The Fishy - Grimsby Town FC

Results (Sat 09‑Apr‑2022)

England flag England Premier League
FTArsenal1‑2 Brighton
FTAston Villa0‑4 Tottenham
FTEverton1‑0 Man Utd
FTSouthampton0‑6 Chelsea
FTWatford0‑3 Leeds
FTArsenal1‑2 Brighton
FTAston Villa0‑4 Tottenham
FTEverton1‑0 Man Utd
FTSouthampton0‑6 Chelsea
FTWatford0‑3 Leeds
England Championship
FTBlackburn1‑1 Blackpool
FTBristol City1‑1 Peterborough Red Card
FTMiddlesbrough0‑1 Hull
FTMillwall4‑1 Barnsley
FTNott'm Forest2‑0 Birmingham
FTPreston2‑1 QPR
FTReading1‑2 Cardiff
FTSheffield Utd0‑0 Bournemouth
FTSwansea2‑1 Derby
FTWest Brom1‑3 Stoke
England League One
FTAFC Wimbledon1‑1 MK Dons
FTBolton1‑1 Sheff Wed
FTBurton Albion0‑0 Plymouth
FTCambridge Utd2‑1 Morecambe
FTCheltenham1‑0 Portsmouth
FTDoncaster2‑0 Crewe
FTRed Card Fleetwood Town1‑2 Accrington Stanley
FTGillingham1‑1 Wycombe Red Card
FTLincoln City1‑3 Wigan
FTOxford Utd1‑2 Sunderland
FTRotherham0‑1 Charlton
FTShrewsbury1‑1 Ipswich Red Card
England League Two
FTCarlisle0‑1 Exeter
FTColchester0‑2 Stevenage Red Card
FTCrawley Town1‑0 Barrow
FTForest Green1‑1 Hartlepool
FTNorthampton0‑0 Bradford
FTPort Vale3‑2 Oldham
FTRochdale1‑0 Walsall
FTSalford2‑0 Harrogate Town
FTScunthorpe0‑4 Mansfield
FTSutton Utd1‑0 Leyton Orient
FTSwindon0‑1 Newport County
FTTranmere1‑1 Bristol Rovers
England National League
FTAldershot2‑1 Boreham Wood
FTBarnet0‑2 Solihull Moors
FTBromley0‑2 Dagenham
FTDover0‑1 Maidenhead Utd
FTFC Halifax2‑1 Woking
FTKings Lynn Town2‑2 Yeovil
FTStockport5‑0 Southend
FTTorquay5‑1 Notts County
FTWealdstone1‑2 Chesterfield
FTWeymouth0‑0 Grimsby
FTWrexham3‑2 Eastleigh
England National League - North
FTAFC Fylde2‑1Hereford
FTAFC Telford2‑2Blyth Spartans
FTAlfreton Town0‑0Darlington
FTBrackley1‑0York
FTBradford PA0‑0Chorley
FTCurzon Ashton0‑4Boston Utd
FTFarsley Celtic1‑1Kettering
FTGateshead4‑3Chester
FTGloucester4‑1Guiseley
FTKidderminster6‑0Southport
FTSpennymoor Town1‑0Leamington
England National League - South
FTChelmsford1‑1 Tonbridge Angels
FTChippenham1‑2 Maidstone United
FTConcord Rangers3‑1Bath City
FTDartford1‑1 Hemel
FTDulwich Hamlet0‑2 Oxford City
FTHampton and Richmond2‑0 Billericay
FTHavant and Waterlooville4‑0 Braintree Town
FTHungerford0‑2St Albans
FTSlough Town2‑2 Eastbourne Boro
FTWelling2‑4 Ebbsfleet United
England Non League Div One - Isthmian North
FTBarking1‑2Felixstowe & Walton United
FTBasildon United0‑1Heybridge Swifts
FTBury Town1‑3Tilbury
FTCanvey Island13‑0Romford
FTCoggeshall Town1‑1Great Wakering Rovers
FTDereham Town0‑1Grays
FTHullbridge Sports1‑4Brentwood
FTMaldon & Tiptree0‑3AFC Sudbury
FTWitham Town1‑2Stowmarket Town
England Non League Div One - Isthmian South
FTAshford Town (Middx)2‑1Thatcham Town
FTBasingstoke3‑2South Park
FTChertsey Town2‑0Binfield
FTChipstead0‑0Hanwell Town
FTGuernsey2‑1Chalfont St Peter
FTMarlow4‑1Sutton Common Rovers
FTNorthwood1‑1Westfield
FTTooting & Mitcham0‑1Bedfont Sports
FTUxbridge2‑1Staines Town
England Non League Div One - Southern Central
FTAFC Totton1‑0Evesham Utd
FTBarnstaple Town4‑0Highworth Town
FTCinderford1‑4Sholing
FTCirencester3‑1Plymouth Parkway
FTFrome Town0‑0Bristol Manor Farm
FTLarkhall Athletic0‑1Bideford
FTPaulton Rovers1‑1Mangotsfield United
FTWilland Rovers1‑2Lymington Town
FTWinchester City3‑0Melksham Town
England Non League Div One - Southern SW
FTBurgess Hill Town4‑1Sittingbourne
FTCorinthian1‑1Whitstable Town
FTEast Grinstead Town1‑0Phoenix Sports
FTFaversham Town1‑1Hastings
FTHerne Bay1‑0Chichester City
FTLancing1‑2Ashford United
FTRamsgate0‑1Haywards Heath Town
FTSevenoaks Town3‑0Cray Valley Paper Mills
FTVCD Athletic3‑1Three Bridges
FTWhitehawk0‑2Hythe
England Non League Premier - Isthmian
FTBognor Regis1‑1East Thurrock
FTBowers & Pitsea0‑2Worthing
FTBrightlingsea Regent2‑1Enfield Town
FTCarshalton0‑0Margate
FTCheshunt2‑2Lewes
FTFolkestone Invicta2‑2Corinthian Casuals
FTHorsham3‑0Haringey Borough
FTKingstonian0‑2Bishop's Stortford
FTPotters Bar2‑0Merstham
FTWingate & Finchley1‑1Leatherhead
England Non League Premier - Northern
FTAshton0‑0Scarborough Athletic
FTBasford Utd0‑1Matlock
FTBuxton3‑0Grantham Town
FTGainsborough2‑0Mickleover Sports
FTHyde0‑4Bamber Bridge
FTLancaster City0‑1Witton Albion
FTMorpeth Town1‑0FC United
FTNantwich2‑2Atherton Collieries
FTRadcliffe Borough4‑3Whitby
FTSouth Shields4‑0Stalybridge
FTWarrington1‑1Stafford Rangers
England Non League Premier - Southern
FTBeaconsfield Town3‑5Tiverton
FTDorchester3‑0Hendon
FTFarnborough2‑0Poole Town
FTGosport Borough1‑3Weston-S-Mare
FTHarrow Borough0‑0Salisbury
FTHayes & Yeading4‑0Yate Town
FTKings Langley1‑2Swindon Supermarine
FTMerthyr Town0‑3Chesham Utd
FTMet Police1‑2Taunton Town
FTTruro City2‑0Walton Casuals
FTWimborne Town1‑0Hartley Wintney
England flag England Championship
14:00Blackburn Blackpool
14:00Bristol City Peterborough
14:00Middlesbrough Hull
14:00Millwall Barnsley
14:00Nott'm Forest Birmingham
14:00Preston QPR
14:00Reading Cardiff
14:00Swansea Derby
14:00West Brom Stoke
FTBlackburn1‑1 Blackpool
FTBristol City1‑1 Peterborough
FTMiddlesbrough0‑1 Hull
FTMillwall4‑1 Barnsley
FTNott'm Forest2‑0 Birmingham
FTPreston2‑1 QPR
FTReading1‑2 Cardiff
FTSheffield Utd0‑0 Bournemouth
FTSwansea2‑1 Derby
FTWest Brom1‑3 Stoke
England flag England League 1
14:00AFC Wimbledon MK Dons
14:00Bolton Sheff Wed
14:00Burton Albion Plymouth
14:00Cambridge Utd Morecambe
14:00Cheltenham Portsmouth
14:00Doncaster Crewe
14:00Fleetwood Town Accrington Stanley
14:00Gillingham Wycombe
14:00Lincoln City Wigan
14:00Oxford Utd Sunderland
14:00Rotherham Charlton
14:00Shrewsbury Ipswich
FTAFC Wimbledon1‑1MK Dons
FTBolton1‑1Sheff Wed
FTBurton Albion0‑0Plymouth
FTCambridge UtdMorecambe
FTCheltenham1‑0Portsmouth
FTDoncaster2‑0Crewe
FTFleetwood Town1‑2Accrington Stanley
FTGillingham1‑1Wycombe
FTLincoln City1‑3Wigan
FTOxford Utd1‑2Sunderland
FTRotherham0‑1Charlton
FTShrewsbury1‑1Ipswich
England flag England League 2
14:00Carlisle Exeter
14:00Colchester Stevenage
14:00Crawley Town Barrow
14:00Forest Green Hartlepool
14:00Northampton Bradford
FTCarlisle0‑1Exeter
FTColchester0‑2Stevenage
FTCrawley Town1‑0Barrow
FTForest Green1‑1Hartlepool
FTNorthampton0‑0Bradford
FTPort Vale3‑2 Oldham
FTRochdale1‑0 Walsall
FTSalford2‑0 Harrogate Town
FTScunthorpe0‑4 Mansfield
FTSutton Utd1‑0 Leyton Orient
FTSwindon0‑1 Newport County
FTTranmere1‑1 Bristol Rovers
England flag England National League
FTAldershot2‑1 Boreham Wood
FTBarnet0‑2 Solihull Moors
FTBromley0‑2 Dagenham
FTDover0‑1 Maidenhead Utd
FTFC Halifax2‑1 Woking
FTKings Lynn Town2‑2 Yeovil
FTStockport5‑0 Southend
FTTorquay5‑1 Notts County
FTWealdstone1‑2 Chesterfield
FTWeymouth0‑0 Grimsby
FTWrexham3‑2 Eastleigh
England flag England National League North / South
FTAFC Fylde2‑1Hereford
FTAFC Telford2‑2Blyth Spartans
FTAlfreton Town0‑0Darlington
FTBrackley1‑0York
FTBradford PA0‑0Chorley
FTChelmsford1‑1 Tonbridge Angels
FTChippenham1‑2 Maidstone United
FTConcord Rangers3‑1Bath City
FTCurzon Ashton0‑4Boston Utd
FTDartford1‑1 Hemel
FTDulwich Hamlet0‑2 Oxford City
FTFarsley Celtic1‑1Kettering
FTGateshead4‑3Chester
FTGloucester4‑1Guiseley
FTHampton and Richmond2‑0 Billericay
FTHavant and Waterlooville4‑0 Braintree Town
FTHungerford0‑2St Albans
FTKidderminster6‑0Southport
FTSlough Town2‑2 Eastbourne Boro
FTSpennymoor Town1‑0Leamington
FTWelling2‑4 Ebbsfleet United
Northern Ireland flag Northern Ireland Premiership
14:00Glenavon Ballymena
14:00Portadown Warrenpoint Town
FTCarrick Rangers1‑0Dungannon Swifts
FTCliftonville0‑0Linfield
FTGlenavon3‑1Ballymena
FTGlentoran0‑4 Crusaders
FTPortadown0‑1Warrenpoint Town
Scotland flag Scotland Premiership
FTAberdeen0‑1 Ross County
FTCeltic7‑0 St Johnstone
FTDundee Utd2‑2 Dundee
FTHearts3‑1 Hibernian
FTLivingston2‑2 Motherwell
FTAberdeen0‑1 Ross County
FTCeltic7‑0 St Johnstone
FTDundee Utd2‑2 Dundee
FTHearts3‑1 Hibernian
FTLivingston2‑2 Motherwell
Scotland Championship
FTAyr2‑2Inverness CT
FTHamilton0‑1Arbroath
FTKilmarnock2‑0Dunfermline
FTRaith Rovers0‑1Morton
Scotland League One
FTAlloa1‑0Clyde
FTDumbarton1‑1Peterhead
FTFalkirk0‑2Cove Rangers
FTMontrose2‑2Airdrieonians
FTQueen's Park1‑0East Fife
Scotland League Two
FTAlbion0‑5Stranraer
FTAnnan Athletic2‑3Cowdenbeath
FTEdinburgh City2‑0Forfar
FTElgin0‑2Stenhousemuir
FTKelty Hearts1‑1Stirling
Scotland flag Scotland Championship
FTAyr2‑2Inverness CT
FTHamilton0‑1Arbroath
FTKilmarnock2‑0Dunfermline
FTRaith Rovers0‑1Morton
Scotland flag Scotland League 1
FTAlloa1‑0Clyde
FTDumbarton1‑1Peterhead
FTFalkirk0‑2Cove Rangers
FTMontrose2‑2Airdrieonians
FTQueen's Park1‑0East Fife
Scotland flag Scotland League 2
14:00AlbionStranraer
14:00Edinburgh CityForfar
FTAlbion0‑5Stranraer
FTAnnan Athletic2‑3Cowdenbeath
FTEdinburgh City2‑0Forfar
FTElgin0‑2Stenhousemuir
FTKelty Hearts1‑1Stirling
Scotland Football League - Highland League
FTFort William1‑5Brechin
FTFraserburgh1‑0Nairn County
FTHuntly2‑2Clachnacuddin
FTLossiemouth1‑1Strathspey Thistle
Scotland Football League - Lowland League
FTBerwick0‑0Spartans FC
FTBo'ness United0‑6East Kilbride
FTBonnyrigg Rose2‑2East Stirling
FTCaledonian Braves4‑0Gretna 2008
FTCeltic II3‑1Civil Service Strollers
FTCumbernauld Colts4‑0Vale of Leithen
FTEdinburgh University3‑3Dalbeattie Star
FTGala Fairydean1‑3BSC Glasgow
FTStirling University4‑0Rangers II
Wales Premier
FTBarry Town1‑1Caernarfon Town
FTCardiff Metropolitan1‑1 Aberystwyth
FTCefn Druids1‑6Haverfordwest County AFC
FTNewtown1‑0 Caernarfon Town
FTPenybont1‑2 The New Saints
Wales Division 1
FTBuckley Town2‑2Holyhead Hotspur
FTColwyn Bay5‑0Llanrhaeadr FC
FTGresford Athletic4‑2Penrhyncoch
FTLlangefni Town1‑1Ruthin Town
FTLlantwit Major2‑1Cambrian & Clydach
FTPrestatyn0‑2Guilsfield FC
FTRisca United1‑1Carmarthen Town
FTSwansea University3‑1Cwmbran Celtic
FTUndy Athletic1‑1Goytre United
Wales flag Wales Welsh Premier League
FTBarry Town1‑1Connah's Quay Nomads
FTCardiff Metropolitan1‑1 Aberystwyth
FTCefn Druids1‑6Haverfordwest County AFC
FTNewtown1‑0 Caernarfon Town
FTPenybont1‑2 The New Saints
Albania flag Albania Superliga
FTKukesi1‑1Egnatia Rrogozhine
FTPartizan Belgrade3‑1Teuta
FTVllaznia Shkoder0‑0KF Laci
Algeria flag Algeria Ligue 1
FTES Setif0‑1MC Oran
Algeria flag Algeria Ligue 2
13:30CA Bordj Bou ArreridjJSM Skikda
13:30Crb Ain OuessaraWA Boufarik
13:30Hamra AnnabaCA Batna
13:30IRB LakhdariaNrb Teleghma
13:30JSM TiaretUSM Hadjout
13:30MCB Oued SlySC Ain Defla
13:30RB OuarglaMO Constantine
13:30Skaf Khemis MilianaUSM El Harrach
FTAin M'lila3‑1US Chaouia
FTBen Aknoun6‑0USM Bel Abbes
FTJSM Bejaia2‑0USM Annaba
FTMC EL Eulma1‑0MO Bejaia
FTMC Saida0‑1ASM Oran
FTRC Kouba0‑1El Bayadh
FTUSM Khenchela3‑2JS Bordj Menaiel
FTZr Temouchent2‑1GC Mascara
Angola Garibola
13:00FC Bravos Do MaquisCR da Caala
13:00Recreativo do LiboloAcademica Petroleos do Lobito
13:30Sporting de CabindaPetro Atletico
14:00Sagrada EsperancaSporting de Benguela
FTProgresso Sambizanga0‑3Interclube
Argentina flag Argentina Primera Nacional
FTAgropecuario2‑0Club Atletico Mitre
FTAll Boys2‑2Villa Dalmine
FTAtlanta1‑1Deportivo Moron
FTAtletico Rafaela4‑0CA Alvarado
FTEstudiantes BA0‑0Deportivo Madryn
FTGimnasia Y Esgrima Mendoza1‑0Almirante Brown
FTSan Martin de San Juan4‑1CA Temperley
Argentina flag Argentina Copa de la Superliga
FTArsenal de Sarandi3‑3Godoy Cruz
FTAtletico Tucuman1‑2Gimnasia La Plata
FTRosario Central2‑2Colon
FTSarmiento2‑1San Lorenzo
FTTalleres1‑5Defensa y Justicia
FTUnion Santa Fe1‑0Newells
Argentina flag Argentina Torneo Federal A
FTCASD Camioneros2‑1Club Sportivo Penarol
FTSportivo Estudiantes2‑2Ferro Carril Oeste General Pico
Argentina flag Argentina Primera B Metropolitana
FTArgentino de Quilmes3‑1Los Andes
FTCA Colegiales0‑1CA Fenix
FTCA Defensores Unidos2‑0Dock Sud
FTCA Talleres Remedios de Escalada0‑1Deportivo Armenio
FTDeportivo Merlo2‑0CA San Miguel
FTVilla San Carlos3‑1CD UAI Urquiza
Armenia 1st League
FTShirak FC3‑0Urartu II
Australia flag Australia Hyundai A-League
FTCentral Coast Mariners0‑5 Sydney
FTMelbourne Victory3‑0 Melbourne City
FTWestern Sydney1‑1 Brisbane
FTWestern United1‑4 Wellington
Australia A-League
FTCentral Coast Mariners0‑5 Sydney
FTMelbourne Victory3‑0 Melbourne City
FTRed Card Western Sydney1‑1 Brisbane Red Card
FTWestern United1‑4 Wellington
Australia New South Wales NPL
FTManly United FC2‑0Wollongong Wolves
FTNorthbridge FC Bulls1‑3Blacktown City
FTSutherland Sharks0‑2 Sydney Olympic
Australia South Australia NPL
FTAdelaide United II2‑4Adelaide City FC
FTSouth Adelaide0‑1Campbelltown City
FTSturt Lions0‑4Croydon Kings
FTWest Torrens Birkalla0‑1Cumberland United
FTWhite City3‑2NE Metrostars
Australia Victoria NPL
FTAltona Magic2‑0Dandenong City
FTDandenong Thunder1‑1South Melbourne
FTEastern Lions SC1‑4 Bentleigh Greens
FTHume City1‑2St. Albans Saints
Australia Western Australia NPL
FTBayswater City2‑2Gwelup Croatia
FTFloreat Athena3‑2Perth RedStar FC
FTInglewood United2‑2Cockburn City
FTStirling Macedonia0‑3Perth Glory Youth
Australia flag Australia New South Wales
FTManly United FC2‑0Wollongong Wolves
Australia Northern NSW NPL
FTWeston Workers1‑2Maitland FC
Australia Queensland NPL
FTMoreton Bay United0‑2Brisbane City
FTOlympic FC3‑2Logan Lightning
Australia Tasmania NPL
FTDevonport City0‑0Launceston City
FTRiverside Olympic0‑5Olympia
FTSouth Hobart4‑4Kingborough Lions
Austria flag Austria Bundesliga
FTAdmira Wacker1‑1 LASK Linz
FTSV Ried0‑0TSV Prolactal Hartberg
FTWSG Wattens0‑3SC Rheindorf Altach
Austria flag Austria Erste Liga
FTAustria Lustenau3‑1Vorwaerts Steyr
FTFloridsdorfer AC1‑0Dornbirn
Austria Tipp3 Bundesliga
FTAdmira Wacker1‑1 LASK Linz
FTRed Card SV Ried0‑0TSV Prolactal Hartberg
FTWSG Wattens0‑3SC Rheindorf Altach
Azerbaijan flag Azerbaijan Premier League
FTKeshla FC1‑2Neftchi Baku
FTSabah3‑1Zira FK
Bahrain Premiere League
FTAl Ahli Club (Manama)0‑2Al Riffa
FTAl-Najma Manama0‑0Al Khalidiyah
Bangladesh Premier League
FTSheikn Russel Krira Chakra2‑1Swadhinata KS
Belarus flag Belarus Premier League
FTFC Energetik-Bgu Minsk1‑1FC Slutsk
FTMinsk1‑0 Torpedo Zhodino
FTSlavia Mozyr1‑2 Dinamo Minsk
Belarus Vysshaya Liga
FTFC Energetik-Bgu Minsk1‑1FC Slutsk
FTMinsk1‑0 Torpedo Zhodino
FTSlavia Mozyr1‑2 Dinamo Minsk
Belgium flag Belgium First Division A
FTEupen0‑2 Oostende
FTRoyal Antwerp1‑1 Cercle Brugge
Belgium flag Belgium First Division B
FTDeinze1‑2Lierse
FTRWDM472‑1Waasland-Beveren
Belgium Jupiler Pro League
FTEupen0‑2 Oostende Red Card
FTRoyal Antwerp1‑1 Cercle Brugge
Belgium 2e Klasse
FTDeinze1‑2Lierse
FTRWDM472‑1Waasland-Beveren
Bolivia flag Bolivia Primera Division
FTBolivar0‑1Jorge Wilstermann
FTMunicipal Vinto2‑1Real Santa Cruz
FTRoyal Pari Sion5‑1Independiente Petrolero
Bosnia and Herzegovina flag Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
FTBorac Banja Luka1‑1Zrinjski Mostar
FTFK Tuzla City3‑3FK Radnik Bijeljina
FTZeljeznicar3‑0Fk Leotar
Bosnia and Herzegovina flag Bosnia and Herzegovina 1st League
FTDrina Zvornik1‑0FK Podrinje
FTFk Ljubic Prnjavor5‑1Zeljeznicar Banja Luka
Brazil flag Brazil Serie A
FTFluminense0‑0 Santos
FTAtletico Goianiense1‑1 Flamengo
FTFluminense0‑0 Santos
Brazil Serie B
FTBahia2‑0 Cruzeiro Red Card
FTChapecoense1‑1 Ituano
FTPonte Preta0‑0 Gremio
FTRecife1‑0 Sampaio Correa
FTTombense1‑1 Operario
18:00CSACriciuma
20:00NovorizontinoCRB
FTBahia2‑0 Cruzeiro
FTChapecoense1‑1 Ituano
FTPonte Preta0‑0 Gremio
FTRecife1‑0 Sampaio Correa
FTVasco da Gama1‑1Vila Nova
Brazil flag Brazil Serie C
FTAtlético Cearense0‑1Campinense
FTBotafogo PB2‑1EC São José
FTRemo2‑1Vitoria
FTYpiranga Erechim0‑2Aparecidense GO
Brazil flag Brazil Sergipano
FTSergipe1‑1Falcon
Brazil flag Brazil Piauiense
FT4 de Julho1‑1Fluminense EC PI
Bulgaria flag Bulgaria First Professional League
FTBeroe Stara Zagora0‑1Ludogorets
FTLevski Sofia2‑0Cherno More Varna
Cameroon Elite ONE
FTUMS de Loum1‑0Bamboutos
Canada Premier League
FTAtlético Ottawa1‑0Cavalry FC
FTAtlético Ottawa1‑0Cavalry FC
Chile flag Chile Primera Division
FTCoquimbo Unido1‑0 Universidad de Chile
FTEverton De Vina0‑1 Huachipato
Chile flag Chile Primera B
FTC.D. Arturo Fernández Vial0‑0Deportes Iquique
FTDeportes Copiapo1‑1Santiago Wanderers
FTDeportes Magallanes4‑0Barnechea
FTDeportes Puerto Montt1‑0Deportes Recoleta
FTMelipilla0‑0CD Cobreloa Calama
Chile Primera Division
FTCoquimbo Unido1‑0 Universidad de Chile
FTRed Card Everton De Vina0‑1 Huachipato Red Card
FTUniversidad Catolica0‑2 La Serena
Colombia flag Colombia Primera A
FTBogota FC1‑0Leones FC
FTBogota FC1‑0Leones FC
FTChico FC1‑0Atletico Huila
FTMillonarios2‑1La Equidad
FTTolima3‑0Rionegro Aguilas
Costa Rica flag Costa Rica Primera División
FTGuanacasteca3‑2Jicaral
Croatia flag Croatia 1. HNL
FTHajduk Split2‑1 NK Sibenik
FTHrvatski Dragovoljac1‑1 Lokomotiva Zagreb
Croatia flag Croatia 2nd League
FTCibalia5‑1Orijent 1919
FTKustošija4‑2Dugopolje
FTNK Opatija1‑2Osijek II
FTSolin1‑2Rudes Zagreb
Croatia Prva HNL
FTHajduk Split2‑1 NK Sibenik
FTHrvatski Dragovoljac1‑1 Lokomotiva Zagreb
Cyprus flag Cyprus 1st Division
FTAEK Larnaca3‑3 Apollon Limassol
FTAEL Limassol2‑0 Ethnikos Achnas
Cyprus flag Cyprus 2nd Division
FTA.O. Ayias Napas1‑0Olympiada Lympion
Cyprus 1. Division
FTAEK Larnaca3‑3 Apollon Limassol
FTAEL Limassol2‑0 Ethnikos Achnas
Czech Republic flag Czech Republic 1st League
FTBohemians 19050‑0 Slovan Liberec
FTSigma Olomouc1‑1 Plzen
FTSlovacko3‑1 MFK Karvina
FTTeplice0‑3 Sparta Prague
Czech Republic flag Czech Republic 2nd league
FT1.SK Prostejov3‑2FC Vlasim
FTPribram2‑3Dukla Prague
FTSK Lisen0‑0Afk Chrudim
FTVysocina Jihlava0‑0Trinec
Czech Republic flag Czech Republic 3rd league
14:00Sk Hanacka Slavia KromerizUhersky Brod
14:30TJ Sokol ZivaniceFC Hradec Kralove B
37FK Zbuzany 19530‑0Pardubice II
FTFrydek-Mistek0‑3SK Sigma Olomouc B
FTJablonec II1‑1Bohemians 1905 B
FTKráluv Dvur3‑1Motorlet Praha
FTSFK Vrchovina0‑3Znojmo
Czech-Republic Czech Liga
FTBohemians 19050‑0 Slovan Liberec
FTSigma Olomouc1‑1 Plzen
FTSlovacko3‑1 MFK Karvina
FTTeplice0‑3 Sparta Prague
Denmark flag Denmark 1st Division
FTNykoebing FC4‑3FC Helsingor
FTVendsyssel FF2‑0BK Fremad Amager
Denmark flag Denmark 2nd Division
FTAB Copenhagen0‑0Naestved
FTB 93 Copenhagen1‑0Aarhus Fremad
FTFA 20001‑1Thisted
FTHillerod2‑0Middelfart
FTKolding IF0‑0Brabrand
FTSkive1‑3HIK Hellerup
Ecuador flag Ecuador Liga Pro
FTCD Tecnico Universitario1‑1Gualaceo SC
FTMushuc Runa SC1‑2Delfin
Egypt flag Egypt Premier League
FTAl Masry1‑0Al Ahly
FTMisr El-Maqasa0‑1El Zamalek
FTPyramids FC1‑0Ghazl Al Mehalla
Estonia flag Estonia Meistriliiga
FTFlora Tallinn2‑0Tallinna JK Legion
FTTammeka Tartu1‑0FC Kuressaare
FTTrans Narva3‑1Paernu Linnameeskond
Faroe Islands Premier League
FTVikingur Gota4‑2Skala
FIFA flag FIFA Club Friendlies
FTOlympiacos1‑0Shakhtar Donetsk
Finland flag Finland Veikkausliiga
FTHIFK Helsinki1‑1 IFK Mariehamn
FTIlves1‑2 KuPS Kuopio
FTInter Turku2‑1 AC Oulu
Finland flag Finland Cup
FTFC Jazz2‑2Musan Salama
FTNurmijärven Jalkapalloseura1‑4Järvenpään Palloseura
FTVaajakoski0‑3Reipas Lahti
Finland Veikkausliiga
FTInter Turku2‑1 AC Oulu
France flag France Ligue 1
FTClermont1‑6 Paris Saint Germain
FTReims2‑3 Rennes
FTClermont1‑6 Paris Saint Germain
FTReims2‑3 Rennes
France Ligue 2
FTAC Ajaccio2‑1 Pau
FTAmiens0‑0 Bastia
FTAuxerre1‑0 Valenciennes
FTChamois Niortais0‑0 Nimes
FTGrenoble0‑2 Caen
FTGuingamp2‑4 Toulouse
FTLe Havre2‑1 Dunkerque
FTQuevilly2‑0 Rodez
FTSochaux1‑0 Nancy Red Card
France National
FTBourg Peronnas3‑1Boulogne
FTCholet1‑1 FC Bastia-Borgo
France flag France Ligue 2
FTAC Ajaccio2‑1 Pau
FTAmiens0‑0 Bastia
FTAuxerre1‑0 Valenciennes
FTChamois Niortais0‑0 Nimes
FTGrenoble0‑2 Caen
FTGuingamp2‑4 Toulouse
FTLe Havre2‑1 Dunkerque
FTQuevilly2‑0 Rodez
FTSochaux1‑0 Nancy
France flag France National 1
FTBourg Peronnas3‑1Boulogne
FTCholet1‑1 FC Bastia-Borgo
Germany flag Germany Bundesliga
FTBayern Munich1‑0 Augsburg
FTFC Koln3‑2 Mainz
FTGreuther Furth0‑2 Borussia Monchengladbach
FTHertha Berlin1‑4 Union Berlin
FTWolfsburg4‑0 Arminia Bielefeld
Germany Bundesliga 1
FTBayern Munich1‑0 Augsburg
FTFC Koln3‑2 Mainz
FTGreuther Furth0‑2 Borussia Monchengladbach
FTHertha Berlin1‑4 Union Berlin
FTWolfsburg4‑0 Arminia Bielefeld
Germany Bundesliga 2
FTErzgebirge Aue1‑3 Hannover 96
FTNurnberg3‑1 SV Darmstadt 98
FTSchalke3‑0 Heidenheim
FTSt Pauli1‑1 Werder Bremen
Liga 3
FTDortmund II0‑1 Viktoria Berlin
FTDuisburg2‑1 Hallescher FC
FTFC Magdeburg4‑2 FC Viktoria Koln
FTSaarbrucken0‑0 Waldhof Mannheim
FTWehen Wiesbaden0‑1 Braunschweig
Germany flag Germany 2nd Bundesliga
FTErzgebirge Aue1‑3 Hannover 96
FTNurnberg3‑1 SV Darmstadt 98
FTSchalke3‑0 Heidenheim
FTSt Pauli1‑1 Werder Bremen
Germany flag 3rd Liga
12:00SV Tuerkguecue AtasporMeppen
FTDortmund II0‑1 Viktoria Berlin
FTDuisburg2‑1 Hallescher FC
FTFC Magdeburg4‑2 FC Viktoria Koln
FTSaarbrucken0‑0 Waldhof Mannheim
FTWehen Wiesbaden0‑1 Braunschweig
Ghana flag Ghana Premier League
15:00Accra LionsKarela
15:00Ashanti Gold SCWAFA
FTAccra Lions1‑0Karela
FTAshanti Gold SC6‑0WAFA
FTAccra Lions1‑0Karela
FTAshanti Gold SC6‑0WAFA
Greece flag Greece Super League
FTAsteras Tripoli2‑3 Ionikos
FTOFI1‑2 Apollon Smyrnis
FTPanetolikos2‑3 Atromitos
FTVolos NFC3‑0 Lamia
Greece flag Greece Gamma Ethniki
FTIlioupoli1‑0Panarkadikos
Greece flag Greece Super League 2
FTEgaleo2‑1Panathinaikos II
FTLevadiakos2‑2AEK Athens II
FTOlympiakos Piraeus II4‑0Thesprotos
Greece Super League
FTAsteras Tripoli2‑3 Ionikos
FTOFI1‑2 Apollon Smyrnis
FTPanetolikos2‑3 Atromitos
FTVolos NFC3‑0Lamia
Guatemala flag Guatemala Liga Nacional
FTCoban Imperial5‑1Nueva Concepcion
FTCSD Municipal2‑0Deportivo Malacateco
Guatemala flag Guatemala Primera Division
FTComunicaciones II0‑0Aurora FC
Hong Kong Sapling Cup
12:00Eastern SCKitchee
Hungary flag Hungary NB I
15:00GyirmotPuskas Academia
FTFerencvaros3‑0 Debrecen
FTGyirmot1‑1Puskas Academia
FTKisvarda FC1‑2Mezokovesd-zsory
FTFerencvaros3‑0 Debrecen
FTGyirmot1‑1Puskas Academia
FTKisvarda FC1‑2Mezokovesd-zsory
India flag India I-League
FTGokulam FC5‑0Indian Arrows
FTNorth Eastern Re Organising Cultural Association0‑2Aizawl
FTTRAU0‑0Sudeva
Iran flag Iran Hazfi Cup
16:00PersepolisAluminium Arak
FTKhalij Fars Mahshahr1‑1Mes Rafsanjan
FTMes Kerman1‑0Karun Arvand Khorramshahr
Ireland flag Ireland Premier Division
FTFinn Harps1‑2Derry City
FTSligo Rovers2‑2UCD
Ireland flag Ireland 1st Division
FTGalway Utd1‑1Wexford Youths
FTLongford2‑0 Athlone
Ireland Premier Division
FTSligo Rovers2‑2UCD
Israel flag Israel Ligat HaAl
FTFC Ashdod1‑0Maccabi Petah Tikva
FTHapoel Haifa1‑0 Hapoel Hadera
FTHapoel Kiryat Shmona2‑1 Hapoel Jerusalem
FTHapoel Nazareth Illit0‑2Beitar Jerusalem
Israel Ligat ha'Al
FTFC Ashdod1‑0Maccabi Petah Tikva
FTHapoel Haifa1‑0 Hapoel Hadera
FTHapoel Kiryat Shmona2‑1 Hapoel Jerusalem
FTHapoel Nazareth Illit0‑2Beitar Jerusalem
Italy flag Italy Serie A
FTCagliari1‑2 Juventus
FTEmpoli0‑0 Spezia
FTInter Milan2‑0 Verona
Italy flag Italy Serie B
FTAlessandria2‑0 Pordenone
FTComo1‑2 Cittadella
FTFrosinone2‑1 Cremonese
FTLecce1‑0 SPAL
Italy Serie A
FTCagliari1‑2 Juventus
FTEmpoli0‑0 Spezia
FTInter Milan2‑0 Verona
Italy Serie B
FTAlessandria2‑0 Pordenone
FTRed Card Red Card Como1‑2 Cittadella
FTFrosinone2‑1 Cremonese Red Card
FTLecce1‑0 SPAL
Italy Serie C
FTAquila Montevarchi4‑0 Cesena
FTCarrarese1‑0 Lucchese
FTEntella2‑1 Viterbese
FTFermana1‑2 Reggiana
FTGubbio2‑2 Pistoiese
FTModena2‑1 Imolese Calcio
FTMonopoli0‑2 Palermo
FTOlbia1‑1 Vis Pesaro
FTPescara2‑1 US Grosseto
FTSiena1‑1 Ancona
FTTeramo1‑1 Pontedera
15:30Aquila Montevarchi Cesena
15:30Entella Viterbese
15:30Fermana Reggiana
15:30Gubbio Pistoiese
15:30Modena Imolese Calcio
15:30Pescara US Grosseto
15:30Teramo Pontedera
FTAquila Montevarchi4‑0 Cesena
FTCarrarese1‑0 Lucchese
FTEntella2‑1Viterbese
FTFermana1‑2Reggiana
FTGubbio2‑2 Pistoiese
FTModena2‑1Imolese Calcio
FTMonopoli0‑2 Palermo
FTOlbia1‑1 Vis Pesaro
FTPescara2‑1 US Grosseto
FTSiena1‑1Matelica
FTTeramo1‑1 Pontedera
Japan flag Japan J. League
FTKawasaki Frontale1‑0 Kashiwa Reysol
Japan J. League Div.1
FTKawasaki Frontale1‑0 Kashiwa Reysol
Japan J. League Div.2
FTFC Ryukyu3‑3Okayama
FTGrulla Morioka0‑1Thespakusatsu Gunma
FTOmiya Ardija1‑3Ventforet Kofu
FTTokyo Verdy2‑3Roasso Kumamoto
FTV-Varen Nagasaki1‑0Machida Zelvia
Japan flag Japan J. League 2
FTFC Ryukyu3‑3Okayama
FTGrulla Morioka0‑1Thespakusatsu Gunma
FTOmiya Ardija1‑3Ventforet Kofu
FTTokyo Verdy2‑3Roasso Kumamoto
FTV-Varen Nagasaki1‑0Machida Zelvia
Jordan flag Jordan Premier League
FTAl Hussein Irbid2‑0Shabab AL Ordun
Kazakhstan flag Kazakhstan Premier League
FTAtyrau0‑1Akzhaiyk Uralsk
FTKairat Almaty1‑0Kaspiy
FTOrdabasy3‑1Tobol Kustanai
Kenya flag Kenya Premier League
FTKariobangi Sharks2‑2KCB
FTKenya Police1‑1Talanta
FTTusker0‑0GOR Mahia
FTBidco United1‑1Posta Rangers
FTKariobangi Sharks2‑2KCB
FTKenya Police1‑1Talanta
FTMathare United0‑1Vihiga Bullets
FTTusker0‑0GOR Mahia
Kosovo Superliga
FTDukagjini0‑1Kf Ballkani
FTKf Gjilani5‑0Kf Drenica Skenderaj
Kuwait flag Kuwait Premier League
FTAl Kuwait SC2‑0Kazma SC
Lebanon Premier League
12:30Al Akhaa Al AhliSafa
Lithuania flag Lithuania A Lyga
90+Džiugas Telšiai1‑4Zalgiris
FTFK Panevezys4‑0Lietava Jonava
Lithuania flag Lithuania 1st League
12:00Siauliai IIBe1 NFA
FTBFA0‑1Dainava
FTGarliava1‑0Ekranas Panevezys
Malaysia flag Malaysia Super League
FTKuala Lumpur2‑0Melaka United
FTPahang1‑1MIFA
FTPenang FA1‑1Negeri Sembilan
Malaysia flag Malaysia Premier League
14:00PerakSelangor II
14:00Universiti Teknologi MARAJohor Darul Ta'zim II
Malta Premier League
FTHibernians FC0‑0Floriana
FTMosta3‑2Balzan
FTSt Lucia2‑2Sirens
Malta Challenge League
15:15MqabbaSan Gwann FC
15:15Rabat AjaxMelita
Mexico flag Mexico Liga MX
FTMonarcas Morelia1‑1Cruz Azul
FTPuebla2‑2 Pumas UNAM
FTAtletico San Luis2‑0 Club Leon FC
FTMazatlan FC1‑1 Cruz Azul
FTPuebla2‑2 Pumas UNAM
FTToluca1‑1 Guadalajara Red Card
Moldova flag Moldova National Division
FTMilsami Orhei0‑2Zaria Balti
Moldova Divizia Na?ionala
FTMilsami Orhei0‑2Zaria Balti
Montenegro flag Montenegro 2nd League
15:00FK BeraneOFK Mladost Donja Gorica
15:00FK BokeljIgalo
15:00FK Jedinstvo Bijelo PoljeTitograd Podgorica
15:00Grbalj RadanoviciArsenal Tivat
FTFK Cetinje1‑4Kom
Netherlands Eredivisie
FTAjax2‑1 Sparta Rotterdam
FTFC Utrecht1‑1 Fortuna Sittard
FTRed Card N.E.C.0‑2 Twente
FTAjax2‑1 Sparta Rotterdam
FTFC Utrecht1‑1 Fortuna Sittard
FTN.E.C.0‑2 Twente
Netherlands flag Netherlands Tweede Divisie
FTASWH0‑5De Treffers
FTExcelsior Maassluis0‑3GVVV
FTHHC Hardenberg3‑2AFC '34
FTKatwijk2‑0Kozakken Boys
FTKoninklijke HFC3‑1FC Volendam II
FTRijnsburgse Boys2‑2VV Noordwijk
FTScheveningen0‑0Quick Boys
FTSV Spakenburg0‑3Sparta Roterdam II
FTTEC2‑4IJsselmeervogels
North Macedonia flag North Macedonia Vtora Liga
14:00FK Bratstvo 07 ZitoseFk Sloga 1934 Vinica
14:00KadinoVoska Sport
14:00KF GostivariVardar
14:00OsogovoFK Belasica Strumica
14:00SasaPehchevo
14:00TeteksBesa Doberdoll
14:00Tim LokomotivaFK Pobeda
14:00VeleshtaSileks
FTDetonit Junior2‑2Kozuv Gevgelija
FTOhrid2‑1Korab Debar
Northern-Ireland Championship
FTAnnagh United1‑1Newry City AFC
FTDergview1‑1Ballinamallard Utd
FTDundela2‑2Ards
FTHarland & Wolff Welders1‑0Loughgall
FTInstitute FC2‑1Ballyclare Comrades
FTKnockbreda0‑2Queens University
Northern-Ireland Premiership
FTCarrick Rangers1‑0Dungannon Swifts
FTCliftonville0‑0Linfield
FTGlenavon3‑1 Ballymena
FTGlentoran0‑4 Crusaders
FTPortadown0‑1 Warrenpoint Town
Norway flag Norway Eliteserien
14:00LillestromJerv
FTLillestrom4‑0 Jerv
Norway flag Norway 1 Division
FTBrann1‑1Aasane
Norway flag Norway 2nd Division
13Baerum0‑0Levanger
14:00KjelsasEidsvold TF
FTBrattvag2‑5Traeff
FTFlekkerøy IL1‑1Egersund
FTGjovik-Lyn1‑1Hoedd
FTKjelsas6‑0Eidsvold TF
FTNotodden2‑2Sotra SK
FTOrn Horten0‑0Staal Jorpeland
FTStroemmen0‑1Vard Haugesund
FTTromsdalen2‑0Frigg
FTØygarden3‑0Ullern
Panama flag Panama LPF
FTCosta del Este0‑0San Francisco FC
Paraguay flag Paraguay Division Profesional
FTOlimpia1‑2Nacional Asuncion
Peru flag Peru Primera Division
FTAcademia Cantolao0‑2Sport Huancayo
FTBinacional1‑1Atletico Grau
FTDeportivo Municipal1‑0Carlos A. Mannucci
FTUniversidad Cesar Vallejo2‑0Sporting Cristal
Peru flag Peru Segunda Division
FTPirata FC0‑1Alianza Universidad
Poland flag Poland Ekstraklasa
FTLech Poznan1‑1 Legia Warsaw
FTLechia Gdansk2‑0 Nieciecza
FTPiast Gliwice1‑0 Gornik Leczna
FTLech Poznan1‑1 Legia Warsaw Red Card
FTLechia Gdansk2‑0 Nieciecza
FTPiast Gliwice1‑0 Gornik Leczna
Poland I Liga
FTKorona Kielce2‑1Zaglebie Sosnowiec
FTMiedz Legnica1‑2Stomil Olsztyn
Poland flag Poland 1st Liga
FTKorona Kielce2‑1Zaglebie Sosnowiec
FTMiedz Legnica1‑2Stomil Olsztyn
Poland flag Poland 2nd Liga
14:00Hutnik Nowa HutaKKS 1925 Kalisz
14:00Motor LublinPogon Grodzisk Mazowiecki
14:00Pogon SiedlceChojniczanka Chojnice
FTGKS Belchatow0‑3Garbarnia
FTHutnik Nowa Huta2‑0KKS 1925 Kalisz
FTKS Wisla Pulawy1‑1Radunia Stezyca
FTMKS Znicz Pruszkow1‑1Stal Rzeszów
FTMotor Lublin1‑0Pogon Grodzisk Mazowiecki
FTPogon Siedlce0‑0Chojniczanka Chojnice
FTRuch Chorzow3‑0Sokol Ostroda
Portugal flag Portugal Primeira Liga
FTBenfica3‑1 Belenenses
FTBoavista1‑0 Arouca
FTPacos Ferreira2‑0 Maritimo
FTTondela1‑3 Sporting Lisbon
Portugal flag Portugal Segunda Liga
FTBenfica B0‑0Sintra Football
FTCasa Pia1‑0 Farense
FTMafra0‑1 GD Chaves
FTVilafranquense2‑1 Academico de Viseu
Portugal Primeira Liga
FTBenfica3‑1 Belenenses
FTBoavista1‑0 Arouca
FTPacos Ferreira2‑0 Maritimo
FTTondela1‑3 Sporting Lisbon
Portugal Liga de Honra
FTBenfica B0‑0 Estrela da Amadora
FTCasa Pia1‑0 Farense
FTMafra0‑1 GD Chaves
FTVilafranquense2‑1 Academico de Viseu
Portugal flag Portugal Liga 3
FTAmora FC1‑2Cova da Piedade
FTLusitania FC Lourosa1‑0CF Canelas 2010
FTUD Santarem2‑2Caldas
FTUniao de Leiria2‑1Vitoria Setubal
Republic of Korea flag Republic of Korea K-League 1
FTSeongnam FC0‑4 Jeonbuk Motors
FTUlsan Hyundai3‑1 Daegu FC
Republic of Korea flag Republic of Korea K-League 2
FTAsan Mugunghwa0‑0Ansan Greeners
FTDaejeon Citizen2‑1Seoul E-Land FC
Republic of Korea flag Republic of Korea K3 League
FTBusan Transportation2‑3Mokpo City
FTDangjin Citizen1‑4Gyeongju H N
FTUlsan Citizen0‑1Yangju Citizen
Romania flag Romania Liga I
FTArges Pitesti0‑2 Farul Constanta
FTUTA Arad0‑2 Rapid Bucuresti
Romania flag Romania Liga II
FTConcordia Chiajna0‑1Petrolul Ploiesti
FTDacia Unirea Braila1‑0FC Dunarea Calarasi
FTGloria Buzau5‑0Astra Giurgiu
FTMetaloglobus1‑1Politehnica Iasi
FTUnirea Constanta0‑3Corona Brasov
FTUnirea Dej1‑2CS Luceafarul Oradea
FTViitorul Selimbar3‑2Csikszereda
Romania Liga I
FTArges Pitesti0‑2 Farul Constanta
FTUTA Arad0‑2 Rapid Bucuresti
Romania flag Romania Liga III
FTCS Afumati4‑2Gloria Popesti Leordeni
FTCS Blejoi0‑0Targu Secuiesc
FTDante Botosani1‑0ACS Foresta Suceava
FTFlacara Horezu0‑0Petrolul Potcoava
FTKids Tampa Brasov1‑1Hermannstadt II
FTProgresul Pecica4‑3Gloria Cermei
FTProgresul Spartac2‑2CS Tunari
Russia flag Russia Premier League
FTAkhmat Grozny0‑2 Zenit St Petersburg
FTFC Khimki4‑2 CSKA Moscow
FTRubin Kazan0‑1 FC Krasnodar
FTVolga Nizhny Novgorod0‑1Dynamo Moscow
FTAkhmat Grozny0‑2 Zenit St Petersburg
FTFC Khimki4‑2 CSKA Moscow
FTRubin Kazan0‑1 FC Krasnodar Red Card
FTVolga Nizhny Novgorod0‑1Dynamo Moscow
Russia flag Russia National Football League 2
FTAvangard Kursk0‑3FC Strogino Moscow
FTBaltika BFU0‑0Chertanovo Moscow
FTDinamo Bryansk1‑0SKA Khabarovsk II
FTDinamo Moscow II1‑2Zvezda Saint Petersburg
FTFC Kazanka Moscow1‑2Dinamo St Petersburg
FTFC Murom2‑0Leningradets
FTFC Sokol Saratov8‑1Peresvet Podolsk
FTFK Ryazan0‑3Saransk
FTKrasava Odintsovo4‑1Yenisey Krasnoyarsk II
FTNovosibirsk FK2‑0Zenit Izhevsk
FTRodina2‑2Dinamo Vladivostok
FTShinnik2‑2Tver FC
FTVolna Nizhegorodskaya oblast1‑4Kairat Moskva
Senegal flag Senegal Ligue 1
FTCNEPS Excellence0‑1La Linguere
FTDouanes1‑0Mbour Petite Cote
FTGorée0‑1Guédiawaye
Serbia flag Serbia Super Liga
FTFK Spartak Subotica4‑3 Kolubara
FTMladost Lucani2‑0 Radnicki Nis
FTFK Spartak Subotica4‑3 Kolubara
FTMladost Lucani2‑0 Radnicki Nis
Serbia flag Serbia Prva Liga
FTIndjija1‑3Zeleznicar Pancevo
Singapore flag Singapore Sg. Premier League
FTHome United FC6‑1Tanjong Pagar
FTTampines Rovers FC3‑3Albirex Niigata FC
Slovakia flag Slovakia Super League
16:00Senica FK Pohronie
16:00Spartak Trnava MSK Zilina
FTSenica2‑1 FK Pohronie
FTSpartak Trnava1‑0 MSK Zilina
Slovakia flag Slovakia 2nd League
13:30KomarnoZeleziarne Podbrezova
FTDubnica2‑0FC Rohoznik
FTPartizan Bardejov1‑2Slovan Bratislava B
FTSlavoj Trebisov1‑1Dukla Banska Bystrica
Slovakia Super Liga
FTSenica2‑1 FK Pohronie
FTSpartak Trnava1‑0 MSK Zilina
Slovenia flag Slovenia Prva Liga
FTAsk Bravo1‑2NS Mura
FTMaribor1‑0 Olimpija Ljubljana
FTNK Radomlje1‑1 NK Aluminij
Slovenia flag Slovenia 2nd SNL
14:30JadranND Ilirija 1911
90+Primorje0‑1Triglav Kranj
FTND Beltinci0‑4ND Gorica
FTNK Rogaska1‑2NK Krka
Slovenia 1. SNL
FTAsk Bravo1‑2NS Mura
FTMaribor1‑0 Olimpija Ljubljana
FTNK Radomlje1‑1 NK Aluminij
South Africa flag South Africa League Cup
FTTshakhuma Madzivhadila1‑0Baroka FC
South-Korea K-League Classic
FTSeongnam FC0‑4 Jeonbuk Motors
FTUlsan Hyundai3‑1 Daegu FC
Spain flag Spain LaLiga Santander
FTCadiz1‑2 Real Betis
FTReal Madrid2‑0 Getafe
FTReal Mallorca1‑0 Atletico Madrid
FTVillarreal1‑1 Athletic Bilbao
Spain flag Spain Segunda Division
FTAlcorcon1‑1 Gijon
FTLas Palmas1‑0 Amorebieta
FTMalaga2‑2 Real Valladolid
FTReal Sociedad B1‑2 Tenerife
Spain La Liga
FTCadiz1‑2 Real Betis
FTReal Madrid2‑0 Getafe
FTReal Mallorca1‑0 Atletico Madrid
FTVillarreal1‑1 Athletic Bilbao
Spain Segunda Division
FTAlcorcon1‑1 Gijon
FTLas Palmas1‑0 Amorebieta
FTMalaga2‑2 Real Valladolid
FTReal Sociedad B1‑2 Tenerife
Spain flag Spain Segunda B
FTAlcoyano1‑0 Linense
FTAtletico Mancha Real1‑0CD El Ejido 2012
FTBadajoz0‑0CD Calahorra
FTBarcelona B2‑1 Villarreal B
FTBetis B0‑4Sabadell
FTCD Coria3‑2Cadiz B
FTCelta Vigo B1‑2SS Reyes
FTCordoba2‑0Villanovense
FTCornella1‑1UCAM Murcia
FTGranada B2‑0Socuellamos
FTLeonesa0‑2 Racing DE Ferrol
FTOsasuna B1‑1Sestao River
FTUd Mutilvera3‑3Pena Sport FC
Sweden flag Sweden Allsvenskan
FTDegerfors IF1‑2 Hacken
FTGIF Sundsvall1‑5 Hammarby IF
Sweden flag Sweden Superettan
FTAFC Eskilstuna4‑3Oergryte IS
FTDalkurd FF2‑0Trelleborgs FF
FTSkövde AIK2‑0Landskrona Bois
Sweden flag Sweden Division 1
14:00AatvidabergAngelhoms FF
14:00Oskarshamns AIKLindome GIF
14:00SylviaTeam TG
45+Sandvikens IF0‑0Motala
FTAatvidaberg0‑1Angelhoms FF
FTBK Forward1‑3ÖSIF
FTBK Olympic1‑1Tvaakers IF
FTOskarshamns AIK3‑2Lindome GIF
FTSylvia3‑0Team TG
FTTorns1‑1Qviding FIF
FTVasalunds IF1‑1Sollentuna FF
Switzerland flag Switzerland Super League
FTGrasshoppers2‑2 FC Luzern
FTYoung Boys2‑2 Lausanne Sports
FTRed Card Grasshoppers2‑2 FC Luzern
FTYoung Boys2‑2 Lausanne Sports
Switzerland flag Switzerland Challenge League
FTFC Stade Ls Ouchy0‑1Yverdon
FTSC Kriens2‑1Wil
Switzerland flag Switzerland 1. Liga Promotion
13:30Basel IIFC Breitenrain
14:00FC BavoisFC Stade Nyonnais
14:00FC BulleLa Chaux-de-Fonds
14:00SolothurnWohlen
15:00FC MontheyVevey
FTEtoile Carouge0‑0FC Rapperswil-Jona
FTSion Ii2‑1Fc Zuerich II
Syria Premier League
FTAl Taliya2‑1Al-Horgelah
FTAl-Ittihad0‑0Al-Wathbah
FTAl-Jaish2‑1Hutteen
FTAl-Karamah1‑2Jableh SC
FTFoutoua0‑0Al-Wahda
Thailand flag Thailand Premier League
FTKhon Kaen United2‑1Chiangmai United
FTMuang Thong United5‑2Pattaya United
FTPolice Tero FC1‑4Bangkok United
FTRatchaburi FC3‑2Port FC
Turkey flag Turkey Super Lig
FTBesiktas4‑1 Alanyaspor
FTCaykur Rizespor2‑1 Konyaspor
FTFatih Karagumruk3‑2 Kasimpasa
FTGazisehir Gaziantep0‑0 Trabzonspor
FTGoztepe1‑2 Kayserispor
FTBesiktas4‑1 Alanyaspor
FTCaykur Rizespor2‑1 Konyaspor Red Card Red Card
FTFatih Karagumruk3‑2 Kasimpasa
FTGazisehir Gaziantep0‑0 Trabzonspor
FTGoztepe1‑2 Kayserispor
Turkey flag Turkey 1st Lig
FTAdanaspor3‑1Balikesirspor
FTBandirmaspor3‑0Boluspor
FTGenclerbirligi2‑0Keciorengucu
FTUmraniyespor2‑2Ankaragucu
Turkey flag Turkey 3rd Lig
10:00Siirt IL Ozel Idaresi SporHalide Edip Adivarspor
FTAltindag Belediye Spor4‑0Yomraspor
FTBayrampasa2‑0Sile Yildizspor
FTBelediye Vanspor1‑0Soma Spor Dernegi
FTElazig Belediyespor4‑0Duzcespor
FTErzin Belediyespor2‑0Malatya Yesilyurt Belediyespor
FTEtimesgut Belediyespor0‑0Sakaryaspor
FTIdare Genclik4‑3Nigde Anadolu Fk
FTKahramanmarasspor0‑1Afjet Afyonspor
FTKizilcabolukspor0‑068 Aksaray Belediyespor
FTPazarspor0‑1Tarsus Idman Yurdu
FTYeni Orduspor Kulubu2‑2Carsambaspor
FTZonguldakspor1‑1Bucaspor
Uganda flag Uganda Super League
13:00Tooro UnitedWakiso Giants
FTSC Villa1‑2Express FC
Uganda Premier League
FTSC Villa1‑2Express FC
Ukraine flag Ukraine Persha Liga
14:00AvanhardObolon-Brovar
14:00FC Nyva TernopilFC Uzhhorod
14:00Girnik Kryvyi RihPrykarpattia
14:00Girnik-SportAlliance Lypova Dolyna
14:00Kremin KremenchukFC Podillya Khmelnytskyi
14:00Olimpik DonetskAhrobiznes Volochysk
14:00Polissya ZhytomyrMetalist Kharkiv
14:00VPK-Ahro ShevchenkivkaVolyn
United Arab Emirates flag United Arab Emirates Division 1
FTAl Hamriyah2‑3Dibba Al Hisn
FTAl Ramms1‑2Hatta
FTAl Taawon0‑2Al Arabi SC
Uruguay flag Uruguay Primera Division
FTCerro Largo0‑0Defensor Sporting
FTClub Atletico Penarol2‑1Liverpool
FTPlaza Colonia1‑1Danubio
Uruguay flag Uruguay Segunda Division
FTJuventud de las Piedras2‑2Cerro
FTMiramar Misiones1‑1Rampla Juniors
FTUruguay Montevideo2‑1Central Espanol
FTVilla Espanola1‑3La Luz
USA flag USA Major League Soccer
21:00New York CityD.C. United
FTInter Miami CF3‑2 New England
FTNY Red Bulls1‑2 Montreal
FTOrlando1‑0 Chicago
FTInter Miami CF3‑2 New England
FTLA Galaxy2‑1 Los Angeles FC
FTNY Red Bulls1‑2 Montreal
FTOrlando1‑0 Chicago Red Card
FTPhiladelphia1‑0 Columbus
FTReal Salt Lake2‑2 Toronto FC Red Card
USA USL Championship
FTAtlanta United II0‑4Detroit City FC
FTFC Tampa Bay Rowdies0‑1Miami FC
FTLas Vegas Lights FC2‑3 Colorado Switchbacks
FTTulsa Roughnecks3‑4 Pittsburgh Riverhounds
FTLas Vegas Lights FC2‑3 Colorado Switchbacks
FTTulsa Roughnecks3‑4 Pittsburgh Riverhounds
USA flag USA USL League One
FTCharlotte Independence3‑3Central Valley Fuego
FTNorth Carolina1‑3Chattanooga
Uzbekistan Cup
13:15FK Termez SurkhonFK Buxoro
FTMetallurg Bekabad2‑4FC Bunyodkor
FTTuran4‑1Shurtan Guzar
Venezuela flag Venezuela Primera Division
FTCarabobo FC3‑1Deportivo Tachira
FTCaracas3‑2Dep. La Guaira
FTMonagas SC2‑0Zulia
Venezuela flag Venezuela Segunda Division
FTAcademia Anzoategui0‑0Atletico La Cruz
FTLibertador FC1‑1Petare
FTReal Frontera4‑0Union Local Andina FC
FTYaracuyanos FC1‑0Angostura FC
Vietnam flag Vietnam Cup
FTHoang Anh Gia Lai0‑0H?ng Linh Hà Tinh
Zambia Premier League
13:00ChambishiLusaka Dynamos
13:00IndeniPower Dynamos
13:00Kansanshi DynamosForest Rangers
13:00Konkola BladesKafue Celtic
13:00NkanaPrison Leopards
FTGreen Buffaloes FC1‑2Green Eagles FC
FTKabwe Warriors2‑0Nkwazi
FTRed Arrows1‑1Zanaco
FTZESCO United2‑1Buildcon

All kick-offs UK time

Back to top