungannon SwiftsWarrenpoint Town
14:00GlenavonPortadown
FTBallymena3‑0Carrick Rangers
FTColeraine3‑2Glentoran
FTCrusaders3‑3Cliftonville
FTCrusaders3‑3Cliftonville
FTDungannon Swifts2‑0Warrenpoint Town
FTGlenavon1‑0Portadown
FTLinfield0‑0Larne
FTLinfield0‑0Larne
Scotland flag Scotland Premiership
FTAberdeen1‑2 Livingston
FTDundee1‑1 St Johnstone
FTMotherwell1‑3 Rangers
FTSt Mirren0‑1 Hibernian
FTRed Card Aberdeen1‑2 Livingston
FTDundee1‑1 St Johnstone
FTMotherwell1‑3 Rangers Red Card
FTSt Mirren0‑1 Hibernian
Scotland Championship
FTHamilton0‑2Raith Rovers
FTMorton0‑1Inverness CT
FTPartick Thistle1‑0Dunfermline
FTQueen of Sth1‑1Ayr
Scotland League One
FTClyde0‑5Airdrieonians
FTCove Rangers1‑0Dumbarton
FTFalkirk1‑2 Alloa
FTMontrose2‑1Queen's Park
FTPeterhead1‑0 East Fife
Scotland League Two
FTAlbion1‑1Stirling
FTElgin1‑4Cowdenbeath
FTKelty Hearts1‑1Forfar
FTStenhousemuir1‑3Stranraer
Scotland flag Scotland Championship
FTHamilton0‑2Raith Rovers
FTMorton0‑1Inverness CT
FTPartick Thistle1‑0Dunfermline
FTQueen of Sth1‑1Ayr
Scotland flag Scotland League 1
FTClyde0‑5Airdrieonians
FTCove Rangers1‑0Dumbarton
FTFalkirk1‑2 Alloa
FTMontrose2‑1Queen's Park
FTPeterhead1‑0 East Fife
Scotland flag Scotland League 2
FTAlbion1‑1Stirling
FTElgin1‑4Cowdenbeath
FTKelty Hearts1‑1Forfar
FTStenhousemuir1‑3Stranraer
Scotland Football League - Highland League
FTRothes2‑0Keith
Scotland Football League - Lowland League
FTRangers II4‑3Dalbeattie Star
Wales Premier
FTAberystwyth1‑1Connah's Quay Nomads
FTBala Town11‑0Penybont
FTCefn Druids1‑0Barry Town
FTFlint Town United1‑1Newtown
FTHaverfordwest County AFC1‑2Cardiff Metropolitan
FTThe New Saints3‑1Caernarfon Town
Wales Division 1
FTConwy Borough1‑3Ruthin Town
FTGuilsfield FC0‑0Broughton
FTHolyhead Hotspur4‑0Prestatyn
FTLlandudno FC6‑1Llangefni Town
FTLlanidloes Town3‑1Gresford Athletic
FTLlanrhaeadr FC0‑3Buckley Town
FTPenrhyncoch1‑3Holywell Town
Wales flag Wales Welsh Premier League
FTAberystwyth1‑1Connah's Quay Nomads
FTBala Town11‑0Penybont
FTCefn Druids1‑0Barry Town
FTFlint Town United1‑1Newtown
FTHaverfordwest County AFC1‑2Cardiff Metropolitan
FTThe New Saints3‑1Caernarfon Town
AFC AFC Champions League
FTAl Rayyan SC1‑0 FC Istiklol
FTAl-Faisaly1‑1Al Wehdat Jor
FTNasaf Qarshi3‑1 Al-Sadd
FTSharjah Cultural Club2‑2 Al Hilal
Albania flag Albania Superliga
15:00Dinamo TiranaTeuta
15:00SK TiranaKastrioti
15:00SkenderbeuEgnatia Rrogozhine
FTKukesi0‑0KF Laci
FTVllaznia Shkoder0‑0Partizan Belgrade
Albania flag Albania 1st Division
FTKF Erzeni4‑1KS Besa
Algeria flag Algeria Ligue 1
FTHB Chelghoum Laid0‑0MC Oran
FTJS Kabylie0‑1ASO Chlef
FTJS Saoura6‑0WA Tlemcen
FTRC Arbaa1‑0MC Alger
Algeria flag Algeria Ligue 2
13:30Crb Ain OuessaraASM Oran
13:30IRB LakhdariaMO Bejaia
13:30JSM TiaretEl Bayadh
13:30RB OuarglaUS Chaouia
13:30Skaf Khemis MilianaUSM Bel Abbes
13:30USM AnnabaJSM Skikda
13:30USM El HarrachGC Mascara
FTAin M'lila2‑1CA Batna
FTBen Aknoun2‑0USM Hadjout
FTCA Bordj Bou Arreridj0‑5JS Bordj Menaiel
FTJSM Bejaia0‑0MO Constantine
FTMC EL Eulma4‑0Hamra Annaba
FTMC Saida5‑0SC Ain Defla
FTMCB Oued Sly3‑1RC Kouba
FTUSM Khenchela2‑0Nrb Teleghma
FTZr Temouchent1‑0WA Boufarik
Angola Garibola
14:00FC Bravos Do MaquisClube Desportivo da Lunda Sul
14:00Recreativo do LiboloSporting de Benguela
14:00Sagrada EsperancaInterclube
14:30Sporting de CabindaKuando Kubango
FTProgresso Sambizanga0‑1CR da Caala
Argentina flag Argentina Liga Professional
FTColon2‑2Estudiantes
FTGimnasia La Plata1‑0Union Santa Fe
FTRosario Central3‑0Independiente
FTSan Lorenzo1‑2Parana
Argentina flag Argentina Primera Nacional
FTAtlanta0‑0Estudiantes de Rio Cuarto
FTBrown de Adrogue1‑1Independiente Rivadavia
FTChacarita2‑2Quilmes AC
FTSan Martin de San Juan3‑2Deportivo Madryn
FTSan Martin de Tucuman0‑4Club Atletico Mitre
FTSan Telmo3‑1CA Temperley
FTTristan Suarez2‑1Sacachispas FC
Argentina flag Argentina Primera B Metropolitana
20:00AcassusoCA San Miguel
20:00Justo Jose de UrquizaItuzaingó
FTArgentino de Quilmes2‑2CA Fenix
FTCA Colegiales2‑2Deportivo Armenio
FTCA Defensores Unidos1‑1Villa San Carlos
FTCA Talleres Remedios de Escalada3‑1CD UAI Urquiza
FTCanuelas FC1‑0Los Andes
FTDeportivo Merlo1‑1Dock Sud
Armenia Premier League
FTAlashkert0‑2Noah
FTArarat1‑1Van
Armenia 1st League
11:00Gandzasar KapanBKMA II
FTUrartu II0‑0Pyunik II
Australia flag Australia Hyundai A-League
FTNewcastle Jets2‑4 Central Coast Mariners
Australia A-League
FTRed Card Newcastle Jets2‑4 Central Coast Mariners
Australia New South Wales NPL
FTMarconi Stallions4‑2Sydney United 58 FC
FTSutherland Sharks0‑3 Rockdale Ilinden
Australia South Australia NPL
FTAdelaide City FC1‑1West Torrens Birkalla
FTAdelaide Comets2‑1White City
FTAdelaide United II2‑3NE Metrostars
FTCampbelltown City3‑0Adelaide Olympic
FTCumberland United1‑3Sturt Lions
Australia Victoria NPL
FTDandenong City0‑6 Heidelberg United
FTDandenong Thunder3‑1Melbourne Knights FC
FTEastern Lions SC1‑2 St. Albans Saints
FTPort Melbourne0‑2Avondale FC
Australia flag Australia New South Wales
FTMarconi Stallions4‑2Sydney United 58 FC
FTSutherland Sharks0‑3 Rockdale Ilinden
Australia Northern NSW NPL
FTMaitland FC1‑3Broadmeadow Magic
Australia Queensland NPL
FTCapalaba2‑2Olympic FC
FTLogan Lightning4‑3Moreton Bay United
FTPeninsula Power3‑1Gold Coast United
Australia Tasmania NPL
FTDevonport City1‑0South Hobart
FTGlenorchy Knights0‑1Launceston City
Austria flag Austria Bundesliga
FTAdmira Wacker1‑3TSV Prolactal Hartberg
FTLASK Linz2‑1 SC Rheindorf Altach
FTWSG Wattens2‑0SV Ried
Austria flag Austria Erste Liga
FTDornbirn1‑4SV Lafnitz
Austria Tipp3 Bundesliga
FTRed Card Admira Wacker1‑3TSV Prolactal Hartberg
FTLASK Linz2‑1SC Rheindorf Altach Red Card
FTWSG Wattens2‑0SV Ried Red Card
Bahrain Premiere League
FTAl Khalidiyah1‑1East Riffa
FTAl Riffa0‑0Manama Club
Belarus flag Belarus Premier League
FTDnepr Mogilev0‑2Dinamo Minsk
FTFC Energetik-Bgu Minsk1‑2FC Isloch Minsk Raion
FTMinsk2‑0 Dinamo Brest
FTSlavia Mozyr2‑2 Torpedo Zhodino
Belarus Vysshaya Liga
FTDnepr Mogilev0‑2Dinamo Minsk
FTFC Energetik-Bgu Minsk1‑2FC Isloch Minsk Raion
FTMinsk2‑0 Dinamo Brest
FTSlavia Mozyr2‑2 Torpedo Zhodino
Belgium flag Belgium First Division A
FTKV Mechelen1‑0 Charleroi
FTRWDM470‑1RFC Seraing
Belgium Jupiler Pro League
FTKV Mechelen1‑0 Charleroi
FTRWDM470‑1 RFC Seraing
Bolivia flag Bolivia Primera Division
18:00BloomingRoyal Pari Sion
23:30Club UniversitarioThe Strongest
FTBolivar3‑1Independiente Petrolero
FTReal Tomayapo1‑1Always Ready
Bosnia and Herzegovina flag Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
FTBorac Banja Luka1‑0FK Radnik Bijeljina
FTFK Sarajevo0‑1FK Tuzla City
FTNK Siroki Brijeg1‑3Rudar Prijedor
FTSloboda Tuzla1‑0Fk Leotar
Bosnia and Herzegovina flag Bosnia and Herzegovina 1st League
FTFK Podrinje2‑1Fk Borac Kozarska Dubica
FTFK Zvijezda 092‑3FK Krupa
FTOmarska3‑0Kozara
Brazil flag Brazil Serie A
FTCA Paranaense1‑0 Flamengo
FTFluminense0‑1 Internacional
FTPalmeiras3‑0 Corinthians
FTRed Bull Bragantino1‑1 Sao Paulo
FTAtletico MG2‑2 Coritiba
FTCA Paranaense1‑0 Flamengo
FTFluminense0‑1 Internacional
FTPalmeiras3‑0 Corinthians
FTRed Bull Bragantino1‑1 Sao Paulo
Brazil Serie B
FTChapecoense0‑0 Vasco da Gama
FTCriciuma1‑1 Recife
FTItuano3‑1 Vila Nova Red Card
FTPonte Preta1‑0 CRB
FTSampaio Correa3‑1 Brusque
FTTombense1‑1 Cruzeiro
FTChapecoense0‑0 Vasco da Gama
FTCriciuma1‑1 Recife
FTCSA1‑1Bahia
FTItuano3‑1 Vila Nova
FTPonte Preta1‑0 CRB
FTSampaio Correa3‑1 Brusque
Brazil flag Brazil Serie C
FTAtlético Cearense0‑1Ferroviário CE
FTBotafogo PB1‑0Confianca
FTBrasil de Pelotas1‑1Botafogo SP
Brazil flag Brazil Cearense
FTCaucaia CE0‑0Fortaleza EC
CAF Champions League
13:00Wydad CasablancaCR Belouizdad
FTMamelodi Sundowns1‑1Petro Atletico
FTRaja Casablanca1‑1Al Ahly
FTWydad Casablanca0‑0CR Belouizdad
Cameroon Elite ONE
FTAvion Academy2‑0UMS de Loum
FTColombe3‑0Young Sports Academy
FTCoton Sport0‑0PWD De Bamenda
FTUnion Douala0‑0Les Astres
Canada Premier League
FTForge FC3‑0FC Edmonton
FTYork 9 FC2‑0Cavalry FC
Chile flag Chile Primera Division
7Audax Italiano0‑0Universidad de Chile
FTAntofagasta0‑0 Huachipato
FTEverton De Vina0‑0 Palestino
FTLa Serena1‑3 Curico Unido
FTAntofagasta0‑0 Huachipato Red Card
FTRed Card Everton De Vina0‑0 Palestino
FTLa Serena1‑3 Curico Unido
Colombia flag Colombia Primera A
FTAtlético Bucaramanga2‑3 Independiente Medellin
FTOrsomarso1‑1Bogota FC
Colombia flag Colombia Primera B
FTDeportes Quindio1‑0Atletico FC
FTLlaneros FC1‑0Leones FC
Croatia flag Croatia 1. HNL
15:00Istra Lokomotiva Zagreb
FTIstra2‑2 Lokomotiva Zagreb
FTRijeka3‑1 NK Osijek
Croatia flag Croatia 2nd League
FTBijelo Brdo1‑0Dubrava Zagreb
FTKustošija2‑1Orijent 1919
FTNK Opatija3‑1Rudes Zagreb
FTNK Varazdin4‑1Osijek II
FTSolin4‑0Sesvete
Croatia Prva HNL
FTIstra2‑2 Lokomotiva Zagreb
FTRijeka3‑1 NK Osijek
Czech Republic flag Czech Republic 1st League
FTFK Baumit Jablonec0‑1Pardubice
FTMFK Karvina1‑1 Zlin
FTSparta Prague3‑1 Banik Ostrava
FTTeplice2‑2 Bohemians 1905
Czech Republic flag Czech Republic 2nd league
15:00FC VlasimUsti nad Labem
15:00FK VarnsdorfAfk Chrudim
15:00OpavaPribram
15:00SK LisenMAS Taborsko
FTAfk Chrudim0‑0FK Viktoria Zizkov
FTDukla Prague0‑1FK Varnsdorf
FTFC Vlasim3‑0Usti nad Labem
FTMAS Taborsko1‑1Vysocina Jihlava
FTMfk Vyskov0‑2FC Brno
FTOpava1‑1Pribram
FTSK Lisen1‑1MAS Taborsko
FTTrinec2‑2Sparta Praha II
FTVysocina Jihlava1‑01.SK Prostejov
Czech Republic flag Czech Republic 3rd league
FTFK Zbuzany 19530‑2Fk Prepere
FTLoko Vltavin2‑0Príbram II
FTRakovník0‑2Sokolov
FTSFK Vrchovina1‑2Fc Banik Ostrava B
FTSk Hanacka Slavia Kromeriz0‑2Frydek-Mistek
FTTJ Sokol Zivanice2‑1TJ Jiskra Usti Nad Orlici
Czech-Republic Czech Liga
FTRed Card FK Baumit Jablonec0‑1Pardubice
FTRed Card Red Card MFK Karvina1‑1 Zlin
FTSparta Prague3‑1 Banik Ostrava
FTTeplice2‑2 Bohemians 1905
Denmark flag Denmark 1st Division
FTEsbjerg0‑0HB Koege
FTJammerbugt FC2‑1Vendsyssel FF
Denmark flag Denmark 2nd Division
FTAarhus Fremad3‑0FA 2000
FTBrabrand1‑2Middelfart
FTHillerod1‑3HIK Hellerup
FTSkive1‑3Kolding IF
Ecuador flag Ecuador Liga Pro
FTDeportivo Cuenca1‑1 9 De Octubre
FTGualaceo SC2‑1 Orense SC
El Salvador flag El Salvador Primera Division
18:00Alianza FC (SLV)CD Municipal Limeno
18:00CD ÁguilaFirpo
18:00CD FASIsidro Metapán
18:00Santa Tecla FCAtlético Marte
FTJocoro Fc6‑5CD Chalatenango
Estonia flag Estonia Meistriliiga
14:00FC KuressaarePaide Linnameeskond
FTFC Kuressaare2‑1Paide Linnameeskond
FTNomme Kalju3‑0Trans Narva
FTTallinna JK Legion3‑0Paernu Linnameeskond
FIFA flag Friendlies
23:00El SalvadorGuatemala
Finland flag Finland Veikkausliiga
14:00IlvesVPS Vaasa
FTHJK Helsinki1‑4Inter Turku
FTIlves3‑2VPS Vaasa
Finland flag Finland Ykkonen
14:00EIFPEPO Lappeenranta
14:00KPV KokkolaGnistan
FTEIF2‑1PEPO Lappeenranta
FTKPV Kokkola0‑2Gnistan
FTTPS Turku3‑0Järvenpään Palloseura
Finland flag Finland Kakkonen
14:00FC JazzTampere United
14:00Salon PalloilijatI-Kissat
FTEspoon Palloseura FC1‑0VJS
FTFC Jazz3‑1Tampere United
FTKuPS Akatemia1‑1Kiffen
FTSalon Palloilijat4‑2I-Kissat
France flag France Ligue 1
FTOlympique Lyonnais5‑2 Montpellier
FTParis Saint Germain1‑1 Lens
FTSt Etienne1‑4 Monaco
FTOlympique Lyonnais5‑2 Montpellier
FTParis Saint Germain1‑1 Lens Red Card
FTSt Etienne1‑4 Monaco
France Ligue 2
FTCaen1‑1 Auxerre Red Card
France National
FTSedan1‑0Chambly Thelle
France flag France Ligue 2
FTCaen1‑1 Auxerre
France flag France National 1
FTSedan1‑0Chambly Thelle
Georgia flag Georgia Erovnuli Liga
FTGagra Tbilisi1‑0Dinamo Tbilisi
FTKakheti Telavi0‑2FC Saburtalo Tbilisi
FTLocomotive Tbilisi1‑2Sioni
FTSamgurali0‑0Dila Gori
FTTorpedo Kutaisi0‑3Dinamo Batumi
Germany flag Germany Bundesliga
FTBayern Munich3‑1 Borussia Dortmund
FTEintracht Frankfurt2‑2 Hoffenheim
FTFC Koln3‑1 Arminia Bielefeld
FTFreiburg3‑3 Borussia Monchengladbach
FTGreuther Furth1‑4 Leverkusen
FTRB Leipzig1‑2 Union Berlin
Germany Bundesliga 1
FTBayern Munich3‑1 Borussia Dortmund
FTEintracht Frankfurt2‑2 Hoffenheim
FTFC Koln3‑1 Arminia Bielefeld
FTFreiburg3‑3 Borussia Monchengladbach
FTGreuther Furth1‑4 Leverkusen
FTRB Leipzig1‑2 Union Berlin
Germany Bundesliga 2
FTHolstein Kiel1‑1 Heidenheim
FTJahn Regensburg2‑4 Hamburger
FTSchalke1‑4 Werder Bremen
FTSt Pauli1‑2 SV Darmstadt 98
Liga 3
FTDortmund II0‑0 Hallescher FC
FTSaarbrucken1‑2 Verl
FTTSV Havelse1‑0 SC Freiburg II
FTVfL Osnabruck1‑2 Waldhof Mannheim
FTWurzburger Kickers3‑0 Viktoria Berlin
Germany flag Germany 2nd Bundesliga
FTHolstein Kiel1‑1 Heidenheim
FTJahn Regensburg2‑4 Hamburger
FTSchalke1‑4 Werder Bremen
FTSt Pauli1‑2 SV Darmstadt 98
Germany flag 3rd Liga
12:00SV Tuerkguecue AtasporBraunschweig
FTDortmund II0‑0 Hallescher FC
FTSaarbrucken1‑2 Verl
FTTSV Havelse1‑0 SC Freiburg II
FTVfL Osnabruck1‑2 Waldhof Mannheim
FTWurzburger Kickers3‑0 Viktoria Berlin
Ghana flag Ghana Premier League
FTGreat Olympics0‑1Ashanti Gold SC
FTGreat Olympics0‑1Ashanti Gold SC
Greece flag Greece Super League 2
FTAEK Athens II0‑3Kallithea
FTAnagennisi Karditsas0‑1Olympiakos Piraeus II
Guatemala flag Guatemala Primera Division
FTSanarate2‑1Siquinala
Honduras flag Honduras Liga Nacional
21:00CD MarathonReal Sociedad
Hungary flag Hungary NB I
FTKisvarda FC1‑0 Debrecen
FTVideoton2‑2Puskas Academia
FTZalaegerszegi TE2‑3Paksi FC
FTKisvarda FC1‑0 Debrecen
FTVideoton2‑2Puskas Academia
FTZalaegerszegi TE2‑3Paksi FC
Iceland flag Iceland Cup
14:00HamarSelfoss UML
14:00IF VolsungurDalvik/Reynir
FTKA Asvellir0‑5Haukar
FTKari2‑1Vikingur Olafsvik
FTKV2‑3Grindavik
FTThrottur Reykjavik0‑3HK Kopavogs
India flag India I-League
FTGokulam FC2‑0Minerva Punjab
FTNorth Eastern Re Organising Cultural Association0‑2Rajasthan United
FTSreenidi Deccan2‑2Mohammedan
Ireland flag Ireland Premier Division
FTSligo Rovers3‑2Drogheda
Ireland flag Ireland 1st Division
FTLongford0‑0Treaty United
Ireland Premier Division
FTSligo Rovers3‑2Drogheda
Israel flag Israel Ligat HaAl
FTHapoel Jerusalem0‑1Beitar Jerusalem
FTHapoel Kiryat Shmona4‑0 Hapoel Haifa
FTMaccabi Netanya3‑0 Maccabi Haifa
FTMaccabi Petah Tikva0‑4Hapoel Nazareth Illit
Israel Ligat ha'Al
FTHapoel Jerusalem0‑1Beitar Jerusalem
FTHapoel Kiryat Shmona4‑0 Hapoel Haifa
FTMaccabi Netanya3‑0 Maccabi Haifa
FTMaccabi Petah Tikva0‑4Hapoel Nazareth Illit
Italy flag Italy Serie A
FTInter Milan3‑1 AS Roma
FTTorino2‑1 Spezia
FTVenezia1‑3 Atalanta
FTVerona1‑1 Sampdoria
FTInter Milan3‑1 AS Roma
FTTorino2‑1 Spezia
FTVenezia1‑3 Atalanta
FTVerona1‑1 Sampdoria
Italy Serie C
FTAquila Montevarchi2‑1 Gubbio
FTCarrarese1‑3 Viterbese
FTEntella2‑1 Fermana
FTLucchese3‑2 Pistoiese
FTModena4‑0 Pontedera
FTOlbia3‑1 US Grosseto
FTPescara2‑2 Imolese Calcio
FTSiena0‑0 Cesena
FTTeramo0‑2 Reggiana
FTVis Pesaro0‑4 Ancona
FTAquila Montevarchi2‑1 Gubbio
FTCarrarese1‑3 Viterbese
FTEntella2‑1 Fermana
FTLucchese3‑2 Pistoiese
FTModena4‑0 Pontedera
FTOlbia3‑1 US Grosseto
FTPescara2‑2 Imolese Calcio
FTSiena0‑0 Cesena
FTTeramo0‑2 Reggiana
FTVis Pesaro0‑4Matelica
Jamaica Premier League
16:00Montego Bay UnitedMount Pleasant Fc
18:30Cavaliers FCHumble Lions FC
Japan J. League Div.2
FTAlbirex Niigata2‑1V-Varen Nagasaki
FTMito Hollyhock3‑2Renofa Yamaguchi
FTMontedio Yamagata2‑0Omiya Ardija
FTTochigi SC0‑0Yokohama FC
FTTokyo Verdy1‑1JEF United Chiba
FTVegalta Sendai2‑0FC Ryukyu
FTVentforet Kofu1‑0Machida Zelvia
Japan flag Japan J. League 2
FTAlbirex Niigata2‑1V-Varen Nagasaki
FTMito Hollyhock3‑2Renofa Yamaguchi
FTMontedio Yamagata2‑0Omiya Ardija
FTTochigi SC0‑0Yokohama FC
FTTokyo Verdy1‑1JEF United Chiba
FTVegalta Sendai2‑0FC Ryukyu
FTVentforet Kofu1‑0Machida Zelvia
Japan flag Japan League Cup
FTCerezo Osaka0‑0Gamba Osaka
FTFukuoka2‑1Shonan
FTJubilo Iwata2‑1FC Tokyo
FTKashima Antlers3‑0Oita Trinita
FTSagan Tosu3‑0Kyoto Sanga
FTSanfrecce Hiroshima4‑0Tokushima Vortis
FTSapporo1‑2Kashiwa Reysol
FTShimizu S-Pulse0‑1Nagoya Grampus Eight
Jordan flag Jordan Premier League
FTAl Hussein Irbid2‑0Ramtha SC
Kazakhstan flag Kazakhstan Premier League
14:00AksuTaraz
FTAksu1‑2Taraz
FTAktobe1‑0Maqtaaral
FTKairat Almaty0‑1Arys
FTOrdabasy3‑1FC Kyzylzhar Petropavlovsk
FTShakhter Karagandy0‑1Akzhaiyk Uralsk
Kenya flag Kenya Premier League
12:00Kariobangi SharksPosta Rangers
FTKCB0‑1GOR Mahia
FTNairobi City Stars0‑2Sofapaka
FTKariobangi Sharks3‑2Posta Rangers
FTKCB0‑1GOR Mahia
FTNairobi City Stars0‑2Sofapaka
Kenya flag Kenya Super League
FTKibera Black Stars0‑0Muhoroni Youth
FTMCF2‑0Muranga SEAL
Kosovo Superliga
12:00Kf FeronikeliKf Llapi
FTKf Drita3‑1Malisheva
FTUlpiana1‑1Kf Ballkani
Latvia flag Latvia Virsliga
15:00SK Super NovaValmieras FK
FTLiepajas Metalurgs2‑3RFS
FTRiga FC1‑0FK Tukums 2000
FTSK Super Nova1‑5Valmieras FK
Lebanon Premier League
12:30Al HikmaTripoli SC
13:00Tadamon SourAl Ansar
FTShabab Al Sahel0‑3Al Ahed
FTShabab El Bourj1‑0Bourj
Lithuania flag Lithuania A Lyga
14:00Hegelmann LitauenZalgiris
FTDžiugas Telšiai0‑0FA Siauliai
FTFK Panevezys2‑0Banga
FTHegelmann Litauen2‑2Zalgiris
Macedonia First League
FTFK Struga4‑0 Pelister
FTFK Tikves5‑0 Borec Veles
FTShkendija3‑1 FK Makedonija GP
FTShkupi2‑0Renova
Malaysia flag Malaysia Super League
14:00MIFASarawak United
14:00PahangPenang FA
FTMIFA1‑3Sarawak United
FTPahang3‑1Penang FA
Malaysia flag Malaysia Premier League
FTKuching FA4‑0Skuad Projek
FTPerak1‑3Johor Darul Ta'zim II
FTUniversiti Teknologi MARA1‑2Kelantan United
Malta Premier League
13:00BalzanValletta
FTBirkirkara0‑0Floriana
FTSliema Wanderers FC0‑2Sirens
Malta Challenge League
13:00Pembroke AthletaZebbug Rangers
Mexico flag Mexico Liga MX
FTFC Juarez0‑2 Mazatlan FC
FTPuebla0‑1 Necaxa
FTCF Pachuca3‑0 Monterrey
FTFC Juarez0‑2 Mazatlan FC
FTPuebla0‑1 Necaxa
FTRed Card Tigres UANL0‑2 Club America
Montenegro flag Montenegro 2nd League
15:00FK Jedinstvo Bijelo PoljeFK Berane
15:00OFK Mladost Donja GoricaTitograd Podgorica
FTFK Bokelj0‑1Kom
FTGrbalj Radanovici1‑1FK Cetinje
FTIgalo4‑1Arsenal Tivat
Netherlands Eredivisie
FTAZ Alkmaar2‑1 SC Heerenveen
FTN.E.C.0‑1 Ajax
FTRed Card SC Cambuur1‑2 PSV Eindhoven
FTWaalwijk0‑2 PEC Zwolle
FTAZ Alkmaar2‑1 SC Heerenveen
FTN.E.C.0‑1 Ajax
FTSC Cambuur1‑2 PSV Eindhoven
FTWaalwijk0‑2 PEC Zwolle
Netherlands flag Netherlands Tweede Divisie
FTAFC '341‑3Rijnsburgse Boys
FTASWH0‑4Sparta Roterdam II
FTDe Treffers2‑0Excelsior Maassluis
FTFC Volendam II3‑4HHC Hardenberg
FTGVVV0‑2Scheveningen
FTIJsselmeervogels4‑0Kozakken Boys
FTQuick Boys0‑4Koninklijke HFC
FTTEC2‑0SV Spakenburg
FTVV Noordwijk2‑0Katwijk
New Zealand Regional Leagues
FTNorth Wellington1‑3Miramar
FTPetone1‑2Waterside Karori
FTWellington Olympic3‑0Napier City Rovers
FTWellington United1‑1Western Suburbs
North Macedonia flag North Macedonia Prva Liga
14:00FK Struga Pelister
14:00FK Tikves Borec Veles
14:00Shkendija FK Makedonija GP
14:00ShkupiRenova
FTFK Struga4‑0 Pelister
FTFK Tikves5‑0 Borec Veles
FTShkendija3‑1FK Makedonija GP
FTShkupi2‑0Renova
North Macedonia flag North Macedonia Vtora Liga
14:00FK Belasica StrumicaPehchevo
14:00FK Bratstvo 07 ZitoseDetonit Junior
14:00KadinoKorab Debar
14:00KF GostivariSileks
14:00OsogovoFk Sloga 1934 Vinica
14:00SasaFK Pobeda
14:00TeteksVoska Sport
14:00Tim LokomotivaKozuv Gevgelija
14:00VardarBesa Doberdoll
14:00VeleshtaOhrid
Northern-Ireland Championship
FTBallinamallard Utd1‑0Newry City AFC
FTDundela4‑1Institute FC
FTHarland & Wolff Welders1‑2Annagh United
FTKnockbreda2‑1Ards
FTLoughgall0‑1Dergview
FTQueens University2‑2Ballyclare Comrades
Northern-Ireland Premiership
FTBallymena3‑0Carrick Rangers
FTColeraine3‑2Glentoran
FTCrusaders3‑3Cliftonville
FTDungannon Swifts2‑0Warrenpoint Town
FTGlenavon1‑0Portadown
FTLinfield0‑0Larne
Norway flag Norway Eliteserien
14:00OddAalesunds FK
FTOdd2‑3 Aalesunds FK
FTStromsgodset0‑5Sandefjord
Norway flag Norway 1 Division
FTBrann1‑1 Sogndal
Norway flag Norway 2nd Division
12:00Ull/KisaAsker
14:00BaerumEidsvold TF
14:00Flekkerøy ILKvik Halden FK
14:00KjelsasFrigg
FTBaerum0‑2Eidsvold TF
FTBrattvag1‑1Levanger
FTFlekkerøy IL2‑1Kvik Halden FK
FTGjovik-Lyn4‑2Traeff
FTKjelsas1‑0Frigg
FTOrn Horten1‑1Egersund
FTØygarden2‑0Vard Haugesund
Panama flag Panama LPF
FTAlianza0‑1Tauro FC
FTPlaza Amador1‑1AF Sporting San Miguelito
FTVeraguas FC2‑2Herrera Fútbol Club
Paraguay flag Paraguay Division Profesional
FTLibertad4‑0 12 De Octubre De Itaugua
Peru flag Peru Primera Division
FTAcademia Cantolao1‑2 Alianza Lima
FTCienciano0‑1 Sporting Cristal
Peru flag Peru Segunda Division
FTDeportivo Coopsol0‑1Huaral
FTPirata FC0‑2Union Comercio
Poland flag Poland Ekstraklasa
FTLechia Gdansk2‑0 Warta Poznan
FTPiast Gliwice2‑1 Jagiellonia Bialystok
FTSlask Wroclaw0‑4 Nieciecza
FTLechia Gdansk2‑0 Warta Poznan
FTPiast Gliwice2‑1 Jagiellonia Bialystok
FTRed Card Slask Wroclaw0‑4 Nieciecza
Poland I Liga
FTGKS Jastrzebie0‑2Widzew Lodz
FTKorona Kielce1‑2Arka Gdynia
FTMiedz Legnica0‑0Sandecja Nowy Sacz
FTPuszcza Niepolomice3‑0Gornik Polkowice
Poland flag Poland 1st Liga
FTGKS Jastrzebie0‑2Widzew Lodz
FTKorona Kielce1‑2Arka Gdynia
FTMiedz Legnica0‑0Sandecja Nowy Sacz
FTPuszcza Niepolomice3‑0Gornik Polkowice
Poland flag Poland 2nd Liga
14:00Hutnik Nowa HutaSokol Ostroda
15:00GKS BelchatowChojniczanka Chojnice
15:00Pogon SiedlceWigry Suwalki
FTHutnik Nowa Huta2‑0Sokol Ostroda
FTLech Poznan II0‑2Pogon Grodzisk Mazowiecki
FTMotor Lublin1‑0KKS 1925 Kalisz
FTPogon Siedlce3‑2Wigry Suwalki
FTRuch Chorzow0‑1Radunia Stezyca
Portugal flag Portugal Primeira Liga
FTBenfica0‑0 Famalicao
FTGil Vicente1‑1 Pacos Ferreira
FTPortimonense1‑0 Moreirense
FTSanta Clara2‑2 Maritimo
Portugal flag Portugal Segunda Liga
FTCasa Pia3‑0Sintra Football
FTGD Chaves3‑2 Academica
Portugal Primeira Liga
FTBenfica0‑0 Famalicao
FTGil Vicente1‑1 Pacos Ferreira
FTPortimonense1‑0 Moreirense
FTSanta Clara2‑2 Maritimo
Portugal Liga de Honra
FTCasa Pia3‑0 Estrela da Amadora
FTRed Card GD Chaves3‑2 Academica
Portugal flag Portugal Liga 3
FTAD Fafe2‑0CF Canelas 2010
FTAmora FC0‑1Caldas
FTBraga B1‑2Vitoria Setubal
FTLusitania FC Lourosa0‑1Anadia
FTLusitania FC Lourosa0‑1Anadia
FTUD Santarem1‑1Cova da Piedade
Republic of Korea flag Republic of Korea K-League 2
FTGwangju FC1‑0Bucheon FC 1995
FTGyeongnam FC3‑1Seoul E-Land FC
Republic of Korea flag Republic of Korea K3 League
FTBusan Transportation2‑1Siheung Citizen FC
FTChangwon City0‑0Daejeon Korail
FTGangneung City0‑0Cheongju FC
FTGimhae3‑1Dangjin Citizen
FTPaju Citizens0‑1Yangju Citizen
FTPocheon Citizens FC1‑1Hwaseong
FTUlsan Citizen1‑2Gyeongju H N
Romania flag Romania Liga I
FTRapid Bucuresti1‑0 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
FTUTA Arad1‑0 Targoviste
Romania flag Romania Liga II
FTSteaua Bucharest3‑0Concordia Chiajna
Romania Liga I
FTRapid Bucuresti1‑0 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
FTUTA Arad1‑0 Targoviste
Russia flag Russia Premier League
13:30Lokomotiv Moscow Volga Nizhny Novgorod
FTLokomotiv Moscow2‑1 Volga Nizhny Novgorod
FTSochi3‑2 Akhmat Grozny
FTUral2‑1 Ufa
FTLokomotiv Moscow2‑1 Volga Nizhny Novgorod Red Card
FTSochi3‑2 Akhmat Grozny
FTUral2‑1 Ufa
Russia Football National League
FTAkron Tolyatti0‑1FC Spartak-2 Moscow
FTBaltika2‑0SKA-Khabarovsk
FTFakel Voronezh1‑0 Dolgoprudny
FTFC Krasnodar-20‑0Veles Moscow
FTFK Neftekhimik0‑3Kuban Krasnodar
FTKamaz Chelny0‑0Torpedo Moscow
FTMetallurg Lipetsk1‑0Volgar Astrakhan
FTTomsk1‑0Tekstilshtik-Telekom
FTAkron Tolyatti0‑1FC Spartak-2 Moscow
FTBaltika2‑0SKA-Khabarovsk
FTFakel Voronezh1‑0 Dolgoprudny
FTFC Krasnodar-20‑0Veles Moscow
FTFK Neftekhimik0‑3Kuban Krasnodar
FTKamaz Chelny0‑0Torpedo Moscow
FTMetallurg Lipetsk1‑0Volgar Astrakhan
FTTomsk1‑0Tekstilshtik-Telekom
Russia flag Russia National Football League 2
12:00FC ChitaOlimp Dolgoprudny II
FTAlaniya Vladikavkaz II1‑1FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
FTAnzhi Makhachkala3‑6FC Chayka
FTAvangard Kursk1‑0Peresvet Podolsk
FTDinamo Bryansk1‑1Fc Khimki-M
FTDinamo Moscow II4‑1Dinamo St Petersburg
FTDinamo Moscow II4‑1Dinamo St Petersburg
FTDinamo Vladivostok0‑0SKA Khabarovsk II
FTDruzhba Maikop1‑0FC Spartak Nalchik
FTFC Murom1‑0Zvezda Saint Petersburg
FTFC Salyut Belgorod0‑1Rodina
FTFK Kolomna0‑1Zenit Penza
FTFK Makhachkala5‑0FC Yessentuki
FTFK Ryazan0‑1FC Strogino Moscow
FTForte Taganrog2‑2Biolog Novokubansk
FTKuban Holding Pavlovskaya1‑0Legion-Dynamo
FTKvant Obninsk3‑2Sakhalin Sakhalinsk
FTLUKI-ENERGIYA V.LUKI2‑0Znamya Truda
FTRotor Volgograd Ii0‑5FC Chernomorets Novorossiysk
FTSaturn Ramenskoye5‑1Fakel II
FTShinnik3‑2Krasava Odintsovo
FTVolna Nizhegorodskaya oblast2‑7Tver FC
FTYenisey Krasnoyarsk II1‑1Kairat Moskva
FTZnamya Noginsk1‑2FK Kaluga
Rwanda flag Rwanda Championnat National
FTEtincelles1‑0Police FC
FTEtoile de lEst0‑1Bugesera
FTMusanze FC1‑0Gicumbi
FTRayon Sports1‑0AS Kigali
Senegal flag Senegal Ligue 1
FTDouanes3‑2Génération Foot
Singapore flag Singapore Sg. Premier League
12:30Geylang International FCYoung Lions
Slovakia flag Slovakia Super League
FTMSK Zilina1‑1SKF Sered
FTTatran Lip Mikulas1‑0FK Pohronie
FTZemplin1‑0 Senica
FTZlate Moravce0‑2 AS Trencin
Slovakia flag Slovakia 2nd League
FTDubnica3‑1Skalica
FTFK Puchov2‑0MSK Namestovo
FTKomarno0‑2FC STK 1914 Samorin
FTPartizan Bardejov2‑3FC Rohoznik
FTSlavoj Trebisov0‑4Zeleziarne Podbrezova
FTSlovan Bratislava B2‑3Humenne
Slovakia Super Liga
FTMSK Zilina1‑1SKF Sered
FTTatran Lip Mikulas1‑0FK Pohronie
FTZemplin1‑0 Senica
FTZlate Moravce0‑2 AS Trencin
Slovenia flag Slovenia Prva Liga
FTNK Radomlje3‑2NS Mura
FTTabor Sezana1‑2 Maribor
Slovenia flag Slovenia 2nd SNL
FTDrava Ptuj2‑0Fuzinar
FTNK Dob0‑2ND Ilirija 1911
FTNK Krsko0‑4Triglav Kranj
FTRudar Velenje0‑1Nd Bilje
Slovenia 1. SNL
FTNK Radomlje3‑2NS Mura
FTTabor Sezana1‑2 Maribor
South Africa flag South Africa Premier League
15:00Stellenbosch FC Kaizer Chiefs
15:00Stellenbosch FCKaizer Chiefs
FTGolden Arrows0‑0 Sekhukhune United
FTStellenbosch FC1‑0 Kaizer Chiefs
FTTS Galaxy FC1‑1 Maritzburg Utd
FTTshakhuma Madzivhadila0‑0Supersport United
South Africa flag South Africa 1st Division
13:00Free State StarsBlack Leopards
13:00Polokwane CityPlatinum City Rovers
13:00Richards BayHungry Lions
13:00Venda FCTS Sporting
FTPretoria Callies1‑2Cape Town All Stars
South-Africa Premier Soccer League
FTGolden Arrows0‑0 Sekhukhune United
FTStellenbosch FC1‑0 Kaizer Chiefs
FTTS Galaxy FC1‑1 Maritzburg Utd
FTTshakhuma Madzivhadila0‑0Supersport United
Spain flag Spain Segunda Division
FTFC Cartagena3‑0 Girona
FTFuenlabrada2‑3 Ponferradina
FTMalaga1‑3 Eibar
FTReal Sociedad B2‑1 Amorebieta
FTFC Cartagena3‑0 Girona
FTRed Card Fuenlabrada2‑3 Ponferradina
FTRed Card Red Card Malaga1‑3 Eibar
FTReal Sociedad B2‑1 Amorebieta
Copa del Rey
PENReal Betis1‑1 Valencia
Spain flag Spain Segunda B
15:00Celta Vigo BCD Calahorra
15:00CornellaVillarreal B
15:00LlagosteraAlcoyano
15:00UD LogronesRacing DE Ferrol
FTBarcelona B5‑0Atletico Sanluqueno CF
FTCD Cristo Atletico2‑0UD Llanera
FTCelta Vigo B2‑2CD Calahorra
FTCF Rayo Majadahonda2‑4Racing Santander
FTCornella0‑0Villarreal B
FTGernika0‑1Osasuna B
FTLinares Deportivo3‑0CD Castellon
FTLlagostera0‑3Alcoyano
FTNaxara CD0‑1Arenas Club de Getxo
FTNumancia2‑1SD Tarazona
FTUD Logrones1‑2Racing DE Ferrol
FTZamora0‑0Tudelano
Spain flag Copa del Rey
APReal Betis1‑1 Valencia
Sweden flag Sweden Superettan
FTJoenkoepings Soedra2‑3Trelleborgs FF
FTOstersunds FK1‑0 Dalkurd FF
FTUtsiktens2‑3AFC Eskilstuna
Sweden flag Sweden Division 1
FTLindome GIF2‑4Oddevold
FTLunds BK0‑0Trollhättan
FTÖSIF2‑0Hammarby Talang FF
FTQviding FIF2‑0Oskarshamns AIK
FTSandvikens IF1‑1Vasalunds IF
FTTäby3‑1BK Forward
FTUmea FC0‑1Gefle
FTVänersborgs IF1‑0Torns
Switzerland flag Switzerland Super League
FTFC Zurich5‑1 FC Sion
FTYoung Boys3‑1 Servette FC
FTFC Zurich5‑1 FC Sion
FTRed Card Young Boys3‑1 Servette FC
Switzerland flag Switzerland Challenge League
FTAarau3‑2SC Kriens
FTFC Stade Ls Ouchy3‑1Thun
Switzerland flag Switzerland 1. Liga Promotion
14:00Basel IISC YF Juventus Zuerich
14:00Biel-BienneCham
14:00Etoile CarougeFC Breitenrain
14:00ParadisoTuggen
14:00Young Boys IIFC Bavois
FTAC Bellinzona1‑1FC Stade Nyonnais
FTChiasso2‑0Black Stars
FTFc Zuerich II2‑1FC Rapperswil-Jona
FTSion Ii2‑4SC Bruehl
Tanzania flag Tanzania Premier League
FTDodoma Jiji2‑1Mbeya City
FTGeita Gold FC2‑0Kinondoni MC
FTYoung Africans2‑1Namungo FC
Tanzania Ligi kuu Bara
FTGeita Gold FC2‑0Kinondoni MC
FTYoung Africans2‑1Namungo FC
Thailand flag Thailand Premier League
FTChonburi1‑2Nakhon Ratchasima FC
FTNong Bua Pitchaya1‑1Ratchaburi FC
FTPolice Tero FC0‑0Prachuap FC
Turkey flag Turkey Super Lig
FTAdana Demirspor1‑3 Trabzonspor
FTFatih Karagumruk2‑1 Giresunspor
FTGazisehir Gaziantep1‑1 Goztepe
FTAdana Demirspor1‑3 Trabzonspor
FTRed Card Fatih Karagumruk2‑1 Giresunspor
FTGazisehir Gaziantep1‑1 Goztepe
Turkey flag Turkey 1st Lig
FTGenclerbirligi2‑0 Bandirmaspor
Turkey flag Turkey 2nd Lig
FTBursaspor1‑0 Denizlispor
Ukraine flag Ukraine Persha Liga
14:00Ahrobiznes VolochyskAlliance Lypova Dolyna
14:00AvanhardVPK-Ahro Shevchenkivka
14:00FC Nyva TernopilMetalist Kharkiv
14:00Girnik Kryvyi RihObolon-Brovar
14:00Girnik-SportPrykarpattia
14:00Kremin KremenchukFC Uzhhorod
14:00Olimpik DonetskFC Podillya Khmelnytskyi
14:00Polissya ZhytomyrVolyn
United Arab Emirates flag United Arab Emirates UAE Pro League
FTAjman4‑2Al Khaleej Khor Fakkan
FTAl-Wasl3‑0Emirates Club
United Arab Emirates flag United Arab Emirates Division 1
FTAl Hamriyah4‑4Hatta
FTAl Taawon0‑1Al Bataeh
FTAl Thaid0‑1Dubai City
FTDibba Al Fujairah2‑1Al Arabi SC
FTFujairah SC1‑2Dibba Al Hisn
FTMasafi2‑0Gulf Heroes
FTMasfut3‑2Al Jazirah Al Hamra
Uruguay flag Uruguay Primera Division
FTCerro Largo0‑2 CD Nacional
FTMontevideo Wanderers0‑0 Liverpool
FTRiver Plate0‑0 Danubio
USA flag USA Major League Soccer
FTFC Dallas2‑1 Houston
FTMinnesota United FC3‑0 Chicago
FTPhiladelphia1‑1 Montreal
FTD.C. United3‑2 New England
FTFC Dallas2‑1 Houston
FTMinnesota United FC3‑0 Chicago Red Card
FTPhiladelphia1‑1 Montreal
USA USL Championship
FTCharleston Battery1‑1Louisville City FC
FTHartford Athletic1‑2Detroit City FC
FTNew York Red Bulls II1‑1FC Tampa Bay Rowdies
FTPittsburgh Riverhounds4‑0Atlanta United II
FTCharleston Battery1‑1Louisville City FC
FTNew York Red Bulls II1‑1FC Tampa Bay Rowdies
USA USL League One
FTUnion Omaha3‑0Central Valley Fuego
Venezuela flag Venezuela Primera Division
FTMonagas SC1‑0Universidad Central de Venezuela F.C.
FTZamora FC0‑1Metropolitanos FC
Venezuela flag Venezuela Segunda Division
19:00Nueva EspartaLibertador FC
FTAngostura FC0‑0Fundación AIFI
FTPetare3‑0Dinamo Puerto La Cruz
FTTrujillanos FC2‑2Rayo Zuliano
FTUrena0‑0Titanes
FTYaracuyanos FC4‑1Academia Anzoategui
Zambia Premier League
13:00BuildconGreen Buffaloes FC
13:00Forest RangersKonkola Blades
13:00Kafue CelticKabwe Warriors
13:00Lusaka DynamosKansanshi Dynamos
13:00NkwaziZESCO United
13:00Prison LeopardsGreen Eagles FC
13:00Red ArrowsChambishi
13:00ZanacoIndeni
FTPower Dynamos1‑0Nkana
Zimbabwe Premier Soccer League
FTChicken Inn1‑0Bulawayo City FC
FTHarare City0‑0Black Rhinos
FTPlatinum1‑1Highlanders

All kick-offs UK time

Back to top