The Fishy - Grimsby Town FC

Results (Sat 02‑Apr‑2022)

England flag England Premier League
FTBrighton0‑0 Norwich
FTBurnley0‑2 Man City
FTChelsea1‑4 Brentford
FTLeeds1‑1 Southampton
FTLiverpool2‑0Watford
FTLiverpool2‑0 Watford
FTMan Utd1‑1 Leicester
FTWolverhampton2‑1 Aston Villa
FTBrighton0‑0 Norwich
FTBurnley0‑2 Man City
FTChelsea1‑4 Brentford
FTLeeds1‑1 Southampton
FTLiverpool2‑0 Watford
FTMan Utd1‑1 Leicester
FTWolverhampton2‑1 Aston Villa
England Championship
FTBarnsley1‑1 Reading
FTBlackpool1‑4 Nott'm Forest
FTBournemouth3‑2 Bristol City
FTCardiff0‑4 Swansea
FTCoventry2‑2 Blackburn
FTRed Card Derby1‑0 Preston Red Card
FTLuton2‑2 Millwall
FTPeterborough0‑4 Middlesbrough
FTQPR0‑2 Fulham
FTStoke1‑0 Sheffield Utd
England League One
FTRed Card Accrington Stanley4‑4 Cheltenham
FTRed Card Charlton1‑2 Lincoln City Red Card
FTCrewe1‑3 Fleetwood Town
FTIpswich0‑1 Cambridge Utd
FTMK Dons2‑0 Shrewsbury
FTMorecambe3‑0 Burton Albion Red Card
FTPlymouth1‑0 Oxford Utd
FTSheff Wed2‑1 AFC Wimbledon
FTSunderland1‑0 Gillingham
FTWigan1‑1 Bolton
FTWycombe2‑0 Doncaster
England League Two
FTBarrow1‑2 Port Vale
FTBristol Rovers2‑1 Bradford
FTForest Green1‑0 Scunthorpe
FTHarrogate Town1‑2 Colchester
FTHartlepool0‑2 Salford
FTMansfield1‑0 Northampton Red Card
FTNewport County0‑1 Exeter
FTRochdale0‑0 Swindon
FTStevenage0‑1 Oldham
FTRed Card Red Card Tranmere2‑2 Carlisle
FTWalsall0‑2 Leyton Orient
England National League
FTAldershot0‑2 Eastleigh
FTBarnet2‑2 Yeovil
FTBoreham Wood0‑1 Woking
FTChesterfield1‑4 Grimsby
FTDover1‑1 Kings Lynn Town
FTFC Halifax2‑0 Wealdstone
FTSolihull Moors3‑1 Maidenhead Utd
FTSouthend0‑3 Notts County
FA Trophy
FTBromley3‑1 York
FTWrexham2‑0 Stockport
England National League - North
FTAFC Fylde3‑1Farsley Celtic
FTAFC Telford2‑1Gloucester
FTBoston Utd1‑1Blyth Spartans
FTBrackley1‑0Gateshead
FTBradford PA0‑0Kidderminster
FTChorley2‑0Guiseley
FTCurzon Ashton0‑3Spennymoor Town
FTHereford1‑2Alfreton Town
FTLeamington0‑1Darlington
FTSouthport0‑1Kettering
England National League - South
FTBath City0‑0Dulwich Hamlet
FTBillericay0‑1 Chippenham
FTBraintree Town0‑1Hampton and Richmond
FTDorking Wanderers5‑0 Slough Town
FTEastbourne Boro2‑0Concord Rangers
FTEbbsfleet United1‑2Hungerford
FTHemel2‑2 Chelmsford
FTMaidstone United4‑0 Havant and Waterlooville
FTOxford City1‑1 Dartford
FTTonbridge Angels1‑0 Welling
England Non League Div One - Isthmian North
FTAFC Sudbury1‑2Hullbridge Sports
FTBury Town1‑2Brentwood
FTCanvey Island1‑4Maldon & Tiptree
FTCoggeshall Town1‑3Dereham Town
FTGrays2‑1Hashtag United
FTGreat Wakering Rovers2‑3Felixstowe & Walton United
FTHeybridge Swifts3‑3Tilbury
FTRomford1‑1Basildon United
FTStowmarket Town2‑2Barking
FTWitham Town1‑5Aveley
England Non League Div One - Isthmian South
FTBedfont Sports3‑3Hanwell Town
FTBinfield0‑0Uxbridge
FTChalfont St Peter0‑1Tooting & Mitcham
FTMarlow0‑0Basingstoke
FTNorthwood1‑4Chertsey Town
FTSouth Park1‑2Bracknell Town
FTWestfield1‑0Sutton Common Rovers
England Non League Div One - Southern Central
FTBideford0‑2Cinderford
FTBristol Manor Farm1‑0Sholing
FTEvesham Utd0‑1Melksham Town
FTHighworth Town0‑0Slimbridge
FTLarkhall Athletic0‑2Winchester City
FTMangotsfield United1‑5Cirencester
FTPaulton Rovers0‑0AFC Totton
FTPlymouth Parkway4‑1Lymington Town
FTWilland Rovers1‑2Frome Town
England Non League Div One - Southern SW
FTBurgess Hill Town0‑0Herne Bay
FTChichester City0‑3Corinthian
FTCray Valley Paper Mills4‑1Ramsgate
FTHastings0‑0Haywards Heath Town
FTHythe1‑1Lancing
FTSevenoaks Town3‑1Faversham Town
FTSittingbourne0‑0East Grinstead Town
FTThree Bridges2‑3Phoenix Sports
FTVCD Athletic1‑3Ashford United
FTWhitstable Town3‑0Whitehawk
England Non League Premier - Isthmian
FTAFC Hornchurch3‑3Bognor Regis
FTBishop's Stortford3‑0Folkestone Invicta
FTBowers & Pitsea0‑3Cheshunt
FTBrightlingsea Regent0‑1Corinthian Casuals
FTEast Thurrock2‑0Merstham
FTEnfield Town1‑0Horsham
FTKingstonian1‑1Carshalton
FTLeatherhead2‑1Cray Wanderers
FTLewes2‑3Wingate & Finchley
FTMargate0‑1Potters Bar
FTWorthing1‑0Haringey Borough
England Non League Premier - Northern
FTAshton0‑3Hyde
FTBamber Bridge2‑0Witton Albion
FTBuxton0‑0Lancaster City
FTFC United2‑0Atherton Collieries
FTGainsborough1‑1South Shields
FTMatlock0‑0Morpeth Town
FTNantwich2‑1Scarborough Athletic
FTStafford Rangers4‑1Grantham Town
FTStalybridge0‑2Radcliffe Borough
FTWarrington0‑1Mickleover Sports
FTWhitby0‑0Basford Utd
England Non League Premier - Southern
FTFarnborough0‑0Hayes & Yeading
FTHendon2‑0Beaconsfield Town
FTKings Langley0‑0Gosport Borough
FTMerthyr Town5‑0Salisbury
FTMet Police1‑1Harrow Borough
FTPoole Town0‑2Yate Town
FTSwindon Supermarine0‑1Truro City
FTTaunton Town3‑2Weston-S-Mare
FTTiverton0‑2Hartley Wintney
FTWalton Casuals0‑1Chesham Utd
FTWimborne Town0‑1Dorchester
England flag England Championship
FTBarnsley1‑1 Reading
FTBlackpool1‑4Nott'm Forest
FTBlackpool1‑4 Nott'm Forest
FTBournemouth3‑2 Bristol City
FTCardiff0‑4 Swansea
FTCoventry2‑2 Blackburn
FTDerby1‑0 Preston
FTLuton2‑2 Millwall
FTPeterborough0‑4 Middlesbrough
FTQPR0‑2 Fulham
FTStoke1‑0 Sheffield Utd
England flag England League 1
FTAccrington Stanley4‑4 Cheltenham
FTCharlton1‑2 Lincoln City
FTCrewe1‑3 Fleetwood Town
FTIpswich0‑1 Cambridge Utd
FTMK Dons2‑0 Shrewsbury
FTMorecambe3‑0 Burton Albion
FTPlymouth1‑0 Oxford Utd
FTSheff Wed2‑1 AFC Wimbledon
FTSunderland1‑0 Gillingham
FTWigan1‑1Bolton
FTWigan1‑1 Bolton
FTWycombe2‑0 Doncaster
England flag England League 2
FTBarrow1‑2 Port Vale
FTBristol Rovers2‑1 Bradford
FTForest Green1‑0 Scunthorpe
FTHarrogate Town1‑2 Colchester
FTHartlepool0‑2 Salford
FTMansfield1‑0 Northampton
FTNewport County0‑1 Exeter
FTRochdale0‑0 Swindon
FTStevenage0‑1 Oldham
FTTranmere2‑2 Carlisle
FTWalsall0‑2 Leyton Orient
England flag FA Trophy
FTBromley3‑1 York
FTWrexham2‑0Stockport
FTWrexham2‑0 Stockport
England flag England National League
14:00Boreham Wood Woking
14:00BromleyAltrincham
14:00WeymouthWrexham
FTAldershot0‑2 Eastleigh
FTBarnet2‑2 Yeovil
FTBoreham Wood0‑1Woking
FTBoreham Wood0‑1Woking
FTChesterfield1‑4 Grimsby
FTDover1‑1 Kings Lynn Town
FTFC Halifax2‑0 Wealdstone
FTSolihull Moors3‑1 Maidenhead Utd
FTSouthend0‑3 Notts County
England flag England National League North / South
14:00ChesterYork
FTAFC Fylde3‑1Farsley Celtic
FTAFC Telford2‑1Gloucester
FTBath City0‑0Dulwich Hamlet
FTBillericay0‑1 Chippenham
FTBoston Utd1‑1Blyth Spartans
FTBrackley1‑0Gateshead
FTBradford PA0‑0Kidderminster
FTBraintree Town0‑1 Hampton and Richmond
FTChorley2‑0Guiseley
FTCurzon Ashton0‑3Spennymoor Town
FTDorking Wanderers5‑0 Slough Town
FTEastbourne Boro2‑0Concord Rangers
FTEbbsfleet United1‑2Hungerford
FTHemel2‑2 Chelmsford
FTHereford1‑2Alfreton Town
FTLeamington0‑1Darlington
FTMaidstone United4‑0 Havant and Waterlooville
FTOxford City1‑1 Dartford
FTSouthport0‑1Kettering
FTTonbridge Angels1‑0 Welling
Northern Ireland flag Northern Ireland Irish Cup
14:00GlentoranBallymena
Scotland flag Scotland Premiership
14:00Dundee Aberdeen
FTDundee2‑2Aberdeen
FTHibernian1‑1 Dundee Utd
FTMotherwell4‑2 St Mirren
FTRoss County1‑1 Hearts
FTSt Johnstone1‑0 Livingston
FTDundee2‑2 Aberdeen
FTHibernian1‑1 Dundee Utd
FTMotherwell4‑2 St Mirren
FTRoss County1‑1 Hearts
FTSt Johnstone1‑0 Livingston
Scotland Championship
FTPartick Thistle0‑0 Arbroath
Scotland League One
FTAlloa2‑3 Dumbarton
FTClyde0‑3 Peterhead
FTEast Fife0‑2 Airdrieonians
FTFalkirk0‑3 Montrose
Scotland League Two
FTAlbion0‑0 Elgin
FTCowdenbeath0‑0 Stirling
FTStenhousemuir0‑1 Annan Athletic
FTStranraer0‑2 Forfar
Scotland flag Scotland Championship
14:00Partick Thistle Arbroath
14:00Queen of SthInverness CT
14:00Queen of SthInverness CT
FTPartick Thistle0‑0Arbroath
Scotland flag Scotland League 1
14:00Clyde Peterhead
14:00East Fife Airdrieonians
14:00Falkirk Montrose
FTAlloa2‑3 Dumbarton
FTClyde0‑3Peterhead
FTEast Fife0‑2Airdrieonians
FTFalkirk0‑3Montrose
Scotland flag Scotland League 2
14:00Albion Elgin
14:00Cowdenbeath Stirling
14:00Stenhousemuir Annan Athletic
14:00Stranraer Forfar
FTAlbion0‑0Elgin
FTCowdenbeath0‑0Stirling
FTStenhousemuir0‑1Annan Athletic
FTStranraer0‑2Forfar
Scotland Football League - Highland League
FTBrechin4‑0Clachnacuddin
FTBuckie Thistle5‑0Strathspey Thistle
FTDeveronvale0‑4Formartine United
FTForres Mechanics3‑1Huntly
FTInverurie Loco Works4‑0Wick Academy
FTKeith3‑1Fort William
FTNairn County0‑1Lossiemouth
FTRothes1‑3Fraserburgh
FTTurriff United1‑7Brora Rangers
Scotland Football League - Lowland League
FTDalbeattie Star2‑4Celtic II
FTGretna 20081‑3Stirling University
FTVale of Leithen0‑1BSC Glasgow
Wales Premier
FTBarry Town1‑0Cefn Druids
FTCardiff Metropolitan3‑2Haverfordwest County AFC
FTNewtown2‑1 Flint Town United
FTPenybont0‑5Bala Town
Wales Division 1
FTCambrian & Clydach4‑1Cwmbran Celtic
FTCarmarthen Town4‑0Undy Athletic
FTGuilsfield FC1‑1Llangefni Town
FTHolywell Town0‑1Colwyn Bay
FTLlanidloes Town4‑0Prestatyn
FTPenrhyncoch1‑1Conwy Borough
FTPontypridd Town4‑1Llanelli
FTPort Talbot Town0‑1Risca United
FTRuthin Town5‑0Holyhead Hotspur
FTTrefelin0‑0Taffs Well
Wales flag Wales Welsh Premier League
FTBarry Town1‑0Cefn Druids
FTCardiff Metropolitan3‑2Haverfordwest County AFC
FTNewtown2‑1 Flint Town United
FTNewtown2‑1Flint Town United
FTPenybont0‑5Bala Town
Albania flag Albania Superliga
15:00Partizan BelgradeKF Laci
15:00Vllaznia ShkoderKastrioti
FTDinamo Tirana0‑2Egnatia Rrogozhine
FTKukesi0‑0SK Tirana
FTKukesi0‑0SK Tirana
Argentina flag Argentina Liga Professional
FTRacing Club4‑1 Sarmiento
Argentina flag Argentina Primera Nacional
20:00Almirante BrownSan Telmo
20:00CA AlvaradoGuillermo Brown
20:00CA TemperleyAtlanta
20:00Club Atletico MitreInstituto
20:00Deportivo MadrynSantamarina
20:00Deportivo MaipuCA Defensores de Belgrano
20:00Deportivo MoronEstudiantes BA
20:00Deportivo RiestraAtletico Guemes
20:00Ferro Carril OesteAgropecuario
20:00Independiente RivadaviaTristan Suarez
20:00Nueva ChicagoBrown de Adrogue
20:00Quilmes ACSan Martin de Tucuman
FTBelgrano Cordoba2‑1All Boys
FTClub Almagro1‑3Chacarita
FTEstudiantes de Rio Cuarto0‑0Atletico Rafaela
FTFlandria4‑0San Martin de San Juan
FTGimnasia Jujuy1‑1CA Chaco For Ever
FTVilla Dalmine1‑5Gimnasia Y Esgrima Mendoza
Argentina flag Argentina Copa de la Superliga
FTBanfield0‑2Argentinos Juniors
FTBarracas Central0‑1Independiente
FTCentral Cordoba2‑2Huracan
FTGodoy Cruz3‑3Estudiantes
FTParana2‑1Union Santa Fe
FTVelez3‑1Lanus
Argentina flag Argentina Torneo Federal A
FTClub Sportivo Penarol2‑2Desamparados
Argentina flag Argentina Primera B Metropolitana
20:00Dock SudVilla San Carlos
FTCA San Miguel0‑1CA Talleres Remedios de Escalada
FTCanuelas FC0‑2Justo Jose de Urquiza
FTComunicaciones Bsas3‑0Argentino de Quilmes
FTDeportivo Armenio3‑1CA Defensores Unidos
FTItuzaingó1‑3CA Colegiales
FTItuzaingó1‑3CA Colegiales
FTLos Andes0‑0Acassuso
Armenia Premier League
FTNoah1‑0Alashkert
Armenia 1st League
FTUrartu II0‑6Lernayin Artsakh
Australia flag Australia Hyundai A-League
FTAdelaide United0‑1 Melbourne Victory
FTSydney3‑2 Western Sydney
FTWellington0‑6 Melbourne City
FTWestern United2‑2 Central Coast Mariners
Australia A-League
FTAdelaide United0‑1 Melbourne Victory
FTRed Card Sydney3‑2 Western Sydney
FTWellington0‑6 Melbourne City
FTWestern United2‑2 Central Coast Mariners
Australia New South Wales NPL
FTManly United FC3‑0 Northbridge FC Bulls
FTMarconi Stallions1‑2Sydney Olympic
FTSutherland Sharks3‑4 Sydney Fc Youth
Australia South Australia NPL
FTAdelaide City FC4‑2White City
FTAdelaide Olympic4‑0South Adelaide
FTCampbelltown City1‑1Sturt Lions
FTCumberland United0‑4Adelaide United II
Australia Victoria NPL
FTDandenong Thunder2‑1Avondale FC
FTPort Melbourne1‑0 Altona Magic
FTSouth Melbourne5‑0Eastern Lions SC
Australia Western Australia NPL
FTCockburn City1‑4Bayswater City
FTPerth RedStar FC2‑0Inglewood United
FTSorrento2‑0Gwelup Croatia
Australia Northern NSW NPL
FTBroadmeadow Magic3‑1Edgeworth Eagles
Australia Queensland NPL
FTGold Coast Knights3‑1 Brisbane City
FTMoreton Bay United2‑3Olympic FC
FTPeninsula Power5‑0Eastern Suburbs Brisbane
FTQueensland Lions FC6‑1Sunshine Coast Wanderers
Australia Tasmania NPL
FTGlenorchy Knights1‑1South Hobart
FTOlympia0‑4Devonport City
Austria flag Austria Bundesliga
FTLASK Linz0‑2 SV Ried
FTSC Rheindorf Altach2‑2Admira Wacker
FTTSV Prolactal Hartberg0‑1WSG Wattens
Austria flag Austria Erste Liga
15Dornbirn0‑0St Polten
Austria Tipp3 Bundesliga
FTRed Card LASK Linz0‑2 SV Ried
FTSC Rheindorf Altach2‑2Admira Wacker
FTTSV Prolactal Hartberg0‑1WSG Wattens
Azerbaijan flag Azerbaijan Premier League
FTFK Qarabag5‑1Sabail
FTFK Qarabag5‑1Sabail
FTFK Sumqayit0‑3Sabah
Bahrain King's Cup
FTAl Hidd1‑1Muharraq
Belarus flag Belarus Premier League
13:00BATE BorisovFC Belshina Bobruisk
FTDinamo Brest2‑2FC Isloch Minsk Raion
FTDinamo Brest2‑2FC Isloch Minsk Raion
FTDinamo Minsk1‑1Arsenal Dzyarzhynsk
FTDinamo Minsk1‑1Arsenal Dzyarzhynsk
FTFC Belshina Bobruisk0‑3 BATE Borisov
FTFC Slutsk0‑0Neman Grodno
FTFC Slutsk0‑0Neman Grodno
Belarus Vysshaya Liga
FTDinamo Brest2‑2FC Isloch Minsk Raion
FTDinamo Minsk1‑1Arsenal Dzyarzhynsk
FTFC Belshina Bobruisk0‑3 BATE Borisov
Belgium flag Belgium First Division A
FTKV Mechelen3‑2 Kortrijk
FTLeuven0‑1 Royal Antwerp
FTOostende2‑2 RFC Seraing
FTZulte-Waregem0‑2 Sint Truidense VV
Belgium flag Belgium First Division B
FTLommel Utd2‑1Westerlo
Belgium Jupiler Pro League
FTKV Mechelen3‑2 Kortrijk
FTLeuven0‑1 Royal Antwerp
FTOostende2‑2 RFC Seraing
FTZulte-Waregem0‑2Sint Truidense VV Red Card
Belgium 2e Klasse
FTLommel Utd2‑1Westerlo
Bolivia flag Bolivia Primera Division
FTBlooming1‑0Always Ready
FTJorge Wilstermann1‑2Real Tomayapo
FTReal Santa Cruz2‑1Oriente Petrolero
FTUniversitario de Vinto2‑2Independiente Petrolero
Bosnia and Herzegovina flag Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
11:00PosusjeZeljeznicar
FTFk Leotar1‑1FK Sarajevo
FTFk Leotar1‑1 FK Sarajevo
FTFK Radnik Bijeljina2‑1Sloboda Tuzla
FTFK Radnik Bijeljina2‑1Sloboda Tuzla
FTRudar Prijedor2‑2Borac Banja Luka
FTRudar Prijedor2‑1Borac Banja Luka
FTZrinjski Mostar4‑0FK Tuzla City
FTZrinjski Mostar5‑0FK Tuzla City
Bosnia and Herzegovina flag Bosnia and Herzegovina 1st League
FTFK Podrinje1‑0Fk Ljubic Prnjavor
Brazil flag Brazil Pernambucano A1
FTNautico0‑0CD Santa Cruz
Brazil flag Brazil Carioca
FTFluminense1‑1Flamengo
Brazil flag Brazil Mineiro 1
FTAtletico MG3‑1Cruzeiro
Brazil flag Brazil Gaucho
FTGremio2‑1Ypiranga Erechim
Brazil flag Brazil Goiano
FTGoias1‑3Atletico Goianiense
Brazil flag Brazil Potiguar
FTABC FC RN1‑0Potiguar Mossoró
Brazil flag Brazil Maranhense
FTMoto Club MA0‑1IAPE MA
FTSão José MA0‑0Sampaio Correa
Brazil flag Brazil Sergipano
FTItabaiana1‑0Sergipe
Bulgaria flag Bulgaria First Professional League
FTCSKA Sofia1‑0Beroe Stara Zagora
FTSlavia Sofia1‑0FK Arda Kurdzhali
Bulgaria flag Bulgaria Second Professional League
FTBotev Plovdiv II4‑1Sozopol
FTLitex Lovech1‑0Marek
FTMaritsa Plovdiv1‑0PFC Dobrudzha Dobrich
FTPFC Spartak Varna0‑1Ludogorets II
FTSeptemvri Sofia2‑1Hebar Pazardzhik
FTSeptemvri Sofia2‑1Hebar Pazardzhik
FTSportist Svoge1‑1Etar
FTStrumska Slava0‑1Fk Septemvri Simitli
CAF Champions League
FTEsperance2‑1CR Belouizdad
FTMamelodi Sundowns3‑0Al-Merreikh
FTWydad Casablanca5‑1Petro Atletico
Cameroon Elite ONE
FTCanon De Yaounde1‑0Union Douala
Chile flag Chile Primera Division
FTNublense1‑1 Antofagasta
FTO'Higgins2‑1 Coquimbo Unido
FTUniversidad Catolica2‑1 Universidad de Chile
Chile flag Chile Primera B
FTCD Cobreloa Calama2‑1Deportes Puerto Montt
Chile Primera Division
FTRed Card Nublense1‑1 Antofagasta Red Card
FTUniversidad Catolica2‑1 Universidad de Chile
Colombia flag Colombia Primera A
FTDeportivo Pereira0‑2Tolima
FTFortaleza EC3‑1Boca Juniors Cali
FTIndependiente Medellin2‑1Envigado
FTLa Equidad0‑0Deportivo Cali
FTReal Cartagena2‑0Llaneros FC
Costa Rica flag Costa Rica Primera División
FTDeportivo Saprissa0‑1Grecia
FTGuanacasteca1‑2Guadalupe FC
FTLD Alajuelense0‑2Santos de Guapiles
Croatia flag Croatia 1. HNL
FTIstra0‑2 Rijeka
FTNK Sibenik0‑1 HNK Gorica
Croatia flag Croatia 2nd League
FTDugopolje2‑2Inter Zapresic
FTNK Jarun Zagreb2‑0Bijelo Brdo
FTNK Opatija2‑1Croatia Zmijavci
FTNK Varazdin1‑0Solin
FTRudes Zagreb3‑2Dinamo Zagreb II
Croatia Prva HNL
FTIstra0‑2 Rijeka
FTNK Sibenik0‑1HNK Gorica
Cyprus flag Cyprus 1st Division
FTAnorthosis4‑1 Apoel Nicosia
FTEthnikos Achnas1‑0 Olympiakos Nicosia
Cyprus flag Cyprus 2nd Division
13:00PO Xylotympou 2006Nea Salamis
FTAhironas2‑1Onisilos Sotira
FTAkritas Chlorakas3‑2Anagennisi Deryneia
FTAlki Oroklinis1‑0Asil Lisis
FTOmonia Aradippou1‑0Ermis Aradippou
FTOthellos Athienou3‑3A.O. Ayias Napas
Cyprus 1. Division
FTAnorthosis4‑1 Apoel Nicosia
FTEthnikos Achnas1‑0 Olympiakos Nicosia
Czech Republic flag Czech Republic 1st League
FTCeske Budejovice2‑2 Zlin
FTSlovacko1‑0 Sigma Olomouc
FTSlovan Liberec0‑1 Teplice
FTSparta Prague2‑1 Banik Ostrava
FTSparta Prague2‑1 Banik Ostrava
Czech Republic flag Czech Republic 2nd league
FTAfk Chrudim1‑01.SK Prostejov
FTDukla Prague4‑2SK Lisen
FTDukla Prague4‑2SK Lisen
FTFC Vlasim1‑0FK Varnsdorf
FTMfk Vyskov2‑1FK Viktoria Zizkov
FTTrinec3‑1MAS Taborsko
FTUsti nad Labem0‑3Sparta Praha II
Czech Republic flag Czech Republic 3rd league
08:15BenešovPísek
08:15Loko VltavinAdmira Praha
08:15Motorlet PrahaViktoria Plzen II
08:15Uhersky BrodFrydek-Mistek
08:30Fk PrepereTJ Sokol Zivanice
14:30Jiskra DomažliceRakovník
FTFC Slovan Rosice0‑0Blansko
FTPríbram II1‑3Slavia Praha II
FTTJ Jiskra Usti Nad Orlici0‑0FK Teplice B
FTTJ Slovan Velvary5‑0Mladá Boleslav II
Czech-Republic Czech Liga
FTCeske Budejovice2‑2 Zlin Red Card
FTSlovacko1‑0 Sigma Olomouc
FTSlovan Liberec0‑1 Teplice
FTSparta Prague2‑1 Banik Ostrava
Denmark flag Denmark 1st Division
FTHB Koege3‑0Vendsyssel FF
FTHB Koege3‑0Vendsyssel FF
FTLyngby BK5‑0Nykoebing FC
FTLyngby BK5‑0Nykoebing FC
Denmark flag Denmark 2nd Division
FTAarhus Fremad1‑2FA 2000
FTAarhus Fremad1‑2FA 2000
FTBrabrand3‑3B 93 Copenhagen
FTBrabrand3‑3B 93 Copenhagen
FTMiddelfart1‑3Kolding IF
FTMiddelfart1‑3Kolding IF
Ecuador flag Ecuador Liga Pro
FTEmelec2‑0LDU de Quito
FTGualaceo SC1‑3Independiente del Valle
FTUniversidad Catolica1‑2Barcelona SC
El Salvador flag El Salvador Primera Division
20:00CD FASAlianza FC (SLV)
20:00FirpoCD Chalatenango
20:00Once DeportivoAtlético Marte
20:00PlatenseIsidro Metapán
FTJocoro Fc1‑0Santa Tecla FC
Estonia flag Estonia Meistriliiga
FTFCI Levadia Tallinn4‑0Tammeka Tartu
FTTallinna JK Legion2‑4Nomme Kalju
FTTallinna JK Legion2‑4Nomme Kalju
Ethiopia Premier League
FTJimma Kenema0‑2Awassa Kenema
FTWelayta Dicha1‑0Dire Dawa Kenema
Faroe Islands Premier League
FTAB Argir2‑1Skala
FTAB Argir2‑1Skala
FTB681‑1HB Torshavn
FIFA flag FIFA Club Friendlies
FTKTP Kotka3‑0Peka
FTUll/Kisa0‑1Stroemmen
Finland flag Finland Veikkausliiga
FTHaka2‑1 Ilves
FTHJK Helsinki1‑0FC Honka
FTHJK Helsinki1‑0FC Honka
FTIFK Mariehamn0‑0 Lahti
FTKuPS Kuopio2‑1 Inter Turku
FTSJK2‑1 HIFK Helsinki
FTVPS Vaasa2‑2AC Oulu
FTHaka2‑1 Ilves
FTIFK Mariehamn0‑0 Lahti
FTKuPS Kuopio2‑1 Inter Turku
FTSJK2‑1 HIFK Helsinki
FTVPS Vaasa2‑2AC Oulu
France flag France Ligue 1
19:00St EtienneMarseille
FTLille0‑0 Bordeaux
FTNice1‑1 Rennes
FTLille0‑0 Bordeaux Red Card
FTNice1‑1 Rennes
France Ligue 2
FTBastia1‑1 Auxerre
FTCaen2‑1 Dunkerque
FTDijon1‑0 Grenoble Red Card
FTNimes0‑2 Guingamp
FTPau2‑1 Le Havre
FTQuevilly0‑2 Sochaux
FTRodez1‑1 Chamois Niortais
FTToulouse2‑1 Paris FC
FTValenciennes0‑2 Amiens
FTBastia1‑1 Auxerre
FTCaen2‑1 Dunkerque
FTDijon1‑0 Grenoble
FTNimes0‑2 Guingamp
FTPau2‑1 Le Havre
FTQuevilly0‑2 Sochaux
FTRodez1‑1 Chamois Niortais
FTToulouse2‑1 Paris FC
FTValenciennes0‑2 Amiens
Georgia flag Georgia Erovnuli Liga
11:00Dila GoriFC Saburtalo Tbilisi
11:00Dinamo TbilisiLocomotive Tbilisi
FTDila Gori1‑0FC Saburtalo Tbilisi
FTDinamo Batumi0‑0Kakheti Telavi
FTDinamo Batumi1‑0Kakheti Telavi
FTDinamo Tbilisi2‑1Locomotive Tbilisi
FTTorpedo Kutaisi0‑2Samgurali
FTTorpedo Kutaisi0‑2Samgurali
Germany flag Germany Bundesliga
FTArminia Bielefeld1‑1 VFB Stuttgart
FTBorussia Dortmund1‑4 RB Leipzig
FTEintracht Frankfurt0‑0 Greuther Furth
FTFreiburg1‑4 Bayern Munich
FTHoffenheim1‑2 VfL Bochum 1848
FTLeverkusen2‑1 Hertha Berlin
Germany Bundesliga 1
FTArminia Bielefeld1‑1 VFB Stuttgart
FTBorussia Dortmund1‑4 RB Leipzig
FTEintracht Frankfurt0‑0 Greuther Furth
FTFreiburg1‑4 Bayern Munich
FTHoffenheim1‑2 VfL Bochum 1848
FTLeverkusen2‑1 Hertha Berlin
Germany Bundesliga 2
FTHamburger1‑2 SC Paderborn 07
FTHannover 961‑1 Jahn Regensburg Red Card
FTHansa Rostock1‑0 St Pauli
FTSV Darmstadt 983‑1 Holstein Kiel
Liga 3
FTBraunschweig3‑2 TSV Havelse
FTFC Viktoria Koln0‑2 Dortmund II
FTKaiserslautern5‑1 Duisburg
FTTSV 1860 Munchen1‑1 Saarbrucken
FTVerl3‑1 SC Freiburg II
Germany flag Germany 2nd Bundesliga
FTHamburger1‑2SC Paderborn 07
FTHamburger1‑2 SC Paderborn 07
FTHannover 961‑1Jahn Regensburg
FTHannover 961‑1 Jahn Regensburg
FTHansa Rostock1‑0 St Pauli
FTSV Darmstadt 983‑1 Holstein Kiel
FTSV Darmstadt 983‑1 Holstein Kiel
Germany flag 3rd Liga
12:00Hallescher FCVfL Osnabruck
FTBraunschweig3‑2TSV Havelse
FTBraunschweig3‑2 TSV Havelse
FTFC Viktoria Koln0‑2Dortmund II
FTFC Viktoria Koln0‑2 Dortmund II
FTKaiserslautern5‑1 Duisburg
FTKaiserslautern5‑1 Duisburg
FTTSV 1860 Munchen1‑1Saarbrucken
FTTSV 1860 Munchen1‑1 Saarbrucken
FTVerl3‑1SC Freiburg II
FTVerl3‑1 SC Freiburg II
Ghana flag Ghana Premier League
FTHearts of Oak1‑0Medeama
FTHearts of Oak1‑0Medeama
Greece flag Greece Super League
FTApollon Smyrnis1‑0 Panetolikos
FTAsteras Tripoli0‑0 Atromitos
FTIonikos2‑2 Volos NFC
FTLamia1‑2 OFI
Greece flag Greece Super League 2
FTEgaleo1‑1AEK Athens II
FTOF Ierapetras2‑0Panathinaikos II
FTOF Ierapetras2‑0Panathinaikos II
FTOlympiacos Volou1‑2Niki Volou
FTOlympiacos Volou1‑2Niki Volou
FTOlympiakos Piraeus II3‑0Pierikos
FTOlympiakos Piraeus II3‑0Pierikos
FTPAOK II0‑1Almopos
FTPAOK II0‑1Almopos
Greece Super League
FTApollon Smyrnis1‑0 Panetolikos
FTAsteras Tripoli0‑0 Atromitos Red Card
FTIonikos2‑2Volos NFC
FTLamia1‑2 OFI
Guatemala flag Guatemala Liga Nacional
FTNueva Concepcion0‑3Antigua Guatemala
Guatemala flag Guatemala Primera Division
FTComunicaciones II1‑3Deportivo Mictlan
FTSanarate2‑0Aurora FC
Hong Kong Sapling Cup
07:30KitcheeHong Kong FC
Hungary flag Hungary NB I
FTDebrecen0‑0 Zalaegerszegi TE
FTDebrecen0‑0Zalaegerszegi TE
FTHonved1‑1Paksi FC
FTHonved1‑1 Paksi FC
FTVideoton5‑3 Kisvarda FC
FTDebrecen0‑0 Zalaegerszegi TE
FTHonved1‑1 Paksi FC
FTVideoton5‑3 Kisvarda FC
India flag India I-League
FTMinerva Punjab3‑2Sudeva
FTMinerva Punjab3‑2Sudeva
FTReal Kashmir1‑1Indian Arrows
FTReal Kashmir1‑1Indian Arrows
FTTRAU0‑2Rajasthan United
Israel flag Israel Ligat HaAl
FTHapoel Jerusalem0‑0 Hapoel Nazareth Illit
FTHapoel Tel Aviv2‑1Bnei Sakhnin
FTMaccabi Netanya1‑1 Maccabi Tel Aviv
FTMaccabi Petah Tikva0‑0 Hapoel Haifa
Israel Ligat ha'Al
FTHapoel Jerusalem0‑0 Hapoel Nazareth Illit
FTHapoel Tel Aviv2‑1Bnei Sakhnin
FTMaccabi Netanya1‑1 Maccabi Tel Aviv
FTMaccabi Petah Tikva0‑0 Hapoel Haifa
Italy flag Italy Serie A
FTLazio2‑1 Sassuolo
FTSalernitana0‑1 Torino
FTSpezia1‑0 Venezia
Italy flag Italy Serie B
FTAlessandria2‑2 SPAL
FTAlessandria2‑2SPAL
FTAscoli1‑0Pordenone
FTAscoli1‑0 Pordenone
FTBenevento6‑1 Pisa
FTCittadella1‑2Ternana
FTCittadella1‑2 Ternana
FTCosenza1‑3 Parma
FTCosenza1‑3Parma
FTCremonese1‑1 Reggina
FTCremonese1‑1Reggina
FTLecce1‑0 Frosinone
FTLecce1‑0Frosinone
Italy Serie A
FTLazio2‑1 Sassuolo
FTRed Card Salernitana0‑1 Torino
FTSpezia1‑0 Venezia
Italy Serie B
FTAlessandria2‑2 SPAL
FTAscoli1‑0 Pordenone
FTBenevento5‑1 Pisa
FTCittadella1‑2 Ternana
FTCosenza1‑3 Parma
FTRed Card Cremonese1‑1 Reggina
FTLecce1‑0 Frosinone
Italy Serie C
FTGiana Erminio0‑0 Seregno
FTLegnago Salus1‑3 Fiorenzuola
FTPaganese0‑1 Monopoli
FTPergolettese1‑1 Feralpisalo
FTPiacenza2‑1 Albinoleffe
FTPro Patria0‑0 Triestina
FTPro Vercelli0‑1 Padova
FTRenate3‑1 Mantova
FTSudtirol1‑1 Lecco
FTTrento0‑0 Pro Sesto
FTVirtus Verona1‑1 Juventus U23
FTGiana Erminio0‑0 Seregno
FTLegnago Salus1‑3 Fiorenzuola
FTPaganese0‑1 Monopoli
FTPergolettese1‑1 Feralpisalo
FTPiacenza2‑1 Albinoleffe
FTPro Patria0‑0 Triestina
FTPro Patria0‑0Triestina
FTPro Vercelli0‑1 Padova
FTRenate3‑1 Mantova
FTSudtirol1‑1 Lecco
FTSudtirol1‑1 Lecco
FTTrento0‑0 Pro Sesto
FTVirtus Verona1‑1 Juventus U23
FTVirtus Verona1‑1 Juventus U23
Japan flag Japan J. League
FTGamba Osaka3‑1 Nagoya Grampus Eight
FTKashima Antlers2‑1 Shimizu S-Pulse
FTKashiwa Reysol2‑0 Jubilo Iwata
FTKawasaki Frontale1‑4 Cerezo Osaka
FTSapporo1‑1Urawa Red Diamonds
FTSapporo1‑1Urawa Red Diamonds
FTShonan0‑1 Sanfrecce Hiroshima
FTVissel Kobe1‑3 Kyoto Sanga
FTYokohama FM2‑1FC Tokyo
FTYokohama FM2‑1FC Tokyo
Japan J. League Div.1
FTGamba Osaka3‑1 Nagoya Grampus Eight
FTRed Card Kashima Antlers2‑1 Shimizu S-Pulse
FTKashiwa Reysol2‑0 Jubilo Iwata
FTKawasaki Frontale1‑4 Cerezo Osaka
FTShonan0‑1 Sanfrecce Hiroshima
FTVissel Kobe1‑3 Kyoto Sanga
Japan J. League Div.3
FTFujieda MYFC1‑0 Kamatamare Sanuki
FTYSCC Yokohama0‑1 Ehime FC
Japan flag Japan J. League 3
FTFujieda MYFC1‑0 Kamatamare Sanuki
FTYSCC Yokohama0‑1 Ehime FC
Kenya flag Kenya Premier League
FTHomeboyz4‑0Ulinzi Stars
FTHomeboyz4‑0Ulinzi Stars
FTNairobi City Stars2‑1Bandari
FTNairobi City Stars2‑1Bandari
FTTusker1‑1KCB
FTTusker1‑1KCB
FTWazito FC1‑2GOR Mahia
FTWazito FC1‑2GOR Mahia
FTHomeboyz4‑0Ulinzi Stars
FTNairobi City Stars2‑1Bandari
FTTusker1‑1KCB
FTWazito FC1‑2GOR Mahia
Kenya flag Kenya Super League
FTKisumu All Stars3‑0Muranga SEAL
Latvia flag Latvia Virsliga
FTBFC Daugavpils0‑0Valmieras FK
FTBFC Daugavpils0‑0Valmieras FK
FTFK Auda Riga1‑0FK Tukums 2000
FTFK Auda Riga1‑0FK Tukums 2000
FTFS Metta/LU1‑1RFS
Lebanon Premier League
13:00RacingAl Akhaa Al Ahli
13:00Tadamon SourShabab El Bourj
13:00Tripoli SCAl Hikma
Lithuania flag Lithuania A Lyga
FTDžiugas Telšiai1‑1Hegelmann Litauen
FTDžiugas Telšiai1‑1Hegelmann Litauen
FTFK Kauno Zalgiris2‑2Zalgiris
FTFK Panevezys2‑1FK Suduva
FTFK Panevezys2‑1FK Suduva
Luxembourg flag Luxembourg National Division
FTProgres Niederkorn2‑2Swift Hesperange
FTRacing FC Union Luxembourg0‑0Union Titus Petange
Macedonia First League
FTRabotnicki1‑3 FK Struga
Malta Premier League
FTSirens0‑3Valletta
Malta Challenge League
FTLija Athletic4‑3Mqabba
FTZebbug Rangers2‑1Qrendi
Mexico flag Mexico Liga MX
FTAtletico San Luis1‑0Monarcas Morelia
Mexico flag Mexico Liga de Expansión MX
FTLeones Negros1‑1Tampico Madero
Mexico Liga MX
FTAtletico San Luis1‑0 Mazatlan FC
FTCruz Azul1‑0 Club Atlas
Montenegro flag Montenegro First League
FTFK Mornar Bar0‑2Sutjeska
FTFK Zeta Golubovci3‑1FK Iskra
FTJezero3‑2Rudar Pljevlja
FTMladost Ljeskopolje3‑3Decic Tuzi
FTPetrovac0‑2FK Buducnost
FTPetrovac0‑2FK Buducnost
Netherlands Eredivisie
FTAZ Alkmaar3‑1 Vitesse Arnhem
FTFC Groningen1‑3 Ajax
FTFeyenoord2‑0 Willem II
FTTwente3‑3 PSV Eindhoven
FTWaalwijk1‑1 FC Utrecht
14:30FC Groningen Ajax
FTAZ Alkmaar3‑1 Vitesse Arnhem
FTFC Groningen1‑3 Ajax
FTFeyenoord2‑0 Willem II
FTTwente3‑3 PSV Eindhoven
FTWaalwijk1‑1 FC Utrecht
Netherlands flag Netherlands Tweede Divisie
13:00Kozakken BoysExcelsior Maassluis
13:00Quick BoysIJsselmeervogels
13:00Rijnsburgse BoysHHC Hardenberg
13:00SV SpakenburgASWH
13:00SV SpakenburgASWH
FTDe Treffers0‑4TEC
FTFC Volendam II2‑0AFC '34
FTGVVV1‑1VV Noordwijk
FTGVVV1‑1VV Noordwijk
FTKozakken Boys2‑3Excelsior Maassluis
FTQuick Boys2‑0IJsselmeervogels
FTRijnsburgse Boys5‑0HHC Hardenberg
FTScheveningen0‑2Koninklijke HFC
FTScheveningen0‑2Koninklijke HFC
FTSparta Roterdam II0‑0Katwijk
Nigeria flag Nigeria NPFL
FTAkwa United1‑1Rivers United
FTAkwa United1‑1Rivers United
North Macedonia flag North Macedonia Prva Liga
FTRabotnicki1‑3 FK Struga
North Macedonia flag North Macedonia Vtora Liga
13:00Besa DoberdollKorab Debar
13:00FK Belasica StrumicaTim Lokomotiva
13:00FK Belasica StrumicaTim Lokomotiva
13:00FK PobedaFK Bratstvo 07 Zitose
13:00FK PobedaFK Bratstvo 07 Zitose
13:00Fk Sloga 1934 VinicaDetonit Junior
13:00Fk Sloga 1934 VinicaDetonit Junior
13:00PehchevoKozuv Gevgelija
13:00PehchevoKozuv Gevgelija
13:00SasaOsogovo
13:00SasaOsogovo
13:00SileksOhrid
13:00SileksOhrid
13:00TeteksKF Gostivari
13:00VardarKadino
13:00Voska SportVeleshta
13:00Voska SportVeleshta
FTBesa Doberdoll2‑0Korab Debar
FTTeteks2‑0KF Gostivari
FTVardar4‑0Kadino
Norway flag Norway Eliteserien
FTHam-Kam2‑2 Lillestrom
FTMolde1‑0 Valerenga
Norway flag Norway 1 Division
FTSandnes2‑1Bryne
Oman Professional League
13:40Bahla ClubAl Musannah
FTAL Nassr FC1‑0Al Suwaiq
FTAl-seeb4‑1Nizwa
FTSohar0‑1Al Nahda
Paraguay flag Paraguay Division Profesional
FTResistencia2‑1Olimpia
Peru flag Peru Primera Division
FTAlianza Atletico2‑2Deportivo Municipal
FTFBC Melgar3‑0Carlos Stein
FTSport Boys1‑3Binacional
Peru flag Peru Segunda Division
FTDeportivo Coopsol2‑0Los Chankas
Poland flag Poland Ekstraklasa
FTGornik Leczna0‑4 Pogon Szczecin
FTLegia Warsaw2‑1 Lechia Gdansk
FTLegia Warsaw2‑1Lechia Gdansk
FTWarta Poznan0‑2 Rakow Czestochowa
FTGornik Leczna0‑4 Pogon Szczecin
FTLegia Warsaw2‑1 Lechia Gdansk
FTWarta Poznan0‑2 Rakow Czestochowa
Poland I Liga
FTGKS Katowice1‑2Gornik Polkowice
FTMiedz Legnica2‑1 Resovia Rzeszow
FTStomil Olsztyn1‑2Odra Opole
FTZaglebie Sosnowiec2‑1 GKS Jastrzebie
Poland flag Poland 1st Liga
FTGKS Katowice1‑2Gornik Polkowice
FTMiedz Legnica2‑1 Resovia Rzeszow
FTMiedz Legnica2‑1Resovia Rzeszow
FTStomil Olsztyn1‑2Odra Opole
FTZaglebie Sosnowiec2‑1GKS Jastrzebie
FTZaglebie Sosnowiec2‑1 GKS Jastrzebie
Poland flag Poland 2nd Liga
17:00GarbarniaMotor Lublin
17:00Lech Poznan IIGKS Belchatow
17:00Pogon Grodzisk MazowieckiPogon Siedlce
FTChojniczanka Chojnice3‑2Hutnik Nowa Huta
FTKKS 1925 Kalisz3‑1Slask Wroclaw II
FTPKS Olimpia Elblag0‑0Radunia Stezyca
FTSokol Ostroda2‑2MKS Znicz Pruszkow
FTStal Rzeszów2‑0KS Wisla Pulawy
Portugal flag Portugal Primeira Liga
FTArouca2‑1 Gil Vicente
FTBelenenses2‑0 Portimonense
FTEstoril-Praia1‑2 Vizela
FTFamalicao1‑2 Boavista
Portugal flag Portugal Segunda Liga
FTFeirense2‑1 Academico de Viseu
FTMafra2‑1 Benfica B
FTMafra2‑1Benfica B
FTRio Ave1‑0 Trofense
Portugal Primeira Liga
FTRed Card Arouca2‑1 Gil Vicente Red Card
FTBelenenses2‑0 Portimonense Red Card
FTEstoril-Praia1‑2 Vizela
FTFamalicao1‑2 Boavista Red Card
Portugal Liga de Honra
FTFeirense2‑1 Academico de Viseu
FTMafra2‑1 Benfica B
FTRio Ave1‑0 Trofense
Portugal flag Portugal Campeonato de Portugal
FTAR Sao Martinho2‑2Vilaverdense FC
Portugal flag Portugal Liga 3
FTOriental Dragon0‑0Oliveira Hospital
FTPevidem SC3‑1CDC Montalegre
FTSporting Lisbon B1‑1Real Sport Clube De Queluz
FTTorreense2‑1Felgueiras 1932
Republic of Korea flag Republic of Korea K-League 1
FTGangwon FC1‑2 Jeonbuk Motors
FTGangwon FC1‑2Jeonbuk Motors
FTGimcheon Sangmu1‑1 Suwon Bluewings
FTIncheon United1‑1 Ulsan Hyundai
FTJeju United FC0‑0 Daegu FC
Republic of Korea flag Republic of Korea K-League 2
FTBucheon FC 19952‑1Daejeon Citizen
FTBucheon FC 19952‑1Daejeon Citizen
FTFC Anyang3‑2Gimpo Citizen
FTJeonnam Dragons1‑1Seoul E-Land FC
Republic of Korea flag Republic of Korea K3 League
05:00Mokpo CityPaju Citizens
FTCheonan City0‑1Hwaseong
FTCheongju FC2‑1Dangjin Citizen
FTGyeongju H N3‑1Daejeon Korail
FTPocheon Citizens FC1‑0Yangju Citizen
Romania flag Romania Liga I
FTFC Voluntari1‑0 Farul Constanta
FTRapid Bucuresti3‑0 Botosani
FTUTA Arad4‑0 Gaz Metan Medias
FTUTA Arad4‑0Gaz Metan Medias
Romania flag Romania Liga II
FTACS Viitorul Panduri Targu3‑3Unirea Constanta
FTAstra Giurgiu1‑3Ripensia Timisoara
FTCsikszereda3‑0ASU Politehnica Timisoara
FTFC Dunarea Calarasi0‑5Viitorul Selimbar
FTPolitehnica Iasi1‑0Dacia Unirea Braila
FTSteaua Bucharest2‑1Petrolul Ploiesti
Romania Liga I
FTFC Voluntari1‑0 Farul Constanta
FTRapid Bucuresti3‑0 Botosani
FTUTA Arad4‑0 Gaz Metan Medias
Romania flag Romania Liga III
FTOcna Mures2‑1Avantul Reghin
FTProgresul Spartac1‑1Unirea Bascov
Russia flag Russia Premier League
FTArsenal Tula0‑0Akhmat Grozny
FTArsenal Tula0‑0 Akhmat Grozny
FTKrylya Sovetov1‑2 Ufa
FTKrylya Sovetov1‑2Ufa
FTLokomotiv Moscow1‑0 Spartak Moscow
FTRostov1‑2 Volga Nizhny Novgorod
FTRed Card Arsenal Tula0‑0 Akhmat Grozny
FTKrylya Sovetov1‑2 Ufa
FTLokomotiv Moscow1‑0 Spartak Moscow
FTRostov1‑2 Volga Nizhny Novgorod
Russia Football National League
FTAkron Tolyatti1‑0FC Krasnodar-2
FTBaltika0‑1 FC Spartak-2 Moscow
FTFakel Voronezh0‑0Kuban Krasnodar
FTFC Orenburg1‑0 Torpedo Moscow
FTFK Neftekhimik1‑1Kamaz Chelny
FTMetallurg Lipetsk0‑3Alania Vladikavkaz
FTRotor Volgograd0‑3 Veles Moscow
FTSKA-Khabarovsk3‑3Dolgoprudny
FTTomsk0‑1Yenisey Krasnoyarsk
FTVolgar Astrakhan1‑1Tekstilshtik-Telekom
14:00SKA-KhabarovskDolgoprudny
FTAkron Tolyatti1‑0FC Krasnodar-2
FTAkron Tolyatti1‑0FC Krasnodar-2
FTBaltika0‑1 FC Spartak-2 Moscow
FTFakel Voronezh0‑0Kuban Krasnodar
FTFC Orenburg1‑0Torpedo Moscow
FTFC Orenburg1‑0 Torpedo Moscow
FTFK Neftekhimik1‑1Kamaz Chelny
FTFK Neftekhimik1‑1Kamaz Chelny
FTMetallurg Lipetsk0‑3Alania Vladikavkaz
FTMetallurg Lipetsk0‑3Alania Vladikavkaz
FTRotor Volgograd0‑3Veles Moscow
FTRotor Volgograd0‑3 Veles Moscow
FTSKA-Khabarovsk3‑3Dolgoprudny
FTTomsk0‑1Yenisey Krasnoyarsk
FTTomsk0‑1Yenisey Krasnoyarsk
FTVolgar Astrakhan1‑1Tekstilshtik-Telekom
Russia flag Russia National Football League 2
FTFc Khimki-M1‑1Avangard Kursk
FTFC Murom2‑0Krasava Odintsovo
FTFC Strogino Moscow2‑0Dinamo Vladivostok
FTFC Strogino Moscow2‑0Dinamo Vladivostok
FTKairat Moskva0‑2Dinamo Moscow II
FTLeningradets1‑0Volna Nizhegorodskaya oblast
FTPeresvet Podolsk0‑1Dinamo Bryansk
FTPeresvet Podolsk0‑1Dinamo Bryansk
FTRodina2‑2FC Sokol Saratov
FTSaransk0‑2FC Salyut Belgorod
FTTver FC0‑0FC Kazanka Moscow
FTTver FC0‑0FC Kazanka Moscow
FTZvezda Saint Petersburg0‑3Shinnik
FTZvezda Saint Petersburg0‑3Shinnik
Senegal flag Senegal Ligue 1
FTAS Dakar Sacre0‑1Douanes
FTJaraaf1‑0Casa Sport
FTTeungueth0‑0Gorée
Serbia flag Serbia Super Liga
FTFK Metalac2‑0 FK Spartak Subotica
FTPartizan Belgrade2‑0TSC Backa Topola
FTPartizan Belgrade2‑0 TSC Backa Topola
FTRadnicki 19233‑2Vojvodina
FTRadnicki 19233‑2 Vojvodina
FTRadnicki Nis1‑5 Red Star Belgrade
FTFK Metalac2‑0 FK Spartak Subotica
FTPartizan Belgrade2‑0 TSC Backa Topola
FTRadnicki 19233‑2 Vojvodina
FTRadnicki Nis1‑5 Red Star Belgrade
Serbia flag Serbia Prva Liga
15:00Fk Imt BeogradMacva
FTFK Buducnost Dobanovci0‑1Indjija
FTFK Zlatibor0‑0Backa Palanka
FTKabel0‑3FK Rad
FTLoznica1‑2Radnicki Sremska Mitrovica
FTMladost Novi Sad2‑0Fk Zarkovo
FTTimok Zajecar1‑0Graficar
FTZeleznicar Pancevo1‑3Javor
Singapore flag Singapore Sg. Premier League
FTGeylang International FC2‑3Tampines Rovers FC
FTGeylang International FC2‑3Tampines Rovers FC
FTYoung Lions2‑3Tanjong Pagar
Slovakia flag Slovakia Super League
FTDunajska Streda0‑0SKF Sered
FTTatran Lip Mikulas0‑3 AS Trencin
FTZemplin1‑0 FK Pohronie
FTZlate Moravce3‑2 Senica
Slovakia flag Slovakia 2nd League
14:00Dukla Banska BystricaPetrzalka Akademia
14:00MSK NamestovoPartizan Bardejov
FTHumenne1‑1Dubnica
FTSkalica1‑1Komarno
Slovakia Super Liga
FTDunajska Streda0‑0SKF Sered
FTTatran Lip Mikulas0‑3AS Trencin
FTZemplin1‑0 FK Pohronie
FTZlate Moravce3‑2 Senica
Slovenia flag Slovenia Prva Liga
FTNK Celje1‑0 Tabor Sezana
FTNK Domzale0‑2Maribor
FTNK Domzale0‑2 Maribor
Slovenia flag Slovenia 2nd SNL
FTBrezice1‑1Nk Nafta Lendava
FTND Gorica2‑1NK Rogaska
Slovenia 1. SNL
FTNK Celje1‑0 Tabor Sezana Red Card
FTNK Domzale0‑2 Maribor
South Africa flag South Africa Premier League
43Maritzburg Utd0‑0Moroka Swallows
FTChippa United1‑3 Kaizer Chiefs
FTGolden Arrows1‑2 Supersport United
FTGolden Arrows3‑2Supersport United
FTStellenbosch FC1‑1 Sekhukhune United
FTTS Galaxy FC1‑4 Royal AM
South Africa flag South Africa 1st Division
13:00Polokwane CityJDR Stars
13:00Richards BayCape Town All Stars
13:00Venda FCPlatinum City Rovers
South-Africa Premier Soccer League
FTChippa United1‑3 Kaizer Chiefs
FTGolden Arrows3‑2 Supersport United Red Card Red Card
FTStellenbosch FC1‑1 Sekhukhune United
FTTS Galaxy FC1‑4 Royal AM
South-Korea K-League Classic
FTGangwon FC1‑2 Jeonbuk Motors
FTGimcheon Sangmu1‑1 Suwon Bluewings
FTIncheon United1‑1 Ulsan Hyundai
FTJeju United FC0‑0 Daegu FC
Spain flag Spain LaLiga Santander
90+Getafe1‑0Real Mallorca
FTAtletico Madrid4‑1 Alaves
FTCelta de Vigo1‑2 Real Madrid
FTGetafe1‑0 Real Mallorca
FTGetafe1‑0Real Mallorca
FTLevante2‑0 Villarreal
Spain flag Spain Segunda Division
FTAmorebieta3‑1 UD Ibiza-Eivissa
FTReal Sociedad B2‑4 Alcorcon
FTReal Valladolid4‑1 Lugo
FTTenerife1‑1 Real Zaragoza
Spain La Liga
FTAtletico Madrid4‑1 Alaves
FTCelta de Vigo1‑2 Real Madrid
FTGetafe1‑0 Real Mallorca Red Card
FTLevante2‑0 Villarreal
Spain Segunda Division
FTAmorebieta3‑1 UD Ibiza-Eivissa Red Card
FTRed Card Red Card Real Sociedad B2‑4 Alcorcon
FTReal Valladolid4‑1 Lugo
FTTenerife1‑1 Real Zaragoza
Spain flag Spain Segunda B
FTDeportivo de La Coruna2‑1CF Rayo Majadahonda
FTLevante B1‑1Atletico Mancha Real
FTLinares Deportivo2‑0Gimnastic
FTLlagostera1‑1FC Andorra
FTReal Madrid Castilla2‑1Sevilla B
FTTalavera CF2‑0UD Logrones
FTTudelano1‑2Valladolid B
FTUnion de Salamanca2‑1Zamora
FTUP Langreo1‑2CD Cristo Atletico
FTVillarreal B3‑0Algeciras
Sweden flag Sweden Allsvenskan
FTHacken4‑2 AIK Solna
FTHammarby IF2‑1 Helsingborg IF
FTHacken4‑2 AIK Solna
FTHammarby IF2‑1 Helsingborg IF
Sweden flag Sweden Superettan
FTIF Brommapojkarna2‑1Vaesteraas SK
FTJoenkoepings Soedra2‑3AFC Eskilstuna
Sweden flag Sweden Division 1
FTAngelhoms FF1‑1Trollhättan
FTFalkenbergs1‑0Torns
FTGefle1‑0Hammarby Talang FF
FTGefle1‑0Hammarby Talang FF
FTHaninge0‑0Karlstad BK
FTIFK Malmoe1‑1Aatvidaberg
FTLindome GIF3‑4Ljungskile
FTLindome GIF3‑4Ljungskile
FTMotala4‑0BK Forward
FTÖSIF3‑1Sandvikens IF
FTQviding FIF1‑2BK Olympic
FTQviding FIF1‑2BK Olympic
FTTeam TG1‑4Täby
FTTvaakers IF4‑0Lunds BK
FTTvaakers IF4‑0Lunds BK
FTVänersborgs IF0‑3Oskarshamns AIK
Switzerland flag Switzerland Super League
FTFC Sion0‑3 St Gallen
FTFC Zurich1‑1 Grasshoppers
FTFC Sion0‑3 St Gallen
FTFC Zurich1‑1 Grasshoppers
Switzerland flag Switzerland Challenge League
FTThun3‑1SC Kriens
FTWinterthur2‑1FC Stade Ls Ouchy
Switzerland flag Switzerland 1. Liga Promotion
13:00Basel IIEtoile Carouge
13:00Sion IiFC Rapperswil-Jona
14:00WohlenFC Koeniz
15:45ChiassoFC Breitenrain
FTAC Bellinzona3‑0SC YF Juventus Zuerich
FTChiasso1‑1FC Breitenrain
Tanzania flag Tanzania Premier League
11:00Tanzania PrisonsDodoma Jiji
FTMbeya City0‑1Geita Gold FC
Tanzania Ligi kuu Bara
FTMbeya City0‑1Geita Gold FC
Thailand flag Thailand Premier League
10:00ChonburiNakhon Ratchasima FC
10:00Muang Thong UnitedBangkok United
10:00Nong Bua PitchayaRatchaburi FC
10:00Police Tero FCPrachuap FC
10:00Suphanburi FCPattaya United
FTBangkok Glass2‑1Port FC
FTBangkok Glass2‑1Port FC
FTChiangrai United0‑0Chiangmai United
FTChiangrai United0‑0Chiangmai United
FTKhon Kaen United0‑0Buriram United
FTKhon Kaen United0‑0Buriram United
Turkey flag Turkey Super Lig
90+Giresunspor2‑2Sivasspor
FTAltay1‑2 Antalyaspor
FTGalatasaray2‑0 Fatih Karagumruk
FTGiresunspor2‑2Sivasspor
FTGiresunspor2‑2 Sivasspor
FTKayserispor0‑4 Fenerbahce
FTAltay1‑2 Antalyaspor
FTGalatasaray2‑0 Fatih Karagumruk
FTGiresunspor2‑2 Sivasspor
FTKayserispor0‑4 Fenerbahce
Turkey flag Turkey 1st Lig
FTBoluspor1‑2Manisa Buyuksehir Belediyespor
FTBoluspor1‑2Manisa Buyuksehir Belediyespor
FTIstanbulspor0‑0Genclerbirligi
FTKeciorengucu2‑1Bursaspor
FTKeciorengucu2‑1Bursaspor
FTSamsunspor0‑1Bandirmaspor
Turkey flag Turkey 2nd Lig
16:00TuzlasporUmraniyespor
90+Boluspor1‑2Manisa Buyuksehir Belediyespor
Turkey flag Turkey 3rd Lig
11:00Batman PetrolsporNevsehir Belediye Spor
11:00ErbaasporArtvin Hopaspor
FTBuyukcekmece Tepecikspor0‑1Kirikkale Buyuk Anadoluspor
FTBuyukcekmece Tepecikspor0‑1Kirikkale Buyuk Anadoluspor
FTCankaya FK2‑5Fethiyespor
FTCankaya FK2‑5Fethiyespor
Ukraine flag Ukraine Persha Liga
14:00Ahrobiznes VolochyskKremin Kremenchuk
14:00Alliance Lypova DolynaFC Nyva Ternopil
14:00FC Podillya KhmelnytskyiGirnik-Sport
14:00FC UzhhorodGirnik Kryvyi Rih
14:00Metalist KharkivAvanhard
14:00Obolon-BrovarVPK-Ahro Shevchenkivka
14:00PrykarpattiaPolissya Zhytomyr
United Arab Emirates flag United Arab Emirates Division 1
FTAl Arabi SC1‑0Al Ramms
FTDibba Al Hisn3‑2Al Taawon
FTDubai City0‑5Al Hamriyah
FTHatta1‑3Al Bataeh
Uruguay flag Uruguay Primera Division
FTAlbion FC1‑2Boston River
FTCD Nacional1‑0Plaza Colonia
FTDanubio0‑0Montevideo Wanderers
FTRentistas0‑0Club Atletico Penarol
Uruguay flag Uruguay Segunda Division
FTCerro1‑0Atenas
FTVilla Espanola1‑2Club Atletico Progreso
USA flag USA Major League Soccer
FTChicago0‑0 FC Dallas
FTCincinnati3‑4 Montreal
FTToronto FC2‑1 New York City
FTChicago0‑0 FC Dallas
FTCincinnati3‑4 Montreal
FTColumbus0‑1 Nashville Sc
FTD.C. United0‑1 Atlanta United FC
FTRed Card New England0‑1 NY Red Bulls Red Card
FTOrlando2‑4 Los Angeles FC
FTPhiladelphia2‑0 Charlotte FC
FTToronto FC2‑1 New York City
USA USL Championship
FTBirmingham Legion0‑0Louisville City FC
FTDetroit City FC1‑1Memphis 901
FTHartford Athletic1‑2Atlanta United II
FTIndy Eleven1‑1La Galaxy II
FTMiami FC1‑2Colorado Switchbacks
FTPittsburgh Riverhounds2‑0Loudoun United
FTCharleston Battery1‑2Las Vegas Lights FC
FTDetroit City FC1‑1Memphis 901
Uzbekistan Super League
FTLokomotiv Tashkent0‑1Nasaf Qarshi
FTSogdiana Jizzakh1‑1Olympic Tashkent
Venezuela flag Venezuela Primera Division
FTAragua FC0‑0Zulia
FTDep. La Guaira1‑1Estudiantes Merida
Zambia Premier League
13:00Kansanshi DynamosGreen Eagles FC
13:00Kansanshi DynamosGreen Eagles FC
13:00ZESCO UnitedPrison Leopards
13:00ZESCO UnitedPrison Leopards
FTNkana0‑0Konkola Blades
Zimbabwe Premier Soccer League
FTChicken Inn3‑3Manica Diamonds
FTYadah2‑1Herentals

All kick-offs UK time

Back to top